EVEREST FINANSE S.A. właściciel marki BOCIAN POŻYCZKI

2.1 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o EVEREST FINANSE S.A. właściciel marki BOCIAN POŻYCZKI

@Dawid

Dzień dobry, dziękujemy za zainteresowanie pracą w naszej firmie. W celu zapoznania się z aktywnymi ofertami pracy zapraszamy na stronę Bocian Pożyczki, zakładka Praca i Kariera: https://www.bocianpozyczki.pl/strony-informacyjne/wyszukiwarka-ofert-pracy. Szczegółowe warunki zatrudnienia na stanowisko Doradcy Klienta i Kierownika Zespołu Doradców znajdują się również na gowork w zakładce aktualności. Pozdrawiamy i zapraszamy, Bocian Pożyczki

Kaska

Bzdura jestem doradca bociana od ok 3 lat w lubelskim w marcu ubeglego roku zarobilam 3400zl pracujac po 5 godzin dziennnie 5 dni w tygodniu. Tu zarabia sie ile ty zechcesz a jak czytam te bzdury to zal nie powiem co zciska. 5 zl za kartę bez limitu polaczenia i sma to dużo? Nic nie zabrania uzywac karty sluzbowej na cele prywatne ludziue sa super kierownik,am oraz rom wymagaja owszem ale sa fajne promocjie dla doradców,szkolenia imprezy. Pracowalam rok w marce.sa i wiem co znacza małe zarobki tu wystarczy liczba 61 klijentów i zarobki ponad 2000zl ps. Jest to praca która można traktowac jak dodatkowa ale jak sie komuś robic nie chce no to do wszystkiego sie czepnie sory.dla mnie jest to super praca z ludzmi

Obcy
@Kaska

Kaśka. Najpierw naucz się ortografii. Może się dowiesz, że nie pisze się klijentów a klientów. Pozdrawiam.

Taki Jeden
@Obcy

A przed "a" stawia się przecinem Panie znawco. ;)

dorcia
@Kaska

A dlaczego nie napiszecie na czym zarabiacie .Na nieinformowaniu klienta co wciskacie mu pakiety prawne i lekarskie na tym zarabia doradca .a nikt nie uprzedza klienta ze niemusi ich brac a to 50 zl od umowy

Żaba
@dorcia

trzeba mówić i liczyć się z tym że będzie się bez wynagrodzenia za umowę.Na chwałę bociana.Bo klient jak chce to przeczyta i wymówi.

Ak.

Prosze o kontakt na email Ankaspolnik85@interia.pl

Aga
@Kaska

Promocje, klientów ...... Ortografia masakra.

giga
@Kaska

oj Kaśka Kaśka albo jesteś kierowniczką albo pracownikiem na stałej umowie w tej firmie i wtedy zgadzam się, ze tak zarabiasz. Ja pracuję 5 lat własnym samochodem 146 klientów ,brak czasu juz na sprzedaż ( bo brak " głupich" do pracy) i mam tego połowę,więc nie opowiadaj baśni z mchu i paproci.

Monika
@Kaska

Klient nie klijent, naprawdę słabo się czyta z błędami...

Syla
@giga

Ja jiz tam nie pracuję, ale nie mogę czytac tych bzdur. Przy liczbie klientów 180 zarabialam 6000 zl i niech mi nikt nie mowi, ze nie można. Fakt, pracowalam od rana do wieczora, ale nie mówcie, że nie można zarobic....

dobry szef
@Syla

6000 zł minus 2000 tyś na paliwo i amortyzację i od rana do wieczora to złoty pracownik z Ciebie!!! podaj kontakt potrzebuję takich ludzi.

Super fucha
@Kaska

No i odlicz 500na paliwo to będziesz wiarygodna o amortyzacji auta nie wspominam bo wyszło by 1000

Andrzej
@Super fucha

Rozumiem, że pracownicy zatrudnieni w firmie Bocian Pożyczki Everest Finanse korzystają z własnego samochodu przy pozyskiwaniu klientów? Zastanawia mnie, czy pracownik ma możliwość odliczenia kosztów paliwa, czy raczej trzeba ponosić całość opłat z tym związanych. Proszę, abyś sprecyzował, jak to wygląda.

slepbee
@dorcia

@dorcia zarabia się jak wszędzie na ludzkiej głupocie i biedocie. Ciekaw jestem czy Ty byś informowała klienta odnośnie co podpisuje. Jeśli klien nie zapyta powinno się nie mówić. Żyjemy w takich czasach, że nie ma najmniejszego powodu by dowiedzieć się co i jak. Poza tym ludzie którzy są zmuszeni do brania tego typu pożyczek zrobią naprawdę dużo by tylko ją uzyskać i nie interesują się co i jak - tak samo działają inne tego typu firmy lichwiarsko pożyczkowe na rynku.

Waldi
@slepbee

,,Jesli klient nie zapyta nie powinno się mówić?". Jest Pan doradca bociana? Tak Was uczą? Pan żeruje na biedzie i tragediach życiowych ludzi, którzy są zmuszeni wziąć pożyczkę. Dobrze, że trwają prace nad nową ustawą antylichwiarska skończy się zastawianie pułapek na ubogich ludzi przez plage lichwiarzy. Na rynku powinny działać firmy, które nie mają ukrytych kosztów. Klient który bierze pożyczkę powinien wiedzieć, że dostaje ja z pakietem prawnik, który kosztuje kilkaset złotych.

Cła xd
@Andrzej

Korzysta się z własnego samochodu i kosztów paliwa nie zwracają

@Kaska

Kaska o jakich ty imprezach mowisz ? ja pracuje 5 lat i nigdy rzadnej imprezy nie bylo a jak bylo jaies szkolenie to tylko woda mineralna wszyscy wiedza jak jest wiec nie kłam

Masakra
@Cła xd

A jak przynależności do grupy A masz to nie masz nic z tego tytułu na paliwo???

@Masakra

160 zł , dokładnie taka jest kwota.

Justyna Nowy wpis
@Kaska

Co za bzdury! Ja mam 60 klientów i zarobek 200 zł tygodniowo, co za kit!

Jaaaa

Ktoś może powiedzieć jak wygląda umowa zlecenie ,czy jest jakiś haczyk ?

TakPol Nowy wpis
@Jaaaa

Brak haczyków

- jeśli klient odstąpi od umowy / zabierają ci pieniądze , jeśli podpiszesz ugodę a klient nie płaci - zabierają pieniądze , - brak auta służbowego , a żeby wyrobić Pare groszy dodatku na paliwo musisz mieć min. 92 % realizacji Zbiórki miesięcznej , - brak telefonu służbowego ( dostajesz kartę- telefon kup sobie sam ) , - od firmy nie dostaniesz nic za darmo na wszystko sobie musisz zapracować , - umowa o świadczenie usług / całkowicie nieprzyjazna pracownikowi( zwolniają kiedy chcą ) , - musisz latać z pieniędzmi do banku , nieraz kilka razy w tygodniu - wynagrodzenie odbierzesz sobie jak uzbierasz wpłaty od klientów , albo jak kierownik ma czas Dowieźć - klientów musisz odwiedzać w wyznaczonym dniu bo cię z tego rozliczają , jak odwiedzisz w innym to czepiają się , ze nie trzymasz się tzw,,trasowania ,, Czyli odwiedzania klienta regularnie . - bardzo mały wkład kierownika w pomoc doradcy

Sandra pomorskie
@Były pracownik

A ja się wypowiem jako pracownik obecny. 1. Tak jest w każdej firmie pożyczkowej. 2. Do jazdy autem nie zmusza nikt. Pójść można pieszko lub przejechać się rowerem (jak w moim przypadku) 3. Telefon służbowy OTRZYMAŁAM 4. Jak wszedzie. Ale otrzymałam już od firmi kilka nagród. Nie tylko dla siebie ale i dla klientów. 5. Tutaj się zgodzę. 6. Czy kilka razy w tygodniu.... no nie wiem . Wystarczy rozplanować swoje bankowania. 7. Czy to problem? 8. Firma ma prawo mieć swoje zasady. Nie bronie bo nadal jest to respektowane i nie do końca wygodne ale to samemu ustala się plan wyzyt czyli swój grafik. Trzeba się poprostu tego trzymać. 9. Widocznie kiepski kierownik. Nasz jest ekstra.!

Agula
@Sandra pomorskie

Jestem obecnie pracownikiem,nie zgodzę się z tymi samymi negatywami.Kierownik zawsze pomoże,co do odbioru rat poprostu trzeba się tylko dogadać z klientem.Wspolpraca układa się dobrze i oby tak dalej.

@Sandra pomorskie

wiecie czego ja mam naprawde dosc tego ze kierownik kontroli robi mi nalot na chate bo ja nigdy nie wiem kiedy przyjdzie czasem nie chce mi sie scielic lozka czy ogarnoc pokoj i jest taki balagan wiec codziennie rano musze sie zmuszac do sprzatania zeby wrazie nalotu bylo jako tako

CLL XD
@Sandra pomorskie

A ja nie polecam Xd kilka razy mnie oszukano na pieniądze, zostało to zgłaszane i nic Oni by chcieli żeby im zbierać ponad normę kasy ale od siebie dają mało Plus ja dostalam tylko kartę sim

@Sandra pomorskie

jezeli telefon sluzbowy otrzymałas to na pewno nie jestes doradca takie glupoty niektorzy pisza ze az zal d,, sciska

Asmodeusz
@margo

Jest wyraźnie napisane, że dostała samą kartę SiM. Czego, dzbanie, nie rozumiesz???

@Były pracownik

No nie, mój kierownik pomaga. Moja praca to jego wynik, więc pomaga i to bardzo.

@margo

Chyba bardzo Ciebie lubi :D A tak na poważnie, pier....isz głupoty. Przeczytaj jeszcze raz co napisałeś / aś. Co za dzban .....

@Asmodeusz

napisała ze tel sluzboy otrzymała

@Asmodeusz

wyraznie napisala i to duzymi literami ze tel sluzbowy otrzymala sandra pomorskie

foksik

ty sie naucz czytac

Xyz
@Sandra pomorskie

Co do samochodu, to nie masz racji. Ja jakiś czas temu składałam papiery w sprawie pracy, odezwał się do mnie pan, który przeprowadził rekrutację. Jak zapytał mnie o samochód, prawo jazdy itp, to powiedziałam, że nie mam prawa jazdy. Pan od rekrutacji stwierdził, że w takim razie musi zakończyć rozmowę, bo nie mam prawka, a w tej pracy jest to wymagane

Bartosz
@Sandra pomorskie

Nie ma telefonu, tylko karta. i tablet. Pieszo praca niemożliwa, bo klienci rozrzuceni, a nie sąsiedzi. Z kasą właściwie wychodzi się na 0 (paliwo płacisz sam) lub minus (gdy musisz naprawić samochód,). Miesięcznie nie masz raczej szans na 2000 (dodam, że to taka umowa, że ubezpieczenie, byś nie został bez pieniędzy w czasie choroby musisz z tego zapłacić sobie też sam).

Kamila
@Bartosz

A dlaczego nie ma samochodów służbowych ? Firma takich nie posiada ? Czy może są ale nie dla wszystkich ? Bo co jak nie mam swojego samochodu ?

Ania
@Kamila

Posiada tylko dla kierowników A nie doradców klienta. A jak nie masz auta to na pieszo, autobusem lub rowerem.....

Adi1717

Kierowniek czego?? Kontroli domu??xD

Diwmime
@Sandra pomorskie

Hahahah śmieszny jesteś i to konkretnie ????

Iza
@Diwmime

A o który podpunkt konkretnie Ci chodzi? Bo trochę ich wypisał

Iwona Nowy wpis
@Diwmime

Dlaczego? Nie zgadzasz się z tym, co napisał?

Megi Nowy wpis

Mam podjąć pracę w firmie Pożyczkowej Bocian. Każą mi podpisać weksel in blanco. Nigdy tego nie robiłam i się boję... Co możecie powiedzieć na ten temat

Czy w EVEREST FINANSE S.A. właściciel marki BOCIAN POŻYCZKI są szkolenia zewnętrzne?

Marta
Klient

Czy Doradca może udzielić pożyczki Czy tylko kierownik?

Kandydat

Byłem na rozmowie kwalifikacyjnej. Osoba która przeprowadzała rozmowę w ogóle nie była przygotowana, rozmowa nie profesjonalna, mało rzeczowa. Miała bardzo lekceważący stosunek do kandydata. Idealny przykład jak nie powinno się przeprowadzać rozmów rekrutacyjnych. Jeżeli ktoś z Everest Finance czyta ta wiadomość to proponuje przyjrzeć się sprawie bliżej. Przeszkolić , albo poprosić o pomoc HR aby pomogli w rekrutacji kadrze kierowniczej z województwa kujawsko-pomorskiego. Tracicie dobrych kandydatów już na poziomie rozmowy rekrutacyjnej.

Marek

Cóż można krótko i na temat. Jak ktoś jest w desperacji i chce (usunięte przez administratora) za grosze (nawet jako kierownik), to serdecznie zapraszam. Jedno z najgorszych wspomnień zawodowych w życiu i do teraz też gryzie mnie sumienie za udział w żerowaniu na ludziach, którzy potrzebują pomocy a nie dodatkowych kłopotów.

Czy może ktoś podzielić się wrażeniami z pracy w EVEREST FINANSE S.A. właściciel marki BOCIAN POŻYCZKI?

gosia.rechowicz@gmail.com
Klient

Przelalam ratę pozyczki dla bocian pozyczki z opóźnionym zatwierdzeniem U mnie na payu jest wszystko ok tzn pozyczka poszła na konto bociana mam potwierdzenia przelewu chciałabym z kimś porozmawiac

Adam
Klient

Dziękuję bardzo za taką firmę (usunięte przez administratora) i dusigrosze nie dosyć, że wyłudzają na płatności ich kartą płatniczą to małym druczkiem nie całkiem zrozumiałem walą umowę pod swoje potrzeby, a nie klienta. (usunięte przez administratora) i nie uświadomieni pracownicy co wciskają kit byle wcisnąć kredyt.

Jola

Witam czy wie ktoś może czy jest oferta pracy w Call Center w firmie bocianpozyczki?

@Jola

Dzień dobry, dziękujemy za zainteresowanie pracą w naszej firmie. Na ten moment nie mamy ofert pracy w Call Center. W celu zapoznania się z aktywnymi ofertami pracy zapraszamy na stronę Bocian Pożyczki, zakładka Praca i Kariera: https://www.bocianpozyczki.pl/strony-informacyjne/wyszukiwarka-ofert-pracy. Pozdrawiamy i zapraszamy, Bocian Pożyczki

Ok
@EVEREST FINANSE S.A. właściciel marki BOCIAN POŻYCZKI

Szukam pracy jako doradca pracowałam już w podobnej firmie

@Ok

Dzień dobry, dziękujemy za zainteresowanie pracą w naszej firmie. W celu zapoznania się z ofertą pracy na stanowisko doradca klienta zapraszamy na stronę Bocian Pożyczki, zakładka Praca i Kariera: https://www.bocianpozyczki.pl/oferty_pracy/doradca-klienta Pozdrawiamy i zapraszamy, Bocian Pożyczki

Mariusz

Nie miałem zdolności kredytowej w banku i wziąłem pożyczkę w Bocian... Drogo ale dostałem pożyczkę. Kierownik oddziału zachęcił mnie i podjąłem współpracę jako doradca. Ciężko na początku było ale teraz dorabiam ok 700 zł tygodniowo w Bocianie Łączę etat z pracą w Bocianie Polecam

Olw
Klient

Czy ktoś może się przyjrzeć temu że zbieracze rat chodzą bez maseczek i rękawiczek i rozsiewaja covid?to jest skandal.trzeba to zgłosić w sanepidze.

Panx
@Olw

Kto to jest "zbieracz rat"?

Sep
@Olw

Zawsze można wpłacać ratę mobilnie bez kontaktu z doradcą klienta. A polityka firmy jest taka że doradca ma obowiązek podejść po ratę. Jeśli nie ma maseczki czy innych zabezpieczeń można mu to zwyczajnie powiedzieć. A jeżeli ma się z taką czy inna sytuacja problem to się dzwoni na 600100100. Co nie zmienia faktu że doradcy w tym kiepskim czasie nie powinni chodzić po domach. Wtedy firma Everest powinna zwrócić koszty obsługi klienta w domu klientowi. Tyle

DAN
@Olw

Bzdury ,pracownicy chodzą w maseczkach i rękawiczkach

tomo
@Olw

Po co tyle zamieszania z testami , mamy przecież niejakiego/niejaką "Olw" który wie kto rozsiewa COVID, a kto nie.

grzeczna...
@Sep

może Bocian wytłumaczy mi po co mi karta prepaid w mBank z debetem zamiast z pożyczka o która prosiłam 750 zł , na karcie tej mam debet około 700zł i jest prawem baba wzieła ode mnie pierwsza rate po 3 dniach podpisania umowy, a w umowie napisała że wziełam pozyczke 1800zł , pieniedzy nie mam do dzisiaj mimo kilkukrotnej interwencji za to mam debet na karcie około 700zł plus obciążenie na umowie 1800zł.

Iiiiiii
@grzeczna...

Proszę iść do bankomatu i pobrać z karty 700 zł

Audytor
Klient

Szanowni Państwo Nim zdecydujecie się na korzystanie z usług danej firmy czy też oferty pracy sprawdźcie proszę listy KNF, wyroki sądowe, BIG-i, również doniesienia prasowe, wyniki kontroli i audytu.

z Wawelu
@Audytor

coś jest na rzeczy, że taki wpis?

grzeczna...
@Audytor

można też napisac skarge do KNF i też to zrobie żeby ich dokładnie przeswietlili

Zainteresowana
Kandydat

Jestem zainteresowana praca w tej firmie. Czy ktoś może napisać jak wygląda teraz praca w tej firmie i zarobki. Można coś zarobić czy to tylko strata czasu.

Paulina
@Zainteresowana

Jeśli masz stalowe nerwy to jest praca dla Ciebie. Praca nie należy do łatwych, bo musimy egzekwować wplaty od nieraz nurtujacych klientow. Natomiast wynagrodzenie jest całkiem przyzwoite. Jest to zależne wszystko od terenu jaki obsługujemy oraz ilości klientów. Ja przy okolo 140klientavh nie narzekam. Czas jaki poświęcam w firmie to około 15godzin tygodniowo.

Weronika
@Paulina

Hej możesz powiedzieć ile mniej więcej tobie wychodzi na rękę przy tych klientach? Z twojej wypowiedzi wynika że tylko 15 godzin wystarcza na 140 klientów, to jesteś bardzo efektywna.

Czy w EVEREST FINANSE S.A. właściciel marki BOCIAN POŻYCZKI zatrudniani są obcokrajowcy?

Praca
Kandydat

Witam, jak wyglada praca na Infolinii? Jestem z okolic miejscowości gdzie znajduje się Infoliniia i byłabym ciekawa opinii pracowników.

Go
@Praca

Minimalna krajowa i malutkie premie za jakość rozmów i od ilości przyjętych wniosków które nie zawsze dostaniesz, bo np. masz za mało uśmiechu w głosie lub powiesz coś niezgodnego z scenariuszem. Na plus przełożeni sympatyczni.

Xddd
@Go

Jakich przełożonych masz na myśli? Panią kierownik czy koordynatorow??

Sara

Jestem doradcą dwa miesiące..i mam dosyć (usunięte przez administratora) mnie, podcinania mi skrzydeł, za byle co. Daję z siebie wszystko praca od rana do wieczora, telefony też. Cały miesiąc super, ten tydzień słaby w zbiórki to zamiast dać mi motywację do działania to lepiej mnie dobić psychicznie.Mam duży rejestr, gdzie sporo osób nie płaci nawet od trzech miesięcy..Mam ok 80% zbiórki miesięcznej. Dzisiaj po kolejnej fajnej rozmowie z kierownikiem, popłakałam się. Olałam dzisiaj wszystko, w końcu zjem normalny obiad a nie jakąś bułkę w biegu..Nawet u miesięczników, powinnam być co tydzień na adresie.Jestem chyba za słaba psychicznie do tej pracy. Lepiej iść do normalnej pracy, 8 godz i do domu, stałą pensja. I to trasowanie, mam duży rejestr i nie jestem mobilna.Jestem nie raz na jednej dzielnicy, gdy dzwoni klient z drugiego końca miasta, żebym podjechała po ratę, więc zdarza mi się, że w końcu nie zrobię ulicy, którą mam w planie.

Brygida
Klient

Ja się pytam dlaczego doradcy takich firm jak Bocian, Prvident chodzą po domach i namawiają ludzi na pożyczki oraz odbierają raty w dobie Coronovirusa. Z dnia na dzień przybywa nam chorych, szkoły są zamykane. A Ci ludzie chodzą od mieszkania do mieszkania narażając nas na utratę zdrowia.

Masakra
@Brygida

Są zdalne wpłaty, nikt nie zmusza do kontaktu osobistego, jeśli się chce uniknąc wpłaty to są właśnie tego typu pretensję można robić przelew na konto,

@Brygida

Można płacić linkiem.

Zostaw merytoryczną opinię o EVEREST FINANSE S.A. właściciel marki BOCIAN POŻYCZKI - Poznań

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w EVEREST FINANSE S.A. właściciel marki BOCIAN POŻYCZKI?

Zobacz opinie na temat firmy EVEREST FINANSE S.A. właściciel marki BOCIAN POŻYCZKI tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w EVEREST FINANSE S.A. właściciel marki BOCIAN POŻYCZKI?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 4 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie EVEREST FINANSE S.A. właściciel marki BOCIAN POŻYCZKI?

Liczba opinii klientów firmy EVEREST FINANSE S.A. właściciel marki BOCIAN POŻYCZKI, to 12, z czego 1 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a, 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy EVEREST FINANSE S.A. właściciel marki BOCIAN POŻYCZKI?

Kandydaci do pracy w EVEREST FINANSE S.A. właściciel marki BOCIAN POŻYCZKI napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

EVEREST FINANSE S.A. właściciel marki BOCIAN POŻYCZKI