Bocian Pożyczki Everest Finanse S.A.

Śrem

Opinie o Bocian Pożyczki Everest Finanse S.A.

Panek
użytkownik zarejestrowany

Ktoś już pisał na tym forum, że jak się nie widzimy w danej pracy to z korzyścią dla obu stron jest niepodejmowanie się takiego zatrudnienia. Pożyczki są obarczone dużym ryzykiem i przy okazji stresem dla pracownika firmy Bocian Pożyczki. Dobrze, że są takie firmy!!

Pętelka
użytkownik zarejestrowany

Każdy wie jaką działalność prowadzi firma, po co to narzekać?

użytkownik zarejestrowany

@Dalajlamarozumiem, że po rozmowie kwalifikacyjnej odniosłeś takie wrażenie. A może ktoś z osób śledzących forum pracuje lub też pracował właśnie na tym stanowisku? Możecie powiedzieć jak wygląda typowy dzień pracy kierownika ds. kontroli?

Zuzia
@Lidia 3 tygodnie temu

Jeżeli pasuje Ci praca w której jeżdzisz i nękasz ludzi, którzy mają problem z chwilową spłatą lub naprawdę zdarzenia losowe im nie pozwoliły na pełne spłatę to praca super. Rozmowy z klientami i przyszłymi pracownikami są zawsze pozytywne do momentu podpisania umowy.

Dalajlama

@Lidia chodzi o to, że mi się wydaje, iż polega to na tak zwanym "domokrążcy", który chodzi po klientach i pracownikach jak świadkowie Jehowy... Dodatkowo ostatnie ogłoszenie na to samo stanowisko było równo 3 mce temu, czyli wniosek jest prosty, po 3 mc próbnych cały czas nikt się nie nadaje? mogą dać taka kasę jaką chcesz, ale nie na pierwsze 3 mce? co to za brednia, niby na jakiej podstawie później podwyższa? Dlaczego na start nie dadzą tyle, na ile niby zgodzili się na rozmowie? Pozdrawiam

blondyn

ludzie oni teraz mają być sponsorem skoczków, na ich imprezie firmowej był podobno Małysz.. może się rozwijają!?

użytkownik zarejestrowany

@Dalajlamaczy dalej zastanawiasz się nad przyjęciem tej oferty? Co sprawia, że jeszcze się nad nią zastanawiasz, skoro jak rozumiem same warunki zatrudnienia Ci odpowiadają?

użytkownik zarejestrowany

Dobra firma i podziwiam, że radzą sobie mimo iż wielu klientów im odeszło!

Dalajlama

Witam, jestem po rozmowie na stanowisko kierownika ds. Kontroli, mam pytanie czy wie ktoś może czy warto przyjąć ofertę na to stanowisko? Z tego co opowiadali to praca całkiem spoko, a zarobki bardzo dobre...tylko, że podczas całej rozmowy cały czas miałem mieszane uczucia i coś mi nie pasowało. Proszę o szczere odpowiedzi jak ktoś pracował na takim stanowisku lub wie jak wygląda, z góry dzięki!

Patryczek
użytkownik zarejestrowany

Czyżby Bocian Pożyczki nie miał potrzeb kadrowych? To pewnie znaczy, że mają stabilna i pewną sytuację!!

Peter
użytkownik zarejestrowany

Pewnie jest dobrze, tak mało piszecie na tym wątku.

znawca branży

To nie jest praca dla każdego. Codzienny kontakt z klientem wymaga określonych i silnych kompetencji ale jeśli się je ma to można dobrze zarobić. To solidny pracodawca. Daje dużo więcej niż inni w branży.

użytkownik zarejestrowany

@Patrzęiwidzęrozumiem, że jesteś zadowolony z tej pracy. Możesz powiedzieć coś więcej o tym co sprawia, że dobrze pracuje Ci się w tej firmie? Jakie są mocne strony tego pracodawcy? Jak wygląda praca w dziale, w którym pracujesz? Takie konkretne i merytoryczne odpowiedzi będą szczególnie pomocne dla osób, które obecnie zastanawiają się nad aplikacją. Co możesz im doradzić?

Narek
użytkownik zarejestrowany

Widziałem ostatnia ofertę firmy Bocian Pożyczki Everest Finanse . Potrzebują osoby na stanowisko kierownika zespołu doradców. Czy może mi kto podpowiedzieć coś o tej pracy? Czy da sie godziwie zarobić?

Balzac
@Narek 24.08.2017, 08:26

Rzuć okiem na kilka postów wyżej to zobaczysz czemu szukają Kierowników Zespołów w Warszawie. Nawet zgłosił się Kierownik Regionu wywołany do tablicy :-).

Patrzęiwidzę
użytkownik zarejestrowany

Ja jestem zadowolony z pracy w firmie, mam całkiem niezłe wyniki. Najgorsze jest to, że słaby pracownik ma zawsze najwięcej do powiedzenia i oceniania innych!

bonzo

czy kierownik doradcow musi podpisac weksel ??

Tymoteusz
użytkownik zarejestrowany

Jeśli jest problem natury zawodowej z kierownikiem to po co tu piszecie skargi? Z takim tematem idzie się do wyższej instancji, odwagi komuś brakuje ? A może to zwykła zemsta ponieważ człowiek pilnuje dobrej pracy. Mam trochę doświadczenia na takim polu!

Bociek
użytkownik zarejestrowany

Jeśli ktoś nie wie na czym polega praca kierownika to może lepiej niech nie robić sobie żartów. Każdy musi wypracować pewne limity i sądzę, że to jest przyczyna częstej zmiany kierownika. Jak weszło 500+ to praca w firmie jest znacznie bardziej wymagająca

nick

Co się dzieje w oddziale w Warszawie???? Już kolejny kierownik grupy doradców zrezygnował z pracy. (usunięte przez administratora) Może Centrala powinna się zainteresować sytuacją?

Paliusz
użytkownik zarejestrowany

Czy praca kierownika w firmie to dobra opcja na zarobek?

użytkownik zarejestrowany

@Opinia a jak Ty oceniasz Bocian Pożyczki jako pracodawcę? Szczególnie cenne będą merytoryczne opinie, które pokazują mocne i słabe strony pracy w firmie. Co powinny wiedzieć osoby zainteresowane aplikacją?

Opinia
użytkownik zarejestrowany

Narzekać to niektórzy potrafią. Czy ktoś powiedział, że wszyscy będą zarabiali takie pieniądze? Pracować trzeba i tyle.

Byly

Tak zgadza sie 6tys mozna zarobic w bocianie, ale przez kilka lat,wczesniej dokladajac 2 razy tyle na dojazdy w terenie. Realnie srednio 100 zl tygodniowo minus koszty wlasne. W zamian pelna opieka przelozonych zwlaszcza tych powyzej kierownikow sekcji, opieka monitoringu gps ...powodzenia. brak umowy o prace nie przeszkadza w wymaganiach ...

Rafboc

Polecam prace jako Doradcy zarobki wysokie i tu nie pomylka jak napisze ze jak pracujesz zetelnie to i wynagrodzenie wysokie niektórzy zarabiaja nawet 6000zl

Maaaaaa

Witam ... Na warszawa włochy chodzi teraz jakiś przyjęć na wlochach ... Ja nie wiem kręci jak może i ma to w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] a z tego co wiem to umie dobrze kręcić... to są złodzieje i nic więcej

patryk
użytkownik zarejestrowany

W każdej firmie mogą pracować osoby, które nie do końca się nadają w takim miejscu. Nie znaczy to że firma jest kiepska. Wprost przeciwnie wyjątki tylko potwierdzają, że jest ok.

walker

Szukasz pożyczki biznesowej? Kredyty hipoteczne, kredyt hipoteczny, kredyt hipoteczny, kredyt samochodowy, pożyczka studencka, kredyt konsolidacyjny, pożyczka niezabezpieczona, pożyczka z udziałem kapitału podwyższonego ryzyka z oprocentowaniem 2%, zainteresowani wnioskodawcy powinni się z nami skontaktować przez e-mail: johnloanfirm2@gmail.com

Petra
użytkownik zarejestrowany

Pracuję dla Bocian Pożyczki od kilku lat i w sumie mam dobrą pracę. Może w ostatnim czasie troszkę się pogorszyło ale mam nadzieję, że wrócimy do formy. Dla mnie w pracy podstawową zasadą jest pełne zaangażowanie i nadzieję, że moi zwierzchnicy to widzą

Bernacka

Najgorsza firma!! Ile mozna czekac na konsultanta ktory z dnia na dzien przesuwa spotkanie. Do tego chciala sie spotkac miedzy 20 a 21 a dopiero o 23 zadzwonila ze nie przyjedzie 3 dni to samo. Potem stwierdzenie ze kierownik nie dal pieniedzy na moja pozyczke a to glupie pare stowek i tak w kolko. Wstyd!!

użytkownik zarejestrowany

Jaka jest przyczyna, że firma potrzebuje tylu kierowników?

Capital1313

Potrebujete finančnú pomoc? Ste v akejkoľvek finančnej kríze alebo potrebujete finančné prostriedky na založenie vlastného podnikania? Potrebujete finančné prostriedky na vyrovnanie vášho dlhu alebo splatiť svoje účty alebo začať dobré podnikanie? Máte nízke kreditné skóre a máte ťažké získať kapitálové služby od miestnych bánk a iných finančných inštitúcií? Tu je vaša šanca získať finančné služby od našej spoločnosti. Ponúkame nasledujúce financie jednotlivcom * Komerčné financie *Osobné financie * Podnikové financie * Stavebné financovanie * Podnikové financie a mnohé ďalšie: A mnoho ďalších s úrokovou sadzbou 3%; Kontaktujte nás prostredníctvom e-mailu: hksh.mlc01.copy@outlook.com

Piotr
użytkownik zarejestrowany

Czy słyszał ktoś żeby firma potrzebowała do pracy ludzi?

użytkownik zarejestrowany

@@!2 Wiele osób dostaje dodatki na dzieci 500+ i nie bierze już pożyczek.

użytkownik zarejestrowany

Bocian Pożyczki Everest Finanse ma teraz gorszy czas do działania ale da radę.

@!2
@Pirol 30.05.2017, 12:31
Bocian Pożyczki Everest Finanse ma teraz gorszy czas do działania ale da radę.

w jakim sensie gorszy?

Feliks
użytkownik zarejestrowany

Bocian Pożyczki Everest Finanse nie ma aktualnie żadnych nowych ofert pracy.? Gdyby ktoś wiedział proszę o info.

madzia

witam, pracuje w Bocianie od stycznia 2016 roku.Nie jestem zadowolona gdyż myślałam , że podreperuję swój budżet .Na ten moment zarabiam grosze.Mam mało klientów w tym kilku co w ogóle nie płacą.Nie mogę nigdy wyrobić planu wiec nie mam premii.Mam mieszane uczucia.

@madzia 03.04.2017, 09:53

jaką podstawę proponują? od czego jest uzależniona premia?

xXx

Brałam udział w procesie rekrutacyjnym dwa razy... Pierwszy około dwóch lat wstecz... Za pierwszym razem przeszłam proces ale odmówiłam, ponieważ na tamten czas nie odpowiadały mi zarobki... Teraz na rozmowie nie pytali mi się o kompetencje i moje osiągnięcia ale wypytywali mi się o strukturę firmy konkurencyjnej... Rozmowa przebiegała p/n poziomu. Podczas procesu rekrutacyjnego chcą uzyskać informację o konkurencji (zarobki, specyfikę pracy i strukturę). Kiedy odmawia się im udzielenia informacji na ten temat to się bardzo irytują... Ja osobiscie nie polecam...

bociekpozyczki
@xXx 19.03.2017, 00:39

Dziękuje za informację, odnośnie tego co i jak na rozmowie wygląda, zdaje sobie sprawę, że startując do innego zp, to są pewnego rodzaju normy odnośnie tego jak wygląda to wszystko u konkurencji. Natomiast jeśli jest osoba która pracuje bądź pracowała na stanowisku doradcy klienta w mazowieckim, bym prosił o informację jak wygląda taki standardowy dzień pracy. Ile czasu poświęca się w terenie oraz na jakie wynagrodzenie można liczyć. Co do kierownictwa jestem świadom, że mają swoje fanaberie raz mówią tak a raz co innego. Tak jest niestety w większości przedsiębiorstw ...

bociekpozyczki

Witam, mam pytanie odnośnie tego jak wygląda praca na stanowisku doradcy klienta, jakie są aktualnie warunki zatrudnienia. Co dokładnie się robi na tym stanowisku. Wcześniej pracowałem w firmach pożyczkowych w dziale windykacji, W przypadku zatrudnienia, na co można liczyć jeśli chodzi o wynagrodzenie oraz ewentualne benefity. Jaką umowę się podpisuję, przeglądałem opinie i była informacja, iż trzeba podpisać weksel in blanco, czy to prawda w przypadku chęci podjęcia pracy? Interesują mnie opinie z terenu i okolic Warszawy, za wszystkie informację dziękuje

boc
@bociekpozyczki 15.03.2017, 21:03

Doradcy brudasy , z samochodu się wysypuje piach, jakość lipa. Nie szanują klientów , bazują na biedzie i niezaradności ludzkiej . podpisując aneks , dobierając pieniądze masz 3 razy tyle do spłaty. Porażka

alden

Człowiek się całe życie szkoli :)

użytkownik zarejestrowany

O, konkursy, całkiem dobrze to brzmi. A czy są jakieś szkolenia?

alden

Lidia: System premiowy jest uzależniony głównie od zbiórek, jeśli masz określony poziom to dostaniesz procent więcej od zbiórki, oraz masz premię za przyrost klientów no i są różne konkursy.

Minionek

Witam. Mam jutro rozmowe w Bocian pozyczki a stamowisko Konsultanta ds. Obsługi Klienta. Na czym to polega? I o co w tym chodzi? Jaka jest pensja?

Marek
@Minionek 05.03.2017, 14:24

Jaka pensja? Nie w tej firmie! Prowizja człowieku i kary nawet za rzeczy na które nie masz wpływu, jak np. spłacalność. Szukaj innej pracy jak chcesz utrzymać rodzinę, albo choć siebie. W bocianie możesz pracować, gdy masz za co żyć, ma ci kto chatę opłacić i da kieszonkowe. Wtedy można próbować i można cieszyć się z paru groszy! Szansę i tak masz marne na podpisanie umowy, chyba, że masz iloraz inteligencji poniżej przeciętnej jak kadra bociana, bo mądrych tam nie zatrudniają! Może w północnej Polsce jest inaczej. Pozdrawiam

użytkownik zarejestrowany

@alden, a od czego uzależniony jest system premiowy? Premie indywidualne czy ogólne?

alden

Jeśli chodzi o Bydgoszcz - musisz na rozmowie z kierownikiem ustalić czy ma być to Twoja praca stała, czy dodatkowa i ile jesteś ogólnie w stanie poświęcić czasu. Ja pracuje od trzech miesięcy i nie narzekam - kasa zawsze jest, różne premie, do tego spoko szefowie :)

Poldek
użytkownik zarejestrowany

Dobrze wiedzieć, że moje informacje o firmie, iż są dobrzy w tym co robią się potwierdzają. Mam zamiar zmienić firmę i właśnie myślę o Bocianie. Może ktoś dopowie kilka cennych dla mnie uwag. Zawsze łatwiej idzie się na rozmowę, przynajmniej wiadomo o co pytać

Jamie Freeman

Oferujemy szybkie, niedrogie i niezawodne pożyczki dla każdego. Kontakt z Freemanloanfinance@gmail.com lub www.freemanfinance.webs.com i uzyskać natychmiastowy zatwierdzenia pożyczki dziś, pożyczki wszelkiego rodzaju są oferowane.

Narybek
użytkownik zarejestrowany

Czy firma ma jakieś nowe oferty na doradcę klienta. Nigdzie nie mogę ich namierzyć. Wiem, że wśród firm prowadzących taką działalność są dobrzy. Chciałbym dostać się do pracy. Może ktos wie jak przebiega rozmowa kwalifikacyjna? Czy zadają jakieś trudne pytania?

HR
@Narybek 26.01.2017, 12:16

Zapraszamy na stronę www.bocianpozyczki.pl do zakładki KARIERA - WYSZUKIWARKA OFERT PRACY.

Straszek
użytkownik zarejestrowany

Mam pytanko czy aktualna jest oferta na doradcę w Gryficach? Jak wyglada rozliczenie finansowe i jakie podpisuje się umowy? Czy rozmowa kwalifikacyjna jest ciężka?

Czapla
@Straszek 20.01.2017, 11:48

Fajna kierowniczka jest w terenie Gryfic. Polecam, miałem okazję pracować z nią kilka lat,mało już takich sympatycznych osób . Firma jednak skrajnie wymagająca jak na warunki płacowe...

doradca Gniezno

Ludzie piszecie bzdury albo to konkurencja wypisuje.jezeli sie chce to mozna zarobic duza kase wystarczy tylko chciec.nikt za darmo nie zaplaci.zero nacisku super ludzie.polecam Bociana.

Duda Co masz na myśli?.

Krystian

Witam serdecznie. Dostałem ofertę pracy jako Doradca Klienta. Chciałbym się dowiedzieć jak wygląda w Bocianie sprawa podpisania weksla in blanco?. I czy potrafią wykorzystać lub nie oddać weksla gdy rozwiąże się z nimi umowę oraz jaka kwota w takim przypadku jest wpisywana na wekslu?. I czy w ogóle warto podejmować pracę w tej firmie?. I czy może być wykonywana jako dodatkowa?. Z góry dziękuję za informację.

duda
@Krystian 11.01.2017, 11:20

@duda 13.01.2017, 00:45
Niestety, ale niejeden się już przekonał, jakie kwoty z koziej d... powpisywali ludziom na wekslach, także odradzam....

Comaszna myśli pisząc jakie kwoty z koziej D... podpisywali ludziom na wekslach?.

Zostaw opinię o Bocian Pożyczki Everest Finanse S.A. - Śrem

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bocian Pożyczki Everest Finanse S.A.