EVEREST FINANSE S.A. właściciel marki BOCIAN POŻYCZKI

2.1 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o EVEREST FINANSE S.A. właściciel marki BOCIAN POŻYCZKI

Miły
Kandydat

Witam. Czy jeśli posiadam niezapłacone zobowiązania czy jest szansa że dostanę tą pracę?

@Miły

Dziękujemy za zainteresowanie współpracą z naszą firmą. Każdą Kandydaturę weryfikujemy indywidualnie. Pozdrawiamy, Bocian Pożyczki

Potencjalny kandydat
Kandydat

Witam. Aplikuję o pracę w firmie Bocian pożyczki, na wstępnej rozmowie zostałam poinformowana o tym, że firma wymaga w przypadku mojego zatrudnienia poręczenia mnie wekslem mojego małżonka. Czy ktoś pracujący w tej firmie może się wypowiedzieć czy w przypadku wywiązywania się z umowy i nie wyrządzenia żadnych szkód były jakieś nie przyjemne sytuacje związane z tym wekslem? Każdy pracownik taki weksel otrzymuje do podpisania przez małżonka ? Za odpowiedzi z góry dziękuję

Zona

Ogólnie mobbing. Straszenie i zastraszanie. Jeśli masz słabe zdrowie i psychikę to sobie daruj. Można powiedzieć że praca jak każda inna i trzeba ją wykonać. Ale żadne pieniądze nie są warte tego co wyczyniaja jak poniżają i jak mobbingują swoich doradców kierownicy. Na rynku pracy jest coraz mniej chętnych do tego typu pracy i zamiast szanować tych doradców których mają to nie. Najlepiej żeby być na każde ich zawołanie 24godz.7 dni w tygodniu. Byliby przeszczesliwi. Zarobić można ale trzeba być hieną i człowiekiem bez skrupułów. Dostajesz do pracy tablet który służy do podpisywania pożyczek i rejestracji twojego położenia GPS. Przeważnie jest problem z systemem- jest przeciążony i pożyczkę zamiast 20 min podpisujemy godzinę. Dostajesz kartę do telefonu- nie telefon. Paliwo czy bilety opłaca sz sam. Trzeba robić zbiórkę na 95%. Sprzedaż wg.planu. i mieć ciągły przyrost klientów. Na koniec miesiąca nie masz prawa spłacać klientów bo będzie taki opr.że się nie po zbierasz. Najlepiej by było żeby klienci nigdy tych pożyczek nie zamknęli. No i musisz pozyskiwać nowych klientów bo może tak być ze z infolinii nie dostaniesz. Co tydzień rozliczanie i bankowa nie pieniędzy do 0. Często musisz to robić nawet w najmniej dogodnym dla siebie czasie. Nie ważne czy jesteś w innej pracy u lekarza czy zwyczajnie chcesz odpocząć. Zasada jest taka że jeśli masz niekompetentnego kierownika który nie potrafi zarządzać ludźmi i z nimi współpracować, już jesteś przegrany. Powodzenia dla tych którzy mimo wszystko chcą. Dla mnie nigdy więcej.

Janusz

Byłem doradca w firmie Everest Finanse... (usunięte przez administratora)Kierownik jest od tego żeby zrobić wynik i nie ma to znaczenia jakim kosztem to zrobi. Bo kierownik musi zarobić. Tam nie liczy się człowiek tylko wynik i tego nikt i nic nie zmieni. Klienci różni zależy od naszego do nich podejścia. Jeśli podchodzisz uczciwie to za dużo nie sprzedasz bo nie będziesz wciskać tych aneksów czy ugód za które klienci płacą straszne pieniądze. Nie oczekuj pomocy od kierownika. Jak zrobisz wynik w danym tygodniu np.na 80% to na drugi musisz zrobić więcej 90%. Itd. 100% to potem110%. I zawsze będzie mało. Zbiorka, przyrost, sprzedaż i trasówka-tylko to będziesz słyszeć i czytać w setkach przysłanych do ciebie sms-ów. Niestety , nawet klienci wypłacalni mówią że to lichwa lichwa lichwa. Przyjdzie kres na tą firmę bo już robią dziwne ruchy. Za marne zarobki szkoda poświęcać się dla kierowników(usunięte przez administratora) I nie prawdą jest , że robi się jakieś anonimowe ankiety żeby ocenic takiego kierownika. Chyba że kierownik robi je sam. Nie polecam pracy w tej firmie.

klaudia

Chciałabym uzyskać zaświadczenie o zarobkach, jestem byłym pracownikiem. Na @ odpowiadają do 30 dni a ja nie mogę tak długo czekać. Czy zna ktoś nr do kadr?

Kama 459
Klient

Witam jak można złożyć skargę na kierownika? Doradca super ale kierownik pożal się Boże, wulgarna, hamska chciałam się dowiedzieć o aneks cisza nic

Iiiiiii
@Kama 459

A dostałaś SMS z ofertą aneksu? bo jak nie to nawet nie zawracaj głowy skargami. Każda skarga na doradcę albo kierownika to miód na serce góry ,tzn że pracują

Julka

Witam jestem w biku i bigu na kwotę 30 tys czy będę mogła pracować u Państwa i zbierać raty?

@Julka

Dawid

Może ktoś słyszał czy firma potrzebuje nowych i jakie warunki finansowe mogą zaproponować?

@Dawid

Dzień dobry, dziękujemy za zainteresowanie pracą w naszej firmie. W celu zapoznania się z aktywnymi ofertami pracy zapraszamy na stronę Bocian Pożyczki, zakładka Praca i Kariera: https://www.bocianpozyczki.pl/strony-informacyjne/wyszukiwarka-ofert-pracy. Szczegółowe warunki zatrudnienia na stanowisko Doradcy Klienta i Kierownika Zespołu Doradców znajdują się również na gowork w zakładce aktualności. Pozdrawiamy i zapraszamy, Bocian Pożyczki

Wilk

Jakie są plusy i minusy pracy dla Bociana? nieustanna kontrola - gps, trasówka olbrzymia presja - ciągle mało sprzedaży, zbiórek cele z kosmosu albo z palca - jak kto woli - otrzymane od tych, którzy nie wiedzą jak je zrealizować wspaniała atmosfera - nieustanne narzekanie na wyniki absolutnie nie ma szans na pochwałę koszty doradca pokrywa z własnej kieszeni - aaaa jak zrobi to i jeszcze to i jeszcze to i jeszcze tamto to dostanie psińco bo ktoś nie zdąży policzyć tych 100 złotych, które miał dostać kontakt ze wspaniałymi ludźmi - klienci są super, zwłaszcza ci co nie płacą albo nie otwierają ci drzwi - naprawdę dobra zabawa Więc jeśli nie wiesz co ze sobą zrobić, masz za mało problemów, stres cie nie zżera, śpisz dobrze w nocy to sam/sama sobie odpowiedz czy warto...

@Wilk

Zapomniałeś dodać, że branża rozwojowa i dynamiczny zespół... 500+ dało popalić towarzystwu.

@Wilk

jeszcze trzeba dodać, że nie ma to jak społeczna estyma objawiająca się takimi sformułowaniami jak: lichwiarze, naciągacze, (usunięte przez administratora)

@Wilk

Usunięto określenie używane przez klientów. To był cytat. Stabilna sytuacja prawna - kolejny argument by pracować w tej firmie - widmo ustawy likwidującej całą branżę to przecież niesamowita zachęta.

@Wilk

To co czekamy do "po wyborach" w maju i wtedy Pierwszy Szeryf Kraju pozamiata branże

@Wilk

Tak zwane chwilówki cieszą się coraz mniejszą popularnością. Przyczyną jest m.in. wzrost płacy minimalnej. Więcej: https://businessinsider.com.pl/twoje-pieniadze/pozyczki-chwilowki-marze-popularnosc/s5z14qr

Byk
@Wilk

Widzę, że gowork tam gdzie są opinie wrzuca ogłoszenia pracodawcy... Tabela z wynagrodzeniami jest podana uczciwie ktoś napisał - akurat - chce poznać tego kto pracując 24 godz. w tygodniu obsłuży 160 klientów. Bzdury na resorach. To jest minimum pełen etat, minimum czyli minimum 40 godzin tygodniowo, umowa bez prawa do płatnego urlopu - pracujesz masz - chcesz odpocząć - proszę bardzo - to dla ciebie okres bez wynagrodzenia.

W jakim systemie wypłacane jest wynagrodzenie w firmie EVEREST FINANSE S.A. właściciel marki BOCIAN POŻYCZKI na Przedstawiciel Finansowy? 19 stycznia ogłoszenie na GoWork.pl.

@Pytanie

W systemie prowizyjnym, cotygodniowym. Sprzedaż dostajesz za to prowizje. Zbierzesz raty dostajesz prowizje.

@Zima

Dziękujemy za zainteresowanie pracą w naszej firmie. Szczegółowe Informacje dotyczące pracy na stanowisko doradcy z możliwością aplikowania znajdują się na gowork w zakładce aktualności. Zapraszamy do aplikowania!

Dorekrutacji

Witam Czy ktoś może wypowiedzieć się na temat stanowiska kierownika rejonu ? Zakres obowiązków , płaca podstawowa i jaka realna prowizja ????? auto ? Jakie ?

@Dorekrutacji

Zakres obowiązków: obszerny. Jesteś doradcą i chodzisz na zbiórki, kierownikiem sekcji i chodzisz na zbiórki bo nie masz doradców, no i kierownikiem rejonu i chodzisz na zbiórki bo nie masz kierownika sekcji i doradców. Prowizji nie ma, może czasem premia. Auto tak.

Niesia

WitajcieTak czytam i czytam i tak jak bym czytała o zupełnie innej firmie.W Bocianie pracuje już 6 lat w rejonie Warszawa. , w tym 2 lata jako za-ca kierownika.Praca jak praca. Napracowaćsię trzeba bo inaczej nie zarobisz.Przy moich 160 klientach zarabiam ok5-6 tyś , a czasami więcej ,netto.MOŻLIWE.Co prawda za kontakt z niektórymi klientami powinniśmy mieć płacone szkodliwe ;).Co do 200 zł za polecenie , to KZD składa wniosek o to , więc trzeba dopilnować zeby to zrobił.Co do pełnych składek ubezpieczeniowych, to trzeba złozyć do kadr odpowiedni druk o składkach.Jeśli się czegoś nie wie, to dziewczyny w kadrach bardzo chętnie pomogą (przynajmniej mi ). Ja mam odprowadzane składki takie jak bym pracowała na umowę o pracę, i składki mam odprowadzane z tego co zarobie , a nie z najniższej krajowej.Inwigilacja jest i owszem, ale zdaża się , ze doradcy traktują tąpracę olewczo, wówczas kierownik ma prawo go sprawdzić.Komfort pracy jest, bo pracuję ile chce i kiedy chcę.Jeśli zbiorkę wykonuję , a przy tym sprzedaż się kręci.Więc kto i co ma mi zarzucić ??? ja pracuję 5 dni w tygodniu. Od początku tak sobie ustawiłam klientów.Kierownik wiadomo musi wymagać, od niego wymagają, on też musi od nas. Nasz kontrolny Pan M.jest bardzo ok.Ale, żeby nie było tak za słodko, to działanie tabletów o tyłek potłuc :)

Tomasz
@Niesia

5-6 tys prowizji? Ja jestem ciekaw skąd Pan wziął taki zarobek. Jak doradca ma zaledwie płacone 50 zł za umowę plus odbiór rat to też nie daje jakiś dużych prowizji.

Dariusz
@Tomasz

A co w przypadku kiedy klient przestaje płacić raty? Wtedy jak rozumiem, doradca nie ma wypłaconej całości prowizji? Wyjaśnij, proszę, jak to w rzeczywistości wygląda.

Marek
@Tomasz

Opowiedz więcej o pracy jeżeli chodzi o zarobki. Kontaktował się właśnie ze mną jeden Pan w sprawie pracy i nie wiem czy jest się sens w to pchać. Nie potrzebuje dużo zarobić, 2 tys mi miesięcznie by mi wystarczyło. Jeszcze chciałem zapytać czy sami pozyskujemy klientów czy z centrali dostajemy informacje ze w naszym rejonie jest osoba i trzeba do niej jechać?

Tomasz
@Marek

2000? W bocianie? jako doradca? Nie wierz w takie rzeczy....

Iwona
@Tomasz

Czyli - jak zrozumiałam - w Bocianie na stanowisku Doradcy raczej nie można liczyć na zarobki tego rzędu. To jak mnie więcej przedstawiają się ich zarobki? Będę bardzo wdzięczna, jak podasz tu konkretne informacje.

Te 5 - 6 tysiecy to chyba w ciagu roku zarabiasz

Mimi
@Marek

Dwa tysiące to sobie zarobisz gdzie indziej na spokojnie. Tu nie będziesz tyle zarabiać.

Kaska
@Niesia

Dobra ściema koleżanko. Nie ma takiego stanowiska jak zastępca kierownika. Chyba, ze z nadania przez kierownika. On leży, a Ty czujesz się taka potrzebna w firmie i robisz za niego. Brawa dla tego kierownika!! Grunt to dobrze się ustawić

Tomek
@Niesia

Ile Nesia wydajesz na paliwo i amortyzację samochodu??? A może klienci robia Ci przelewy na konto prywatne w tajemnicy przed panem M.P???

ziuta
@Kaska

oczywiście, że jest takie coś jak zastępca. Teraz tylko w niektórych rejonach bo w innych zastepca głownie naciągał na kasę. Co do prowizji to jak najbardziej można 2 tysiace zarobić a nawet więcej. Wszystko zalezy od wyników. Wynagrodzenie to nie tylko umowy i zbiórki. Dochodzą pieniądze za przyrosty rejestru, premia za realizację zbiórki na pewnym poziomie i jeszcze kilka innych ale te inne są tylko okazjonalne. Pracowałam tam przez 3 lata i tylko przezz problemy zdrowotne dzieci musiałam zrezygnować. Wcale nie była to Warszawa, Kraków czy Poznań. Tren raczej wiejski i dwa małe miasteczka. oczywiście nie zarobi się tego przy 30 klientach ale minimum 80

Krzych

Ludzie płaccie pożyczki bo Bocian do bazy BIK wpisuję

Byly pracownik

Znacie sytuację kiedy doradca ma pelnomocnika"slupa". Kazdemu z nas moze zdarzyc się komornik. Trzeba uczciwie spłacać swoje zobowiązania. Co niektorzy doradcy zapominaja o tym... Sami straszac nieplacacych klientow komornikiem.

Ciekawski
@Byly pracownik

A czy to legalne? Co na to urząd skarbowy? Kto pobiera pieniądze i składa podpis?

Magda

Nie polecam pracy. Pracowalam kilka lat. Po kolejnej zmianie kierownika, praca stala sie nieprzyjemna. Opryskliwa kierownik. Zero szacunku dla doradcow. Ciągłe telefony, (usunięte przez administratora)

@Magda

Wiem jak to jest przy zmianie kierownika ( on ,ona ) chcac sie wykazac zaczyna od poniewierania doradcami ,Czesto takiemu odbija bo mysli ze ma wladze absolutna a to swiadczy tylko o tym ze brakuje im podstawowej wiedzy chociazby na temat w jakiej formie jest podpisania z nami umowa i co prawnie z tego wynika

sersoft
 Problem

Jak poprawnie napisać rezygnację z opieki medycznej w Bocian pożyczki? Bo niestety doradca nawet mnie nie poinformował o dodatkowych usługach dopiero po kontakcie z infoliia się dowiedziałem że za to place. Zwykle naciągnięcie zasad przez doradcę któremu zawsze się spieszy. On nie jest na telefon klienta bo to klient musi się podporządkować doradcy nie masz pieniędzy o 17 albo jesteś w pracy to musisz jechać do domu doradcy bo on już nie jest w mieście w którym mieszkasz totalna kpina i same utrudnienia ze strony doradcy .

@sersoft

a to ze doradca byl a nie zastal i nie pojechal drugi raz to dlatego ze mu za benzyne czy bilet nikt kasy nie odda .Ale mogl wczesniej zadzwonic do ciebie i sie dowiedziec

Dobra_rada
@sersoft

Szkoda, ze Klient musi o to pytać na forum. Wstyd dla doradcy, kierownika, ze nie informują Klientów o tym. Byc może to celowy zabieg, aby naciągnać Cię na koszty. Zadzwoń na infolinię lub zaloguj się do e-teczki i sprawdź co Ci tam doradca podsunął do podpisania. Powinien być tam formularz odstąpienia. A czy masz pakiet prawnik lub informatyczny?? On też słono kosztuje. Jak masz problemy z doradca proponuje Ci robić wpłaty na konto, nr masz wskazany w umowie albo podadzą Ci na infolinii. Nie będziesz musiał uzerac się z doradca i dowozic kasy. Ty płacisz za obsługę domową i nie ma podstaw byś musiał przywozic pieniądze. To jest Twoja dobra wola, a jak ma problem to w ogóle nie bedzie mial z Ciebie kasy za zbiórkę. W związku z tym, ze doradca nie jest u Ciebie po odbiór pieniedzy w dogodnym dla Ciebie terminie i musisz wplacac na konto masz prawo wnioskować do firmy o zwrot opłaty, która poniosles za obsługę domowa

Dobra_rada
@margo

A co to interesuje pożyczkobiorce, ze doradcy nikt kasy nie odda??

@Dobra_rada

w umowie wyraznie pisze ze doradca ma obowiazek odwiedzac klienta raz w tygodniu .Doradca byl koniec kropka Doradca to nie wolontariat an instytucja charytatywna zeby do firmy doplacac bo prowizja za odebrana rate nawet w polowie nie pokryje tego co wyda na dojazd a co dopiero dwukrotnie tam i z powrotem a kazdy sie z groszem liczy.Najlepiej wplacac na konto ale nie kazdy klient umie obslugiwac komputer a na poczcie to tez kosztuje taki przelew .

Haha
@margo

A gdzie to dokładnie jest napisane? Pani wskaże punkt umowy, który o tym mówi. Przede wszystkim Klient nie musi się dostosowywać do pracownika, bo on ma objazd i żal mu benzyny. Ma być w ustalonym terminie, a nie ,,raz" w tygodniu wg jego widzimisie, kiedy klient może być w pracy etc. Doradca niech się zwróci do firmy, prezesa, ze nie jest firmą charytatywną, a nie klienta - on koszty pożyczki ponosi. To jak taka nieopłacalne praca to zawsze może zrezygnować, chyba nikt na siłę nie trzyma?? Mamy piękna polska jesień, można pojechać nawet i rowerem. I proszę nie pisać takich bzdur, bo to się kwalifikuje do UOKIK. Ludzi wpedzacie w długi i dodatkowe koszty, bo Wam żal kasy przyjechać, a klient, a obsługę domową zaplacil. To może niech kierownik przyjedzie, chyba za swoje nie jeździ??

@Haha

jak sie doradcy nie chcialo w tym samym dniu pojechac to pojedzie na nastepny dzien w koncu jestesmy zatrudnieni na umowe swiadczenia uslug wiec wykonujemy usluge w dogodnym dla nas czasie

Żegnam ozięble!

Beznadziejna firma, bałagan, nikt nic nie wie. Na spotkaniu w sprawie pracy wszystko pięknie a później nikogo nic nie obchodzi.

Była pracownica

Nie wierzcie w to co Wam obiecują zarobki są nie wielkie nie opłaca sie swój samochód swoje paliwo i wielkie g...o zostaje. Jeśli klient nie zapłaci doradca nie zarobi. Zrezygnowałam po kilku miesiącach ponieważ praktycznie wychodziło mi na paliwo tylko. Nie polecam oni na początku dużo obiecują.

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Bocian Pożyczki Everest Finanse S.A.?

Jesień
@Pytanie

Tak, dla kadry kierowniczej. Chyba, że jakiś kierownik zapłaci za imprezkę dla swoich doradców z własnej kiesy albo się zrzucą. Doradcy są do roboty tylko na zabawę dla kierownictwa są pieniądze.

Morowy

Omijać szerokim łukiem. Kiepska kadra, brak szacunku do ludzi, masz problem z czymkolwiek to radź sobie sam. Szkolenia, wdrożenie - to bajki.

Zostaw merytoryczną opinię o EVEREST FINANSE S.A. właściciel marki BOCIAN POŻYCZKI - Poznań

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w EVEREST FINANSE S.A. właściciel marki BOCIAN POŻYCZKI?

Zobacz opinie na temat firmy EVEREST FINANSE S.A. właściciel marki BOCIAN POŻYCZKI tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w EVEREST FINANSE S.A. właściciel marki BOCIAN POŻYCZKI?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 4 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie EVEREST FINANSE S.A. właściciel marki BOCIAN POŻYCZKI?

Liczba opinii klientów firmy EVEREST FINANSE S.A. właściciel marki BOCIAN POŻYCZKI, to 12, z czego 1 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a, 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy EVEREST FINANSE S.A. właściciel marki BOCIAN POŻYCZKI?

Kandydaci do pracy w EVEREST FINANSE S.A. właściciel marki BOCIAN POŻYCZKI napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

EVEREST FINANSE S.A. właściciel marki BOCIAN POŻYCZKI