EVEREST FINANSE

Toruń

Opinie o EVEREST FINANSE

andrzej

a jak wygląda sytuacja dzisiaj w EVEREST FINANSE?

miki

nie polecam przedstawicielki która zbiera z rubinowa z Torunia żenada

Awedr

@jhj to fakt szukaja przedstawcieila handlowego w Gryficach w ogloszeniu napisali ze wymagana jest komunikatywność, zdolność nawiązywania kontaktów, wysoka kultura pracy, zaangażowanie czy tez motywacja do pracy, zapewniaja tutaj atrakcyjne wynagrodzenie

Fafkulce

Do profeski to im dużo brakuje, zwłaszcza ze względu na stopień rozwoju kierowników, krycie defraudacji, wieczne romanse wszystkich ze wszystkimi, potem trudno podkablować kolegę/koleżankę z łóżka.

zainteresowany

Czy wiecie coś o nowym projekcie firmy Everest Finanse ?

żaba

firma sama w sobie krzywdy pracownikowi nie zrobi, góra nie wie często o tym co dzieje się na dole jednak to ludzie tworzą klimat. Nie wiem skąd niektórzy mają takie poparcie np Dariusz P. z pewnością niektórym już dał się we znaki ze swoim mobbingiem i idiotyzmem, ściąga samych złodzieji do firmy a uczciwych pracowników chce wykończyć, znany już jest z tego pan Dariuszek że wyleciał z poprzedniej firmy P...dent P..ska za mobbing - morał z tego taki że jak nie trafisz na idiotę który zmusza cię do głupich kroków, bezsensownego udzielania pożyczek na sztukę bo on musi realizować plany a potem będzie cię opierdalal ze wyników nie ma hehe jakim trzeba być idiotą żeby nie wiedzieć jak funkcjonuje źle sprzedana pożyczka, że to się odbije za niedługi czas na wynikach. Temu Pani już podziękujemy, niech idzie krowy pasać chociaż czy sie do tego nadaje?? pewności nie ma Sama firma ok, wypłaty terminowe, czytelny system premiowania, jasne zasady, co do pracy doradcy? różnie z tym bywa, to zależy od tego jaką masz bazę klientów, czy dostajesz syf po kimś czy sam budujesz bazę mądrze udzielając a nie rozdając

asia

ja pracuje w tej firmie i jestem zadowolona jako doradca

sremski oddzial-doradca klienta

wszystko jest ok.praca super,sam sobie ustalasz godziny pracy,dobrze jak jesteś mobilny bo bez tego ani rusz-trzeba dojechać do klienta jesli masz rozległy teren działania.zarobki fajne-wiadomo nie ma nic za darmo:) praca dla ambitnych,poradzisz sobie napewno.ja pracuje już 2 lata i jestem zadowolona.powodzenia:)

anka

Warunki w pracy są dobre i stabilne w terminie jest wypłacane wynagrodzenie oraz miła atmosfera w pracy oraz profesjonalna obsługa nie wiem kto pisze te brednie, że z tą firmą jest coś nie tak.

t osą osz uści

KOLEJNY AMBERGOLD W PAŃSTWIE Partii Obłudy A PRACOWNICY BĘDĄ Z WŁASNYCH MAJĄTKÓW PŁACIĆ ODSZKODOWANIA

nina

Witam, zaczynam pracę w Bocianie. Proszę możecie mi powiedzieć jakie są warunki? Jesteście zadowoleni? Miłe widziane argumenty :) Czy w rzeczywistości jest tak pięknie jak mówia na rozmowach rekrutacyjnych. Bardzo proszę o szczere opinie. Pozdrawiam.

PRACA TO NIE MAŁŻEŃSTWO, zawsze można zmienić. CIECHANÓW, MŁAWA, PŁOŃSK, PUŁTUSK i oczywiście okolice tych miejscowości. zapraszamy

ktoś

Poczytaj sobie opinie bocian pożyczki Śrem. Nic dodać nic ująć. Miłej lektury

mmmm

potwierdzam!!!poczytajcie opinie bociań pożyczki śrem....

on

Tak się składa, że firma ta znalazła się na liście ostrzeżeń Komisji Nadzoru Finansowego, gdzie organ owy ostrzega o działalności firmy. Tak więc lepiej omijać szerokim łukiem owy twór i jego dziecko Bocian.

Dlaczego nie polecasz, moze cos wiecej ?

nie polecam

Zostaw opinię o EVEREST FINANSE - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie EVEREST FINANSE