EVEREST FINANSE S.A. właściciel marki BOCIAN POŻYCZKI

Opinie o EVEREST FINANSE S.A. właściciel marki BOCIAN POŻYCZKI

raptus

Ta firma ma wewnątrz taki (usunięte przez administratora) jaki mało ,tam każdy kradnie , a najbardziej cierpią normalnie klijenci , Jak przyjdzie , kierownik ,nie przygotowany ,bez legitymacji ,w zamian pokazał kwitek że jest widyfikatorem . Zabrał mi książeczke wpłat , do dzisiaj nie oddał , ja teraz taksamo ich potraktuje po (usunięte przez administratora) , będe wpłacać na konto w banku .pko.sa

Lidia

@Generał piszesz o tym, że pracując na tej infolinii przychodzącej ma się możliwość rozwoju wewnątrz firmy. Możesz powiedzieć o tym coś więcej? Czy można liczyć na dodatkowe szkolenia podnoszące kwalifikacje? Jakie są możliwości awansu? Piszesz też o elastycznych godzinach pracy. Czy chodzi tu o godzinę rozpoczęcia pracy, czy też może ich ilość i można również pracowań w niepełnym wymiarze godzin?

Aneta
@Lidia

Oczywiście ,ze jest możliwość rozwoju i aplikowania na stanowiska wewnątrz Firmy.Bocian jak najbardziej prowadzi rekrutacje wewnętrzne.Pracuję od roku i osoby na wyższych stanowiskach często zaczynały od Infolinii.Szkolenia są prowadzone na każdym szczeblu od Infolini zaczynając oczywiście. Firma docenia jednostki wybitne,więc jeśli chcesz zacząć od Infolinii,która moim zdaniem jest podwaliną w tej Firmie ,możesz zdobyć cenne doświadczenie i jeżeli czujesz się na siłach by spróbować na innym szczeblu to jak najbardziej Firma daje takie możliwości .Jeżeli chodzi o niepełny wymiar pracy to już pytanie do pracodawcy czy aktualnie takich pracowników szukają

Panek

Ktoś już pisał na tym forum, że jak się nie widzimy w danej pracy to z korzyścią dla obu stron jest niepodejmowanie się takiego zatrudnienia. Pożyczki są obarczone dużym ryzykiem i przy okazji stresem dla pracownika firmy Bocian Pożyczki. Dobrze, że są takie firmy!!

Pętelka

Każdy wie jaką działalność prowadzi firma, po co to narzekać?

Obsługa Klienta

Piszę tutaj, bo Bocian regularnie komentuje negatywne komentarze. Powiem tak- ta firma zachęca do (usunięte przez administratora) Trzeba byc skonczoną ku*wą by tam pracować

Czy umiesz (usunięte przez administratora) i nachodzić ludzi?

Lidia

@Dalajlamarozumiem, że po rozmowie kwalifikacyjnej odniosłeś takie wrażenie. A może ktoś z osób śledzących forum pracuje lub też pracował właśnie na tym stanowisku? Możecie powiedzieć jak wygląda typowy dzień pracy kierownika ds. kontroli?

Zuzia
@Lidia

Jeżeli pasuje Ci praca w której jeżdzisz i nękasz ludzi, którzy mają problem z chwilową spłatą lub naprawdę zdarzenia losowe im nie pozwoliły na pełne spłatę to praca super. Rozmowy z klientami i przyszłymi pracownikami są zawsze pozytywne do momentu podpisania umowy.

Lidia

@Dalajlamaczy dalej zastanawiasz się nad przyjęciem tej oferty? Co sprawia, że jeszcze się nad nią zastanawiasz, skoro jak rozumiem same warunki zatrudnienia Ci odpowiadają?

Pirol

Dobra firma i podziwiam, że radzą sobie mimo iż wielu klientów im odeszło!

Dalajlama

Witam, jestem po rozmowie na stanowisko kierownika ds. Kontroli, mam pytanie czy wie ktoś może czy warto przyjąć ofertę na to stanowisko? Z tego co opowiadali to praca całkiem spoko, a zarobki bardzo dobre...tylko, że podczas całej rozmowy cały czas miałem mieszane uczucia i coś mi nie pasowało. Proszę o szczere odpowiedzi jak ktoś pracował na takim stanowisku lub wie jak wygląda, z góry dzięki!

Patryczek

Czyżby Bocian Pożyczki nie miał potrzeb kadrowych? To pewnie znaczy, że mają stabilna i pewną sytuację!!

Peter

Pewnie jest dobrze, tak mało piszecie na tym wątku.

znawca branży

To nie jest praca dla każdego. Codzienny kontakt z klientem wymaga określonych i silnych kompetencji ale jeśli się je ma to można dobrze zarobić. To solidny pracodawca. Daje dużo więcej niż inni w branży.

Lidia

@Patrzęiwidzęrozumiem, że jesteś zadowolony z tej pracy. Możesz powiedzieć coś więcej o tym co sprawia, że dobrze pracuje Ci się w tej firmie? Jakie są mocne strony tego pracodawcy? Jak wygląda praca w dziale, w którym pracujesz? Takie konkretne i merytoryczne odpowiedzi będą szczególnie pomocne dla osób, które obecnie zastanawiają się nad aplikacją. Co możesz im doradzić?

Narek

Widziałem ostatnia ofertę firmy Bocian Pożyczki Everest Finanse . Potrzebują osoby na stanowisko kierownika zespołu doradców. Czy może mi kto podpowiedzieć coś o tej pracy? Czy da sie godziwie zarobić?

Balzac
@Narek

Rzuć okiem na kilka postów wyżej to zobaczysz czemu szukają Kierowników Zespołów w Warszawie. Nawet zgłosił się Kierownik Regionu wywołany do tablicy :-).

Patrzęiwidzę

Ja jestem zadowolony z pracy w firmie, mam całkiem niezłe wyniki. Najgorsze jest to, że słaby pracownik ma zawsze najwięcej do powiedzenia i oceniania innych!

bonzo

czy kierownik doradcow musi podpisac weksel ??

Tymoteusz

Jeśli jest problem natury zawodowej z kierownikiem to po co tu piszecie skargi? Z takim tematem idzie się do wyższej instancji, odwagi komuś brakuje ? A może to zwykła zemsta ponieważ człowiek pilnuje dobrej pracy. Mam trochę doświadczenia na takim polu!

Bociek

Jeśli ktoś nie wie na czym polega praca kierownika to może lepiej niech nie robić sobie żartów. Każdy musi wypracować pewne limity i sądzę, że to jest przyczyna częstej zmiany kierownika. Jak weszło 500+ to praca w firmie jest znacznie bardziej wymagająca

nick

Co się dzieje w oddziale w Warszawie???? Już kolejny kierownik grupy doradców zrezygnował z pracy. (usunięte przez administratora) Może Centrala powinna się zainteresować sytuacją?

Paliusz

Czy praca kierownika w firmie to dobra opcja na zarobek?

Lidia

@Opinia a jak Ty oceniasz Bocian Pożyczki jako pracodawcę? Szczególnie cenne będą merytoryczne opinie, które pokazują mocne i słabe strony pracy w firmie. Co powinny wiedzieć osoby zainteresowane aplikacją?

Zostaw merytoryczną opinię o EVEREST FINANSE S.A. właściciel marki BOCIAN POŻYCZKI - Poznań

• Jak się pracuje w EVEREST FINANSE S.A. właściciel marki BOCIAN POŻYCZKI?

Zobacz opinie na temat firmy EVEREST FINANSE S.A. właściciel marki BOCIAN POŻYCZKI tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 46.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w EVEREST FINANSE S.A. właściciel marki BOCIAN POŻYCZKI?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 27, z czego 8 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy EVEREST FINANSE S.A. właściciel marki BOCIAN POŻYCZKI?

Kandydaci do pracy w EVEREST FINANSE S.A. właściciel marki BOCIAN POŻYCZKI napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

EVEREST FINANSE S.A. właściciel marki BOCIAN POŻYCZKI