EVEREST FINANSE S.A. właściciel marki BOCIAN POŻYCZKI

Opinie o EVEREST FINANSE S.A. właściciel marki BOCIAN POŻYCZKI

Darion

Co moge powiedziec....hmmm. Ogolnie wszystko nazwe jednym slowem ,,porażka"

Ciekawy

Gdzie jest admin, nikt nie pilnuje wpisów, które nie dotyczą Firmy Bocian. Reklama leci po całości, ciekawe kto bierze za to kasę ?

Anita

Nie róbcie sobie reklamy na forum pracowniczym!!!

Kierownik Sprzedaży

Bardzo profesjonalnie tylko daleki dojazd. Szkoleniowiec, dyrektor regionu. Testy i dużo rozmów. Bardzo profesjonalna atmosfera. Byłem 10 minut przed czasem ale to Oni czekali na mnie.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem

Kto pracuje na infolinii przychodzącej,? Jakie opinie? Jak się pracuje?

Generał

Praca na najlepsza jaka może być. Przyjmowanie rozmów wychodzących i przychodzących od klientów. Bogate zasoby socjalne. Miła atmosfera, elastyczne godziny pracy, premie za efektywność Możliwość rozwoju wewnątrz firmy. Nic dodać nic ująć

Ja pracuję.P O L E CA M!

@elwira

@elwira A konkretnie możesz napisać jak się pracuje?

elwira

Praca 8 godzinna ,bardzo przyjazna atmosfera.Firma rzetelna,wypłata na czas,Moim zdaniem wizytówką Firmy jest szacunek do pracowników i pracy którą wykonują,a to bardzo ważne w dzisiejszych czasach. Pracowałam w wielu Firmach ale z tej napewno się nie zwolnię .Ja bardzo Polecam z czystym sumieniem. Na infolinie panuje rodzinna atmosfera zresztą nie ma się co dziwić jak Cię traktują tym samym odpłacasz.W żadnej Firmie niespotkałam się z tego typu relacjami a są Wzorowe :pracodawca -pracownik,Zero mobbingu ,czujesz się ważny i doceniany przez Firmę.Jest ogłoszenie o naborze-jak chcesz spróbować i się przekonać poprostu aplikuj,Pozdrawiam

@elwira

Wiaderko wazeliny odleciałaś strasznie Ty chyba nie wiesz co piszesz chyba, ze jesteś kierowniczką

@polak

@polak nie jestem kierowniczką -jestem pracownikiem infolinii.Wiem co piszę ;-) gdyż pracuję w Firmie 5 lat ,Ty za to nie jesteś pracownikiem infolini więc proszę Cię nie wypowiadaj się o tym dziale Firmy.

Szkoda, że na forum nie piszą pracownicy!

Lidia

Wszystkim udzielającym się na forum przypominam jeszcze raz o konieczności zapoznania się z regulaminem. To miejsce publiczne, dotyczące opinii o pracodawcach, a nie portal reklamowy. Jeśli macie wiedzę na temat pracy w Bocian Pożyczki, zachęcam was do dyskusji. Czy osoby bez doświadczenia także odnajdą się w firmie? @Zuza, a czy można liczyć na umowę o pracę i benefity? Czy wypłata jest uzyskiwana tylko z prowizji?

Lidia

@Phillip, forum to nie miejsce na reklamy. Nie umieszczaj tu tego typu komentarzy. Co powiecie odnośnie pracy w Bocian Pożyczki? Czy firma oferuje godziwe wynagrodzenie i stwarza mośliwości rozwoju?

PLPL

Stanowisko KIEROWNIK DS. KONTROLI - jakie zarobki, podstawa, premia, auto? jaka atmosfera? na czym dokładnie polega praca? Z góry dzięki za info:)

Bociany jeszcze w Afryce
@PLPL

Kwestia finansowa 3 pierwsze mc - stawka zaproponowana przez firmę. Od 4 mc - niby wynegocjowana przez ciebie z takim podziałem: 50 % stawki to premia. Króra niby bez problemu można wypracować ale jdnak to premia która nie jest gwarantowana. Praca jak w każdej firmie pożyczkowej od rana do wieczora. Myśle że srednio 10 h dziennie.

Co to za id.....?

Piotrek

Witam czy bocian wraca doradcom koszty paliwa i amortyzacji pojazdu za dojazd do klientów ???

@Piotrek

Absolutnie nie.Zabiera natomiast prowizje gdy klient wymówi pakiet prawnik i ubezpieczenie.Wtedy praca jest ku chwale bociana.A mówią że nic za darmo.

pytająca

Czy ktoś może napisać o stanowisku kierownika ds kontroli ?

Sęp miłości
@pytająca

Jakiś cza temu mój kolega aplikował na ww. stanowisko i tak to wspomina. Telefon, propozycja spotkania i spotkanie. Rekruter oświadczył że na tym spotkaniu on będzie mowił tzn. opowie jak wygląda praca kontrolera. Kolega słuchał, słuchal od czasu do czasu cos wtrącił (zaznaczam że spełniał wszystkie wymogi postawione w ogłoszeniu przez pracodawcę: doswiadczenie, wykształcenie itp.). Po monologu rekruter oświadczył że skontaktuje sie w ciagu siedmiu dni od spotkania. Oczywiście rekruter nie zadzwonił co oznaczało że pracy kolega nie dostał. Zastanawialiśmy się wspólnie co miała na celu opisana rozmowa kwalifikacyjna i co kandydat powinien zrobic aby przejsc do nastepnego etapu. Wie ktoś? Ślepy los jakis czas temu w objęcia bociana tez mnie wrzucił. Rozmowa kwalifikacyjna nie różniła się niczym od opisanej wyżej. Czyli przez okres około 4 lat nic w firmie sie nie zmieniło jesli chodzi o rekrutacje.

Zażenowany klijent

Nekanie nachodzenie i groźby że odwiedzi sie rodzine bądź zakład pracy praktyki przedstawicieli bociana w wielkopolskim telefon za telefonem niema dnia by bocian nie dawał o sobie znać

Magda
@Zażenowany klijent

Odpuść sobie tą firmę. Większość przełożonych to niezrównoważeni psychicznie kolesie, a Rob...t na czele. Szukaj czegoś innego dobrze radzę. Zap...l od rana do nocy... owszem kasa nie jest aż tak mała, ale nie warta tej świeczki.

blondyn

ludzie oni teraz mają być sponsorem skoczków, na ich imprezie firmowej był podobno Małysz.. może się rozwijają!?

Generał
@blondyn

@blondyn skąd Ty masz takie informacje?

@blondyn

Był i co .Postał z Tajnerm pod ścianką i pozował.BR......

cześć mam pytanie odnośnie tej pożyczki czy to nadal jest aktualne

Gerald

Proszę o info, jak wygląda praca na stanowisku Kierownika ds. kontroli.

Dalajlama

@Lidia chodzi o to, że mi się wydaje, iż polega to na tak zwanym "domokrążcy", który chodzi po klientach i pracownikach jak świadkowie Jehowy... Dodatkowo ostatnie ogłoszenie na to samo stanowisko było równo 3 mce temu, czyli wniosek jest prosty, po 3 mc próbnych cały czas nikt się nie nadaje? mogą dać taka kasę jaką chcesz, ale nie na pierwsze 3 mce? co to za brednia, niby na jakiej podstawie później podwyższa? Dlaczego na start nie dadzą tyle, na ile niby zgodzili się na rozmowie? Pozdrawiam

Sunniva
@Dalajlama

Czy wiadomo coś o tym stanowisku? Czy jest to faktycznie kontrola, czy ladnie nazwana windykacja?

polak

Administratora może sobie usuwać posty ale w ten sposób i tak nie zamknie byłym pracownikom ust. W interesie firmy jest dbać o dobrą opinię dlatego winni również słuchać co mają do powiedzenia doradcy. Wychodzi na to, że wiara jest tylko kierownikom. Firma zapomina jeszcze o najważniejszym, że są jeszcze klienci, którzy również wyrabiają sobie własne zdanie. Jeśli bez prawnie próbuje się odebrać doradcy klientów ze względu na dyskryminację danego doradcy przez kierownika jest to dla mnie Mobbing. Więc możecie sobie usuwać posty ale jeszcze inne są sposoby przedstawienia swoich racji To jest przykład usunięcia postu polak 08.01.2018 21:12 jak mozna w czyms takim pracowac ? jak to moze istniec ! para (usunięte przez administratora) bank ! w UE jest zakazany a to go..... dziala i ma sie dobrze

Krzys

Witam. Zwykli wichlacze. Przyznali pożyczkę. Umówiliśmy się na termin do dziś ich nie ma człowiek sobie zrobił specjalnie wolne od pracy by otrzymać ta kasę a oni nie przyjechali dzwonię do przectawiciela a on tel nie odbiera.

Zostaw merytoryczną opinię o EVEREST FINANSE S.A. właściciel marki BOCIAN POŻYCZKI - Poznań

• Jak się pracuje w EVEREST FINANSE S.A. właściciel marki BOCIAN POŻYCZKI?

Zobacz opinie na temat firmy EVEREST FINANSE S.A. właściciel marki BOCIAN POŻYCZKI tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 46.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w EVEREST FINANSE S.A. właściciel marki BOCIAN POŻYCZKI?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 27, z czego 8 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy EVEREST FINANSE S.A. właściciel marki BOCIAN POŻYCZKI?

Kandydaci do pracy w EVEREST FINANSE S.A. właściciel marki BOCIAN POŻYCZKI napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

EVEREST FINANSE S.A. właściciel marki BOCIAN POŻYCZKI