EVEREST FINANSE S.A. właściciel marki BOCIAN POŻYCZKI

Opinie o EVEREST FINANSE S.A. właściciel marki BOCIAN POŻYCZKI

Opinia

Narzekać to niektórzy potrafią. Czy ktoś powiedział, że wszyscy będą zarabiali takie pieniądze? Pracować trzeba i tyle.

Byly

Tak zgadza sie 6tys mozna zarobic w bocianie, ale przez kilka lat,wczesniej dokladajac 2 razy tyle na dojazdy w terenie. Realnie srednio 100 zl tygodniowo minus koszty wlasne. W zamian pelna opieka przelozonych zwlaszcza tych powyzej kierownikow sekcji, opieka monitoringu gps ...powodzenia. brak umowy o prace nie przeszkadza w wymaganiach ...

Rafboc

Polecam prace jako Doradcy zarobki wysokie i tu nie pomylka jak napisze ze jak pracujesz zetelnie to i wynagrodzenie wysokie niektórzy zarabiaja nawet 6000zl

Maaaaaa

Witam ... Na warszawa włochy chodzi teraz jakiś przyjęć na wlochach ... Ja nie wiem kręci jak może i ma to w (usunięte przez administratora) a z tego co wiem to umie dobrze kręcić... to są złodzieje i nic więcej

Kierownik Sprzedaży

Bardzo profesjonalnie tylko daleki dojazd. Szkoleniowiec, dyrektor regionu. Testy i dużo rozmów. Bardzo profesjonalna atmosfera. Byłem 10 minut przed czasem ale to Oni czekali na mnie.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
patryk

W każdej firmie mogą pracować osoby, które nie do końca się nadają w takim miejscu. Nie znaczy to że firma jest kiepska. Wprost przeciwnie wyjątki tylko potwierdzają, że jest ok.

Petra

Pracuję dla Bocian Pożyczki od kilku lat i w sumie mam dobrą pracę. Może w ostatnim czasie troszkę się pogorszyło ale mam nadzieję, że wrócimy do formy. Dla mnie w pracy podstawową zasadą jest pełne zaangażowanie i nadzieję, że moi zwierzchnicy to widzą

Bernacka

Najgorsza firma!! Ile mozna czekac na konsultanta ktory z dnia na dzien przesuwa spotkanie. Do tego chciala sie spotkac miedzy 20 a 21 a dopiero o 23 zadzwonila ze nie przyjedzie 3 dni to samo. Potem stwierdzenie ze kierownik nie dal pieniedzy na moja pozyczke a to glupie pare stowek i tak w kolko. Wstyd!!

Pirol

Jaka jest przyczyna, że firma potrzebuje tylu kierowników?

Czy słyszał ktoś żeby firma potrzebowała do pracy ludzi?

Pirol

@@!2 Wiele osób dostaje dodatki na dzieci 500+ i nie bierze już pożyczek.

Pirol

Bocian Pożyczki Everest Finanse ma teraz gorszy czas do działania ale da radę.

@!2
@Pirol

w jakim sensie gorszy?

Feliks

Bocian Pożyczki Everest Finanse nie ma aktualnie żadnych nowych ofert pracy.? Gdyby ktoś wiedział proszę o info.

madzia

witam, pracuje w Bocianie od stycznia 2016 roku.Nie jestem zadowolona gdyż myślałam , że podreperuję swój budżet .Na ten moment zarabiam grosze.Mam mało klientów w tym kilku co w ogóle nie płacą.Nie mogę nigdy wyrobić planu wiec nie mam premii.Mam mieszane uczucia.

@madzia

jaką podstawę proponują? od czego jest uzależniona premia?

xXx

Brałam udział w procesie rekrutacyjnym dwa razy... Pierwszy około dwóch lat wstecz... Za pierwszym razem przeszłam proces ale odmówiłam, ponieważ na tamten czas nie odpowiadały mi zarobki... Teraz na rozmowie nie pytali mi się o kompetencje i moje osiągnięcia ale wypytywali mi się o strukturę firmy konkurencyjnej... Rozmowa przebiegała p/n poziomu. Podczas procesu rekrutacyjnego chcą uzyskać informację o konkurencji (zarobki, specyfikę pracy i strukturę). Kiedy odmawia się im udzielenia informacji na ten temat to się bardzo irytują... Ja osobiscie nie polecam...

bociekpozyczki
@xXx

Dziękuje za informację, odnośnie tego co i jak na rozmowie wygląda, zdaje sobie sprawę, że startując do innego zp, to są pewnego rodzaju normy odnośnie tego jak wygląda to wszystko u konkurencji. Natomiast jeśli jest osoba która pracuje bądź pracowała na stanowisku doradcy klienta w mazowieckim, bym prosił o informację jak wygląda taki standardowy dzień pracy. Ile czasu poświęca się w terenie oraz na jakie wynagrodzenie można liczyć. Co do kierownictwa jestem świadom, że mają swoje fanaberie raz mówią tak a raz co innego. Tak jest niestety w większości przedsiębiorstw ...

bociekpozyczki

Witam, mam pytanie odnośnie tego jak wygląda praca na stanowisku doradcy klienta, jakie są aktualnie warunki zatrudnienia. Co dokładnie się robi na tym stanowisku. Wcześniej pracowałem w firmach pożyczkowych w dziale windykacji, W przypadku zatrudnienia, na co można liczyć jeśli chodzi o wynagrodzenie oraz ewentualne benefity. Jaką umowę się podpisuję, przeglądałem opinie i była informacja, iż trzeba podpisać weksel in blanco, czy to prawda w przypadku chęci podjęcia pracy? Interesują mnie opinie z terenu i okolic Warszawy, za wszystkie informację dziękuje

alden

Człowiek się całe życie szkoli :)

Lidia

O, konkursy, całkiem dobrze to brzmi. A czy są jakieś szkolenia?

alden

Lidia: System premiowy jest uzależniony głównie od zbiórek, jeśli masz określony poziom to dostaniesz procent więcej od zbiórki, oraz masz premię za przyrost klientów no i są różne konkursy.

Minionek

Witam. Mam jutro rozmowe w Bocian pozyczki a stamowisko Konsultanta ds. Obsługi Klienta. Na czym to polega? I o co w tym chodzi? Jaka jest pensja?

@Minionek

Jaka pensja? Nie w tej firmie! Prowizja człowieku i kary nawet za rzeczy na które nie masz wpływu, jak np. spłacalność. Szukaj innej pracy jak chcesz utrzymać rodzinę, albo choć siebie. W bocianie możesz pracować, gdy masz za co żyć, ma ci kto chatę opłacić i da kieszonkowe. Wtedy można próbować i można cieszyć się z paru groszy! Szansę i tak masz marne na podpisanie umowy, chyba, że masz iloraz inteligencji poniżej przeciętnej jak kadra bociana, bo mądrych tam nie zatrudniają! Może w północnej Polsce jest inaczej. Pozdrawiam

Lidia

@alden, a od czego uzależniony jest system premiowy? Premie indywidualne czy ogólne?

Zostaw merytoryczną opinię o EVEREST FINANSE S.A. właściciel marki BOCIAN POŻYCZKI - Poznań

• Jak się pracuje w EVEREST FINANSE S.A. właściciel marki BOCIAN POŻYCZKI?

Zobacz opinie na temat firmy EVEREST FINANSE S.A. właściciel marki BOCIAN POŻYCZKI tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 46.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w EVEREST FINANSE S.A. właściciel marki BOCIAN POŻYCZKI?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 27, z czego 8 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy EVEREST FINANSE S.A. właściciel marki BOCIAN POŻYCZKI?

Kandydaci do pracy w EVEREST FINANSE S.A. właściciel marki BOCIAN POŻYCZKI napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

EVEREST FINANSE S.A. właściciel marki BOCIAN POŻYCZKI