Opinie o qarson.pl - Qarson sp. z o. o. w Suchy Las

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Qarson Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Qarson Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Qarson Sp. z o.o. w Suchy Las

Cześć. Po pierwsze na podstawie ostatnich komentarzy zastanawiam się czy dalej są jakieś problemy z feedbackiem? I druga sprawa, to jakie zadanie może występować na rozmowie podczas aplikowania na Data Managera? Jest właśnie dostępna oferta, wstępnie się przygotowuje do aplikowania

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej w Qarson Sp. z o.o. na stanowisko Asystentka? Podziel się swoimi odczuciami ze spotkania z rekruterem. Twoja opinia może okazać się cenna dla innych użytkowników.

kandydat Nowy wpis

Brałam udział w rekrutacji do firmy ponad miesiąc temu. Do dziś brak jakiejkolwiek odpowiedzi, mimo iż po 2 tygodniach napisałam nawet maila z prośbą o informację zwrotną. Brak profeslonalizmu... Tyle co mogę powiedzieć.

Lidia Nowy wpis
@kandydat

Możesz powiedzieć czy na takiej rozmowie jest jakieś zadanie do wykonania, a jeśli tak to czy jest ono wcześniej zapowiedziane czy to raczej z zaskoczenia?

Kandydat Nowy wpis
@Lidia

Na rozmowie było wspominane, że w drugim etapie będzie konieczność wykonania zadania. Ale więcej nikt się nie odezwał, więc do tego nie doszło.

Sylwia

Firma szuka sporo osób do administracji. Informacja jest aktualna na stronie głównej https://www.qarson.pl/kariera . Mnie interesuje dział sprzedaży najlepiej, czy pracownicy nie chcieliby dodać opinii o tej firmie? Wymieniają bardzo dużo benefitów, w tym oczywiście prywatne ubezpieczenie, wyjścia integracyjne i dofinansowania do wielu rzeczy, co brzmi interesująco.

Remik
@Sylwia

Benefity przysługują pracownikom dopiero po przepracowaniu 6 miesięcy i zależą od stażu pracy, żeby skorzystać ze wszystkich możliwych benefitow to pracownik musi zapłacić z wlasnej kieszeni, imprez integracyjnych nie ma

Sylwia
@Remik

Dziękuję za odpowiedź! A jak konkretnie wyglądają te benefity w Qarson Sp. z o.o.? Ciekawi mnie jeszcze, czy macie jakiś system premiowy w pracy i na jakiej zasadzie on działa.

Ex
@Remik

Imprezy integracyjne? Epickie! Co roku zjazd współpracowników z całej Europy i wynajęty hotel na mega weekend. W dodatku w ciągu roku wiele wydarzeń w tym sportowych. Każdy pracownik dobiera interesujące go benefity w ramach pakietu. Jest ich tyle że nie mogą być wszystkie za darmo ale fajne jest to ze można dopłacić by skorzystać z nich np w chwili gdy masz wszystko wykorzystane a dodatkowo chcesz ubezpieczyć partnera/ke to masz możliwość dopłacenia co wychodzi bardzo korzystnie a nie trzeba z czegoś rezygnowac

Haha
@Ex

HR???

Dorian

Zastanawiam się nad wynajmem samochodu od qarson.pl ;) No i pytanie do Was - jakieś macie praktyczne rady, wskazówki, co powinienem widzieć na ten temat? Czegoś, czego może nie wyczytam ze strony internetowej :D Skorzystalibyście z ich usług drugi raz?

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Qarson Sp. z o.o.? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
Barbara

Firma Qarson potrzebuje Specjalisty SEO / SEM. Czytałam, że w firmie działa autorski program benefitów, w ramach którego pracownicy mogą wybierać z bogatej oferty te dodatki, które najbardziej pasują do ich potrzeb - tu są szczegóły: https://www.qarson.pl/kariera No i co: myślicie, że warto się tam zatrudnić?

Beatka

Jak wygląda praca w tej firmie w dziale personalnym? Rozważam aplikację, ale zanim to zrobię chciałabym wiedzieć, jakie są warunki finansowe i możliwości rozwoju?

Przemek

Dobra firma ale jednocześnie wymagający pracodawca i to jest główny powód do narzekania

Czym Qarson Sp. z o.o. zachęcają? Jakie mają dodatki?

Popik

Motywacja kijem, marchewek brak.

Marcel Bieńkowski

Nie polecam firm Qarson. Poszedłem na rozmowę rekrutacyjną w październiku 2019. Warunki finansowe były słabe, ale zaciekawiła mnie rozwojowa branża. Poinformowałem na spotkaniu, że rozważam jeszcze propozycję byłego pracodawcy, który gwarantował mi fajne pieniądze, ale odstraszało mnie wchodzenie drugi raz do tego samego miejsca, chciałem się rozwijać. Osoba rekrutująca zapewniała o możliwości rozwoju i dobrej perspektywie. Zatrudniłem się. Pracowałem jako handlowiec na wyspie w galerii handlowej. Po 3 miesiącach pracy, tuż przed świętami, cała firma dostała zbiorowego maila od prezesa, wraz z życzeniami, że w ramach rozwoju i polepszenia standardów obsługi klienta, firma rezygnuje z punktów w galeriach. W tym świątecznym tonie, rozwoju i noworocznych postanowień dowiedzieliśmy się między wierszami, że zostajemy zwolnieni :) Można się domyśleć, że takich decyzji nie podejmuje się w 3 miesiące i zostałem wprowadzony w błąd z premedytacją, nie dostaliśmy, wcześniej żadnej informacji, nikt z nami nie porozmawiał, źródłem był świąteczny mail z życzeniami i planami na nowy rok. Nie mam pretensji o redukcję etatów, biznes to biznes, jak się coś nie opłaca to się ucina, ale myślę, że można to załatwić inaczej i z odrobiną szacunku do drugiego człowieka. W mojej subiektywnej ocenie potwierdzanej przez moich współpracowników w firmie panował straszny bałagan, z przyzwoitości nie będę wchodził w szczegóły, ale jeśli ktoś miał styczność z najmem, leasingiem lub procedurami finansowania, podczas pracy tam wielokrotnie złapię się za głowę ;) Dodatkowo, na koniec współpracy, pojechałem własnym samochodem za własne pieniądze do klienta ( mimo, że to nie należało do moich obowiązków, ale inaczej klient nie odebrałby samochodu) musiałem podarować firmie pieniądze za paliwo, ponieważ przy przenoszeniu wyspy zaginęła faktura za paliwo. Podsumowując, z czystym sumieniem mogę stwierdzić, że wyszedłem z firmy z niesmakiem i był to najgorszy pracodawca na jakiego trafiłem w ciągu swojego życia zawodowego.

Zostaw merytoryczną opinię o Qarson Sp. z o.o. - Suchy Las

Qarson Sp. z o.o.