IPF

Opinie o IPF

MS

Polecam. Uczciwa agencja. Jedna z lepszych z którymi pracowałem. Od początku wszystko jest dobrze omówione wiec po przyjeździe nie ma rozczarowania. Wszystko tak jak w umowie.

Stanley

Miałem okazję współpracować z agencja IPF i oto kilka moich wniosków. Jeśli chodzi o rekrutację to Pan Marcin jest profesjonalistą w każdym calu, proces przebiegł sprawnie i zazwyczaj był do dyspozycji, człowiek na właściwym miejscu. Zakwaterowanie oraz sama praca względnie ok, pomijając kilka niedociągnięć. Pieniądze zawsze na czas. Dużym utrudnieniem jest brak koordynatora na miejscu, większość z pracowników niestety nawet nie była w Francji. Nad projektem w którym brałem udział, swoją piecze sprawowała pani Alicja, która jest niczym jednorożec, niepowtarzalna... Ogólna ocena 3/5

Stanley

Miałem okazję współpracować z agencja IPF i oto kilka moich wniosków. Jeśli chodzi o rekrutację to Pan Marcin jest profesjonalistą w każdym calu, proces przebiegł sprawnie i zazwyczaj był do dyspozycji, człowiek na właściwym miejscu. Zakwaterowanie oraz sama praca względnie ok, pomijając kilka niedociągnięć. Pieniądze zawsze na czas. Dużym utrudnieniem jest brak koordynatora na miejscu, większość z pracowników niestety nawet nie była w Francji. Nad projektem baczną piecze sprawowała pani Alicja, która jest niczym jednorożec, niepowtarzalna... Ogólna ocena 3/5

Artur N.

Dobra firma do pracy tymczasowej. Wyjeżdżałem z nimi kilka razy bo z powodów prywatnych nie mogłem podjąć pracy na stałe. Wszystkie ustalenia były dotrzymane, pieniądze też się zgadzały i były w terminie na koncie. Kwatery ciasne, ale dobrze wyposażone i blisko zakładów pracy. Ogólnie wszystko na plus.

Wanda
@Artur N.

A czemu to nie jest dobre miejsce na pracę stałą, firma takiej nie proponuje czy o co chodzi? Jaką kasę dostawałeś i za co dokładnie, co leżało w Twoich obowiązkach? Proszę napisz, którego dnia zazwyczaj miałeś wypłatę na koncie.

ziberek

opinie na temat pracy rekrutera ?

Małpa

Praca we Francji. Lokalizacja ok. Agen Sortowanie groszku i kukurydzy jakieś opinnie ?

Dorota
@Małpa

Też jestem zainteresowana. Ale dodam pytanie o kwatery. Jak tutaj wyglądają kwestie lokalowe? Jak się mieszka, jak warunki sanitarne?

Sławek

Witam, pracowałem przez ipf we Francji jako hydraulik. Agencja rzetelna i godna polecenia, warunki pracy oraz pokój i mieszkalne na wysokim poziomie. Wypłata co miesiąc na czas.Koordynatorka zawsze pomocna, pani z logistyki również.

Mala

Cześć jedzie ktoś do Nantes w przyszłym tyg?I czy jest ktoś tam jak się pracuje jakie warunki mieszkalne ?pozdrawiam.

Mariola @
@Mala

Witam.wyjecjalas do pracy?Też Ci przesuwali terminy wyjazdów?Czy to poprost zwykła sciema

@Mariola @

Mój znajomy pracuje w IPF i mówi że to nowa firma dla nich. Jest tam 10 osób już i pracują. Mówi żeby czekać bo warto.

Mariola@

Witam czy ktoś wyjechał do Nantes do pracy na podzespoły?

Nowa

Pracuje tu już piąty miesiąc i jestem zadowolona. W biurze panuje miła atmosfera, każdy jest tu pomocny i wyrozumiały. Owszem zdarza nam się pracować pod presją czasu, ale byłam tego świadoma już po rozmowie kwalifikacyjnej. Zespół fajny, zgrany. Ze swoje strony mogę powiedzieć jedno. Nie ma co sugerować się opiniami. Są one tutaj mocno przesadzone. Warto spróbować. Szczególnie, że firma naprawdę sporo oferuje. Do tego wynagrodzenie jest naprawdę atrakcyjne. Przeszłam od bezpośredniej konkurencji więc mam porównanie. Nie żałuję i każdemu polecam.

Tomasz

Tam było parę kwestii poruszonych. Z czym w zasadzie się nie zgadzasz? Jeśli chodzi o zarobki, to jaką dają pensję w tym biurze? I jakie ludzie mają tu do siebie nawzajem podejście, bo chyba każdy przyczynia się do budowania lub rujnowania atmosfery?

Paweł J.

Pracowałem, polecam. Więcej plusów jak minusów

Bożena

Ile proponują wynagrodzenia na start dla rekrutera, bo właśnie analizuje ogłoszenie i się zastanawiam czy składać cv? Po jakim Co w praktyce oznacza elastyczny czas pracy, na prawdę idzie się dogadać na takie godziny jakie się chce, byle wyszedł cały etat?

Tebeg

Czy jedzie ktos do pracy w okolice Les Herbiers na pakowanie gotowych dan ? Lub czy ktos tam obecnie pracuje badz pracowal i moze powiedziec

Dorota

Ale chyba jakoś uzasadniają to uszczuplanie wypłaty pracownikowi? Jak oficjalnie to usprawiedliwiają? To kara za coś czy jak?

Mati

Czy ktoś pracuje jako operator maszyn CNC w Niemczech ? Jak tam jest , czy wszystko się zgadza ?

Natalia
@Mati

A co by miało się nie zgadzać, słyszałeś że coś jest nie tak? Daj znać, jeśli coś jest na rzeczy. Ja już próbowałam pytać o pracę tutaj i zero odzewu. Ciekawe, czy mało osób u nich pracuje, że tak niewiele odpowiedzi? To mała firma?

Joana

Para szuka pracy w Niemczech pakowanie,produkcja rozważymy inne propozycje Bez języka z zakwaterowaniem

Mati

Witam , rozważam wyjazd do Niemiec jako operator maszyn CNC , czy ktoś tam pracuje w tym kierunku ? Jaka ta firma naprawdę jest bo stykam się z różnymi opiniami .

Natalia

Przyszłam poprosić o więcej szczegółów na temat pracy pokojówki. Jeszcze niedawno szukali kogoś do pracy w „renomowanym ośrodku narciarskim w Alpach”. Można wiedzieć, jakie dokładnie obowiązki i jaka powierzchnia do ogarnięcia?

Spawacz

Pracuje z Ipf od kilku miesięcy. Wyjazd sprawnie zorganizowany. Umowa legalna, francuska, wypłata zawsze wchodzi na konto w terminie.

marcin
@Spawacz

ja próbuję sie z nimi kontaktować na różne numery telefonów i nikt nie odbiera (próbowałem przed świętami, po świętach i dzisiaj) . A chcę pojechać do pracy. Więc z tego co widzę słaby kontakt jest z firmą

@marcin

W okresie świątecznym mieliśmy bardzo dużo zgłoszeń więc zapewne stąd wynikał problem z dodzwonieniem się do nas. Proszę o kontakt ze mną pod numerem +48502854396. Przekieruje Pana do właściwej Rekruterki :)

@Spawacz

Hej :) powiedz mi na miejscu robiłeś próbki spawalnicze? Co jak nie wyjdą ? Czy raczej wszyscy przechodzą ?

Xyz
@Spawacz

Powiedz mi czy robiłeś próbki spawalnicze? Co jak ktoś nie przeszedł? Czy wszyscy przechodzą ? Jakie warunki mieszkania ? Wypłata terminowa? Zaliczka na początek po tygodniu jest ?

Masza
@Spawacz

Ogólnie nie polecam. Zetną CI kasę ze wszystkiego, żeby wyjść na swoje. A jak nie zawsze znajdą powód zeby zabrac z wynagrodzneia

Górny

Znajomy podesłał mi ofertę pracy Laminarza we Francji przez IPF Jobs mówi że zadowolony z kasy Ktoś jakieś opinie.na temat tej pracy podrzuci ? Czytam różne ale patrzę obiektywnie na to .

Zostaw merytoryczną opinię o IPF - Poznań

• Jak się pracuje w IPF?

Zobacz opinie na temat firmy IPF tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 295.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w IPF?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 228, z czego 167 to opinie pozytywne, 32 to opinie negatywne, a 29 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy IPF?

Kandydaci do pracy w IPF napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

IPF