IPF

3.6 Dodaj merytoryczną opinię
baner wywiady

Opinie o IPF

Adam S.
Pracownik

Dziękuje pani Magdzie za szybkie znalezienie pracy. Pozdrawiam Adam

Jacol
Pracownik

Polecam firmę. Szybki proces rekrutacji. W dwa tygodnie byłem już w pracy we Francji. Zapewniony transport i mieszkanie a najważniejsze że wszystkie papierki pozałatwiane zdalnie i nie musiałem jechać do ich biura w Poznaniu.

Pracownik z Wittenbergi
Pracownik

Ja w przeciwieństwie do niektórych komentarzy jestem zadowolony. Pracuje od 6 miesięcy w Wittenberdze. Czasami są dni gdzie nie ma za dużo pracy, ale zazwyczaj jest odwrotnie. Praca jak praca. Dla mnie ok. Na początku mieszkaliśmy w małym mieszkanku co było problematyczne, ale na szczęście szybko je zmienili na lepsze. Kasa zawsze o czasie. Nie robią też problemu z zaliczkami co jest bardzo pomocne zwłaszcza zaraz po przyjeździe do Niemiec.

Dawid S.
Kandydat

Niedawno odbyłem rozmowę rekrutacyjną dlatego chciałbym się podzielić pozytywnymi doświadczeniami. Od samego początku bardzo dobry kontakt telefoniczny z panią z HR. Bardzo merytoryczne spotkanie zarówno z panią z HR, jak i z panią dyrektor. Ludzie na korytarzu uśmiechnięci i pomocni. Pierwsze wrażenia bardzo na plus. Jeśli ktoś się zastanawia czy aplikować to myślę, że warto.

Tomasz B.
Pracownik

Wszystkim polecam pracę z ipf. To uczciwa agencja z którą wyjeżdżam już od kilku lat. Pieniądze zawsze w terminie, czyste kwatery a panie z biura zawsze służą pomocą, nawet w weekend.

Adam
Pracownik

Polecam

XYZ
Pracownik

Skończyłem mój 3 kontrakt z nimi i ogólnie mogę polecić. To chyba najlepsza agencja z którą współpracowałem. Wiadomo, najlepiej byłoby znaleźć robote bezpośrednio u pracodawcy, ale jak nie znasz języka to ciężko. Tu zarobisz trochę mniej, ale przynajmniej jesteś we Francji w polskiej ekipie wiec jest dużo łatwiej. Co do samej roboty to też nigdy nie narzekałem. Oferty dobrze opisane wiec na miejscu nie było zdziwienia co i jak trzeba spawać. Pokoje tylko mogłyby być jednoosobowe, nawet za dopłatą. Reszta Ok. Ogólnie to oceniłbym tak 7/10

Michu
Pracownik

Póki co ok. Robota fajna. Pierwsza wypłata weszła. Kasa się zgadza co do euro i weszła w terminie.

M.Z.
Pracownik

Mój mąż pracuje dla ipf od prawie roku. W Polsce nie da się pracować za takie pieniądze dlatego wyjechał do Francji żeby podreperować domowy budżet. Ogólnie jest zadowolony z pracy i warunków. Pieniądze ma zawsze na czas. Jedyny minus to zjazdy, ale ogólnie można polecić prace z tą agencją.

Aleksander
Pracownik

Pracuje kilka miesięcy i jest dużo lepiej niż w poprzedniej agencji.

Sylwia Barczewska
Pracownik

Od 3 miesięcy pracuje na produkcji wafli i jestem zadowolona. Wszystko pokrywa się z tym co pani Klaudia przedstawiła w ofercie. Kwatera schludna i dość dobrze wyposażona. Wypłaty w terminie i co najważniejsze dobry kontakt z paniami z biura w Poznaniu, które zawsze pomogą. Polecam i pozdrawiam

P.r
Pracownik
 Pytanie

#Jarosław pisze Pan o pracy w pralni ?

Jarosław
Pracownik

Bardzo dobry kontakt z Paniami z logistyki, wypłata się zgadza. Jestem bardzo zadowolony z tego projektu.

Ip
Pracownik

Witam czy ktoś pracuje w pralni okolice frensburga może dać opinie

Kandydat
Pracownik
 Pytanie

Witam Czy ktoś wie jak wygląda praca jako elektryk w Niemczech, jak warunki mieszkaniowe,co ile zjazdy i jak z wypłatami? pozdrawiam

Janek1972
Pracownik

Pożegnałem się z ipf po kilku latach współpracy. Zawsze będę dobrze wspominać zarówno prace jak i zakład. O ipf też złego słowa powiedzieć nie mogę. Wynagrodzenie w terminie, panie logistyki zawsze pomocne nawet w weekend.

A.P.
Pracownik

Dziękuje pani Magdzie M. za szybkie znalezienie pracy. Pozdrawiam Arek P.

Pracownik
Pracownik
 Pytanie

Dzień dobry Pracował już ktoś na produkcji okien we Francji z IPF? Jakieś opinie?

Damian
Kandydat
 Pytanie

Jakie polecacie projekty przez ta agencje?

Grzegorz
Pracownik

Nie wiem skąd te negatywne komentarze. Pojechałem do pracy z polecenia i nie mam żadnych zastrzeżeń. Wypłata na czas, taka jak w umowie, dojazd do pracy 20min. Nie mam się do czego przyczepić.

Etap 1
Etap 2

Zostaw merytoryczną opinię o IPF - Poznań

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Często zadawane pytania

  • Jak się pracuje w IPF?

    Zobacz opinie na temat firmy IPF tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 259.

  • Jakie są opinie pracowników o pracy w IPF?

    Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 202, z czego 149 to opinie pozytywne, 28 to opinie negatywne, a 25 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

  • Jak wygląda rekrutacja do firmy IPF?

    Kandydaci do pracy w IPF napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

IPF
Przejdź do nowych opinii