Ipso Finanse Sp. z o.o.

0 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Ipso Finanse Sp. z o.o.

Ktoś z was aplikowal do firmy wysyłając cv na maila, nawet gdy nie mieli oferty aktywnej, bo zastanawiam się czy to coś da:) Dacie mi znać jak tu wyglada ścieżka kariery, po jakim czasie osoba obejmująca stanowisko księgowej może zostać starszą księgową, i czy idą za tym raczej dodatkowe obowiązki, czy finansowo tez to fajnie wyglada?

Użytkownicy czekają na odpowiedź 49 dni.

Jak dużo osób pracuje na stanowisku Dyrektor Operacyjny w firmie Ipso Finanse Sp. z o.o.?

Cześć. Zastanawiam się nad aplikacją w to miejsce. Już kilka dobrych miesięcy się nikt nie wypowiadał. Zdążyłem doczytać, że pół roku temu były wyciągane jakieś konsekwencje w postaci kar pieniężnych. O co to konkretnie chodziło? Dalej tak jest? Jeśli chodzi o nauczenie się wielu rzeczy w tym miejscu, to czy świadczy to też o możliwości awansu?

Lucjan Nowy wpis

Cześć, fajna atmosfera, księgowe na mega dobrym poziomie, widziałam tylko nagrody więc jak jesteś ambitny i sumienny to śmiało aplikuj.

Sebastian

Poziom rotacji nie odbiega od tego, co dzieje się na rynku (w innych biurach i spółkach). Jeśli chodzi o atmosferę, w tej kwestii zdania są podzielone chyba jak wszędzie ;) Młodzi docenią spore możliwości rozwijania swoich umiejętności a straci względnie stabilną sytuację. Jeśli zastanawiasz się nad rozpoczęciem praktyk/ pracy to szczerze polecam i zachęcam kontaktu! ;)

Firma Ipso Finanse Sp. z o.o. w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko Samodzielny księgowy / Samodzielna księgowa. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.
What's

Biuro po zmianie siedziby bardzo przyjemne i wszechstronne. Rotacja pracowników jak to w biurze rachunkowym. Kazdy szuka swojego miejsca i osób z którymi dobrze się współpracuje. Zmiana osoby zarządzającej jest bardzo widoczna. Zmiany organizacyjne byly na plus do konca 2022 roku. Po nowym roku cos nagle się zmieniło. Kryzys ekonomiczny, gospodarczy? Kryzys właścicieli i osób zarządzających? Wyciąganie konsekwencji w postaci kar pieniężnych, jako uzasadnienie by być odpowiedzialnym za wykonywaną pracę, pomyłka jakaś.Każdy na danym stanowisku odpowiada za powierzone mu obowiązki i należycie je wypełnia, w innym przypadku nie ma co w ogóle przychodzić. Współpracownicy, z małymi wyjątkami, bardzo przyjaźni i pomocni. Duzo mozna sie nauczyć, ale trzeba chcieć ale też znać swoją cenę. Ogólnie robi się korpo

Natalia

Jak wygląda ten system kar? Potrącają z pensji? Jeżeli tak to ile? I jeszcze jedno...Jak wygląda sprawa z urlopami? Nie ma problemu? Można wziąść urlop kiedy się chce czy raczej jak jest gorący okres rozliczeniowy to nie puszczą?

Czy rotacja pracowników w Ipso Finanse Sp. z o.o. na Księgowa jest duża? Znowu ukazało się ogłoszenie 26 czerwca na Pracuj.pl. Czy to pracownicy odchodzą z firmy, czy są zwalniani?

Cześć

Rotacja duża. Pracownicy nie są zwalniani.

Damian
@Cześć

O to chyba niezbyt dobrze, jak taka rotacja jest. A z drugiej strony w sumie dla mnie może i lepiej, bo może będzie prościej się dostać. Ale może napiszesz mi, co jest powodem tej rotacji właściwie? Tak ciężko jest, czy co innego powodem? Wszystkich stanowisk to dotyczy?

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w Ipso Finanse Sp. z o.o.? Chętnie zatrudniają?

Tak. Wwzystko mozna ustalic. Wszystkiego naucza

Pytanko

Czy można pracować zdalnie?

Krycha

Potwierdzam, fajne, ładne biuro i dobra atmosfera.

Czesław

Przeczytałem, że firma chętnie zatrudnia studentów do pracy. A czy jest możliwość pracy na pół etatu? Studiuje dziennie i nie mam możliwości pracować na pełen etat... wiadomo nauka

Andzia

Nowa siedziba na Żoliborzu, elegancja i klasa. Trzeba mieć tylko głowę na karku. Polecam !

Tereska

Tak potwierdzam praca księgowości jest w piwnicy. Na parterze i wyżej siedzą prawnicy . Nieraz chodziłam do dziewczyn na recepcje żeby się zagrzać ….

Diana
@Tereska

To się zmieniło. IPSO Finanse ma teraz nową siedzibę , w nowej fajnej lokalizacji, warunki sa naprawdę ok!

to już nieistotne

Mialam tego nie pisać, ale może komus to rozrzeszy horyzont na szukanie pracy, praca w ksiegowosci jest w piwnicy, w zimie okropnie zimno, ziąb okropny, latem też zimno. dziewczyny czesto siedziały w kurtach i dogrzewały sie farelka , no to tak, pozdrawiam

Irena
@to już nieistotne

A szefostwo wie że w tym biurze tak zimno? Mają w planach coś z tym zrobić?

pracuje

biuro jak każde inne wszędzie te same problemy a w piwnicy nie siedzę. polecam, dużo do nauczenia się

Wojtek

Zauważyłem na ich stronie możliwość wysłania cv. A co w przypadku chęci odbycia praktyk w księgowości? Czy w ogóle oferują taką możliwość ?

Potrzebuje rzetelnej opinii na temat tej firmy, ktoś coś ?

Poszukująca
@Marta

Też jestem ciekawa opinii innych, szczególnie obecnych pracowników.

Sylwia

Weszłam na forum, żeby poczytać opinie o Ipso, ale widzę, że nikt jeszcze nic nie napisał. Szkoda, może jednak ktoś powie, jak się pracuje w firmie? Zapewniają wszystkie potrzebne narzędzia do pracy?

Poszukująca
@Sylwia

Czy udało się Tobie zdobyć jakieś opnie? Lub może wyrobić własną?

Zostaw merytoryczną opinię o Ipso Finanse Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Ipso Finanse Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ipso Finanse Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ipso Finanse Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 4 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Ipso Finanse Sp. z o.o.