Nationale-Nederlanden: Sieć Sprzedaży

2 Dodaj opinię
Nationale-Nederlanden: Sieć Sprzedaży
2 71 275 5 1
Pytanie
 Pytanie

Bardziej angielski biznesowy czy potoczny podczas rozmowy w Nationale-Nederlanden: Sieć Sprzedaży?

Zbych
Nazwa działu: Handlowy

Witam, opiszę moją rozmowę rekrutacyjną. Po pierwsze w ogłoszeniu na portalu OXL podają, że wynagrodzenie składa się z części stałej + premii sprzedażowych. Nieprawda. Nie ma podstawy. Musisz założyć działalność, nie ma innej opcji. Własny samochód, pozyskiwanie klientów na własną rękę, najlepiej zacznij od rodziny - gdy to usłyszałem, uśmiechnąłem się i zacząłem rozglądać za drogą do wyjścia. Wierzę, że pieniądze mogą być wysokie, natomiast z rozmowy wynikało, że rotacja jest ogromna, skoro "menedżer głównie zajmuje się przygotowaniem nowych osób". Gdyby praca była dobra, nie mówilibyśmy w liczbie mnogiej o nowych pracownikach i o szkoleniu ich jako prawie jedynym zajęciu menedżera. Przy okazji widać, że zależy im na znalezieniu pracownika bardziej niż potencjalnemu kandydatowi na znalezieniu pracy. Chcą każdego.

Nana
 Pytanie

Czy ktoś z byłych pracowników kto otrzymał wezwanie do zapłaty z reprezentującej NN firmy windykacyjnej zapłacił to? Czy doszło do skierowania przeciw Wam sprawy do sądu?

Zobacz wszystkie opinie (275)

Doradca Klienta 2017-06-28 11:25 przez Zaza

Przebieg rekrutacji

Rozmowa super. Dyrektor bardzo miły. Trwała ok godziny. Druga rozmowa ok 30 minut. Rozmowa bardziej praktyczna niż teoretyczna.

Pytania

Podczas rozmowy miałam namówić dyrektora do wizyty u dentysty.

  • Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Dostałem pracę

Pracodawca

 Aktualność

Miło nam powitać wszystkich użytkowników serwisu GoWork.pl, poszukujących informacji o firmie Nationale-Nederlanden. Stworzyliśmy dwa profile Nationale-Nederlanden – dedykowany pracy w Sieci Sprzedaży (ten na którym obecnie jesteś) oraz dedykowany pracy w naszym biurze na warszawskim Powiślu – tak aby jak najsprawniej reagować na Wasze zapytania i opinie.

Staramy się być obecni wszędzie, gdzie poszukuje nas potencjalny kandydat. Chętnie będziemy dzielić się tym co u nas słychać, reagować na Wasze opinie i odpowiadać na zapytania dotyczące pracy w Nationale-Nederlanden. Dziękujemy za Wasze dotychczasowe komentarze, dzięki nim stale możemy stawać się lepszym miejscem pracy :) 

Zachęcamy do dyskusji.

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie

Potrzebujesz wsparcia?
Skontaktuj się z Panią Joanną Koczaj-Dyrda: zgloszenie@gowork.pl

Nationale-Nederlanden: Sieć Sprzedaży