Nationale-Nederlanden: Sieć Sprzedaży

2 Dodaj opinię
Nationale-Nederlanden: Sieć Sprzedaży
2 69 243 5 1
Katarzyna

Witam serdecznie Niestety dział Hr po zakończonym assesment center nie dał mi informacji zwrotnej. Nie oczekuje zatrudnienia, ale każdy kandydat powienien feedback otrzymac, zwlaszcza, ze podczas rozmowy zostałam o tym poinformowana. Nie każdy kandydat otrzyma pracę, bo na tym polega selekcja kandydatów w procesie rekrutacji, ale informacja zwrotna, w tym negatywna jest konieczna i stanowi również wizytówką firmy.

NN Agent
Nazwa działu: Handlowy

(usunięte przez administratora) jedyna firma w której za wykonaną pracę musisz oddać pieniadze.. Ty odchodzisz nikt nie przejmuje Twoich Klientów a Ty oddajesz prowizję. NIE POLECAM.... Idz sprzedawać warzywa na targu zamiast pracować dla nich.. Popełniłam okropny błąd, mam na głowie firmę windykacyjną, specjalny dział w NN, aby ścigać Agentów....

ala
Nazwa działu: Finanse

mobbing, mobbing i jeszcze raz mobbing, inwigilacja, zastraszanie brak kultury osobistej przełożonych , zmuszanie do nieetycznych zachowań wobec klientów , wszyscy o tym wiedzą i nikt z tym nic nie robi ... Na szczęście są inne towarzystwa oparte o inne wartości wobec klienta i wspólpartnera w biznesie

Doradca Klienta 2017-06-28 11:25 przez Zaza

Przebieg rekrutacji

Rozmowa super. Dyrektor bardzo miły. Trwała ok godziny. Druga rozmowa ok 30 minut. Rozmowa bardziej praktyczna niż teoretyczna.

Pytania

Podczas rozmowy miałam namówić dyrektora do wizyty u dentysty.

  • Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Dostałem pracę

Pracodawca

 Aktualność

Miło nam powitać wszystkich użytkowników serwisu GoWork.pl, poszukujących informacji o firmie Nationale-Nederlanden. Stworzyliśmy dwa profile Nationale-Nederlanden – dedykowany pracy w Sieci Sprzedaży (ten na którym obecnie jesteś) oraz dedykowany pracy w naszym biurze na warszawskim Powiślu – tak aby jak najsprawniej reagować na Wasze zapytania i opinie.

Staramy się być obecni wszędzie, gdzie poszukuje nas potencjalny kandydat. Chętnie będziemy dzielić się tym co u nas słychać, reagować na Wasze opinie i odpowiadać na zapytania dotyczące pracy w Nationale-Nederlanden. Dziękujemy za Wasze dotychczasowe komentarze, dzięki nim stale możemy stawać się lepszym miejscem pracy :) 

Zachęcamy do dyskusji.

×
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie
Potrzebujesz wsparcia?
Skontaktuj się z Panią Joanną Koczaj-Dyrda zgloszenie@gowork.pl

Joanna Koczaj-Dyrda
Joanna Koczaj-DyrdaOfiara mobbingu - Radca prawny
Nationale-Nederlanden: Sieć Sprzedaży