ING Nationale-Nederlanden

Opinie o ING Nationale-Nederlanden

BJ

Nie polecam

alas

no jak komuś nie pasuje to niech szuka innej pracy, dla mnie praca w nationale jest dobra i stabilna i nie zamierzam jej zmieniać, ubezpieczenia zawsze na topie są

adfasdfasdfgwr

ciekawe czy nationale nederlanden zaczął juz ciąć koszty w związku z podatkiem od banków i ubezpieczycieli wprowadzonym przez rząd. Zaczynają oszczędzać na pensjach?. Marnie to rokuje na przyszłosc tej firmy. Moze warto poszukac pracy u kogo innego, w innej branzy

Magicka

Jakie są pensje za poszczególne stanowiska i jakie wysokie są premie?

brak komentarza

Zostaw opinię o ING Nationale-Nederlanden - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ING Nationale-Nederlanden