Opinie o Sts (Star-Typ Sport) w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Star-Typ Sport. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Star-Typ Sport o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Star-Typ Sport w Warszawa

DGGGH

Opisze jeszcze pracę koleżanki mojej z pracy... Po przybyciu do pracy dostalam info,ze mam posprzatac caly lokal,ktory byl zasyfiony od kilku tygodni jak nie miesiecy.Nie zrobilam tego nie dalam sobie wejsc na glowe.Tym bardziej,ze klienci mnie sie pytali kiedy wlascicielka (usunięte przez administratora) bedzie w pracy. Final braku terroryzmu byl taki,iz byly pisane nieprawdziwe meila na moj temat,notorycznie byly zglaszane braki w kasie,mimo ze zawsze zostawialam z gorka. Oczywiscie nikt z kierownikow nie zweryfikowal mojej pracy, a ze (usunięte przez administratora) pracuje 15 lat to wiadomo. Bardzo wspolczuje osobie ktora z ta osoba pracuje.lepiej od razu zmienic punkt,albo sie zwolnic.

:-)
@Iza

Grafik jest układany na podstawie systemu równoważnego jeżeli chodzi o umowę o pracę więc wszystkie dni świąteczne czy weekend są wrzucane w jeden worek.

Ktoś

Czy u was tez skrocili godziny otwarcia punktu?

@Śląsk

Czy faktycznie wszystkie etaty zwolnione? Zostali tylko pracownicy na zleceniu? Znalazłem kilka nowych ofert pracy na pracuj.pl, m.in. dla junior digital specialist, podkreślana jest możliwość pracy zdalnej. Ale też oficjalnie piszą tam o umowie o pracę. Tak, że nie ma chyba reguły. Czy na nowy rok planowane są kolejne nabory, czy raczej zanosi się na posuchę?

Ciekawy

Czy we wszystkich rejonach, nagle zapanował ,,dobrowolny" przymus wybierania do zera tegorocznego urlopu? I to już teraz , zaraz trzeba zaplanować, kiedy go wybierzesz.Bo ponoć to, że STS jest Spółką Akcyjna ( jest nią od trzech lat i wcześniej takich cyrków nie było) ma nagle wypływ na sposób udzielania urlopów. Czy raczej na to związek z przejęciem firmy przez nowego właściciela ( idealne zgranie czasowe)?

@Ciekawy

To nie macie konkretnego terminu, do którego ustala się urlopy i potem jest temat zamknięty? Chodzi mi tu głównie o te dłuższe urlopy, wypoczynkowe. Tak swoją drogą z jakim wyprzedzeniem jest to planowanie? Pewnie studenci mają mniejsze prawo wyboru dni wolnych?

Pracowniczka

Czy ktoś się orientuje czy w firmie jest tzw stażowe? Np po 5,10 latach?

Taka Ona Nowy wpis
@Pracowniczka

Jest

Ksenia Nowy wpis
@Taka Ona

A może podasz jakie kwoty i po ilu latach? No i rzecz najważniejsza; czy dla wszystkich etatów... Mąż zastanawia się nad pracą content marketing specialist'y, bo ogłoszenie wisi na pracuj.pl, a na ten temat nic nie podają. Samych benefitów oferują dosyć sporo, ale męża głównie interesuje podstawa, znacie kwotę brutto?

stilla

Bez blisko rok pracowałam na zlecenie , jeszcze wtedy gdy dawali kartki z zyczeniami za 45gr . Miałam db punkt , dorabiałam sobie bo klijent jak wygrywał to dawał końcówke dla mnie .Bywało tak , że wpadała druga pensja , było na kosmetyki , fryzjera , ciuchy , alkochyol. Odeszłam bo to jest jawny wyzysk pracownika . Znajomy fumfel opwiadał mi , że firma Juroszków czy Jaroszków ma majątek rzędu 5, 65 mld zł , działa w kilku krajach europejskich . Jedną z metod dorabiania sie się jest zatrudianie ludzi na zlecenie . h

@stilla

A obiecali Ci po jakimś czasie umowę o pracę? Czy w ogóle jej nie oferują? Bo rozumiem jak ktoś jest studentem, ale jak już się nie uczy to średnio. Możesz więcej napisać o tym wyzysku, jak to nazywasz? Czy chociaż stawka jest dobra i godziny pracy niczego sobie?

Taka Ona Nowy wpis
@stilla

Co masz na myśli pisząc " jawny wyzysk pracownika"? Co takiego zrobiła Ci firma, że piszesz takie rzeczy? Klienci przestali dawać napiwki? - przecież to jest ich dobra wola, wcale nie musieli. Nie wiem skąd jesteś, ale pracownicy nie tylko są przyjmowanie Zlecenie, gdzie oczywistym jest, że student woli być na zleceniu niż na umowie o pracę :)

Jako były pracownik centrali który odszedł dobrowolnie ,mogę z czystym sumieniem odradzić długi staż pracy w tej firmie. Strata czasu...Brak jasnej ścieżki rozwoju,podwyżki są przyznawane tylko jak manager lubi pracownika.Co chwila krążą potwierdzone przypadki o zwolnieniu pracowników nagle bez podania przyczyny z dnia na dzień wywalają za porozumieniem stron. Obiecanki,dofinansowują studnia a następnie po 2 latach wypowiedzenie,przyczyny błache bezpodstawne. Pracując tam nie znasz dnia ani godziny,powodu wyrzucenia z pracy pod byle pretekstem. Po kilku latach zaangażowania oczekujesz podwyżki ,dostajesz odmowę a zaraz potem wyrzucają Cię z roboty.Dlaczego? Nowa osoba zaczyna od juniora a Ty już więcej niż senior nie zarobisz.Tak firma szuka oszczędności...

Zoja

A co możesz powiedzieć o współpracownikach? Szukam takiej pracy na start w centrali. Jak wygląda wdrożenie w obowiązki? Można liczyć na wsparcie doświadczonych pracowników? Na początek bardziej dla mnie się liczy atmosfera w biurze.

Zadi

Bardzo dobry bukmacher. Gram tam często niższe ligi piłkarskie lub zakłady długoterminowe przed rozpoczęciem sezonu. STS nie ma sobie równych pod tym względem. Inne dyscypliny też dają radę, ale zdecydowanie polecam sekcję Esport. Tylu gier, turniejów oraz rynków zdarzeń nie doświadczyłem nigdzie indzie. Warto też wspomnieć o bonusie. Zakład bez ryzyka bez konieczności obrotu i trzy bonusy od wpłaty z dogodnymi warunkami na obrót to świetna opcja dla nowych graczy. Ja zarejestrowałem się, używając kodu promocyjnego z portalu Zawód Typer i zyskałem dodatkową promocję na Australian Open.

Brałeś udział w rekrutacji do Star-Typ Sport. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Nauczyciel do Przedszkola Ziarno
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień

To jakieś dodatki macie skoro na święta nic wpada? Szczególnie zależy mi na opinii dotyczącej stanowisk specjalistów ds.obsługi klienta. W ogłoszeniu wymieniony był nawet Multisport 70%, ubezpieczenie Generali, realnie tak jest? Pierwsza umowa na jaki czas? Firma daje jakąś możliwość rozwoju?

na rozwój w tej firmie to nie ma co liczyć, zero premii zero dodatków, jedyny plus to faktycznie ten multisport za którego płaci się bardzo mało, czasami wpadną też darmowe bilety na jakieś wydarzenia sportowe

A pensja zasadnicza na jakim jest poziomie? Na ile jest dopasowana do trudności oraz ilości pracy?

Jak to jest

Może ktoś mi wytłumaczy, jak to jest ze zgodą na transport własny jeśli chodzi o delegacje. Bo jedni mogą jechać na delegacje własnym transportem, a innych na siłę zmusza się do korzystania z transportu publicznego? Co najlepsze tłumaczy się to tym, że nie można dać zgody, bo jest dostępny ransport publiczny. A potem się okazuje, że jednak są równi i równiejsi i jedni muszą jechać publicznym i poprosić się np o strocenie godzin, żeby zdarzyć na pociąg, czy autobus. A inni mogą zawsze jechać swoim transportem, choć ten publiczny też jest dostepny. Więc jak to jest, są jakie konkretne przepisy w tej kwesti, czy to zależy od widzimisię managera?

nie, z resztą jak co roku, w tej firmie nie można liczyć na powszechnie znane wszystkim karpiowe, można za to liczyć na coroczne pretensje Pani Menadżer , pretensje o podwyżkę najniższej krajowej, pretensje o rachunek za prąd, pretensje o to że zleceniowką trzeba płacić... Złóżmy się na Święta i oplacmy firmie rachunki za prąd przecież nie ma mają z czego.. FIRMA OD STYCZNIA DO CZERWCA WYGENEROWAŁA PRZYCHODY W WYSOKOŚCI 299 MLN ZŁ... na prawdę Pani Menadżer firma tak ciężko przędzie?

Ktosik
@90210

No cóż STS-u od lat nie stać na bony, czy premie świąteczne dla szeregowych pracowników, niezależnie od zysków jakimi się chwalą.Nam przez lata miała wystarczyć kartka z życzeniami, choć i ona w ubiegłym roku okazała się za droga. Chociaż nie, był taki moment jakieś cztery, pięć lat temu, gdzie niektóre managerki urządzały szumne wigilię dla pracowników- gdzie żeby w nich uczestniczyć niektórzy musieliby pokonać po 100 km w jedną stronę. Więc za dużo osób nie brało w nich udziału. Ale skoro je organizowały, to jakie pieniądze były i trzeba było je przeznaczyć, na choćby symboliczne premie dla wszystkich z danego rejonu. A potem przyszedł covid i nagle STS-u już na nic nie było stać. Kiedy trzy lata temu wiele firm dawało pracownikom obsługi klienta, dodatki za pracę w covidzie, STS tak o nas dbał, że wymyślał, jak obejść kolejne limity osób przebywających w lokalach. Tak podwyżka najniższej krajowej to dużo koszt dla firmy (ale bez pracowników nie da się prowadzić działalności), za to różne akcje sponsoringowe, dla kibiców jak np. remont ściany w tunelu Korony Kielce to przecież za darmoche ????.Prąd też jest drogi, ale jakoś te cuda techniki- terminale samoobsługowe, montowane w coraz większych ilościach, ciągną go cały czas nawet jak nie są używane. I jakoś nie wyłączają się same po zamknięciu punktu, tylko potrafią być włączone jeszcze długo po zamknięciu. I kolejny hit, zakupy najmniejsze nawet pierdoły przez dział administracji i wysyłanie jej kurierem, którego kosz to nawet ok 20 zł. Więc finalnie sam produkt jest droższy, niż gdy zakupu na fakturę dokonywali pracownicy PPZ. Zresztą klientów i ich opinie, traktują podobnie. Jeśli nie jest ona zgodna z tym co ktoś do góry wymyślił, to dany klient jest trudny i roszczeniowy. I koniecznie musi zmienić swoje zdanie i przyzwyczajenia.

Nas pracowników nie omijają rachunki za prąd bo również je opłacamy... inflacja dała wszystkim po kieszeniach, nie tylko pracodawcom. W innych firmach nie słyszy się żeby pracodawca miał pretensje do pracownika o rosnące koszty utrzymania pracowników.. raz jest to nieprofesjonalne.. a dwa pracownik nie jest temu winien. Nie nazywaj proszę prawdy fałszywością. Niewłaściwe zachowania pracodawcy trzeba dostrzegać , a nie przymykać na nie oko..

Ktoś

Czy u was tez skrocili godziny otwarcia punktu?

Śląsk
@Ktoś

Godziny skrócone, etaty zwolnione, zostają zlecenia. Firma tnie koszty zlecenie dla firmy jest tańsze niż pracownik na etacie

@Śląsk

Z czego te ruchy wynikają, gorsza kondycją finansowa firmy? Zastanawiam się, czy uprzedzali, że będą zwalniać i ile aktualnie płacą stawki godzinowej?

Zalamana

Czy ktoś wie ile punktów planuja zamknąć?czy wszędzie zamieniaja umowy na zlecenie?ktoś coś wie o nowych zmianach?

Zdziwiony
@Zalamana

Czyli skrócenie godzin otwarcia nic nie dało? Bo miało ratować punkty przed zamknięciem. Serio zamiennaja ludziom umowę o pracę na zlecenie? Na jakiej podstawie?

Mimi
@Zdziwiony

Na razie pracownicy zostają nowych przyjmują już tylko na zlecenie ciekawe co będzie po nowym roku.

Na jakie wsparcie w Star-Typ Sport mogą liczyć kobiety w ciąży? Czy przestrzegane są ich prawa wynikające z Kodeksu pracy?

Sa
@Ciekawy

Kodeks pracy się nie zmienił i urlop z tego roku możesz wykorzystać do 30.09.2024

@Sa

Wiem, że kodeks pracy się nie zmienił. Ale w jednym z rejonów menagerka zmusza do wybrania całego urlopu do końca tego roku. Karze już teraz, zaraz wypisać wnioski do końca roku. Argumentuje to zmiana polityki firmy, odnośnie udzielania urlopów. I tym, że STS jest społka akcyjną ( STS jest nią od ponad trzech lat i nigdy nie było takich cyrków)

Stsik
@Ciekawy

A w którym rejonie tak się dzieje ?

@Stsik

Rejon łodzko-wielkopolski.

zadowolony
@Stsik

Managerka zachecala zeby brac urlop bo zbliza sie pazdziernik i mozna skorzystac z pomocy studentow, zeby planowac urlopy z wyprzedzeniem bo wszystkim nam sie wtedy lepiej pracuje. A nie tak na ostatnia chwile. Mi sie to podoba

@zadowolony

Między zalecaniem, a przymuszaniem na siłę- a to jakiś czas temu robiła pani manager- jest jednak sporą różnica. I w takim razie jak się ma planowanie urlopów z wyprzedzeniem do ,,sławnego" elastycznego grafika, który też jest zachwalany. Mam koleżanki które elastyczny grafik panowały do perfekcji, i zmieniają zdanie co do dnia urlopu po trzy razy w tygodniu. I to niby ułatwia pracę wszystkim, łacznie ze studentami?

Ktosiek
@Ciekawy

Bo będę zwolnienia i nie chcą płacić za urlop ...

DGGGH

Bahsb
@DGGGH

Sts punkt na pocztowej w Gorzowie Wielkopolskim Nawet dziewczyny z innych punktów nie chcą chodzić na zastępstwa , jak twierdzą dla własnego spokoju psychicznego. Co ma w głowie osoba, która twierdzi ze jest właścicielka punktu a koleżanki nie chcą z nią pracować ? W ciągu pół roku już cztery osoby zrezygnowały z pracy z nią, albo zostały zwolnione za pomówienia, bo nie dały sobą pomiatać, może czas zweryfikować Agnieszkę , zamiast ciagle wszystkich zmieniać ?

Dgg
@Bahsb

Firma bardzo docenia pracowników, którzy maja starz 15 lat pracy . Trzysta zł więcej do wypłaty. A może ktoś jest po prostu za (usunięte przez administratora) żeby dostać awans ? I sobie imaginuje kierownika punktu?

Ryszard
@Dgg

Nie wiem, nie pracuję tam, nie znam ludzi i sytuacji o jakich pisano. Swoją drogą, jak tu jest z dogadywaniem się ludzi w pracy? Spędza się z kimś co najmniej 8 godz., więc ważne, by było sympatycznie, co nie? A skoro o pieniądzach mowa, to ile może zarobić nowa osoba w firmie, pracując w takim punkcie?

Melll
@Dgg

Kłamstwo, żadnych premii nie ma .Bilety na mecze ograniczyli do pracowników. Za święta i niedzielę nic dodatkowo nie płacą.Tylko wyzysk....Nie warto tam się zatrudniać

Iza
@Melll

Ale za tę niedzielę i święta to dają do odbioru chociaż jakiś dzień? Ile tak średnio się zarabia tutaj? Zastanawiam się nad podjęciem pracy ale w żadnym ogłoszeniu nie ma informacji o zarobkach

@Iza

Zarabiasz minimalną krajową. I tak, za niedziele i święto są dni wolne do odbioru

:-)
@Iza

W ogłoszeniu o pracę dla Specjalistki ds. Obsługi Klienta, firma przedstawiła zatrudnienie jako umowę zlecenie. W przyszłości chciałabym wziąć kredyt, więc zapytam wprost. Czy przy owocnej współpracy idzie się dogadać z firmą i dostać UoP? Oprócz wynagrodzenia pracownicy są motywowani jeszcze premiami albo prowizjami? Jeżeli ktoś zna zarobki tego stanowiska to też będę wdzięczna...

Lusia

Ile się wychodzi mniej więcej na umowie zleceniu?

Honorka

Ktokolwiek tu pracował jako SEM Soecialist i mógłby mi coś o nich powiedzieć? Nie wiem czy wiecie, ale wstawili ofertę, no i dlatego tu jestem. Tu też oprócz podstawy nic więcej nie ma, tak jak ktoś tu pisał niżej, tylko właśnie nie wiadomo o jakim stanowisku? A w miarę konkurencyjne te zarobki czy też nie?

Alex

Cześć, mam doświadczenie i zamierzam spróbować aplikować tu do pracy jako kontroler finansowy, tylko jedną rzecz muszę wiedzieć. Bo ja generalnie szukam tradycyjnej pracy na umowę, co to znaczy że „rola partnera biznesowego organizacji”? Jak to zatrudnienie wygląda?

Tak się czasem zastanawiam na co u nas idzie ZFŚS. W innych firmach mają z tego paczki na święta albo wczasy pod gruszą. A u nas? Skorzystał ktoś kiedyś chociaż złotówkę z tego Funduszu?

Pracownik Śląsk

W STS nie ma nic z tego funduszu, a jednak jest utworzony bo takie są przepisy wedle regulaminu który jest dostępny pisze ze na wypoczynek, remont, sanatorium..... Itp. Ale dzwoniąc do kadr usłyszałyśmy ze nie mam nic. Może warto w końcu ta i inne kwestie poruszyć np. Premii Firma ma ogromne zyski w porównaniu do roku 2022

Alutka
@Pracownik Śląsk

To premii też nie ma że chcesz ten temat tez poruszać? Czy jest coś jednak? A same podstawy pensji chociaż wysokie, skoro tych benefitów nie ma?

@Alutka

Nie ma premii, jest najniższa krajowa plus stażowe.

Kaśka

A to dziwne co piszesz ? U nas na terenie jak robisz więcej chociażby dodatkowe dni za kogoś , dobry wynik w prowadzeniu lokalu dostajemy premię . Osobiście tez dostałam kilka razy . No chyba ze chodzi ci o premię za nic ;))) ?

Czy jest możliwość pracy w Star-Typ Sport na część etatu?

Bronek

A jak się finansowo wychodzi przy pół etatu? I czy byłaby to UoP, a do tego wszelkie niezbędne szkolenia, tak jak przy całym?

Aa
@Bronek

Oczywiście, że masz szkolenie. Teraz niańczą nowych prawie miesiąc. Kiedyś 3 dni szkolenia i się samemu siedziało, a teraz nowi przez miesiąc siedzą i dalej nie ogarniają co mają robić. Pół etatu= pół wypłaty tej co ma cały etat. Na dzień dobry masz najniższa krajową, czyli dostaniesz pół najniższej krajowej. Po przepracowaniu pewnego czasu są dodatki stażowe. Umowa o pracę lub umowa zlecenie (trzeba status ucznia/studenta)

Mali
@Aa

Aż miesiąc? A wiesz jak mniej więcej to całe szkolenie wygląda? Wszystkie obowiązki po kolei tłumaczą czy jak, że tyle to trwa? Poza takimi szkoleniami na początek, jakieś inne są żeby rozwijać swoje umiejętności?

Cześć, Do sklepu stacjonarnego Ski Race Center w Pruszkowie poszukują sprzedawców ze znajomością branży narciarskiej, praca stała, jak ktoś chętny to się zgłaszać. Kompletują skład na stałe.

Elżbieta

Nie można robić zmian w grafiku ale pod telefonem w razie co trzeba już być? Często ściągają na zastępstwo z domu? Co później za to ? Dzień wolny?

Zostaw merytoryczną opinię o Star-Typ Sport - Warszawa

• Jak się pracuje w Star-Typ Sport?

Zobacz opinie na temat firmy Star-Typ Sport tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 74.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Star-Typ Sport?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 57, z czego 6 to opinie pozytywne, 23 to opinie negatywne, a 28 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042