Opinie o Sts (Star-Typ Sport) w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Star-Typ Sport. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Star-Typ Sport o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Star-Typ Sport w Warszawa

Zawiedziona

Jak się czujecie z info o braku premii z programu premiowania od stycznia? Może firma niech pomyśli o tym by w święta było zamknięte. Zmniejszy o godzinę czas pracy punktu. Kompy na noc może powinny być wyłączane. Najlepiej uderzyć w szarego pracownika. Zabrać premie.

Że jak __
@Zawiedziona

Żenada!!! Nie dość, że były to marne grosze za pracę w niedziele i świeta to jeszcze to wycofali ... Wydaje mi się, że teraz już nikt się dwa razy nie zastanowi nad L4 albo urlopem w niedzielę czy święto. Współczuję regionalnym.

Nuska
@Zawiedziona

Zgadzam się z Tobą.. klienta zrobić lepszy program premiowania a nas mieć w (usunięte przez administratora) niby mgr dostają premie ale to też pić na wodę. Po paru latach w firmie czuje się (usunięte przez administratora) my jesteśmy tylko dla nich numerem kadrowym tyle..

@Nuska

To premiowanie dla pracowników to na czym konkretnie polega? Tylko osoby z magistrem coś dostają do wypłaty? Możesz napisać szczegóły?

Franek Kimono
@Nuska

Kto Ci naopowiadał takie bzdury? Ja mam mgr a premii nie uświadczyłem ????.

Przerwa o 11. Dlaczego w wielu punktach przerwa jest olewana przez pracowników? Wasza przerwa (druga przerwa) jest takim samym prawem jak prawo do wypłaty czy prawo do urlopu. Korzystajcie z tego a nie zapominacie. Pamiętajcie że jest nowelizacja kodeksu pracy od 26.04.2023 (dla tych co jeszcze nie mieli szansy przeczytać). Nie mamy premii, gołe pensje to Korzystajcie ze swoich praw które gwarantuje kodeks pracy.

Franek Kimono

Pytałaś/eś managera o tą przerwę? Wnikliwi znajdą tylko pismo w intranecie, ale nikt inny nie chce o tej przerwie oficjalnie napisać maila, nawet nie odpowiadają na zapytania. Dlaczego? Żeby nie mieć podkładki zgłaszając firmę do PIPu.

Po wysłaniu Cv na stanowisko programisty, po jednym dniu dostałem automatyczną wiadomość e-mail z ankietą oceny procesu rekrutacyjnego. Zero kontaktu, żadnej informacji zwrotnej. A tutaj prośba o ocenę rekrutacji. Śmiech na sali. Tam chyba jakaś wirtualna sekretarka wybiera Cv kandydatów. Nie polecam.

@Kandydat

Pisałeś do nich w tej sprawie? Coś najwyraźniej poszło nie tak. Możesz dać znać ile czasu minęło od wysłania CV do tego maila? Ciekawa jestem czy wszystkim odpowiadają tak?

Ten cały sts to przekręt

Ustawiają mecze w czasie rzeczywistym ... jeśli zagrasz mecz na wysoką stawkę możesz wygrać tylko 30 minuty w pierwszej połowie później mecz jest ustawiany na żywca ...

Brałeś udział w rekrutacji do Star-Typ Sport. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Nauczyciel do Przedszkola Ziarno
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.

Jakie narzędzia pracy otrzymuje pracownik w Sts (Star-Typ Sport)?

Narzędzia pracy ? Co masz na myśli?

@123

Czy pracownik otrzymuje do pracy jakiś telefon, laptop albo inne narzędzia do pracy? Zastanawiam się czy można z nich korzystać też prywatnie?

X D
@Iza

Nic nie otrzymujesz chyba że wypowiedzenie z nienacka lol klikasz kupony w lokalu. Na komputerze stacjonarny.

@Iza

Do pracy przysługuje nam stanowisko które zaopatrzone jest w: - komputer stacjonarny -myszkę, klawiaturę oraz skaner -terminal płatniczy -drukarkę kuponową oraz zwykłą -telefon służbowy Nic z tych rzeczy nie przysługuje do celów prywatnych

@123

czyli ten telefon się w miejscu pracy gdzieś zostawia, skoro na użytek prywatny nie można? a jaki dają tak z ciekawości już? i co z trybem zdalnym, nie ma go wcale?

Pracownica
@Barbara

Tryb zdalny? Nie wyobrażam sobie puszczania kuponów z domu. Telefon służbowy zostawiasz w punkcie bo to do kontaktu z centralą i zmiennik/ zmienniczka musi mieć łączność. Nie dają telefonu na użytek prywatny.

Ryszard
@Pracownica

Mi to nie przeszkadza i tak nie przepadam za rozmowami przez telefon. Mogłabyś podać, kto ma szansę przejść rekrutację i ile jest spotkań, nim się odezwą z odpowiedzią? I czy przed przystąpieniem do pracy są szkolenia?

Sts opinia

Nie polecam ! Ulubieńcy, biorą nawet po pół miesiąca wolnego , a Ty musisz za nich przychodzić na zastępstwa, za które i tak nie zapłacą ( później to rozbija na krótsze godziny oracy jak ulubieniec już wróci do pracy ) najniższa krajowa bez żadnej premii . Użeranie się z pijakami i agresywnymi ludźmi. Nawet jeseli cię wyzywają i grożą i tak mogą przychodzić i grać i nadal obrażać. Kierownictwo to jakaś pomyłka , brak jakiejkolwiek wiedzy kierownikami zostają ulubieńcy którzy po prostu kaja długo staż pracy . Przykład ? Kończy mi się umowa , dzwonię zapytać czy mi przedłuża, Pani menagerka jeszcze nie wie , bo chyba zamykają punkt . Jak zapytałam dlaczego skoro zamykają punkt jest nowe ogłoszenie ze szukają do pracy , to mi wmawiała ze to stare i się musiało samo zaktualizować , finalnie dwa dni przed końcem umowy otrzymałam informacje ze mi nie przedłużają umowy. Pierwszy raz byłam w takiej pracy. Asysstentka menagera tez ciekawie zatrudnia. Rok temu nie przeszłam rekrutacji bo opowiadałam o swojej firmie która kiedyś prowadziłam itd. Teraz już o firmie nic nie mówiłam wręcz przeciwnie i prace dostałam z czego wynika tylko jedno kogo szukają Im ktoś młodszy i bez doświadczenia tym lepiej,

Zlecenie

Pracuje na zleceniu tylko na wakacje. Nie rozumiem skąd te negatywne opinie... Moja wypłata w tym miesiącu wyniesie prawie 4000zł, fajny grafik (chociaż 9-11h pracy to sporo), mila atmosfera wśród współpracowników i szefostwa. Klientela bywa specyficzna ale jednak ludzie powinni mieć świadomość ze mamy do czynienia z osobami uzależnionymi od hazardu - podobne slowa uslyszalam przy rozmowie rekrutacyjnej. Jesli macie problem z płacą lub klientami - możecie zmienic prace. Wiem, ze wiecej niz 2 lata bym tu nie wytrzymala bo mozna sie zanudzić, ale niektorzy tak lubią :)

Łucja
@Zlecenie

No to nieźle Ci powiem, a ta Twoja pensja to netto czy brutto?

Alex
@Zlecenie

Na zleceniu może tak jest ale na umowie o pracę, niestety najniższa krajowa

Zlecenie
@Łucja

Bez podatku bo mam status ucznia i mniej niż 26 lat

Łucja
@Zlecenie

Aaa rozumiem no to fajnie masz. A grafik jest w miarę elastyczny? jak coś komuś nie pasuje w planie to można się dogadać ?

Ona
@Zlecenie

Spróbuj się zatrudnić na umowę o pracę i zacznij z tego utrzymać rodzinę to pogadamy...

@Ona

No jeśli tak jak pisał nie ma 26lat to dostaje do ręki więcej... Ale za 9-11h pracy to chyba nie ma cudów. Pisaliście że na umowę o pracę jest najniższa - ale płaci coś więcej?

Niestety

Statek tonie.Zamykają punkty

@Niestety

Ile punktów zamykają ? ile z nich nie przynosiło dochodów ?

Serio
@Niestety

Serio zamykaja jak manager przyjeżdża ?

Niezapomniana
@Niestety

Zamykają punkty zwalniając z dnia na dzień

na wypowiedzeniu
@Niezapomniana

Co Ty piszesz za głupoty ? Mój zamykają bo miałam słabe obroty ale dostałam wypowiedzenie a menadżera przyjechała i z nami rozmawiała jak człowiek z człowiekiem. Zaproponowała też jednej z nam przejście do innego lokalu . Nic nie ma z dnia na dzień. Przestań siać zamęt.

Emilia
@na wypowiedzeniu

I to przejście do innego lokalu na takich samych warunkach, jak w tym dotychczasowym? To spoko, że nie rezygnują z pracowników.. ale rozumiem, że nie ma co szukać na tę chwilę u nich pracy, skoro niektóre zakłady się zamykają?

Na wypowiedzeniu
@Emilia

To zależy od lokalu, miasta . Ja zwyczajnie nie zdecydowałam się przejść do innego miasta ale też otrzymałam propozycje . Mamy spoko przełożoną . Zawsze o nas myśli i można się dogadać jeżeli ma taką możliwość . Wiadomo ze musi tez patrzeć na obroty żeby inne dziewczyny nie ucierpiały . Powiem tak jak jest się ok to jak życie pokazało ona też jest i nie zostawia na lodzie .

Ciekawa
@Niestety

A w jakim mieście czy regionie te punkty zamykają? Bo ja nic nie słyszałam a obdzwonilam wszystkie sąsiednie punkty.

Otylia

Cześć. Możecie opowiedzieć coś o aplikacji Symmetrical? Przysługuje od początku pracy? Jakie są limity? Pozdrawiam i spokojnej pracy wszystkim

Kaśka
@Otylia

Hej Otylia działa dla osób które pracują na umowie i jest odblokowany po przepracowaniu 4 mc czyli po okresie próbnym i całym miesiącu na normalnej umowie . Super sprawa ja korzystam pod koniec miesiąca i wypłacam sobie część pensji a resztę dostaje już na spokojnie 10.

Otylia
@Kaśka

Dzięki za odpowiedz. A czy zanim uzyskam dostęp do aplikacji jest możliwości jakiejś zaliczki? Pytam bo okres świąteczny się zbliża i przydałoby się :)

Wiecie może skąd druga inwentaryzacja w tym roku i to jeszcze jedzie na nią menadżer? Nigdy tak nie było przynajmniej w moim rejonie. I każą schodzić z urlopów. Zaczynam się martwić, że zamkną nas po cichu i z dnia na dzień bez pracy...

Ttt

Jeżeli zlikwidują to Cię gdzieś przeniosą.

Paulina
@Ttt

Pod warunkiem, że będzie taka potrzeba. Do każdego punktu przypisane są 2 osoby, a 3 lub więcej nie zrobią

Katarzyna

Nie polecam pracy w STS, marne grosze a do tego kierownictwo i góra nie szanuje pracowników. Liczy się dla nich tylko pieniądz i żeby jak najmniej dać pracownikowi. Nerwy i stres nie są tego warte.

@Katarzyna

Czyli z tym całym wynagrodzeniem i traktowaniem to jak to w Twoim przypadku wyglądało?

bb12

Firma będzie tłumaczyć że to nie (usunięte przez administratora) a szukanie kogoś kto będzie im oddany...Tymczasem Pani manager nie potrafi nawet normalnie się odezwać do pracownika, oceni go jako "do wywalenia" po tonie głosu lub krótkiej dwuminutowej rozmowie, za mało lizania . I wtedy Cię poniżą, zrobią z Ciebie (usunięte przez administratora) wydają opinię...a może na litość.. że ta Pani ma wypalenie zawodowe..Prawda jest taka że oni dawno stracili granice między normalnym traktowaniem a (usunięte przez administratora)...to przecież "star" czyli gwiazda.

Jarosław
@bb12

Serio tak traktują pracowników? Nikt nie zwrócił uwagi kierownictwu co się dzieje? Sam tego doświadczyłeś czy tylko zaobserwowałeś taką sytuacje?

Onyx77
@bb12

A co się dokładnie stało ? Gdzie pracowałeś ?

@Jarosław

sam doświadczyłem, kierownictwu nie ma co głowy zawracać bo wyśmieją i zwolnią. Nie liczą się ludzie, liczy się hajs, hajs, hajs jak to pasuje jest ok. (przychód punktu)

@bb12

Serio? I każdy tutaj wie, że taka byłaby ich reakcja? Bo dziwi mnie to, że chcieliby wciąż tu pracować skoro nie ma oparcia w nikim z góry

Zdzisia Pysia z Honolulu

Hej pracownicy. Powiedzcie jak Wam się układa współpraca z menagerem. Czy w sytuacjach trudnych typu problemy z ciężkim klientem ,jakieś nagle awarie wymagające szybkiej interwencji bądź konsultacje odnośnie punku itd... Możecie liczyć na życzliwość, pomoc ze strony managera czy co by się nie stało to albo radz sobie sama, albo a co ja mam Pani teraz poradzić itd. Masz wrażenie, że z niczym nie można zadzwonić do managera. Ton managera jest wiecznie pretensjonalny kiedy Ty do niego dzwonisz. No chyba że manager dzwoni do Ciebie abyś coś za niego załatwił to wnet Cię zagłaszcze ????

Piękna kiki z domu starców
@Zdzisia Pysia z Honolulu

Oczywiście że nie jest pomocna w niczym, ze wszystkim trzeba sobie radzić samemu, nie wywiązuje się nawet ze swoich obowiązków i często przerzuca je na nas. Życzliwość? Pojęcie obce dla tej Pani, a ton opryskliwy, pretensjonalny. Ogólna postawa roszczeniowa, żądająca, wymagająca, bardzo szybko pokazująca każdemu swoje miejsce w szeregu. Zachłysnęła się tym swoim "szefowaniem" tak bardzo że nie jest w stanie zauważyć prośb "zwykłych ludzi" - pracowników. Nie widzi nic po za czubkiem swojego nosa i zer na koncie firmowym. Nastawiona tylko na trzepanie kasy i gdzieś ma nasze prośby, potrzeby.

Jick
@Piękna kiki z domu starców

Jak mi ten opis moja menadżer przypomina

Wiesia
@Jick

A może tak dla odmiany opisać pracownika jak (nie )realizuje swoich obowiązków, jaki jest opryskliwy dla gracza i jaki fałszywy przy kontrolach ? Jak menadżer przyjeżdża to miły , uśmiechnięty a za plecami ( pluje w twarz ).

Kala 12
@Piękna kiki z domu starców

A o kim mowa ? Kiki

Jick
@Wiesia

Chyba kogoś zabolal ten opis.., wiec cos prawdy w tym jest. A tak na marginesie jak menadżer może ocenić czy pracownik jest opryskliwy dla gracza , skoro zjawia się na punkcie średnio raz na 2 może 3 miesiące na 20 minut? A co do nierealizowanie obowiązków, to wiele razy były pisane maile na no zlecenia ze nie sprzątają itp A reakcje zadne. Nic się nie zmienia.

Wiesia
@Jick

To fakt - chyba kogoś zabolała prawda , że widzi się czyjąś prace a właściwie własne oczekiwania względem przełożonego a własnego czubka nosa już się nie widzi . Dobre uśmiałam się po pas . Jak zawsze , kiedy się odbije piłeczkę, że brakuje tu uczciwości i spojrzenia najpierw na własne działania od razu zaczyna się przytyk . Czyli - istnieją tylko jedna prawda PRAWDA NARZEKAJĄCEGO czyli mającego za skórą przewinienia PRACOWNIKA ;)

ojoj
@Wiesia

oj coś ten dział marketingu słabo sobie radzi, w taki sposób nie poprawicie swojego wizerunku. przecież jak byk widać że to pisze ktoś z centrali w celu ocieplenia tego marnego wizerunku - WSTYD

Ajaj
@ojoj

Ajaj jakoś mnie nie zaskoczył ten wpis . Przyjmujecie tu tylko negatywne komentarze a pracowników z pozytywnym nastawieniem niszczycie i podpinacie pod takich którzy się podlizują lub są z centrali . To cała prawda tego forum przykre ale prawdziwe ps. a swoją drogą znam kogoś kto używa tego ojoj . Zbieg okoliczności ?

@Zdzisia Pysia z Honolulu

Ja bardzo dobrze oceniam kontakt z menadzerem, raz klient mnie zwyzywał ze aż się popłakałam po wysłaniu emaila z zażaleniem odrazu dostałam telefon, menadzer powiedziała żebym go więcej do punktu nie wpuszczała :)

@Anonim

bo to zależy z którą meno się pracuje od tego trzeba zacząć

Czy można liczyć w Star-Typ Sport na prywatną opiekę medyczną?

Raki

Tak

Ktoś

nie jedynie jak pracujesz w centrali

Jarosław
@Ktoś

To znaczy że wszyscy pracownicy nie mają takiego dodatku tylko wybrani? A co z innymi benefitami? Są dla wszystkich czy tylko dla tych z centrali?

@Jarosław

Prywatna opieka medyczna tylko centrala + Manager regionu co do asystentów nie mam pojęcia. Jedynie ubezpieczenie grupowe mają wszyscy chętni obojętnie gdzie pracują

@Ktoś

A to tyle dobrze, że to grupowe chociaż. Szkoda, że nie masz pojęcia. A ktoś inny może wie co asystentowi tutaj przysługuje?

Poznan

Jestem stalym klientem w poznaniu mozna powiedziec ze przez moja prace jestem ciagle w trasie i sprawa wyglada tak Na bukowskiej gdy jest blondynka nie ma co wchodzic odradzam absolutnie wszystkim Dabrowskiego ok Sw marcin - jedyna kompetentna osoba ktora tam pracuje jest pan Pawel Osiedle Piastowskie byly w porzadku tylko kiedy na zmianie była brunetka natomiast od kilku tygodni niestety jej nie ma Chartowo to w sumie nie punkt hazardu tylko speluna doslownie Staroleka jak najbardziej ok Podsumowujac 70% pracownikow to osoby niekompetentne które pracuja z przymusu Dobzi pracownicy sa zwalniani a na ich miejsce przyjmowane osoby ktore naprawde nie powinny miec kontaktu z klientem Pozdrawiam

Profesor
@Poznan

Ale sie nameczles.jezeli tak pracujesz jak piszesz(bledy)to nie miej pretensji do innych.nikt ci nie kaze grac i wvhodzic do punktow.to nie piekarnia

@Profesor

Na szczescie jestem swoim szefem to primo Punkty sa po to zeby z nich korzystac a pracownicy po to aby wypelniac swoje obowiazki A z tego co wiem to ten portal sluzy do wyrazania opini Pozdrawiam

@Profesor

PS polecam spojrzec jeszcze raz na twoja wypowiedz i najpierw zajac sie swoja pisownia a nastepnie umoralniac innych

Byly pracownik
@Poznan

Bo niektórzy mają wielki ból (usunięte przez administratora) według nich o sts możesz mówić tylko dobrze, inaczej zostaniesz zjechany. Napisałeś cała prawdę choc w bardzo delikatny sposób. Pozdrawiam

pysia

Powiem krótko: lepiej znaleźć inną pracę. Tutaj ani podwyżek, żadnej szansy na awans. Praca dla mało ambitnych, lubiących kontakt z pijakami. 12 godzin dziennie, użeranie się z agresywnymi mężczyznami. praca w weekendy. Lepiej znaleźć inną pracę!

@pysia

Zgadzam się z tobą w 100 %. Pracuje od 3 lat i tylko ze względów zdrowotnych jeszcze nie odeszłam. Kompletne dno, praca dla ludzi, którym nie zależy na przyszłości. I nie oczekują zbyt wiele. Codzienne męczenie się z alkoholikami i chamami. Menago nie kompetentna, wymagająca gotowości do pracy 24h przez 7 dni w tygodniu. Kiedy pierwszy raz zachorowałam po 2 latach pracy, to był ogromny problem, bo nie pomyślałam o pracy i w piątkowe popołudnie wzięłam zwolnienie. Jak ja mogłam tak zrobić!!! Dlaczego myślę o sobie a nie o pracy!! I największy minus tej pracy, to przymusowe delegację, których nie można odmówić!!! Wymagania od pracownika ogromne ale w zamian możesz liczyć tylko na najniższą krajową. Ach nawet nie chce mi się przytaczać przykładów ..

Krystyna
@Ktoś

Daleko te delegacje się odbywają? I na jak długo?

Ziuta

około 1800 osób głównie na zlecenie.

Nea
@Ziuta

Pracują też menedżerki które mało co robią . Jedynie co potrafią to wkurzyć p.racownika, Jest ich nie mało bo ze 400 , zanic biorą kasę,

@Nea

A Ciebie to czym tak konkretnie wkurzają, że się tak wzburzasz?

Ola

W tym roku są przyznawane premie świąteczne? Każdy je dostanie?

Nati
@Ola

Raczej nie, firma oszczędności szuka, bo przecież wszystko drożeje :(

Nowa
@Ola

Czy ktoś dostał premię roczną?

@Nowa

To zależy od Twojej pracy, stażu i oceny menadżera i asystentki

w Wielkopolsce tylko wybrańcy

Przeczucia
@Pablo

Nie wiem jak wy ale ja mam ochotę odesłać do nich kartkę z życzeniami o ile taka przyjdzie. Firma odrobiła straty z zeszłego roku, weszła na giełdę a dla nas z punktów na premie nie mają. Kpiny z resztą 200 zł premii które ewentualnie dają to śmiech na sali. Są punkty gdzie tyle w weekend napiwków jest. Wstyd firmo, wstyd. Nie warto się starać dla tej firmy.

@Przeczucia

Na giełdę weszli przez online . Cześć buków już pozamykalo sklepy bo nieopłacalne i same problemy z ludźmi

ASZG
@Nowa

Czy kturas z was dostała już kartki swiąteczne , bo ja myśle odesłać je z powrotem .

limka
@Ola

Ja tam na żadne premie nie liczę . Głównie to licze na datki od tych klientów co wygrywajją . Przed covidem zdarzało sie ,że w tygodniu starczało na fryzjera , kosmetyki , dobre winko a nieras i na kieckę z topu. Oe byc gorzej.becnie jest gorzej ale nie narzekam , bo moż

ćwila

Każdy dostanie kartkę świąteczną za 0 ,25 zł , podaję cenę hurtową

Nea
@Przeczucia

Pewnie że wstyt , ja tam myśle o tym ,żeby klient zostawił troche z wygranej , że było na jakieś przyjemności, a o interes firmy dbam tyle co musze,

Gracz

STS to jedno wielkie (usunięte przez administratora) a to że źle rozlicza kupony to fakt niepodważalny. Apka beka zacina a jak robi się tasiemki to jakimś trafem gdy wyskakuje inf że kursy uległy zmianie to zmienia typy a miałem dwa razy takie sytuacje. Co do rozliczeń to może i w punkcie z kuponem w ręku to bez problemu ale nie w apce gdzie wielu tam się skarży i ma kupony nie rozliczone po tydzień lub dwa. Ocena -10 za oszukaną aplikacje

Pablo

To jest moja opinia po ponad 2 latach pracy w STS w Poznaniu. Ogólnie praca ok wszystko zależy od dnia i Klientów kto pracował w obsłudze Klienta wie. Minusem płaca, ale podobno to przez rotacje częstą można się zastanowić dlaczego I może brak prywatnej opieki medycznej, choć firma ma i formalnie osoby na punktach też mogły by mieć może za większą dopłatą, niż Manager, bo z tego, co wiem płacą 1 zł. Przez ten cały czas myślę, że Pani Asystent Managera miała ze mnie duży pożytek, ponieważ jeździłem na prawie wszystkie delegacje, czy zastępstwa, o które byłem proszony. Opuściłem tylko 1 dzień nieplanowany urlop na żądanie oraz z tego, co wiem nie było na mnie skarg. Niestety za wiele dobrego nie mogę powiedzieć o Pani Manager, której brakuję według mnie trochę kompetencji . Braki te są widoczne poprzez faworyzowanie części pracowników np. poprzez : chronienie pracownika, który wychodzi/ł na spacer w czasie pracy, zamykając punkt. Ocena pracownika, którego widzi się raz na 2-3 miesiące Można by jeszcze kilka tematów podać ….. Do Osób, które za chwile zaczną mnie linczować za te opinię rozumiem, że Macie inną ale czasami można spojrzeć realnie i obiektywnie, ale i tak obecnym i przyszłym pracownikom życzę wszystkiego dobrego.

@Pablo

Popieram cię całkowicie. Odeszłam po dwóch latach i była to jedna z lepszych decyzji. Powodem była dyskryminacja w miejscu pracy. Sprawa jest w sądzie. Sama praca przyjemna, w przypadku braku klientów aż nudna. Ja mialam szczęście do klientów. Pablo dobrze oboje wiemy że w Poznaniu nikt nie spojrzy realnie. ..dyskryminacj która mnie dotknęła dotyczy większości pracowników w Poznaniu, poza jednym punktem a nawet zakładam że dotyczy większości pracowników sts w całej Polsce. Ciebie zaczną linczować a mnie już osądzili, mam nadzieję że dobrze się z tym czują. O menadżer... Szkoda słów. A o spacerkach , zamykaniu punktu, klientów którzy sami sie obsługują wiedzą przecież wszyscy i nic z tym nikt nie zrobił. Jedyni w Poznaniu mogą wszytko innych się linczuje za byle co. Jest mi przykro, że pozbyli się ciebie tylko dlatego że Pani menadzer brak obiektywizmu i kompetencji.

Artur
@Magda

Elita ze sw marcina to najgorsi pracownicy ze wszystkich punktow z calego miasta Za to Batory murawa bukowska i rataje top pozdrawiam wszystkich szanujacych klientow a sw Marcin mijac zwłaszcza jesli jest pani e i pan d na zmianie

@Artur

Co do punktu na Bukowskiej, to bym powiedział, że połowa zespołu tam ma odpowiednie podejście do Klienta, a druga która wychodziła lub nadal wychodzi raczej nie. Opinia o omijaniu punktu na Św. Marcinie jak są wyżej wymienieni pracownicy jest znana od długiego czasu oceną tego powinna zająć się kompetentna osoba, której niestety brak, bo obie strony mogą mieć rację, ale to nie mi oceniać.... A co do Piastowskiego to punkt z informacji od Manager miał zostać zamknięty, a teraz muszą inne punktu wywieszać kartkę, że punkt na Piastowskim jest do Państwa dyspozycji ciekawe, po co była ta informacja o zamknięciu .....

@Pablo

By cię zwolnić. Każdy to wie. W tej pracy masz siedzieć cicho i nie walczyć o swoje prawa,które ci przysługują. Kto siedzi cicho dostaje premie itp. Czy wygram czy przegram w czwartek w sądzie, wiem że zrobilam wszystko co w mojej mocy by być traktowanym jak wszyscy pracownicy. Wiem , że było warto! I tego zycze każdemu pracownikowi.

@Magda

Jak zakończyła się sprawa?

@Picasso

Drugi raz nie pojawili się w sądzie . Zobaczymy w styczniu

@Magda

A możesz powiedzieć coś więcej o tej sprawie?

@Picasso

Dyskryminacja w zatrudnieniu. Każdy pracownika na etacie w 2 kwartale 2020. Robił rozna iczbę godzin roznice sięgają nawet 180 h. Wykazane przez pip.

Alex
@Magda

Chodziło o godziny, które pracownicy mieli odrobić za zamknięte punkty w czasie lockdownu?

@Alex

Dokladnie. Roznice są spore. Wiem jak wyglądała sytuacja w moim mieście i ile zrobili poszczególni pracownicy.

@Magda

A jak Manager lub firma tłumacza ta sytuację? Wiem że robiliśmy różna ilość godzin ale nie wiedziałem że to niezgodne z kodeksem pracy.

@Picasso

Tłumaczenie jest po prostu śmieszne i absurdalne. Począwszy od asystentke, menadżer , szefowa kadr i Pana członka zarządu pana w. W Poznaniu tylko ja uważamalam ze jest to niesprawiedliwe. Przecież etat to określoną norma do wykonania w określonym okresie rozliczeniowym. Skoro każdy pracownik robi rozna liczbę godzin za takie same pieniądze a roznice sięgają nawet 180h ( a to miesiac pracy) to dla mnie jest to nierowne traktowanie. Co sad zdecyduje zobaczymy. Miło bybylo by pozwany w końcu pojawił się w sadzie i wyjaśnień. Szczegóły mogę napisać na priv a nie tu

Magda

Nie do mnie te pytanie chyba .Pożegnałam się z tą firmą ponad rok temu , jedynie co mnie z nią w tej chwili łączy to sprawa w sadzie.

Punkt premium
@Magda

Warto wiec się zainteresować sprawa imprezy fakcie ze nadal ci pracownicy pracuja to po pierwsze po drugie nie dostali nawet upomnienia a inni wylatuja z powodu złego humoru pani menager pozdrawiam

Madzia
@Punkt premium

Magda odpuść już sobie. Twój jad nawet po odejściu jest już męczący . Nie szkoda Ci życia na takie podjudzanie ? I ty bylas nasza koleżanka , przykre i smutne że nie masz lepszych chwil na wolny czas

@Madzia

Zanim zaczniesz kogoś osądzać, sprawdź ile osób może mieć tu ten sam nick. Szukaj sobie kreta gdzie indziej i przestań mnie obwiniać za wszystko co się dzieje w tej firmie. Masz coś do mnie napisz to prywatnie o co ci chodzi.

Rita
@Magda

Mam podobne doświadczenia co Magda, tak to wygląda. Za swoje zdanie zwolnią, za słowo za dużo zwolnią, to u nich normalne. Po co się Tobą przejmować? Przyjdzie nowy - głupszy od Ciebie. Odejście - cudowne uczucie, jedyna słuszna decyzja.

Zostaw merytoryczną opinię o Star-Typ Sport - Warszawa

• Jak się pracuje w Star-Typ Sport?

Zobacz opinie na temat firmy Star-Typ Sport tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 74.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Star-Typ Sport?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 57, z czego 6 to opinie pozytywne, 23 to opinie negatywne, a 28 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Star-Typ Sport