Opinie o Sts (Star-Typ Sport) w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Star-Typ Sport. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Star-Typ Sport o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Star-Typ Sport w Warszawa

Ona

Jako były pracownik nie polecam tej pracy. niestety nie szanuja ludzi nie przekłada sie to na wynagrodzenie. rzucaja z punktu na punkt na zastepstwa ale jak chcesz wolne to nie bo nie maja kogo na punkt przyslac. Nawet pitu na czas nie przyslali. cyrk nie firma

Mateusz

Zostałem właśnie (usunięte przez administratora) na kwotę 280 zł w wygranym kuponie którego nie chcą wypłacić.

Zdzichu
@Mateusz

A w jakim lokalu ? To dziwne bo nie maja problemów z wypłata

Grzegorz K

Aplikacja chodzi jak Atari , kombinacje jak lotto reszta taka sama ja w fortunie , żenada

Alicja

Planuję rozpocząć pracę w sts. Jacy są kierownicy? Czy da sie z nimi dogadać?

@Alicja

Rozpocznij pracę A się przekonasz . Nie warto sugerować sie opiniami na forum. Każdy z nas ma inne doświadczenia

@Alicja

Z mojego doświadczenia najlepiej traktowani są studenci czyli ja. Grafik można ustalać pod siebie. Czasami nagle napiszą czy można przyjść danego dnia jak się nie zgodzisz to nic się nie dzieje. Nie musisz prosić się o urlopy. rozmowa kwalifikacyjna przebiega sprawnie w sumie już po tygodniu zaczynasz prace. Jedyny minus to klienci którzy często wywodzą się z. Patologii. Piją wchodzą bez maseczek robią awanturę. Czasami takie coś może zepsuć humor- ale coś za coś praca nie meczy; mozna się pouczyć posiedzieć na telefonie, poczytać książkę.

@Alicja

Przełożeni to zazwyczaj śmierdzące lenie , nic ci nie zalatwia , jedynie o co dbajowałam tam blisko 3 lata ,to wiem co pisze . to o sobie ........

Kaska
@ASZG

A ciekawe jakim ty bylas leniem ? Co drugi pracownik który tu pisze obija się i ma szereg oczekiwań czyli jeszcze większe lenie prawda ? Zobacz opinie studentki która pisze ze w godzinach pracy się obija siedząc na telefonie , czytając książkę itd i ma jeszcze za to zapłacone

Oli
@Kaska

To, że ona się obija i czyta książki nie znaczy że na każdym punkcie można sobie na to pozwolić. W moim punkcie mamy po ok 900 przyjmowanych kuponów i jak się uda wyjść do toalety to jest to cud a premii jak nie było tak nie ma,s przełożeni zwalają jeszcze swoje obowiązki na pracowników. "proszę zadzwonić po ekipę myjącą okna" "w sprawie nie wywożenia śmierci proszę w godzinach pracy dzwonić do instytucji"...

@ASZG

Tu sie z tobom zgadzam , lenistwo to mają chyba w genach . Jak te kierownictwo może takich trzymać w pracy , a morze są tacy sami..

Brałeś udział w rekrutacji do Star-Typ Sport. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
Kralks65

Kiedy sa wypłaty? Sa przed 10 czy zawsze 10?

Kaśka
@Kralks65

Hej zawsze 10 jeżeli wypada w dzień roboczy . Jeżeli w sobotę lub niedzielę to wtedy mamy w piątek czyli wcześniej . Fają sprawą jest system częściowej wypłaty wynagrodzenia . Możemy wypłacić cześć pensji w dowolnym czasie proporcjonalnie do przepracowanych dni w danym miesiącu ????

Nea
@Kralks65

Chodzi mi o dodatkowe wypłaty za małe wpływy ,zresztą nie z naszej winy , po 3stuwki by się przydało . Ktoś tu dobrze napisał , zabrać trochę menedzerkom i innym bumelantom i dać tym co mają najniższe pobory.

@Nea

Po 3 stówki to mało, mi by pasowało z tysiac , a wam nie.

Magda

Najlepiej wspominam współpracowników i dziewczyny z infolinii. Dużo godzin pracy. Klienci różni.

Roman
@Magda

Nadgodziny wpadały regularnie? Jak za nie płacili?

@Roman

Nie płacą ściągają Ci z innych dni godziny by wyrównać

Roman
@Pablo

Ale lipa... Serio nie da się dogadać żeby płacili? Chociaż za część...

@Roman

Ale za co mają płacić, jakie nadgodziny? przy zatrzęsieniu umów zleceń nadgodziny są niemożliwe do wypracowania :)

@:)

ja mówię o umowie o pracę

@Pablo

To oczywiste, że chodzi Ci o umowę o pracę. Tylko ja dziwię się jakim sposobem mieliby płacić za nadgodziny osobie na umowie o pracę, bo są one niemożliwe praktycznie do zrealizowania. Mam nadzieję, że wszyscy wiemy, że na umowie zleceniu pojęcie nadgodzin nie istnieje. Skoro mamy to jasne, tak więc przejdźmy do umów o pracę. Będzie długo i na przykładzie: Załóżmy, że funkcjonują w mieście X trzy punkty, na których łącznie jest zatrudnionych 7 osób, w tym jedna na umowę zlecenie. Jak wiemy zlecenia podają swoje dyspozycje i nie mają sztywno wyliczonych godzin pracy. Pracujemy, pracujemy, jest fajnie, super. Nagle - ktoś się pochoruje, ktoś zapije i nie przyjdzie rano do pracy, zdarzy się jakiś wypadek losowy itp itd. Wtedy najpewniej do pracy na zastępstwo za kogoś zostanie wysłana osoba z umową o pracę, gdyż zlecenia mimo faworyzowania przez firmę pracują kiedy chcą i bardzo tego pilnują, aby nie odbierać telefonów o porankach na swoim dniu wolnym. No i teraz tak, osoba taka, która odebrała telefon, idzie sobie za kolegę/koleżankę do pracy. Jest to jej dzień "nadprogramowy", dzień, który miał być wolny, no czyli nadgodziny. Natomiast. Ponieważ w firmie funkcjonuje kwartalny system rozliczeniowy i równoważny czas pracy toteż takiej osobie z pewnością zostanie za te zastępstwo wydany dzień wolny w innym terminie, ale w tym samym kwartale oczywiście. Tak więc nadgodzin już taka osoba nie ma. Kto będzie pracował za nią? Na 99,9% osoba z umową zlecenie. Dlaczego? Dlatego, że lepiej zapłacić zleceniu, niż umowie o pracę. Jednak nie zniechęcajmy się. Istnieje możliwość wypracowania nadgodzin i zostanie za to zapłacone. Zapytacie kiedy? Skoro dają dni wolne? Otóż najpewniej wtedy, kiedy przy końcówce kwartału wydarzy się taka sytuacja i nie będzie możliwości po prostu zapewnienia dnia wolnego w zamian, lub jeśli NIE MA dostępnego żadnego zlecenia, które mogłoby wskoczyć za taką osobę na grafik. Mi osobiście przez wiele lat pracy nadgodziny płatne wypadły RAZ. I nie tylko mnie. Osoby, które pracowały dłużej niż 10lat, wspominały, że dopóki nie było umów zleceń, okazji do nadgodzin było dużo więcej i było łatwiej dorobić sobie nimi do wypłaty. Mam nadzieję, że teraz jest jasne, dlaczego tak mnie zdziwił pomysł płatnych nadgodzin. Zwyczajnie dzieje się to tak rzadko, że można zwyczajnie zapomnieć, że coś takiego istnieje :)

Brak

Tragedia . Pracowałam 3 miesiące. Nie przedłużono mi umowy ,ze względu, że niby źle traktowałam klientów. Jak to pani manager powiedziała, że dla niej liczy się opinia klientów. Nie przyjechała na punkt Nie rozmawiała że mną tylko z klientami porażka. Pracownik się nie liczy tylko opinia panów którzy zachowują się jak stare baby na targu . Chodzili od punktu do punku i zdawali relacje ,że ta pani to powiedziała czy tamto. Wiecznie nie zadowoleni . Źle też traktują pracowników bo myślą,ze im wszystko wolno bo wyślą kupon za 2 zł. Nie polecam pracy STS . Szkoda tych 3 miesięcy bo w tym czasie można znaleźć pracę normalna A nie w firmie dla której się liczy pań hazardzista bądź pań który nadużywa alkoholu bo niestety takie środowisko tam przychodzi .

@Brak

W jakiej miejscowości pracowałaś jeśli można wiedzieć? Z klientami niestety jest różnie...

Akcja

10.12.2021 firma STS zadebiutowała na giełdzie.... Czy ktoś liczył na chociaż minimalny pakiet akcji od Prezesa? Niby człowiek wiedział a się łudził... Pracownicy punktów, jak zwykle, zostali pominięci...

@Akcja

Jak prezes ci da, to sie zdziwisz . Nie wiesz , że bogaty chce mieć więcej niż ma .

Kandydatka

NIE POLECAM STS Katowice! Brak profesjonalizmu! Przeprowadziłam z nimi rozmowę, poświęciłam im czas, Panie HR BP były miłe i obiecały, że oczywiście wrócą z feedbackiem, jaki by on nie był. Minęły 2 tyg i cisza. Żenada, nie odbierały tel i wiadomości. Nie traćcie na nich swojego czasu! Później usłyszałam od znajomego, że to standardowe traktowanie kandydatów z ich strony. Nawet na wysokie role.

@Kandydatka

Niestety takie podejście świadczy o braku szacunki i złym PR firmy. Jeśli rekruter mówi, że da informację, to powinien ja przekazać, tym bardziej że nie mają moim zdaniem aż tylu rozmów, by nie znaleźć 5 min na odpowiedź Kandydatowi, z którym już rozmawiali ...

niuńka

Ostatnio w moim punkcie bieda z nędzą , mało klientów ,nuda , mało wpływów. . Tak sobie myślę, że firma powinna nam dopłacać za nic nie robienie , za stres ,z 300 zł albo i więcej.. Byłoby to sprawiedliwe , bo to nie nasza wina , że mały ruch , a siedzimy i nudzimy się ..Szefostwo chwali się zyskami , toby się nic nie stało jakby nam dali trochękasy. Zresztą i klienci są skąpi jak nigdy wcześniej a dawali napiwki .

@niuńka

Zapraszam na południe Polski. Tutaj na brak ruchu i brak pracy nie będziesz narzekać. A nuda bedzie dla Ciebie obcym zjawiskiem. Twoja wypowiedź przynosi wstyd solidnym i rzetelnym pracownikom.

@niuńka

Wstydziłabyś się pisać coś takiego ! Czytam i nie wierzę . Do czego doszło żeby pisać takie „ wypociny „ ? . Dziewczyno skąd Ty się urwałaś ? ;))) Teraz już oczekujesz „ kasy” za siedzenie i nic nie robienie ? Może zastanów się w druga stronę - nie zarabiasz na swoje utrzymanie bo nie masz utargów a ktoś Ci zapewnia byt i pewną pensje każdego 10 mimo całej sytuacji w kraju ! Zobacz ile osób jest bez pracy , traci swoje interesy , nie ma na spłatę kredytu itd.

@Wiesia

Moim zdaniem niuńka ma racje .a właściwie to powinni obniżyć pensje menedzerkom za udawanie że pracują oraz wkurzanie pracowników i dać tym co mają najniższą krajową . W punktach gdzie mało klientów / coraz mniej bo nie wygrywają ,/ jest nudno , sama tego doświadczyłam ..Potem taka jedna z druga przyjeżdżają na kontrolę i mają pretensje , że male wpływy . To jest denerwujące , stresujące .

@Wiesia

Zamiast pisać te wypociny weś się za robote w centrali , denerwujesz swoim pisaniem i bronieniem firmy .Za co wam płaca za (usunięte przez administratora) w stołki , troche zrozumienia dla szarych pracowników , których wykorzystujecie niemiłosiernie , najlepiej jakbyście płacili połowę najnizszej krajowej......... wstyd i hańba .

@Ziuta

Patrząc na Twój poziom kultury to zastanawiam się kto Cię zatrudnił bo wstyd i żenada ! Proponuje prace na kasie w Biedronce chociaż i tam wstyd mieć takiego pracownika jako osobę reprezentująca w pierwszej linii kontaktu z klientem a mordęga w pracy znacznie większa . Tu się siedzi i jak to napisałaś ( pier w stołki ) bo jestem przekonana, że tak właśnie robisz i opinia wypłynęła z własnego doświadczenia .

@Wiesia

O następna z centrali , co wydaje opinie z własnego doświadczenia i wie jak to jest w realu .Prawda kole woczy i trudno wam zrozumieć ,że szary robol jest traktowany jako zło konieczne .

@Ziuta

Kogo nazywasz szarym robolem ? Pracuje tak jak ty i nie uważam się za szarego robola kimkolwiek on w twoim odczuciu jest bo nie chce nikogo obrażać . Zanim zaczniesz oceniać pamiętaj ze kij ma dwa końce a medal dwie strony szary robolu jak sama siebie nazwałaś . Miłej niedzieli i więcej luzu oraz pozytywnego myślenia .

miszka
@niuńka

Czy płacili już coś komuś za nic nie robienie , bo ja czekam i nie moge sie doczekać , a tak by się przydało , na to i tamto ..

Radom

Ogólnie praca w firmie jest ok, ale ludzie pracujący w Radomiu to wielka porażka. Nie polecam nikomu, pani asystent się nie nadaje do niczego, nawet grafiku ułożyć nie potrafi. Wieczne prośby i wysyłanie na inne punkty, wykorzystywanie. Ściągnęła cała rodzinkę do tej pracy, męża, córke i siostrę. Robią co chcą układają sobie grafiki pod siebie, obgadywanie i gadanie głupot o innych pracownikach. Fałszywa, podlizuje się Pani manager Marzenie Sz. Udaje ze jest idealna ale wcale tak nie jest. Mógłby ktoś tam przeprowadzić kontrole :) Córka Wiktoria pracuje kiedy chce a mąż Konrad nie potrafi po 3 latach raportu miesięcznego zrobić. Jeden wieki cyrk, sami klienci się skarżyli. A opowieści o pani asystent tez niezłe, brak slow. NIE POLECAM.

PRACOWNIK
@Radom

Osoba, która napisała tą opinie nie pracuje już od kilku miesięcy. Nigdy nie miałam i ona też nie miała problemu z ustalaniem grafiku z Asystentką. Proszę zwrócić uwagę, że podczas pracy tej osoby, obecny był alkohol i narkotyki na punkcie wśród klientów. Pani nie pracuje już na własne życzenie, wielokrotnie była pod wpływem alkoholu. Asystentka niejednokrotnie sama pracowała na punkcie, bo osoby, które napisały ten post nie stawiały się do pracy tj. Szkoła, F4 czy bolący brzuszek. Co może dobrego napisać osoba, u której w domu wiecznie przebywała policja?

@Radom

Za szkalowanie pracowników zostaną wyciągnięte odpowiednie skutki prawne.

@Radom

Nie wiem jak można wypisywać takie głupoty! Praca jest świetna, ludzie pracujący w Radomiu są naprawdę zgraną ekipą, każdy jest pomocny i bardzo dobrze się z nimi pracuje. Pani Asystent wykonuje swoją pracę najlepiej jak się tylko da. Nie ma to jak wypisywać złośliwe opinie żeby sobie humor poprawić :)

????
@Radom

Uważam, że ktoś tu wstał chyba lewą nogą. Co to za bzdury! Ekipa z Radomia zgrana jak żadna inna. Brak zastrzeżeń do Pani Izy, robi mega robotę.

Człowiek
@Radom

Mam całkowicie inną opinię, ponieważ ludzie tam pracujący są za każdym razem bardzo mili i uprzejmi a takie oczernianie jest zbędne.

Mateusz
@Radom

Co ty wogole wygadujesz? Wiesz co piszesz? Pracuje w firmie od 3 lat i jestem bardzo zadowolony. P.asystent najlepsza jaką znam chcesz wolne nie robi Ci problemów i zamienia Ci dni bardzo miła i sympatyczna. Pracownicy też są super idzie po pracy wyjść na kawę piwo czy tam na co chcesz zawsze pomogą,doradza. Jak Pani asystent jest taka zła to czemu każdy na Radomiu kto pracuje nikt się na nią nie skarży i mówi że jest super? Twoja opinia jest bez sensu i nieprawdziwa. Wiesz co myślę? Że zostałaś zwolniona dyscyplinarnie, ponieważ oszukiwalas na kasę a teraz probojesz się mścić, lecz pamiętaj ,że ludzie którzy pracują w tej firmie nie doprowadzą do tego żeby ktoś wygadywał takie głupstwa. Ogólnie praca na plus i polecam każdemu.

@Radom

bezczelne oszczerstwa!!! każda osoba pracująca w radomiu nigdy nie zgodzi się z tymi kłamstwami. wszyscy jesteśmy zadowoleni i szczęśliwi mając Panią Izę - zawsze pomoże, doradzi, wesprze, szczerze porozmawia i zrobi wszystko żeby każdy był zadowolony w pracy To niemożliwe by osoba znająca Panią Izabelę powiedziała coś tak okropnego o niej Ewidentnie widać ze osoba wypowiadająca się powyżej rozgłasza same kłamstwa nie znając osobiście naszych dobrych relacji z Panią Iza

Świetna praca :)

Aniela

Jak długo pracujesz?

Mała
@Aniela

Ja pracuję 18 lat i też tak uważam :) bardzo lubię swoją prace. Moich Klientów i Współpracowników. Moja Manager i Asystentka też są super. Pozdrawiam serdecznie Wszystkich :*

Mała

Rozumiem że na tym forum wolno wyrażać tylko negatywne opinie?

Bom
@Mała

A można wiedzieć wa jakim mieście pracujesz?

Pracuje w tej śmiesznej firmie prawie 3 lata. Niedługo zmieniam prace. 85% to banda meneli, hazardzistów i ogólnych degeneratów. Ile ja się nasłuchałem różnych historii tutaj od tych marnych ludzi. Jako student pracuje za najniższą minimalna stawke godzinowa i nigdy żadnych premii jedynie dlaczego pracowałem tu tak długo to możliwość ogarniania sobie studiów w czasie pracy (rano gdy ruch mały lub siedzą sobie emeryci). Współczuje wszystkim Pania które pracują pośród tych degeneratów. Pijaństwo używki smród i hazard, tak można opisać te miejsca. Myślałem że Ludzie którzy przegrali swoje majatki na hazardzie to przykłady rodem z filmów, niestety tacy ludzie istnieją naprawdę sam poznałem osobiście kilku imbecyli którzy przegrali swoje domy i grają po 2zł. Szczerze nienawidzę tych patałachów i życzę im wszystkiego co najgorsze.

Kama89

W Krakowie na olx ciągle jest oferta pracy która się ciągle odnawia, na moje CV nawet nikt nie odczytał. O co chodzi???

Ktoś
@Kama89

Stawiam że zbirają na przyszłość bo mają kąplet

aaa
@Kama89

O Twoje dane osobowe. Nie dostajesz maili od sts dotyczący zakładów?

Kama89

Najlepsza praca na świecie ????????????

Nie polecam. (usunięte przez administratora) nie firma. nie szanuja ludzi, placa marne grosze, wieczne problemy jak sie potrzebuje dnia wolnego. potrafia na urlopie dzwonic i pytac czemu sie do pracy nie przyszlo. tragedia

Pracuje w Warszawie jako student do plusów na pewno można zaliczyć: elastyczny grafik, stały kontakt jeśli potrzebuje się pomocy. Praca nie należy do ciężkich, wpisywanie kupony dbanie o czystość punktu. Prawie nie ma na co narzekać prócz klientów. Są to ludzie uzależnieni nie tylko od hazardu ale tez od innych używek. Przychodzą śmierdzący, siedzą przez 5 a czasami nawet 10 godzin nie można ich wyrzucić bo grają po te 2 zł.. potrafią robić awantury o coś co nie jest twoja winą. Takie sytuacje nie są często ale się zdarzają trzeba się uodpornić. Jak na dorywczą prace studencką bardzo polecam :)

Andżela

Czy w Warszawie macie większe wynagrodzenie ? Zważając na to, że życie tam jest drozsze

@Andżela

Niee, najniższa krajowa student: 18,30 na rękę

Witek

Byłem przejazdem w sts w Gorlicach Ale to co są nie uprzejme dziewczyny to się pierwszy raz spotkałem siedzą oburmuszone jak by im za karę kazali siedzieć już tam moja noga nie stanie .nie polecam tam iść wolę już konkurencję.

Kazek
@Witek

No, patrz! Czyli w końcu ktoś dla klienta był równie nieuprzejmy jak klienci dla tych dziewczyn! Chłopaki następnym razem przyjdźcie trzeźwi, uśmiechnięci, powiedźcie Dzień dobry!, bo to wy wchodzicie i odpowiedzcie Do widzenia, kiedy Was żegnają. Nie zaglądajcie za dekolty i nie czyńcie sprośnych uwag a skupcie się w co chcecie zagrać. Ponadto, zostawiajcie za sobą jakiś względny porządek, przyjemny zapach i mile wrażenia, bo obsługa punktu jest w pracy a nie na służbie każdego klienta. Szanujcie innych, co pracują byście mogli w święto się zabawić. Czy Wy chodzicie do pracy, by ktoś Was wyzywał a jednocześnie molestował wzrokiem? W STS przyjmuje się zakłady a nie świadczy w/w usługi,włącznie z wychowywaniem! Pozdrawiam i życzę dużych wygranych.

@Witek

Najpierw wy się nauczcie zachowywać a potem wymagajcie tego od innych.

Iga

Czy wy też macie ciągle problemy z Klientami aby założyli maseczkę? Notorycznie to samo i ciągłe żale pod adresem pracownika.

@Iga

Tak, jakiś dramat. Ile razy trzeba upomnieć żeby założyli maseczkę. Wchodzą jak do baru rozkładają się i „panowie życia”. Udają ze nie słyszą. Naprawdę jest to denerwujące jeśli ktoś lekceważy twoje prośby. Potem TY zostaniesz ukarana za (usunięte przez administratora) pracowników a nie oni. Raz miałam sytuacje że (usunięte przez administratora) wszedł do punktu bez maseczki rozsiadł się i zaczął żreć KEBABA! Ludzkie pojęcie przechodzi????

@Iga

Klientów* nie pracowników Miało być :)

Zostaw merytoryczną opinię o Star-Typ Sport - Warszawa

• Jak się pracuje w Star-Typ Sport?

Zobacz opinie na temat firmy Star-Typ Sport tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 74.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Star-Typ Sport?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 57, z czego 6 to opinie pozytywne, 23 to opinie negatywne, a 28 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Star-Typ Sport