Opinie o Sts (Star-Typ Sport) w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Star-Typ Sport. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Star-Typ Sport o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Star-Typ Sport w Warszawa

Manager

Witam caly zespół sts w ostatnich dniach kierownictwo podjęło decyzję o stopniowej likwidacji punktów naziemnych. Czekamy na dalsze decyzję ile ich dokładnie będzie. Większej części pracowników niestety trzeba będzie podziękować za współpracę.

Manager
@Manager

Firma przechodzi na grę on-line.

@Manager

Witam , czy rozchodzi się o punktych przy których nie ma ikonek automat do gry?

kama

Chyba nie do końca ... koleżanka z konkurencji mówiła mi że u nich już tak się dzieje może wszyscy przyjęli podobną strategię i będą rezygnować z punktów naziemnych bo generują ogromne koszty A przychodów wcale

Ula
@kama

Jaka firma? Tylko milenium padlo. Fortuna zostaje przy punktach wlasnych. Znam dziewczyny bo mamy punkt przy sobie

Lassie
@Manager

Ty jestes menedzerką a ja św. Piotrem . ! Kto ci płaci za takie fake newsy , chyba nie szef ?. Od kiedy to zarząd jakiejś spółki pracuje w soboty . Mało wiesz o firmie a zabierasz głos. Jak sie chcesz więcej dowiedzieć , przeczytaj poniżej wpis z 14.04 osoby o ps. Lassie .Mam kumpelą , która gdyby cie spotkała , toby skopała ci porządnie tylną część tułowia .

@Manager

Nie strasz , bo my nie dzieci ! Widać porządnie wczoraj dałaś w palnik i stąd ten post i straszenie nas Dla wiekszosci nas siedzenie w domu i strach przed ew. zwolnieniem to też stres oraz kara .! Zamiast pisać to co piszesz wyślij chłopa po 4 pak lub coś mocniejszego i nieżałujta sobie a potem idżta wkimę .........kapujesz !

sabiejka

Podobnie myślę , takie coś to może pisać osoba po duzym przechlaniu i żeby dopiec, postraszyć innych . Normalnie to .... cholerstwo jest wraz z wirusem !

@sabiejka

Przecież część osób już dostała wypowiedzenia :( my narazie nie ruszamy więc pewnie tak będzie :(

Ola
@Stsiara

To nie jest miejsce na publikowanie wiadomości od managerów. Oni bezpośrednio z pracownikami powinni się rozmawiać tudzież na portalach społecznościowych zarządy, aby każdy z pracowników mógł to przeczytać i ewentualnie zacząć szukać nowej pracy

TOLA

Pewnie chodzi o Totolotka na ich to worku piszą że zamknięto 160 punktów w tym całe województw śląskie

aa
@Manager

Jezeli faktycznie jest Pani Managerka proszę podpisać się imieniem i nazwiskiem, a w innych przypadku to jakis fake news. Prawdziwy Manager to się przedstawia.

@aa

A Państwo obrażając nas i zarzucając lenistwo itp. podpisujecie się ? :)Portal jest otwarty i każdy może tu być więc my również prawda ?;)

To normalne
@Manager

Ma to trwać przynajmniej rok czasu, więc nie na co się dziwić. W totolotku poleciało 160osób, Milenium zamrożone do sprzedaży teraz kolej na redukcje punktów STS i tak za dużo ich było. Przykre ale prawdziwe

@Gość

Ale my nie informujemy o potencjalnych zwolnieniach a Wy tak, więc tutaj pojawia się znacząca różnica. Aby uwiarygodnić Wasze zdanie jako managerów i naszych pracodawców należałoby się przedstawić, aby osoby z danego regionu wiedziały na co się przygotować. Ale zauważyłam, że o ile faktycznie wypowiadają się tu też managerowie, to nie macie odwagi spojrzeć pracownikowi w oczy, tylko wysyłacie wypowiedzenia pocztą co jest dla mnie brakiem szacunku. Po dostaniu wypowiedzenia i telefonie do Was jedyne co potraficie powiedzieć to ' a no tak właśnie miałam w tej sprawie do Pani dzwonić'

@Manager

W takim razie straci. Jest wielu klientów, którzy nie mają założonych kont internetowych i nigdy nie założą.

@Gość

Dodała bym jeszcze brak kompetencji i brak wyrozumiałości dla podwładnych ., szczególnie na początku pandemii.

@To normalne

Nie porównuj STS do innych buków. To tak jakby porównać dzień do nocy . !! Albo jesteś panikara albo masz mała wiedzę . ......I tyle w temacie .

NN 2
@Manager

W poniedziałek zbiera się zarząd firmy i ma na początek pozwalniać menedzerow i asystentów w ilości 50% oraz pracowników tych co mają małe obroty.

@NN 2

I jest jakieś info? Ktoś coś się dowiedział?

johny

Niestety to prawda. Wszyscy bukmacherzy zaczynają likwidować cześć punktów naziemnych żeby ograniczyć koszty. Naprawdę dotyczy to wszystkich. Próbują w ten sposób przetrwać. Nie ma się co łudzić ale to potrwa dużo dłużej niż wszystkim się wydaje.

@johny

Wszyscy , poza STS .

johny

Witam ponownie. Nie słuchajcie tych pseudo managerów wypisujących bzdury. Powiem Wam jak ja to widzę. Bukmacherzy zaczną likwidować najmniej rentowne punkty. Zostawią te najlepsze żeby było z czym wystartować. Nawet jeżeli sport ruszy za miesiąc w co wątpię to trzeba mieć na uwadze jeszcze jedną rzecz. Ludzie tracą pracę z dnia na dzień. Bezrobocie za chwilę będzie dwucyfrowe a pod koniec roku pewnie przekroczy 20 procent. Na pewno więc nie poleca od razu do bukmachera. Będzie znaczny spadek obrotów. Wiele rodzin już zaczyna żyć z oszczędności. nie unikniemy zwolnień i to znacznych. Będzie się to odbywało stopniowo w zależności od rozwoju sytuacji. Ja pracuje w konkurencji ale wszyscy jedziemy na tym samym wózku. U nas wypowiedzenia już idą do pracowników. Sts to największa firma ale zwolnienia tez Was nie ominą. Możemy tylko liczyć że pandemia zatrzyma się prędzej niż przewidują to epidemiolodzy. Jeżeli potrwa to jak mówią 1,5 roku to żaden bukmacher nie przetrzyma. Wszystko padnie. Póki co życzę Wam wszystkim zdrowia i obyśmy doczekali lepszych czasów. Pozdrawiam

@johny

Watpliwe , żeby STS padło , napewno zlikwidują te pkt najmniej rentowne ! W twoim wpisie jest duzo racji ! .Nie zgodzę się z tym , że może to potrwać 1,5 roku . W/g mnie część lig piłkarskich ruszy pod koniec VI br. , Sport to biznes , , każdy działający w tym temacie bedzie chciał przynajmniej zrekompensować poniesone straty . Wystarczy , że ,że któraś z lig ruszy / napewno polskie / , jak lawina pódą iich śladem inne . Głowę daję , jeśli tak sie nie stanie . STSowi uda się przebrnąć ten koszmar , z innymi będzie cienko albo znikną (usunięte przez administratora)

Aneta

Matko Kochana co tu się wyprawia ?! Jak Wy tak możecie opluwać własne miejsce pracy i Pracodawców ? Zamiast byś wdzięcznym za wynagrodzenie to jeszcze pretensje ? Kobiety zastanówcie się co Wy piszecie ? Codziennie jestem wdzięczna Panu J za to ,że jestem w domu ,a mam pensję i modlę się żeby to wszystko minęło ,bo już się nie mogę doczekać powrotu. Śmiejcie się ,piszcie co chcecie ale ja od wielu lat baaardzo lubię i przede wszystkim Szanuję Panią Menager , Państwa z Centrali i Klientów i chce wierzyć że niebawem wszystko wróci do normy. Kochani Szanujmy się naprawdę. Wszystkiego dobrego w tym ciężkim czasie.

kat
@Aneta

Zgadzam się w 100%. Poznałam dziewczyny z różnych punktów i zawsze wszystkie były miłe i pomocne. Nie wierzę w to co tutaj się dzieje. Rozumiem, że można się stresować, ale to opluwanie pracodawcy i koleżanek i kolegów z pracy to już (usunięte przez administratora) Sami sobie wystawiacie świadectwo. Uważam, że firma dobrze sobie radzi w obecnej sytuacji, a my dostajemy normalne wypłaty. Wiadomo, będą zwolnienia, będą zamykać punkty, ale w końcu wszytko wróci do normy. Trzymajmy kciuki, żeby nastąpiło to w miarę szybko.

@kat

Zgadzam się z Wami dziewczyny :) Mi też się bardzo dobrze pracuje w Sts. Lubię swoją pracę, swoich Przełożonych i swoich Klientów. Mam nadzieję że szybko to wszystko się skończy i wrócimy do normalności. Zdrowia dla Wszystkich.

@Stsiara

Macie dziewczyny rację w 100%. Tęsknię za pracą za klientami. Mam dość siedzenia w domu. Pan prezes jak by chciał to w chwili obecnej zlikwidował by punkty naziemne a nie jak teraz szukał rozwiązań. Wiem są tu dziewczyny zirytowane ale nie można tyle jadu produkować. Musimy trzymać się razem. Obserwuję każde informacje dotyczące sportu i liczę że coś się ruszy.

Brałeś udział w rekrutacji do Star-Typ Sport. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?

Czy dostaliscie informację odnośnie otwarcia punktów?

To znaczy decyzji co dalej

Qwerty

Przecież musimy czekać aż rząd pozwoli

@Qwerty

Jutro po konferencji się dowiemy, są montowane pleksy na punktach

@Pracownica sts

A skąd Pani wie o tych pleksach?

Pracownik sts

A czy ktoś już coś wie na temat postojowego dla zleceń?

Corona

Co z tego ,że otworzą punkty jak nie ma co grać?

@Pracownica sts

Skąd informacja o pleksach. Pierwsze słyszę. Żeby pleksy były zamontowane potrzebny jest dostęp do punktów, czyli pobranie od nas kluczy do punktu, a nie widzę żeby się to działo...

Młody pracownik
@Ejo

Na Twitterze Członek zarządu udostępnił wpis o powrocie juz nie długo zamieszczając zdjęcie z lokalu gdzie postawiona była pieska.

Zaka
@Młody pracownik

Też słyszałam , wreszcie pomyśleli o naszym zdrowiu bo inaczej to byłaby hańba dla firmy . a a dla nas strach .

Wykręcony
@Zaka

Macie czas pokazać czy to ważne co...

@Młody pracownik

Jedna jaskółka wiosny nie czyni. Może pleksy mi tuja na wybranych punktach. Tak jak mówię :żeby je zamontowac to muszą być pobrane od nas klucze, a moje jak leżaly na półce tak leżą nadal. Więc nie wszystkie punkty dostąpią zaszczytu ochrony przed koroną

@Ejo

Jaka Ty doinformowana ! Normalnie nie wierze ! Pozjadałeś wszystkie rozumy hihihi Pleksę można zamontować bo otwarciu mądralo jak wrócimy a zdjęcie mogło być zapowiedzią tego co firma planuje

@Kaśka

A może trochę grzeczniej? Zrobiłam Ci jakąś krzywdę żebys się w ten sposób wypowiadała do mnie? Wystarczyło normalnie odpisać. Wypowiadajmy się wszyscy z kulturą, a nie z wielkimi pretensjami. Pokażmy swoją klasę która niewątpliwie mamy.

Stsiak

Mogliby już coś powiedzieć na ten temat, a nie dzień przed..

@Stsiak

Wiedzą , że siedzimy jak na szpilkach i czekamy na sygnał. Te cholery tylko o premiach zapominają , a niktóre z nas tak się starają , że to wstyd , żeby nie dostać..

@ASZG

Dokładnie, zgadzam się, no i mogliby dzisiaj już powiadomić co dalej, a nie z dnia na dzień.. To jest chore.

@Stsiak

Matko laski opanujcie sie . Jak maja dac znac wcześniej jak każdy siedzi i analizuje , słucha tv i podejmuje decyzje na gorącą tak aby nikogo jie skrzywdzić . Siedzimy na tyłkach i jeszcze narzekamyb. Wstyd

@Kaśka

Dokładnie, widzę że tu tylko ciągłe narzekanie zamiast być wdzięcznym ,że siedzimy w domu i Pracodawca nam płaci.

@Ejo

Ta (usunięte przez administratora)to nawiedzona jakaś , pisze , że pracuje w punkcie a nie w centrali .Obrarza po kolei nas , mając nas za burków jakichś , a u niej samej najwiecej jadu i nienawiści . Wstydziłabyś się ,za te wpisy '' myśle że pierwsza wylecisz '' itp . Najlepiej byloby jak ty byś została a inne wyleciały............. cwaniara za dyche.

@Aneta

Łaski nie robi , rząd tak uchwalił . A premie to zobaczymy może za rok .

@żebyk

Wali ci całkiem na dekiel że o premiach myslisz , niedorobiona chyba jesteś , ciesz się jak będziesz mogła wrucić do roboty .

@żebyk

Właśnie robi , bo może nas zwolnić w każdej chwili. Pieniądze z Rządu ? To nie taka prosta sprawa jak Ci się wydaje. Premie ? Matko , kto normalny myśli teraz i premii ??? Ty Kobieto myśl żeby nam polecone do domów nie przychodziły ,a nie premie . No ludzie , co z Wami ???

Nikk

Czy ktoś się orientuje kiedy wracamy do pracy?

Corona
@Nikk

Nikt tego nie wie, za tydzień będziemy wszyscy musieli zakładać maseczki w miejscach publicznych. Kolejna sprawa to nowe przypadki w Chinach tak więc jeżeli normalne życie wróci przed Sierpniem będzie dobrze. Do tego czasu wielu z nas straci firmy, pracę a niektórzy umrą tak jak mój kolega w Londynie (kierowca autobusu). Milenium nie wytrzymało miesiąca :(

@Nikk

Przyslali mi wypowiedzenie umowy- po tylu latach, super prezent po swietach.

ZAKA
@Ania

Szczerze współczuję , a tak prawidlowo to powinni zwolnić wszystkie menedzerki oraz asystetki . Dlatego , ze byczą , sieją zamet , denerwuja pracowników i za dużo biorą kasiory !

@Ania

Współczuję. Każdy kto ma umowę na czas określony nie może czuć się bezpieczny. Też się znajduje w tej grupie.

@ZAKA

A skąd ty taka doinformowana jesteś co ? Pracujesz z nimi i wiesz jak to wyglada ? Ty siedzisz na (usunięte przez administratora) i się byczysz, obrażasz i krytykujesz nie znając sytuacji !!! Szkoda ze to Ciebie nie wywala jako pierwszej dla przykładu !

Miałam umowę na czas nieokreślony, wypowiedzenie napisane bylo 06 kwietnia, tylko na swieta nie chcieli chyba wysylac.Zal ze po tylu latach tak potraktowali. Ale coz, niech zaluja,ze stracili uczciwego i solidnego pracownika.

Ona STS
@Ania

Można zapytać z jakiej miejscowości jest Pani Punkt ?

@Ania

A co było powodem wypowiedzenia ? Może zamykają Twój punkt tak jak fortuna zaczęła zamykać . U mnie w mieście obie dziewczyny z fortuny i milenium dostały wypowiedzenia . Może nie mieli wyjścia ? Chociaż wiem ze to nie jest żadne pocieszenie dla ciebie ! Skąd jesteś ?

@Ona STS

Punkt warmisnko mazurskim.Tak,zostal zamkniety moj i podobno wiele innych.Wiecie, zal,ze nikt nie zadzwonil nic, tylko wypowiedzenie poczta przyslali.Troche poczulam sie jaj smiec.Oddalam tej firmie 8 lat,szkoda.

Cooo
@Ania

Manager Ci wczesniej nic nie mowila, ze zamykają?

@Ania

No faktycznie przykro ale wiesz oni tez tak się czuja przez większość wpisów na tym forum ;( a później nas traktują tak jak oni są traktowani . Przykre to ze nie potrafimy być wszyscy razem i dotyczy to niestety jednej jak i drugiej strony . Jeżeli czytali te wpisy to się nie dziwie ze co niektórzy maja złość :( . Wiesz a może twojej menedżerce było ciężko ci to przekazać bo jak powiedzieć komuś ze nie będzie miał gdzie wrócić ;( albo spójrz na to z drugiej strony jak my się zwalniamy to tez mamy je w czterech literach i ważne jest nasze tu i teraz . Przynajmniej tak można wyczytać z tych wszystkich wpisów

Aniarazdwa
@Nikk

U nas tez zamnknieli ppz (wielkopolska). Dziewczyny które tam pracowały na wypowiedzeniu 3 miesięcznym a pracowały po dobry kilka lat. Nie przenieśli ich gdzie indziej tylko zwolnione

Zwolnienia
@Nikk

Jak widzisz, pojawiły się pierwsze zwolnienia. Pewnie część nie rentownych punktów zostanie zamkniętych a wypowiedzenia już są. Nie chce krakać ale teraz pewnie firma zrobi delikatne czystki w stacjonarce to tak naprawdę 20% obrotów wiec mogą sobie pozwolić na to. Wrócą po jakimś czasie, Milenium się całkiem wycofało sporo punktów totolotka zamkniętych. Jeżeli sport nie ruszy to bukmacherka również.

Taktoja
@Nikk

Zleceniówki już lecą. Wcześniej poleciały i teraz druga tura

@Cooo

Nie, nic nie mówiła, dostałam wypowiedzenie wczoraj pocztą.

Qwerty
@Nikk

A mówili że nie będą nikogo zwalniać

@Ania

W jakim mieście zamknięto Pani punkt? Bo ja też pracuje w punkcie w Warmińsko-mazurskim

Mm
@Corona

Maseczki są obowiazkowe od jutra.

Juta muta
@ZAKA

Podobnie myslę o tych osobach , zamęt tylko robia na punktach . A ta moja to ciongle przypier .ziela sie o to , ze jestem nieświerza .i szuka dziury w całym. Ale upominanie sie u niej o premie to tak jak wygranie w totka .

STS 2020
@Juta muta

Nie rozumiem w jakim stanie trzeba być,żeby ktoś zwrócił uwagę ,iż jest się nieświeżym ? Bardzo długo pracuję w tej firmie i nigdy nie usłyszałam takich słów. Nasza praca ,to tak jakby praca w biurze, jesteśmy jej przedstawicielami ,więc tak trudno umyć się ,użyć antyperspirant i zmieniać ubranie ? Bywałam w wielu Punktach i widziałam co się dzieje ,jak jest "czyściutko", wstyd że Kobiety są takimi brudasami ,bo tak jak jest w Punkcie,to świadczy jaka jest ta osoba . Przebywamy w miejscu pracy od rana do wieczora i jak ktoś dba o siebie i o dom ,tak dba również o miejsce pracy. I błagam nie ciongle i nie nieswierza tylko ciągle i nieświeża.

@Cooo

Menedzery to są tylko od (usunięte przez administratora) nas i brania kasy i udawaniaa że są zmęczone.

gość
@Ziuta

Dziękujemy za miłe słowa :)

@Nikk

Czemu ci tak pilno do roboty , siedzisz na 4 literkach , kaska leci ...... co zle ?

@Nea

Zdajesz sobie sprawę z tego, że im dłużej będziemy siedzieć w domu, tym więcej godzin do odrobienia będzie? Nie ma nic za darmo.

gość
@Ziuta

" Menedzery" uprzejmie dziękują z te jakże miłe słowa pod naszym adresem. Teraz widzimy , że WARTO walczyć o Państwa miejsca pracy :)

Konkurencja
@gość

Jestem z konkurencji,mój punkt już nie istnieje.Chętnie zastąpię te "urocze" (usunięte przez administratora) każdej firmie jest tak czy siak,ale nie wyobrażam sobie będąc pracownikiem tak się wyrażać, ani do Centrali ani do innych ludzi.Skoro narzekacie,to się zwolnijcie,po co się męczyć.

Ola
@Konkurencja

Jest mi bardzo przykro, że 90 procent nas pracowników sumiennie podchodzi do swojej pracy i wypowiadają się w sposób pozytywny, a przez takie elementy opinia o nas pracownika h jako ogółu jest dramatyczna

*-*
@gość

Aż przykro czytać niektóre wypowiedzi. To wstyd, że w dobie kryzysu kiedy ludzie martwią się co będzie dalej niektóre z nas jeszcze oczerniają innych. Ja się martwię czy będę miała gdzie wrócić i lubię swoją pracę. Czy to jest zbrodnia? Nikt nikogo na siłę nie trzyma w tej pracy tak samo, jak w żadnej innej. Jeśli komuś nie odpowiada ta praca to niech nie zabiera miejsca tym, którzy chcą pracować. Ja mam fajną Menadżer, na którą można liczyć. Są ludzie, którzy chcą pracować i zależy im na tej pracy. Trzymajmy się razem aby wyjść z tego kryzysu, który dotknął nas wszystkich.

Dda
@gość

Walczyć, ty chyba nie wiesz co znaczy to słowo. Takich zakłamanych ludzi jak kierownictwo tej śmiesznej firmy to tylko szukać w rządzie. Wiem co pisze bo pracowałam dla nich kilkanaście lat. Jak tylko ktoś może to niech szybko ucieka z tej niby firmy. Życzę wszystkim dużo zdrowia

@Dda

Skoro już nie pracujesz to po cholere tu bruździsz!! Ja pracuję już grubo ponad 10 lat i bardzo lubię swoją pracę. I mam nadzieję że dalej będę miała gdzie pracować. A skoro Tobie nic nie pasuje - rząd również to jedź za granicę. A w sts? Mimo że nie pracujemy, firma płaci nam 100 %, Managerki i Zarząd dwoją się i troją żeby było jak najmniej zwolnień. A Wy dalej plujecie?! WSTYD, WSTYD, WSTYD!!! Tyle osób już straciło pracę, tylu zredukowali etat. Widzicie co się dzieje. Pomyślcie, zanim wyskrobiecie kolejnego paszkwila!!!

@Stsiara

Wstyd , że tak bronisz tej zakłamaej firmy . Nie wiesz , ze jak w punktcie nie bedzie własciwych obrotów to także wylecisz i nie ważne , że pracowałaś 10 l. Tak było że mną , gdzie pracowałam ponad 5 l a stało się tak z chwilą gdy otworzyła się w mieście Fortuna.. Ma racje jedna z piszących , ze menedzerki są tylko od ..wku.wiania nas , ażeby coś załatwić , to już nie , premie dać ..nie i itp . Około 2 m -cy przed wirusem przeszłam do Fortuny , okno odradzające od klienta , menedzerka. miła , usłużna ,rzadko przyjeżdza , premia . dla zachety.

Dda
@szuba

W 100% się z Tobą zgadzam, bo firmą powinni kierować mądrzy ludzie a nie puste baby jak w stsie.

Pracownica

Do pracowników na umowie zleceniu: czy macie informacje odnośnie wypłacania postojowego? Skladaliscie już jakieś oświadczenie itp?

Laura

Obcięli wam pensje?

@Laura

Nie. 100 procent dostałam. A nie byłaś na l4? No o oczywiście jest to gola pensja bez premii. Dlatego się może wydawać, że pencjs jest obcięta, bo pozbawiona jest premii

K
@Alicja

Ja dostałam dodatek za brak L4

@Laura

Mi nie obcięli pensji , mialam dobre obroty wcześniej i chyba dlatego a na L4 niebyłam .

Stsiak

Mam pytanie do was. Czy istnieje możliwość przeniesienia pracownika na jego prośbę do innego punktu? Wiecie coś na ten temat?

@Stsiak

Ze mną tak zrobili ale to dlatego bo było zapotrzebowanie w mieście do którego się przeprowadzałam. Natomiast w obecnej sytuacji wątpię żeby praktykowano ten sposób

Bukmacher86

Cześć wszystkim ! Czy każdy z Was po dzisiejszej decyzji ma zabierany urlop za ten rok ? Skoro rząd podjął decyzję ,że przestój w firmie może być przedłużony z miesiąca do trzech miesięcy czy można zabierać komuś urlop ?

Urlopowicz
@Bukmacher86

Oczywiście , że można tak jak i zwalniać pracowników. Szykują się zwolnienia, oferta sportowa nie wróci zbyt szybko. Firma nie pozwoli sobie na koszty, wiec zostawią internet a część lokali zamkną. Ta pandemia potrwa jeszcze przynajmniej 3 miesiące.

@Urlopowicz

A skąd Ty niby wiesz,że szykują się zwolnienia ? Skąd masz takie informacje ? Rząd wspomaga firmy, jest duże dofinansowanie dla firm,które nie zwolnią pracowników.

Bzdura
@Bukmacher86

Jakie zabieranie urlopu? Po co piszecie nieprawdziwe informacje?

@Urlopowicz

Rozmawiałam dziś ze swoją asystentką regionalną i nie będzie żadnych zwolnień, a nawet przedłużają umowy bo byłam w takiej sytuacji. Umowa kończyła mi się na początku kwietnia czyli nie tak dawno i skoro byłoby źle z funduszem firmy to by takim osobom w moim położeniu nie przedłużali umów i się po prostu pożegnali

@Bukmacher86

Czesc, nie wiem czy zostanie mi zabrany urlop-ale jesli to ma pomoc firmie i mi przetrwac to jestem za. Licze, ze nasz rzad naprawde zacznie wspierac firmy, bo poki co to obiecuja gruszki na wierzbie.Prosze was nie piszczcie glupot, ja wiem, ze na kazdego zle wplywa ta niewiedza - ale nie siejmy paniki. A ta osoba co pisala, ze sie byczy i jej tak super, to niech najpierw sie zastanowi co i po co pisze, bo t slabe takie bzdury wypisywac.

@Bzdura

Jakie nieprawdziwe ? Przecież asystenci dzwonili i oznajmiały,że teraz przestojowe jest brane z urlopu ,a to co się da przenoszone do odpracowania , chyba wiem o czym rozmawiałam .

@Bukmacher86

Dzwonili i oznajmiali że zabierają czy rozmawiali jak z dorosłymi ludźmi i proponowali konstruktywne rozwiązanie ? Możliwość przeniesienia dni i konieczność odpracowania tego ale to się wiązało ze znaczą ilością dni pracujących przy zachowaniu KP , wykorzystywanie opieki na dziecko ( jeżeli ktoś miał ) , zaległy urlop , bieżący urlop itp. jako pomoc dla firmy i naszych miejsc pracy ? Ludzie piszecie (usunięte przez administratora) a to później idzie w eter. Ja miałam możliwość wyboru i skorzystałam z bieżącego urlopy zreszta tylko 3 dni wyszły na tym kolejnym tygodniowym przestoju wiec żadna tragedia a dostanę 100% wynagrodzenia. Zresztą popatrzcie na innych nasi przełożeni podobno siedzą na bieżących urlopach od dawna i jakoś nie płaczą . Wiekszosc z was ma tylko żądania a nie pomyślą że czasami warto wyciągnąć rękę i być w tym wspólnie a nie tylko roszczenia ! W końcu wszyscy walczymy o ten sam cel swoje miejsca pracy .

@Bukmacher86

A od kiedy przekrojowe to urlop? Nie myl pojęć. Pomyśl lepiej ile godzin wyrobisz w czerwcu. Z chęcią wrócę do pracy bo ilość godzin jaka wypadnie w czerwcu jest zatrwazajaca.

Przestojowe

Ktoś

To nie jest przestojowe firma przekłada godziny na czerwiec zgodnie z kodeksem pracy. Postojowe jedynie było od 15.03 do końca miesiąca.

Pablo
@Bukmacher86

Proszę nie mylić urlopu z postojowym zapraszam do zapoznania się z kodeksem pracy.

Pablo

Ilość godzin będzie dużo z zachowaniem regulacji kodeksu pracy i wtedy wielu osobą otworzą się oczy.....

@Pablo

Będzie masakra . Nikt nie jest robotem . Gdyby było przestojowe ci którzy zarabiają powyżej by stracili A ci co mają najniższa zostałoby bez zmian. Niestety jesteśmy jako pracownicy punktów naziemnych w najgorszej sytuacji. Z chęcią wrocilbym do pracy i ile będę miał do czego.

Klakla

Czy my za kwiecien dostaniemy wyplate jak pkt sa zamkniete a umowa jest o prace?

@Klakla

Przeciez dostalas info w marcu, ze bedzie wyplata taka jak ma umowie, gdy punkyy zamkniete. Kurcze chce do pracy, takie siedzenie w domu nic nie da nikomu. A przynajmniej w moim punkcie ludki by gtali w wirtualne. Szefie prosze otworz juz nas- musimy zaczac zarabiac na punkty i swoje wyplaty prosze.

Rybka
@Ania

Nie rozumiem takich jak ty , którym śpieszno do jakiejkolwiek roboty. Żle ci , że płacą a ty siedzisz wdomu . Jak mało masz roboty to posprzą taj koło swgo bloku , a jak masz domek jednorodzinny to skop ogrudek .W ogóle rozbrajają mnie takie pisanie .Ja jestem zadowolona , że jest tak jak jest .

Lejdi
@Rybka

A masz świadomość tego że im dłużej będziemy siedzieć w domu tym więcej będziemy musieli odrabiać? Więc chyba lepiej wrócić do pracy w pełni zabezpieczonym środkami higienicznymi i dezynfekcyjnym niżeli w wakacje nie wychodzić poza mury pracy. Miej świadomosc też tego że będzie Ci potrącany urlop za cAs przestoju

@Rybka

Chcialabym poznac Twoje zdanie, czy nadal jestes taka wyluzowana, jak sie okaze, ze to Ty jestes w grupie dziewczyn, ktore do lokalu wroca tylko po swoje rzeczy osobiste, a nie jest ich malo i to jest potwierdzona informacja.

@Lena

Milenium juz padlo, sprawdzic mozna na ich stronie. Dalej sie co niektore cieszycie z siedzenia w domu bez roboty?

Rybka
@Lena

Nie strasz , nie strasz , predzej ty wylecisz anizeli ja.. Mój pkt jets jeden z najlepszych w firmie, a twój widać nie za bardzo skoro tak sie boisz..Ja ma sporą liczbę stałych klientów , którzy raczej są na plusie / tak przynajmniej mówią /, dużo też grają wirtualnie. Gdyby było inaczej nie dawali by mnie częstych napiwków .Stąd u mnie taki luz , blus , którego ty mi zazdrościsz . Fakt , ze klienci mnie lubiią , bo jestem bezpośrednia , i jak to mówią swojska dziewucha , która potrafi podpowiedzieć ,pośmiać sie , krzyknąć a także rzucić błotem . Przyznam , ż e po dniach leniuchowania czegoś mi brakuje ......... może kontaktów z klientem . Kończąc powiem tak ; wyluzuj , bądż sobą , myśl pozytywnie , często się uśmiechaj , żyj pracą i nie pokazuj , że masz dziś chamery. albo nie spałaś z chłopem..

@Rybka

Na pewno ktos wartosciowy z zamykanego punktu bedzie miał szansę Ciebie wymienic, tym bardziej, ze wydajesz się być nieco rozchwiana i odstająca od normy, co na pewno zostało zauwazone przez Twojego menadzera. Sytuacja sie zmieniła, z łapanki takich "gwiazd" nikt już nie bedzie zatrudniał, selekcja naturalna. Myslisz, że zwolni dobrego pracownika z zamykanego lokalu czy da mu prace w innym, zwalniajac takiego o podobnej do Ciebie charakterystyce? A może to nawet ja jestem Twoim menadzerem i rozpoznaje Cię po charakterystycznej formie wypowiedzi Rybko? :)

Lassi
@Lena

Hej , millenium jeszcze nie padło , chociaż z punktow naziemnych wyprowdzają sie , co nie ma miejsca w STS. .Jak tak dalej bedzie to trawało , to poza naszą firmą wypadnie reszta Buków . Było wiadomo , ze te małe i nowo powstałe tego nie przetrzymają . Może także wypaść z gry fortuna , bo jeden z klientów żąda 60 baniek zadośćuczynienia / m.in. za RODO i inne / Sprawa jest w Sądzie i gościu raczej wygra sprawe ! STS przetrwa kryzys ,nawet jakby trawał dużo dłużej gdyż posiada mocną poduszkę finansową. Obserwując sytuację w kraju to część firm z różnych branż ruszy po świętach ., czyli tam , gdzie zostaną zachowane środki. bezp. dla klienta i pracowników . Zakłady bukmacherskie , tak myślę , będą działać pod koniec tego m-ca; . l;iga angielska , niemiecka , rosyjska, szwedzka , fińska ,duńska , norweska , islandzka , holenderska . Ruszą też rozgrywki w Ameryce Płd , środkowej oraz ligi afrykańskie.Sport nie tylko piłkarski , także bardzo cierpi z powodu wirusa i cała machina musi ruszyć, by przynajmniej częściowo zniwelować poniesione straty ...Wobec zaistniałej sytuacji /skutków pandemii / , pod koniec roku to STS tylko pozostanie na rynku a nawet powiększy zdecydowanie ilość punktów naziemnych i zakończy rok z dodatnim bilansem . Jestem przekonana , że tak się stanie , trzymam kciuki , , dla załamanych i wątpiących ..... głowa do góry !

@Lena

Nie wciskaj ludziom kitu , ta firma tylko likwiduje punkty naziemne a online zostaja jak było ! . Co chcesz osiągnąć strasząc pracownice sts , jaki masz w tym interes ? Co , nie możesz przeżyć , ,że byczą się a dostają kasę ? .... nie twoja. ! Nie wiesz , że nadgorliwośc jest gorsza od faszyzmu? Że też takie badziewie pracuje w stsach .

@Lassi

Też mi się obiło , że STS przetrwa ten kryzys / mam nadzieję , że krótki/ , a inne zakłady buk. raczej nie .! Nasz prezes to biznesmen przez duże B i duże P, potrafił tak zagospodarować kapitałem ,że przetrwa i bedzie się miał dobrze na przyszłość , do tego się rozwinie !!!!!!!!!! Żal mi pracowników tamtych firm. , natomiast szefostwa raczej nie. Niedługo zaczną grać w lidze koreańskiej płd , japońskiej , część w europejskich , afrykańskich płdamerykańskich . Być może mecze będą bez publiczności ale od czego jest TV , a Buki odżyją znów .Podzielam twój optymizm a gardzę tymi , które straszą innych

@Rybka

Nie musisz mnie rozumiec, uwazasz serio, ze beda ci placic za siedzenie w dimu i wypisywanie takich bredni? Ja chce juz wrocic do pracy, mam dosc siedzenia w domu.Zycze Wam zdrowych i spokojnych swiat.Dbajcie o siebi.rybko a ogródek pisze się przez ó.

@Lassi

Ten gościu z fortuny co żada 60 mln zadośćuczynienia to dr. nauk matematycznych Marcin Krzywkowski .Owa firma wywiesiła w pkt inf. , iż ów pierze brudne pieniądze , do tego jest przestępcą i odmowiła przyjmowania od niego zakładów / inne buki też odmówiły /. Gościu sie wściekł , wziął prawnika i zalożyl sprawę do Sądu .Obecnie trwają przesłuchania swiadków . Sprawa jest rozwojowa i może zakończyć się bankructwem .. Z innymi firmami jest b. kiepsko albo i gorzej ! Na rynku prawdopodobnie zostanie tylko STS bo ma PREZESA nad PREZESami ., a inni / także z innych branż / mogą mu czyścić buty !!!!!!!!!!!!!!!!! I tyle tytułem informacji ............., dziewuchy nie martwić się.! Oby te świństwo jak najszybciej sie skończyło. Siema !

JJ2

Nazwisko jest podane w mediach , Mnie nie pozwie bo wie że u mnie chudo z kasą !

Tola

Ehh znów przedluzyli zamkniecie... ja naprawde wolalabym dostac rekawiczki plyn do dezynfekcji jakas tymczasowa plekse jak poustawiali w sklepach i wracac do pracy. Przeciez to sie moze ciagnac miesiącami i nie bedzie gdzie wracac..

@Tola

Co , żle ci , że się byczysz.i bierzesz kasiorę ? ......... wstydziłabyś się !

@Nea

Tak źle mi. Osobiście mam dość tej bezczynności i niepewności co będzie dalej. I jatak martwię się o przyszłość firmy bo to też mojajest przyszłość. Myślisz że jakby zamkneli punkty na dobre to tak łatwo znajdziesz w kryzysie prace? Jestem realistką i myślę, że nie. No chyba, że Tobie pasue życie najest zasiłku!

@Nea

To Ty powinnaś się wstydzić!!! Mam nadzieję że polecisz pierwsza!! Bo wiele osób drży o swój byt!!

@Stsiara

Ty sie wstydż .... nie życz tego co tobie nie miłe .Lepiej pomudl sie , to może nie wylecisz.

@Nea

Ale to Ty się cieszysz że " leżysz i się byczysz". WSTYD!!!! A pomódl się pisze przez "ó"

Ziuta

I kto taką zatrudnił modelke , czy te menedzerki rozumu nie maja czy co .Jak można straszyc drugich po fachu , przecież jedziemy natym samym wuzku . jak bym taką spotkała to nie wiem cobym jej zrobiła gimela jedna .Moim zdaniem ten śmiec nie nadaje się nawet do predzkola i w ogóle. Sory ale jestem troche narąbana bo dziś święta i wesołego aleluja ciał.

Stsiara

Masz rację . Nie mam nic do Twojego picia ale jak ktoś wyzywa kogoś od "śmieci" to nie jest to normalne . Więc uważam że masz problem. Ale to Twój problem. Też tęsknię za pracą. Za Klientami. Jestem wdzięczna że mimo tak trudnej sytuacji firma płaci nam 100% dlatego jestem zła jak ktoś pisze że dobrze mu siedzieć na czterech literach a firma "niech płaci". Mam nadzieję że szybko się skończy ten trudny czas :(

Lejdi

Jezu dziewczyny błagam Was. Nie kłóćmy się. To ma być czas który nas wszystkich że sobą pojedna. Spróbujmy nawzajem siebie zrozumieć. Te zadowolone niech zrozumieją te rozgoryczone i odwrotnie. Pamiętajmy że kij ma zawsze dwa końce. Ja też się martwię o moją przyszłość i chce żeby się to jak najszybciej skończyło i abym mogła z uśmiechem na twarzy wrócić do pracy. Ale zastanówmy się dlaczego jedne są zadowolone a drugie troszkę mniej. Może to kwestia motywacji? Jedne z nas dostają premie a drugie nie. I nie zawsze jest tak, że osoby które jej nie dostają się nie starają. Nie można wrzucać wszystkich do jednego worka. Mamy różne menegerki. Niektóre są wspaniałymi człowiekami, które traktują pracowników jak swoją rodzine (sama taką mam), a z drugimi niestety ciężko się współpracuje i zadowolenie ich graniczy z cudem (siostra narzeczonego ma przyjemność z taką pracować). My, te z pierwszej grupy mamy to szczęście, że jesteśmy wynagradzane za nasze starania odpowiednio i nie mamy ŻADNYCH powodów do narzekań, natomiast te 'pechowe' dziewczyny mają nie lada problem związaną koniec z końcem pomimo starań i dawania z siebie 120%. Narzekania często nie biorą się z nikąd tak samo jak i zachwyty. Pragnęłabym aby ta sytuacja z którą mamy do czynienia nas pojednała. Wszystkich Was pozdrawiam i życzę dużo zdrówka! Pozdrawiam :)

Hahaha

Skrajna nieodpowiedzialnością byłoby zakończenie przestoju skoro jest prawie 500 chorych, tym bardziej że oferty sportowej nie ma prawie wcale. Niech się zastanowią czy chcą narażać zdrowie i życie tysiąca pracowników tylko po to aby zarobić 200zl dziennie na kuponach

O zgrozo !
@Hahaha

A kto napisał tutaj na 100% ze wracamy w sobotę ? Ludzie czy Wy naprawdę nie macie teraz ważniejszych rzeczy na głowie jak pisanie tutaj waszych codziennych złośliwości i żądań !!! Zajmijcie się rodzina i bliskimi

Hahaha
@O zgrozo !

Po pierwsze od tego jest ten portal a po drugie Właśnie się nimi zajmuje. Czy to nie jest normalne że się martwię i swoich bliskich? W donu opiekuje się chorym ojcem w wieku senioralnym, jak również i dziadkami. Średnia wieku i mnie w domu wynosi 75 lat nie wliczając mnie, tak więc to chyba nic nie normalnego, że się boję, że ich zarazę przychodząc do domu z miejsca pracy które tak naprawdę nie musi być otwarte?

lena
@Hahaha

To jest oczywiste, że nie zaczniemy szybko wracać. Jest coraz gorzej, a nie lepiej wiec niby dlaczego sts się otworzy? Nie trzeba być prorokiem. Bez sensu wątpliwości. Pytanie za to czy wszyscy będziemy mieli gdzie wrócić? Albo czy długo będzie wola płacić całe wypłaty za siedzenie w domu? Na pewno duża część lokali straci sens bytu, a w raz z nim także niektórzy z nas. Może nie od razu, ale do końca roku sporo może zniknąć. Dla firmy oflajn to juz jest mały zarobek, na samym internecie zarobią nie dużo mniej. Wystarczy poczytać wywiady. Tak więc zamiast pyszczyć co niektóre tu i ujadać spuście trochę powietrza z balonu roszczeń i zawiści. Znalezienie pracy jakiejkolwiek za chwile może być dużym problemem, dużo firm upadnie albo się skurczy. Wtedy siedząc w domu na bezrobociu poczytaj jedna z drugą co za pierdoły pisałyście, może jakaś refleksja przyjdzie na przyszłość.

Rufus
@lena

Zgadzam się w 100%! Czytałem ostatnie artykuły jakie pojawiały się w prasie i jasno z nich wynikało ze online to już realna rzeczywistość która przejęła większość naszych klientów i obrotów wiec patrząc na obecna sytuacje niektóre z naszych punktów straci się do końca roku a wraz z nimi nasze miejsca pracy . Wiec ci którzy tak żądają i oczekują tylko dawania niech zrobią sobie rachunek sumienia bo mogą nie mieć gdzie wrócić .

Xyz
@Rufus

Ale czy w obecnej sytuacji te wymagania jak twierdzisz są wygórowane. Jak wyobrażasz sobie nasz ewentualny powrót w te sobote do pracy. Nadal nie posiadamy w punktach żadnych środków dezynfekcyjnych, rękawiczek. Nie mowiąc już o jakiejś szybie,czy pleksie.I nie mów, że to jakieś wygórowane żadanie.Coraz więcej marketów, ale także małych sklepów, banków w ciagu ostatnich dni je zamontowało. Wprowadzono zarzadzenia dotyczacę ilosci klientów, odległości w kolejkach. A sławetny komunikat w mediach i sklepach o transakcjach bezgotówkowych. U nas raczej nie wykonalny. Nie da sie wypłacić wygranej inaczej niż gotówka.A zreszta jak pamiętasz nasze terminale nie posiadaja pin padów (choć obiecano nam takie), wiec przycisków dotyķamy zarówno my jak i klienci. Długopisy i kartki dla klientów, których dotykają wszyscy. W obecnej sytuacji to narażanie zarówno pracowników, jak i klienów, z których wielu należy do grupy ryzyka. Praca jest ważna, ale zdrowie i życie w aktualnej sytuacji ważniejsze. A co jeśli fima przetrwa,a ty albo ktoś z twoich bliskich nie.

Rufus
@Xyz

Kobieto pomyśl logicznie przez 5 sek to nie boli uwierz . Jak mieli dostarczyć cokolwiek skoro mamy przestój logisz nie ! Poza tym cały czas klepiesz o jednym i tym samym. Do znudzenia . Nikt nie karze ci wracać do tej pracy . Zwolnij się i zrób miejsce tym którzy chcą pracować . Jak biedronie robisz zakupy czy innym większym sklepie to zastanawiasz się czemu one pracują , czy zastanawiasz się ze ktoś zarażony mógł dotykać opakowania mleka , masła , maki , papieru toaletowego i całej reszty ? Czy zarażony mógł dotykać taśmy na która kładziesz swoje zakupy ? Czy w aptece mógł stać przed tobą ktoś zarażony i dotykał drzwi , lady itp? Tu nie analizujesz ale pracodawcę krytykujesz i żądasz na każdym kroku bo twoja rodzina . Każdy z nas ma bliskich co którzy pracują dla ciebie i Twoich bliskich również . I nie pisz ze oni musza bo są potrzebni a my nie bo każdy z nich ma rodzine i takie same obawy jak ty a miko wszystko są lojalni . Rozumiesz różnice ?!!! On nie zakłada forum i nie jeździ po swoim pracodawcy taj jak ty . Dlaczego ? Po ma ważniejsze sprawy na głowie , no ma lepszy charakter , bo jest lepszym człowiekiem tak po prostu . A ty i cała reszta tobie podobna żywisz się jak sęp na pustyni każda zajawka i tylko czekacie na kolejny wątek żeby sobie poujadać.

Mila
@O zgrozo !

Wracamy 26 . III. , kto złapie wirusa , może podać do Sądu , o braki w sprzęt podczas obsługi klienta . Jak się zbierzecie do kupy / te zarażone / , to wygracie z pracodawcą . Ale tu chodzi o wasze życie i mozna nie doczekać się sprawy sądowej..

Mila
@Rufus

NIEPRAWDA , firma ma solidne podstawy , zyski z kilu lat są kumulowane. . Sts nie padnie w przeciwieństwie do tych mniejszych .. Jedyne to że firma / właściciel / nie zarobi w np. w 2 m-cach a nawet straci , ale PRZETRZYMA !

@Mila

Skad wiesz, ze wracamy 26 marca? Wczoraj przysłali przecież, SMS-a, ze punkty sa zamkniete do 11 kwietnia

JAWA
@Rufus

Nie potrzebuje doradców i wiem kiedy sie zwolnic. Prowadziłam dz. gosp. i wiem co to jest . Ale inaczej rozkładają się koszta , gdy pracuje sie jednosobowo lub 2 os. a inaczej jak zatrudnia sie blisko 1,5 tys ludzi. Każdy z tej liczby osób zarabia w jakiś sposób na właściciela w przeciwieństwie do firmy mikro.! Gdyby było inaczej ów pan nie chwalił by się przychodami , dochodami Samo to , że jest najwiekszym gracze w Polsce , chyba coś znaczy. Kobitko jesteś z centrali i piszesz, jak trudno i niedzięcznie jest prowadzic interes. W naszym kraju wielki BIZNES robi sie wtedy jak zatrudnia sie m.in. tyle ludzi i daje się im najnizszą krajową , bez nagród / poza kadrą kierowniczą /,, oszczedzając przy tym , na czym się da !!!!!!!!!!!!!!!!!!! Firma stabilna , zasoby w rezerwie b. duże , przetrzyma długo nie mając dochodu ! PS. ... jak zabierasz głos , to przynajmniej traktuj pracowników w taki sposób , żeby nie dać im odczuć , że są debilami , idiotkami .!!

NAJDAK

Biedakami nie są sama zdumiona dostała 3 razy nagrodę za wpisy na tym forum.

@JAWA

Chyba chodzilo Ci o mnie?Pracuje w punkcie w malym miescie.Nie bronie pracodawcy,staram sie tylko patrzec uczciwie na wszystko. P.S. niektorzy pisza takie brednie,ze nie trzeba im dawac nic odczuc kim sa.Proponuje kazdemu troche pokory i empatii.Zdrowia wszystkim.

Juta muta.
@lena

Mi to wszystko pasuje , siedze w domu firma musi płacić , a ja sie byczę . Zwolnię się wtedy jak podpadnę za zbijanie bąków.. Jak czytałąm to sts ma sie dobrze , mieli duze zyski z lat poprzednich i przetrzymają kryzys , najwyżej prezes nie będzie zmieniał fury na lepszą .. Trzymajcie się dziewuchy , u mnie klawo i byczo .

@Rufus

Kiedy będziecie wysyłać kartki świateczne ? Lepiej nie wysyłajcie bo to kosztuje przecierz .

@Gość

Wrócimy , wrócimy , nie martw sie na zapas.JEszcze odechce ci sie tej pracy , jak cie wkurzy porządnie menedzerka .A teras siedż na wiesz czym sie i rób co chcesz .

Jutamuta
@O zgrozo !

Ja tam mogłabym wrucić już jutro ,już nie moge patrzyć jak mój stary lata ciagle do monopolowego i znosi te puszki . Do tego jeszcze gotowanie , podstawianie mu pod nos i sprzatanie . Wirusa sie nie obawiam , nie jestem jeszcze stara , myje rece , dezyfekuje się Tęsknię za przyjmowaniem zakladów i rozmowami z klientami , których lubie .

@lena

Jakie pierdoły ? . Co myslisz że zjadłaś wszystkie rozumy , . Myśłisz ,że jak bronisz firmy , to prezes cię zostawi ,a inne zwolni. ? . Tyrasz , tyrasz i co masz z tego , ledwie ci starcza do wypłaty.. Szkoda ci , że się wałkonimy bierzemy kasę ............. przecież nie twoja.

@żebyk

Mam nadzieję że Ciebie (usunięte przez administratora) pierwszą!!!! I dobrze! Bo na Twoje miejsce po tym kryzysie będzie wiele chętnych. Mam nadzieję że pozytywem po tych czystkach będzie to że w naszej firmie pozostaną tylko Ci którzy pracują, tak prawdziwie pracują!!! A nie takie pasożyty jak Ty!!!

Cześć wszystkim. Czy wiadomo coś o wypłacaniu postojowego w przypadku umowy zlecenia w STS? Albo kogo można się o to zapytać? Dużo zdrówka!

Marzena

Ja dostałam info że pracodawca ma 3 miesiące na zgłoszenie pracownika do Zus-u. Są jakieś wymagania finansowe w tych rozporządzeniach z rządu i nie każdy ze zlecenia otrzyma dofinansowanie. Chodzi o to że nasz zarobek musi się zakwalifikować to wtedy wniosek zostanie złożony przez firmę i dostaniemy znać.

Bukmacher86

Mam pytanie,czy wczoraj wszyscy dostaliście smsa z prośbą o wybór przedstawiciela pracowników ? Taki przedstawiciel to nic innego jak związki zawodowe ,powoływany jest do przedstawienia informacji pracownikom.. ale przecież mamy menagerke,asystentkę więc po co takie osoby ?Czy ktokolwiek wie co nam ogłoszą,co będzie dalej ? Bardzo proszę o jakiekolwiek informacje. Dziękuję i życzę wszystkiego dobrego.

PracownicaStsa
@Bukmacher86

Tak. Wszyscy dostaliśmy. Tylko nie wiem po co i dlaczego.

To koniec
@Bukmacher86

Do Września zostajecie bez pracy, najgorsze przed nami. Nikt nie będzie trzymał firmy i ogromnych kosztów. Wirus się mutuje, będzie tylko gorzej.

@To koniec

Nie siej paniki.bukmacherka istniala i nadal bedzie jak swiat swiatem.W koncu wszyscy wrocimy d9 pracy.wirus nie bedzie wieczny.wiecej ludzi wykonczy sie psychicznie niz przez wirus.Ja moglabym juz wrocic do pracy,ile mozna siedziec w fomu.A wirusem i tak praktycxnie kazdy sie zarazi.

szuba

Siejesz panikę , nie masz pojęcia co to jest bukmacherka. Nawet 5 - ty w rankingu nie zrezygnuje z prowadzenia interesu , bo wie , ze wyjdzie na swoje , nie mówiąc o sts .Siedż na (usunięte przez administratora) i nie odzywaj się ......kumasz panikaro .

@szuba

Nikt nie sieje paniki ale czytając wasze wpisy zastanawiam się z kim mu musimy współpracować i kto co niektórego zatrudnił ? Zero empatii i zrozumienia . Wszyscy macie tylko żądania i oczekiwania . Co komu się należy i macie gdzieś z czego będą płacić bo wam się należy i czy będzie go stać i jak kosztem oraz czy powinnismy pracować bo jak coś to na policję zgłosicie . Kompletne wyrachowanie z niektórych wychodzi . Ludzie zastanówcie się przez chwile zanim coś napiszecie .sami piszecie ze siedzicie na czterech literach i macie to gdzieś a kasę ma wam dać ? Naprawdę sądzicie ze będą kogoś takiego trzymać ? Ten przestój zrewiduje wszystkie zatrudnienia ludzie będę szukać teraz pracy bo firmy zaczną upadać . A co do bukmacherki to i owszem przetrwa o ile rozgrywki zaczną znowu się toczyć a nie jest żadna tajemnica ze online rządzi wiec po co utrzymywać punkty które przynoszą i generują tylko koszty ? Pomyślcie zanim coś znowu głupiego i egoistycznego napiszecie poniżej swojego poziomu byle tylko się tu popisać przed innymi . Jak macie taka odwagę wygładzać te wszystkie mądrości to podpiszecie się wtedy zyskacie na szacunku i uznaniu o który Wam chodzi czyż nie ?

@Kaśka

Brawo Kasia. Dokładnie zero empatii. Mówiąc szczerze mogę mieć i 50% płatne ale ważne by po kryzysie było gdzie wrócić. Kochani wspierajmy sie, wszyscy jedziemy na tym samym wózku. Zadzwońmy do kolezanek/kolegów z punktów porozmawiajmy, wspierajmy się.

@Pracownica sts

Ja także moge pracować za 50 % , bo i tak sobie dorobie podladając typy tych co często wygrywają Siedzę na 4 literach i nudzę się i myślę kiedy te cholerstwo sie wreszcie skończy.

Zdumiony
@Ziuta

Dziewczyno czy ty jesteś świadoma tego o piszesz na forum , a dokładnie że łamiesz regulamin i ustawę ? Wiesz jakie sankcje ustawowe Ci grożą ! Brak mi słów na to co czytam

@Pracownica sts

Ehh ja osobiscie wolałabym wrocić juz do pracy. Co ma byc to bedzie a kredyt sie sam nie splaci. Tez się obawiam tego, ze jak to dluzej potrwa to nie bedzie do czego wracac.. Ludziska nie kłóćcie się miejmy nadzieje ze bedzie dobrze i szybkotak wrocimy do pracy. Zdrowka!

ZAKA
@Kaśka

Nie strasz ludzi , że będa zwolnieni . Bez ludzi firma nie zarobi , a przeciez nie po zainwestowała ,zeby nic z tego nie mieć. Lepiej nie zabieraj głosu i siedż / wiesz na czym / .Inne mniejsze/ mikro / firmy tez stoja i dla nich to jest dramat .

Zwolniony
@ZAKA

Przecież zwolnienia już się zaczęły, zobaczycie za 2 miesiące ile podmiotów zwolni pracowników. W internecie zakłady mogą być ale płacić czynsz i utrzymywać ludzi nikt nie zamierza , tym bardziej bez szczepionki. Ten wirus już zostanie z nami.

Aa
@Zwolniony

@Zwolniony a Ty byłeś na zleceniu czy na etacie ?

Co z praca

Hej wie ktos moze na jakiej zasadzie mamy tetaz to wolne? Tzn platne/ bezpłatne/ urlop?

@Co z praca

Sprecyzuje: chodzi mi w kwietniu

@Co z praca

Kto ma zaległy urlop, bierze zaległy urlop, kto nie ma bedzie miał przelisane godziny za koniec czerwca.

@Gość

Nie rozumiem? Chodzi Ci ze godziny z kwietnia przerzuca na czerwiec jako te ppodwójne? Pozdrawiam

@Co z praca

Tak, godziny z kwietnia zostana przeniesione na czerwiec, jako podwójne.Chyba, że masz zaległy urlop to wtedy te godziny zastana pokryte z urlopu. Taka jest decyzja zarzadu

@Gość

Dziekuje za odp. A skad takie info? Bo Zadnych informacji nie ma sms czy mejlowo ani telefonicznie.

Od asystentki

Buahaha
@Gość

Że co proszę? Czyli zamiast 170h będziemy musieli przepracować 340?! Dobrze rozumiem?

@Buahaha

“ że co proszę “ posłuchaj jak Ci sie nie podoba to ze nadal masz 100% pensji i siedzisz w domu ale bedziesz musiala odpracować to sie zwolnij . Nikt Cie tu siłą nie trzyma ! Idź do innej firmy tam będziesz pracować normalnie i dostawać pensje . Ja się modlę o to bym miała gdzie wrócić, żeby punktu nie zamknęli . Wiec Twoje obawy przy moich są conajmniej śmieszne .

Buahaha
@Kaśka

Nie potrafisz odpowiedzieć na moje pytanie? Jak sobie wyobrażasz pracę przez 340h? Jeżeli o mnie chodzi to mi za miesiące postiju płacić nie muszą a żebym w czerwcu pracowała ustawowe 170

Tola

Wiecie może coś więcej jak pokryją nam ten czas do 11.04?

@Tola

Pokryją --20% ..... kumasz

@szuba

Słuchasz wiadomości ? Nie muszą pokrywać . Mogą wysłać na zaległe urlopy , bezpłatne itd. To tylko od nich będzie zależeć jak to rozwiążą i na ile ich będzie stać . I nie piszcie głupot ze kogoś stać bo wam nikt nie załgałeś na konta czy macie oszczędności czy tez nie i co z nimi zrobicie . Który pracodawca będzie utrzymywał interes i pracowników z własnych funduszy !? Jak coś jest nierentowne to się to zamyka . Proste

Pozdrawiam
@Kaśka

Co Ty za bzdury piszesz? Urlopy bezpłatne są z woli pracownika. Na gowork wejsc potrafisz a przecztac kodeksu pracy to juz nie.Ja czekam na powrót do pracy. Wariuje w domu

vv
@Kaśka

na urlop można wysłać tyko osobę na wypowiedzeniu

Zamyślona

Hej. Czy, wie ktoś może co z formatkami aktualnymi na drzwi? Informacji jeszcze nie posłali...

Lajka
@Zamyślona

Serio jest to teraz najważniejsze? Nie ma Cię w punkcie, więc po co na punkty mieliby to wysyłać? Napisz swoją wydrukuj i powieś jak to jest najważniejsze dla Ciebie obecnie

Miła
@Lajka

I po co jadem plujesz na prawo i lewo? Wsadz sobie nie powiem gdzieś taka odpowiedź!

@Miła

Ja pytałam moja menadżer i inne koleżanki tez . Wyslala nam sms ze dla dobra pracowników zarząd zdecydowal o nie wymienianiu formatek. Mamy siedzieć w domu. I zanim jeden z drugim cos znowu złośliwego napisze - darujcie sobie ;) niektórzy mimo wszystko dbają o swoj punkt i mi miejsce pracy aaaa i mam ambicje jak coś . Zwyczajnie lubię sts :) ps. Pozdrowienia dla wszystkich pracujących w sts oraz nasza menadżer i asystentkę . Zdrowka dla każdego

nea
@Zamyślona

Formatki ci w głowie , napisz lepiej ile mniej weżmiemy kasy i kiedy wrócimy do roboty .

żebyk

Podobnie z moimi wpisami , te niewygodne dla firmy usunięte, po prostu dzwonią na portal i grożą im pozwami . Ci z obawy , kasują je gdyz nie chcą mieć kłopotów a sprawy w sądzie mogą nie wygrać , bo my piszemy anonimowo . Cenzura jak za dawnych lat. ; kapitalista ZARABIA ludziach , a etyka to jets tylko puste słowo. Pozdrawiam te co piszą prawdę natomiast menedzerki i te z centrali mam gdzieś.!

ASZG

Usuwają posty piszące prawdę o firmie. Cenzura .Żałosne to , ale tak postępują kapitaliści , ludzie są niczym , liczy się interes, zysk.

Patryk

Nikt nikogo nie straszy tylko informuje . A za pomówienia , oczernianie i pisanie per „ o osobach które nie są publiczne grożą wysokie sankcje „ . Administrator musi usuwać takie posty . Poczytaj przepisy . Gdyby ktoś w centrali chciał usunąć jakiś wpis to nie bawił by się w takie zabawki tylko założył sprawę wszystkim tym którzy tu piszą i wówczas sąd nakazuje udostępnić adresy IP . Wiec zastanów się jeden z drugim przed pisaniem bzdur .

Ziuta

Kartki beda kosztować was od 500- 600 zł, zostawcie na ratowanie firmy .

yyx
@Patryk

Gdzie tu sa jakieś pomowienia , oczernianie , ubliżanie komuś . Ludzie , ci co wiedza co w trawie piszczy , piszą prawdę jaka to firma , kim sa dla nich pracownicy a kim klienci i co się liczy najbardziej. Wątpię , ,żeby ktoś się wypowiadał na dany temat i używał inwektywów , które byłyby i tak usuniete przez administratora.Wiele osób nie wie na czym polega kapitalizm a dla was byłoby lepiej ,zeby nie znali realiów.. Nie wszyscy są nieświatli i nieświadomi ale wiekszość , tak . Ten wpis też podlega sankcjom karnym , to by znaczyło , że nie powinno się wypowiadać na żaden temat o jakiejkolwiek firmie ., a jeśli , to tylko dobrze o niej pisząc .

Zostaw merytoryczną opinię o Star-Typ Sport - Warszawa

• Jak się pracuje w Star-Typ Sport?

Zobacz opinie na temat firmy Star-Typ Sport tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 74.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Star-Typ Sport?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 57, z czego 6 to opinie pozytywne, 23 to opinie negatywne, a 28 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Star-Typ Sport