Opinie o Sts (Star-Typ Sport) w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Star-Typ Sport. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Star-Typ Sport o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Star-Typ Sport w Warszawa

Pracownica

dziewczyny, jak jest u Was na punkcie z maseczkami u klientów? Noszą? A jeśli nie mają założonej to egzekwujecie od nich założenie tej maseczki czy odpuszczajcie? I czy same też nosicie maseczki w pracy?

@Pracownica

U "mnie" na punkcie większość klientów jest w masce potrafią przyjść tacy co mają maseczke zawieszona na szyji nie na buzi i potrafią kaszlnac Ci w plekse gdy prosisz o założenie maseczki t9 klient udaję że nie słyszy. Przychodzą tez tacy co maseczke to mają ale kieszeni.

@Stsiorka

I co wtedy ? Odpuszczasz czy mimo wszystko każesz założyć?

@Pracownica

Każe założyć grzecznie mówię że bez maski nie obsluguje.

@Pracownica

Maski są dostępne praktycznie wszędzie nawet w zabce. Musisz dbać o swoje bezpieczeństwo . U mnie nawet ciężko żeby ręce zdezynfekowali zresztą ten żel do niczego się nie nadaje. A płyn do dezynfekcji powierzchni tak śmierdzi że przy całej powierzchni do umycia mozna się porzygac

Stsiorka

Sts tez dostarczył przylbice niedawno

Paulinaaa
@Stsiorka

Owszem, też kilka dni temu dostarczono mi dwie sztuki przyłbic i płyny do dezynfekcji powierzchni i dłoni. Aż tak źle w tej naszej firmie nie jest. Dobrze że niektórym z nas się poszczęściło i zostaliśmy na swoich miejscach, bo innym punkty pozamykano i zostali z niczym. Chociaż może to też jest dobry moment dla nich aby coś lepszego znaleźli płatnie, uważam że nic nie dzieje się bez przyczyny :) Pozdrawiam

Gama
@Stsiorka

U nas dali żel co do niczego się nie nadaje , .. pic na wodę, a z kolei płyn do przecierania powierzchni śmierdzi jak cholera ,że niektórzy z klientów sie pytają ; co tu tak jedzie i inne przygaduszki, co , to firma tak o was dba itp, itd. Zostaje mi tylko głupio sie usmiechać do nich i nic więcej.. KATASTROFA!

Hanaka
@Gama

No nie przesadzajmy... Nie ważne czy pachnie jak (usunięte przez administratora) czy jak fiolki, ważne żeby było skuteczne. Akurat te płyny w większości tak śmierdzą. Moja koleżanka pracująca w jednej z sieciowek odzieżowych również ma taki smierdsqfy płyn I nie przyszło Om nawet do głowy na zapach narzekać. Najważniejsze by spełniał swoje zadanie. Jeżeli zapach Ci nie pasuje to mogłaś zrobić sama płyn że spirytusu i żelu aloesowego. Wtedy by Ci zapach odpowiadał

Hakana

Od wczoraj przychodzą do mnie klienci, którzy siedzą dosłownie od otwarcia do zamknięcia z pauza na przerwę i grają w wirtualne. Czy w obecnej sytuacji jest to dobry pomysł żeby klienci csle dnie dosłownie u nas siedzieli?

Paulinaaa
@Hakana

Ja dziś właśnie takich grajków poprosiłam o wymienienie się z innymi osobami z zewnątrz bo zrobiła się kolejka. I tylko jeden Pan na wózku inwalidzkim na to zareagował, a reszta zero odzewu

ASZG
@Paulinaaa

U mnie było podobnie , przyszło 5 graczy , siedzą siedzą blisko godzinę i stawiają za 2 zl. A za drzwiami czeka 3 klientów do wejścia . Postraszyłam kolesi policją , że mają przyjechać i ich sprawdzać , bo ktoś doniosł , że są na fleku i rozrabiają . Kolesie wyszli w try miga , ale ci zza drzwiami poszli także . Przez blisko 3 godz było pusto i cicho. Może i u was trzeba podobnie postępować ?

Pirania

Pamiętajcie, że tak samo jak my mamy obowiązek pracować w maseczkach, to tak samo klienci mają obowiązek mieć maseczki zasłaniające usta i nos. Nasza maseczka chroni klienta przed wirusem, maseczka klienta ma chronić nas. Pamiętajcie też, że zgodnie z kodeksem pracy po każdej godzinie przy komputerze należy się nam 5 minut przerwy. Więc gdy siedzimy przy komputerze, bo są w punkcie klienci i grają albo siedzą w kinie, to dla zdrowia róbmy sobie takie krótkie przerwy. Przy okazji można pójść na zaplecze pooddychać chwilę bez maski. Jeśli punkt ma zaplecze :DD

Smoczek

Czy słyszeliście o tym że zamykają nie rentowne punkty sts

@Smoczek

Tak zamykaja .

Brałeś udział w rekrutacji do Star-Typ Sport. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
Stado Trusi

Przepraszam za wpisy z poprzedniego tygodnia, jeszcze nieczuje się najlepiej

szuba
@Stado Trusi

Wcześniej jedna z pracownic też pisała , że lubi sobie dać w palnik razem z chłopem . Rozumiem że miałaś mała depresję i musiałaś jakoś odreagować Pozdrawiam .

Zolza

nasz punkt nie dostał litrowego płynu tylko 200 ml . Rozumiem ze jet trudna sytuacja dla wszystkich ale skoro pracodawca otwiera punkty to ma obowiazek zastosowac obowiązującyreżim sanitarny . Zdrowie ma sie jedno i nie chce sia narazac z\dla firmy która nie szanuje ludzi zaw placąc do tego nedzne grosze a teraz dodatkowotrzeba pracowac po 200 godzin w mcu bez zachowania bezpieczenstwa siedzac 12 godzin z żulami którzy nawet jak mają maseczkę to dawno nie prana. Ci o tak broną tej firmy wał niech sie bawia dobrze, życzę im dużo zdrowia ja mam to w (usunięte przez administratora) i z checia sie zwolnie z tego syfu

@Zolza

Sama z wielu kwestii w tej firmie nie jestem zadowolona, ba,czasem nawet szaleje że złości ale w rtm przypadku większy skutek przyniesie Twoja wypowiedź jeżeli będzie bezpośrednio skierowana do odpowiedniego działu e centrali. Dla mnie bezpieczeństwo też się liczy, ale jeżeli zaczyna mi brakować płynu który jak mówisz przyssedl w pojemności 200ml to pierwsze co bym zrobiła to zadzwoniła (usunięte przez administratora)A i poprosiła o dosłanie,a przez te kilka dni dopóki nie dojdzie używałabym swojego. Nie jestem w większości przypadków zadowolona z tego co robi firma ale nie popadajmy też że skrajności w skrajność. Miej na uwadze to że punktów jest grubo ponad 400. W poniedziałek dopiero wróciliśmy do pracy więc wtedy ta machina ruszyła. Jaki byłby sens gdyby wysyłali żele już na początku kwietnia jakby nie miał kto tego odebrać od kuriera.

@Olcix

Gdyby nie wezwanie do pracy dnia.29.04.2020 pewnie miałabyś rację ale właśnie tego dnia przybył kurier z pleksą i środkami do dezynfekcji. Myślę, że jak większość, STS też nie wychylił się poza ustawowe minimum(z małym odstępstwem in minus,bo trudno dezynfekcję stanowisk robić choć raz dziennie,gdy środków nie ma). Bardzo mnie interesuje czy za "całą pandemię zapłacą" tylko pracownicy punktów zarabiający najniższą krajową ...bo reszta pracowników np.asystenci nadal jakimś cudem zachowali swoje stare urlopy. I naprawdę nie można było FAQ dla klienta zrobić,byśmy nie musiały znów tworzyć sobie wrogów z tych nielicznych klientów napominaniem??? Brak takich zaleceń dla klienta w szczególnych przypadkach(klienta konfliktowego) powoduje przesyłanie skarg na pracownice,do których (bardzo często kłamliwych!)my dostępu nie mamy(A,szkoda!) Ech..

Zuzka
@Stado Trusi

A skąd Ty masz takie informacje na temat zaległych urlopów ? ;) Pleciesz trzy po trzy . Wszyscy wykorzystywali urlopu wiec nie siej zamętu . A co do płynów to z tego co otrzymaliśmy każdy punkt dostał po dwa płyny wiec jak koleżanka powyżej mogła dostać tylko jeden i to 200 ml ??? A jeżeli nawet to miałyśmy obowiązek zgłaszać tego do menadżera i do adm ! Wiec jeżeli teraz ma pretensje to powinna sama do siebie bo nie zgłosiła tego a teraz pluje na pracodawcę a wy przytakujecie !

@Zuzka

Jedno pytanie: A Ty skąd wiesz? :-P Bardzo jestem ciekawa Twojej odpowiedzi.

@Zolza

Nasz punkt dostał 300ml płynu antybakteryjnego dla pracowników i litrowy dla pracowników. Uważam , że pleksi posiada za duży otwór w którym bezpośrednio znajduję się twarz obsługi, i pleksia nie daje żadnego poczucia bezpieczeństwa. W niektórych punktach live są bezpośrednio przy wejściu do naszego "boksu" a to nie jest w żaden sposób zabezpieczone. Maski ktore wysłała firma powodują wysypke na twarzy i nie da się w nich oddychać.

Sorry litrowy dla klienta*

@Kotwica

Ja ta lukę w plexi załatałam folią spożywczą i nie zamierzam jej zdejmować na prośbę managera. Sama o swoje bezpieczeństwo muszę zadbać. Do płynu również odpowiednią proporcje spirytusu wlałam bo ten ich zabija co najwyżej zanieczyszczenia a nie bakterie a co dopiero wirusy.

@Olcix

Słyszałam że większość punkt samemu zakrywa tą lukę a tak nie powinno być!!! Że same mamy to robić. Gdyż firma powinna wsiąść nasze sugestię pod uwagę. A nie bierze. To proszę punkt aby zglaszaly że w plexi jest za duża dziura . i słucham Waszych Opini na temat Firmowych masek. ?

@Olcix

I jeszcze jedno dlaczego tablety i terminale nie są zabezpieczone , od czego to zależy?

@Kotwica

Jeśli chodzi o maseczki to ja używam swoich. W tych, które oni wysłali ciężko się pracuje i oddycha. Myślałam że tylko mnie w jakiś sposób uczulają te maseczki. Na szczęście żadnej wysypki nie było, a jedynie niemiłosiernie mnie swędziała twarz i robiła się goraca. Do pracy w której spędzam 11 godzin plus po godzinie w każdą stronę na dojście do niej zabieram 6 maseczek. Po dwóch godzinach zdejmuje i namaczam w płynie do naczyń dwie godziny. Więc danie 2 maseczek na pracownika jest zatrważająco małą ilością i to w dodatku z jakimś fatalnym składem, który bardziej szkodzi niż pomaga. Co do terminalu i tabletów to myje je płynem do szyb bo już się zaczyna drugi tydzień pracy a my nadal nie mamy żadnych środków. A dodam że pracuje w 'polskim wuhan' gdzie przypadków jest multum.

@Olcix

Zbieram informację i bede z tym walczyć bo to w interesie firmy jest zapewnienie nam pracownika bezpieczeństwa. Komunikacja ogolnie firma pracownik jest znikoma. W tym całym FAQ POwinno byc napisane że bez maseczki nie otwieramy punkt. Dobrze że maja wysłać nam przylbice. Bo tak na dobra sprawe wszystkie punkty powinny byc zamknięte ponieważ maseczki zagrażają naszemu życiu. Dlatego proszę zglaszajcie to przełożonym. Co do tabletów to tez myje je płynem do okien co 2 godziny. A czy wasze plexi juz sie porysowaly i czy je myjecie?

@Kotwica

Nasze szyby już przyszły lekko porysowane ale nie było konieczności ich zrwacania bo to nie przeszkadza w niczym. A czym myje? Zaskoczę Cię : płynem do szyb. Tylko to jest dostępne i nie zostawia śladów. Co jakiś czas jak minie duża fala klientów to spryskuje spirytusem. Wyznaczyłam również taśma klejąca linie na której powinien stawać klient aby te 1.5 metra między mną a nim zostało zachowane. Czekam tylko aż manager będzie kazał mi zdjąć i tą taśmę i ta folie na plexi. NIE MA TAKIEJ OPCJI.

Zuza
@Olcix

Jakim cudem przyszły Porysowane skoro każda miała folie ochronna po obu stronach ? ;)

@Olcix

Też myślałam otym aby wyznaczyć linię odstępu i zrezygnować ze stolika praktycznie czy samej kasie. Bo obok są live. Ja też myje pianką do szyb ale to i tak są smugi nasz tez przyszła porysowana. i plexi zbiera szybko kurz. Juz dawno zglaszalam że mam za duże natężenie hałasu i czuje sie osaczona bo stoją przy drzwiach do boksu. I prosiłam o zabudowę z plexi . a teraz dali tylko kawałek który nawet nie chroni.

weronika
@Zolza

Wiesz co? Jestem z konkurencji. Ja nie mam dokąd wracać, bo mi punkt zamknęli i z miłą chęcią Ciebie zastąpię!!!!

@weronika

To zaaplikuj przez internet, kto Ci broni?

Marzena
@Olcix

Tak zrobiłam ale musi się coś zwolnić więc zróbcie miejsce !

Juta muta
@weronika

O to byś musiała dojeżdżac ze 250 km.............. stać cię .?

Weronika
@Juta muta

Skąd wiesz ze 250 km bym musiała dojeżdżać?

Wiecie co, czytac się nie da tych farmazonow. Jak komus tak zle to sie zwolnijcie!! Ja chetnie wroce na Wasze miejsce, nie umiecie nic docenic, nie ogladacie tv? Nie widzicie co sie dzieje? Wyplata na czas, praca pod dachem w cieple, i co nadal zle? Masakra.

@Ania

dobrze pisze - polać jej! :-)

Stsiak

Czy składał ktoś z was wypowiedzenie? Jak to wygląda? Wysyłaliście pocztą?

@Stsiak

U nas dzwonisz do managera i informujesz, że chcesz złożyć wypowiedzenie. Najczęściej piszemy wypowiedzenie odręcznie, wysyłamy zdjęcie do asystenta i oryginał wysyłają z raportem miesięcznym.

Olcix

Macie 1 czy 2 stanowiska komputerowe? W przypadku 2 stanowisk a jednego pracownika na punkcie ile macie szyb? Jedną do głównego stanowiska czy dwie?

@Olcix

Jedno stanowisko i jedną plexi

@Kotwica

A manager nie chce wam do montować drugiego stanowiska żebyście mogli więcej klientów przyjmować? Wczoraj managerka kazała mi dać jakiś stary monitor na drugą część biurka i klawiaturę że niby mamy 2 stanowiska.... Już to robię...

@Olcix

Mamy dwa stanowiska. Po mailach dostałyśmy drugą pleksę choć z uwagi na ladę (jej długość)obiecano nam bez okienek dwie dodatkowe. Natomiast..praca we dwie oznacza brak zachowania należnego dystansu(a zmian podwójnych mnóstwo). Odstęp między nami,gdy siedzimy w fotelach wynosi 0,5 m. Jestem ciekawa jak jest u innych i czy ktoś już miał podwójne zmiany. Dzięki dziewczyny za pomysły z otworem w pleksi i liniami dla klientów. Oby większość z nas dbała o wspólne dobro. Nikt z nas nie odmawia pracy ale od pracodawcy oczekujemy pomocy i zrozumienia, że chcemy czuć się bezpiecznie!

@Stado Trusi

Właśnie dzwonię w tej sprawie do PIPu o poradę.

@Olcix

Świetnie. Wyjaśnimy wiele kontrowersyjnych kwestii dzięki Twojemu zaangażowaniu. :-) Dziękuję. ..... Rzetelna i uczciwa informacja,to wszystko czego potrzebuje racjonalnie myślący człowiek,by funkcjonować w systemie.

@Stado Trusi

Pracownik jest na straconej pozycji. Z PIPu pokierowali mnie do sanepidu. W kwestii odstępu między pracownikami dostałam informację że pracownicy mają sobie też pilnować odległości między sobą. Ze sytuacja jest na tyle trudna że wszyscy mamy siebie nawzajem wspierać. Maseczki maseczki maseczki a wszystko będzie dobrze. Tyle się dowiedziałam od sanepidu woj dolnośląskiego... Problemem jest też to że w rozporządzeniu nie mam żadnej zmianki o zakładach bukmacherskich

Wzmianki *

Marzena
@Olcix

Kochana a o co chodzi z tymi dniami podwójnymi skoro pracujemy pojedynczo, dni mamy ściągane z grafiku a płacą nam jak za pracę ? Tez jestem z twojego województwa

Nea
@Stado Trusi

Praca u nas i przy takim zab .ezpieczeniu to porażka , już lepiej byłoby w domu siedzieć . Klientów jak na lekarstwo a my narażamy swoje zdrowie i życie , do kitu z takim szefostwem .Dzwoniłam do PIP , to kazali dac znać sanepidowi a ten wyjaśnił w skrócie , że w niczym nie pomogą , musimy się sami odpowiednio zabezpieczać !!!!!!!!! Wywnioskowałam , że nasza firma i nasze państwo to porażka , typowe państwo z dykty . Po dalszych przemysleniach stwierdziliśmy z fumfelą , że to wina menedzerek i asystentek ,które chcąc tyłki lizać szefostwu celowo wysyłają mniej np. płynów i zaniżają powierzchnię pleksy do montażu w punktach . Zgroza , to się nadaje do prasy , trzeba pokazać w mediach jak firma dba o pracownika / czytaj niewolnika / Trzymajcie sie dziewuchy , nie dawać sie i walczyć o swoje !!!!!!!!

@Marzena

Ja jestem z innego a tak samo ściagają dni wiec też nie rozumiem

@Marzena

Nie wiem jak to obecnie wygląda z dniami podwójnymi, bo ja pracuje sama. Jestem jedynym pracownikiem zatrudnionym na etat. Druga osoba jest dziewczyna na zlecenie więc u nas dni podwójnych nie ma. Ale pamiętam ile było płaczu jak były nas dwie etatówki. ZAWSZE końcem kwartału gdy przypadały podwójne zmiany asystentka wymuszała na nas branie urlopów a jeżeli nie chciałyśmy korzystać z urlopu to rzucała nas na zastępstwa po całym województwie byleby nie było 2 pracowników na punkcie.

@Olcix

Dziękuję za informacje. W tej sytuacji musimy być konsekwentne na swoich punktach i zachować spokój, by pogodzić nasze interesy. Widać, że rządy boją się wielkiego kryzysu gospodarczego,jeśli sytuacja będzie się utrzymywać. Wtedy już nie będzie ważne zdrowie ok.10% procent naszego społeczeństwa ale wskaźniki pkb :-P ...i wygląda na to, że powoli dobijamy do tego momentu.

@Olcix

W tym miesiącu raczej nie ma nikt na etacie dni podwójnych no ale oczywiście mogę być w błędzie bo ta firma jaka jest każdy widzi.

onajestgit
@...

no jako jest ? ludziska siedzita w domach , płacą cało pensija i jeszcza narzekota . No prza chodzić to roboty, ni ma że boli nikaj . Bójta sie Boga co to sie wyrobio

Ziuta
@Nea

Ja tesz tak myślę ,że za wszystkim stoją menedzerki i asystetki , które celowo nie wychylają sie przed szereg dajac mało środków na punkt lub tak nakazał im szef , co jest prawdopodobne .Jesteśmy zwykłymi robolami których mżna w karzdej chwili wymienić i dlatego tak jesteśmy traktowane.To się nadaje do mediów i jak bedziecie cicho siedzieć to nic a nic się nie zmieni.............. kumacie .

pracownica Stsa
@Ziuta

Odejdź. Nie pasuje Ci to rozwiązanie umowy za porozumieniem stron. Dziewucho w moim mieście zwolnili z fabryk juz 2 tys ludzi a to dopiero początek znajome matki z przedszkoli dostały na wypłatę 800 lub 1200 zł. Sts w takiej chwili to najlepszy pracodawca. Sama widzisz ze ruch znikomy. To i zyski znikome a ludzi i punkty opłaca. (usunięte przez administratora)

Podlizuj się dalej

@pracownica Stsa

Ale czemu dostały?? Skoro wirusa nie ma? No, proszę... A skoro nie ma to co się dzieje?!? Pomyśl Ty,kobieto ,troszkę dalej niż czubek własnego noska. Bo taka mądra jesteś a ślepa jak (usunięte przez administratora) Uwierz,że dużo lepszym rozwiązaniem jest, że wirus jest ,bo przynajmniej część osób pracę zachowa... A co by to oznaczało,gdyby go nie było?!?lepiej sobie nie wyobrażać. Zawsze w kryzysie ekonomicznym społeczeństwa dzielą się na dwa fronty. Zdajesz sobie sprawę co to oznaczało w historii?? Poczytaj trochę,dziewczę,nim swoje mundrości zaczniesz pisać. Ewidentnie widać, żeś albo do cna durna,albo zajmujesz się trollowaniem. Zatem...żegnaj i ucz się!

Margot
@Olcix

Prawdę napisała.Mozna zmienić warunki,zmieniając pracę.

kaśka 1212
@Nea

Matko co ty wypisujesz ? Jeżeli już stawiasz komuś zarzuty sprawdź rzetelnie informację. Pomówienia są karane!

pracownica Stsa
@Stado Trusi

Kochana. Napisze tak. To że wirusa nie ma. Napisze to tak: to co ja wiem. To wiem. I w to wierzę . Poczytałam. Widziałam. Tobie radze to samo. Wierz ze osoby dostały na wypłaty 800 lub 1200 zł bo firma miała postojowe. Bo firma redukowala etaty i z tych niższych etatów wyplacalni opiekę 80%. I dlatego takie wypłaty bo rząd zarzadal kwarantanny bo ktoś za to wziął pieniadze. WHO nie kazalo się zamykać. Rząd to zrobił bo chciał bo ma w tym interes. Ciężko wymieniać swoje zdania z kimś kto mnie wyzywa i obraża. Ja zaznaczyłam tylko to abyście się opamietaly i docenily to co macie. Życzę Wam tym którym praca nie odpowiada i wszyscy są be, abyście jak najszybciej znalazły lepsza prace gdzie indziej. Bo widocznie mało w życiu widzialyscie i mało przeszlyscie. Życzę powodzenia i zdrowego rozsądku.

@kaśka 1212

Nie strasz. :-) Czy Nea kogokolwiek pomówiła? ...

@pracownica Stsa

Kochana :-P Wiedz i wierz,skoro wiesz, tylko nie zasypuj nas tu informacjami o jakichś pensjach,opiekach, bo pracownicy STS mają swoje problemy do rozwiązania i o nich tu dyskutujemy. Skoro Ty problemów nie masz,to się nie udzielaj tutaj. ..ps.pisz do rządu ,który takich problemów rzekomo narobił i gdy się zarazisz,nie idź do lekarza,bo oni pracują wedle wytycznych rządu. Nie widzisz w tym nonsensu? Naprawdę? Prawo jest gwarancją stabilności w społeczeństwie, zatem ma być przestrzegane,obojętne czy żyjemy w czasach zarazy,czy nie. To nie miejsce,by dyskutować o tym.

@Nea

@Nea co to za bzdury! Nie trzeba być weteranem w tej firmie, żeby wiedzieć, że płyny, pleksy i inne zabezpieczenia wysyłane są przez adm... Co do tego mają managerki i asystentki? One też wykonują polecenia narzucone z góry. Z drugiej strony to fajnie było siedzieć w domu i dostawać pełne wynagrodzenie? Zamiast się cieszyć, ze w dobie fali zwolnień macie pracę to jeszcze narzekacie! Co mają powiedzieć pracownicy, którzy mieli umowy na czas nieokreślony, a zostali zwolnieni bo zlikwidowali ich punkt? Milenium całkowicie padło - ludzie szanujcie pracę, albo zróbcie miejsce tym, którzy naprawdę chcą pracować, a nie tylko wiecznie narzekać.

@Olcix

Olcix. Czy Ty również na Intranecie masz skasowaną całą historię urlopową-swoją? Czyli wszystkie wnioski? Bez względu jakie prace na Intranecie prowadzono, historia wniosków urlopowych była zachowana. TERAZ NAGLE ZNIKŁA (???) Dlaczego?

@Stado Trusi

Faktycznie! Nie zauważyłam tego. Jak domniewam chodzi pewnie o to abyśmy się nie doliczyli tego ile urlopu nam na przestoju dali a później latem czy jesienią będzie zaskoczenie jak się dowiemy że dwudziestu paru dni urlopu zrobiło się nagle 5...

@Olcix

Polecam zajrzeć do listy obecnosci rocznej gdzie wpisujemy Wolne , delegację, urlopy . To się doliczycie

@Koniczyna

Tak. Doliczymy się,prócz sytuacji(splot okoliczności) ,że ktoś np.w marcu wysłał wniosek urlopowy na dni po 14.03. W takiej sytuacji choć nie pracowaliśmy, wniosek automatycznie został potwierdzony i urlop zabrany(choć wcale nie był potwierdzony w dniu opuszczenia placówki) . Między innymi dlatego zniknęły wszystkie wnioski. Każdy z nas pilnuje sobie swojego urlopu w STS, bo informacje Asystenta i Działu Kadr po wielokroć bywają sprzeczne. (Pomijając już,że Panie w kadrach też liczą jak chcą i jedna drugiej zaprzecza he he ,jeśli akurat obie pracują)

@Stado Trusi

Dokładnie! Ja miałam taka sytuację. Miałam wzięty urlop od 22 do 31 marca, ale się dowiedziałam że ten urlop został mi przydzielony i z niego korzystałam na przestoju. Później też było milion telefonów od asystentki czy bym sobie nie chciała skorzystać z urlopu w kwietniu bo w maju i czerwcu z pracy nie wyjdę bo tyle będzie odrabiania

@Stado Trusi

Cieszę się że Cię mamy w zespole!!!

@Olcix

Tam gdzie jeszcze nie ma dwóch stanowisk to i tak niedlugo pewnie będą żeby ma punkcie moglo być ośmiu klientów a nie tylko czterech.

@Olcix

Jaki milion telefonów? Do mnie asystentka zadzwoniła albo raz na tydzień (najczęściej koło czwartku lub piątku), albo napisała sms, czy chcę wziąć urlop i że decyzja należy do mnie. Co Ty masz za asystentkę? Bo z pewnością nie mamy takiej samej :)

@Olcix

Wzajemnie! Więcej konkretnych i rzetelnych informacji , mniej oszukańczych praktyk z każdej strony. .... My Polacy jesteśmy dziwnym narodem i widać to każdego dnia. Jeśli można prawo ominąć,podważyć,obejść ,robimy to bez wahania. Rzecz jasna im mniejszy żuczek, czyli im bardziej na początku łańcucha pokarmowego systemu,tym obejście i nadużycia prawne mniejsze i mniej szkodliwe. Widzimy to od jakiegoś czasu na głównych stronach gazet. Duży żuczek jest albo nie do ruszenia,albo długo trzeba czekać,by go na brzuszek odwrócić. :- P Ps.pozdrawiam tych,którzy straszą tutaj i zwalniają wszystkich chcących żyć i być traktowanymi zgodnie z prawem.

Stssts

Hej. Jak tam po otwarciu? Sporo macie klientów? U mnie lipa straszna, niewiem po co to otwierali jak i tak nie ma co stawiać

Kajra
@Stssts

Potwierdzam ruch znikomy paru klientów na krzyż

Do zamkniecia
@Kajra

Powinni pozamykać znaczną część zakładów stacjonarnych, tylko koszty robią.

Tytus
@Do zamkniecia

Ktoś tu pisał że po 4 osoby siedzą cały dzień i grają w wirtualna

@Kajra

U mnie w kratkę. Jeden dzień zarabiam niemal jak w czasach bez zarazy, kolejny -tyle co kot napłakał. Jeszcze chwila...ruszą ligi(fortuna zaczyna pracę od 16.05 wraz z powrotem na boiska piłkarzy Niemiec, nasi dołączą pod koniec maja) Zacznie się dziać. Ludzie nie przestają grać ale muszą mieć co obstawiać. Dla wielu klientów to forma relaksu, a dla wielu nałóg(to oni grają nawet teraz).

PracownicaStsa

Żadnego wirusa nie ma. To wszystko ściema. Nie panikujcie tak z ta dezynfekcją. Poczytajcie trochę. Zobaczcie wywiady w internecie. W mediach niezależnych. Ludzie umierali umierają i będą umierać z różnych przyczyn. Ale teraz wszystkim przypisuje się ze zmarł na wirusa. Znam osobiście osoby co ich te kłamstwa dotyczyły. Wujek zmarl ma zawał a podali ze na wirusa. Moja kuzynka jest patologiem. Żadnych zgonów przez wirusa nie bylo.

Wyjdź i nie wracaj.

Ddo
@PracownicaStsa

Co Ty palisz? Kto ci takich głupot nagadał, żal mi ciebie

zgadzam się
@Ddo

ta osoba ma racje.

@PracownicaStsa

Poszukaj w słowniku. Osoba z patologicznym brakiem wiedzy nie jest nazywana patologiem :)

niezależna obserwatorka
@Pola

Jesteście tak zindoktrynowani przez media, że aż szkoda patrzeć. Wszystko wam wmówią

żebyk
@PracownicaStsa

Nawijasz ścieme aż przykro czytać !Ile ci placi szef firmy za te fake newsy !. Kobito , jak twierdzę , ze stytystyki w Polsce sa zaniżane , myslę , że przelicznik x3 to odpowiednie dane !. Rozmawiam z personelem medycznym , znajomymi pracującymi w szpitalu i jest odgórny zakaz zaniżania , np. osoba w średnim wieku umiera , a podaje sie , że miała choroby współistniejace . KTO BĘDZIE DOCHODZIŁ PRAWDY ........, przecież tej osoby nie zamordowano ! Kobitko idż do kościoła do spowiedzi , wyspowiadaj się ze swoich grzechów , bo widać , że jesteś złym człowiekiem obarczonym wieloma grzeszkami , a które prawdopodobnie sprawiają ci przyjemność !

@żebyk

Żebyk :-) Nie denerwuj się tak. Mnóstwo będzie jeszcze takich informacji(bo jest dezinformacja ogólna i myślę, że na całym świecie). Masz zupełną rację mówiąc o zaniżanych statystykach(tak,w ogóle Polska ma wiele statystyk medycznych prowadzonych byle jak i naprawdę to boli ...i naprawdę nie wiadomo kto winien: czy system,czy pracownik medyczny, który wściekły na nadmiar biurokracji,nie ma ochoty wykonywać obowiązków rzetelnie) Pozdrawiam Cię i trzymajmy się razem w tej trudnej sytuacji.

Ziuta
@niezależna obserwatorka

Ileż szefo ci płaci za wprowadzanie w błd ludzi ... co , przyznaj sie bez bicia , to ci wybaczymy -- kumasz !

Mona

Jak był mały ruch, to jeszcze dawałam radę, ale teraz gdy przychodzą i kilka godzin grają na wirtualnych to nie daje już rady w tej maseczce. Robicie sobie jakieś dodatkowe przerwy na to, żeby.. normalnie pooddychać?? Poza tym mamy co godzinę dezynfekować stanowisko kasowe, dostaliście jakieś środki do tego?

Iga
@Mona

Poważnie masz taki ruch bo u mnie pustki?

Pilne

Witam mam prosbe czy któraś z osób mogła by mi napisać kto jest kierownikiem regionalnym w wielkopolsce a dokładniej Gniezno wiem że Pani (usunięte przez administratora)i bardzo chciałabym nr tel do tej Pani.... Podam swój email (usunięte przez administratora) Dziekuje serdecznie

@Pilne

Nieupoważnionym osobom nie mamy prawa podawać danych osobowych kogokolwiek jak również numeru telefonu. Tym bardziej że nie jesteś pracownikiem stsu. Z wszelkimi pytaniami i zastrzeżeniami proszę zgłosić się do centrali firmy w Katowicach.

PracownikSts.

Witam wszystkich, Mam pytanie do osób, które brały okulary na fakturę. Jaki % pokrywała firma ? Jak go u Was wyglądało ? Chciałam zadzwonić z tym pytaniem do kadr, ale niestety chyba nie pracują. Dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam Was ????

@PracownikSts.

Nie jestem pewna w 100% ale około 20% za szkła a nie za okluary

Zuzka
@Pracownica sts

Napisz maila z punktu . Żeby dostać zwrot musisz najpierw mieć skierowanie od pracodawcy na badania i dopiero później załatwiasz formalności.

@Pracownica sts

Mi zwrócili 250zl. A zakup okularów przekraczał 2000zl.

@Kotwica

Widzę że nie tylko ja płakałam jak płaciłam za okulary...

nicola

U was też tak porobili z grafikami na maj i czerwiec? Odrabianie godzin z marca i kwietnia, gdy było zamknięte i po 240 godzin w miesiącu do wyrobienia???

@nicola

Niemozliwe nie ma jak zeby byly dwie osoby do obslugi na jedno stanowiko = nie wyrobisz tyle godzin bo druga osoba w ogole nie bedzie musiala przychodzic

@grafiki

Dlatego pewnie trzeba będzie po prostu siedzieć na punkcie albo wybierać sobie urlop na te dni.

@nicola

Niestety w przypadku 2 osób będziemy zmuszeni brać urlopy lub jeździć na zastępstwa w przypadku gdy np na punkcie pracownicy pójdą na l4. Możemy zapomnieć o urlopach w wakacje. Teraz trzeba będzie wybierać urlop żeby podwójnych zmian nie było. Życzę nam wszystkim wytrwałości

@Kania

nie wierze w to piszecie piszecie niemozliwe ze nagle wszyscy maja tyle urlopow zeby prawie dwa miesiace siedziec w domach i jeszcze urlopy na to zeby teraz wykorzystac to co piszecie to jakies wymyslanie jest . wymyslanie l4 zeby tylko ponarzekac. to o stanowiskach to tez jakis fake bo biedronka juz za to kary dostala

@grafiki

To zapraszam do mnie na punkt, to się przekonasz. Tylko że w biedronkach są kontrolę a w stsach nie. Co do urlopów to już zostałam pozbawiona 16 dni urlopu na poczet przyszłego grafiku. Na tyle ile jest to możliwe to mamy wybrać cały urlop, jeździć na zastępstwa lub jak się manager zgodzi to siedzieć na podwójnych zmianach w punktach. Rozmawiałam dzisiaj z kadrami w tej sprawie bo byłam zaskoczona godzinami do wyrobienia

@Kania

to dziwny ten twoj punkt bo u mnie tak nie ma . :) Bo wedlug ciebie wszystkich kontroluja oprocz naszej firmy ... :)

@grafiki

Pracuje w stsie prawie 15 lat i nigdy żadnej kontroli nie miałam więc na podstawie swoich doświadczeń się wypowiadam

@Kania

Bo pewnie bylas wtedy na ulopie albo na l4 :)

@grafiki

To bym się dowiedziała od współpracownic o kontroli przecież. Nie wiem jak u Ciebie ale u nas się o wszystkich kontrolach i nie tylko informujemy a skład w ciągu 15 lat zmienił się tylko raz. Na siłę coś próbujesz mi wmówić

@Kania

:D ja tez pracuje kilka lat i mialam kontrole nie jeden raz wiec moze niekoniecznie kolezanka ci wszystko mowi ;) skoro macie problemy z grafikami to moze cos na rzeczy . nie sadze zeby akurat to co piszesz i twoj punkt jeden z calej sieci byl wzorem do oceny wsystkiego

@grafiki

No mam w nowym grafiku na maj i czerwiec po prawie 240 godzin do wyrobienia. Szok. A asystentka, że jak nie chcę tyle pracować, to może mi zdjęć z urlopu 168h za cały kwiecień.

Żal
@nicola

My się przekręcimy w tej robocie. 12 h przed komputerem tyle godzin w miesiącu? Okulista czeka. W tej pracy się nie da zarobić by nie liczyć każdego grosza a można się na bawić szeregu schorzeń i nerwicy. Niech tylko się pojawia jakiekolwiek ogłoszenia o pracę a wynoszę się najszybciej jak się będzie dało. Asystentki wiecznie sfrustrowane i z pretensjami jak się na coś zgodzić nie chcemy. W maju te 240h może jeszcze jakoś wytrzymamy ale w czerwcu nie będziemy wiedziały jak się nazywamy

@Żal

Wszystko jest zgodne z prawem pracy. Dla wielu będzie to ciężki czas niestety....

@Kania

Jedynie urlopu zaległego Mogłaś zostać pozbawiona a nie obecnego. Na obecny Musiałaś dać zgodę. Osoby które zgodziły się na zabranie urlopu obecnego w jakimś przedziale po prostu będą miały miej godzin do odpracowania

Nie trzeba brać urlopu !!! najwyżej będą 2 osoby na punkcie na raz

Ktos
@Pablo

Cieżki, to na pewno.Oprocz odrobienia tych godzin, trzeba będzie spedzać po 11 godzin dziennie w maseczce (praca przy bezpośredniej obsłudze klienta). To dopiero w dłuższej perspektywie czasu bedzie wyzwanie

pracownica
@Ktos

Czyli tak samo jak wszyscy na całym świecie. Stacje benzynowe, piekarnie byly otwarte caly czas, co oni maja powiedziec...

majra
@grafiki

jak niemożliwe? studenci na zleceniach prawie wykasowani, pracownicy punktów porozrzucani po innych punktach, część ludzi na urlopach (mniej lub bardziej przymusowych), część na opiece na dzieci i wszystko śmiga, prezes zadowolony, a niewolnicy tyrają po 240 godzin w maju i czerwcu

@majra

a Ty uwazasz ze powinnismy byc na postojowym przez kolejne 2 lata bo tyle mowia ze to bedzie trwalo? W innych firmach obnizaja pensje i sa ciecia etatow i pracownicy nie maja wyboru!!! za osoby ktore ida na l4 trzeba odrabiac godziny wszedzie tak jest bo nie da sie inaczej, Ameryki nie odkryliście. mamy 100% wypłacane! i nie musimy sie zastanawiac za kolejny miesiac czy bedzie kasa na utrzymanie

Ktoś
@grafiki

Proszę nie mylić postojowego z tym co mamy teraz u Nas w STS.

@Ktos

Jeżeli jest pleksa, to można mieć przyłbicę zamiast maseczki

@nicola

Policz dobrze godziny bo marca nie odrabiamy. Tak ciężko policzyć normę za kwiecień maj i czerwiec ( 168 +160+168)odjąć ewentualny urlop w tym czasie i zostaną ci godziny do wyrobienia. Myślcie trochę to nie boli.

Pozdrawiam
@Stsiak

A kto ją zapewni? Mam dwie maseczki id sts na ile nie starcza? Nawet nie na jeden dzień.jto zapłaci za jej pranie?

@Pozdrawiam

Na allegro można kupić za grosze.

ciekawa
@Ktoś

a co wedlug Pani/Pana to jest?

Pozdrawiam
@Stsiak

Ale to pracodawca powinien cię zabezpieczyć

Pietrek

Sam trochę pomyśl, zamiast atakować dziewczynę. Wychodzi po 248 godzin do wypracowania w maju i czerwcu.

nicola

Co tu liczyć? Wychodzi po 248 godzin do wypracowania w maju i czerwcu. W maseczce i rękawiczkach. Z bardzo dbającymi o higienę klientami :))

@Pietrek

Nie atakuje. Stwierdzam fakt . Godziny masz według okresu rozliczeniowego i wszystko jest na prawie. Łatwo to policzyć A nie wypisywać że odrabiamy marzec. Czy myślisz że mam lepszy grafik ,że też tyle nie robię? Zamieszkam w robocie. A pretensje nie do mnie za taki stan rzeczy A do szefostwa. Niestety każdy patrzy tylko na siebie...

@majra

To pracownicy na zleceniach już nie pracują?

@grafiki

Przeciętnie, osoba pracująca w STS, zachowuje około 130 godzin urlopu w roku kalendarzowym(na moje oko). System równoważny pracy ma swoje plusy(dłuższy urlop a mniej zabranych dni urlopu) i minusy(praca w systemie ciągłym z weekendami i świętami). Pozostałe godziny tej przerwy w pracy trzeba będzie odpracować lub wziąć nowe urlopy. Ot, i wszystko.

@nicola

Ja mam 149h do odrobienia wychodzi mi nie kiedy że jestem 5 dni z rzędu po 11.5h. Żadna nowość , zabrali mi 55h urlopu z tamtego roku. Nie ma żadnej opcji aby pracodawca mnie wysłał na urlop w terminie który mi nie odpowiada . Sama nazwa mówi że urlop wypoczynkowy to ma byc mój czas. Na relaks i wypoczynek psychiczny. , mogę jeździć na zastępstwa ale na pewno mnie nie zmusza do wzięcia urlopu kiedy im pasuje. Skoro otworzyli punkt i dali nam pracować to leży w ich interesie jak mamy zbić te godzinny. Zresztą pod koniec każdego kwartału są zawsze podwójne dni. Teraz pewnie zrezygnowali ze studenciakow .

Kotwica

Pisze do wszystkich pracowników obecnych i zwolnionych , stwórzmy swoja grupe na fb bo w dzisiejszych czasach to żaden problem. I piszmy tam swone pomysły na udoskonalanie pracy w punktach. Dobry pracodawca liczy się z opinią pracownika. Wypowiedzmy się jak widzimy bezpieczeństwo w swoich punktach. Podpowiedzmy odpowiednim działa. Dlaczego nikt nie napisze o maseczkach które uczulaja pół województwa. Skąd firma ma to wiedzieć? Dlaczego nie walczymy świat płatnych.. Bo nie ma nas zgranych. Walczę w swoim województwie ale sama nie dam rady. Pomóżcie. Stwórzmy cos razem a nie tylko narzekanie. Każdy sie boij czy jak?

Niedzieleiswietaplacone

Od czego zależy wypłata miesięczna dziewczyny macie stałe czy różne????????

@Niedzieleiswietaplacone

A co dostałaś poniżej normy najnizszej ?

Dostałem 2060 z groszem ale za każdym razem inaczej

@Niedzieleiswietaplacone

Był Mail że jest obniżka wynagrodzenia

Platneniedzieleiswieta

Tyle aż 1% mial byc zabrany

@Platneniedzieleiswieta

Myślę że dużo osób jest zaskoczonych a ile Ci zabrali mniej więcej jeśli to nie tajemnica.

Płatneniedzieleiswieta

W tamtym miesiącu 300 więcej

@Płatneniedzieleiswieta

300 zlotych mniej ?? Szok

@Niedzieleiswietaplacone

Ci, którzy nie mają stażowego i ustawowej obniżki podatku do 26 r.życia,dostali najniższe wynagrodzenie,które jest chronione ustawowo. Reszcie zabrali 1%.

Ile wynosi stazowe????

@Niedzieleiswietaplacone

Jak w tamtym miesiącu 300zl wiecej to była premia za brak l4 od stycznia do marca ale nie jestem pewna . Masz na umowie ile brutto dostajesz

@Płatneniedzieleiswieta

W tamtym miesiącu była premia zatwierdzona jeszcze w zeszłym roku i wynosiła właśnie ok. 250 zł i teraz ten 1% zabrali więc wszystko się raczej zgadza ;).

K
@Niedzieleiswietaplacone

Stażowe? Ile trzeba mieć lat pracy w firmie?

@K

Stażowe 3 lata

3 i 8 lat

@...

O 8 latach nie ma co wspominać ???? wiele do pierwszego progu nie dociera ????

@...

Stażowe po 3 latach 300 zł więcej do pensji, a po 8 latach 600 zł? Tak słyszałam, alle czy to prawda?

Jola

Brutto czy netto ?

200 i 400 brutto

Paulin

A wiecie może czy do stażowego 3 letniego wlicza się okres próbny? W kwietniu mi 3 lata minęły to ta wypłata powinna być już większa chyba, przynajmniej tak mi się wydaje

Stado Trusi

Przepraszam za wczorajsze wpisy, nie czuję się najlepiej

@Stado Trusi

Nie ma za co, Incognito;-P . Zdrowiej. Oryginalne Stado Trusi jest nie do podrobienia ;-) z uwagi na specyficzną składnię. Przeczytawszy dłuższy tekst wirtualnego trolla(choć, rzecz jasna,broni się przed tym), łatwo odróżnić jedno od drugiego, tak jak dobro od zła.

Zdrówka życzę

Stado Trusi

Napisałam masę majli do Centrali. W sprawie środków ochrony jakie nam dostarczono, pleks,których nam brakuje,by się chronić,środków do dezynfekcji punktu. Odpowiedzi przychodzą majlowe i kontaktują się z nami. Chcą pomóc. Oczywiście,szkoda że późno ale lepiej niż wcale,prawda? Może zamiast popisywać się złośliwością, napiszcie-zadzwońcie i poproście o stosowną w tych warunkach ochronę? Czy Wam się nie wydaje, że wszyscy w obsłudze klienta jedziemy na tym samym wózku? Mamy bezpośredni kontakt z klientem i potrzebujemy ochrony przed jego nieświadomością bądź głupotą. Zwróćcie się do firmy z uwagami dotyczącymi Waszego bezpieczeństwa,najlepiej na piśmie. Jeśli każdy punkt weźmie sprawę w swoje ręce,jesteśmy w stanie zmienić zarządzenia pracodawcy,które nas szczególnie narażają. W końcu dostaliśmy mejle, że mamy czuć się Gospodarzami punktów. Ja tak się czuję i zależy mi na moim bezpieczeństwie, bezpieczeństwie klientów , i na dochodzie firmy,bo dzięki temu będę pracować. I taka powinna być postawa dobrego i myślącego pracownika a nie żołnierza,który bezwzględnie ma wykonać rozkaz. Pozdrawiam.

Www
@Stado Trusi

A z kim kontaktować sie w sprawie maksymalnej ilości klientów w lokalu? Lokal ma mały metraż, a manager nie jest zbyt chętna do pomocy w tej kwestii

@Www

Zwróć się do tych,od których dostałaś mejla T.W.(nie chcę pełnych nazwisk podawać). Opisz sytuację bardzo szczegółowo. Powiedz, że to bardzo trudne dla Ciebie czuć się zagrożoną i być ewentualnym zagrożeniem dla klienta. Napisz również,, że przekazałaś swoje uwagi i prośbę do Managera i bardzo prosisz o rozpatrzenie i pomoc w tej sprawie. Staraj się napisać wszystkie żale w jednym majlu,podkreślając co jest najpilniejsze.

Kaśka
@Www

Ja sprawdziłam rozporządzenia i według zaleceń rzadu jest ok ;( Mamy zachowane przepisy .

@Kaśka

Kasia,ale przepisy to przepisy a indywidualne podejście do sytuacji to inna sprawa. Teraz mamy jeszcze czas,bo ludzi niewielu więc warto sygnalizować wszystkie problemy Centrali. Dajcie znać jak poszło. :-)

Ziutka

Madzia to Ty ? :)

@Stado Trusi

Witam pracownikow byłych i obecnych czy ktos moze wie czy dostając wypowiedzenie należy nam się odprawa ?

@Koniczyna

Tak,jeśli spełnione są określone warunki. Najlepiej zgłoś się do PIP po poradę bezpłatną. Każdy region ma wyznaczone dni. Teraz na pewno kontakt telefoniczny. Nie podałaś szczegółów : ile lat pracowałaś?jaki powód zwolnienia?kiedy zostałaś zwolniona? Zadzwoń i będziesz miała pewną odpowiedź.

@Stado Trusi

Dzisiaj zostałam zwolniona wypowiedzenie pracowałam rok z przyczyn mnie niedotyczacych

ola
@Www

w sprawie maksymalnej ilości klientów w lokalu najlepiej zachować zdrowy rozsądek. Przy 1 kasie ma to być do 4 klientów. Jeśli jednak punkt obsługi jest mały i klienci w środku nie będą w stanie zachować bezpiecznej odległości 2 metrów, to masz prawo zdecydować o tym, by jednorazowo w środku było ich mniej. Nie tylko w trosce o swoje bezpieczeństwo, ale i w zgodzie z prawem.

@Koniczyna

Pracowałaś rok.Zamykają twój punkt i dostałaś 2 tygodniowe wypowiedzenie ,czy umowa na czas okreslony wygasła?????

@B

Nie nie wygasła. Jeszcze pół roku mialam

@Koniczyna

Zamknęli twój punkt?Nie zamkneli i przyjmą na rwoje miejsce kogoś innego? Jaki był powód wypowiedzenia.Napisz cos,bo twoje informacje sa bardzo skromne.Nie mozna zwolnic kogos bez powodu.

@B

Na mój punkt przyjmą inną osobę z innego punktu z innej miejscowości gdyż dluzej pracuje . A ja na wylot.

@B

Zamykają lokal w innej miejscowości przenoszą osobę tutaj a ja idę do zwolnienia

@Koniczyna

No to jestem w szoku.Nie jestem fachowcem od prawa pracy,ale to bezpodstawne wypowiedzenie umowy.To, ze ta osoba ktora przychodzi na twoje miejsce ,ma dłuzszy staż pracy nie ma znaczenia.Współczuje.Nic nie poradzisz.Sad pracy odradzam.To bedą miesiace czekania na rozprawe i mogłabys wywalczyc jedynie przywrocenie do pracy.Zostaw to za sobą ,znajdz nowa prace.Powodzenia

@B

No bo jak wywalczysz to przywrocenie to pewnie zwolnia cie za jakis czas.Powod zawsze sie znajdzie

@Koniczyna

Tak czy inaczej masz prawo do jednomiesięcznej odprawy(,może bez sądu pracy się nie obejdzie) Wrzucam link: https://poradnikprzedsiebiorcy.pl/-komu-przysluguje-prawo-do-odprawy-i-jaka-jest-jej-wysokosc

Zostaw merytoryczną opinię o Star-Typ Sport - Warszawa

• Jak się pracuje w Star-Typ Sport?

Zobacz opinie na temat firmy Star-Typ Sport tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 74.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Star-Typ Sport?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 57, z czego 6 to opinie pozytywne, 23 to opinie negatywne, a 28 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Star-Typ Sport