Opinie o Sts (Star-Typ Sport) w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Star-Typ Sport. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Star-Typ Sport o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Star-Typ Sport w Warszawa

Niestety nie polecam tej pracy jako główne źródło dochodu. Wymagań od menagera mnóstwo, klienci różni - czasem nawet pijani czy agresywni. Nie przekłada się to niestety na wynagrodzenie. Brak dopłat do pracy w niedziele czy święta, wymyślony jakiś chory program premiowania, w kótrym otrzymać premie pracując w małym punkcie z niewielkim ruchem graniczy z cudem. Niestety pracownik jest traktowany jak "gorszy sort". Otrzymać urlop czy dzień wolny również nie jest prosto bo wieczne wymówki, że nie maja kogo na punkt przysłać.

Jak wyżej

Zgadzam się w 100 procentach z opinią. Nic dodać nic ująć. Krótko, zwięźle 8 na temat. W ciągu ponad 5 lat jak tutaj pracuje tylko RAZ załapałam się na premię z systemu, a to tylko i wyłącznie dzięki temu, że jeden z klientów wygrał kilkaset tysięcy i w ciągu 3 miesięcy prawie wszystko stracił w stsie. Tylko dzięki jego kuponach za prawie 10 tys jeden byłam w stanie załapać się do systemu. Co do pracy s Nd i święta jest to czysty wyzysk. Każda szanującą się firma motywuje finansowo pieniężnie pracowników za pracę w dni ustawowo wolne. Dzień w którym złożyłam wypowiedzenie był jednym ze szczęśliwszych. Jeszcze tylko ponad 12 dni i się uwolnię od tego kołchozu. W tym gorącym okresie klienci biorą udział w podziale majątku a zwykły szary pracownik walczy o kilka groszy z premii która i tak nie zostanie mu przyznana. Ale pamiętajmy również o tym co było dobre. O kartce na święta za 25 gr i kremie do rąk na dzień kobiet.

Załamana

Dostaliście już formatki z nowymi godzinami na Euro? ???? niedziela do 20 ???? żadnych informacji wczesniej a przecież nie wymyślili tego wczoraj. Żadnego dodatku do pensji zapewne. Nie wiem czy jestem bardziej zła czy zdołowana tym ????

@Załamana

Tego się nawet skomentować nie da. Ważne że centrala będzie sobie odpoczywać w weekendy i w niedzielę z nas śmiać. Ciekawa jestem ile z nas po okresie euro złoży wypowiedzenia. Czuję, że będzie nas trochę.

Onaa
@Załamana

Zamiast pracować to już tu siejesz zamęt po 5 sek po otrzymaniu wiadomości. Zobacz co dostaliśmy jako sprostowanie.

Zapytanie

Co sądzicie o tym nowym konkursie w związku z euro i tym szalenie ogromnym dofinansowaniem do wakacji dla 50 punktów?

Abc
@Zapytanie

Ktoś zna kwotę tego 'dofinansowania'?

@Abc

od 100 do 200 zł

Xena
@Ktoś

Nieduzo

Czy ktoś z Was dostał jakieś dofinansowanie z ZFSS? Płacą może wczasy pod gruszą?

Olcix

Niestety żadnych benefitow w tej firmie nie ma. Tu się premii świątecznej nie doczekasz a co dopiero w czasów pod gruszą

Pablo
@Olcix

Centrala ma Lux Med z tego co wiem np. Manager mają płacą 1 zł za pakiet. Ludzie na punktach mogli też mieć, ale firma traktuje nas, jak pracowników drugiej kategorii niestety.

Brałeś udział w rekrutacji do Star-Typ Sport. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Nauczyciel do Przedszkola Ziarno
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
Pori

Tak z ciekawosci, ile macie do wyrobienia godzin w czerwcu? Bo ja mam 239 godzin i uwazam, ze to chore. Zabronili nam pracy w kwietniu, a teraz kaza siedziec w robocie tyle czasu.

ciekawy
@Pori

Zwolnij sie... Ja pracuje tyle ile powinnam, chodzę na zmianę ze swoim współpracownikiem i nikt niczego mi nie "dokłada". pozdrawiam.

Pori
@ciekawy

A ile powinnas?

ciekawy
@Pori

pracujemy w systemie zmianowym z kolezanka na jednym punkcie. policz sobie.

amanda somerville
@Pori

Wszystkie firmy bukmacherskie miały zamknięte punkty w tym okresie. Wy dostawaliście 100% wynagrodzenia. W mojej firmie tak nie było i jeszcze niektórzy czekają za postojowym z kwietnia. Także doceńcie to co macie

Stsiorka
@amanda somerville

Ja w czerwcu mam do wyrobienia 130h

@Stsiorka

Ja 135 :-)

Tola
@Stsiara

Jakim cudem masz tylko 135 godzin? Pracujesz na cały etat?

@Tola

W maju wzięłam parę godzin za koleżankę na l4 i Pani Asystentka ściągnęła mi te godz z czerwca. Prawda jest taka że w STS nikt nie pracuje więcej niż normatyw. Firma jest w porządku i wszystko jest zgodne z przepisami KP.

@Stsiara

Czyli wychodzi na to że musiałas ponad 100h za koleżankę na l4 pracować żeby dobić 130 h. Większość z nas te 500 parę godzin ma rozbite na 2 miesiące więc wychodzi po ponad 200h na miesiąc

@Olcix

Już Ci wyliczam. 6 dni urlopu w kwietniu 18 dni pracy w maju i 12 dni pracy w czerwcu. I wyrobiłam normatyw jaki mają inni. Jak pisałam STS nic nie robi niezgodnego z kodeksem pracy. Wszystkie informacje są czytelne i przejrzyste. Rzetelne informacje uzyskać możesz u Managera lub Asystentki. A co niektórzy zamiast cieszyć się że mieli gdzie wrócić sieją ferment. Dla mnie powrót do pracy to była czysta przyjemność. Tylu Klientów przywitało mnie uśmiechem i słowami "jak miło Panią widzieć". Dla mnie - bezcenne :)

Stado Trusi
@Olcix

Czytałaś mój post poniżej, olcix? Nie rozumiem, dlaczego Ty musisz w okresie trzech miesięcy(kwiecień,maj,czerwiec) wyrobić godziny za czas pandemii. Większość z nas ma pokasowane. Fakt, że znam tylko informacje z punktów z obsadą co najmniej dwuosobową na etatach ale jak pisałam poniżej, w maju np.większość z nas wypracowała albo normatywne godziny,albo poniżej normy. Wszystko zależało od ilości urlopu w kwietniu pracownic punktu. Jeśli jedna miała go dużo, druga musiała dorównać ilości godzin, tak żeby na punkcie ilość godzin się zgadzała co najmniej obu pracownikom. Ale jeśli obu pracowników urlopów miało tyle samo,to dniowki do odpracowania praktycznie były darowane. Doprowadziło to do sytuacji, w której jeden punkt ma ogółem 430 godzin podczas,gdy inny tylko 360. Mimo to dostają taką samą pensję. Czyli najbardziej pokrzywdzone są te punkty,gdzie co najmniej jedna z pracownic miała dużo starego urlopu. Czy u Ciebie tak nie jest? Musisz w maju przepracować 230 godzin i asystent nie kasuje Ci za to godzin z czerwca?

@Stado Trusi

208 maj 232 czerwiec. I nic darowane nie miałam.

Marysia
@Stsiara

Nie szkoda Ci czsu, Elka na pisanie o czymś co Cię nie dotyczy? Pozdrawiam!

Olcix

O co wam chodzi z tymi imionami? :)

Kłamczucha
@Stsiara

Pati,a ile Ci płacą za te pochwały zwłaszcza asystentek i managerek? I co one nas obchodzą,skoro my ich wogole nie?:(

@Tola

Bo każdy pracownik zatrudnionymi na takim samym etacie robi rozna liczbę godzin... policz godziny w kwartale ...

Nicknick
@Stado Trusi

Etat nie jest przypisany to punktu. Godziny były niesprawiedliwe i tyle.

Alicja B-B

Ocena pracy w STS S.A. Bielsko-Biała Pracowałam w sts do lipca 2020 na stanowisku :obsługa klienta . Pensja: najniższa krajowa ,etat cały, w czasie pandemii obcięty do 0.99 etatu Umowa się skończyła i nie została przedłużona. Pani manager zadzwoniła o 15.00 w dniu końca umowy z inf., że "cięcia itp" . ...? Po czym zatrudniła dwie osoby na umowę zlecenie i jedną na etat na tym terenie. :-P Jakim byłam pracownikiem w ciągu tych 15 miesięcy? Nie chorowałam wcale. Jeździłam na zastępstwa. Zgadzałam się na ciągłe zmiany grafików. Klientów obsługiwałam rzetelnie, zdawałam co dwa miesiące (dopóki działał system premiowy) testy na 100 %. Ciekawostka (małe brudy między pracownicami na tym samym wózku): Jedna z pracownic(czy jedna??) bardzo mnie nie lubiła. Dlaczego ? Niestety, nie znam jej więc niewiele mogę na ten temat powiedzieć.. (skąd wiem? przypadkowo wysłała do mnie sms ze swoimi knowaniami. No, cóż..ludzie mają różne hobby) (ostatecznie przeprosiła ale czy z żalu dla swojej głupoty?-wątpię) Podsumowanie: Pomijając już telefon w dniu końca umowy.., Pani manager była na punkcie kilka(ok.2) tygodni wcześniej i próbowała zainteresować mnie przyznaniem się do pisania negatywnych opinii na Go worku.. Dlaczego ? Do dziś nie rozumiem.. Ale : Dziś jako były pracownik taką opinię negatywną wystawiam firmie. Nie z powodu pracy z klientami (czasem bardzo trudnymi, bo uzależnionymi od gier bądź innych środków i to powszechnie wiadoma rzecz) ale z powodu wielu niepisanych i powszechnie stosowanych uników kadry nadzorującej obsługę klienta ,przejawiające się np. nieokreślaniem się w sytuacjach kryzysowych po jakiejkolwiek stronie ,sugerując jednak, że klient jest najważniejszy. Dla każdego pracownika obsługi klienta, klient jest najważniejszy ale wtedy i tylko wtedy, gdy zachowuje się jak klient a nie rozkrzyczany, wulgarny i żądający uwagi łobuz. Refleksja: Pracownik obsługi klienta to najniższy szczebelek w tej firmie,praktycznie bez możliwości rozwoju. Jak każda praca ma swoje plusy i minusy. Plusy: praca niefizyczna, siedząca. Minusy: najniższe wynagrodzenie,słaby,niedopracowany system premiowania, brak jawności kto otrzymuje premię managera i za co, nierówność w traktowaniu pracowników przez asystenta i manager(przykłady: jedni mogą wybierać sobie punkty, gdzie będą chodzić na zastępstwa,zwłaszcza umowy zlecenia, jedni mogą nie sprzątać na punktach, zamykać je i pisać :awaria i być nieobecnymi przez np.dwie godziny i nadal pracują, mogą klienta wprowadzać w błąd z powodu własnego nieuctwa i nadal pracować..przykładów można mnożyć ), praca z klientem trudnym,konfliktowym (choć większość sympatyczna i docenia rzetelną obsługę), słaba ochrona pracownika przed atakiem, brak kamer skierowanych na kasę i możliwości sprawdzenia przez pracownika czy klient czy sprzedawca się pomylił ( a gry vs i live takie pomyłki potęgują), ciągłe zmiany grafików ( duża rotacja pracowników) Dziękuję fajnym i pomocnym dziewczynom z Bielska za współpracę, bo na szczęście takie też pracują :-)

Menxx
@Alicja B-B

Naprawdę prawdziwy rzetelny opis. Mogę się pod tym spokojnie podpisać. Dorzucił bym jeszcze że nie wiadomo za co jest premia świąteczne i dlaczego dana osoba ja dostaje.. A tak to cała prawda

Ziuta
@Alicja B-B

Napisałaś rzetelnie i uczciwie o tej firmie . Jedynie zapomniałas dodac iż na świeta dają kartki ż życzeniami dla pracowników punktów , po 25 gr na sztukę.

Nea
@Menxx

Ja tam premii nie chcę , sama sobie dorobie , zrzynając typy od klientów , kturzy wygrywaja .Mam na kosmetyki , fryzjera ,ciuszki , alkohol ..Wiem jedno , że gdy podpadnę , to przelorzona wyrzuci mnie na zbity pysk , podobnie bedzie z wami . Grunt to nieprzejmowac sie i w ciasnych butach nie chodzić.Pozdrowionka

szuba
@Nea

Ja podobnie postepuje jak ty i tym samym dorabiam sobie do skromnej pensji. Tą kasę co otrzymuje to starcza na skromne życie . Niektóre z was , aszczególnie te z centrali są wsciekłe na takie postepowanie i wyrzuciły by mnie z pracy . A ja kosekwentnie robię swoje itp.Jedno wiem , że gdybym starała sie nie wiadomo jak , ściagała klientów do punktów , to i tak przy ew. wpadce lub widzimisię przełożonej wylecę zdnia na dzień .Poza tym ,za to że jestem miła , sympatyczna umiem doradzić fachowo , od klientów otrzymuje obrywki , szczególnie od tych, którzy często wygrywaja . Sie ma !

STS sts
@Alicja B-B

"stosowanych uników kadry nadzorującej obsługę klienta ,przejawiające się np. nieokreślaniem się w sytuacjach kryzysowych po jakiejkolwiek stronie ,sugerując jednak, że klient jest najważniejszy"... Trudno mi odnieść się do twojego przypadku, jednak ja osobiście nie zgodzę się z ta wypowiedzią. Wiele razy przełożona stanęła po stronie pracownika a nie klienta i nie jest to tylko moja opinia. Co do testów.. Bardzo mnie cieszy że zawsze wykonywalas je na 100 , % aczkolwiek nie powinno się chwalić czymś czego nie robiło się samodzielnie bez pomocy osób...trzecich. Delegacje- chyba wyszły ci na plus, nieprawdaż? ;-) Dziwne ze wypowiadasz się tu na forum, trzeba było porozmawiać z przełożonym chodz na pewno miała powodu nie zatrzymujac cię w firmie...

J/w
@STS sts

"chodz na pewno miała powodu nie zatrzymujac cię w firmie..." Nigdzie się nie wybieram ;-)) Zwroty "cię","ci", "twojego" - proponuję pisać większą literą,bo od razu wskazują kim jest piszący. Nie mam ochoty na pisanie z Tobą i odnoszenie się do Twoich nieuzasadnionych argumentów,które mają jeden cel. Jasny był dla Ciebie,gdy pisałaś,i jasny jest dla mnie,gdy czytam. Masz do mnie nr-zadzwoń. Jestem zadowolona z takiego obrotu rzeczy jaki nastąpił. W tej chwili mam tylko jedną pracę, od pon.do pt., w której zarobek jest sumą zarobków w STS i dodatkowej pracy. Dla mnie to korzystniejsza opcja. Pozdrawiam i proszę tu do mnie nie pisać,bo nie zaglądam. To..przeszłość :-))

J/w
@J/w

Skoro przeszłość, to tu nie zaglądaj i nie siej fermentu. :-))

LIPKA
@szuba

Może ktoś z pracowników sts ma inne sposoby na zarabianie siedząc w punkcie. . Słyszałam , że te z fortuny nieżle sobie dorabiają . Wie ktoś coś na ten temat, , bo przy tych zarobkach można umrzeć z glodu , ciągle brauje przed '' wypłatą''. Jak ktoś wie na czym można zarobić , to podawajcie , z góry dziękuję .

Była pracownica .
@Menxx

Podpisuję się pod tym i wcześniejszym wpisem , tak jest . Praca w permanentnym stresie .

Zawiedziona

A więc mamy ponad 35tys zakażeń, a sts dalej wymiguje się od wprowadzania limitów klientów. Dla mnie to jest nieporozumienie. Sami chyba pracują zdalnie, a nam każdą niejednokrotnie przyjmować naraz po kilkanaście osób naraz. Pracuje w punkcie, gdzie codziennie wbijamy około 600-700 kuponów i jednocześnie na malutkiej przestrzeni przebywa po 30 osób jednocześnie (wieszosc vs, live). Mam nadzieję, że zarząd wkrótce coś z tym zrobi ponieważ limity są WSZĘDZIE.

Stssts
@Zawiedziona

Dokładnie. Wiem że w Fortunie są limity osób i nie mogę zrozumieć jak sts to obszedł.

@Zawiedziona

Zarząd ma nas pracowników najniższej rangi gdzieś. Pracuję w tej firmie już kilka lat i wiem, że są pracownicy dłuższym stażem, ale spokojnie teraz mogę powiedzieć, że nas nie szanują. Sam fakt braku limitów, zabrane premie za pierwszy i ostatni kwartał, również wstrzymane premie za utrzymywanie porządku w punkcie i rozdawane od menagerow. Ktoś powie, zmień pracę jak Ci nie pasuje szefostwo lub warunki panujące w firmie, ale to nie chodzi o to. Bo jeśli od nas oczekuje się wypełniania obowiązków w 100%, to uważam, że pracownik powinien być w jakiś sposób za to wynagradzany oprócz pensji. Na punktach mamy obowiązki jako pracownik obsługi klienta, jako sprzataczka/sprzątacz i jako ochrona -ostatnimi czasu wzmożoną ochrona. Pilnuj maseczek, pilnuj dezynfekcji itp. Już nawet nie zlicze ile usłyszałam obelg w moim kierunku i ile razy miałam ochotę się rozpłakać, a mimo wszystko uważam się za silną kobiete. Po prostu chodzi o szacunek do drugiego człowieka którego w tej firmie brakuje. Przynajmniej na naszych stanowiskach, nie wiem jak wygląda sytuacja w innych działach i centrali. Pozdrawiam i życzę nam wszystkim Wesołych Świat!!

@Paulina

O szacunek do drugiego człowieka, ta firma niestety nie wie co to jest. Nawet pracownicy na punktach siebie nie szanują... na szczęście mam juz to za sobą. Każdemu zycze dalej jak najlepiej nawet tym którzy mnie w tej firmie zawiedli. Wesolych świąt.

nie z sts
@Paulina

racja, mam o tej firmie(to moja opinia) jak najgorsze zdanie, jako pracodawcy.

Ksenia

Łączę się w bólu z wszystkimi pracownikami pracującymi w te święta i to aż do późnych jak na święta godzin. Niech moc będzie z nami a czas szybko zleci. Wszystkiego dobrego.

Jutro ogłoszą kolejne obostrzenia. Jak myślicie nas też zamkną czy nie mam się o co martwić?

@Marta

Oczywiście że nie. Zbyt dużo rozgrywek sportowych się odbywa to raz, a dwa, że ministerstwo nawet nie wie chyba że takie punkty istnieją, albo myślą że należymy pod kasyna i że jesteśmy zamknięci. Gwarantuje że będziemy otwarci

@Kania

No jak ministerstwo może.nie wiedzieć takich rzeczy. Chyba chodzi o ludzi którzy jeszcze nie zajarzyli że rząd nie zamknął i nie zrobili z tego afery tak jak przy kasynach. Wiadomo że państwo nie chce zamykac bo ma z takich zakładów mnóstwo kasy. Ale jeżeli będzie tak że wszystko oprócz z spożyczki i aptek będzie zamknięte to ja bym taka w 100% pewna nie była. Zresztą jutro się okaże wszystko po ogłoszeniu kolejnych obostrzeń.

@Marta

Ministerstwo jest pewne że działamy pod kasynami. Sami zresztą tak myśleliśmy póki nie przyszedł przecież mail wyjaśniający od jakiegoś prawnika, że mimo iż działamy pod tą samą ustawą to kasynem nie jesteśmy. Ja do pracy mogę i chce chodzić, boli mnie jedynie brak limitów klientów który nasz punkt wielu. Maseczki niewiele dadzą jeżeli na punkcie jest 15 klientów a każdy z nich maskę ma na brodzie

Ela
@Marta

A jak z limitem klientów, łapiemy się czy też nie?

@Ela

Jeżeli nie przyszedł wczoraj żaden mail z centrali w sprawie limitów to takowych nie ma.

niuńka

Ja tam chwalę sobie ta pracę ,a najlepiej w pon i wtorki . Nie lubię być w soboty i niedziele bo wtedy nie mam czasu na nic , na przejrzenie się , na pisanie sms itd..Byłoby lepiej żeby pracodawca lepiej płacił , bo przecież siedzimy i czekamy na klientow , a to jest nużące . Fakt klienci narzekaja , że trudno coś trafić i stąd bra kjest z ich strony napiwków , na które wcześniej liczyłam jak przyjmowałąm się do pracy . A u was dziewczyny jak jest , klienci dadzą coś z wygranych czy nie /

ASZG
@niuńka

Ja też nie lubie sobót i niedziel .Nic nie można zrobić nawet przeczytać wiadomości .i powinni płacić więcej kasy a nie te grosze. Ciekawe co sypną nam na święta a przydaloby się bo wydatki są większe nisz normalnie .. Wiem ,że firma zarabia miliony bo chce inwestować za granicą a my klepiemy biedę .

@ASZG

Jak to co na święta? Tradycyjnie kartkę z życzeniami.

Jaka umowa obowiązuje w Star-Typ Sport podczas okresu próbnego?

Xyz

Umowa o pracę na trzy miesiące

A jak rozliczacie tu nadgodziny?

@Kasia

Ściągają godziny z grafiku .....

Ajent

Witam! Bardzo chętnie podejmę współpracę z Firmą jako ajent. Wcześniej jednak mam kilka pytań do osób, które już współpracują w sieci. Jak Wasza współpraca wygląda? Czy jest to opłacalny biznes? Jeśli możecie podajcie maila to się odezwę. Z góry dziękuję i pozdrawian!

Gośka
@Ajent

Witaj, nie wiem skąd jesteś, ale każde miasto pod konkretnego Managera. Jeżeli w Twoim mieście jest STS to podejdź do niego, a pewnie pracownicy skontaktują Cię z odpowiednim Managerem. Jeżeli w Twoim mieście nie ma STS to wydaje mi się, że spokojnie możesz napisać przez czata na stronie. Zobacz też, czy nie mają oficjalnego kwestionariusza zgłoszeniowego na stronie. Przekierują Cię do odpowiedniej osoby.

Paulina

Witajcie, mam pytanie czy w związku tą dużą podwyżką u nas w firmie wypłatę dostaliście większą o 66,5 zł ? Czy tylko to mi się wydaje śmieszne?

Prac sts
@Paulina

W zasadzie to nie jest podwyżka. Zarabiamy najniższa krajowa plus stażowe które nie powinno być wliczane do wypłaty podstawowej suma summarum podwyżka powinna być o jeszcze 150 zł podniesiona

Babeczka

Czy macie terminale na punktach? Jak sie na nich pracuje?

Witam, dla mnie najlepsza praca na świecie. W tym roku ( i tak z małej puli )obowiązków ubyło do minimum. Polepszyły się także płace, zwiększono pulę premii, zmieniono kryteria ich przyznawania. Współpracownicy mili i szanujący się nawzajem. Pani manager i asystent to sympatyczne i wyrozumiałe osoby. W pracy zawsze jest czas na kawę, można poczytać książkę, praca bardzo lekka. Warto spróbować.

Paulina

Zwiększyła się płaca u nas w firmie? Widzę, że jest to komentarz z 2019 roku, ale nie przypominam sobie, aby rok temu stawka godzinowa nam się podwyższyła

sabalina

Fakt lubię ta pracę , a najbardziej w poniedziałki i wtorki, wtedy jest czas na wszystko . Mało klientów , można poczytać , umalowaćsię czyli totalnie byczyć się .Szkoda , że mało płaca , wtedy nie zamieniłabym na inną pracę.Firma pamięta też o nas , wysyła przed świetami kartki św. , , a to czymś świadczy..Więcej takich firm na rynku.

29.07.2020

Czy w firmie są jakieś pieniądze tzw. wakacje pod gruszą ?

Paulinaaa
@29.07.2020

Nie xd w tej firmie nic nie ma

Hogata
@29.07.2020

W STS dla pracowników punktów obsługi praktycznie nie ma żadnego pakietu socjalnego. Chyba, że jest nim żel pod prysznic w prezencie na święta, żeby śmierdzieć trochę mniej od sporej grupy klientów :)

....

Co rok około 700 zł.

@....

Hahaah skąd Ci się to wzięło?

Juta muta

Dostaniesz kartke świąteczną za30 groszy z vat............. kumasz

Halszka

Dziękujemy zarządowi za piękna kartkę świąteczną i brak jakiekolwiek 'karpiowego', co jest jednak powszechnym już docenieniem pracownika

FranekKimono
@Halszka

Bardzo przykre, myślę, że każdy z nas, pracowników punktu, liczył jednak na te parę złotych dodatkowo, chociaż w grudniu... Może następnym razem zrezygnujcie z tych niefunkcjonalnych kalendarzy i kartek świątecznych w ramach oszczędności.

Halszka
@FranekKimono

Dokładnie! Przykre jest to, że Lidl, biedronka, Kaufland, punkty z e papierosami nie dość że sypną jakimś groszem to również dają paczki świąteczne a u nas sama podstawa a fsky rok zarabiamy najniższa krajowa. Chcę się płakać naprawdę

Weronka
@Halszka

@Halszka Hmmm... no trochę szkoda, że nie ma premii świątecznych, ale ja cieszę się, że mam pracę bo w moim mieście zamknięto niedawno jeden z punktów. Nie ukrywam, że obawa była duża o stratę pracy, ale jest. Pewnie, dodatkowe pieniądze przed świętami się przydadzą, ale skorzystałam z tej nowej aplikacji - Symerical (czy jak tam się to pisze ;) ). Fajna sprawa, szybki przelew i podratowało mi domowy budżet przed świętami. Wesołych Świąt!

FranekKimono
@Weronka

To nie będzie taka fajna sprawa jak przyjdzie Ci wynagrodzenie w styczniu, pomniejszone o kwotę którą wypłaciłaś w aplikacji ;). A "karpiowe" byłoby miłym docenieniem pracowników z pierwszej linii frontu bo to był najtrudniejszy rok w obsłudze klienta.

Moja opinia
@FranekKimono

A Ty masz dzieci? I co wolałabyś/wolałbyś im powiedzieć, czy byliście w tej sytuacji kiedyś i musieliście powiedzieć - mama nie ma pracy, nie będą to święta takie jak co roku. Jak nie byliście to się nie odzywajcie. Ja byłam. A w firmie transportowej mojego męża, znowu mówią o cięciach. pieniądze to jedno, ale poczucie bezpieczeństwa, to drugie, nie ma go nikt dzisiaj. Mi tam nie w głowie czy dostałam coś na święta czy mi dadzą te kilka złotych ekstra, byleby mieć stałą wypłatę. Wydatki musiałam ograniczyć już dawno temu, naprawdę te 50-100 zł mnie nie zbawi. Naprawdę sądziliście, że w tym bardzo dziwnym czasie będą jakieś premie na Święta?

Weronka
@FranekKimono

A co z wypłatą w styczniu? Albo zacisnę pasa, albo znowu skorzystam z tej opcji :) A co do "karpiowego" to nie lubię karpia, więc i tak na tą rybę ewentualnej premii bym nie wydała. Rozumiem, że nadal jesteśmy na pierwszej linii frontu, ale przynajmniej na tej linii, a nie w kolejce do pośredniaka.

@Halszka

Kochana, a to spodziewałas się czegoś innego? Od lat wiadomo jak jest i nikt się tutaj z pracownikiem Obsługi klienta nie liczy :)

@Weronka

Premie dla elity są tylko normalny pracownik na punkcie nie dostaje .... a co my na PPZ dostajemy kartkę od zarządu nawet nie podpisaną i @ od asystent i manager z życzeniami

@Weronka

Niedwno rozstalem się z sts . Podstawę mam wyższą., sporą premie na święta tj kasa A nie bony , do tego prywatna opieka lekarska i inne benefity. Ryzykowalem w okresie pandemi ale się udało.

lala
@Halszka

Ale właściciel chwali się milionami , a robolom przeyła kartki za 25 gr. Super biznesmen , co dorabia się na krzywdzie ludziej. Całe szczęście , ze jest ustawowo najniższa krajowa , bo płaciłby 6 zl i dalej chwalił by sie majątkiem. .

Nea
@Moja opinia

Normalna firma to daje na święta 500 , 600 zł , a (usunięte przez administratora) kartkę św. za 25 gr z podpisem w drukarni. Właściciel kapitalista chwali się w mediach o swym majatku i ciagle mu mało. Jakby pis nie dał ustawowo podwyżek najniżej płaciłby swym robolom po 5, 6 zł Pamiętajcie ; ten co ma dużo , chce mieć więcej , kasy oczywiście .A ludzie , przyjdą następni z pocałowaniem ręki .

ASZG
@Nea

Ta kartka św. to o,30 zł z vatem .......... duży wydatek na robola !

Macie jakieś wieści co do wynagrodzenia w tym roku? Sypną coś więcej poza obowiązkową podwyżką najniższej krajowej?

Ktoś

Wybrańcy raczej dostaną a reszta będzie pracować za te grosze

@Ktoś

Ci wybrańcy to chyba w Poznaniu są od bardzo dawna!

Aniaaa

Kurcze, mogli by dać przynajmniej to 200 zł brutto powyżej najniższej. Tak jak było w 2019, a nie równanie do najniższej :(

Ona
@Aniaaa

Ehh pewnie te czasy kiedy było troszkę więcej niż najniższa to już nie wrócą... Moim znajomi za pracę podczas covid to dostają dodatki.. A nam nawet premię za brak l4 zabrali...

@Ona

Te czasy raczej nie wrócą tym bardziej że otworzyli nowe biuro dla STS tech .... a premie są tylko dostają ją wybrani jak zawsze

Czy ktoś z was otrzymał już aneks z podwyższką najniższej?

Mazowszanka

Będziemy miały wynagrodzenie wyższe o te 200zł brutto ?

Ona
@Mazowszanka

Nie mogą zapłacić mniej niż najniższą krajową. Pytanie czy jak ktoś zarabiał więcej, czy tyle dodadzą do najniższej

Zostaw merytoryczną opinię o Star-Typ Sport - Warszawa

• Jak się pracuje w Star-Typ Sport?

Zobacz opinie na temat firmy Star-Typ Sport tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 74.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Star-Typ Sport?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 57, z czego 6 to opinie pozytywne, 23 to opinie negatywne, a 28 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Star-Typ Sport