Opinie o poczta-polska.pl - Poczta Polska S.A. w Warszawa

Poczta Polska zajmuje się świadczeniem usług pocztowych, bankowych, ubezpieczeniowych i logistycznych dla klientów indywidulanych, firm i instytucji, za pośrednictwem prawie 7,2 tysiąca placówek, agencji oraz filii pocztowych.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Poczta Polska S.A. w Warszawa

Pioter

Dostajesz nic za kosmiczną odpowiedzialność przy zerowym szkoleniu i wsparciu firmy. Szczegóły poniżej. 1. Na rękę dostajesz jakieś 1870 zł. Jak ktoś pisał poniżej pomyłka z listem poleconym z sądu może Cię kosztować o wiele więcej. Kara dla Ciebie w sytuacji gdy go zgubisz lub wydasz nieuprawnionej osobie, to połowa średniego krajowego wynagrodzenia brutto wg GUS. Na moment pisania tego posta, to około 2500 zł. Nie muszę wspominać, że odpowiadasz za powierzone pieniądze na przekazy pocztowe, to jeszcze musisz wyrabiac plan sprzedażowy. 2. Teoretycznie masz dwutygodniowe szkolenie z opiekunem stażu. W praktyce kto inny Cie uczy, niż masz w papierach. Codziennie jesteś na innym rejonie, a po 4 dniach już oczekują od Ciebie samodzielnej pracy w terenie. W konsekwencji nie znasz rejonu, nie znasz ludzi i masz sieczkę z mózgu. 3. Naczelniczki/naczelnicy to z reguły osoby, które zatrzymały się mentalnie w PRLu (jak 70% personelu PP). Mój naczelnik zwany Gogusiem przez listonoszy nie ogarniał nic. Do tego nie raz wprowadził mnie w błąd. 4. Załoga - jak pisałem wcześniej - w większości "późny Gomułka" Nic nie muszą. Nic nie pomogą. Młodzi bardziej skorzy do pomocy. Ale pracują z reguły krótko, bo jest ogromna rotacja. 5. Najlepsze są pozory rozwoju PP. Mój naczelnik jak się przyjmowałem do pracy opowiedział mi o tabletach. Jak firma HP jeszcze o nie dbała w ramach gwarancji to jako tako działały. Po gwarancji z 9 ładowarek zostały 3, a tablety brudne i poniszczone. Oczywiście PP o bateriach do rysików tez nigdy nie pamiętała i listonosze kupowali za swoje. Po co brac tablety z magnetycznymi rysikami, jak można kupić droższe na baterię... Do tego system (zrobiony samodzielnie przez pocztę, a oficjalnie przez firmę informatyczną z grupy Poczta Polska) na tabletach zrobiony jak strony www lat 90. O określeniu przyjaznego i intuicyjnego interfejsu możesz zapomnieć. 6. Ogólnie chaos! I jeszcze raz chaos! Panie z dyspozycji przez 3 dni moje polecone wypisywały na kogoś innego i nawet nie miałem ich jak pobrać z serwera na tablet. Taki XXI wiek na poczcie. Słowem podsumowania. Jeśli lubisz ryzykować swoim zdrowiem i finansami, a do tego lubisz mieć mętlik w głowie, to ta praca jest dla Ciebie. A jeśli używasz choć 10% mózgu, to unikaj tego miejsca jak ognia.

pyszne.pl
@Pioter

jedna zaczęła mnie obrażąć i nagrywać, umowiłam się z jej mężęm, bardzo miły facet

Listonoszka

Szokują mnie te negatywne opinie. Ja jestem listonoszką i uważam że jest bardzo fajnie. Dobra wypłata praca lekka i przyjemna. Dużo można poznać ciekawych miejsc i ludzi. Na papierze mam 5,600 brutto. Umowa stała, prawo do dni wolnych. Pracuje się 8 godzin dziennie a nawet krócej. Związkowcy bardzo dbają o zwykłych pracowników.

Ella
@Listonoszka

Listonosz 5600? To dlaczego ja do najniższej mam dopłacane 309zl.

Lalka

Czy da się dostać pracę w okienku po liceum, bez żadnego doświadczenia zawodowego?

Fortel
@Lalka

Może być trudno, o ile nie jest wymagane, tak podejrzewam że jakies doswiadczenie będzie wymagane.

Mi tam się podoba. 6 tysięcy na rękę razem z nadgodzinami wyszło za marzec. Ludzie w firmie przyjacielscy, zawsze uśmiechnięci. Codziennie godzinna przerwa na darmowy posiłek z cateringu. Dodatkowa premia tysiąc złotych za sprzedaż gadżetów. Imprezy i konferencje firmowe co parę miesięcy. Jesteśmy tu jak rodzina.

Pracownikwarszawawłochy
@Nemo me impune lacessit

Groźby to już dawno powinny być zgłoszone przez pracowników tych długo i krótko terminowych, bo niezależnie jak pracujesz nie powinny mieć miejsca. A o tym co Ty dalej gadasz to nawet nie będę się wypowiadać. (usunięte przez administratora)za 3 osoby w 7h (osoba niepełnosprawna z orzeczeniem) i na niepłatnych nadgodzinach za najniższą krajową zdecydowanie nie podciąga się pod Twoje dziwne teorie tylko pod wykorzystywanie....

Inne

czy ktos może mi wyjaśnić, o co chodzi z tym awizo? Wczoraj znowu miałem taką sytuacje jak ktoś juz opisywał, jesteś w domu a listonosz nawet nie podejdzie zapytać czy jesteś, tylko z automatu wrzuca awizo i musisz iśc odebrać... Co oni nie noszą teraz tych paczek tylko same awizo!????

@klient

Zatrudnij się jako Listonosz na miesiąc Zapewniam , że zmienisz zdane . Ta praca powinna być wymierzana w ramach tzw ,, obróbki , przez sądy za drobne przewinienia w ramach kary . Awizo za awizem ....jeśli nie będziesz tak robić to skończysz pracę o godz .20 .00 , i nikt nie zaplaci za to , chodzenie po piętrach, dzwonienie do każdego zajmuje tyle czasu że głową mała, a rejony są ogromne plus jeszcze trzeba iść robić inny rejon za kogoś kogo nie ma w pracy bo jest na urlopie lub L4 . Nie mas pojęcia jak to wszystko działa, jakie jest przestarzałe, zapierdzone , czasochłonne i głupie. Pozdro od byłego Listonosza.

Klient Nowy wpis
@Listonosz EX

W taki wypadku cała ta instytucja powinna przejść zmianę, pocztą powinna dostarczać tylko pisma urzędowe i wtedy do rąk własnych

. Nowy wpis
@Klient

Dokładnie tak to powinno być rozwiązane!

Mysia
Inne

Ile zarabia pracownik obsługi gotówki ? Czy ciężka to praca ? ???? Proszę o odpowiedź

@Mysia

Nie jest ciężka, ale będziesz wynagradzany tak że nie bedzie Ci sie chciało rano wstawać i bedziesz sie zastanawiał co wsadzic do garnka

@...

Tak zarabia 70 procent załogi Poczty Mniej niż minimalna krajowa na umowie plus premia aby w ogóle ta minimalna była. Radzę dać sobie spokój z pracą na poczcie .

Nemo me impune lacessit
@Mysia

Przeleciałem chyba wszystkie "regiony" w celu znalezienia tej oferty o którą poszło zapytanie. Nic nie znalazłem. Chyba wkleili to pod jakąś inną nazwę/stanowisko a tu jakiś domorosły lobbysta jakich tam pełno próbuje wywołać dyskusje. Syndrom Sztokholmski i jakieś dziwne zagrywki ludzi wobec siebie to to czego można tam być pewny. Drogi nowo zatrudniony zacznij wchodzić na ten intranet i forum ichniejsze byś zrozumiał co to za (usunięte przez administratora) Jak ci jakieś dziwne warunki nie przeszkodziły spróbować. Jeśli jednak to było prawdziwe pytanie to są raporty płacowe. Naprawdę ja widziałem jak się tam niektórzy wiją na tych swoich ciepłych posadkach bo może coś tam skapnie a prawda taka że wszystko idzie w właściwym kierunku czyli do zamknięcia tego bieda korporacyjnego tworu po wszystkich uzdrowicielach i strategiach(usunięte przez administratora)

tak jest, tak jest!

Ciekawski
@Listonosz EX

A co jak się nie uzyska tej premii? Zapłacą mniej niż najniższa?

xyz
@Ciekawski

pewnie dostaniesz mniej skoro nie załapiesz sie na premie

@xyz

Znaczy że dostanie minimalną + policzone stażowe od tej podstawy. Ma 13 w październiku jeszcze tak by nowo zatrudniony nie miał tyle co on i bez tego stażowego. Minimalnej nawet przez pierwszy rok nie zobaczy bo będą grosze ponad nią bo jest straszna pobłażliwość na marginesach tylko środek na którym wszystko stoi dojeżdżany. Czy wy jesteście normalni że piszecie takie mądrości że w spółce skarbu państwa może coś być niezgodne z prawem? Tam jest problem z zbieraniem tego śmiesznego procenta bo do niedawna to tylko wolontariusze po 2008 zarabiali blisko minimalnej odwalając brudną robotę. Równe jak stół póki co to leć i obejrzyj co tam gdzie cię chcą zatrudnić wygląda. Najlepiej pod pociąg z takim zaciemnieniem na umyśle i poziomem wiedzy o otaczającym świecie. Nie to że namawiam i polecam ale jak nie zobaczysz to się pewnie nie zaczniesz zastanawiać. Chyba jednak wolą więźniów.

kołek
@Si vis pacem, para bellum

mogą tak wyplacać mniej niż najniższą krajową? Przecież to łamie prawo, czy sie mylę?

@kołek

Tylko jak się nauczysz czytać to dojdzie do ciebie że oni tam ponad minimalną płacą... Inna sprawa to za co chcą ci płacić ale temu zasługa związków. Ja już im podziękowałem może twoja kolej by się jeszcze rozumu z wyjątkiem czytania nauczyli...

Ciekawski Nowy wpis
@Si vis pacem, para bellum

Jeszcze nie byłem na rozmowie. Dopiero mam zaproszenie na nią. Z tego co mówiła osoba z rekrutacji, to podstawa to 4025 zł +-(mogłem coś przekręcić) plus jakieś premie i to może być chyba coś nieco ponad 4400 brutto.

Nemo me impune lacessit Nowy wpis
@Ciekawski

Tak z wynikową którą tam dostają jak jakieś gonza partyjne zaczną wyprzedawać majątek bo nie licz że oni ponad kilkadziesiąt milionów straty wyjdą. Masz w lipcu podnoszoną minimalną i tyle zarobisz. Przyjdź jak już skończysz i napisz opinię czego się tam nauczyłeś XD

awizo
Inne

hahaha no nie mogę, siedzi człowiek cały dzień, sprawdza skrzynkę a tam... awizo XD Czy wy w ogóle podchodzicie do drzwi czy juz z automatu dajecie awizo? No bez kitu!!!

mietek
Inne

te awizo to powinni jakos lepiej sprawdzać, a nie tak że kazdy z nich sobie wrzuca awizo i ma problem z głowy!

@mietek

Przecież całej poczcie to na reke, nie muszą przychodzic do kazdego domu, podrzuca awizo i dziekuje...

lol
Inne

spróbujcie sobie wyobrazić co by było gdyby nie mogli zostawiać awizo, przecież obraz poczty by sie mocno popraiwł, a gdyby jeszcze przyspieszyli z dostawa :OO Wiem, fantazjuje :D

@lol

no widzę że cię poniosło i to tak bardzo grubo ;)

@.

miałem wczoraj dokładnie to samo, byłem cały dzień w domu specjalnie aby odebrać paczkę o której wiedziałem że bedzie w dostawie, ale listonosz od razu po wpuszczeniu do klatki, zostawił awizo... to jest ŻART!!!

Ciekawski
Użytkownicy czekają na odpowiedź 2 dni.
Kandydat

Hej, czy na poczcie można zarobić na cały etat mniej niż minimalną krajową tj. nie wyrobić tej premii? Ile wynosi wynagrodzenie chorobowe z takiej wypłaty? Jest liczone od najniższej krajowej czy od tej kwoty podstawowej?

brak
 Rozmowa kwalifikacyjna
Przebieg rekrutacji

Szukali pracownika na zastępstwo w małym mieście. Z racji tego, że spełnione zostały wszystkie wymagania w ogłoszeniu postanowiłam się zgłosić. CV wysłane, odzewu brak. Oczywiście wiadome jest to, że nie odpowiada się na każde zgłoszenie. Po kilku tygodniach dostaje telefon z dużego miasta wojewódzkiego, który operuje oddziałem w wyżej wspomnianym małym mieście. Rozmowa przebiegała miło, pani pytała o doświadczenie zawodowe, studia, przedstawiła zakres obowiązków, płacę oraz dała do zrozumienia, że będę przyjęta i mam przyjść na szkolenie do miasta powiatowego. Na wejściu oczywiście przywitała mnie bardzo niemiła obsługa poczty. Przyjechałam na szkolenie, które okazało się być rozmowa kwalifikacyjną z kierownikiem… Po rozmowie z kierownikiem obiecał odezwać się do końca tygodnia. Oczywiście telefonu ani maila nie dostałam… Dopiero po jakimś czasie przyszedł mail z informacja, że wybrali kogoś innego… Jaki pech, że w małym mieście każdy się zna i ostatecznie nikogo tam nie przyjęli, bo pracownik, dla którego szukali zastępstwa wrócił do pracy. Ogromna dezinformacja oraz zmarnowanie czasu, ale wiadomo z tym się trzeba liczyć szukając pracy.

Pytania

• Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Nie dostałem pracy
logo firmy Specjalista IT
SZPZLO Warszawa-Ochota
(182 opinii)
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
(3 opinie)
logo firmy Kierowca w Transporcie Międzynarodowym C+E
Wolter Koops International Logistics Sp. z o.o.
(2413 opinii)
logo firmy Magazynier
Diabetyk24 Sp. z o.o.
(42 opinii)
Aplikuj na wiele ofert
Lech Poznań

W poznańskim DOP-RUP siedziała banda Trawczyńskiego. Kumoterstwo,nepotyzm, (usunięte przez administratora) , (usunięte przez administratora) Trawczyńskiego powinni wywalić na zbity pysk razem z jego przydupasami.

.warta
@Lech Poznań

wiesz sam dobrze że i tak go nie zwolnią, bo też zatrudniony po znajomości i sie już tam zasiedział

.barka
@.warta

cała ta grupa na górze obsadzona jest po znajomości, trzymają władze i tyle :/

list
Kandydat

wiecie ile można zarobić jako listonosz w mniejszych miastach i czy sama poczta zapewnia samochód?

@list

Mniej niż minimalna krajowa + premia ok 200 zł, po to aby ta minimalna w ogóle była. Samochód......swój prywatny , jeździsz niszczysz go i zwracają tylko za paliwo . Dostać od Poczty to możesz jedynie długopis o ile będą mieli .

@Listonosz EX

Tyle samo w większych aglomeracjach. Już stażowe i 13 zabrali? Chociaż pewnie nie dosiedzi nawet do wczasów pod gruszą nie mówiąc o jubileuszach... Może odprawa emerytalna? Już się przez ostatnie 3 lata jak człowieka nie ma ta usługa państwu zrobiła deficytowa i straty z tych lat w kwocie 2 miliardy zostanie wypłacone w ramach rekompensaty. Powinni to zamknąć.

@Listonosz EX

jak to mniej niż minimalna krajowa?? Przecież nie można dostać mniej? Czyli umowa też pewnie jakaś śmieciówka skoro taka stawka? Aha, a jak nie mam prywatnego? Znaczy mam ale nie chce go wykorzystywać i nie chce nawet wskazywać że go posiadam.

alons
@.

jak nie masz samochodu to niestety obawiam sie ze albo nie dostaniesz pracy, albo bedziesz zasuwał na rowerze bo poczta nie oferuje samochodów ;/

@.

Mniej niż najniższa krajowa na umowie , plus premia ok 200 zl co daje razem minimalną krajową .... Żadnego auta nie dostaniesz , jeździsz swoim autem , możesz rowerem, skuterem nawet teczką lub helikopterem i będziesz go tankować ze swojej kieszeni a zwrot za paliwo dostaniesz ok 10 każdego miesiąca . Codziennie 10 /12 godzin w pracy i nikt za nadgodziny Ci nie zapłaci ..... nie wyrabiasz się powiedzą.

@Listonosz EX

Już przestali się za L4 czepiać?

Listonosz Ex

Daj sobie spokój z Pocztą , narobisz się , nie zarobisz i zniszczysz swoje auto , w zamian nic nie dostaniesz poza pensją minimalną ....... Szukaj pracy gdzie indziej , omijaj pocztę szerokim łukiem , wiem co mówię, 12 lat byłem Listonoszem .

listowy
@Listonosz Ex

do tego to nie to co kiedys, pare lat temu to chociaz jakis szacunek byl, a dziś to chyba najgorsza mozliwa praca bo nikt Cie nie szanuje

...

Niestety bardzo sie to zmieniło, pamietam jak jeszcze 10-12 lat temu bycie listonoszem w mniejszej miejscowosci było postrzegane na prawde pozytywnie, a teraz tak sie to zmienilo ;/

Listonosz Ex

Masz rację, ludzie na osiedlu maja z Ciebie pośmiewisko, że latasz z torbą jak pomylony w deszczu , mrozie , upale Każdy doskonale wie, że zarabiasz grosze . Praca Listonosza to dziś raczej obciach , powód do wstydu , że nie potrafisz, znaleźć sobie innej pracy.

astrO
@Listonosz Ex

NIESTETY! A przynajmnijcie sobie jak to kiedyś wyglądało, przerażajace jak ludzie zniszczyli te instytucje która kiedyś dobrze się kojarzyła, a dziś jak jesteś listonaszem, to znaczy że Ci w życiu nie wyszło ;///

REDUKCJE

Te zwolnienia to PRAWDA???

Mysza
@REDUKCJE

Niestety tak. U nas na Werze nie przedłużają umow. Podobno na umowy zlecenie nie mają kasy. Po emerytach etaty są wygaszane. Robi się już za trzech.

Nemo me impune lacessit
@Mysza

Czego używają by was zmotywować do wykonania pracy za 3 za tą najniższą o ile się z tym wyrabiacie i potraficie jeszcze to przeżyć? Może wcześniej to była spokojna i dobrze płatna robota? Myślę założyć biznes :)

Artem
@Nemo me impune lacessit

czym motywują? Faktem że większość ludzi nie nie ma gdzie znaleźć innej roboty i siedzą tutaj za grosze

Rwa
@REDUKCJE

Ile w końcu osób wyleciało?

@REDUKCJE

A co ...co mają nosić ??? Telegramy ???..Listów coraz mniej , kto dziś wysyła listy. Oficjalnie 5 tyś, praktycznie zapewne 10 tyś do zwolnienia .

koran

patrzac jak we wszystkich firmach zwalniaja ludzi to nie ma sie co dziwic ze i tutaj poleca

Si vis pacem, para bellum

Zwolnień nie będzie bo primo oni nie muszą takich płotków zwalniać z racji na wysoką rotację specjalnie utrzymywaną(podwójne standardy, wymęczanie pojedynczo) a secundo że ją na aż takie zwolnienia nie stać. Dostanie przeniesienie z urzędu 70km dalej na sortownie i tyle. Aż się sam zwolni. Zwolnienia grupowe miały być w administracji by pogonić tych nominatów z poprzedniej władzy(polecam poczytać co tam pisze zastraszany związkowiec którego już raz pogonili) póki jeszcze mogą (mencen grilluje z przed 3 miesięcy na YT)... Tak ten motłoch rozegrali że tylko będą na to robić dzięki przedewszystkim solidarce która dba o swoich... Nie wiem czego w oczekujecie że coś się tam poprawi i (usunięte przez administratora) za najniższą i więźniowie się wezmą bo zwolnienia? To w ogóle ciekawe czy są tam dalej więźniowie i jaka tam praca stanowi jakąś resocjalizację? Może powinien posiedzieć i pomyśleć nad sobą zamiast widzieć ten padający k-dolek gdzie aparatczyki wycierają sobie brudne nie powiem co człowiekiem na głodowej pensji? Niech kopie umocnienia!

seco
@Si vis pacem, para bellum

nie wiem czy to 100% pewne, przecież duże ilosci osob poleciały, podejrzewam ze kolejne tez beda ;/

eses
@seco

jak juz ktoś traci pracę to ci ludzie na najnizszych stanowiskach, czyli Ci którzy najmniej sobie na to zasłużyli. Robote powinni stracić ludzie na najwyższych stanowiskach!

olo
@eses

i to jest właśnie sprawiedliwośc w tej "państwówce", najłatwiej zwolnić pracowników którzy niczemu nie zawinili, a Ci wysoko beda siedziec i (usunięte przez administratora) w stołek dalej!

eh
@olo

tam nikt jest jest winny, wszystko przecież działa doskonale, nikt sie nie przyzna że poczta to wydmuszka która nadaje sie do zamknięcia

byk
Inne

oczywiście że nie dałaby rady, gdyby to była firma to nikt nie chciałby z nich korzystać

MARN
@byk

pamiętam jak kiedyś za dzieciaka chciało się pracować jako listonosz, a dzisiaj? Żadnemu dziecku nie przyszłoby to do głowy...

karo
Inne

prawda, tylko niestety nikt tego tak nie zrobi, jak ogarna biurokracje to okaze sie ze polowa ludzi nie jest tam potrzebna, a rodziny nie zwolnia

Zofia

Dzień Dobry, otóż mam takie doświadczenie z kurierem Poczty Polskiej Panią Agnieszką: a to nie ma wydać reszty, albo zapomniała terminala, a w mailu Poczty mam informację, że mogę zapłacić kartą. Mając do wyboru - wybiorę innego doręczyciela. Pozdrawiam. Zofia

Paweł Sz.
@Zofia

Niestety dla PP pracują firmy zewnwtrzne i tu jest problem

Klient
@Paweł Sz.

Problem, to jest taki, że z poczty jeszcze (usunięte przez administratora) nie wyszła. Pisanie, że mało płacą w Warszawie listonoszom to kpina. Omijać taką pracę z daleka, tym bardziej w Warszawie, gdzie ofert nie brakuje.

loko
@Klient

ludzie chca tu pracowac bo to ciepla posadka, raz ja zlapiesz i pozniej masz spokoj. Wychodzą z takiego zalozenia i stad ludzie chca tu pracowac

eko
@loko

coś w tym jest, raz zaczną pracę i pozniej się tego trzymają...

Jaqu
Inne

Chciałem szczególnie podziękować Pani Justynie Stafińskiej z infolinii, z którą miałem przyjemność spędzić masę czasu na wyjaśnianiu niezwykle skomplikowanej i ważnej dla mnie sprawy. Pani Justyna wykazała się ogromną cierpliwością i profesjonalizmem. Była również niesamowicie życzliwa i pomocna. Zrobiła wszystko by mi pomóc a nie było to łatwe. Niemniej "pchnęła" sprawę do przodu za co jestem niezmiernie wdzięczny. Dziękuję Pani Justyno a PP gratuluję takiej pracowniczki.

Sylwia
Inne

Jestem bardzo oburzona tolerowaniem złej pracy kuriera przez kierownictwo Poczty. Moje słowo klienta i dowody przegrywają ze słowem kuriera, który twierdzi, że był i nikogo nie zastał, więc paczka do odbioru na poczcie. Ja wysyłałam smsy do kuriera, że czekam na niego, w domu byli też inni ludzie, którzy potwierdzają, że kuriera nie było, ale Poczcie wystarczy jego słowo, że był. To nie była pierwsza taka sytuacja. Kurier ma się dobrze, a ja muszę zrezygnować z usług Poczty. Wszyscy obiboki możecie tu podjąć pracę i nie pracować uczciwie. Nie bójcie się, Poczta wam nic nie zrobi.

eeeeh
@Sylwia

Tu toleruje sie nie tylko złą prace kurierów ale wszystkich pracowników!!

Grzesiek PTW
Kandydat

Witam mam takie pytanie..dlaczego w innych dużych miastach jak Kielce Zabrze Częstochowa itp kierowca pow 3.5 t jest na umowę o pracę pełny etat..a w Niepomicach od dłuższego czasu tylko umowa zlecenie

Gosia
Inne

Dramat jeśli chodzi o dostawy poczta polską przesyłka wysłana 9 maja do dziś jej nie ma !!!

@Gosia

Nie ma ludzi do pracy , nie ma kto dostarczyć A tu jeszcze do zwolnienia min 5000 osob czeka .....będzie jeszcze lepiej. Poczta to stan umyslu . Zawsze może Pani dla uspokojenia kupić na Poczcie przepisy siostry eutanazji.

@Listonosz EX

już nie mów że te opoznienia sa z pwoodu braku rak do pracy bo az kisne. Jakoś UPS, inpost i inni nie maja tego problemu i potrafia dostarczac bez opoznien

Ziolek
@klient

W dużej mierze to prawda, nie ma ludzi do pracy. W dużych miastach jak Warszawa, Wrocław przesyłki leżą tygodniami na magazynach. Za taką pensje nie ma się co dziwić że lawinowo Poczta się zwija.

@klient

Tu trzeba popracować, aby zrozumieć tego molocha . Nie można porównywać UPS czy InPost do Poczty , poczta zajmuje się wszystkim i niczym . Proszę zatrudnić się choć na miesiąc jako Listonosz to Pan / Pani zrozumie co to za (usunięte przez administratora) . Pozdro od byłego Listonosza .

UP BIELINY KOŁO KIELC
Inne

Jak to jest że pani Skrzyniarz naczelniczka nic nie potrafi nie nadaje się na stanowisko Naczelniczki a ma swoje stanowisko . Gdzie to można zgłosić

pracuś
@UP BIELINY KOŁO KIELC

do centrali ale znajac zycie to i tak nikt sie tym specjalnie nie zajmie, bo tu reka reke myje i nic sie nie zmienia, chyba ze chodzi o szarych pracowników...

irena
Inne

Ale chyba sami widzicie i wiecie jak wysyłki są doręczane, te terminy czasem to dramat straszny ;/

Bałagan
@irena

zmieniaja sie pracownicy, zmienia władza, ale opoznienia pozostaja bez zmian :D Chociaz tyle daja pewnego

@Bałagan

Wbrew pozorom mało się tam zmienia. Kilku odpowiedzialnych jak się zdenerwuje i co najwyżej zastępstwo raz na jakiś czas. Dziadostwo, brak organizacji i kultury, leśne dziadki nie do ruszenia i klany coraz mniej zarabiające to to czego można być pewnym. Dla niektórych szkoła życia jak nie mają co robić...

Nick
Kandydat

Jak u was wyglądają stawki na kurierce? Pytam kierowców a nie HR bo interesuje mnie realnie

bronek
@Nick

Nie dostaniesz wiecej niż trochę ponad najniższą krajowa

@ryszard
Inne

Na list z Białogardu do Przechlewa czekałem 12 dni (około 110 km). Nie dziwię się że ludzie nie chcą korzystać z usług poczty. Nie będę ich żałował

Pracownica

Ogłoszenie o pracę a w rzeczywistości to zastępstwo.... Dużo obiecują mało dają. Po miesiącu pracy nagle wraca osoba nie obecna a ja na bruk pomimo tego że to L4 pani miało być dluuuuugotrwale . Zrezygnowałam z pracy po to żeby przepracować miesiąc i zostać z niczym. Żenujące. Nie polecam nawet CV tam wysyłać.

Marcin
@Pracownica

Jestem w podobnej sytuacji. A wrecz identycznej. Po miesiącu wrocila Pani, a mi zaproponowali umowę zlecenie w godzinach 14:30-22:30 i 2-10. Jaki ja dojazd znajdę na 2 w nocy. Porażka

grary

16.05.2024 nadałam paczkę w urzędzie pocztowym usługą pocztex. Do dziś nie została doręczona, zalega w terminalu przeładunkowym we Wrocławiu i nikt nie może mi powiedzieć czy zostanie dostarczona.Nie wiadomo co się z nią dzieje. Od około 14 lat wysyłam wnukom paczki przez pocztex i taka sytuacja zdarza mi się pierwszy raz. Po korespondencji z różnymi osobami zatrudnionymi w PP wiem już , że jest to rodzaj protestu organizacji zakładowych przed reorganizacją. Kosztem nas -klientów. Na moją uwagę , że na poczcie zawsze były wakaty a mimo to realizowali usługi w rozsądnym terminie i nie są jedyną jednostką w której brakuje personelu -policja, służba zdrowia- a zadanie są wykonywane, dowiedziałam się, że nie mam o niczym pojęcia i się wymądrzam. Nie widać też działań zarządu PP zmierzających do rozwiązania problemu. Mają się dobrze a "przedstawiciele pracowników" w radzie nadzorczej pewnie jeszcze lepiej. Utrata klientów z których żyją, to pewna droga do likwidacji instytucji. Trzeba żeby "wojownicy" zdali sobie z tego sprawę, bo w części przyczynili się do obecnej sytuacji.

pecunia non olet

Nawet na społecznej robocie. 2 miliardy. 2 tysiące milionów na 2 lata. 1/5 umocnień obecnej uśmiechniętej koalicji na wypadek wojny z rosją szykowanych XD Prezes jak zrobił obchód po tym swoim tytaniku w kilka dni to wziął od razu urlop XD Się chłopczyna zmęczył taszcząc chyba cały swój dobytek. Wrócił z genialnym pomysłem że będziecie przedszkolanki w międzyczasie wydawania i czego tam jeszcze nie robicie. Będziecie żołnierzy przyjmować. Jak swego czasu chodzili pytając się ludzi o jakieś genialne pomysły co tu zrobić jak pocztę uzdrowić(zaraz po przegranych sądówkach) a teraz widocznie z kawałka papieru czapeczka malarska, kawałek spinacza i zmiotka byś odrestaurowała te urzędy by wytrzymały więcej niż petardę z odpustu XD Kto wie co jeszcze! Bo grupka pasjonatów jak was w jednej telewizji nazwano się buntuje... A przepraszam, bo nie pracowała należycie starannie i masa długów(w tym intelektualnych xd). Pokutnicy.

Zostaw merytoryczną opinię o Poczta Polska S.A. - Warszawa

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Drogi Użytkowniku,

NIE dodawaj opinii, która:

łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
jest wulgarnym komentarzem
jest niemerytoryczna

przebieg on-boardingu nowego pracownika
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Poczta Polska S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Poczta Polska S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 412.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Poczta Polska S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 345, z czego 41 to opinie pozytywne, 225 to opinie negatywne, a 79 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Poczta Polska S.A.?

Kandydaci do pracy w Poczta Polska S.A. napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Poczta Polska S.A.
1.5/5 Na podstawie 897 ocen.