Opinie o poczta-polska.pl - Poczta Polska S.A. w Warszawa

Poczta Polska zajmuje się świadczeniem usług pocztowych, bankowych, ubezpieczeniowych i logistycznych dla klientów indywidulanych, firm i instytucji, za pośrednictwem prawie 7,2 tysiąca placówek, agencji oraz filii pocztowych.

Najnowsze opinie pracowników i kandydatów do pracy o Poczta Polska S.A. w Warszawa

Pioter

Dostajesz nic za kosmiczną odpowiedzialność przy zerowym szkoleniu i wsparciu firmy. Szczegóły poniżej. 1. Na rękę dostajesz jakieś 1870 zł. Jak ktoś pisał poniżej pomyłka z listem poleconym z sądu może Cię kosztować o wiele więcej. Kara dla Ciebie w sytuacji gdy go zgubisz lub wydasz nieuprawnionej osobie, to połowa średniego krajowego wynagrodzenia brutto wg GUS. Na moment pisania tego posta, to około 2500 zł. Nie muszę wspominać, że odpowiadasz za powierzone pieniądze na przekazy pocztowe, to jeszcze musisz wyrabiac plan sprzedażowy. 2. Teoretycznie masz dwutygodniowe szkolenie z opiekunem stażu. W praktyce kto inny Cie uczy, niż masz w papierach. Codziennie jesteś na innym rejonie, a po 4 dniach już oczekują od Ciebie samodzielnej pracy w terenie. W konsekwencji nie znasz rejonu, nie znasz ludzi i masz sieczkę z mózgu. 3. Naczelniczki/naczelnicy to z reguły osoby, które zatrzymały się mentalnie w PRLu (jak 70% personelu PP). Mój naczelnik zwany Gogusiem przez listonoszy nie ogarniał nic. Do tego nie raz wprowadził mnie w błąd. 4. Załoga - jak pisałem wcześniej - w większości "późny Gomułka" Nic nie muszą. Nic nie pomogą. Młodzi bardziej skorzy do pomocy. Ale pracują z reguły krótko, bo jest ogromna rotacja. 5. Najlepsze są pozory rozwoju PP. Mój naczelnik jak się przyjmowałem do pracy opowiedział mi o tabletach. Jak firma HP jeszcze o nie dbała w ramach gwarancji to jako tako działały. Po gwarancji z 9 ładowarek zostały 3, a tablety brudne i poniszczone. Oczywiście PP o bateriach do rysików tez nigdy nie pamiętała i listonosze kupowali za swoje. Po co brac tablety z magnetycznymi rysikami, jak można kupić droższe na baterię... Do tego system (zrobiony samodzielnie przez pocztę, a oficjalnie przez firmę informatyczną z grupy Poczta Polska) na tabletach zrobiony jak strony www lat 90. O określeniu przyjaznego i intuicyjnego interfejsu możesz zapomnieć. 6. Ogólnie chaos! I jeszcze raz chaos! Panie z dyspozycji przez 3 dni moje polecone wypisywały na kogoś innego i nawet nie miałem ich jak pobrać z serwera na tablet. Taki XXI wiek na poczcie. Słowem podsumowania. Jeśli lubisz ryzykować swoim zdrowiem i finansami, a do tego lubisz mieć mętlik w głowie, to ta praca jest dla Ciebie. A jeśli używasz choć 10% mózgu, to unikaj tego miejsca jak ognia.

Prawie pracownik

Chciałem się zatrudnić jako przedstawiciel handlowy, a tu hit!!!! Do klientów mam dojeżdżać komunikacją miejską i będę miał zwrot za bilety, Hahaha ludzie czy Wy żyjecie w XXI wieku???? (ja rozumiem że mam terytorium miasta - ale powagi dla stanowiska to nie macie za grosz), Przedstawiciele którzy mają poza obręb miasta wymóg.... własnej auto i tu padło (zwracamy wszystkie koszty), chciałbym umysłowic że placicie 0.83 gr za kilometr zgodnie z ustawą, a stawka jest od prawie 10 lat - jesteście niepoważni

Lalka

Czy da się dostać pracę w okienku po liceum, bez żadnego doświadczenia zawodowego?

Listonoszka

Szokują mnie te negatywne opinie. Ja jestem listonoszką i uważam że jest bardzo fajnie. Dobra wypłata praca lekka i przyjemna. Dużo można poznać ciekawych miejsc i ludzi. Na papierze mam 5,600 brutto. Umowa stała, prawo do dni wolnych. Pracuje się 8 godzin dziennie a nawet krócej. Związkowcy bardzo dbają o zwykłych pracowników.

Podwyżki

Od jutra gigantyczne podwyżki dla Pocztowców i premia świąteczna jeszcze wleci. :)

@Podwyżki

Większość poniżej minimalnej z podstawami i tylko kwotowe utrzymanie dysproporcji na miesiąc przed powrotem vat'u. W sam raz na osłodę chyba że przestaną jeść :) Pytanie jak ze zwolnieniami od nowego roku i co z następnym przetargiem z e-doręczeniami za rok. Tu nawet nie ma się z czego śmiać...

zad
@Veni vidi vici

Dzisiaj przeczytałem artykuł: "Poczta Polska dała pracownikom najwyższe podwyżki w historii"

Przyszła listonoszka
 Rekomendacja
@Veni vidi vici

Ja tam się zatrudniam nawet od zaraz. Moja koleżanka pracuje na poczcie bardzo sobie chwali. Ma fajne bonusy premie i dobrą wypłatę. Praca jest lekka i przyjemna.

Pucztowa ssj100

A curz to za proca?

Przestań sobie drwić...

To ja Nowy wpis
@Przyszła listonoszka

Masz rację, praca listonosza jest fajna. Można nawet nie pracować tylko listy wyrzucać. Zawsze to mniej czasu zajmie. Można również listy raz na rok wrzucać do skrzynki, może się zmieszczą. Tak od kilku lat pracują "moi" listonosze. Powodzenia

gość Nowy wpis
@To ja

można też z listów kraść pieniądze, mnie to właśnie spotkało, wysłałem rodzinie na wsi 200 zł listem poleconym ale nie dopisałem numeru domu i list wrócił z adnotacją "niekompletny adres" niestety w środku była tylko kartka z życzeniami a kasa znikła, ktoś musiał mieć na to dużo czasu i doświadczenia bo koperta nosiła ledwo zauważalne znaki otwierania z boku, wiem że nie powinno się tak przesyłać pieniędzy ale to starzy ludzie nie mają żadnych rachunków bankowych a ja chciałem przyoszczędzić na przekazie pocztowym, wcześniej też im tak wysyłałem i nie było problemów, cóż człowiek uczy się na błędach a na poczcie są (usunięte przez administratora) :-(

gość Nowy wpis
@Przyszła listonoszka

widzę że masz poczucie humoru

ikonka

Sprawdź 201 opinii klientów firmy Poczta Polska S.A. w Warszawa.

Sprawdź
gol

- Pracownicy sami wpisują sobie przepracowane godziny na listę. Ręczę, że za wszystkie nadgodziny mają zapłacone – mówiła Katarzyna Nowak, dyrektor Rejonowego Urzędu Poczty Poznań – Województwo. W grudniu ub.r., podczas powtórnej kontroli, PIP stwierdził, że pracownicy nadal nie otrzymali pieniędzy. Wykazano także szereg nieprawidłowości.

Pracownik poczty
@gol

Tak, sami wpisujemy w jakich godzinach pracujemy. Mało tego… jest ciągły hałas o generowanie nadgodzin. Jak przyjdzie co do czego, to są one zapłacone, ale „w nagrodę za nadgodziny” przenoszą Cię na inny urząd albo filie byleby tylko Ci pokazać „gdzie Cię mają” i byle „dowalić” pracownikowi. To jest chore, że tak można się mścić na pracownikach. Kolejna rzecz… nic sobie człowiek nie zaplanuje bo jednego dnia słyszysz i widzisz w grafiku, że idziesz do pracy cały tydzień np. na 6:00, a następnego dnia (albo najlepiej w sobotę) dowiadujesz się, że 2 dni idziesz na 12:30, a np. pozostałe 3 dni tygodnia idziesz na 6:00 albo jeszcze inną godzinę. Z tego co słyszę nie raz, to „kierownictwo” samo się mianuje „kierownikiem”. Wielce mi podwyżka… po prostu o miesiąc wcześniej mamy wypłacone to, co od stycznia będzie i tak najniższą krajową. Dodatek? Jak sama nazwa mówi, według mnie „dodatek” jest dodatkowymi pieniędzmi do wypłaty, a nie wliczanym w najniższą krajową. Nawet pracownicy, którzy pracują ponad 30 lat mają najniższą krajową na umowie z tym, że dostają dodatkowo stażowe (oczywiście liczą się tylko lata przepracowane na PP). A najgorsze, że zaczyna się jawny mobbing w tej pracy. W 2 tygodnie musisz się nauczyć tego, czego inni pracownicy nie wiedzą pracując nawet 2-3 lata. A jak czegoś nie wiesz, to jeszcze dostaniesz opier…ol od kierownictwa, że jak możesz pracować i nie wiedzieć jakie mamy usługi (które dopiero co były wprowadzone i nikt nas na urzędzie nie poinformował). Żenada i kabaret zarazem.

@Pracownik poczty

Już się solidaruchy kierownicze spotkali przy kotlecie jakieś 2 tygodnie temu by wam dogodzić i poprawić trochę pracę... Trochę dziwne że po tej dopłacie do "niedoliczonej" usługi powszechnej dalej fundowany jest mobing w myśl zasady wiesz jak jest, jak nie jesteś (usunięte przez administratora) pracuj, chyba po to tu przyszedłeś. Dociskane normy i usprawnienia dają ciekawy efekt przy tej organizacji skoro przegrywa ona z minimalną. Zaraz dalsze uszczuplania i najwyżej będzie można zobaczyć czy gdzieś indziej nie jest lepiej... Ponad połowa na granicy minimalnej co nie znaczy że na minimalnej! Pytanie gdzie i za co... Wojna się skończy to się dopiero poprawi chyba że im wszystko "wyjdzie".

Dawid
@Pracownik poczty

To nadgodziny nie są dobrze widziane że przenoszą karnie do innej placówki? W ogóle mogą tak robić i przerzucać między urzędami? Trzeba się na to godzić czy można odmówić?

@Dawid

Są nadgodziny i są dobre premie. Trzeba tylko rzetelnie pracować, a za pensje będzie można wyjechać na wakacje za granicę np. na Kubę.

Veni vidi vici Nowy wpis
@Dawid

Teoretycznie to mogą. Kiedyś jak interesowałem się dyskryminacją płacową trafiłem na jeden wyrok sądu przyznający pracodawcy prawo do przeniesienia nawet o 70km. Dużo osób było do nas zsyłanych na wer jak już sobie darowali szukanie jakichkolwiek pracowników. Pewnie nawet za mnie kogoś ściągnągneli. Nie wiem czy bez zgody można na stałe.

Gosc28
Użytkownicy czekają na odpowiedź 10 godzin.

Nie polecam nikomu. Wydajesz sporo kasy na dojazd bo paliwo kosztuje a wynagrodzenia w roku 2022 w grudniu na 0.65 etetu to 1500zl.Wsparcia zero, praca ciezka i trudna. najpierw smieszne testy ktore musisz zdac jesli nie zdasz nie mozesz usiasc obslugiwac klienta... Oczywiscie gdy Pani naczelnik usiadla 3 x ten test oblala....pytaja o rzeczy ktorych pracownik z 15 letnim stazem nie wie a Ty bez szkolenia bez tej wiedzy masz wiedziec Wiec ile dostaje sie sie na caly etat? Odchodzac z firmy poniewaz 1500zl to kwota absurdalna..mieszkanie ,dojazd,zyciem.z czego mialam zrezygnowac aby tam pracowac badz pozyczac na paliwo Bo nie bylo mnie stac Pani naczelnik oburzona. Oczywiscie ona zarabiala o wiele wiele wiecej .wiec praca odpowiadala. siedzialam po godzinach nikt nie placil. Nie idzcie tam!! Wyzysk, ludzie sie zmieniaja co chwile. Brak wsparcia,wdrozenia.

Awizuwka
 Rekomendacja

Bardzo fajna praca. Super solidna pensja dzięki której można wsiąść kredyt albo pojechać na wakacje za granicę. Szypko można awansować z roku na rok ze zwykłego listonosza na kierownika. Trzeba tylko chcieć i mieć wiedzę i logistykę w głowie. Moja koleżanka była zwykła listonoszka, a po roku solidnej pracy awansowała wyrzej.

Aleksandra
@Awizuwka

Serio? Nie no jeśli tak to idzie pogratulować ale w sumie jak konkretnie to osiągnęła? Jakieś bardziej szczegółowe porady jak można doprowadzić po roku do awansu? I czy wiesz może jak bardzo podwyższyło się jej wynagrodzenie?

@Aleksandra

Moja porada dla ,,awizuwka ,, kupić słownik ortograficzny , języka polskiego . Awansować to można na gorszy rejon , jak Cie nie będzie lubić kierowniczka lub będziesz chorować. Ludzie po 30 lat pracują jako Listonosz , nigdzie nie awansujesz , bo nikt Cie nie dopuści do korytka ....lepsze stanowiska obsadza rodzina ,znajomki , układy układziki.

@Awizuwka

Zwykła prowokacja która miejmy nadzieję szybko się nie powtórzy...

logo firmy Only for Native Speaker
GoWork.pl
(490 opinii)
logo firmy Przedstawiciel handlowy
The Burman Robinson
(3 opinie)
Wyślij CV
logo firmy specjalista w zakresie psychologii
Sąd Okręgowy Warszawa-Praga w Warszawie Sąd Okręgowy Warszawa-Praga w Warszawie
(2 opinie)
Aplikuj na wiele ofert
Przyszły pracownik poczty
Kandydat

Ludzie zarabiają tam najniższą krajową (obecnie na umowie 2900 zł brutto - oczywiście pracownicy najniższego szczebla) a zarząd organizuje imprezę z uroczystym odsłonięciem znaczka z podobizną kaczyńskiego. Dodatkowo wcześniej sasin dostaje medal za szczególne zasługi dla poczty. Nie wiem w czym ma to zachęcić przyszłych klijentów do korzystania z usług poczty polskiej.

Jerzy

Przypominam Ci że minimalna krajowa brutto to 3010zł

Przyszły pracownik poczty
@Jerzy

To zapytaj się swojego listonosza ile ma na umowie za cały etat i zadaniowy czas pracy.

@Przyszły pracownik poczty

Na umowie dostaniesz 2900 plus ok 200 premia , premia jest dopełnieniem do najniższej krajowej , mi raz zabrali całą premie bo sobie ole .... prace , to i tak mi oddali jako wyrównanie do najniższej krajowej . Czas pracy zadaniowy , jak będziesz 10 godzin w pracy to i tak nikt Ci nie zapłaci nadgodzin , a jak będziesz, się upominać to naczelniczek pokaże Ci obciążenie praca na którym będziesz mieć 80 procent .....stwierdzi , że powinieneś mieć jeszcze dołożone do rejonu.

Co Takiego
@Przyszły pracownik poczty

2900 brutto na cały etat...?!To kpina już nie wspomnę o odpowiedziałności. W sklepie spożywczym można więcej zarobić,i nie chodzi tu o lidla,a o zwykły osiedlowy.

@Co Takiego

Dodam jeszcze że wiceprezesem zarządu z ramienia pracowników jest pan z solidarności, który jak widać "dba" o swoich pracowników. Płaćcie dalej skladki na solidarność, napewno wasz los, dzięki tym panom się wam poprawi.

Veni vidi vici

Podobno poczta szuka pracowników a tu w interwencji taki reportaż: Walczy z Pocztą Polską. Zwolniono go po 32 latach pracy. Kogo i do czego w tam szukacie a przede wszystkim na jakich warunkach? Mam wrzucać nazwy tych starych reklam pracy w tej zapchlonej instytucji?

@Veni vidi vici

Ogladam wczoraj reportaż w Polsacie .... Człowiek zachorował poważnie, a oni go zwolnili po 32 latach ....wstyd i hańba. U nas było podobnie , kobieta zachorowała , gdy wróciła dostała wypowiedzenie . Taka jest poczta , jak dobrze ze odszedłem i nie muszę już siedzieć i odlać facjaty naczelniczka i naburmuszonych kierowniczek .

Zwykła pracownica

Zwykła listonoszka. 4 lata starzu 4200 netto na renke.

@Zwykła pracownica

4 lata stażu, i 2 błędy ortograficzne w jednym zdaniu.

@Listonosz Ex

Zdaje się że oni teraz wysilają się by zatrudnić właściwe osoby :) pieniędzy tam nie ma i nie będzie... Konkurencja lepiej zorganizowana, tańsza i się lepiej wywiązuje a za tym idzie zgarnia rynek. Bez "awizowca" , obsługującej małomiejski empik z stałymi dostawami z kurii, zapijaczonej magazynierki, topornie robionego sortowania i całej administracji od tego i owego co tylko zdalnie "robi" lub na zwolnieniu siedzi. Już niedługo kolejna kuracja odchudzająca chyba że wojna się skończy wcześniej i nowe nabytki szybciej uciekną :) Na bank będzie ciekawie :) następnym wpisem z tym nikiem się nie sugerujemy jeśli nie jest krytyką tej spółki a dziwną próbą ośmieszenia się samemu... My się już wiemy czego spodziewać :)

Prawie pracownik

Sławek Rębisz

NIE WARTO

@Prawie pracownik

W poczcie polskiej nie wiedzą co znaczy Przedstawiciel Handlowy, znam kogoś kto pracował i to stanowisko ma się nijak to realiów rynkowych. PH powinno przynosić tylko przychód, byc zdała od robienie umów, papierów itp, a tu jest pięć stanowisk w jednym, do tego brak auta i przejazdy komunikacją, śmiech - dajcie im chociaż rowery.

Przedstawiciel
@Prawie pracownik

Do tego dodam że jak pracujesz swoim samochodem, to nie masz miejsca do parkowania zapewnionego, a że wszędzie strefa to płacisz to już jest żenada na maksa

Gosia
@Przedstawiciel

To chyba żart?, jeździsz swoim samochodem, a pod biurem nie masz zagwarantowanego parkingu czy opłaconego miejsca???, w to nie uwierzę, to ciemnogrod ale chyba nie aż taki ????????????

Przedstawiciel - były
@Gosia

To prawda

Markus Aurelius
@Prawie pracownik

Dojazd autem w Warszawie to też hit patrząc na wszechobecne korki i brak miejsc do parkowania oraz koszt miejsc płatnych. Pewnie geniusze na Poczcie uznali, że taniej i wcale nie wolniej podróżuje się publiczną komunikacją, co szczególnie w centrach miast wydaje się całkiem sensowne - wysiadasz z autobusu, do klienta jedziesz rowerem miejskim, chwalisz mu się, że dbasz o ekologię, masz same plusy ;).

@Markus Aurelius

Dodam tylko że zatrudniać się jako PH jesteś na samym końcu łańcucha pokarmowego, poleceniach Ci wydaje każdy od tzw SOK, 10 kierowników ich pomocników itp, nie masz kiedy jeździć do klientów, a jak nie jeździsz to pytanie czemu nie jeździsz?, jak jeździsz to po co jedziesz - ciągły problem z delegacjami i tłumaczeniami się z tras - ale tak jest jeśli osoba która zarządza zespołem nie ma doświadczenie z PH, nie polecam

Katowice
@Waldek

Podobno na Dolnym Śląsku pracował (bo już nie widzę), jeden człowiek, prawdziwego zdarzenia ale się go pozbyli lub odszedł bo z jego praca typową PH i rzeczywistością pocztowa nie dałoby się go przerobić na, uleglego i oddanego pocztowca i to mnie zastanawia bo zamiast czerpać w drugą stronę wiedzę robią wszystko żeby ktoś kto w innej firmie odnosił sukcesy żeby go w tu "ustawić do poziomu nic nie znaczącego trybiku" bez wsparcia, pomocy i na szarym końcu - jak to ktoś napisał _łańcucha pocztowego. Zamiast trzymać takich rękami i nogami to pozwalacie odejść, ale pracuję z betonem hahaha

Tomek
@Katowice

Czego wymagać od kogoś kto ma inny system pracy, tam chcą zmusić do swojego myślenia i dostosować do betonu - to instytucja gdzie pracują całe rodziny, od pokoleń - jeśli ktoś się wylamie z tego szablonu to się nie nadaje

Reju
@Gosia

Takie są etaty na poczcie. Twoje miejsce zajmuje zasłużony pracownik, a ty musisz sobie wygospodarować odrobinę miejsca. Najłatwiej na procentach :)))

Gadomski
@Prawie pracownik

Podobno książeczki sensoryczne mają kolosalną przyszłość

Riko
@Tomek

Potwierdzam fakt

Lak
@Prawie pracownik

Ale to powód do wylewania swoich żalów na forum? Przecież nikt Cię nie zmusza do pracy tam.

Realista
@Prawie pracownik

Jest koniec 2021 roku i sytuacja się nie zmieniła. Nadal jest dokładnie jak opisałeś.

***** Pocztę Polską

Poczta Polska właśnie taka jest, zacofana i staroświecka. NIE POLECAM

Mirek
@Prawie pracownik

W Zabrzu wielu naszych ochroniarzy kombinuje z L4, remontują domy oraz dorabiają u konkurencji. Sa też tacy co jajka noszą komendantowi ...żenada !!

Pioter

Kazik
@Pioter

Możesz coś powiedzieć o pracy kierowców, chodzi mi o kierowców kat B. Ostatnio widziałem ogłoszenia.

zzparasol
@Kazik

A co to za zawód kier kat B ? Nie mozna by sie troche postarać i wydłuzyć prawko...? Lepiej już do opaty jak sie nie chce uczyć...!

ja
@Pioter

potwierdzam - wytrzymałam jako doręczyciel 2 miesiące (wyrobiłam - bo nie wyrabiałam 60 h nadgodzin bezpłatnych - zadaniówka). Każdy dzień to był stres i szybko szybko szybko listy kasa pobieranie odpowiedzialność. Do dzisiaj śni mi się to po nocy po roku. Skrajna odpowiedzialność - nigdy już nie podpiszę takiej umowy - kary jak napisałeś - rosyjska ruletka. Nigdy więcej :-)

marcjano
@Pioter

BARDZO ODPOWIEDZIALNA PRACA ZA TRAGICZNIE NISKIE ZAROBKI, CZĘSTO W DUSZNEJ ATMOSFERZE

Vor Worionowicz
@Pioter

Już dochodzi łapanie na kredyty. Jeszcze tylko pobieranie wymazów i kamperem w rejon :)))

Wandal
@Pioter

GoWork nie usuwajcie prawdy o wer Komorniki dlaczego nie mają KWARANTANNY jak dyrektor Dyspozytor kierownicy hali maja koronawirusa pytam gdzie Sanepid bo zamiatane jest wszystko pod dywan

Zida
@Pioter

A ja mam takie pytanie do pani rzecznik dlaczego nie są rozpatrywane wnioski dobrowolnych odejść tylko swoi maja rozpatrywane a naglasniacie nieprawdę na całą Polskę a jeśli pani twierdzi że jest inaczej to zapraszam na wer Komorniki i zapytac pracowników dlaczego tak sciemniacie

Grodzień
@Zida

A na co mają jątrzyć dziurę w serze szwajcarskim? Żółciutkim, waniającym, lekko zapowiadającym nalot pleśni. A skarżył się ktokolwiek na "wczorajszych" przesypiających pół zmiany na tak zwanej stołówce? A może grupa skazanych coś zauważyła? Jakieś wysoko ubezpieczone zniknięcia przesyłek, poza Częstochową, rzecz jasna :)

nick
@marcjano

zgadza się wszystko co napisałeś... ale powiedz mi jakim prawem listonosze roznoszący emerytury biorą od emerytów kase za dostarczenie pieniędzy. Ktoś powie bo dają ... to nie argument, zawsze można odmówić i wytłumaczyć, że nie trzeba bo to wliczone jest w pensję (jaka by nie była). Ostatnio mama powiedziała, że jak nie da kasy (to tylko drobne, końcówka emerytury) to albo dostanie ją na końcu, albo będzie musiała iść na pocztę. Listonosz obsługujący rewir sąsiadom tłumaczył, że u niego jest taniej bo bank sobie bierze prowizję 12 zł. Czy to jest uczciwe?

Mahda

Najlepsza opinia ze kierownictwo mentalnie rodem z PRL ????potwierdzam

@nick

1. To są ludzi pieniądze i jak mają dać ochotę to ich sprawa. 2. Listonosz i tak Ci wypłaci pieniądze czy mu dasz czy napiwek czy nie. 3. To co raz mniejsze zjawisko, bo jednak wszystko idzie w stronę cyfryzacji. Poza tym zazdrościsz listonoszom, ze zarabiają nieco ponad 2000 zł i odpowiadają życiem i zdrowiem za bardzo duże pieniądze?

smutne to
@ja

do tej pory nic się nie zmieniło , traktuja ludzi jak smieci ,

Wiola
@Pioter

Cała prawda ale nikt za to się nie weźmie byle stołki są ważne a nie jakieś tam listy i paczki Zapraszam na wer Komorniki na 80 kierowców jedna stołówka zero maseczek nawet okna nie można otworzyć bo zostały skręcone na stałe a pytam gdzie sanepid zapraszam telewizję gazetę itp

Dział wynagrodzeń I kadr
@Pioter

Doskonale zgadza się z opinią pomimo ,że pracowałam w innym dziale. Jak widać wiele rzeczy się powiela...

Gosc
@Pioter

Od 40 minutvstoje w kolejce ponieważ obsługiwany jest klient hurtowy, dla którego powinno być odrębne okienko albo limit wysyłanych przesyłek na 1 klienta. Muszę odstać ponieważ nie dotarła do mnie przesylk która listonosz powinien doręczyć wczoraj. Mam byc zadowolony?

Jack
@Pioter

Poczta to porażka na całej linii

Domi
@Pioter

Trudno sie nie zgodzic...

LS
@Gosc

Najlepiej nic nie mówić, bo milicja cie zablokuje xd

Mirek

Była listonoszka

Dałam jedna gwiazdkę za pensje zawsze na czas. Poza tym trudno mi wskazać jakiekolwiek zalety. Wytrzymałam nieco ponad 3 lata jako listonoszka. Praca ciężka (nawet bardzo), w ciągłym pośpiechu, do tego bardzo duża odpowiedzialność za powierzone mienie. Mi pod koniec pracy przyszła reklamacja na nieprawidłowo wydany list z sądu sprzed 3 lat ! (początki mojej pracy). Na moje słowa, że reklamacje można składać do roku czasu usłyszałam, że "sądy mogą zawsze". Więc życzę powodzenia jak komuś przyjdzie taka reklamacja z rozbiórki sprzed 5 lat, a płacisz za to do wysokości najniższej krajowej. No właśnie, wspomniana na początku pensja była zawsze na czas, tyle że to nawet nie było minimum. Miałam 2850 zł brutto (teraz chyba jest o 50 zł więcej) + "premia" będąca tak naprawdę wyrównaniem do pensji minimalnej. Z socjalu jest trzynastka, ale żeby ją otrzymać trzeba pracować ok. 1,5 roku, a większość nowych pracowników tyle nie wytrzymuje. Co dwa lata są wczasy pod gruszą, to jest ok. 300-400 zł, a żeby je otrzymać trzeba pobrać tysiąc kwitków i zaświadczeń (m.in. z US). Byłam świadkiem gdy niektórym listonoszom wczasy pod gruszą przepadały, bo nie było chętnych do pracy i przez 2 lata nie byli na urlopie. No właśnie, chętnych do pracy w zasadzie brak, a jak ktoś się pojawi to pracuje najczęściej góra kilka tygodni (niekiedy kilka dni). Gigantyczne braki kadrowe powodują, że robi się tzw. rozbiórki, nieraz dwie-trzy. Przez 3 lata obsługiwany przeze mnie teren rozrósł się ponad dwukrotnie. To fizycznie nie do zrobienia, nie mówiąc już o odpowiedzialności czy jakości. Sami pracownicy raczej sympatyczni, choć widać biedę. Właściwie to oni sami są w dużej mierze winni temu, że warunki pracy są tam takie jakie są, bo godzą się robić pracę za 2-3 osoby, a pieniędzy z tego nie mają żadnych lub jakiś ochłap w postaci 60-70 zł miesięcznie (oczywiście brutto). Sprzęt komputerowy i programy są żywcem wyjęte z lat 90-tych. Na takich właśnie pracowałam wtedy w PZU, tyle że to było prawie 30 lat temu. Wszechobecny jest chaos i wszystko jest absolutnie najniższej jakości począwszy od podstawowych narzędzi pracy a na papierze toaletowym kończąc. Naprawdę choćbym nie wiem jak bardzo chciała to nie jestem w stanie polecić tej pracy komukolwiek. To niesamowite, że w XXI wieku, w środku Europy (UE), w jednej z największych spółek skarbu państwa, w której na dodatek istnieje 70 związków zawodowych ma miejsce taki wyzysk. Nie polecam.

Mili Vanili
@Była listonoszka

Ja rozumiem, że robota jest ciężka, pensja mała itp., ale nie jestem w stanie uwierzyć w to, że ktoś przez 2 lata nie był na urlopie. Nigdzie w Polsce tak nie ma, zwłaszcza w Spółkach. Albo urlop albo hajsy. Przecież takie zaniedbanie każdy sąd uzna jako łamanie praw pracowniczych. Ciężko mi w to uwierzyć, serio.

Była listonoszka
@Mili Vanili

Każdy sąd to uzna jeśli sprawa do niego trafi. A nie trafia, podobnie jak z nadgodzinami. A to też bardzo łatwo udowodnić, bo dziś listonosze pracują z tabletami, które rejestrują wszystko, łącznie z GPS i godziną zakończenia pracy. Tylko co z tego jeśli pracownicy i ZZ tego nie zgłaszają do odpowiednich organów. Oni już tak przywykli do tych wszystkich nienormalnych rzeczy, że wydaje im się że tak musi być. Tylko gdy mijasz ich w toalecie czy szatni to płaczą, że im ciężko, że to nieuczciwe, ale gdy tylko z niej wyjdą to już cisza. Dlatego właśnie napisałam, że to w sporej mierze ich wina bo akceptują to zło, a poczta tylko z tego korzysta. Natomiast twój wpis wydał mi się trochę naiwny, bo ty chyba naprawdę nie zdajesz sobie sprawy jakie cuda potrafią się dziać i to nie tylko w spółkach, ale nawet wydawało by się poważnych instytucjach (np. typu wojsko itd). Mąż jest byłym wojskowym i mógłby ci opowiedzieć jakie rzeczy w armii odchodzą, choć pewnie tym bardziej było by ci trudno uwierzyć.

@Była listonoszka

Swego czasu przewodniczący dużego związku pan Nowicki odniósł się do nadgodzin że są oznaką życzliwości wobec pracy i wyrazem chęci pracy w niej. Nie znajdzie się już tego jak i jednego hurraoptymizmu jak mu poprzedni prezes przytaknął podczas jednej z rozmów że muszą jakoś uposażenia podnieść(odebrał to niewłaściwie i przedstawił jako już nadchodzące porozumienie) co też z internetu potrafi zniknąć. Polecam w ogóle zainteresować się na stronach związków(solidarność poczta polską, wzzpp, zzppp wschód, zzpp itp. itd) lub nawet wpisać na YouTube coś na temat związków i postulatów. Naprowadzać gdzie i czego szukać by mieć jakieś pojęcie ocb? Pozdrawiam

Szymon
@Była listonoszka

Bardzo trafny opis. Pod koniec mojej pracy nie było nawet długopisu żeby podpisać liste obecności.

Edi
@Była listonoszka

Ostatnio ktoś mnie mądrze zapytał że nawet policjanci protestują a pocztowcy nie. No ale odpowiedź jest prosta: przecież policjanci to psy, a pocztowcy to kundelki.

Powiem po krótko poczta Polska to dno sami się udupili ze teraz mają wielkie problemy z konkurenvca a tak prosto mówiąc jeśli jako pracownik nie sprzedaz czegoś na 120zl w ciągu dnia to ci każą w płacić do kasy z własnej kieszeni i to tego samego dnia za to że nie jesteś asertywny w momencie gdzie dyrektorzy i kierownicy Poczty Polskiej w tym samym momencie chwalili się że podostawsli wysokie premie w poczcie w telewizji mówili o tym

@anonim

Trafne spostrzeżenia , zawsze zmuszali do sprzedaży mydła i powidła, czego nie sprzedaż to masz wziąść dla siebie , naczelniczy zgarniają premie za nic nie robienie , a listonosze mają płacić za badziewia z własnej pensji która to wynosi 2900 brutto plus premia do najniższej krajowej.

Krakus

Od miesiąca pracuje jako kierowca pow. 3,5 t. Na caly miesiac pracy moze ze 2 razy bylem 8 h w pracy tak to non stop 10 h to standard 11 a nawet 12 h..W 2 dniu dali kluczyki dokumenty i heja..jedz na zlamanie karku..nikogo nie interesuje czy ogarniasz gdzie masz jechac gdzie sie podstawic itd..Praca ciezka mimo ze niby ładuja towar na were ale sa urzedy gdzie cale auto trzeba przewalic samemu..Starzy kieroewcy uklady ukladziki..maja swoje stale trasy samochody ..Wczesniej pracowalem na magaxzynie tez w poczcie ale robota byla przewidywalna poukladana..tutaj jeden wielkic chaos..grafik sie zmienia z dnia na dzien takze nigdy nie jestes pewien o ktorej jutro skonczysz i gdzie pojedziesz..Suma Sumarum..jeden wielki chaos takze mam nadzieje ze wytzrymam jeszcze 2 miesiace koncze okres probny i bye bye..chcialem troche pojezdzicciezarowkami ale na dluzsza mete w tytm cyrku sie nie da.

@Krakus

Kiedyś jeździło się z zesłania jako konwojent ale już to uskutecznili. Lotniska też już nie ma od tego czasu choć tam jeszcze ktoś siedzi z jakiegoś powodu. Za te pieniądze dziwię się że jeszcze się to wszystko trzyma. Pozdrawiam tą wiejską k... Co się za cudzych podpisuje i prowokuje. W życiu tak kogoś potraktuj. Ja szybko takim mądrym zęby wybiłem.

Kierowca TYRA
@Krakus

W którym oddziale jeździsz?To prawda,że przerzucają Cię raz bus raz solówka innym razem zestaw?Jak wygląda wypłata za taką tyrkę?Czyli potwierdza się stwierdzenie,że tam mega dziadostwo...

Niedowiarek
@Krakus

Przecież wszędzie trąbią,że w Poczcie jako kierowca jest beznadzieja,ale Ty jednak musiałeś sprawdzić na własnej skórze,i teraz przynajmniej sam mogłeś ocenić...

@Niedowiarek

Pewnie któryś się połasił po tej reklamie "korzystaj z palety naszych możliwości" XD tylko dla tych co chcą dawać wsparcie i CZUĆ się potrzebni! Na 100! Zgodziłeś się, na umowie masz to teraz rób! Jak to coś ci się nie podoba?

@Krakus

Tylko nie idź na Listonosza , bo będziesz miał zapewne jeszcze gorzej jak masz teraz.

Xx
@Krakus

Miało być pięknie i cudownie a wyszła (usunięte przez administratora)***.Płaca żadna a wymagania z kosmosu.

@Krakus

Piszesz, że pracujesz non stop 10 h a nawet 12 h - czy za to ci dodatkowo płacą (nadgodziny)?

@Marcin

Zapomnij o zapłacie , na pewno czas pracy zadaniowy ...czyli robisz tak długo aż zrobisz .

@Listonosz Ex

A to jest zgodne z kodeksem pracy?

@Marcin

Przy zadaniowym czasie pracy też obowiązują przepisy kodeksu pracy , 40 godzin tygodniowo , możesz jednego dnia robić 11 godzin , jutro 5 i tak dalej ...oczywiście znając realia PP , robisz co dzień dłużej i za darmo.

@Veni vidi vici

Dla tych co nie doszli to oni do tej reklamy pracy wynajęli aktora. Wpiszcie sobie "korzystaj z palety naszych możliwości" od pana Rafała :)

@Kierowca TYRA

Cześć w Niepołomicach jeżdżę.Mam samo C tak rzucają na busy solówki a kto ma na tiry to też..Narazie wziąłem za ponad 2 tygodnie ale ja mam kilka lat stażu więc mam tam jakaś premie..ale ogólnie lipa.Z nadgodzinami to jest tak że rozliczenie jest co kwartał..pytałem się to poczta coś zapłaci a coś oddadzą jako dni wolne.. prawda taka że każdy mówi co innego.Ja nie nastawiam się na kokosy bo wiem jak jest na poczcie poprostu chciałem trochę praktyki nabrać na ciężarówce..ale bez przesady że tyle godzin wychodzi..ponad 200

@Marcin

Oni to nazywają fachowo.. równoważny czas pracy.

Nie mam zamiaru:)

Szymon
@Krakus

Jedynie co mnie w twojej wypowiedzi dziwi to stwierdzenie że na magazynie miałeś w miarę ład i porządek. Ja pracowałem jako postman i tam wszędzie, i na sali doręczeń i na rozdzielni i na okienkach i na magazynku był (usunięte przez administratora) i chaos. Miałeś szczęście.

Kierowca
@Krakus

Porażka z tym,że zatrudniasz się jako Kierowca POW 3,5T, a jeździsz busem...Trzeba znać wszystkie rejony kurierów.Powinieneś być przypisany do danego rejonu.A tu nie dość,że nie jesteś przypisany,to jeszcze Cię przerzucją raz bus raz solówka raz ciągnik z naczepą.Na wszystkim jest trochę inny charakter pracy.Lipa straszna ,w dodatku za taką kasę,to lepiej iść do prywaciarza robić i na start większa kasa.

z23
@Kierowca

Z twojej wypowiedzi wynika, że po prostu traktują ludzi jak g..o. I to za minimalną pensję.

@z23

No bardzo dziwne jak przez te kilka lat cieli etaty, potem przy koniunkturze ludzie zaczęli odchodzić, a potem znowu dają człowiekowi jakieś świstki że będziesz wdrażał kogoś kto się patrzy na ciebie jak na kosmitę (bo się człowiek poczuł za coś odpowiedzialny i zacisną zęby biorąc na siebie te całe (usunięte przez administratora) po rozmaitych optymalizacjach). Teraz poczta może mieć większe plany niż tylko dać ci 200zł za przypilnowanie nowego pracownika na okres pół roku-by się nie zwolnił w czasie gdy prezes przed tym z mon'u uznał że pora nabierać masy XD Skończyło się to wraz z wielkim skokiem kaczora(jak i całym łudzeniem/dyskusją z związkami) gdzie znów pora była na redukcję która nie przybrała jeszcze finalnej formy... Ci pozostali co robili to dalej robią a małej grupce dali umowy z odpowiedzialnością za śmieszną kasę nie dobijającą do starej zołzy "uzwiązkowionej" z sortownicy bez szkoły innej niż "pocztowa"... Pocieszał się wtedy prezesom w tej gazetce pocztowej z której awansował że ma dużą grupę pracowników przedemerytalnych jak i na umowach nie-stałych. Dziś człowiek zdziwiony jak słyszy że szukają pracowników (chyba tylko sezonowych) gdzie doświadczenie nie wymagane a czeka dodatek stażowy(śmiać mi się z nich chce a i trochę jest do nich żal-na kim się chcą jeszcze wyślizgać i na jaki czas). Uciekało się jak jeszcze przed epidemią podstawa osiągnęła poziom dna minus(8zł poniżej najniższej a jeszcze człowiek miał 80 a w połowie roku już tylko 48zł więcej od dna) z istnym bürdelem płacowo/organizacyjnym, a jaka była o to draka że się poprosił człowiek ledwo 30 lat o te pdo(choć dawali "młodym" dobrze pracującym możliwość zwolnienia się jak nie pasuje na pocztowym intranecie). Mniejsza że jeszcze przez te kilka lat wcześniej człowiek nie wchodził o co im wszystkim chodzi i co chcą zrobić z człowiekiem. Robota jest, a człowiek wiedział jak ją zrobić i był "zmotywowany". Polecam sobie jeszcze raz obejrzeć po wpisaniu w wyszukiwarkę " posłanki i posłowie lewicy pytanie z 8 lipca 2021 roku " . Jest dużo materiałów i grup na Facebooku jak listonosze polska, poczta polska nie lubię tego. A jak lubisz czytać trudną polszczyznę, to są pisane jeszcze bardziej ustawowo niż niektóre "pisemka" (śmieszne-które człowiek dostawał pod koniec phi-kariery) obwieszczenia żółtych związków choć może tego jednego ganionego związkowca(pytanie za co?). Tam robił się konkurs na najsilniejszych i najgłupszych(zastraszonych/co bardzo czegoś chcą tylko pytanie czego), pracowników na stałych umowach a tych co machnęli ręką i tylko wycierali twarz od śliny spacerującego nadzoru. Prócz tej najniższej minus jest wypaczona premia której tylko część wystaje(wieloczłonowa), dodatek stażowy do 20%, jubileusze i odprawy trochę wyższe niż z ustawy(o niektóre trzeba się doprosić XD) no i karta Multisport jak się w robocie nie chcesz męczyć/dodatki urlopowe. Trzeba się za to pilnować a niekiedy nie jest to robota zbyt blisko i niezbyt miłe towarzystwo(ty tu przuszedłeś pracować? czego tu szukasz?-z jednej jak i drugiej strony). Średnia wieku mówi wszystko(a ze stażem niezłe kwiatki wychodzą). Nie mniej zacznijcie się trochę rozglądać jak tam traficie i ciągnijcie za języki. Tak u prywaciarza większe zarobki choć człowiek już po tylko dekadzie żałował że tak późno lub nawet wcześnie odszedł(chętnie bym teraz spojrzał w twarz co niektórym a i nie tylko XD). Pozdrawiam!

@z23

Polecam wpisać sobie część tego tekstu w wyszukiwarkę(pierwsze zdania wystarczą by to do własciwego listu dojść a na stronach jednego żółtego zwanego solidarność(na FB też mają) są panowie przy wielkim stole co wysłali też dużo obrazujące pisemko(tam musisz gdzieniegdzie bardzo chcieć tej minimalnej i wygrać z hybrydowym e-mailem/e-doręczenia, a pytanie jak z paczkomatami pójdzie XD)Naprawdę wymagania są tylko pytanie wobec kogo i czy każdy się nada XD i mnie mają się z kim licytować by mi wynagrodzić ich śmieszne premie z poprzednich lat... Otrzymaliśmy dziś list od pracowników POL RD Warszawa (tzw. WER), którzy przedstawiają aktualną swoją ciężką sytuację. Niestety, ale pracownicy WER w Warszawie nie są odosobnieni w swoich spostrzeżeniach oraz w opisanych przykładach karygodnego traktowania, gdyż jest tak w większości...

@z23

Ok jak nic nie wyskakuje własciwego to strona fejsikowa wzzpp i przewijać do 30 marca. Ta praca to K O Ł C H O Z dla aparatczyków pominiętych lub zdegradowanych by się ustawili a resztę ludzi mają za B Y D Ł O lub I D I O T Ó W bez szans i możliwości.

Wzzpp z 30 marca zeszłego roku na fb

gol
Użytkownicy czekają na odpowiedź 18 dni.
 Problem

Kto wie o fałszowaniu ewidencji czasu pracy w PP niech podaje naczelników do ścigania.Jak dostana pała przez leb oducza sie (usunięte przez administratora)

Zwykła pracownica

Super praca. Dobre zarobki i fajne premie oraz bonu. Z tego co wiem to tysionce jest chętnych na listonosza. Rekruterka aż złapała się za głowę ile to chętnych jest na jedno miejsce.

@Zwykła pracownica

Dokładnie. Dla mnie to dobra praca pełna satysfakcji i pasji.

gol

PP podpisze umowy z zakladami karnymi,aby przywracac do pracy kierowników skazanych za przestepstwa na Poczcie. Naczelnik placówki w Szamotułach moze stac sie kandydatem eksperymentu. PP to chyba najwiekszy (usunięte przez administratora) w RP.

Pucztowa ssj100
@gol

Wiunżniowie dobre so. Ni chudzo na rozwolnienia i łoddawanie krwiu, wszustkiego nie ukradno i ni dezerteryrujo! Kulegi mi wruco to bendzie wesoło. Rumie z rumie z WOT!

Pucztowej SZAŁ

Pruwie wzur! Juszcze by przyszudł z ómowoł ni podpisanoł i durzo rujonów zwiuł. My cuły czus tukich szukam. Prawdziwe pocztowce ni jukieś podrubiuńce :) we młode ni rozumujecie! Przudy człuwiek przychudził do rubuty ni pytając o wynugrodzenie i sie ciuszył rze rubuta było. Ku hwale puczty i buk zopłoć!

Pucztowej SZAŁ

Nojśmieśniejsze te podrobiońce co widzioły goły co broły a teroz żul i prutensja.

Kandydat

Ludzie najniższego szczebla jak listonosze, kierowcy czy obsługa klienta pracują za 2900 zł brutto. Góra zgarnia niemałe pieniądze a pracownicy służby doręczeń, eksploatacji, okienkowi itd. traktowani są jak (usunięte przez administratora) na których zwala się winę za rzekome straty firmy. Wszak pieniądze na poczcie są potrzebne. W sierpniu Poczta Polska wypłaciła swoim kierownikom premie. Dyrektorzy mieli dostać dodatkowe świadczenie w wysokości 25 proc. rocznego wynagrodzenia - informuje Radio ZET. Premie mogły wynosić nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych na osobę. Wynika z tego, że gdyby nie prezesi, dyrektorzy, czy kierownicy to nie miał by kto zajmować się tym co powinien - dostarczać przesyłki i obsługiwać klijentów. Poniżej podaję tylko kilka niezbędnych stanowisk w tej zacnej firmie: Key Account Manager, Menedżer ds. Klientów Kluczowych, Specjalista ds. Rekrutacji, Ocen i Rozwoju, PR menedżer, Menedżer Produktu Dział Rozwoju i Projektów Kluczowych, Dyrektor ds. sprzedaży, Stanowisko ds. Komunikacji w Social Mediach, Kierownik Wydział Administracji, Dyrektor Regionu, Kierownik Reginalnego Działu Obsługi Klientów, Zastępca Dyrektora Biura Wsparcia Klientów, Kierownik Działu Kompetencji, Analityk strategiczny, Z-ca Dyr. Biura Ładu Korporacyjnego ds. Komunikacji, Kierownik Działu Jakości Procesów, Dział Rozwoju Biznesowego Systemów i Baz Danych Sprzedażowych, Kierownik Działu Rozwoju Biznesowego Systemów i Baz Danych Sprzedażowych, Kierownik Działu Monitorowania Sprzedaży, Kierownik Działu Rozliczeń i Raportowania, Menedżer ds. Pomocy Prawnej, Stanowisko ds. analiz strategicznych, Kierownik Sekcji Audytu IT, Dyrektor Biura Rozwoju Dzialalnosci Handlowej, Kierownik Wydzialu w Biurze Filatelistyki i Handlu Centrala Poczty Polskiej, Kierownik Wydziału Sprzedaży Usług Detalicznych, Kierownik Działu Nadzoru Nad Sprzedażą i Handlem, Menedżer ds. Pomocy Prawnej, Opiekun Regionu Centralnego w Centrum Kadr i Szkoleń, Kierownik Działu Szkoleń Operacyjnych, Dyrektor Biura Rozwoju Dzialalnosci Handlowej, Zastępca Dyrektora Zarządzającego Pionem Informatyki i Telekomunikacji ds. Rozwoju IT, Zastępca Dyrektora Centrum Infrastruktury, Koordynator ds. projektów, Menedżer Produktu Dział Rozwoju i Projektów, Kierownik Działu Regionalnego Sprzedaży Produktów Logistycznych w Obszarze Kraj. i Międzynar. Przesyłki Paletowej, kierownik działu rekrutacji, Menedżer Wydziału Procesów i Rentowności Usług, Kierownik Działu ds. ryzyka i ciągłości działania W tej firmie wszyscy są zadowoleni nikt nie protestuje nikt nie upomina się o podwyżki związki siedzą cicho pomimo tego że wszystko idzie w górę a pensje poniżej minimalnej. Kierownictwo zgarnia wszystkie profity śmiejąc się z tych co na dole. Zapomniałem dodać jeszcze, że w lipcu dostaliśmy podwyżkę 50 złotych Obecnie Poczta Polska uruchomiła świąteczną rekrutację - poczta chce zatrudnić 600 dodatkowych pracowników do obsługi przesyłek świątecznych - polecam niech czasowo przesuną do pracy użytecznej zarząd, dyrektorów, kierowników - oczywiście praca swoimi prywatnymi samochodami. Zobaczą wtedy na czym polega praca ich pracowników i będą w przyszłości lepiej zarządzać relacjami z zasobami pracowniczymi.

Monika
@Waldek

Ja przez takie traktowanie pracowników najniższgo szczebla całkowicie zrezygnowałam z usług poczt polskiej. Nie będę wspierać firmy która nie szanuje swoich pracowników.

@Monika

Bardzo dobre podejście.

Pucztowej SZAŁ

Cuś cie się tuk wszóscy uwzióli. Człowek tu się lata temu mósiał oliwką nucierać przed szychami kturych by jeden z drugim parobki nawet nie doszli. Ja dawałam wszystkim aż trafiłam. Od kierowcy Lublina co mnie z mojej pszczyny dowuził aż po chłopów co mi wurki wiunzali. Wiecie ile plustikowych beczek to kosztowało? Żadnego nie donosiłam a reszta bżuchaconych dalej nic nie ma :) Żuście się wszystkie mundre zrobili ale ja dalej mum kim pomiutać. I kto sie śmiuje ostatni :) bundą robić jeszcze lepiej bo im kuże zrobić za jeszcze wiuncej niełobunych i nie powiem juk :) dulej przychodzą za tół godnął minimalnół średnią krujową z uśmiechami dujeżdzajuł po stu kilometów z swoich chektarów. Żaden sie nie wyrabia i nawet nie wie żu premi zużund znuwu w lipcu ni dał bo i tak nie dostują :) nadgodziny im liczę jak trzeba i jeszcze wincej premi mam jak z wumi sprzud kilku lat :) zdrujcy narodó, atychrysty bez chonuru. Siarczyście was pozdrawiam :)

@Pucztowej SZAŁ

My się z wós śmiejemy na wycieczkach pocztowych :) a cu żeście muśleli rze my się tam tylko juździmy gździć? Lata pracy i nacierania oliwkół, potem znuwu nacieranie jak rzugnół pun durektor a i wy do czugoś dojdziucie tylko ładnie prócuwać. Choży odchodzą a potem płuczą za pocztuł stukując do dżwi by znowu ich wpóścili i dali zrubić minimimalną śródnią krajową na runke! Burdzie gudna płaca za taka praca. nie ufujcie im łoni jurz swuj czas miuli i sie ni sprawdzili XD wusza kolej 600 szans dla wszystkich chuntnych :) rozwijamy sie jak parasole w śródku zimy ;)

@Pucztowej SZAŁ

Jurz dostułam majla rze za ruk to ja dustune medal zaraz za panem Sasinem. Juz mi nowy prezes struga tylko musiał iść do sklepu po kurtofle. Zaraz dalsze awunse przed emeryturom :)

polka pocztowa
Użytkownicy czekają na odpowiedź 25 dni.

Ile wam płacą frustraci za te negatywne komentarze? Konkurencja wam płaci? Poczta jest polską potenga i stanowi filar polskości

Prawdziwy Veni vidi vici

Jedzie dalej i będzie jechać. Grunt by jakieś oszołomy nie pchały się do ciężkiej pracy myśląc że sami uratują pocztę. To jest w ogóle inny rodzaj firmy której zdechnąć nie dadzą ale i żyć wszystkim "wolontariuszom" też nie. Kto wejdzie rozejrzy się ten pojmie dlaczego to "tak" a nie inaczej a nieliczni będą orać bo się jakiś poganiacz ogarną że nie swojego ściągnął. Tam już wszystko było i jaka płaca taka praca bo w drugą stronę to nie działa. Szkoda po wszystkim czasu a tam widocznie nie jest coraz lepiej.

@Prawdziwy Veni vidi vici

To tylko na pewien czas bo i tak to trwać nie będzie (e-doręczenia i paczkomaty) a może zrobią pdo jakieś fest choć mogą i tak tą firmę wykierować by tą połowę( nie licząc osadzonych, zlecenia i jeszcze terminowych) zbędnych pożegnać "ustawowo". Kto już poza to może tylko czasu który tam spędził żałować jak i potu jeśli się na niego uwzięli(nie ma tam równości i sprawiedliwości). Nic się na lepsze nie zmieni bo tam dużo sił działa. Konkurencja też lepsza nie jest...

Zostaw merytoryczną opinię o Poczta Polska S.A. - Warszawa

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Poczta Polska S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Poczta Polska S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 261.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Poczta Polska S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 214, z czego 27 to opinie pozytywne, 139 to opinie negatywne, a 48 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie Poczta Polska S.A.?

Liczba opinii klientów firmy Poczta Polska S.A., to 203, z czego 4 to opinie pozytywne, 178 to opinie negatywne, a, 21 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Poczta Polska S.A.?

Kandydaci do pracy w Poczta Polska S.A. napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Poczta Polska S.A.
1.5/5 Na podstawie 835 ocen.