Opinie o poczta-polska.pl - Poczta Polska S.A. w Warszawa

Poczta Polska zajmuje się świadczeniem usług pocztowych, bankowych, ubezpieczeniowych i logistycznych dla klientów indywidulanych, firm i instytucji, za pośrednictwem prawie 7,2 tysiąca placówek, agencji oraz filii pocztowych.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Poczta Polska S.A. w Warszawa

Pioter

Dostajesz nic za kosmiczną odpowiedzialność przy zerowym szkoleniu i wsparciu firmy. Szczegóły poniżej. 1. Na rękę dostajesz jakieś 1870 zł. Jak ktoś pisał poniżej pomyłka z listem poleconym z sądu może Cię kosztować o wiele więcej. Kara dla Ciebie w sytuacji gdy go zgubisz lub wydasz nieuprawnionej osobie, to połowa średniego krajowego wynagrodzenia brutto wg GUS. Na moment pisania tego posta, to około 2500 zł. Nie muszę wspominać, że odpowiadasz za powierzone pieniądze na przekazy pocztowe, to jeszcze musisz wyrabiac plan sprzedażowy. 2. Teoretycznie masz dwutygodniowe szkolenie z opiekunem stażu. W praktyce kto inny Cie uczy, niż masz w papierach. Codziennie jesteś na innym rejonie, a po 4 dniach już oczekują od Ciebie samodzielnej pracy w terenie. W konsekwencji nie znasz rejonu, nie znasz ludzi i masz sieczkę z mózgu. 3. Naczelniczki/naczelnicy to z reguły osoby, które zatrzymały się mentalnie w PRLu (jak 70% personelu PP). Mój naczelnik zwany Gogusiem przez listonoszy nie ogarniał nic. Do tego nie raz wprowadził mnie w błąd. 4. Załoga - jak pisałem wcześniej - w większości "późny Gomułka" Nic nie muszą. Nic nie pomogą. Młodzi bardziej skorzy do pomocy. Ale pracują z reguły krótko, bo jest ogromna rotacja. 5. Najlepsze są pozory rozwoju PP. Mój naczelnik jak się przyjmowałem do pracy opowiedział mi o tabletach. Jak firma HP jeszcze o nie dbała w ramach gwarancji to jako tako działały. Po gwarancji z 9 ładowarek zostały 3, a tablety brudne i poniszczone. Oczywiście PP o bateriach do rysików tez nigdy nie pamiętała i listonosze kupowali za swoje. Po co brac tablety z magnetycznymi rysikami, jak można kupić droższe na baterię... Do tego system (zrobiony samodzielnie przez pocztę, a oficjalnie przez firmę informatyczną z grupy Poczta Polska) na tabletach zrobiony jak strony www lat 90. O określeniu przyjaznego i intuicyjnego interfejsu możesz zapomnieć. 6. Ogólnie chaos! I jeszcze raz chaos! Panie z dyspozycji przez 3 dni moje polecone wypisywały na kogoś innego i nawet nie miałem ich jak pobrać z serwera na tablet. Taki XXI wiek na poczcie. Słowem podsumowania. Jeśli lubisz ryzykować swoim zdrowiem i finansami, a do tego lubisz mieć mętlik w głowie, to ta praca jest dla Ciebie. A jeśli używasz choć 10% mózgu, to unikaj tego miejsca jak ognia.

pyszne.pl
@Pioter

jedna zaczęła mnie obrażąć i nagrywać, umowiłam się z jej mężęm, bardzo miły facet

Listonoszka

Szokują mnie te negatywne opinie. Ja jestem listonoszką i uważam że jest bardzo fajnie. Dobra wypłata praca lekka i przyjemna. Dużo można poznać ciekawych miejsc i ludzi. Na papierze mam 5,600 brutto. Umowa stała, prawo do dni wolnych. Pracuje się 8 godzin dziennie a nawet krócej. Związkowcy bardzo dbają o zwykłych pracowników.

trelo
@Kurier

i to jest faktycznie zarobek, 3k brutto to przy obecnych warunkach malo smieszny zart

Lalka

Czy da się dostać pracę w okienku po liceum, bez żadnego doświadczenia zawodowego?

Fortel
@Lalka

Może być trudno, o ile nie jest wymagane, tak podejrzewam że jakies doswiadczenie będzie wymagane.

Mi tam się podoba. 6 tysięcy na rękę razem z nadgodzinami wyszło za marzec. Ludzie w firmie przyjacielscy, zawsze uśmiechnięci. Codziennie godzinna przerwa na darmowy posiłek z cateringu. Dodatkowa premia tysiąc złotych za sprzedaż gadżetów. Imprezy i konferencje firmowe co parę miesięcy. Jesteśmy tu jak rodzina.

Pracownikwarszawawłochy
@Nemo me impune lacessit

Groźby to już dawno powinny być zgłoszone przez pracowników tych długo i krótko terminowych, bo niezależnie jak pracujesz nie powinny mieć miejsca. A o tym co Ty dalej gadasz to nawet nie będę się wypowiadać. (usunięte przez administratora)za 3 osoby w 7h (osoba niepełnosprawna z orzeczeniem) i na niepłatnych nadgodzinach za najniższą krajową zdecydowanie nie podciąga się pod Twoje dziwne teorie tylko pod wykorzystywanie....

blob Nowy wpis

czy poczta w ogóle jeszcze kogoś zatrudnia?

Listonosz EX Nowy wpis
@blob

Tak . Jak już mają nóż na gardle i nie ma kto pracować. Zatrudnij się, to zobaczysz jaka to firma Codziennie po 12 godzin , a płacone za 8

10111011010001 Nowy wpis
@blob

Zdziwiony bo niedawno umów nie przedłużali? U nich to standard. Nie stoją na niczym stabilnym to jak nie następny gdy ty nie chciałeś przejść na zlecenie by znowu wracać na etat lub jego część to zawsze więzień lub zlecenie za parę złotych więcej się znajdzie. Byle się do niczego nie zobowiązywać. Zwiedzający z kuroniówki obejrzą a może im się znajdzie jakiś niby oszołom co widzi w tej firmie potencjał do zmian. Robota jest by się przy czym szarpnąć to pytanie czemu nie. Teraz może kasa z budżetu podarowała a oni znowu jak nie z ręką w nocniku to przynajmniej bez kolejnego obrażonego bo już średnie zarobki ponad te w kraju nie sięgają (jakby wtedy ludzie o renomę tej firmy dbali... Pytanie kto.). Tam się mało co zmienia a jak już to pytanie w którą stronę.

Wkurzony

Poczta Polska nareszcie bankrutem. Przestanie wyłudzać dotacje z budżetu na finansowanie politycznych synekur.

@Wkurzony

marzy mi sie ze w koncu to zamknął albo zaorają i postawią wszystko na nowo!

lol Nowy wpis
@lol

Zapomniałem dodać, że zaorana jest ostro moja pupa po weekendzie, gdzie napaleni ogierzy masowali mnie po tyłeczku, a ja byłem przebrany za dzikiego byczka

Naczelnik Pani M. S. w Warszawie w dzielnicy Włochy prowadzi swój prywatny (usunięte przez administratora) Nie ma czegoś takiego, jak ewidencja czasu pracy. Notorycznie krzyczy, drze się na pracowników za najmniejszą pierdołę. Przekleństwa lecą tak głośne, że klienci oglądają się na obsługę klienta, licząc, że osoby z okienka wytłumaczą co się dzieje. Darmowe nadgodziny, a odpukać wydarzy się sytuacja losowa i spóźnisz się do pracy niewiele to od razu krzyk i nerwy. Około 8 lat temu miała sprawę sądową (będąc Naczelnikiem na innym urzędzie). Każdy pracownik o tym wie, ale nikt nic z tym nie robi. Czy ktoś może ma więcej informacji na temat tej Pani i jak można sobie poradzić w takiej sytuacji? Bo na razie nie mam innej opcji niż siedzenie w tej placówce - szukam pracy, ale nie mam alternatywy.

Najprostsze to zacząć tam pracować jak trzeba. Mniejsza ile płacą. Zacząć się śmiać i mówić że sobie takiego czegoś nie życzysz jak i inne tłumaczenia nie dają rady a związki jak ta solidarna co ma fajny mem na swojej głównej nie potrafią nic poradzić to sprosić kogoś kto prócz gadki jej kilka prostych sprzeda. Najlepiej na tyle okoliczny by bała się już a tego urzędu wyłazić. Co cię tam trzyma?

Kliwnt

Po wczorajszej dostawie planowałem napisać negatyw no bo to tragedia, ale szkoda na was słów…

@Kliwnt

Nikt przy zdrowych zmysłach, nie chce korzystać z usług poczty!

@Kliwnt

Dlaczego uznałeś, że to dobry pomysł napisać opinię o swojej placówce (nawet nie wiadomo, o którą chodzi) na forum dla pracowników? :D

Szukali pracownika na zastępstwo w małym mieście. Z racji tego, że spełnione zostały wszystkie wymagania w ogłoszeniu postanowiłam się zgłosić. CV wysłane, odzewu brak. Oczywiście wiadome jest to, że nie odpowiada się na każde zgłoszenie. Po kilku tygodniach dostaje telefon z dużego miasta wojewódzkiego, który operuje oddziałem w wyżej wspomnianym małym mieście. Rozmowa przebiegała miło, pani pytała o doświadczenie zawodowe, studia, przedstawiła zakres obowiązków, płacę oraz dała do zrozumienia, że będę przyjęta i mam przyjść na szkolenie do miasta powiatowego. Na wejściu oczywiście przywitała mnie bardzo niemiła obsługa poczty. Przyjechałam na szkolenie, które okazało się być rozmowa kwalifikacyjną z kierownikiem… Po rozmowie z kierownikiem obiecał odezwać się do końca tygodnia. Oczywiście telefonu ani maila nie dostałam… Dopiero po jakimś czasie przyszedł mail z informacja, że wybrali kogoś innego… Jaki pech, że w małym mieście każdy się zna i ostatecznie nikogo tam nie przyjęli, bo pracownik, dla którego szukali zastępstwa wrócił do pracy. Ogromna dezinformacja oraz zmarnowanie czasu, ale wiadomo z tym się trzeba liczyć szukając pracy.

logo firmy Kucharz do nowoczesnego hotelu w Centrum - praca stała
Leonardo Hotels Warsaw Sp. z o.o.
logo firmy Opiekun seniora w Niemczech
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista IT
Silvia@68

Witam. Wiem iż jest to forum pracownicze, ale już naprawdę nie wiem gdzie szukać pomocy... Bardzo ważna paczka wysłana z Polski do Danii od 12 dni nie zmienia statusu w trackingu. Wysłana z Polski 5 lipca z WER Warszawa i ślad po niej zaginął ???? Na infolinii poczty powiedziano mi że Polskę opuściła, ale duńska poczta twierdzi, że w kraju jej jeszcze nie ma... To w końcu gdzie ta paczka jest? Nikt nie potrafi udzielić mi jakiejkolwiek informacji, może ktoś był w podobnej sytuacji i może mi coś doradzić? Dodam iż była to paczka priorytetowa. Postawić już na niej krzyżyk czy czekać dalej cierpliwie?

@Silvia@68

A skąd niby byli pracownicy poczty, którzy opisują tu swoje doświadczenia z tą "instytucją" mają wiedzieć gdzie jest twoja paczka? Poza tym, nikogo to nie obchodzi.

@Koral

bo na infolini też człowiek sie nie do wie, sam szukałem tutaj pomocy bo obsługa ma Cię gdzieś!

@lol

Ponownie - co ta sprawa ma do ludzi tutaj?

dramat

Paczka którą dostałem jest zniszczona, a zgłoszenie tego na infolinie to jakaś droga przez mękę. Nie polecam nikomu. Jak zależy Wam na zamówieniu, to skorzystajcie z kuriera...

Klient

Tadeusz Trawczyński były dyrektor DOP w Poznaniu zasiadał radzie nadzorczej prywatnej firmy Transport SA. Zlecał usługi DOP dla Transport SA.

@Klient

Ale to potwierdzone? Skąd te przypuszczeni?

gol
@.

Potwierdzone, fakty.

Adresat

Ludzie którzy tworzyli formularz składania reklamacji na zaginiony list polecony mieli albo na celu unikanie odpowiedzialności albo coś nie do końca w porządku z głowami. Jakiś urząd X nadał do Ciebie list polecony z ważnym dokumentem. Załóżmy że ten list zaginął. Urząd nie ma interesu składania reklamacji ani nie ma takich procedur. Możesz więc złożyć reklamację również jako adresat, ale UWAGA - żeby ukończyć formularz reklamacyjny musisz załączyć dowód nadania. CHWILA - kto ma dowód nadania ? Ty jako adresat ? Na jakiej podstawie masz go otrzymać od nadawcy - urzędu ? Poprosić ? Kupować kawy ? A może kawki nic nie dadzą bo urzędy potwierdzają to w książkach nadawczych w których są dane innych osób i nigdy tego nie udostępnią. W OGÓLE PTYANIE: po co poczcie polskiej dowód nadania do złożenia reklamacji skoro przesyłka widnieje w systemie ? Nawet prawo (KPA) zabrania żeby organy administracji publicznej załatwiając sprawę żądały dokumentowania informacji w których są posiadaniu. Może trzeba jeszcze załączyć również zaświadczenie że dziadek nie służył w KGB ? Cholera tylko skąd je zdobyć.

@Adresat

Ta „firma” to jedna wielka wydmuszka aby tylko ściągać pieniądze od podatników!

Pocztówka dzioł ruklamacji

Tródny klijont nómer juden. Jok wysłałoś blisko wura to mógłaś przojść i subie podziolić. Łu nos ludzio zojente lub strujkują. Tródny klijont nómer dwo. Poszło tom gdziu ni powinno to trzeba sobie tum odebroć. Tródny klijont nómer 3. Twojo puczko łosobiście łekspedkowołom łole miołom potrzebe i się w kuwetke z tuł poczko wysroło. Żodko poszło i juk wyshnio to pżynieso. Zoproszony ponuwnie! Nojelpioj tylko z pocztufkami

kj111

Witam. Paczka priorytetem wysłana z Polski do Malty 1.07. Od 19 dni nie zmienia statusu w trackingu. Wysłana (podobno) z Polski 5 lipca z WER Warszawa i ślad po niej zaginął . Na infolinii poczty powiedziano mi że Polskę opuściła, ale maltańska poczta twierdzi, że w kraju jej nie ma. Nikt nie potrafi udzielić mi jakiejkolwiek konkretnej informacji. Reklamacja złożona 15 lipca nie dotarła jeszcze do Sieradza. Paczka do W-wy dotarła w jeden dzień, Reklamacja nie dotarła, a dzisiaj mamy już 4 dzień. Dzwoniąc na tel. 438420842 dowiaduję, że mam czekać nawet 3 miesiące. Nadmieniam, że numery telefonów w sporej części nieaktualne. Wniosek-za "mało" pracowników, większość pamiętających słuszne, zamierzchłe czasy. Zająć się przesyłkami, a nie sprzedażą wszystkiego.

Alina

Ogólnie okropny post. Widać, że to organizacja państwowa i mają gdzieś ludzi i ich problemy. Traktują przesyłki z całkowitą nieodpowiedzialnością i trudno się do nich dodzwonić. Wysłałam 4 listy przesyłką priorytetową. Z czterech listów doszły tylko 2. Reszta najpierw zaginęła, a potem została odnaleziona w niewłaściwym oddziale. Nikogo nie obchodzi fakt, że jest to przesyłka priorytetowa i powiedziano mi, że zostanie dostarczona w ciągu 1-2 dni. Na moją prośbę o rozwiązanie problemu podano mi tylko bezużyteczne numery telefonów i kazano samodzielnie dzwonić i szukać paczek.

Alt

Zamiast placówek pocztowych lepiej by było zrobić warzywniaki. Firma porażka, niestety to państwowy moloch który niestety musi istnieć.

Aleksandra

Poczta Polska to niestety (usunięte przez administratora). Woj Lubuskie porażka. Kurierzy widmo, na przesyłki i listy czeka się tygodniami. Ważna korespondencja np z Sądu nie doręczona, Kilka prób doręczenia a w rzeczywitości listonosza nigdy nie było. Paczki szukane przez odbiorców samodzielnie. Poczta Polska powinna upaść.

@Aleksandra

Bzdury gadasz. Poczta to najwyższej jakości usługi. Dobre zarobki tysiące chętnych na jedno miejsce listonosza. Co świadczy, że jest to dobry pracodawca. Z dumą wychodzę o 7 i kończę regulaminowo o 15.

@Listonoszka

Ale dobre. Cała Polska się śmieje. E doręczenia o pół roku opóźnione to trzeba zacisnąć zęby i potem was nawet z tych najniższych pogonią. 30% za 20 letnie stażowe i 13 zaraz zniknie i będą was upychali do paczek i mało i z tego zostanie. Premii nie ma bo i za co=podstawą poniżej najniższej . Ratuj się kto może od tych januszów biznesu.

Ile się na tej poczcie płaci? Bardzo ciężka praca? Na rękę ile wyjdzie?

nowy

polecacie tu pracę jako listonosz? Jestem świezo po studiach i widze przyjecia

nowy

Chciałem gdzieś zdobyć szybko doswiadczenie w pierwszej pracy, a w mojej okolicy nie ma wiekszych firm...

Listonosz Ex
@nowy

Daj sobie spokój z Pocztą , szukaja non stop bo wszyscy uciekają . Nie masz pojęcia jaka to ciezka praca i nie 8 godzin , tylko tak długo aż wszystko rozniesiesz , czyli pewnie do godz 20 .00 i nikt Ci nie zapłaci za nadgodziny . Pensja ......minimalna krajowa razem z premią . Jak chcesz więcej wiedzić to pytaj tu .

@nowy

A ja polecam. Dobra praca, dobre zarobki. Kariera z awansem. Nie ma mowy o męczącej pracy zwłaszcza, że jest bardzo wielu chętnych na jedno miejsce stąd atrakcyjność tego stanowiska.

@Listonoszka

Acha ..... Ciekawe ile Poczta będzie na minusie w tym roku ? W ubiegłym roku zanotowała ok 800 milionów straty , ciekawe czy w tym roku będzie miliard ???? Taka to firma ! Kiedyś praca Listonosza to było coś, dziś jesteś raczej pośmiewiskiem na osiedlu , Pani co zamiata klatki narobi się mniej i zarobi więcej.

@Listonosz EX

Ich to nie interesuje, przecież i tak każdy z nas się składa na działanie tego wielkiego przekrętu

jarek

Nie oszukujmy sie, aktualny sposób działa poczty, mógłby rozwiązać, dobry system powiadomienia na telefonach. Poczta dostarcza aktualnie samo avizo (sms), mogliby dostarczac do starszych osób wypłaty, a reszta do przejecia przez normalne firmy kurierskie

Wioleta

Czy poczta daje ulotki do roznoszenia kurierom?

@Wioleta

Tak , ale Listonoszom Roznoszą pod przymusem , za darmo.

...
@Listonosz EX

poczta zaraz zmieni się w akwizytorów i będą sprzedawać ten tandetny (usunięte przez administratora) który juz leży w oddziałach :/

jarek
@...

przecież to już w tym kierunku poszło. To co robią mozna zastapić sms, albo przerzucic na normalne firmy kurierskie.

awizo

hahaha no nie mogę, siedzi człowiek cały dzień, sprawdza skrzynkę a tam... awizo XD Czy wy w ogóle podchodzicie do drzwi czy juz z automatu dajecie awizo? No bez kitu!!!

mietek

te awizo to powinni jakos lepiej sprawdzać, a nie tak że kazdy z nich sobie wrzuca awizo i ma problem z głowy!

@mietek

Przecież całej poczcie to na reke, nie muszą przychodzic do kazdego domu, podrzuca awizo i dziekuje...

lol

spróbujcie sobie wyobrazić co by było gdyby nie mogli zostawiać awizo, przecież obraz poczty by sie mocno popraiwł, a gdyby jeszcze przyspieszyli z dostawa :OO Wiem, fantazjuje :D

klient

miałem wczoraj dokładnie to samo, byłem cały dzień w domu specjalnie aby odebrać paczkę o której wiedziałem że bedzie w dostawie, ale listonosz od razu po wpuszczeniu do klatki, zostawił awizo... to jest ŻART!!!

marron

Nie, dla nich nie ma znaczenia że możesz nie mieć czasu iść do nich na pocztę. Ciesze sie ze jest konkurencja i mozna zamawiać z normalna dostawą, a nie...

klient

czy ktos może mi wyjaśnić, o co chodzi z tym awizo? Wczoraj znowu miałem taką sytuacje jak ktoś juz opisywał, jesteś w domu a listonosz nawet nie podejdzie zapytać czy jesteś, tylko z automatu wrzuca awizo i musisz iśc odebrać... Co oni nie noszą teraz tych paczek tylko same awizo!????

@klient

Zatrudnij się jako Listonosz na miesiąc Zapewniam , że zmienisz zdane . Ta praca powinna być wymierzana w ramach tzw ,, obróbki , przez sądy za drobne przewinienia w ramach kary . Awizo za awizem ....jeśli nie będziesz tak robić to skończysz pracę o godz .20 .00 , i nikt nie zaplaci za to , chodzenie po piętrach, dzwonienie do każdego zajmuje tyle czasu że głową mała, a rejony są ogromne plus jeszcze trzeba iść robić inny rejon za kogoś kogo nie ma w pracy bo jest na urlopie lub L4 . Nie mas pojęcia jak to wszystko działa, jakie jest przestarzałe, (usunięte przez administratora) , czasochłonne i głupie. Pozdro od byłego Listonosza.

Klient
@Listonosz EX

W taki wypadku cała ta instytucja powinna przejść zmianę, pocztą powinna dostarczać tylko pisma urzędowe i wtedy do rąk własnych

@Klient

Poczta nigdy nie będzie dobrze działać , to moloch z mnóstwem problemów, nierentowny , ludzie tam zatrudnieni zarabiają płacę minimalną wraz z premią więc pracują z minimalnym wysiłkiem. Wejdą pod koniec roku Edoręczenia , założysz sobie skrzynkę i skończą się Twoje problemy . Wycieczka na pocztę z awizo jeszcze nikomu nie zaszkodziła, ruch to zdrowie !

klientka

tylko że to jest prawda, tego nie da się już zmienic. Jedynym rozwiazaniem jest przeorganizowanie wszystkiego od zero!!

Listonosz Ex

Zwykly pracownik na Poczcie nie ma nic do gadania , ma robić za trzech . Możesz się starać, robić wszystko sumiennie to będziesz wracać do domu o 20.00 , i nikt za to nie zapłaci , wręcz będą się z Ciebie śmiał, że jesteś powolny i nieudolny . Naczelnik patrzy tylko , aby zarobić i nic nie robić, nie wychylać się bo po co . Za mniej niż minimalna krajowa , żaden listonosz nie będzie się starać.

klok
@Listonosz Ex

absurd, trzeba by to wszystko postawić na nowo, sprawdzić raz jeszcze wszystkie procesy i dopiero wtedy planować...

bloxx
@klok

i pewnie to też by nie pomogło, trzeba by zwolnić wszystkich którzy tam zalegaja z poprzednich nominacji partyjnych i moze dopiero by się udało się poprawić

afs
@klient

U mnie było jeszcze lepiej - żadne awizo nie przyszło, a na poczcie podpisane, że dostarczono. (usunięte przez administratora) Jak czekał_m na list polecony to siedziałam w domu i listonosz wrzucił awizo.

...
@afs

no to takiej akcji nie miałem jeszcze, ale nie chce uprzedzać bo zaraz może być że wykrakałem :D Tutaj wszystko jest możliwe.

Ciekawy
@klient

A ile taki listonosz weźmie paczek do torby?

,.,.

To własnie wyjasnia jak wygląda problem z rządowymi instytuacjami. Nie muszą rywalizować z konkurencją i nie rozwijaja sie...

Jaga
@klient

To była paczka, czy list? Jeśli duży list, to nie noszą, tylko awizo. Jeśli paczka, to kurier powinien zadzwonić. Brakuje ludzi. Wykorzystują nas pracowników na maxa. Zarówno w urzędzie, jak i listonoszy.

;l
@Jaga

Ale to nie jest wytłumaczenie że brakuje ludzi, jak brakuje to niech zatrudnią, lepiej zorganizują pracę... nie moze na tym tracic klient.

Pocztowiec
@;l

Duży list jest opłacony tylko do odebrania na poczcie jeśli nie mieści się w skrzynce.( może wyglądać jak paczka) dlatego jest wystawiane awizo informując o tył liście. Jeśli jest to list polecony jest opłacony do doręczenia do drzwi. Jeśli klient zamawia najtańszą opcję nie może mieć pretensji że nie jest dostarczone do drzwi. Takie jest wytłumaczenie awizo w skrzynce na listy które są duże i wyglądają jak paczki.

m13

Pracowałem ostatnimi czasy w tej firmie. Powiem tak, wynagrodzenie dramatycznie niskie, zarządzanie rodem z minionej epoki, mnóstwo ludzi na stanowiskach kierowniczych zupełnie niekompetentnych, szczególnie w ostatnich miesiącach atmosfera wśród pracowników bardzo zła. Podsumowując, szkoda czasu i nerwów pracując za tak marne grosze w firmie, która coraz bardziej chyli się ku upadkowi.

@m13

Bardzo słuszne spostrzeżenia ,płaca na poziomie minimalnej krajowej Narobisz się jak koń , nie obrażając konia i nie zarobisz........... obecnie to praca dla tych co mają rok do emerytury lub dla desperatów.....praca bez przyszłości , bez perspektyw , omijać z daleka.

JM

Porażka, nic dziwnego że jest wypierana przez firmy kurierskie. Przesyłki leżą gdzieś na sortowni i każdy ma je w głębokim poważaniu a ty czekaj (usunięte przez administratora)w nieskończoność. (usunięte przez administratora)

mikul

serio gdyby to były jednostkwe to nawet bym sie tym nie przejmował, ale rzadko to są o czasie.

Zostaw merytoryczną opinię o Poczta Polska S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Poczta Polska S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Poczta Polska S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 421.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Poczta Polska S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 352, z czego 41 to opinie pozytywne, 231 to opinie negatywne, a 80 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Poczta Polska S.A.?

Kandydaci do pracy w Poczta Polska S.A. napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Poczta Polska S.A.
1.5/5 Na podstawie 899 ocen.

Poczta Polska S.A.