Opinie o eon.pl/dla-domu - E.ON Polska S.A. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy E.ON POLSKA S.A.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w E.ON POLSKA S.A. o rekrutacji.

Branże: Handel, dystrybucja i przesył energii elektrycznej

Najnowsze opinie pracowników i kandydatów do pracy o E.ON POLSKA S.A. w Warszawa

qwerty

Najlepszym dowodem i świadectwem o tym jaka jest to firma (właściwie jak nędzna jest to firma) jest fakt, że regularnie co pół roku a czasem nawet częściej poszukują pracownika na stanowisko analityka czy kontrolera finansowego. Z dobrej firmy pracownicy nie uciekają po pół roku. W nędznej, rotacja pracowników jest właśnie taka jak tu. To świadczy o wszystkim. Ale to świadczy nie tylko o kiepskich zarobkach, toksycznych ludziach, złej atmosferze czy nadmiarze obowiązków ale przede wszystkim świadczy o niekompetencji zarządu oraz zatrudnianych przez niego managerach i pracownikach HR. Wręcz o głupocie w/w. Tak się składa bowiem, że człowiek jest jednym z najdroższych aktywów w firmie. Czas potrzebny na przeszkolenie i wdrożenie, obciążenie innych pracowników obowiązkami wdrożenia i przejęcia części zadań, wiedza specjalistyczna. To wszystko wpływa na wydajność i ma niebagatelny wpływ na wyniki finansowe. Na pieniądze. Na jakość. Na obsługę klienta. Wreszcie na wykorzystanie szans i ... znowu na pieniądze. Jeżeli zatem standardem pracy w jakiejś firmie jest to, że poszukuje się pracownika na konkretne stanowisko co pół roku to znaczy, że do wymiany jest cały zarząd. Bo jest zwyczajnie niekompetentny. Wraz z tymi, których wymieniłem powyżej tj. managerami odpowiedzialnymi bezpośrednio za prace operacyjne i pracownikami HR, którzy nie potrafią stworzyć sita dla pracowników kompetentnych a odsiewającego hołotę. Rodzi się oczywiście pytanie za co ci wszyscy ludzie pieniądze biorą?... No ale cóż ryba psuje się od głowy tak samo jak od góry/głowy cały przykład idzie. Z g na to nawet Michał Anioł nie wyrzeźbi. Niestety.

niezaodowolony Eon

Muszę to napisać. W czasie ostatniego spotkania organizacyjnego po zmianie na eON dowiedzielismy się, że bedzie zmiana w budynku na włodarzewskiej. Ktoś zapytał czy jest szansa na przemalowanie brudnych OBGRZYBIONYCH/ zamrówkowanych ścia. I co usłyszeliśmy, nie - bo nie ma na to poniedziędzy. Smiech na sali. A jak Pani menager się wprowadzała do nas (M.W) Pani z pierwszego piętra - to jej cały pokój meblowali- łącznie z kanapą i fotelami. To na pewno było droższe niż pare puszek farby. NO ale...nie pierwszy raz się przekonujemy, że ma ta Pani lud pracujący głęboko w (usunięte przez administratora)

Nwow

W końcu pożegnaliśmy się z najgorszym zespołem w naszej firmie. Nwow zmusił setki super pracowników do zmiany firmy, nwow wpłynął też na zwolnienie osób z wiedzą ekspercka w różnych tematach których wiedza przez lata jeszcze nie będzie porównywalna do osób które ciągle tu pracują. Ten dzień to święto. Mam nadzieję że już nigdy te osoby nie powrócą do naszych struktur. Te zaś które zostały mam nadzieję że będzie im się dobrze pracowało wedle swoich (usunięte przez administratora) zasad i efektywności ????. Powodzenia i cieszę się że otrzymaliście wypowiedzenie umowy :)

Kamila

Praca w firmie E.ON jest jednym z lepszych wyborów jakiego dokonałam. Super atmosfera ! Młodzi ludzie, którzy sobie nawzajem pomagają. Lider w pełni pomaga, szkoli oraz opiekuje się swoim podopiecznym. Jeśli chodzi o zarobki, idzie naprawdę zarobić super, moim zdaniem w żadnej pracy nie da się zarobić takiej kasy. Wiadomo, bez pracy nie ma kołaczy, ale praca jest na tyle efektywna , że nie było miesiąca gdzie nie zarobiłabym ponad 3 tys. Oprócz tego jest dużo możliwości rozwoju oraz wygrania super nagród za wynik np. wyjazd na weekend , tablety, zegarki, laptopy itp. Podsumowując bardzo dobrze zorganizowana i pozytywna firma. Polecam z całego serduszka !

xyz Nowy wpis

zwolniony. za pomówienie. nie polecam

Bbb Nowy wpis
@xyz

A jakieś szczegóły? Kto cię pomowił? Jak??

ikonka

Sprawdź 22 opinie klientów firmy E.ON POLSKA S.A. w Warszawa.

Sprawdź
Osoba pracująca Nowy wpis

Nie polecam pracować w eon Polska choć osoby w tej firmie są dobrze nastawione na nowych pracowników to jeśli zrobi się jakiś błąd lub dostanie reklamację na siebie po dwóch miesiącach z dnia na dzień bez żadnej podpowiedzi, że dnia następnego odbędzie się dla was test o życie w tej firmie niestety nie ma. Więc dnia następnego przychodzicie jak zwykle do pracy i czeka na was test składający się z 20 pytań który według pracowników wyżej stojących od was nie powinien wam sprawić problemu. Tylko jak cały miesiąc prosiliscie aby wasze błędy wam wytłumaczyć to się niestety nie dzieje. I wychodzi na to, że jeśli ten test napiszecie na mniej niż 85% to możecie pożegnać się z pracą.Niestety pytania na nim dotyczą klientów głównie powracających których mieliście może z max 3 i przez to wasza mozolna praca się kończy. Więc jeśli ktoś zastanawia się czy iść pracować do tej firmy odradzam .

AAA

Oceniając pracę z której szczęśliwie szybko uciekłam mogę napisać, że kierownik (usunięte przez administratora)jest na bardzo niskim poziomie i źle traktuje nowych.(usunięte przez administratora). Nie powinna pracować w dziale HR skoro nie umie budować długotrwałych pozytywnych relacji ze wszystkimi. Niestety wysyłaj ją na targi pracy i tam przeobraża się w słodziutko osóbkę, a w pracy jest już zupełnie kimś innym.

AAA
@AAA

Ilona jest tym kiepskim pracownikiem HR

Ola
 Problem
@AAA

Znam osobę i widziałam jej zachowania w pracy

Agnieszka Nowy wpis
@Ola

skoro tak to jakie zachowanie w rzeczywistości widziałaś i jak to na ogólne warunki wpływało?

back office Włodarzewska
Użytkownicy czekają na odpowiedź 25 dni.
Kandydat

Czy ktoś sie wypowie jak wygląda praca w back office na Włodarzewskiej, warto ?

logo firmy Only for Native Speaker
GoWork.pl
(490 opinii)
logo firmy Przedstawiciel handlowy
The Burman Robinson
(3 opinie)
logo firmy SENIOR NODE.JS BACKEND DEVELOPER
Silk Software House Sp. z o.o.
(47 opinii)
logo firmy Asystent syndyka - praca biurowa w Kancelarii
Woźnicki Węgliński Łopatko Restrukturyzacje Sp. z o.o.
Aplikuj na wiele ofert
Nwow

Pracownica
@Nwow

Z których wypowiedzeń dla ekspertów tak się cieszysz? Widać że mało ci pomogli. A jedyną ekspertka, która ekspertka być nie powinna kurczowo trzyma się stołka bo ciągle donosi. Tyle w temacie

Zaniepokojony pracownik
@Nwow

Szukam i szukam i nie mogę znaleźć...gdzie tu jakieś konkrety, jakaś informacja zwrotna dla zespołu... i nie widzę. Jak bardzo trzeba nie mieć kręgosłupa moralnego, wyobraźni i taktu, aby cieszyć się ze zwolnień innych pracowników w firmie i pisać o tym z satysfakcją i uśmiechem...a na koniec życzyć jeszcze pozostającym w firmie dobrej pracy... Kimkolwiek jesteś - podejrzewam, że brak Ci wizji siebie i nawet w minimalnym stopniu jakiejkolwiek kultury pracy...

Ccbo
@Zaniepokojony pracownik

Widać 6 innym osobom ta opinia się spodobała :) a grono zadowolonych jest znacznie większe. Uwierz :)

Jeruzalem
@Nwow

Nwow stosowało (usunięte przez administratora)metody rodem z(usunięte przez administratora). Polaczki z NWOW powyliczali pracownikom takie czasy aby ludzie ci przez bite 8 godzin siedzieli przed komputerami i zasuwali w zaszczuciu i stresie mając za plecami głos "Czy zdążę wyrobić dzienną normę!?" bo inaczej przełożona będzie drzeć japę, m.in. Jedzenie w locie przed komputerem, toaleta w pośpiechu, zakaz rozmów między sobą bo w przeciwnym wypadku przełożona, znowu, drze swoją (usunięte przez administratora)na pracowników, dorosłych ludzi. I ciągle tylko człowiek słyszy: bo wydajność, bo wyniki, bo dostaniecie po premi. Komuś się całkowicie pomylił model pracy nowoczesnej korporacji z Niemieckim (usunięte przez administratora). Ale najgorsze jest traktowanie człowieka jak narzędzia i pomiatanie nim oraz jakim prawem przełożony krzyczy na pracownika, każe mu się zamknąć, przez takie traktowanie podwładnego pracownik ma ochotę się powiesić. Szczególnie takie zachowanie ma miejsce podczas pseudoodpraw gdzie często poniża się pracowników ku uciesze przełożonego, który może się wtedy wyżyć. Czasy holokaustu, dręczenia ludzi już dawno się skończyły. Jednak nie w EON. Na szczęście już tam nie pracuję. Przy nadążającej się okazji zmieniłam pracę gdzie warunki są normalne, ludzi traktuje się jak ludzi a pieniądze też nareszcie są godne, bo EON nie płaci. Swoją drogą pastwienie się nad drugim człowiekiem jest chyba karalne a w pracy to jest chyba (usunięte przez administratora)zwane?

Justyna
@Zaniepokojony pracownik

I bardzo dobrze, że faszystowski Nwow zdechł. To nie byli ludzie a tym bardziej bez jakiegokolwiek kręgosłupa, korposzczurze.

MaviD
@Jeruzalem

Zgadzam się z tym w 100%. Pastwienie się nad pracownikami to jest tam normą. Szczególnie w Kancelarii Elektronicznej na Wlodarzewskiej. Zastanawiam się kto tym niedowartosciowanym niby ludziom daje do tego prawo? I jeszcze ta nędzna pensja za pracę w brudzie i w poniżeniu.

Lolo
@Nwow

Jakim trzeba być złym i obdartym z uczuć człowiekiem aby pisać takie rzeczy. Jak można się cieszyć z czyjegoś nieszczęścia. W ogóle pomyślałeś o ludziach? Ile ktoś tak mało empatyczny, może wiedzieć o zespole i realizowanych przez nich zadaniach, o tym co wnieśli do firmy. Powinieneś się człowieku wstydzić i popracować nad sobą a potem pisać o innych. Wstyd myśleć, że ktoś taki pracuje w tej firmie.

Pracownik_prądowni

Firma chce uchodzić za nowoczesną, ale taka nie jest. Proponowane na wstępie zarobki poniżej rynkowych, a z czasem jest jeszcze gorzej - z każdym rokiem realnie zarabia się mniej. Rozmowy reprezentacji pracowników z panią(usunięte przez administratora) nie prowadzą do korzystnych dla szeregowych pracowników decyzji, pani (usunięte przez administratora)dba wyłącznie o własny interes (chęć pokazania, jak oszczędna potrafi być). E.ON. to firma obsesyjnie nastawiona na własny zysk. Jeśli wejdą w życie przepisy o dopłatach do pracy zdalnej, obowiązkowa stanie się praca stacjonarna w 100% (co w dzisiejszych czasach jest nieporozumieniem). Aktualne 50% obowiązkowej pracy z biura, to też za dużo. Zwłaszcza, że firma chce uchodzić na ekologiczną, a wielu pracowników przyjeżdża spoza Warszawy samochodami. Ograniczenie pracy stacjonarnej byłoby więc dużym wkładem w ekologię. Lokalizacja na Nieświeskiej, to naprawdę tragedia - bardzo niekomfortowa, jeśli korzysta się z komunikacji miejskiej. Autobus daleko, jeździ co 20 minut. Okolica wyjątkowo nieciekawa. Zresztą ma miejsce dyskryminacja pracowników ze względu na czas rozpoczynania pracy - tylko osoby przyjeżdżające na 6:45 rano mogą korzystać ze służbowych taksówek. W okresie jesienno-zimowym osoby kończące pracę np. o 16:00 (jest już ciemno) na pewno nie mogą się czuć bezpiecznie idąc na przystanek. Podsumowując - ani pensja, ani czas pracy zdalnej, ani lokalizacja, ani sposób zarządzania firmą nie są elementami, które mogą motywować.

Reklamacje

A ja mam pytanie, dlaczego nasz Pan kordywntor nie robi z nami spotkań miesięcznych 121... Nigdy ich nie ma. Inne zespoły prowadzą takie spotkania.

Kta

Halo ? Pani M.W może Pani coś zrobi w tym temacie ?

Zarządzanie pracownikami call

Jak widać degradacja czasem przynosi pozytywne skutki wypycha na nowe wody. W końcu można będzie pływać,a nie tonąć.

Katia

Nie polecam. Praca na słuchawce jak to na słuchawce ????co prawda nie ma tu takiego ciśnienia na sprzedaż i jest dość spokojnie no i zarobki raczej mniejsze niz wieksze. Najgorzej wygląda kwestia zarządzania, bardzo toksyczne środowisko i trzeba tam chyba na początek dobrego terapeuty to bardzo dziwne że w takiej instytucji nikt nie weryfikuje stanu psychicznego managera.

Niezadowolona

Ta firma ma głęboko w poważaniu swoich pracowników począwszy od wynagrodzeń które są daleko za rynkowymi, górne widełki w regulaminach wynagrodzeń to chyba tylko na pokaz bo nikt takich pieniędzy na oczy nie widział, ale wiadomo papier wszystko przyjmie, na odnowienie biur nie ma pieniędzy, ale na wykładanie bez sensu parkingu kostką już są, wnętrza biur gorzej niż za (usunięte przez administratora) aż się nie chce tam przebywać a co dopiero spędzać 40 godzin tygodniowo na rozpadających się krzesłach. Wszedzie jest brudno, wykładzina chyba nigdy nie byla odkurzania, pani „sprzątająca” sprzata jeden pokój w niecała minute i to jedna ręka bo druga bawi się telefonem, lokalizacje to tez jakas masakra, jeden autobus który jeździ co pol godziny i trzeba jeszcze do niego isc kawał drogi Benefity na plus bo jest ich dużo ale to nadal nie rekompensuje niskich wynagrodzeń i otoczenia w jakim musimy pracować Omijacie te firmę z daleka, przezes i zarzad maja w (usunięte przez administratora) pracowników, najwyżej się znajdzie innych, problem w tym ze Ci nowi nie nadążają i nie ogarniają i praca 2-3 osób spada na 1…. A później się dziwią ze NPS spada Jeśli jakimś cudem ta opinia trafi do osob decyzyjnych to ogarnijcie się bo świat idzie do przodu, a wy dalej w średniowieczu

HR
@Niezadowolona

Dziękujemy za Twoją opinię. Prosimy o kontakt w tej sprawie pod adresem hrpolska@eon.pl.

Chcę się zatrudnic
Kandydat

Jak wygląda praca w Eon Polska na infolinii? Jak atmosfera? Czy są duże wymagania??

Cc
@Chcę się zatrudnic

Nie chcesz tu pracować. Szukaj pracy w Beck office. Koordynatorki na call center trzymają się kurczowo stołka i są beznadziejne we współpracy z podwładnymi. Opryskliwe

@Cc

Nie wiem z kim współpracowałeś/aś, ale ja nie spotkałem się z opryskliwością z niczyjej strony i przełożone i współpracownicy są bardzo pomocni. No, chyba że przychodzisz na kawkę i ploteczki jak część konsultantów, to nie ma co się dziwić że koordynatorki mają wymagania.

@Chcę się zatrudnic

Jestem pracownikiem EON Polska od ponad roku i śmiało mogę polecić, zespoły młode zgrane, koordynatorki bardzo pomocne, jeszcze nigdy nie usłyszałem słowa NIE. Polecam z całego serca.

Zuzanna
@Pracownik

A jak twoim zdaniem zarobki? :) Adekwatne do obowiązków? To fajnie, że atmosfera się udała, mega duży plus!

Pracownik CC

Długoletni pracownicy z tego co wiem zwolnieni zostali za długi brak wyników i postawę, a nie za darmo :) Praca to praca a nie Pub

Zainteresowany
Kandydat

Czy ktoś wie, czy w tej firmie jest wewnętrzny dział prawny albo zakupów do którego mógłby aplikować ktoś po prawie ?

Pytanie. Kiedy wracamy do biura ? Albo czy wracamy w trybie hybrydowym skoro pandemia się kończy i minister zdrowia zaleca powrót do normalności. Cisza jak zwykle. Dalej regulaminu HO brak. Czy możemy w końcu prosić o konkrety?

Pracownik BO
@Pracownik

Słyszałem że od maja WK i cało center wracają na 50 procent, tydzień w tydzień maja pracować . Czas na informacje odnośnie BO... Tu jak zwykle brak jasnych deklaracji. Masakra. Zawsze dowiadujemy się ostatni lub od kogoś.

@Pracownik BO

No i jak w końcu z tym powrotem do biura? Wróciliście wszyscy czy niektórzy pracują zdalnie? :)

@Adaś
@Ewa

Jedni wrócili, inni się zwolnili albo są w trakcie szukania czegoś normalnego (zdalnego).

Pracownik wlodarzewska
@@Adaś

Ten powrót natomiast nie dotyczy niektórych kierowników BO, oraz oczywiście Pani manager Małgorzaty W. Przykład idzie z góry może pracownicy też nie powinni stosować się do nowo wypracowanych zasad. Bo co to za zasada skoro nie dotyczy wszystkich. Na przykład Pani Ewa w biurze pojawia się raz na rok. Poza tym warto wspomnieć o faworyzowaniu niektórych pracowników. To jest czasem tak jak jawne że aż niedobrze się robi. Spotkania zespołowe i dyskusja między kierownikiem i jednym góra dwoma pracownikami. Niektórzy potrafią się podlizać i pewnie stąd te relacje. Dodatkowo te osoby też lepiej zarabiają. Kpina

@@Adaś

Jak to, to praca w biurze nie jest normalna?

Truffle

Pracuje w tej firmie 1.5 roku, w salonie. Praca nie jest zła, są dni kiedy klientów jest masa, ale są też takie, kiedy jest spokojnie. Nie odpoczniesz wtedy, bo musisz wtedy realizować sprawy przypisane do komórki Back Office, no ale efektywność musi się zgadzać. Ciśnienie na sprzedaż duże, ale też jak jej nie zrobisz przez miesiąc czy dwa to nikt Ci głowy nie urwie. Odkąd wprowadzili konwersję w sprzedaży, to niestety trudniej jest wyrobić wynik, ale ludzie sobie jakoś radzą. Koordynatorki salonów - moja była super ale odeszła, reszta ma opinię różne - ale to jak w każdej innej firmie, czasem ktoś nam pasuje a czasem nie. Szkolenie - trudne, dużo rzeczy do zapamiętania, nie oszukujmy się - sektor energetyczny nie jest prostym tematem. Oprócz wiedzy o procesach EON musisz też znać procesy OSD, przyłączenia do sieci, zmiany sprzedawcy. Po pół roku już ogarniasz, wcześniej starasz się utrzymać na powierzchni. Jeżeli chodzi o pieniądze - nie jest źle. Masz możliwość awansu, dodatkowo płatne soboty i niedziele handlowe, premie półroczną, dofinansowanie do wakacji i gotówkę na Święta (ok 1000 zł), kartę żywieniowa (150zl), bony do różnych sklepów (ok. 70 zł MSC), lux med, Multisport. Dodatkowo co miesięczna premia za sprzedaż. Jak jesteś ogarnięty, awansujesz z młodszego specjalisty na specjalistę, a później na starszego i experta, robisz premie co miesiąc na dobrym poziomie - masz szansę zarabiać ok 5000 - 6000 zł brutto. No ale jak Ci się nie chce, to siedzisz i robisz za 3500 zł brutto - Twoja decyzja. Praca nie jest zła, ale nie jest łatwa i przyjemna - najgorsi są w niej roszczeniowi klienci, którzy uwielbiają się awanturować i uważają, że wiedzą lepiej. Czy polecam pracę? Tak, ale tylko jeśli zamierzasz pracować dłużej, a nie chwile. Jeżeli chodzi o umowę - standardem są umowy na rok. Rotacja w niektórych salonach jest spora, w niektórych nie ma żadnej - generalnie jak przykładasz się pracy to nie ma problemu z tym, żebyś pracował tutaj do emerytury. Czy wytrzymasz, to inna kwestia. O pracy w Back Office nie słyszałam.dobrej opinii - taka praca na akord, zrób jak najwięcej w jak najkrótszym czasie. Niektórych to wypala, niektórych motywuje. Back Office jest też najczęstszym wyborem dla pracowników salonu do zmiany stanowiska - generalnie jak ktoś odchodzi, to do innego działu. Czy to na Włodarzewska, Wybrzeże czy Nieświeska. Infolinia. Masz opinie na stronie. Dziel je przed dwa i zapamiętaj, że jak ktoś jest leserem to zawsze wypowie się negatywnie. I niestety błędnie poinformuje klienta, który przyjdzie do salonu się wykłócać.

Ha ha
Klient
@Truffle

Przed tobą kariera murowana. Oprócz tego.że realizujesz wszystkie cele o których piszesz jak domniemywam to jeszcze realizujesz dodatkowe reklamując firmę. Zastanawiam się czy nie powinno ci się współczuć, a może obawiać......?!

Jacek
@Truffle

Słownika poprawnej polszczyzny nie dają? Bardzo szkoda...

qwerty

To ja
@qwerty

Absolutna racja. To wszystko co qwerty powyżej napisał to prawda. Pracowałem tam wiele lat temu przez bardzo długi okres czasu. Aktualnie z ciekawości od czasu do czasu lubię tu zajrzeć aby zobaczyć co się dzieje w "mojej starej firmie". Czytając poszczególne wpisy przekonuję się że jest jeszcze gorzej niż w "moich" czasach. Proces doboru kadry kierowniczej w tej firmie był zdumiewający - często wybierali jakiegoś niekompetentnego bałagana - gościa, który nic nie wnosił do pracy a wprowadzał zamęt i niszczył atmosferę. I te ich wariackie pomysły... Kiedyś rozdali pracownikom po kilka klocków lego i kazali zbudować rakietę kosmiczną (sic!) - że niby takie ćwiczenie na innowacyjność i kreatywność !!! - jak ja bym zbudował tą rakietę to tego cymbała który to wymyślił wywaliłbym w kosmos i do dziś by szukał drogi na Ziemię. Takich pomysłów było w tej firmie bardzo wiele a każdy jeden bardziej durny od drugiego.

@qwerty

Tych ofert pracy jest masa na stronie. Najgorzej, że tu nikt nie pisze o pracy w obsłudze klienta, a ja szukałam infosów o zarobkach Meeter Greetera w placówce. Czy to wgl coś poważnego jest, czy raczej na miesiąc-dwa...

Ariel
@qwerty

Witam. Osobom, które zatrudniając się w firmie, mają nadzieję na miłą, lekką pracę, można z góry podziękować a nie marnować czas na rekrutacje i wypłaty przez kilka miesięcy, tylko po to by zauważyć, iż taki kandydat nie jest w stanie sprostać wysokim wymaganiom. A później wielki żal o to czy o tamto. Firma stawia na wyjątkowych ludzi a najwidoczniej żadna z osób negatywnie się wypowiadających o byłym pracodawcy nie była dość wyjątkowa, ot szary przeciętny studencik, myślący że świat należy do niego...A tu taaaka niespodzianka....

Maniek
@qwerty

Tak naprawdę, to nigdzie nie jest lekko.

Klient
@qwerty

18 miesięczny okres oczekiwania na wykonanie przyłącza energii elektrycznej, to jakaś kpina, dom już stoi od roku, a ja nadal nie mam przyłącza, bo papierologia i niekompetencja pracowników w tej instytucji jest porażajaca, porażka.

karampuk
@Ariel

Rotacja świadczy o tym że E.ON ma beznadziejnych managerów HR którzy nie umieją wyłowic własciwych kandydatów w rekrutacji powtarzanej co kwartał... Przy takiej rotacji powinni wywalić Dyrektora HR na przysłowiowy zbity pysk..

ojciec

sposób, w jaki ten pseudo-pracodawca wykorzystuje młodych ludzi, którzy stawiają pierwsze kroki na rynku pracy prosi się o zgłoszenie do odpowiednich organów... mamieni świetnymi zarobkami, pracą w młodym, świetnym zespole, szkoleniami, dają się łatwo wciągnąć... podpisują potem umowę o dzieło z firmą krzakiem, której efektem jest to, że harując od rana do wieczora, bez szans na sprzedanie czegokolwiek, pielgrzymując od domu do domu przez kilka tygodni nie zarabiają kompletnie nic. Prawdziwa "szkoła życia", to jedyny pozytyw, będzie nauczka na przyszłość. Krótko: za ten wyzysk młodzieży wstyd wam i hańba. Kupowanie czegokolwiek od was byłoby podobne do wspierania firm zarabiających na niewolniczej pracy dzieci w Afryce...

Peter

Zarząd wpadł na pomysł żeby wracać do biur na 100% lub 50%. Jedna i druga opcja jest kiepska. Praca zdalna to teraz już taka norma. Jeżeli zarząd tego nie rozumie, to może drogi zarządzie pora na emeryturę. Świat się zmienił, a Wy chcecie wracać do starego. Zły pomysł.

Antoni
@Peter

A mówiłeś o tym przełożonemu? Na forum raczej nie uświadczysz osoby decyzyjnej, jeśli Ci zależy na zmianie, a nie jedynie na wyrażeniu swojego niezadowolenia.Istnieje w firmie możliwość swobodnego wyrażania swoich zastrzeżeń, obiekcji, niezadowolenia?

Ggggg
@Antoni

Oczywiście, że każdy mowi to głośna , ale zrozumienia nie widać.

Czy w E.ON POLSKA S.A. zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

Xyz

Na początku maja wedle komunikatu mamy wracać do biura 50 na 50. Do dziś 14 kwietnia mamy żadnej informacji. Jestem osobiście zdenerwowana nie jestem w stanie nic zaplanować. Nie wiem czy mam wracać do Warszawy czy może zostać u rodziców. Organizacja w eon to porażka. Zawsze tak było że my w bo dowiadujemy się o wszystkim ostatni. pani Ewa pani Małgorzato prosimy o informację.

Wiktoria
@Xyz

No to słabo, a w sumie po co wracać do biura? Nie wygodniej i opłacalnej zdalnie działać?

Kamila

Zostaw merytoryczną opinię o E.ON POLSKA S.A. - Warszawa

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w E.ON POLSKA S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy E.ON POLSKA S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 71.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w E.ON POLSKA S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 57, z czego 5 to opinie pozytywne, 37 to opinie negatywne, a 15 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie E.ON POLSKA S.A.?

Liczba opinii klientów firmy E.ON POLSKA S.A., to 22, z czego 3 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a, 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy E.ON POLSKA S.A.?

Kandydaci do pracy w E.ON POLSKA S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Październiku 2022r.

5. indeed.com 2 324 052
E.ON POLSKA S.A.