Opinie o Grupa Enea

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Grupa Enea

Zainteresowany

Podpowiedzcie czy firma prowadzi teraz rekrutacje?

Grupa Enea
pracodawca
@Zainteresowany 18.03.2018 19:12

@Zainteresowany, zapraszamy na stronę internetową naszej firmy, na której umieszczamy na bieżąco oferty pracy: https://www.enea.pl/pl/grupaenea/o-grupie/kariera-enea/oferty-pracy Powodzenia w rekrutacji!

Ewa

Witam, chciałabym się dowiedzieć jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w Enea? Wiem, że dużo zależy od tego, na jakie stanowisko składa się podanie. Każda rada osób, które pracują lub ubiegały się o pracę w Enea będą dla mnie cenne.

kate
@samson 01.12.2017 13:35

Fajnie, że byłeś na rozmowie. Ja dwa razy do nich aplikowałam, w każdym z dwóch ogłoszeń, na które wysłałam swoją ofertę nie spełniałam tylko jednego ze stawianych wymagań, wszystkie pozostałe już tak+doświadczenie. Nic, zero odzewu, żadnego zaproszenia na rozmowę.

Grupa Enea
pracodawca
@kate 11.03.2018 21:33

@kate, nie zniechęcaj się do aplikowania do naszej firmy. Na różne stanowiska jest różna ilość zgłoszeń, ale ogólnie dostajemy bardzo wiele aplikacji. Jeśli nie dostałaś zaproszenia na rozmowę rekrutacyjną, może to znaczyć, że inni aplikanci nie tylko spełniali teoretycznie wszystkie wymagania, ale też wykazali się dodatkowymi umiejętnościami, które rekruter uznał za bardzo przydatne. Przy następnej rekrutacji być może będziesz miała okazję się wykazać na rozmowie :) Tego Ci życzymy!

Grupa Enea
pracodawca

Szanowni Użytkownicy,
 
Witamy Was na portalu GoWork!

Pragniemy Was poinformować, że od dziś mamy na portalu oficjalny profil pracodawcy, dzięki któremu postaramy się przybliżyć Wam warunki pracy w Grupie Enea i odpowiedzieć na pytania związane z rekrutacją.

Odwiedzacie ten portal dlatego, ponieważ szukacie informacji o firmie i nurtują Was pytania, na które nikt ze znajomych nie może Wam odpowiedzieć. Od nas otrzymacie odpowiedzi „z pierwszej ręki”, więc nie wahajcie się zadawać żadnych pytań.

Zapraszamy Was do zapoznania się z informacjami zamieszczonymi w zakładkach przy haśle „Poznaj pracodawcę” – znajdziecie w nich kompendium wiedzy o Grupie Enea, procesie rekrutacji, możliwości odbycia u nas staży i praktyk oraz zobaczycie nasze firmowe życie uwiecznione na zdjęciach.

Bądźcie z nami w kontakcie!

Anna

Zastanawiam się po jakim czasie po upływie terminu do składania aplikacji zapraszają na rozmowę kwalifikacyjną? Długo trzeba czekać na taką rozmowę? Czy ktoś mógłby napisać na ten temat coś więcej?

Grupa Enea
pracodawca
@Anna 04.03.2018 22:00

Anno, po upływie terminu składania aplikacji, HR Biznes Partner analizuje wszystkie otrzymane zgłoszenia i wybiera te, które najlepiej spełniają oczekiwania kierownika/dyrektora jednostki poszukującej pracownika do swojego zespołu. To właśnie jemu przekazuje wyselekcjonowane aplikacje i czeka na informację, z którym aplikantem chciałby się spotkać na rozmowie rekrutacyjnej. To trwa (najkrócej) ok. tygodnia, ale może i dłużej, jeśli dyrektor potrzebuje więcej czasu na analizę aplikacji. Może zdarzyć się tak, że osoba zaproszona na rozmowę rekrutacyjną nie zyska przychylności potencjalnego przełożonego i HR Biznes Partner będzie kontaktował się z kolejnymi kandydatami na dane stanowisko. To oznacza, że telefon z zaproszeniem na rozmowę rekrutacyjną aplikant otrzymuje po ok.3 tygodniach. Jeśli w ostatnim czasie aplikowałaś o pracę w naszej firmie, trzymamy za Ciebie kciuki. Powodzenia w rekrutacji!

Anna

Zastanawiam się po jakim czasie od upływu terminu do składania aplikacji zapraszają na rozmowę kwalifikacyjną? Długo czeka się na taką rozmowę? Czy ktoś mógłby coś napisać w tym temacie?

Mam

Witam Chciałbym sie dowiedzieć ile mogę zarobić na stanowisku Elektromonter Sieci i Rozdzielni w Poznaniu ul. Strzeszyńska Bardzo proszę o Odp

Rysiu
@Mam 07.11.2017 21:43

Do byly pracownik. A ty to z biura mendo raczej. Bo się twoich farmazonów czytać nie da.

Janusz

Ideałów nie ma i jesli nawet nie wszystko jest super to trzeba piprawiać a narzekaniem nic nie zmienimy!!!

Dorota
@Janusz 06.01.2018 18:07

Dorota. To opinie Januszku. A nie narzekanie. A ty co z biura parobie.

anonymous

Pieniadze brac to tak a ludzi maja w (usunięte przez administratora) bo niemaja odpowiedzialnosci za nic

Anna

Jeżeli jesteś ambitna / -y i chcesz coś osiągnąć to NIE JEST to firma dla ciebie. Jeżeli zaczniesz wyrażać swoje zdanie, sugerować rozwiązania to zostaniesz „naznaczona /-y”. Negatywnie. Beton w podejściu do realizacji zadań, kolesiostwo, układy i układziki, kablowanie, „kopanie swojego” są tam na porządku dziennym.

samson
@Aga 30.10.2017 11:41

@ Aga, ani chodziło chyba o własne doświadczenia ale w kontekście rozmowy rekrutacyjnej o jaką wyżej pytano ;)

Anna
@samson 01.12.2017 13:15

No chyba nie bardzo... Wypowiedź dotyczyła podejścia firmy Enea do człowieka / realizowanych przez niego zadań / współpracy. Nic związanego z rekrutacją.

były pracownik

A ja szczerze polecam pracę na inf. przychodzącej! (ale dla odmiany na ul.23 lutego i zatrudnienie nie przez ENEĘ, ale ocenę wystawiam tu) Liderzy rewelacyjni, atmosfera również! Wiadomo trzeba robić swoje, nie ściemniać na technicznych, robić leady. To zdecydowanie wystarcza, żeby nikt się nie czepiał. Wszyscy są sobie pomocni, jeżeli akurat ktoś z przełożonych jest zajęty to pomoże ktoś inny, kto ma większy staż pracy. Nie było sytuacji, w której ktoś został sam z problemem. Fakt, może od razu po szkoleniu było przerażenie, ale uważam, że najlepiej człowiek uczy się rzucony na "głęboką wodę" (przecież klienta zawsze można poprosić o chwilę cierpliwości ..) Klienci są różni, fakt- ale trzeba się nauczyć grzecznie rozmawiać w każdej sytuacji. Altruista być może nie dałby rady, jeżeli dzwoni kobieta, która nie płaciła rachunków dłuuuugo i ją odcięli. No ALE ona ma małe dziecko, ALE ma ogrzewanie, ALE ALE... Dużo takich, którzy biorą na emocje, więc trochę dystansu musi być. Niektóre sprawy faktycznie ciągnęły się meeeega długo i tutaj duży minus, często sprawy klientów były po prostu olewane.. Dodam, że często były to banalne sprawy (jednak my się tym nie zajmowaliśmy, więc sumienie czyste:)) HD przychodziły, w większości bardzo miłe i pomocne (oprócz jednej osoby). Także naprawdę polecam, trochę wiedzy trzeba zdobyć, trochę się użerać z klientami, ale choćby jeden klient, który szczerze podziękuje poprawia cały nastrój. Atmosfera meeeeeeega, nie ma krzywego patrzenia się na siebie itd. Sami pozytywni ludzie na czele z liderami :)

Puf
@były pracownik 27.04.2017 15:32

Chyba się podlizujesz bo chcesz tam wrócić gdyby nie wypaliła nowa praca

Dziadoszanska

Dziwią mnie te wpisy o marnym wynagrodzeniu, wyścigu szczorow itd.. Ja pracuje na jako Starszy Konsultant od dwóch lat. Poza infolinia wykonuje tez inne czynności jak np realizacja maili, pogotowie energeryczne (w razie potrzeby firma prosi o zgłaszanie się osob chetnych na obsługę infolinii PE - w takiej sytuacji dopłacają do każdej godziny +5 zł :) ) są tez inne projekty; realizacja reklamacji/odpisywanie zleceń tychnicznych itd.. znam osoby które z premii mają praktycznie druga wypłatę (a i pierwsza jest niemała:) ).. ja od dwóch lat nie miałam sytuacji abym otrzymala grafik pracy z godzinami innymi niz wnioskowałam :P Aktualnie jest możliwość przejścia na umowę o pracę, wiec kto chce - ma taką możliwość, a przy tym dużo dodatków/dofinansowania/taryfa pracownicza/13-sta pensja/dodatkowe wynagrodzenie za dzien energetyka itd.. Reasumując: jezeli przycodzisz do pracy z nastawieniem na lenistwo - odpuść sobie Eneę :) tu trzeba się trochę postarać, dać od siebie aby mieć jeszcze lepsze lepsze zarobki,umowę,awans i poszanowanie innych pracowników w tym koordynatorów (nikt nie lubi jak ktoś si [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] bo z każdym źle obsłużonym Klientem, inny Konsultant jest na wstępie poszkodowany - bo ten Klient będzie dzwonił do skutku aż trafi na "wlasciwa" osobę) Wlasnie za to lubię tą pracę - utrzymują się poprostu najlepsi ;) Pozdro

Ona
@Dziadoszanska 08.09.2017 17:14

Chyba żartujesz

Julita

@Maciek, sama jak widzisz dopytywałam o warunki pracy powyżej, dlatego nie potrafię odpowiedzieć na Twoje pytanie. Na Twoim miejscu na pewno wysłałabym cv, zawsze warto przekonać się samemu jakie są warunki i przede wszystkim czy ENEA S.A. daje możliwość ich negocjacji.

xaxaxa

Beznadzieja... nie polecam, obiecują a później i tak nic z tego nie jest zrobione, trzeba się prosić i przypominać. Przechodzę do konkurencji.

Julita

@Dziadoszanska a te warunki, które opisujesz - czyli możliwość dodatkowego wynagrodzenia i możliwość wykazania się, a chociażby też przejście na umowę o pracę - dotyczą wszystkich pracowników na tym stanowisku? @Bulinka zdaje się mieć inne zdanie na ten temat - czy możliwe, że w jej przypadku sytuacja wyglądała inaczej?

Maciek
@Julita 10.09.2017 13:09

Jakie są widelki na stanowisku specjalista , starszy specjalista , koordynator? Zostawiam się czy w ogóle wysyłać cewałkę.

Patryk
@Maciek 17.09.2017 00:24

zna ktoś? Kto tam pracuje może zerknąć na tabelkę wynagrodzeń?

Bulinka

Dzisiaj zakończyłam współprace w tej firmie.Tam ludzie pracują po 3lata na umowie zleceniu.Wiedze trzeba mieć perfekcyjną począwszy od kompa Systemy dla normalnej kobiety nie do ogarnięcia.Miałam klienta który chciał koniecznie wiedzieć skąd ma zadłużenie w kwocie 11gr.A faktury opłaca na bieżąco.Moim zdaniem takie rzeczy powinny być odsyłane do księgowości.Tam trzeba wczuć się we wszystkie "fachy" elektryka,księgową,monterem,inkasentem,no i sprzedawcą.Płace marne.Nie zaliczysz testu wiedzy na 80%minimum.Nie masz premii.Atmosfera na początku niby okey ale im bardziej w las tym...Mam mieszane odczucia,może jeszcze za wcześnie na obiektywną opinie o tej firmie.Na dzisiaj twierdze że to była moja największa porażka

Julita

@Maciej zrezygnowałeś z usług ENEA tylko dlatego, że ktoś nie odpisał na maila, tak jak byś sobie życzył, czy ten mail naprawdę był jakiś obraźliwy i bez zachowania kultury?

Maciej

Największa żenada obsługowa od lat, na jaką trafiłem. Nie mam pojęcia kogo zatrudniają, jak ich szkolą, ale zwykły człowiek wzięty z łapanki na ulicy na więcej rozumu i kultury niż ich biuro obsługi klienta. Człowiek pisze dokładnie i wyraźnie maila, kulturalnie, bez błędów, z prawidłową interpunkcją a oni nie odpowiadają na temat i wymijająco. Rozumiem że któryś się trafi co nie potrafi czytać ze zrozumieniem ale czterech różnych z rzędu? W@#$rwili mnie tak, że przeszedłem do PGNiG.

Julita

W takim razie @Nika95 rzeczywiście jest w ENEA wiele rzeczy, które można uznać za plus dla pracownika. Wcześniej pytałam o benefity pozapłacowe, ale nie uzyskałam odpowiedzi. Czy mogłabyś się do nich odnieść i dać znać innym na co mogą tutaj poza wynagrodzeniem liczyć?

Nika95

Sorry za błędy ale pisze z telefonu

Nika95

Przychodząc do pracy bardziej nastawiona byłam na co najwyżej kilka miesięcy współpracy niż rok. HD jest spoko, koordynatorzy również mili, nie ma problemów z grafikiem - jak nagle potrzebujesz wolne to zglaszasz operacyjnym i jak znajdziesz kogoś na swoje miejsce to nie ma problemu. Praca na początku była szczególnie wymagająca. Nowe procedury, zmiany standardów, systemów, różne reakcje klientów i brak doświadczenia w branży to jest w końcu jakas bariera Ale potem jak już się wdrozylam to nie uważam żeby to ta praca była jakaś mega mega ciężka. Co też jest fajne? Mozliwosc zmiany stanowisk, raz się robi maila, zgłoszenia, innym razem infolinia, można brać udział w specjalnych akcjach, w tym w pogotowiu za ktorym na ogol nie konsultanci nie przepadaja,także nudno na pewno nie jest. Firma tez inwestuje w pracownika bo robi szkolenia kompetencji miekkich. Finansowo też można dobrze wyjść jak się ma odpowiedni stopień wykonalności grafiki, bardzo dobre oceny rozmów i robi się leady . Atmosfera jest przyjazna. Sympatyczni ludzie. Opinia dotyczy lokalizacji Polna.

Julita

@Ant na jakim stanowisku pracujesz ENEA S.A.? Bardzo dużo konkretnych informacji przekazałeś forumowiczom - możesz napisać dokładniej, jakich konkretne benefitów pozapłacowych można tu się spodziewać? To bardzo duży atut zatrudnienia dla wielu młodych osób, które szukają ofert pracy.

CC Dziadoszańska

Kilka szczegółów z mojego doświadczenia: - praca biurowa, nawet całkiem dobrze płatna - warunki pracy: bardzo dobre, czasem był tylko problem ze słuchawkami - harmonogram: niestety nie do końca jest prawdą, że to "harmonogram elastyczny", osoby posiadające inne zobowiązania, mogą mieć kłopot z dobraniem godzin, warunki: to min.120h / miesiąc i połowa to godziny popołudniowe. - przełożona: bezkonfliktowa, zaczynając pracę zabrakło mi jedynie podstawowych informacji o elementarnych zasadach (przesłane choćby mailem do nowego pracownika) - HD: różnie, były osoby bardzo pomocne i serdeczne, ale znalazła się również dziewczyna niemiła, wręcz chamska - szkolenia: świetne, prowadzone przez profesjonalistów w ciekawy sposób, w ciągu 3 miesięcy miałam dwa, które były pomocne - infolinia przychodząca jest w dwóch miejscach Poznania i raczej nie ma się wpływu na to, gdzie zostanie się przydzielonym

Julita

@Oburzona czy to pierwsza tego typu sytuacja w oddziale ENEA? Ciekawi mnie czy to jednostkowa sytuacja. Zgłaszałaś to może kierownictwu danego oddziału?

Oburzona

Witam. W dniu dzisiejszym byłam klientką Oddzialu Enea w Miedzychodzie. Sprawa,którą miałam do załatwienia wydawała się być prostą- wydawała! O godzinie 10 pobralam numerek pod haslem umowy- tak wynikalo z umowy,którą wcześniej otrzymaliśmy po dwu godzinnym oczekiwaniu w końcu udało mi się podejść do wyznaczonego okienka. Okazało się, że Pani nadanym stanowisku nie zajmuje się takimi sprawami. Musiałam pobrać kolejny numerek po czym zostałam pokierowana do innego okienka. Po wypełnieniu druku pod wielkim nie dowierzaniem znowu poproszono mnie o pobranie kolejnego numerku!!! Czekam zatem już trzecią godzinę. . Proszę państwa,negatywne opinie o PAŃSTWA PLACÓWCE z którymi spotkałam się wcześniej BYŁY PRAWDZIWE. Tracicie Państwo obecnych jak i również potencjalnych przyszłych klientów. Przy tak dużym ruchu a wolnej pracy Pań obsługujących może warto byłoby zastanowić się nad rozwiązaniem problemów . Może większa ilość czynnych stanowisk? Dzisiejsze realia nie pozwalają normalnym ludziom brać dnia wolnego w pracy,by załatwić jakąś sprawę u Państwa. Jedyne opcje przed pracą bądź po..ale czekając trzy godziny jest to nierealne. Przykre jest to,że klienci biznesowi są obslugiwani automatycznie!! Pozdrawiam ,długo pozostanę pod wielkim negatywnym wrażeniem. .już zastanawiam się nad zmianą operatora.

W temacie
@Oburzona 10.07.2017 12:55

Operatora nie może Pani zmienić jedynie sprzedawcę. Jeśli dystrybutorem jest duża to nawet, gdyby Pani zmieniła dostawcę i tak by były dostarczane dwie faktury. Za dystrybucję ( tak jak gazownia ma opłaty za przesyłkę) plus fv od sprzedawcy. Dystrybutora nie ma możliwości zmienic, jedynie sprzedawcę. Proszę zwrócić uwagę na fakt, iż enea.sa to sprzedawca a operator to dystrybucja Ps. Forum Pani pomyliła. To jest strona dla obecnych, byłych, potencjalnych pracowników a nie konsumentów

W temacie
@Oburzona 10.07.2017 12:55

Operatora nie może Pani zmienić jedynie sprzedawcę. Jeśli dystrybutorem jest duża to nawet, gdyby Pani zmieniła dostawcę i tak by były dostarczane dwie faktury. Za dystrybucję ( tak jak gazownia ma opłaty za przesyłkę) plus fv od sprzedawcy. Dystrybutora nie ma możliwości zmienic, jedynie sprzedawcę. Proszę zwrócić uwagę na fakt, iż enea.sa to sprzedawca a operator to dystrybucja Ps. Forum Pani pomyliła. To jest strona dla obecnych, byłych, potencjalnych pracowników a nie konsumentów

Poldek

Widziałam aktualną ofertę pracy i potrzebują dużo osób. Mam zamiar aplikować ale po lekturze wpisów zastanawiam się co robić. Czy firma faktycznie nie zasługuje na pozytywną ocenę? Wszędzie bywa różnie.

Agata
@Poldek 25.06.2017 19:25

W firmie pracuje 15 000 osób. To sporo zadowolonych osób, które nie zmieniają zatrudnienia, prawda? Ja pracuję od roku i nie narzekam na to, jak tu jest. Dobre benefity pracownicze, pensja niczego sobie, ludzie przyjemni. Polecam :)

Agata
@Poldek 25.06.2017 19:25

W firmie pracuje 15 000 osób. To sporo zadowolonych osób, które nie zmieniają zatrudnienia, prawda? Ja pracuję od roku i nie narzekam na to, jak tu jest. Dobre benefity pracownicze, pensja niczego sobie, ludzie przyjemni. Polecam :)

paweł

Dostałem propozycje pracy na dziadoszańskiej przy przygotowywanie umów, - skanowanie umów, - archiwizacja dokumentów, - weryfikacja danych pomiędzy systemami, Po przeczytaniu opinii na temat firmy enea pytanie do Was czy warto się w to pakować może ktoś z Was już na tym stanowisku pracował. Zatrudnienie na umowę zlecenie przez agencję podobno po jakim czasie ma być umowa o pracę. Tak mi obiecywano. Ktoś coś wie na ten temat?

bylypracownik
@paweł 13.04.2017 14:43

Nie, nie warto -praca nudna i całkowicie odmóżdżająca-umowę o pracę dostają tylko wazeliniarze-przodownicy pracy (którzy robią grubo ponad "założone" limit) i ulubieńcy. Posiadanie umowy o pracę jest swoistym "awansem" w hierarchii biurowej- mimo że umowa o prace należy się każdemu człowiekowi... a szanse na rozwój są nędzne. Praca w systemie zmianowym (1 tyg 8-16, 2 tyg 12-20) stawka 13zł brutto za 1h(stawka naprawdę wyjątkowa jak za pracę biurową). "szefostwo" chimeryczne i nieprzyjemne, skwaszona atmosfera i donosicielstwo. To co powyżej zostało napisane tyczy się Dziadoszańskiej- pracy przy tworzeniu umów. Nie polecam.

paweł
@bylypracownik 19.04.2017 22:26

Dzięki za opinię. Mam nadzieję,że wkrótce uda mi się znaleźć uczciwego pracodawcę który będzie chciał dać mi stałą umowę o pracę.

Ewelina83

Proszę o informację, jak to jest w pracy na infolinii przychodzącej w Enea na chwilę obecną? Praca przez agencję pracy.

konsultantka
@Ewelina83 23.02.2017 11:59

na ten moment moim zdaniem warunki uległy poprawie. Ja pracuję od maja 2016r. System prowizyjny również jest atrakcyjny. Praca nie jest lekka, jak w każdym call center., więc nie ma co narzekać.

Glow

Praca w tej firmie to jedna wielka kpina z ludzi zarówno pracowników APT jak klientów - pracowałem tam kilka miesięcy na zlecenie - i nie polecam. Mi zaproponował kierownik stawki takie jak nowozatrudnionym ludziom z ulicy - kpina bo moim kolegą dostaly się podwyżki. Czy miałeś wyniki czy nie to o podwyższonej stawce można pomarzyć. Totalna porażka nie polecam tego miejsca jeśli nie chcesz robić za białego niewolnika.

natalia

Ponawiam pytanie ktore juz padlo a niekt nie udzielil odpowiedzi: jak wyglada praca przez agencje na dziadoszanskiej jesli chodzi o wprowadzanie danych i tworzeniu umow? Prosze o odpowiedz.

K
@natalia 17.11.2016 11:38

Jaka umowa? zlecenie czy o pracę? Wiesz jakie warunki? Sama praca po tym co napisałaś jest ok, patrz na warunki. Generalnie nie jest to dobry pracodawca całokształtem, aczkolwiek trzeba przeczytać całą umowę, bo oni lubią różne kruczki (waruneczki) stawiać.

robot_apt

Witam, Od niedawna jestem zatrudniona w Enei przez APT. Czy pracownicy zatrudnieni na tej podstawie otrzymują tzw. "karpiowe"? ;)

Odp.
@robot_apt 15.11.2016 07:51

Pracując przez "APT" nie jesteś formalnie pracownikiem ENEA, więc "karpiowe" oraz socjale Ci nie przysługują.

marty

ewunia a firma to w ogóle szuka teraz jakichś nowych magazynierów? powiem szczerze nie widziałam żadnych ogłoszeń, jak coś to proszę daj namiar bo moja żona właśnie takiego zatrudnienie teraz pilnie poszukuje

K

Najgorsza praca jaką w życiu miałem - mowa o infolinii. Po pierwsze, umowa z ostrzeżeniem wypracowania 1000h (to nawet za granicą nie ma takich cudów). Po drugie, śmieszna stawka (chociaż trzeba by było uznać to za standard, ponieważ Polska to kraj 100lat za murzynami). Po trzecie, egzaminy polegające na przepisywaniu tego co było na szkoleniu z kartek. Po czwarte, brak zapewnionego miejsca po przyjściu do pracy (to już w ogóle brak poszanowania dla pracownika, trzeba chyba przeanalizować ilu można zatrudnić pracowników). Po piąte, niemiła kadra pomocnicza (tzw nazywają się sami HD, a mają 2zł więcej na godzinę :) ), która jest arogancka (szczególnie Wojtek z Dziadoszańskiej, który gówno osiągnął, a zgrywa Pinokio). Po szóste, "szefowa" Patrycja frustratka, która przez swoje kompleksy, p r z y pierdalała się patrząc kto ile tam siedzi na "Przerwa". Podsumowując, praca dla desperatów, lub studentów na początek drogi. Potem najlepiej s p ierdalać.

anonim

(usunięte przez administratora)

Wojtek

Zasady współpracy do uzgodnienia, dogadamy się :)Skontaktuj się ze mną na maila tomalwoj@interia.pl Pozdrawiam

Wojtek

Witam. Jako bezpośredni partner Enea S. A. proponuję współprace osobie zainteresowanej, która ma doświadczenie w pracy w Enea Operator lub Enea S.A. Kontakt: ( usunięte przez administratora )

Ciekawa

Ponowię pytanie, które tu już padło - czy ktoś pracował W Enea na Dziadoszańskiej przez agencje przy wprowadzaniu danych i tworzeniu umów? Jak to faktycznie wygląda i na czy praca polega? Dużo dzwoni się do klientów i odbiera od nich połączeń? Nie chciała bym trafić w kolejne miejsce typu infolinia, gdzie dziennie odbiera się 30-40 połączeń.

pepe

o94 - zejdź na ziemię, jeśli nie masz pleców to w tej firmie nic nie osiągniesz.. możesz iść pracować co najwyżej na zlecenie jeśli Ci to odpowiada. Albo polecam szukać pracy gdzieś indziej.

Enełeczki

Właśnie siedzimy sobie w pracy i czytamy te Wasze śmieszne komentarze. A na ból [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] polecamy maść. Pozdrawiamy :)

klient

skandaliczna firma!!!! wyłączenie windykacyjne pomimo zapłaconego rachunku!!! omijać z daleka polecam ENERGĘ!!!

WA
@klient 10.05.2016 18:07

Bardzo nie polecam " Energa", WALCZĘ z nimi już półtora roku, brak profesjonalizmu, totalna arogancja, brak wiedzy i jakiejkolwiek zrozumienia, trzeba im pokazywać palcem co trzeba zrobić lub sprawdzić bo nie wiedzą jak się mają. Jestem zmuszona zgłosić oszustwo w prokuraturze (mam dowody) bo polubownie się nie da, mimo tego, że ostatnio coś się ruszyło w mojej sprawie. Po zakończeniu sprawy zamierzam zmienić sprzedawcę energii, najlepiej z siedzibą w Poznaniu, myślałam o "ENEA " ale po lekturze nie jestem pewna.

Milucha

p.kow - dużo nie straciłeś,Pracowałam w tej firmie, ma ona zwyczaj oszczędzać na pracownikach, zarówno płacąc grosze, jak i nie przyjmując wystarcząjaco dużo nowych osób, bo "nie ma środków". Poza tym kierownictwo zupełnie nie panuje nad chaosem organizacyjnym w firmie... Ogólnie szkoda nerwów.

p.kow

Byłem na rozmowie na stanowisko referent ds. obsługi klienta. Rozmowa ok, ale jak zaproponowano mi umowę przez agencję to się nie zgodziłem. Śmieszne pieniądze jak na taką firmę i takie stanowisko. I taka mała uwaga, jeżeli zadzwonią do kogokolwiek w sprawie pracy na jakimkolwiek stanowisku to zawsze zapytajcie czy rozmawiacie z kimś z enei czy jest to osoba z agencji, wtedy zaoszczędzicie czasu.

notoco

@on.elektryk - na jakie stanowisko aplikowałeś?

On. elektryk

Ja aplikowalem ale i tak nie podejmę tej pracy bo kiepsko płacą jak na tę prace nieraz w ekstremalnych warunkach. Na rozmowie byłem i maja dzwonić.

anka

Witam czy ktoś pracował W Enea przez agencje przy wprowadzaniu danych i tworzeniu umów? czy to jest dzwonienie?

Iwona

Czy ma ktoś bezpośredni numer do enei na dziadoszańską? jestem zdesperowana a przez ich błąd za chwilę będę miała windykację, która nie powinna istnieć. Za chwilę rodzę i nie mogę podjechać osobiście. wysyłają mi nie moje rachunki! Proszę o pomoc! Infolinia od 4 miesięcy mnie zbywa !!!

pfffffff
@Iwona 26.02.2016 13:30

To jest jeszcze Biuro Obsługi Klientów. Gratuluję inteligencji, że przez 4 mies. nie wpadłaś na to, żeby zgłosić się osobiście.

gggg

co wy gadacie :D aktualnie sam pracuje w enei, liderzy są bardzo w porządku. Jeszcze nigdy nie miałem sytuacji, gdzie hd mi nie pomogło, ale czasami trzeba mieć wyrozumiałość, ponieważ jeżeli jest ponad 30 konsultantów w biurze (dziadoszańska) , oraz dwie osoby z hd, to trzeba pamiętać, że oni też są tylko pracownikami,a nie które sprawy są dosyć trudne. Jeżeli chodzi o jakiś domniemany wyzysk - takiego czegoś nie ma, jeżeli ktoś jest przyzwyczajony do fejsa i opierdalania to nie ma sensu składać cv, ale wtedy tak na prawdę nie ma sensu składać nigdzie cv.

julka (Dziadoszańska)
@gggg 08.01.2016 21:16

Też uważam, że HD są w porządku. Nie w porządku było tylko to, że naprawdę powinno się być lepiej przeszkolonym, aby potrafić dobrze obsługiwać klientów oraz ogarnąć ich systemy komputerowe. Na szkoleniu trzeba było zdawać "egzaminy", które polegały na przepisywaniu skryptów. Komedia! P.S. Jeśli naprawdę jakaś Julka pracuje na Dziadoszańskiej (nie znam wszystkich), to z góry przepraszam za podszywanie się (w tej i w powyższej wypowiedzi) - nie chcę podawać swojego imienia.

Pyra

Do Enea - zatrudnijcie więcej słoików na Polnej. Na odpowiedź na prostego maila trzeba czekać ponad kilka dni, a jak się odpowie na maila to jest cisza, trzeba pisać kolejne zgłoszenie - większa szansa na odpisanie. Na infolinie to nawet nie warto dzwonić - czeka się w nieskończoność, wisząc na drzewie IVR.

art

Z mojej strony raczej pytanie niż opinia. Pytanie kieruję do osób pracujących na infolinii- wymagane i przestrzegane jest przepracowanie min. 120godz w miesiącu? Podpisywana jest klauzula o co najmniej półrocznej pracy?

asykar

Generalnie dużo by pisać... w jednym zdaniu: omijać ich szerokim łukiem!!!

były
@asykar 24.09.2015 14:45

Tak, omijać szerokim łukiem, jak śmierdzące jajo! Pracy w Poznaniu jest wyjątkowo dużo. To jest bodajże jedyna infolinia, która zatrudnia na umowę-zlecenie ("śmieciówkę"). Im po prostu nie zależy na wyszkoleniu dobrej jakości konsultantów: nie ty, będą najwyżej następni na Twoje miejsce. W Amazonie lekko rzeczywiście nie jest, ale masz wyższą stawkę i umowę o pracę.

dyr log

Ile zarabia dyrektor departamentu logistyki? wie ktoś przybliżoną kwotę? jak atmosfera ?jest oferta i pytanie czy jest sens aplikować...

siema

czy ktos moze napisac jak wygladaja warunki jesli chodzi o prace w dzialach analitycznych/finansowych?

Zostaw opinię o Grupa Enea - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Grupa Enea