Opinie o Grafos s.c. Przemysław Dąbrowski Zbigniew Jarmużek w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Grafos s.c. Przemysław Dąbrowski Zbigniew Jarmużek. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Grafos s.c. Przemysław Dąbrowski Zbigniew Jarmużek o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Tektura i produkty celulozowe - Produkcja papieru i tektury

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grafos s.c. Przemysław Dąbrowski Zbigniew Jarmużek w Poznań

Drukarz Komorniki

Teraz to już chyba Grafos sp.j. Jak się pracuje? Średnio, panowie patrzą jak na wszystkim zarobić idąc po trupach. Jak nie obrazić, a przedstawić? (usunięte przez administratora) Dużo lepszych miejsc jest dostępnych, gdzie szanują pracownika.

k
@Drukarz Komorniki

no coś ty? skąd ja to znam... panowie umieją walczyć o swoje. sporo osób ucieka ci wynajmujący i ci pracujący. panowie opamiętać się proszę.

Poznań Nowy wpis
@k

Aktualnie mam do czynienia z jednym z tych panów. Nękanie i wjazd na chatę, łamanie przepisów i umowy, to chyba u nich standard. Tak się składa, że mam nagrania, maile i smsy, była również wzywana policja. Czekam, co jeszcze będzie, bo na pewno założę sprawę karną i wytoczę proces cywilny!

Poznań Nowy wpis
@k

Manipulacja i zastraszanie to u jednego z tych panów chleb powszedni chyba. Wystarczył miesiąc i biorę leki na uspokojenie. Chwilami mam wrażenie, że mam przyczepionego rzepa na plecach! Ciągłe telefony, podawanie numeru innym osobom, łamanie umowy lub podpisanych porozumień, w końcówce posługiwanie się osobami trzecimi do łamania prawa! To, że ktoś się ubiera w gajerek z poszetką, nosi ze sobą parasol i ma idealnie zadbane dłonie, nie świadczy jeszcze o kulturze. Nad wyglądem można pracować, z klasą człowiek się rodzi lub nie.

admin

Od jakiej formy umowy zaczyna się pracę w firmie Grafos S.C. Przemysław Dąbrowski Zbigniew Jarmużek? Wypowiedz się na naszym forum.

@admin

Zakładam, że jak przed laty, stawka min, kiedyś była 5zl i prawie 400 godz w m-cu latem, a zima ledwo na chleb starczało, bo buraki nie potrafili zleceń załatwić i było po kilkadziesiąt lub 120. Przerwa - zapomnij o prawie pracy - jedzenie w popłochu. wyzyskiwacze i dno moralne

Krystyna Nowy wpis

Opinie nie sa pochlebne. Co to znaczy kombinatorzy? Nie wypłacają pensji czy dają niekorzystne umowy?

Fajtazja

Kiła i mogiła w dwóch słowach. Tylko ładny budynek nic więcej. Starzy kombinatorzy tylko nie zawsze uczciwość idzie w parze.

@Fajtazja

Niezbyt pochlebnie się wyrażasz o firmie, a nie podałeś żadnych argumentów. O co chodzi z tą nieuczciwością? Pensji nie wypłacają czy co?

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Grafos s.c. Przemysław Dąbrowski Zbigniew Jarmużek się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
Leszno

Zostaw merytoryczną opinię o Grafos s.c. Przemysław Dąbrowski Zbigniew Jarmużek - Poznań

• Jak się pracuje w Grafos s.c. Przemysław Dąbrowski Zbigniew Jarmużek?

Zobacz opinie na temat firmy Grafos s.c. Przemysław Dąbrowski Zbigniew Jarmużek tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grafos s.c. Przemysław Dąbrowski Zbigniew Jarmużek?

Grafos s.c. Przemysław Dąbrowski Zbigniew Jarmużek
  • Ziemowita 51