REGANTA Szlascy Spółka Jawna

zdjęcia autora wywiadu

Wywiad udzielony przez użytkownika Natalia Szlaska

Pracownik firmy - Kierownik Marketingu/Marketing Manager

16.10.2023 02:10

Czym zajmuje się Państwa firma?

Natalia Szlaskaikona wywiad

Reganta jest drukarnią etykiet - drukarnią pełną dynamizmu, innowacji i pasji, która wyznacza nowy kierunek w branży. Myślimy nieszablonowo, nie boimy się wyzwań i potrafimy nawet najbardziej wymagającą wizję klienta urzeczywistnić w postaci etykiety o wysokiej jakości wykonania nadającej produktowi właściwy charakter. Drukujemy etykiety między innymi dla branży spożywczej, farmaceutycznej, kosmetycznej, AGD, automotive, chemicznej czy budowlanej. Odwiedzający portal GoWork z pewnością zetknęli się z naszymi etykietami w sklepach, aptekach, na stacjach benzynowych. Być może codziennie użytkują produkty z etykietami, które zostały wydrukowane przez naszych pracowników i przy użyciu naszych maszyn. Doświadczenie, autorskie know-how oraz mnogość zrealizowanych projektów czyni nas specjalistami, którzy o druku etykiet wiedzą po prostu wszystko.

Gdzie zlokalizowana jest Państwa firma?

Natalia Szlaskaikona wywiad

Od początku działalności związani jesteśmy z Łodzią i śmiało możemy powiedzieć, że jesteśmy lokalnymi patriotami. Wielokrotnie podkreślamy, iż uwielbiamy dynamiczną energię naszego miasta, jego nieustanną ewolucję i wynikający z niej charakterystyczny eklektyzm. Sądzimy, że nasza Reganta wpisuje się w taki klimat idealnie. Łączymy tradycję i wartości ważne dla nas, jako firmy rodzinnej, z rozwojem, postępem i przełamywaniem schematów. Sam fakt, że w zaledwie dekadę Reganta osiągnęła status jednego z najmocniejszych „graczy” na rynku i zatrudnienie znalazło u nas już niemal 100 osób, a obfite portfolio powiększa się stale o nowych klientów i doskonale określa nasz temperament. W Regancie chcemy osiągać coraz więcej i, jako prekursor zmian, kształtować naszą branżę w duchu nowoczesności.

Skąd pomysł na działalność w tej branży?

Natalia Szlaskaikona wywiad

Pierwszą etykietę wydrukowaliśmy w 2013 roku. W tamtym okresie naszym kapitałem były wiedza, pasja i marzenie, aby stworzyć nową jakość w branży poligraficznej, postrzeganej jako archaiczna, która nie nadąża za duchem czasu. Pomysł na biznes zrodził się u założyciela i właściciela naszej firmy, Igora Szlaskiego, który jako młody człowiek szukający na siebie pomysłu, miał ambicję stworzyć coś samodzielnie, według własnej wizji. Inspiracją do pierwszego kroku była butelka napoju z kolorową etykietą. Wówczas u naszego Szefa powstał pomysł, aby samemu tworzyć nowoczesne etykiety, które będą podstawowym narzędziem skutecznej sprzedaży danego produktu.

Jak prezentuje się Państwa otoczenie biznesowe?

Natalia Szlaskaikona wywiad

Branża jest wymagająca, a także pełna błędnych wyobrażeń i przez to niedoceniana. Druk, a przede wszystkim zawód drukarza, do dziś kojarzy się z peerelowską wizją ubrudzonego farbami pracownika, który w zaciemnionym pomieszczeniu wykonuje ciężką, fizyczną pracę. Między innymi przez taki stereotyp szkoły o profilu poligraficznym borykają się z brakiem chętnych do nauki zawodu, co z kolei generuje kolejne wyzwanie dla naszej branży, czyli deficyt pracowników. Reganta, swoją nowoczesnością i aktywnym wspieraniem praktykantów, stara się przeczyć stereotypom i promować nowy, prawdziwy wizerunek drukarza, którego w dzisiejszych czasach nazywamy specjalistą i operatorem maszyn.

Jaka jest specyfika branży poligraficznej?

Natalia Szlaskaikona wywiad

Aby docenić naszą branżę, należy zrozumieć jej wagę. Proszę zauważyć, że etykieta jest podstawą sprzedaży: bez niej produkt nie trafi na półkę, a klient nie sięgnie po towar. Należy być w pełni świadomym zadania, jakie spoczywa na drukarniach i tego, jak wiele zależy od naszej dobrze wykonanej, pracy. W Regancie łączymy siły ze sprawdzonymi kontrahentami i dostawcami, aby odpowiedzieć na potrzeby zarówno mniejszych, jak i dużych firm w danej branży, a także by móc zaoferować odpowiednie rozwiązania. Innymi słowy, potrafimy rozmawiać z każdym i elastycznie dopasować naszą ofertę, aby nasz klient otrzymał jakościową etykietę będącą wizytówką jego produktu, bez względu na to, czy rozprowadza go lokalnie, czy w największych sieciach sprzedażowych.

Spotykacie się Państwo z dużą konkurencją w swojej dziedzinie?

Natalia Szlaskaikona wywiad

Jeśli chodzi o konkurencję, staramy się oczywiście wyprzedzać ją o krok, co przejawia się również we wspomnianym wcześniej podejściu wzmocnionym pewnym poczuciem misji w naszej pracy. Również z chęci utrzymania pozycji lidera i dalszego rozwoju, inwestujemy w park maszynowy, w niezawodne i bezpieczne urządzenia o coraz to lepszych parametrach i nowych możliwościach, a także rozwijamy naszą załogę ludzi z pasją i dobrą energią, ponieważ wiemy jakie znaczenia ma praca zespołowa i odpowiednia atmosfera w pracy.

Jak wygląda struktura Państwa firmy?

Natalia Szlaskaikona wywiad

Obecnie zatrudniamy około 100 osób. Większość z nich to specjaliści druku, operatorzy maszyn, których, ze względu na nasze plany rozwojowe, nieustannie poszukujemy. Posiadamy rozbudowany dział handlowy i obsługi klienta, ponieważ stawiamy na dobre i długotrwałe relacje z klientem. Zależy nam, aby na każdym kroku współpracy z nami, klient mógł odczuć, że pracuje z profesjonalistami, którzy rozumieją jego produkt i potrzeby. Naszym zadaniem jest, aby klient mógł się skupić na produkcji swoich wyrobów, podczas gdy my zajmiemy się „ubraniem” ich w jakościowe etykiety. Niezwykle ważną pracę wykonują również dział grafiki i technologii. Oba te działy zasilają pracownicy o specjalistycznej, merytorycznej wiedzy. Szczerze mówiąc, w Regancie mamy silne poczucie jedności. Każdy, naprawdę każdy, dział jest kluczowy, bez naszych pracowników kadr czy administracji również nie bylibyśmy dzisiaj w tym miejscu, w którym jesteśmy. Działamy jak system naczyń połączonych i być może właśnie to jest receptą na sukces. W tym roku obchodzimy 10-lecie działalności naszej firmy. Patrząc wstecz na progres, jaki udało nam się osiągnąć przez ten czas, myślę, że sami możemy być z siebie dumni.

Jak przebiega rekrutacja w Państwa firmie?

Natalia Szlaskaikona wywiad

Rekrutujemy stacjonarnie. Uważam, że nic nie zastąpi bezpośredniej rozmowy, możliwości wzajemnego poznania się, wyczucia energii i motywacji. To działa w obie strony. Również kandydat ma okazję zobaczyć firmę i choć przez chwilę poczuć panującą tu, pozytywną atmosferę. W przypadku pracowników biurowych, dbamy także o to, by nowo zatrudniona osoba zawsze odwiedziła naszą produkcję i również tam zapoznała się ze specyfiką pracy. Jesteśmy przekonani o tym, że aby pracować z pasją i zaangażowaniem, należy „poczuć” firmę i branżę, dlatego staramy się to ułatwiać każdemu nowo przyjętemu pracownikowi. Sam proces rekrutacji zależy od stanowiska, na które akurat ogłaszamy nabór aplikacji. Bywają rekrutacje jedno i dwuetapowe. W rozmowie kwalifikacyjnej z kandydatem uczestniczy zwykle bezpośredni przełożony oraz osoba odpowiedzialna za proces rekrutacji. Jak dotąd możemy cieszyć się dobrą passą, jeśli chodzi o kandydatów. Udaje nam się zatrudniać prawdziwych profesjonalistów i po prostu ciekawych ludzi o fajnych osobowościach, którzy wpisują się w nasz zespół. Wspólnie udaje nam się w naturalny sposób tworzyć naprawdę dobrą i, jak to sami określamy, reganto-pozytywną atmosferę.

Jak wygląda proces wdrożenia nowego pracownika w Państwa firmie?

Natalia Szlaskaikona wywiad

Nowo zatrudniony pracownik trafia „pod skrzydła” bezpośredniego przełożonego, ale wspierać go i pomagać mu staramy się jednak wszyscy. Zarówno zmiana pracy, jak i podjęcie pierwszej pracy, jest wydarzeniem dość stresującym, dlatego próbujemy nowej osobie w naszym zespole maksymalnie tę sytuację ułatwiać. Wdrożenie zawsze następuje stopniowo. Pracownik zaczyna od mniej rozbudowanych i odpowiedzialnych obowiązków, w międzyczasie poznając specyfikę naszej firmy oraz pracy, a czasem nawet i branży, jeśli do tej pory nie miał z nią do czynienia.

W jaki sposób dbacie Państwo o rozwój pracowników?

Natalia Szlaskaikona wywiad

W Regancie nieustannie wdrażamy nowe rozwiązania. Niedawno wprowadziliśmy nowe oprogramowanie, które będzie narzędziem pracy naszych grafików. W związku z tym, już zaplanowaliśmy serię szkoleń, aby jak najlepiej ułatwić im pracę w nowym środowisku. Nowe rozwiązania oraz związane z nimi szkolenia na pewno przyczyniają się do rozwoju naszego zespołu i firmy. Sami jednak również dostrzegamy potencjał naszych pracowników i umożliwiamy im awans wewnętrzny lub objęcie innego niż dotychczas stanowiska z nowym zakresem obowiązków.

Czy w firmie odbywają się spotkania integracyjne?

Natalia Szlaskaikona wywiad

Jeśli chodzi o spotkania integracyjne, to zdecydowanie planujemy organizować je częściej. Oprócz spotkań przedświątecznych, chcemy wprowadzić imprezę dla naszych pracowników, która odbywałaby się w okresie letnim, stwarzającym więcej możliwości. Organizujemy również pojedyncze eventy i wydarzenia, które świetnie zbliżają ludzi. Niedawno zorganizowaliśmy wspólny bieg w ramach ogólnopolskiego Business Run. Doskonałej zabawy oraz śmiechu podczas tej sportowej rywalizacji było mnóstwo i naprawdę długo wspominaliśmy to wydarzenie.

Jakie plany związane z zatrudnieniem macie Państwo w 2023 roku?

Natalia Szlaskaikona wywiad

Reganta naprawdę błyskawicznie się rozwija, dlatego wciąż poszukujemy nowych pracowników. Jak już wspomniałam, operatorów maszyn i pracowników konfekcji do naszych hal produkcyjnych potrzebujemy właściwie cały czas, ale nasz rozwój oznacza też zwiększenie kadry biurowej. Rozbudowujemy dział kadr i księgowości, a aktualnie, w związku z wakatem powstałym w wyniku wewnętrznej ścieżki awansu, poszukujemy office managera. Ostatnio zyskaliśmy specjalistów do spraw logistyki oraz zakupów i zaopatrzenia. Myślimy również o rozbudowie naszego działu grafiki kreatywnej, aby oferować klientom kompleksowe rozwiązania.

Jakie macie Państwo plany rozwojowe?

Natalia Szlaskaikona wywiad

Przede wszystkim zamierzamy skoncentrować siły na zwiększeniu naszego eksportu. Dysponując tak mocną marką, jaką jest Reganta, mamy w tym zakresie duży potencjał, lecz niestety do tej pory niewykorzystany tak, jak byśmy sobie tego życzyli. W planach mamy ponadto stworzenie sklepu internetowego dla nieco mniejszego Klienta, który będzie mógł samodzielnie i w uproszczony sposób, składać zamówienie na etykiety i po prostu oczekiwać na przesyłkę. Chcemy jak najbardziej wpisać się w ideę naszych czasów, zgodnie z którą zamówienia powinny być realizowane wygodnie dla klienta, sprawnie i szybko. Przed nami również najistotniejsze, przełomowe w historii naszej firmy przedsięwzięcie, jakim jest budowa własnej hali i siedziby. Aktualnie wynajmujemy pomieszczenia, jednak w związku z naszym intensywnym rozwojem, zaczęliśmy odczuwać brak odpowiedniej przestrzeni, w tym również miejsca na nowe maszyny. Skoro już mowa o nowych maszynach, jeszcze w zeszłym miesiącu na targach Labelexpo w Brukseli dokonaliśmy zakupu wysokiej klasy maszyny do druku cyfrowego, która pozwoli nam skuteczniej wyjść naprzeciw potrzebom naszych klientów. Naprawdę konsekwentnie stawiamy na rozwój, bez którego nie ma postępu. Zresztą nazwa zobowiązuje; Reganta oznacza potentata, rządzącego w danej branży i takie miejsce bardzo nam odpowiada.

Aktualność
Dzisiaj  jest idealny dzień na wysłanie CV i dołączenie do zespołu Reganty. Poszukujemy pracownika Działu Obsługi Klienta oraz Specjalisty ds. Sprzedaży Eksportowej. Idealny kandydat z całą pewnością powinien być osobą otwartą, kontaktową i pełną typowej dla nas pozytywnej energii.
Jako Specjalista ds. Sprzedaży Eksportowej będziesz prężnie promować naszą markę na rynkach zagranicznych, natomiast w Dziale Obsługi Klienta sprawdzisz się jako pierwsza linia wsparcia, dynamicznie reagując na pojawiające się potrzeby naszych Klientów.
Jeśli podoba Ci się to, co czytasz, jeśli chcesz dołączyć do zespołu, w którym liczy się zaangażowanie, pasja i chęć rozwoju, to możesz być pewien, że czekamy właśnie na Ciebie! Nie czekaj, wyślij CV i pracuj w świetnej firmie! Szczegóły na naszym profilu na pracuj.pl

Aktualność

Wiosna to idealny czas na zmiany i nowe wyzwania! Jeśli marzysz o dołączeniu do dynamicznego zespołu i rozwijaniu swoich umiejętności w inspirującym środowisku pracy, to właśnie teraz jest doskonały moment, aby rozpocząć przygodę z Regantą!
Poszukujemy pracowników do naszych dwóch lokalizacji. W drukarni fleksograficznej przy ulicy Dąbrowskiego poszukujemy:

• drukarzy fleksograficznych z doświadczeniem oraz osób chętnych do rozwoju i przyuczenia do zawodu;

• operatorów maszyn – konfekcjonerów.

W oddziale druku cyfrowego przy ulicy Tomaszowskiej poszukujemy:

• operatora wykończenia druku cyfrowego;

• operatora maszyny - konfekcjonera;

• grafika DTP.

Więcej szczegółów znajdziesz na naszym profilu pracuj.pl oraz pod załączonym linkiem

Nie zwlekaj, nie czekaj! Aplikuj już dziś i pracuj w świetnej firmie!

Aktualność

Dołącz do naszej ekipy IT!

Poszukujemy doświadczonego Informatyka/Specjalisty IT, prawdziwego pasjonata technologii, gotowego na nowe wyzwania w świecie bajtów, kodów i oprogramowania!
Jeśli jesteś ekspertem w zarządzaniu infrastrukturą IT i dostarczaniu wsparcia technicznego, to mamy dla Ciebie świetną propozycję! Znajdziesz u nas dynamiczne środowisko pracy, interesujące projekty, możliwość rozwoju zawodowego oraz przyjazną atmosferę i zgrany zespół. Szczegółowe informacje na temat niezbędnych wymagań publikujemy pod linkiem Specjalista IT

Nie czekaj, aplikuj! Pracuj w świetnej firmie!
Introligator

Dzień dobry czy są u państwa przyjęcia na stanowisko introligatorni

@Introligator

Dzień dobry. Jesteśmy drukarnią etykiet, nie posiadamy stanowisk introligatorskich. Poszukujemy pracowników produkcyjnych na stanowisko drukarz oraz konfekcjoner, osoby nie posiadające doświadczenia przyuczamy do zawodu. Jeśli jest Pan zainteresowany pracą w naszej firmie, prosimy o przesłanie aplikacji.

@REGANTA Szlascy Spółka Jawna

Ja właśnie szukam dla siebie takiej pracy w drukarni i odpowiada mi stanowisko drukarza. Czy jak nie mam doświadczenie w tym zawodzie, to mam szansę na zatrudnienie? A jak jest taka opcja to porszę o info, jaka jest pensja dla takiego świeżaka.

Nowy wpis

Dzień dobry, jak najbardziej przyjmujemy osoby na przyuczenie do zawodu drukarza. Co do pensji to nie możemy udzielić Panu takiej informacji bez wstępnej rozmowy kwalifikacyjnej, podczas niej może Pan dowiedzieć się wszelkich szczegółów. Zapraszamy do kontaktu pod adresem e-mail rekrutacja@reganta.pl bądź telefonicznie pod numerem +790722240. Miłego dnia!

Firma REGANTA Szlascy Spółka Jawna w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko Asystent / Asystentka Zarządu - Office Manager. Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?
...

Dobry wieczór:) czy były już ogłoszone wyniki rekrutacji na stanowisko asystentka ?

@...

Dzień dobry, wszyscy kandydaci aplikujący na stanowisko office managera/asystent(ka) otrzymali już od nas informację zwrotną odnośnie statusu rekrutacji.

Witam, chciałbym poznać opinię odnośnie pracy na magazynie? Jest ciężko? Co należy do obowiązków na tym stanowisku? Jak ze stawkami? Posiadacie wózki widłowe?

@Kandydat

Na stanowisko magazyniera poszukujemy osoby, która będzie odpowiedzialna za przyjmowanie dostaw towarów, nadzór nad zgodnością dokumentacji dostaw z rzeczywistym stanem przyjętych towarów, kontrolę stanów magazynowych oraz kompleksowe wypełnianie obowiązującej dokumentacji. Magazynier będzie również odpowiedzialny za wydawanie niezbędnych surowców na halę produkcyjną oraz przygotowywanie produktów do wysyłki. W naszym magazynie dostępne są wózki widłowe, a do ich obsługi konieczne jest posiadanie ważnych uprawnień UDT. W kwestii wynagrodzenia, jest ono uzależnione m.in. od doświadczenia pracownika. Więcej informacji udzielamy podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Zachęcamy do zapoznania się z naszym profilem na portalu pracuj.pl, gdzie dostępne są szczegółowe informacje dotyczące oferty pracy na stanowisko magazyniera.

@REGANTA Szlascy Spółka Jawna

Brak uprawnień nie jest przeciwwskazaniem do pracy na magazynie? I czy byłbym jeszcze z czegoś przeszkolony, prócz BHP, czy obsługa programu magazynowego? Byłbym też rad usłyszeć, jakie są godziny pracy na magazynie? Bo pisano do tej pory o drukarni.

Do pracy w magazynie wymagamy, zgodnie z kryteriami podanymi w ogłoszeniu o pracę, uprawnień UDT. Nowo przyjęty pracownik na stanowisko magazyniera odbywa szkolenie BHP oraz szkolenie stanowiskowe. Praca magazyniera w naszej drukarni odbywa się w systemie dwuzmianowym, w godzinach 6.00 – 14.00 oraz 13.00 – 21.00.

@REGANTA Szlascy Spółka Jawna

Jaki typ wózków posiadacie? Jest wysoki skład? Czy występuje dźwiganie skoro to drukarnia to zapewne macie rolki z tekturą które swoje ważą.

@Kandydat

Dysponujemy akumulatorowymi wózkami widłowymi oraz posiadamy magazyn niskiego składowania. W przypadku pracy na magazynie maksymalny ciężar do podnoszenia wynosi nie więcej niż 30kg, powyżej tej wartości wykorzystujemy urządzenia pomocnicze przeznaczone do tego celu.

eee

Czy firma prowadzi rekrutacje spontaniczne? Czy jest możliwość zatrudnienia bez widniejącej oferty pracy? Np kwalifikacje i doświadczenie podpasują

@eee

Dziękujemy za kontakt. Nasz skrzynki rekrutacyjne zawsze są otwarte. Każda aplikacja jest weryfikowana bez względu na to, czy w danym momencie prowadzona jest rekrutacja. Jeżeli Pani/Pana kwalifikacje i umiejętności okażą się być dla nas strzałem w dziesiątkę, to z pewnością niezwłocznie się odezwiemy. Można więc śmiało aplikować, zachęcamy! Dla ułatwienia procesu rekrutacyjnego, będziemy wdzięczni za wpisanie w tytule maila nazwy stanowiska które by Panią/Pana interesowało, bądź dopisanie w tytule: „stanowisko wg. kwalifikacji”. Pozdrawiamy!

Bożena
@REGANTA Szlascy Spółka Jawna

A jak długo trzymacie u siebie takie cv jak nie ma konkretnych ofert pracy? Po jakim czasie maksymalnie oddzwaniacie do kandydata? Po takim telefonie jest się zaproszonym na rozmowę kwalifikacyjną? I potem już tylko zatrudnienie?

@Bożena

Pani Bożeno zgodnie z obowiązującym prawem nie możemy przechowywać CV kandydatów ani w przypadku ich przesłania bez konkretnej aplikacji na dane stanowisko, ani po zakończeniu procesu rekrutacji. Dla wszystkich kandydatów, którzy nadeślą CV, przewidziana jest wiadomość zwrotna dotycząca włączenia w proces rekrutacji, wraz z wyrazem podziękowania za udział i zainteresowanie naszą firmą. W sytuacji zainteresowania nadesłanym CV podejmujemy wszelkie starania, aby jak najszybciej skontaktować się z kandydatem (telefonujemy w terminie najpóźniej 2-3dni od momentu nadesłania CV), proponując jednocześnie termin rozmowy kwalifikacyjnej. W zależności od stanowiska, rekrutacja przebiega jedno- lub dwuetapowo (jedna lub dwie rozmowy kwalifikacyjne). Naszym celem jest efektywny proces rekrutacyjny, który finalizujemy skutecznym zatrudnieniem. Po rozmowie kwalifikacyjnej, kontaktujemy się z kandydatem i przekazujemy ostateczną decyzję zarządu co do zatrudnienia, bądź jego braku. Zachęcamy do śledzenia naszego profilu na portalu pracuj.pl oraz informacji na GoWork, gdzie regularnie aktualizujemy informacje dotyczące prowadzonych rekrutacji. Ze względu na intensywny rozwój Reganty, rekrutacje są planowane i ogłaszane dość często.

Joanna GB

Byłam na rozmowie kwalifikacyjnej na 2 etapach. Jak ktoś na forum wspomniał, faktycznie traktowano mnie jak partnera w rozmowie. Atmosfera sprzyjająca rozluźnieniu. Sporo uśmiechu i fajna merytoryczna wymiana zdań. Żadnych wycieczek osobistych, a kolejne osoby z firmy dokładnie się przedstawiły i wyjaśniły, co w niej robią. Właściciel- człowiek pozytywny, szybko reagujący i uśmiechnięty. Małżonka Właściciela - cudowna, ciepła osoba. Wielki plus dla firmy. Po cichu liczę na zatrudnienie :).

W internecie znalazłem ofertę pracy na stanowisko drukarza fleksograficznego. Jeśli chodzi o gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym, to w jakich godzinach one są? I co jaki czas następuje inna zmiana? Co tydzień? Czy inaczej wygląda system pracy w tej firmie? Poza tym, w jaki sposób umożliwiany jest rozwój osobisty i podnoszenie kwalifikacji? W grę wchodzą jakieś szkolenia, kursy? :) Szukam pracy, natknąłem się na to ogłoszenie i myślę nad aplikacją :D

Dziękujemy za kontakt i zainteresowanie pracą w Regancie. Odpowiadając na Pana pytania: System 3-zmianowy dla drukarza fleksograficznego jest następujący: praca od poniedziałku do piątku w godzinach 6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00. Inna zmiana następuje właśnie co tydzień. Ścieżka rozwoju na stanowiskach produkcyjnych może być rozpoczęta na stanowisku przewijania, dalej sztancowania, później na stanowisku Asystenta Drukarza aż do Drukarza lub dalej - Lidera. Wszystko zależy od posiadanych umiejętności i zaangażowania w ich rozwijanie. Jeśli chodzi o podnoszenie kwalifikacji to zapewniamy szkolenia zewnętrzne w kwestii surowców, jakości oraz innowacji technologicznych. Staramy się być na bieżąco z nowościami i dalej przekazywać naszej załodze na produkcji wiedzę wyniesioną z różnego rodzaju światowych targów oraz konferencji. Zachęcamy do aplikowania i mamy nadzieję na to, że w niedługim czasie dołączy Pan do naszej załogi :)

Na pracuj.pl wisi oferta pracy dla asystenta zarządu. Wśród wymagań między innymi prawo jazdy kat. B. Czy praca na tym stanowisku wiąże się z częstymi wyjazdami?

Dzień dobry, dziękujemy za zainteresowanie, jednak rekrutacja jest już zakończona gdyż zatrudniliśmy już pracownika na to stanowisko. Odpowiadając na zadane pytanie - stanowisko to nie wiąże się praktycznie wcale z wyjazdami, ale istotna jest mobilność ze względu na wyjazdy na terenie miasta. Pozdrawiamy.

Dorota
@Pracodawca

Szkoda, szkoda. A jest opcja na zatrudnienie w przyszłości, jak się teraz wyśle CV bez konkretnego ogłoszenia? Czy HR tu w firmie ktoś zbiera takie cv i trzyma na przyszłość? Firma bierze pod uwagę takie dokumenty, czy tylko zbiera te cv, które są odpowiedzią na konkretne ogłoszenie?

@Dorota

Dzień dobry, Pani Doroto. Zgodnie z prawem nie możemy przechowywać CV kandydatów po zakończonej rekrutacji. Prosimy o śledzenie naszego profilu zarówno na GoWork jak i pracuj.pl, a także naszych mediów społecznościowych, gdzie na bieżąco informujemy o rekrutacjach jakie aktualnie prowadzimy.

CMYK

Firma od początku mojego przyjęcia zachowuje się profesjonalnie, atmosfera jest przyjemna, aż chce się tutaj codziennie przychodzić. Drukarnia definitywnie godna polecenia względem miejsca pracy, jak i poziomem obsługi pracownika i klienta.

M. Sz

Prezes , Szef hmm no cóż ma jasną wizje i strategie dla zespołu któremu przewodzi .Wspiera pracowników w rozwijaniu ich karier. Jest produktywny i zorientowany na cel, wierzący w to co robi nie boi się ryzyka. Jednak żeby nie było tak kolorowo "łyżka dziekciu" musi być zna bardzo dobrze branże w której działa co za tym idzie ciężko go "oszukać"

Michaśka
@M. Sz

Jak wygląda konkretnie ten rozwój, można w efekcie tego liczyć na awans? Jak pracownicy chcieliby go (usunięte przez administratora) czemu miałoby to służyć?

Student

Cześć, czy student ostatniego roku z kilku letnim doświadczeniem w obszarze logistyki i dystrybucji ma szansę na pracę jako specjalista ds. Logistyki?

Hanna
@Student

Niestety nie odpowiem ci na to pytanie, bo sama jestem na etapie poszukiwania pracy. A to teraz szukają tutaj kogoś na to stanowisko? I czy właśnie tylko osób z doświadczeniem?

@Student

Oczywiście, zachęcamy do złożenia CV na adres rekrutacja@reganta.pl Reganta zawsze stoi otworem dla młodych, aktywnych ludzi, a posiadane doświadczenie jest dodatkowym atutem. Oprócz tego u kandydata na stanowisko Specjalisty ds. Logistyki ważne są umiejętności analityczne i negocjacyjne, asertywność oraz dobra organizacja pracy. W zakresie obowiązków znajdują m.in.: organizowanie i koordynowanie wysyłek i dostaw, współpraca z firmami spedycyjnymi, planowanie i obsługa procesów logistycznych, kontrolowanie i analizowanie stanów magazynowych. Jeśli widzi się Pan w tej roli pozostaje nam życzyć powodzenie w procesie rekrutacji ????

Lilka

Jakaś pani pracowała tam jako księgowa? Odeszłam z poprzedniej firmy i szukam nowego zatrudnienia. Mam trochę więcej doświadczenia jednak niż te wymagane trzy lata, czy wtedy zapłacą więcej? Można w ogóle awansować na starszą księgową? Piszą o możliwościach rozwoju, ale bez konkretów.

@Lilka

Witamy, Pani Lilko pozwolimy sobie odpisać jako najbardziej precyzyjne źródło wiedzy w tym zakresie :) w Naszym Dziale Księgowym pracują same przemiłe Panie Księgowe i do tego sympatycznego składu poszukujemy kogoś, kto ma MINIMUM 3 lata doświadczenia, a im jest go więcej tym oczywiście lepiej :) Wynagrodzenie jest u nas zawsze adekwatne do posiadanej wiedzy, a ścieżka awansu stoi otworem przed każdym naszym Pracownikiem. Najpierw jednak trzeba się do nas zgłosić po garść konkretów o których Pani wspomina :) Z przyjemnością udzielimy odpowiedzi na wszelkie Pani pytania i postaramy się rozwiać wątpliwości. Zachęcamy do kontaktu pod numerem 790722240 lub mailowo pod adresem: rekrutacja@reganta.pl

Janusz

Pracuję od kilku miesięcy, od początku poczułem się częścią zespołu dzięki świetnej atmosferze w dziale. Plusem dla firmy jest to, że zatrudnia pracowników bez względu na wiek. Rozmowa z właścicielem podczas omawiania warunków zatrudnienia była rzeczowa i konkretna.

Mąż szuka pracy jako drukarz, posiada spore doświadczenie w tym fachu. Niestety nie ma nowych ogłoszeń a poprzednie dodane jest 2 lata temu. Nie potrzebują teraz do pracy? Ile wychodzi za godzinę? Premie też się znajdą dla zaangażowanych pracowników?

Dzień dobry, jak najbardziej poszukujemy nowych drukarzy w związku z tym że rozbudowujemy nasze linie produkcyjne. Niebawem będziemy dodawać świeże ogłoszenia na portalach :) Zaangażowani pracownicy są na wagę złota i zdajemy sobie z tego sprawę, więc nagradzamy takie osoby m.in. właśnie w formie wypłacanych premii do pensji podstawowej. Jeśli chodzi o stawki to chętnie udzielmy wszelkich informacji podczas kontaktu telefonicznego lub spotkania, także gorąco zachęcamy do kontaktu pod numerem telefonu 790722240 i liczymy, że niebawem uda nam się powitać Męża na naszym Regantowym pokładzie :)

Marlena

Firma jest profesjonalna, fajne szkolenie, Polecam Panią Magdalene i Panią Natalię :)

Zainteresowany kan

Na pracuj jest ogłoszenie do sprzedaży i zaopatrzenia. W sprzedaży piszą o tym że stanowisko jest o dużej samodzielności. Jak tu wygląda praca? Dużo klientów się dostaje na początek? Czy łatwiej w zaopatrzeniu? Jaka jest tu hierarchia? Jest się pod kierunkiem czy właścicielem? Bo opinie o nim średnie.

@Zainteresowany kan

Na czele poszczególnych działów naszej firmy stoją kierownicy, natomiast jeśli chodzi o opinię to zachęcamy, aby przekonać się samemu. Jeśli chodzi o początki pracy w Dziale Handlowym jest dla nas oczywiste, iż nowozatrudniony pracownik musi poznać firmę, specyfikę naszych produktów i usług, a także branżę, jeśli dotychczas nie miał w niej doświadczenia. Wówczas większy zakres opieki nad Klientami otrzymuje się zatem w miarę upływu czasu. Z kolei praca w Dziale Zaopatrzenia wymaga samodzielności ze względu na sprawną decyzyjność. Jest to równie odpowiedzialne i ważne dla funkcjonowania firmy stanowisko, podobnie jak praca na stanowisku Specjalisty ds. Handlowych.

Odnośnie pytań o rozmowę kwalifikacyjną mogę udzielić aktualnych informacji. Jestem świeżo po rozmowie kwalifikacyjnej w Regencie i mam bardzo pozytywne odczucia. Rozmowa przebiegła w naprawdę uprzejmej i naturalnej atmosferze, bez niepotrzebnego stresu. Niestety mam porównanie ponieważ jako osoba poszukująca pacy odbyłam świeżo rozmowę na wstępie której prowadzący nie przedstawił się a w takcie zadawania pytań i słuchania odpowiedzi ani razu nie nawiązał kontaktu wzrokowego. W Regancie pytania zadano merytoryczne, a przede wszystkim słuchano i nawiązywano do odpowiedzi. Aplikujący jest traktowany jako partner w rozmowie i również może dowiedzieć się szczegółów na temat zatrudnienia i stanowiska, które go interesuje. Sama firma też zrobiła na mnie pozytywne wrażenie, bardzo się rozwija, wprowadza dużo zmian. Osobiście jestem na tak.

Roxa
@Kandydat

A można wiedzieć, jakie stanowisko było dostępne? albo jest, bo jedyna oferta, którą ja widzę, to drukarz fleksograficzny...sprzed dwóch lat. Specjalnie weszłam tu, żeby się dowiedzieć o czyms nowszym. Zaproponowali ci umowę bezpośrednio z firmą, tak jak w tej ofercie podają czy jakąś inną? Na jaki czas teraz się podpisuje umowy?

QWERTY

Dobrze zapamiętałam ogłoszenie, które mi się kiedyś rzuciło w oczy. Nie trzeba czasem do pracy drukarza już fleksograficznego? Bo dopiero teraz musze szukać nowej pracy. Dobra atmosfera? Pisali, że nawet imprezy organizują.

xxx

Zdaje się, że wyjaśniałeś w czerwcu, jak to widzisz. Co do negocjacji podstawy wynagrodzenia, to są tu jakieś limity, poza dolnym, narzuconym ustawowo w przypadku umów o pracę? I jak byś opisał relacje między ludźmi? Wpis koleżanki, również z czerwca był dość alarmistyczny, ale nie wyjaśniła dlaczego?

Zostaw merytoryczną opinię o REGANTA Szlascy Spółka Jawna - Łódź

• Jak się pracuje w REGANTA Szlascy Spółka Jawna?

Zobacz opinie na temat firmy REGANTA Szlascy Spółka Jawna tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w REGANTA Szlascy Spółka Jawna?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy REGANTA Szlascy Spółka Jawna?

Kandydaci do pracy w REGANTA Szlascy Spółka Jawna napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

REGANTA Szlascy Spółka Jawna