REGANTA Szlascy Spółka Jawna

Opinie o REGANTA Szlascy Spółka Jawna

Widziałem dużo ogłoszeń o pracy. Warto? Może ktoś napisać jak wygląda tam praca?

Honorata

Rzuciło mi się ogłoszenie drukarza fleksograficznego, ale niestety sprzed 2 lat. Czy ktoś wie czy jest ktoś obsadzony na tym etacie? Jakie widełki są w ogóle na tym stanowisku? System 3zmianowy jakie ma godziny? Firma stawia na rozwój drukarzy od samego początku?

Znam dwa języki i zastanawiam się nad aplikacją. Dział handlu, może jakiś eksport ... Jak wygląda praca? Klienci ok?

Zaciekawiła mnie oferta pracy w firmie REGANTA Szlascy Spółka Jawna jako Drukarz. Wiecie coś więcej o tym pracodawcy? Jak go oceniacie?

flexoguru

jest super hiper mega tylko pokarz pasje bo bez tego nie licz na kase itp ale i z pasja to musisz tez umiec turbo narzady turbo naklejanie i turbo dobiernie kolorystyki a wtedy turbo premia

Hanna
@flexoguru

Czyli tylko osoby z doświadczeniem? Jeśli nie mam to nie ma co aplikować? Czy też przyjmują takie osoby do przyuczenia? Sama pasja wystarczy na te turbo dodatki?

Grażyna
@flexoguru

W twojej opinii chodzi o to, że praca jest wymagająca i dla sprytnych? Przekłada się to w jakiś sposób finansowo? Na jakie zarobki na start można liczyć? Znasz może stawki godzinowe netto?

Firma REGANTA Szlascy Spółka Jawna w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko Asystent / Asystentka Zarządu - Office Manager. Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?

Niedość że trzeba na wszytkim oszczędzać to jeszcze 2 zawczesnie odejdziesz od maszyny to źle a niektórzy przychodzą późno i wychodzą wcześniej. Paranoja

Z oszczędzaniem sprawa jest zrozumiała Ale z tym wychodzeniem i przychodzeniem po za godzinami to zjawisko nagminne

Ale komedia-dzień psa:-)

To praca czy co?

Ona
@Ania

Dziś dzień czekolady. Ja chcę zdjęcie z czekoladą.

Dorota

Będą kamerki na drugiej hali-wreszcie.szkoda ze tak późno

ojejku
@Dorota

skonczy sie ogladanie seriali ojejku jak ciezko teraz bedzie.........!!!!!! ojejkujejku :(((((( wkoncu trzeba bedzie pracowac ojejjjjj

Mam pytanie złożyłem CV to tej fimy na pomocnika drukarza albo operatora maszyn. Jakie to maszyny? Do druku? Czy jakieś inne?

ratownik

co to jest ijooo ijooo? slyszalem ze wprowadzono i ze dziala :D

@ratownik

Tam ponoć wszystko działa

Praca dla płacy
@Ania

A jest coś co nie działa w tej firmie? Słychać głosy zadowolenie w środowisku, pytanie czy po podpisaniu angażu również będzie tak różowo? Jak wygląda organizacja pracy?

To szukaj.

Sprzątaczka

Macie przecież fantastycznego kierownika z ogromnym doświadczeniem, który już nie jedno (usunięte przez administratora) dla pracowników. Może do niego warto udezyć.

Drukarz

Zapytaj swojego kierownika produkcji, to on właściwie zarządza tam. Zawsze można póc do dyrektora i zgłośić nieprawidłowości na drukarni i w innych działach.

Natalia

W jakich sprawach stronniczy? Możesz dopowiedzieć?

Nowa

Cześć, przeczytałam ostatnio, że Reganta to jedno z najbardziej innowacyjnych przedsiębiorstw w branży. Możecie mi napisać albo wyjaśnić na czym polega innowacyjny system płacenia za nadgodziny?

Zbigniew

Dziękuję za opinię na temat Reganty. Najpewniej piszesz z perspektywy pracownika, bo przez chwilę miałem wrażenie, że z perspektywy klienta, co oczywiście nie byłoby niczym złym, bo takie opinie również są bardzo istotne. :) Wyjaśnisz proszę dokładniej co masz na myśli? Rozumiem, że atmosfera w firmie nie jest najlepsza. Możesz coś więcej o tym opowiedzieć? Jakie jest podejście kierownictwa do personelu? Dasz znać?

Filipek

Świetna firma, bardzo dobrze się pracuje i dlatego forum jest takie cichutkie!!

Biper

Witam. Czy znajdzie się jakaś osoba która opowie mi coś o tej firmie. Dzięki i pozdrowienia.

Natalia

Co jest powodem Waszego milczenia? Jak obecnie mają się sprawy w firmie? Czy REGANTA Szlascy aktualnie rekrutuje? Jak wygląda sam proces rekrutacji? Czy jest tu jakaś osoba, która może ostatnio była na rozmowie w tej firmie? Podzielcie się opinią z innym użytkownikami. Wasze uwagi na pewno będą bardzo cenne dla naszych innych użytkowników.

drukarz

Jaka cisza?

Samograjek
@drukarz

Jaka firma taka cisza. ;)

Zostaw merytoryczną opinię o REGANTA Szlascy Spółka Jawna - Łódź

• Jak się pracuje w REGANTA Szlascy Spółka Jawna?

Zobacz opinie na temat firmy REGANTA Szlascy Spółka Jawna tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w REGANTA Szlascy Spółka Jawna?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy REGANTA Szlascy Spółka Jawna?

Kandydaci do pracy w REGANTA Szlascy Spółka Jawna napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

REGANTA Szlascy Spółka Jawna