POLKORK S.A

Poznań

Opinie o POLKORK S.A

al

Oczywiście opinia nie jest ironią.Pozdrawiam.

aj

Z łezką w oku wspominam pracę w tej firmie...dobra atmosfera nikt się na hali nie poci no i kierownictwo równo traktuje wszystkich pracowników..Polecam.Good luck.

aj

LISA

Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia...

rozczarowany

byłem tam na rozmowie ... 10 zł brutto na godzinę i umowa zlecenie , mam wrażenie że w tym kraju nie szanuję się w ogóle ludzi

Elita

Pracownicy produkcyjni przepraszaja Dyrektora Technicznego za nieludzkie traktowanie PREZESA.

???!!!

Niepolecam tej firmy tu z koleji kierwownictwo jest super za to PREZES jest winien.

Zostaw opinię o POLKORK S.A - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie POLKORK S.A