Zakłady Pomiarowo-Badawcze Energetyki ENERGOPOMIAR Sp. z o.o.

Gliwice

Opinie o Zakłady Pomiarowo-Badawcze Energetyki ENERGOPOMIAR Sp. z o.o.

Patrycja

@Robert Van Der Berger od czego zależała więc wysokość Twojej wypłaty? każdy potencjalny pracownik Zakłady Pomiarowo-Badawcze Energetyki ENERGOPOMIAR chciałby wiedzieć, co powinien robić, aby jego zarobki oscylowały jednak w granicach 7500zł.

Robert Van Der Berger
@Patrycja 17.09.2017 12:48

Patrycja: Wykazać się talentem, samodzielnością, umiejętnością podziału i realizacji obowiązków na obiekcie (zwłaszcza w sytuacji deficytu zasobów ludzkich). Gdybym był zdolniejszy i ambitniejszy to zarabiałbym więcej, ale nie jestem. Nigdy też nie próbowałem wchodzić nikomu w tyłek, prosić się u szefostwa, czy kablować dyrektorowi EG czy RW. Zawsze byłem trochę z boku i robiłem swoje. Energopomiar daje możliwości rozwoju tylko trzeba się w tej firmie odnaleźć.

Robert Van Der Berger

Przepracowałem w tej firmie ponad 5 lat. Praca o charakterze wyjazdowym, przyjmując się byłem tego świadomy. Zarobki nie były złe, uwzględniając wszystkie dodatki, Najlepsza wypłata to było 7500 zł, przeciętnie wychodziło 3000-3500zł. Ciekawi ludzie, ale grupa o nieco hermetycznym charakterze. Wielu pracowników może określić EP jako firmę "rodzinną", a niejeden pracownik spędził w niej całe swoje zawodowe życie. Moje rozstanie z tym pracodawcą spowodowane było zawirowaniem życiowym. Lubiłem tą pracę. Zdolni w EP nigdy nie mieli źle.

Patrycja

@były skąd taka opinia? Czy byłeś świadkiem takiej sytuacji, sam brałeś w niej udział? Możesz napisać forumowiczom trochę więcej konkretów na ten temat?

Byly

W firmie tzw."córce" toleruje się chamstwo i mobing przełożonych, a jak pójdziesz na skargę do prezesa to Cie zwolni w jednej chwili! Żenada !

gryfon

widze nie niewiele sie zmienilo w stosunkach pracowniczych w firmie gdzie zaczalem prace jako technik pomiarowy w dziale kotlowym w 1966...temperatura pyl wysokosc jeszcze praca z rtecia...tasmy azbestowe na termopary w rozruchach kontrolowanych...cykle pomiarowe nieraz po 12 godzin i nieustanne wyjazdy rozliczanie osobistego czasu pracy w kartach godzinowych z proszeniem inzynierow o kilka godzin ...nawet nie chciano mi zaliczyc jakiegos okresu pracy w warunkach szkodliwych..no i coz pozegnalem sie

fgb

ludzie rzadko chcą podawać konkretne stawki, nawet jak są anonimowi. Z jednej strony nawet to rozumiem

zainteresowana

Ile to jest ,,bardzo kiepskie zarobki'' konkretnie?

Praca w laboratorium - masakra jakaś. Zarobki bardzo kiepskie, zarabia ten co lubi się z kierownictwem - premia "uznaniowa". Specjalnych możliwości rozwoju nie ma, klepiesz dane oznaczenia cały dzień i jeszcze słyszysz że za wolno. Atmosfera zła - ale wiadomo jak zarządzający wprowadza nerwówkę to ciężko to przezwyciężyć (poza tym część pracownic to straszne zołzy). Ogólnie nie polecam, ale jak chcecie sami się przekonajcie.

Były Pracownik

Chciałbym się wypowiedzieć jako były pracownik. Uważam, że EP jest dobrą firmą, która posiada wieloletnie doświadczenie i jest dobrą marką na rynku. Jednakże firma ma pewne braki. Minusem jest troszkę brak innowacyjności, firma opiera się na swoich starych sprawdzonych metodach, które są poprawne, ale w dobie programów modelujących procesy, bilanse cieplne troszkę trąci myszką i przegrywa czasem z konkurencją. Zarobki zależą od działu. Trzeba przyznać, że absolwent raczej będzie narzekał, bo początkowo zarobki są niskie. Dopiero po jakimś czasie zarobki gonią kolegów. Żeby w EP dobrze zarobić, to trzeba albo być bardzo dobry, albo mieć dobre układy z przełożonymi i się pracy poświęcać. W innym przypadku wynagrodzenie jest raczej przeciętne. Uważam, że EP to dobra firma i nie żałuję pracy tam.

student

Czesc, jestem studentem 5. roku energetyki i myślę nad aplikowaniem na "Młodszego specjalistę ds. pomiarów". Czego dokładnie wymaga się na takim stanowisku, jakie mogą paść pytania na rozmowie kwalifikacyjnej, jak wyglądają delegacje w tej firmie, ile się tam zarabia? Pozdrawiam :)

bałwanek

Na stronie Energopomiar ma zakladkę kariera, więc polecam tam Olaf zajrzeć, obecnie rekrutują na takie stanowiska jak: Młodszy specjalista ds. pomiarów, Młodszy technik ds. diagnostyki, Młodszy specjalista ds. automatyki i pomiarów, Technik ds. automatyki i pomiarów, Młodszy specjalista ds. technologii wody i ścieków, no i oczywiście na Staże, także pewnie każdy znajdzie coś dla siebie

olaf

Hej, a może ktoś napisać, czy obecnie zakłady pomiarowo-badawcze energetyki energopomiar w ogóle zatrudniają nowe osoby do pracy? Potrzebuję duzo doświadczenia, aby się tu dostac, czy niedoświadczonych również chętnie tu widzą? W ogóle w jaki sposób sprawdza moją wiedze, czy na rozmowach rekrutacyjnych robią jakieś testy?

slawomirT

w każdym dziale jest inaczej, w jednym lepiej w drugim gorzej generalnie firma traci myszka, jednak ma to swoje zalety druga sprawa każdy mówi o kompetencjach osób na stanowiskach .... każdy wie ze na stawisku jest się po to by zgarniać szmal, a nie być kompetentnym

Adam

Mirek, chyba pracujesz w marketngu (i przez pomyłkę) skoro piszesz takie frazesy ;-D Gazele, Biznesu? Proooszę....

gosc

Niski poziom wiedzy dyr.techn.!

steve

W sumie energopomiar to całkiem niezła firma. Trochę trąci myszką ale się zmienia i to chyba na lepsze

Mirek

No, no energopomiar zdobył gazele biznesu za 2013 rok, teraz wystawili 9 ogłoszeń o pracę, całkiem sporo.

xxx

tak 4 oferty a przyjmują tylko tych z "dużymi plecami" po znajomości jak wszędzie w tym kraju

adamNaa

dla wtajemniczonych, 3 tys to jest kwota brutto, na ręke 2 tys zl dopoki firma będzie zatrudniać pociotków i rodzinę to firma będzie mogła się tylko chwalić że jest ekspercka, eksperci za 2 tyś nie pracują (usunięte przez administratora)

pytam

a macie behapowca

Ziko

Jak ustawa nakazuje - to oni wiedzą jak obchodzić ustawy :) Jak cała branża która z ochroną środowiska ma tylko tyle powiązane co nazwe i nic więcej.

ryszard

Czyli nie polecacie pracy w Energopomiarze? Na sporkaniu rerkyutacyjnym zrobili dobre wrażenie. Nadgodziny i weekendy mowili ze płaca jak ustawa nakazuje (100,150,200%). Mowie o dziale AKPiA. Jakieś opinie?

Ciekawy

3 tys na reke to powinien pracownik na dzień dobry dostawać. W branży powinno się dbać o swoje, szczególnie o ludzi którzy zarabiają na was Prezesów - tych własnie szaraków.

Ciekawy

3 tys / ms to mało czy dużo ? bo nie wiem jak rozumieć twoją odpowiedz.

Edi

Szkoda czasu i energii na tę firmę.

Zostaw opinię o Zakłady Pomiarowo-Badawcze Energetyki ENERGOPOMIAR Sp. z o.o. - Gliwice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zakłady Pomiarowo-Badawcze Energetyki ENERGOPOMIAR Sp. z o.o.