Enea S.A.

Bydgoszcz

Opinie o Enea S.A.

Marta

@leson ile trwa taki staż w firmie? Czy można uzyskać za niego jakiekolwiek wynagrodzenie, a po nim szanse na zatrudnienie? Każda osoba na początku swojej drogi zawodowej szuka miejsca z perspektywą na dłużej. Powiesz, jak to wygląda w tym przypadku?

leson

Jeżeli spełniasz ich wymagania @Olek to myślę, że spokojnie wezmą Cię na staż.

NIUCHA

OPINIA NA TEMAT GRUPY ENEA S.A

PIOTR

Słowa kojarzące się z enea s.a (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... . Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w enea s.a : Najbardziej nie podobało mi się w enea s.a :

Zostaw opinię o Enea S.A. - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Enea S.A.