Opinie o eon.pl/dla-domu - E.ON Polska S.A. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy E.ON POLSKA S.A.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w E.ON POLSKA S.A. o rekrutacji.

Branże: Handel, dystrybucja i przesył energii elektrycznej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o E.ON POLSKA S.A. w Warszawa

Hmm

Z innogy to coraz bardziej takie typowe korpo się robi. Wyżyłować pracownika jak najniższym kosztem. (usunięte przez administratora) To niech się czymś pożyteczny. Zajmie zamiast się przywalać do byle czego... Na reklamacje trzeba było iść na wsparcie jak tak wam się nudzi ????

Nie polecam nikomu pracy w innogy na Towarowej. Z dala od tej firmy

Uważajcie na pracę w innogy support na towarowej nie polecam i szczerze odradzam

Krzysztof

Super że postanowiłeś podzielić się swoją opinią na temat pracy w innogy, może jednak w kolejnym wpisie opowiesz nieco więcej? :) Dlaczego odradzasz pracę w tej firmie, co sprawiło że Twoje zdanie na jej temat nie jest najlepsze? Mam nadzieję że niedługo mi to wyjaśnisz. :)

Moniś

Czy ktoś posiada informacje o wynagrodzeniu w dziale księgowości? Jaka atmosfera panuje w tym dziale?

@Moniś

Moniś udało Ci się ustalić jak wygląda praca w księgowości?

Product Owner

Równiez rekruterka spóźniona i skład inny niż w mailingu. Dodatkowo była jedna osoba więcej więc skład 3 osobowy: rekruterka, przyszła szefowa i jakiś pracownik (chyba po to by tłumaczyć załodze o czym mowie). Spotkanie trwało godzinę, większość czasu standard - powiedz o sobie, parę pytań na temat ogólnej wiedzy projektowej, zero scenek sytuacyjnych (nie wiem na czym podejmowali decyzje) i na końcu opowieści o firmie. Zostało mi przekazane że oczywiście feedback otrzymam i informacje co dalej, jednak minął miesiąc i cisza. Później zdziwienie że branża się śmieje z hr i IT rekrutow, jak nie dość że niepoważnie podchodzą do rekrutacji to jeszcze do samych wyników.

J/w

logo firmy Elektronik / Mechatronik
Ludwigsfelde
BERGMAN Deutschland GmbH
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
Praca na HO

Halo kiedy nam zapalcie za prąd który zużywamy, wode w godzinach pracy . Coś nie tak... Praca z domu i zero dodatkow.

@Praca na HO

To może przyjdź do biura?

Pracownik bo

Skoro wolicie HO utrzymywać to nam za to zaplaćcie :) póki nie trzeba jeździć wolę być w domu. Natomiast skoro 3/4 firmy siedzi na HO to przydało by się to uregulować. Nie wspominając już BHP jak się coś zadzieje. :) Jakieś aneksy do umów może ? Czy ktoś w tej firmie myśli ? A nie sorry. Kadra zarządzająca wcale

@Pracownik bo

Czyli tak wygodniej... Niektorzy musza byc non stop w firmie, tak jak od poczatku pandemii.

Pracownik cc

(usunięte przez administratora)Call center w połowie wróciło do biur, obligatoryjnie co tydzień. A pracownicy BO jak zwykle są lepiej traktowani. Pustki na ich salach... Co w tym złego żeby i pracownicy CC pracowali z domu w większej ilości. (usunięte przez administratora) Nierówność jak zwykle...

Hmm
@Pracownik cc

Może warto porozmawiać ze swoim przełożonym a nie skarżyć się na go worku ;)

TeżPracownikCC
@Hmm

Dokładnie. Nierówne traktowanie pracowników. Jak zwykle Call center najgorzej. Nie dość że musimy znać wszystkie orosecy bo inaczej nie można rozmawiać z Klientami, to dodatkowo sprzedawać, a teraz jeszcze gdy Back office pracuje dalej na HO to my musimy pracować z biura.

BO
@TeżPracownikCC

Rekrutacje wewnętrzne są. Jak tak Ci źle na CC to kto Ci broni złożyć CV na inne stanowisko? Boisz się wyjść z własnej strefy komfortu?

W
@BO

Jak wyjść ze strefy własnego komfortu? Kablować na kolegów z pracy do przełożonego? Czy wychodząc co przerwę na szluga? Może po pracy na imprezki razem chodzić?

BO
@W

Ja w swoim zespole nie zauważyłem kablowania. Zależy od działu i ludzi. Kablowanie jest słabe. Zresztą chyba była osoba która obrabiała (usunięte przez administratora) innym. Smai wiemy jak skończyła

Pracownik z dołu

Ciekawy jestem do jak absurdalnych sytuacji dojdzie po tej całej migracji? Jedna aplikacje na prywatne telefony już nam kazali zainstalować. Co dalej? Meldowanie się i opisywanie co robimy po godzinach pracy? Aplikacja do śledzenia nas? Oj nie tędy droga.

Na początku super obiecanki, a rzeczywistosć jest inna. Pseudo Menagerowie z Towarowej ich sposób zarzadzania pozostawia wiele do życzenia, brać kaske, mieć samochód służbowy, brać premii to są cele dla których tam sa ale praca to cos nie dla nicj. Zastanówcie sie czasem po co tam jesteście.

Krzysztof

Możesz powiedzieć coś o zarobkach w innogy? Ile tu dają na start i czy są też jakieś premie i dodatki do pensji? Można negocjować stawkę?

Urszula

Cześć, ile realnie można zarabiać w Innogy młodszy specjalista ds. sprzedaży i obsługi klienta? Czytałam na stronie internetowej między innymi o premiach, które są dwa razy w roku, karcie żywieniowej, extra gotówce na święta itp :) Bardzo mnie to zaciekawiło i jestem ciekawa, jaka kwota wychodzi po zliczeniu - ile wynosi sama podstawa, a ile różne premie i dodatki płacowe?

Pracujący jeszcze
@Urszula

Na święta Bożego narodzenia. Na wielkanocne nie ma bo zabrali :) karta żywieniowa to fakt. a tak podstawa i premia

Pracująca

Kolejny raz firma pokazuje jak bardzo chce ukrócić premie pracownikom. Najpierw skrócone sl (wcześniej 14 dni teraz 3) co jest nierealne a teraz fakt ze mamy być rozliczani za to czy Klienci w ankietach wskażą czy beda polecać firmę Innogy innym czy nie. Nie mamy jako pracownicy na to wpływu. Zwłaszcza ze realizujemy zadania zgodnie z procesami które ktoś sobie wymyślił i nie są dla Klientów dobre. Nadal pracująca(usunięte przez administratora) Która zatrudniła kolejna osobę z banku. (usunięte przez administratora) Nie zna się na realizacji naszych zadań a już wprowadza jakieś dziwne zmiany. Polecam słuchać najpierw pracowników a nie robić coś na ślepo! Pani(usunięte przez administratora) Nie zna się na swojej pracy, robi nam spotkania na których każe nam się spowiadać kto ja opisał na go worku.. śmiech na sali.. Czas odejść z tej firmy Pani (usunięte przez administratora) Bo już za dużo dobrych osób odeszło bez ta panią.

Pracujący jeszcze
@Pracująca

To prawda jeszcze SL dni roboczych co sprawia, że każdego piątku jest jedna gonitwa, żeby zamknąć sprawy w poniedziałek będą po terminie co sprawia, że zostajesz w nadgodzinach. I odkąd pewien zespół chce nam umilić czas mówiąc o tym co robimy źle, a jak powinniśmy pracować (mniej więcej od momentu przejścia na pracę zdalną) odechciewa się pracować. Mam wrażenie, że jest totalny brak zaufania do pracownika. Tego nie wolno wpisywać, tamtego nie. Pracuj po godzinach i wpisuj standardowe 8h pracy żeby mieć produktywność w punkcie.

Zniesmaczona

Straciłam w tej firmie ponad rok, na szczęście udało mi się przejść do firmy, gdzie warunki pracy są na poziomie, o którym w innogy jeszcze wieki się nie usłyszy, chociaż biorąc pod uwagę traktowanie pracownika to raczej wątpię, że w ogóle. Na początku sądziłam, że zdobędę wartościową wiedzę i będę mogła się rozwijać jednak z biegiem czasu okazało się, że w firmie nie ma jakichkolwiek wartościowych szkoleń, ponieważ na stanowisku w dziale BO jak i też KE firma nie przewiduje nic poza zwiększaniem wydajności pracy i ilości czynności do wykonania a sama praca bardzo przypomina pracę na poczcie. Codzienne obowiązki cechują się monotonią, klikaniem w myszkę, zadrukowywaniem ton papieru, ręcznym adresowaniem i pakowaniem kopert zaś pracownicy są nadzorowani przez koordynatorów jak w (usunięte przez administratora) i w taki sam sposób traktowani. Ciągle uciszani, bo nie wolno rozmawiać, tylko trzeba wyrabiać założone, chore normy przez inteligentnych inaczej. Na pewno nie za takie pieniądze, które firma oferuje. Bo to jest jak plucie w twarz.(usunięte przez administratora) Jak rozporządza tą pensją!? Zarobki to najsmutniejsze w tym wszystkim a także traktowanie pracownika jak (usunięte przez administratora), chociaż raczej powinnam napisać żenujące!!!,(usunięte przez administratora)Z drugiej strony nie rozumiem tego bo ciągle powtarza się pracownikom, że ich praca jest nieprawdopodobnie ważna, straszy obcięciem premii jak nie będą pracować jeszcze wydajniej. Szkoda tylko, że firma płaci tak nędzne pieniądze i zarazem wyznaje etyczne zasady. To zapewne skutkuje tym, że w firmie są tak duże rotacje pracowników. Kolejna sprawa to atmosfera, która tam panuje: ciągłe zagrożenie, strach, to jest jak pole bitwy...ciągle pracownicy są nastawiani na jakąś walkę....z kimś, taka zewsząd wylewająca się (usunięte przez administratora)...to naprawdę trzeba zobaczyć, żeby zrozumieć. Całkowity brak stabilności, coś jak wariackie papiery. Jeśli szanujesz siebie i swój czas, chcesz się rozwijać to poszukaj czegoś lepszego dla siebie. Jeśli jesteś studentem to na dorobienie jak najbardziej. Jeśli jesteś zdesperowana/ny to na przeczekanie aż znajdziesz coś lepszego, zdecyduj. Te wszystkie negatywne opinie pisane tutaj to prawda. Odpowiedzi pozytywne lub broniące innogy pisane są przez specjalnie do tego wytypowane osoby z innogy(niezbyt rozgarnięte, co widać po ich komentarzach). Warunki pracy, warunki finansowe, które są żałosne proponowane przez innogy,(od lipca tego roku, ich nową dumę innogy operations) są jednymi z najgorszych na rynku w Warszawie, zresztą poza nim też.

loto

bardziej (usunięte przez administratora)firmy to nie znam, umią wystawić rachunek a ludzie na infolinii nie potraffą odpowiedzieć na podstawowe pytanie, ale w sumie muszą wypłacić premie pseudo menadzerom. To jest (usunięte przez administratora) w biały dzień.

Rozczarowany

pracowałem 5 lat w IT na Towarowej, nie polecam tej polecam. Na początku wszystko super a potem wychodzi jak wychodzi

Nie polecam, układy, układziki menagerowie nie mają żadnej wiedzy ale kurczowo trzymaja sie stamowisk i ważne aby im pensja wpływała na rachunek, ostatnio zatrudniają swoich kolegów

Prawda

To czysta prawda. Kolejna osoba z banku dołączyła do zespołu. To robi się już jasne i nawet zarząd i (usunięte przez administratora)nic z tym nie robi.(usunięte przez administratora) Dodatkowo ciśnienie na reakcję nowego SL, zamykamy stare półrocze. Więc trochę więcej luzu. Karty SOO są ze starym SL i nikt nie będzie robił na tyle dużo aby w pierwszym półroczu realizować już drugie.

Gigi

Z tym PRL to trafiłaś w samo sedno. Jest tragedia oni wszyscy zatrzymali się mentalnie i systemowo 20 lat temu i siedzą i się kiszą we własnym smrodzie.

Karo

Zgadzam się w 100% z powyższą opinią na temat rozmów rekrutacyjnych. Wszystkie rekruterki z tej firmy powinny przejść gruntowny kurs przeprowadzania rozmów kwalifikacyjnych na poziomie odpowiednim XX wieku. Pytania, które padają na rozmowie są śmieszne i tendencyjne, czułam się jak w przedszkolu odpowiadając na pytania w stylu „kto jest Twoją największą inspiracją życiową”. No błagam... oczywiście feedbacku żadnego.

Wysłałem CV przez pracuj.pl. Kontakt nastąpił całkiem szybko. Co ciekawe...pierwszy raz mi się zdarzyła sytuacja, że wymagania na stanowisko zostały zmienione podczas pierwszej rozmowy przez telefon. Jakoś to przebolałem i umówiłem się na spotkanie przez temsy. Tutaj też pełen profesjonalizm... Panie nie umiały mi odpowiedzieć na pytanie ,,jaka jest ścieżka kariery na tym stanowisku?'' jedyne co usłyszałem to: ,,może Pan brać udział w wewnętrznych rekrutacjach'' - oczywiście po chwili namysłu przez jedną z Pań. Na koniec usłyszałem: ,,tak tak, na pewno dostanie Pan feedback od naszej firmy''. Możecie się domyśleć jak to się skończyło ;)

Bob
@Kandydat

Bo tu nie ma ścieżki kariery, jak Cię polubią to Cię przeniosą a jak nie, to będziesz klepał to samo przez kilka lat za marne pieniądze

Xyz

Czy ktoś może powiedzieć o pracy w windykacji w Innogy na ul. Nieświeskiej?

ciekawy
@Xyz

doskonała atmosfera, świetny, wspierający się zespół, wyrozumiałe i bardzo dobre szefostwo, pracuje się z największą przyjemnością

XYZ
@ciekawy

Czytając pozostałe komentarze to ciężko w to uwierzyć ;)

Halotuziemia
@XYZ

Nie musisz :) Otrzymałeś odpowiedź na pytanie, a jak ja zinterpretujesz to juz Twoja prywatna sprawa. Miłego popołudnia! :)

ja i ona
@Xyz

mega ciekawa praca, w doskonałym zespole, z najlepszym kierownikiem

Nnn
@ja i ona

Szkoda tylko, ze mało płacą :(

Ona
@Nnn

a czy można wiedzieć ile ?

ładna i mądra

@ładna i mądra

Na jakim stanowisku ?

Bob
@Xyz

Głęboki PRL jak cała firma, nie polecam

Kadra menagerska jest do (usunięte przez administratora)na niczym się nie znaja

Krzysztof

Po co są te komentarze na temat pracy w innogy czy tez konkretnych osób skoro administrator je usuwa bo są niewygodne. A kaska i tak wplywa na koniec miesiąca i cieplutka posadka jest. To sa ludzie którzy nie maja wstydu i kultury za grosz, ważne aby być blisko korytka.....

Dziwne ze jeszcze tu pracuje ..

Zostaw merytoryczną opinię o E.ON POLSKA S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w E.ON POLSKA S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy E.ON POLSKA S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 90.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w E.ON POLSKA S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 71, z czego 5 to opinie pozytywne, 48 to opinie negatywne, a 18 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy E.ON POLSKA S.A.?

Kandydaci do pracy w E.ON POLSKA S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

E.ON POLSKA S.A.