Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Szczecińska Energetyka Cieplna Sp. z o.o. (SEC) w Szczecin

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 22 godziny.

Na jakich zasadach zawierana jest umowa o pracę w firmie Szczecińska Energetyka Cieplna Sp. z o.o. (SEC)? Pojawiło się ogłoszenie na GoWork.pl 23 listopada

Czy w Szczecińska Energetyka Cieplna Sp. z o.o. (SEC) są szkolenia zewnętrzne?

Jan
@Pytanie

Jak najbardziej firma zapewnia szkolenia zewnętrzne. Jest też możliwość uczenia się wewnątrz firmy, biorąc chociażby udział w projektach czy programach wymiany wiedzy i doświadczenia zarówno kolegów i koleżanek w Grupie SEC jak i międzynarodowo w całej Grupie E.ON.

Aneta Nowy wpis
@Jan

To znakomicie! Ja także miałam tu dopytywać o szkolenia, więc miałam ogromne szczęście, że natknęłam się na Twój post. A ciekawi mnie jeszcze, czy Szczecińska Energetyka w ogóle bierze w procesie rekrutacji osoby bez doświadczenia? Czy jednak stawia głównie na właśnie takie, które je mają, a jak tak, to o jakim doświadczeniu mowa?

Natalia Nowy wpis
@Aneta

Aneta firma cyklicznie przyjmuje studentów, uczniów na praktyki i staże zawodowe. Część osób zostaje na stałe w organizacji, więc odpowiadając na Twoje pytanie tak, firma przyjmuje również osoby bez doświadczenia. W tym przypadku ważna jest chęć uczenia się, zaangażowanie, potencjał. Mam nadzieję, że Ci pomogłam.

Czy pracodawca Szczecińska Energetyka Cieplna Sp. z o.o. (SEC) motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Totu
@Pytanie

Raczej wogole , promowani są tylko ci którzy bardziej wchodza w (usunięte przez administratora) Danego szefa czy kierownika

Jacek Nowy wpis
@Totu

Promowani czy premiowani, bo to różnica? Czyli premia tylko jeśli ma się jakieś tam układy? Zwykły pracownik nie ma na nią szansy? Skoro tak, to pewnie są benefity.

Piotrek

@Totu a stroje robocze są zapewnione?

Rozmowa kwalifikacyjna
Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy Szczecińska Energetyka Cieplna Sp. z o.o. (SEC) po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku Projektant do działu projektów – Praca na zastęstwo. Jaki był jej rezultat?
logo firmy Projektant Fotowoltaika
Mactel Sp. z o.o.
logo firmy SPAWACZ LUB MONTER KADŁUBÓW ALUMINIOWYCH
Agencja Pracy PanPol
(151 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Zatrudnię zbrojarzy od zaraz
Szczecin
Firma Budowlana Anna-Bud Sp. z o.o.
(62 opinii)
logo firmy Dyrektor Logistyki
Del Piero Sp. z o.o.
(16 opinii)
Aplikuj na wiele ofert
Paweł

@kandydat i co dostałeś się ?

kandydat
Kandydat

Firma jest ok,daje informację mailem o wyniku rekrutacji

Prawie 120 pracowników ST 3 Offshore w piątek wieczorem wystąpiło do premiera Mateusza Morawieckiego z prośbą o pomoc. Chcą od niego "podjęcia skutecznych działań", by ratować firmę

Księgowość

Cześć, ostatnio poszukują do księgowości. Czy ktoś mógłby napisać coś więcej? Nadgodziny? Zarobki i przyszłe podwyżki? Atmosfera? Każda informacja byłaby przydatna.

Paulina

Obecnie firma na swojej stronie internetowej opublikowała kilka konkretnych rekrutacji. Wszystkie dotyczą pracowników o konkretnych umiejętnościach - np. monter - spawacz, czy też elektroautomatyk. Czy zdarza się, że Szczecińska Energetyka Cieplna poszukuje pracowników na stanowiska biurowe?

Kasztan
@Paulina

Tak, są w internecie oferty pracy u nich na stanowiska biurowe. Oferują interesujące warunki, które w tyle zostawiają konkurencję, jeśli chodzi o atrakcyjność ofert i pozapłacowe składniki wynagrodzenia. Przy okazji chciałbym zaznaczyć, że nie każde stanowisko biurowe to robienie kawy i odbieranie telefonów, tam też często potrzeba konkretnych umiejętności, zwłaszcza, jak ktoś jest brzydkim facetem, a nie ładną kobietą, za którą robotę zrobią zdolniejsi koledzy...

Wacław

Może niektóre osoby nie powinny pracować w firmie ponieważ nie dają rady?

długoletni pracownik SEC

Jestem wieloletnim pracownikiem Sec u. W nowym, pięknym biurowcu panuje nieciekawa atmosfera. Szczegółów nie znam nie interesują mnie. Dział techniczny - jest to niedawno wydzielona spółka SEC Serwis - panuje (usunięte przez administratora) i chaos. Pracownicy nie wiedzą na czym stoją. Planowane są jakieś zmiany ale nikt nic nie wie. Warunki pracy - masakra. Wystarczy porozmawiać z ludźmi z budów na których sec pojawił się i zaczerpnąć informacji.

córka

Nie polecam pracy w tej firmie, Zakłamanie i traktowanie pracowników nie wchodzących w d.... Prezesowi to standard. W tej firmie awansuje i premiuje się miernych biernych słabych i przytakujących a fachowców gnoi się na potęgę. W tej chwili Tworzony jest SEC region Nowy Pan prezes już dawno skompletował sobie świtę do biura a pracownicy którzy pracują na tą bandę matołów i wysłuchują na co dzień od klientów skarg i obelg za cudowne działanie zarządu zarabiają po 2000zł i brak perspektyw na poprawę bytu, Pensje w tej firmie są na poziomie "biedronki". A Nowy Pan prezes Pan Ryszard S. udaje najwyraźniej że wszystko jest cudownie i okłamuje już pracowników nie będąc jeszcze formalnie szefem, genialne rozpoczęcie współpracy i duże nadzieje na lepsze jutro haha nie polecam pracy w tej firmie !!!

Paulina

@zz, a jak przebiegała Twoja rozmowa kwalifikacyjna? Jak wrażenia?

zz

dziwna firma... całkiem miła i konkretna rozmowa kwalifikacyjna, po której nie wydarzyło się zupełnie nic, choć już minął ponad miesiąc. Pomimo zapewnień Pań z działu HR zero informacji nt wyników rekrutacji. Wniosek- kompletna strata czasu i bardzo nieprofesjonalne podejście :(. Rzeczywistość, na podstawie powyższych opinii, też chyba odbiega nieco od przedstawianej na rozmowach, ale to już jakby standard ;). Biorę tez poprawkę, ze prawda zawsze jest gdzieś tam pośrodku... Tak czy inaczej SEC słabiutko ...

miks

Bulet' sprzataczki wiele nie zarobią nie tylko u nich ale wogole. Przecież to nie ejst jakaś super dobrzze płatna praca, tym bardziej, że musisz sie narobić a dostajesz najniższą krajową u nich jest tak samo?

Bulet

No tu masz rację.. A sprzątaczki to już wogole kokosy zbierają.:)

kajg

po przeczytaniu tych wszystkich opinii-zaniemówiłam. Właśnie aplikowałam do tej firmy. Nie wiem czy się nawet dostane. Idziemy i zobaczymy.

martens

problem w tym, że firma nie ma wymagań żadnych. oczywiście na rozmowie to otworzą przed Tobą wachlarz możliwości i jakie to czekają na Ciebie wyzwania i możliwości rozwoju i awansu. oczywiście moja opinia jest subiektywna. ale jak się dostaniesz to sam zobaczysz. Pierwsza zasada którą powinieneś się kierować to: nikomu nie ufaj.

martens

Cukik - nie napalaj się. 1. warunek do przyjęcia - musisz być odmóżdżony. 2. brak własnego zdania. 3. musisz znać j. niemiecki lub angielski (nie wiem na ch....j). 4. najlepiej jakbyś miał kogoś z rodziny albo znajomego. 5. załóż blog o ciepłownictwie i przez rok lub dwa pisz psalmy pochwalne na temat prezesa i firmy. 6. dot. pkt 1. najlepiej przestań myśleć już dzisiaj. powodzenia.

molic

Myśli, myśli. Ostatnio były 2 ogłoszenia w prasie. Jak jesteś ciekaw to zadzwoń do kadr.

Pormon

Wydaje mi się, że dosyć rzadko pojawiają się oferty pracy od nich. https://www.sec.com.pl/obsluga-klienta Jest co prawda obsługa klienta, ale o pracownikach czy kandydatach nikt nie myśli. Zastanawiam się czy można u nich liczyć na jakieś sensacyjnie wysokie zarobki i gdzie ewentualnie można znaleźć oferty pracy. dzIęki!

Zostaw merytoryczną opinię o Szczecińska Energetyka Cieplna Sp. z o.o. (SEC) - Szczecin

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Szczecińska Energetyka Cieplna Sp. z o.o. (SEC)?

Zobacz opinie na temat firmy Szczecińska Energetyka Cieplna Sp. z o.o. (SEC) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Szczecińska Energetyka Cieplna Sp. z o.o. (SEC)
2.2/5 Na podstawie 14 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Zbożowa 4
    70-653 Szczecin
  • NIP: 8510109444 KRS: 0000131910

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Szczecińska Energetyka Cieplna Sp. z o.o. (SEC)