barlinek inwestycje

Barlinek

Opinie o barlinek inwestycje

Kornik

Witam pracowałem w tej firmie ponad cztery lata, nie polecam przyjmować się tam. W Barlinku jest wielu lepszych pracodawców.

Justyna

Potwierdzam, agencja każe podpisywać umowy, że nie pracujesz na pełnym etacie. Tyle osób tam pracuje, aż szok, że nikt nigdy ich nigdzie nie zgłosił. Boją się tam wypadków przy pracy, wiec całkiem możliwe, że raportów nie sporządzają. Później normalną pensję wypłacają.

Giga

Firma źle płaci a o podwyżkach nie ma dyskusji.

KoKo
@Giga 10.10.2017 09:52
Firma źle płaci a o podwyżkach nie ma dyskusji.

Mylisz się kolego.Ta firma bardzo dobrze płaci,nagradza i daje profity...Tylko musisz być elastyczny,zaangażowany i perfekcyjnie wypięty...:-)zapytaj koleżanek z kielc,haha pozdrowienia z Zawiercia

Edyta

@jgbt12, chodzi mi raczej o opisywanie konkretnych sytuacji, w których takie, a nie inne zachowania wystąpiły. Z wypowiedzi @gościa, można chociaż wyczytać jakieś fakty, do których można się odnieść. Zawsze warto w taki sposób przedstawiać sytuację.

gość

Te wszystkie kiepskie umowy, to są podpisywane z agencją. Wybrańcy, zatrudnieni bezpośrednio przez Barlinek inwestycje, są zatrudnieni na normalnych warunkach.

gość

Znajomego zatrudniali na papierze na 1/4 etatu, a zarabiał 1350 zł. W pracy maszyna mu uszkodziła dłoń, na szczęście nic poważnego, to nawet raportu nie spisali. Miał umowę na zlecenie, więc za chorobowe teoretycznie nie powinien mieć płacone. Ale za ten miesiąc, kiedy był na chorobowym, to mu zapłacili 1200 zł ;-) Był tam dobrym, sumiennym pracownikiem, chwalił go przełożony, ale i tak umowy mu nie przedłużyli.

---jgbt12--

Nie wie tylko Edyta, a cały barlinek i kielce wiedzą i dlatego nie podejmuje pracy. O co pytasz?? nazwiska mają padać??? na forum?? Jest kiepsko było kiepsko i będzie kiepsko bo donosicielstwa itp rzeczy, drwiny z współpracowników itd więc niech sami zakaszą rękawy i niech zasuwają karierowicze bo to to oni doprowadzili do tego przez tyle lat - nie było poszanowania!!!!

Edyta

@cvbfd możesz trochę bardziej rozwinąć ten temat? Osoby, które nie pracują w barlinek inwestycje, a o takiej pracy myślą - nie czerpią z takich niewyjaśnionych wątków żadnej pomocy ani korzyści. O jakich manipulantach i manipulacjach mówisz? Możesz napisać trochę więcej konkretów?

cvbfd

są fajni ludzie ale ci akurat nic nie mogą bo identycznie w Barlinku jak i Kielcach ci sami manipulanci-kombinatorzy od początku rozdają karty. Wszyscy wiedzą, którzy to i nic się nie dzieje........

Edyta

O dawna @ lechu nie pojawiały się informacje dotyczące warunków pracy. A jak widać, są osoby, którym zależy na informacjach z pierwszej ręki. Czy zatem ktoś może się wypowiedzieć na temat Barlinek Inwestycje i dać innym znać, czy dziś warto tutaj podejmować pracę?

Lechu

Zastanawiam się nad pracą w Barlinku- jaki jest klimat pracy? Są tam jakieś plusy? Bonusy? Fajni ludzie?

Edyta

@Krystian udało Ci się uzyskać pomoc ze strony barlinek inwestycje? To musiała być stresująca sytuacja, jaki znalazła finał? Czu komuś przytrafiła się w tym sezonie rozliczeniowym podobna sytuacja?

Krystian

Witam, proszę o pomoc: duński pracodawca z Barlinaka INT TRANSPORT zatrudniał mnie bezposrednio w Danii a teraz dostałem PIta duńskiego do rozliczenia .....straszą tam jakimis karami ..czy jest ktoś w Barlinku kto moze mi pomóc ???

bułka

Po co te dyskusje?do roboty!szlachta właśnie wróciła z krynicy..hotel,alkohol,disco,wycieczki,konkursy....za to trzeba zapłacić!trzeba teraz podwinąć rękawy!i wio:-)

xxccxx

Chyba wszystkim nie podoba się ten beton, który zalega od lat i nikt już na nich patrzeć nie może, a co dopiero towar brać od nich ...............

xxccxx

SS i PP

Na produkcji wyzysk jak za średniowiecza, a w kielcach przepych, że się przelewa pasożytom żerującym od lat

deska

nie decydują się na pracę tutaj, bo dostać się tutaj, to jest pestka przez SSampro, a tych co tu pracują na stałe po kilkanaście lat gnębi się bo nie dają się wykorzystywać za to by pracowali w soboty za dniówkę w tygodniu oddawaną wg grafiku. To kpina niezgodne z prawami pracownika. Chcecie, wprowadźcie 4 brygady w całym barlinek inw. to będziecie mieli tylko Ukraińców i może paru niedobitków i przydupasów Polaków liderów - bo lepiej zarabiają lekko ponad 2 tysiaki, powodzenia

deska

Powiem tak, masa ludzi pracuje za grosze dla korporacji Barlinek SA której przedstawicielstwa i pośrednictwa pracy po całej Polsce są rozproszone... Do tego zatrudnia się ludzi z Ukrainy, którym z firmowych pieniędzy opłaca się dojazd, kwaterunek i wyżywienie, gdzie w to miejsce można było dać miejscowym i dojeżdżającym z pobliska pracownikom Polakom adekwatnie wyższe wynagrodzenie... Polaczek kopany w d.... i bieda w Barlinku w dalszym ciągu. A związki zawodowe tyle lat walczą i wywalczyć nie mogą, bo są w rękach pracodawcy... to tylko przeciąganie w czasie i odwlekanie oraz trzymanie w nadziei pracowników, bo jest szansa.... jak co roku, a tymczasem, dalej tyrajcie za grosze, żednada!!!!

bezroboty

Jak to czego niewolnictwa i wyzysku.

pracownica

Chryste Panie !!!!! Światowy poziom!!!! A czego niby????

ciekawy

Z czym jest tak światowo?

ciekawy

I jak tam w Barlinku? Coś się zmieniło?

ja

To jest firma inwestycyjna???????

Mtr

W4

@Mtr 26.08.2015 22:31
W4

A może W 1?

do kobieta

Tylko żeby pracować na produkcji nie trzeba było spędzać wielu lat na studiach.

nn

kiedy maja płacic za nie chorowanie wie ktos

nny

Czy jeszcze jest w szeregach waszych taki mały łysy gruby donosiciel r m ?? piłkarz z koziej wólki

pracownica
@nny 19.03.2015 11:15

A dokładniej o kogo chodzi???

kobieta do ja

Zapraszam na produkcję , tam zarabia się krocie po prostu !!!!

ja

Pensja pracowników umysłowych jest po prostu śmieszna. To prawda, że w sklepie zarabia się więcej.

były pracowik

nie polecam

freestyle

ringo star. Pracownik produkcji postawiony gdziekolwiek, nawet na stanowisku operatorskim, będzie tam robił jak operator ale bez angażu i do tego kopany w (usunięte przez administratora)znam to z praktyki.... inwestują w maszyny i wadliwe linie ale na ludziach oszczędzają od zarania, nie dajmy się oszukać, bo nawet próbują szczuć na siebie ludzi, nie interesując się sprawami pracowniczymi, zostawiając ludzi samych sobie. wcześniej wspomniane angaże Barlinek Inwestycje to tylko fikcje... więc straci deska na jakości bo chce się Władcom oszczędności. Wkrótce sami stracą i to o wiele więcej, więc chytry 2 x traci, może i więcej...

XX

Praca w biurowcu w Kielcach to po prostu żenada. Stres, odpowiedzialność, presja czasu,a pensja gorsza niż na kasie w Biedronce. Atmosfera też pozostawia wiele do życzenia.

Hanna

Witam, Chciałam się zapytać, czy może ktoś tu na forum, jest zorientowany w inwestycjach Tbs-u w Barlinku, czy ktoś już mieszka w takim mieszkaniu i jak wyglądają czynsze w mieszkaniu 53M i inne opłaty. Jaka jest forma własności.? bo różnie się mówi, trochę informacji zdobyłam na http://tbs24.pl/aktualne-inwestycje/625-barlinek-barlineckie-tbs.html , ale może ktoś jest bardziej zorientowany. Z góry bardzo dziękuję za wszelkie informacje

W barlinku rządzi stara pazerna klika pod.....czy nastawiona na własne cele. Potracili lojalnych sprzedawców ale najważniejsze, że dalej siedzą na stołkach bo z ich umiejętnościami to szczyt marzeń, nikt inny by ich nie trzymał tyle lat.

Paweł

Widzę, że nikt niestety mi nie odpowiedział, czy nie wiecie, czy po prostu żaden z pracowników nie wchodzi tutaj na forum. może chociaż ktoś coś słyszał z trzeciej reki albo pracuje w innym dziale i jest w stanie polecić prace w barlinku? Z góry dziękuje za wszystkie informacje, dodam tez, że teraz zależy mi już trochę na czasie.

...:)

do nicknick A co mam zacząć od siebie ? Sama maszynę naprawić może ? Nie ja jedna na niej pracuję , a pozatym jeżeli odrazu zgłaszamy ,że coś sie dzieje a ktoś ma to w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] To chyba nic dziwnego , że psuje sie dalej. Aż całkiem sie rozkraczy .... A jeżeli miotła stoi oparta o tablicę przez chwilę a na niej nie wisi to jest bałagan????

...

Hmmmmm , a kto to taki koordynator ? Nikogo takiego nie widziałem .

nicknick

od czegos trzeba zaczac. Skoro stanowiska pracy są zaniedbane to i maszyny tez. Nalezy zawsze zaczac od siebie

Pracownica

No dokładnie , miotła do zamiatania, a że maszyny porozpier.... to nikogo nie obchodzi . Pracować się nie da , na W1 takie porządki .

operatorka

W tej chwili najważniesze dla "władzy " jest to ,żeby miotła wisiała na swoim miejscu .

pistoletwleb

no nie chce sie pisac bo ręce opadają z tej bezsilności. Ludzie chcą pracować ale pracodawca chce na nich zaoszczędzić wprowadzając system czterobrygadowy na cały zakład... niewola i oszczędność na nadgodzinach... po premii tez mogą pojechać bo przeciez do 20 procent... związki gó...no zdziałają gadaniem, powinny wykorzystac okazje i wstawic sie za załogą na całość!

lolek

ta firma to smiech na sali ;) (usunięte przez administratora)

Mam konto w PKO , przelew jest - później niż zwykle, ale jest.

sołowow sprzedaje?

to prawda ze własciciel sprzedaje barlinek koreańczykowi/?

co sie stało że juz nikt nic nie pisze, czyżby sytuacja sie poprawiła czy juz wszyscy wrzucili na luz bo stwierdzili ze lepiej w tym zakładzie juz nie bedzie. Kryzys, kryzys i kryzys i nic więcej ciekawego tam nie usłyszycie. Pozdrawiam wszystkich pracowników barlinek inwestycje.

aaaaaaaaaaaa

jak tam .czy ktos wie czy jest nagroda roczna .i kiedy beda placic

megi
@aaaaaaaaaaaa 18.01.2011 17:49
jak tam .czy ktos wie czy jest nagroda roczna .i kiedy beda placic

nikt już nie pisze bo opinie są kasowane.prawda i rzeczywistość boli.

gosc 28

a jak tam z bonami na swieta????juz ktos dostal????

gość///

a zapłacą za tą pracę w reklamacjach 1000zł na miesiąc, tak jak na produkcji??? czy trochę więcej :)

realny

Pewnie,że tak,jak ktoś wpadnie do nas na jedn dzień w tygodniu a cały czas go tu nie ma,to myśli,że tu tylko zabawy a to my cięzko pracujemy

Zostaw opinię o barlinek inwestycje - Barlinek

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie barlinek inwestycje