Opinie o Zakład Unieszkodliwiania Odpadów Sp. z o.o. w Szczecin

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Zakład Unieszkodliwiania Odpadów Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Zakład Unieszkodliwiania Odpadów Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Zbieranie odpadów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakład Unieszkodliwiania Odpadów Sp. z o.o. w Szczecin

Zakład szuka teraz konserwatora. Czy dają więcej niż pensje minimalną, bo wolę to uściślić przed aplikacją? Piszą, że jest to praca w oparciu o umowę na zastępstwo, a jest szansa przedłużenia jej potem jak ktoś się sprawdzi? Na jakie stanowisko można awansować, pracując jako konserwator?

Zainteresowany Nowy wpis

Jaki jest stan faktyczny firmy na dzień dzisiejszy? Jak sprawa z zatrudnieniem wygląda? Jakie godziny pracy ? Chciałbym się czegoś dowiedzieć bo zastanawiam się nad złożeniem cv

@Zainteresowany

O, a o co chodzi z tym stanem faktycznym firmy/ Coś było ostatnio nie tak? Bo ja też szukam pracy, no ale jak są jakieś wątpliwości, co do sytuacji w firmie to chyba zrezygnuję. Firma działa normalnie, zatrudnia teraz ludzi, płaci wszystko na czas, czy nie? Ja chciałam aplikować na posadę w biurze.

Zainteresowany Nowy wpis

Źle się wyraziłem, chodzi mi o ogólne warunki firmy, jak godziny pracy sie kształtują, szkolenia stanowiskowe, wynagrodzenie. Chciałbym dostać jakieś informacje bieżące, bo mam nadzieję że będę się tam mógł rozwinąć jako młoda osoba.

Zakład Unieszkodliwiania Odpadów Sp. z o.o. prowadzi rekrutację na stanowisko Konserwator. Aplikowałeś na tę ofertę? Napisz, co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej. Przekazane przez Ciebie informacje mogą okazać się istotną wskazówką dla osób rozważających pracę w firmie.

może pracownik

witam czy są premie świąteczne , wczasy pod gruszą ? czy premie uznaniowe są ? jakie zarobki dla stanowisko obchodowy bloku i czy praca jest ciężka fizyczna ? czy za prace w święto oddają dzień wolny czy wypłacają jako setki ?

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Zakład Unieszkodliwiania Odpadów Sp. z o.o., daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko Obchodowy Bloku? Podziel się swoimi wrażeniami!
logo firmy Asystent projektu
logo firmy Specjalista ds. BHP
Bartoszyce
Corab S.A.
Sławomir

Serio ludzie wykonują tu pracę bez odpowiednich uprawnień i poza swoimi obowiązkami? Bo widziałem taki komentarz. Co na to dział BHP? Nie ma żadnego nadzoru?

orin
@Sławomir

Nie ma tu działu BHP

Otpat

Dostają pampersy dla noworodka z logiem firmy

Pest

Na jakie zarobki może liczyć na początek obchodowy Bloku,zmiany w jakich godzinach,atmosfera w pracy?

Na ich stronie jest napisane, że wymagają między innymi gotowości do pracy zmianowej. Tam jest w takim razie pracę na dwie czy na trzy zmiany?

Jobeer

Czy jest uwzględniony transport pracowniczy do spalarni?

@Jobeer

W 2019 roku ZUO szukał na stanowisko obchodowy bloku, najlepiej z całą listą uprawnień elektrycznych, energetycznych, chemicznych, mechanicznych itp. Ale też proponowali kandydatom zamieszkanie w TBS-ie w pakiecie pracowniczym. Zdarzają się takie oferty pracy w tym roku? Szczeciniacy, Wy pewnie wiecie, co Zakład zamierza.

Potwierdzam wcześniejsze wpisy. Pracownicy niemający jakichkolwiek uprawnień czy przeszkolenia, wykonują prace, których nie powinni wykonywać. Często kierownicy, ze względu na braki w obsadzie, kierują pracowników do innych prac, nienależących do ich obowiązków. Do czasu, gdy nic się nie stanie i nie wejdzie prokurator wszystko będzie jakoś śmigać.

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Zakład Unieszkodliwiania Odpadów Sp. z o.o.? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Bajkopisarz

Bardzo krótko się czeka ----> od razu masz pracę IIII.... na start na byle jakim najniższym stanowisku 3,5 netto gdzie nic nie robisz a później szybki awans nawet 6-7 koła chyba że startujesz na poważne stanowisko to wtedy DUZO WIĘCEJ polecam teraz jestem dobrze sytuowany i należymy do zaawansowanej klasy średniej znajomi ,rodzina i sąsiedzi nam zazdroszczą !!!!!

DL.....
@Bajkopisarz

Jako pszyszła HR menadzer, wszedłam dzisiaj na te strone, w ramach zbierania danych do SP ZZL. Analizuje wszystkie wpisy z uwaga. Ale widze tez tzw. fake-wpisy.Przeprowadziłam analize wpisow na portalu "Go Work Opinie", po czym poznac, ze sa one prawdopodobnie typu fake: 1. Zadajacy pytanie, poza tym, ze jest anonimowy, przedstawia sie najczesciej jako "Pytanie", 2. Tresc pytan i opini jest zazwyczaj krotka, brak w niej szczegołow. Tak jakby pisał i robił to automat, nie człowiek !. PS ; HR DL.

Dark2021

Jakie zmiany pracownicze są w firmie? Praca kręci się 24h/7 czy są dwie zmiany? Obchodowy bloku, obchodowy oczyszczalni, itp.

Winek

Taki spokój na forum to z pewnością znak,. że tak dobrze jest w firmie?

Robrob94

Słyszałem od znajomego, że zarabia się u Was na stanowiskach prawie dwukrotność średnich stawek rynkowych czy to prawda?:) Bo jakoś nie chce mi się w to wierzyć:) cuda się dzieją czy puściły wodze fantazji?:)

Ktoś

Mocnych słów używasz ,,Człowieku z miasta" myślę że nie jest to miejsce na takie słowa. Czy to jest prawda?. Ocenią to pracownicy i czas. Rozmowa i dialog usiąść do stołu i rozmawiać.Trzeba Panowie umieć siebie słuchać. Wojna na słowa nie pomoże temu zakładowi. Nie jest to zakład marzeń do ideału daleko ale to utopia. Funkcjonują podobne zakłady i mają się dodrze. Jeśli mamy z tym problem bierzmy przykład z innych. Niestety kultury organizacyjnej i technicznej trzeba się uczyć.

Mirek
@Ktoś

Jest w tym dużo prawdy.Trochę szacunku dla zakładu pracy,który w sumie nie jest taki zły.

"Człowiek z miasta"

Ostatni mój wpis został usunięty. Podejrzewam że kierownictwo zakładu ZUO wymusiło na administratorze usuniecie mego wpisu gdyż pisałem o poważnych zaniedbaniach dochodzących w ZUO Szczecin. Czas na podsumowanie czasu obecnego. 1) Prezes odgrażał się że sam się podda kontroli ze strony PIP w sprawie grafiku pracy pracowników oraz warunków tej pracy. Wynik negatywny. Zdziwienie...??? Wszystkie warunki pracy jakie można było złamać, zostały złamane. ( Nie ma gwarantowanego czasu wypoczynku pracownika, planowany grafik pracy jest ustawiany jako 12 godzinny mimo że pracujemy tylko 8 godzin, złe rozliczanie czasu pracy czyli zwykłe złodziejstwo) Wynik kontroli PIP został wywieszony w nastawni by każdy z pracowników był poinformowany o wynikach inspekcji. I co Panie prezesie..??? Kto miał rację gdy pracownicy o tym sygnalizowali. 2) Pracownicy pracujący na swoich stanowiskach nie mają odpowiednich uprawnień. A to oni odpowiadają za bezpieczeństwo produkcji i dopuszczają ludzi do pracy z firm zewnętrznych. To już jest przestępstwo. Dochodzi do sytuacji jak z kabaretu. Kierownik zmiany do dnia dzisiejszego nie wie czy jego pracownik ma uprawnienia do określonej pracy. Nie może uzyskać takich informacji od kadr firmy. Sytuacja jest taka że cały ruch ciągły powinien być zamknięty. Kierownik Zmiany musi mieć informację, kto ma uprawnienia i co może wykonywać.Określone uprawnienia dozorowe pozwalają dopuszczać innych ludzi z firm zewnętrznych do pracy. Tu chodzi o bezpieczeństwo ludzi. 3) Pisałem że bez wiedzy technicznej wymaganej do określonego stanowiska będzie dochodziło do wypadków ekologicznych, wszystkie są zamiatane pod dywan - na razie. 4) Od pewnego czasu wyje system monitoringu przekroczenia poziomu gazów niebezpiecznych. Ten stan trwa już dwa tygodnie. Ludzie mogą pracować w strefie zagrożenia wystarczy wyłączać co jakiś czas system detekcji gazu. 5) System p/poż ciągle nie działa. Panie prezesie proszę przejść do centrali p/poż w nastawi firmy ZUO. Zobaczy Pań że świeci się kontrolka awarii. Tłumaczenie że wszystko jest oki nie rozwiązuje tego tematu. Pali się kontrolka awarii a sygnał jest blokowany do straży pożarnej.

Carp Baits

Ostatnie dwa dni i żegnam się tu z okresem próbny w pracy. Do tej pory myślałem że normalnie przedłużą mi na czas nieokreślony wiec nie szukałem niczego innego. W zeszły poniedziałek jednak przypadkowo luknąć na stronę na której znalazłem swoją prace i zonk kot kabanos - tam jest ogłoszenie z mojej pracy na dokładnie te same stanowisko. Trochę się zdenerwowałem i 8.30 poszedłem do kierownika . Sam już nie wiem co mam mówić i myśleć o tym wszystkim. Jestem i byłem bardziej obchodowym bloku niż elektrykiem. To co robiłem i umiem tylko ja jedyny i jeszcze jeden gość , który mnie uczył ale on ma mnóstwo innych zajęć na innych zmianach. Własnie na tej podstawie na tym ze umiem robić to robiłem, opierałam swoja pewność ze raczej zostanę. a tu taka niespodzianka. nie wiem co myśleć. CDN.

@Carp Baits

Masz na myśli te ogłoszenia? https://tiny.pl/tpz4d Jestem ciekawa, czy ostatecznie udało Ci się zostać na umowie o pracę, czy też pożegnałeś się z ZUO?

Carp Baits

Przez cały okres próbny zastanawiało mnie nie tylko jedno - dlaczego ZUO Sz-n: Nie Ma Darmowej Kawy,Świeżych Owoców, Obiadów za symboliczną złotówkę i Darmowego autobusu pracowniczego abyśmy mogli Szczęśliwie i Bezpiecznie Dojechać na Czas i Wrócić z Pracy. Mam zastrzeżenie również do taniego papieru toaletowego, w innych biedniejszych zakładach mają biały a tu dalej szary najtańszy. Brak pomysłu na znalezienie miejsc z zadaszeniem dla pracowników palących przy wejściu do budynku. ( faje fuuu...! ) Odzież robocza tuu... jest bbrrry... bardzo niewygodna i niemiła w dotyku ! Gdybym zacząłbym donosić na kierownika turbo S - mietana !. Życie moje byłoby na 100% piękniejsze !. Z przydziału dostałabym awans na Shift manager i konkretną podwyżkę !. Pozdro 600 ***.

Ktoś

Wszyscy narzekacie to warto tam pracować czy nie. Jeśli jest tak źle to czemu pracujecie w ZUO.

@Ktoś

Jesteś pracownikiem firmy Zakład Unieszkodliwiania Odpadów Sp. z o.o.? Jeżeli tak to chętnie poznam Twoją opinię, zwłaszcza, że odnoszę wrażenie iż jest odmienna od tych, które pojawiły się na forum. Jak oceniasz atmosferę w firmie? Jakie panują relacje między pracownikami?

@Dominika

Wchodząc do budynku wierzę, że czuwają nad nami święci od spraw trudnych i beznadziejnych. Pracujący wiedzą o co chodzi. Może jest to moja opinia subiektywna. Do rzeczy. Jak oceniasz atmosferę w firmie? Kierownictwo wycieńczone, wyczerpane, brak komunikacji i dialogu, organizacja szwankuje. Jakie panują relacje między pracownikami? Relacje pomiędzy pracownikami delikatnie mówiąc nie ma rewelacji. ,,Ci" którzy powinni o nie dbać pracują ciężko nad tym, aby podsycać i podtrzymywać wysoką temperaturę. Aż dochodzi do poparzenia i odchodzą pracownicy, którzy nie powinni. Cierpi i ucierpi przez to firma, ale nikt tak daleko nie patrzy. Najgorsze jest to, że trwa to już za długo a efekt jest taki, jak czyta się na forum.

Carp Baits

Czy ktoś jest w stanie napisać bez owijania w bawełnę jakie są najniższe i najwyższe stawki w firmie?. Czy ktoś zarabia poniżej np. 4200 brutto i powyżej 7000 brutto?. Bez dodatków funkcyjnych?. Jakie stanowiska? Czy jest ktoś zadowolony z tej pracy ?.Na warunki finansowe nie zamierza narzekać - nie zastanawia się nad zmianą pracodawcy ?. Pozdro 600 *** Thx.

Artur
@Carp Baits

Liczę że niedługo dostaniesz satysfakcjonującą odpowiedź. Jeśli zdecydujesz się aplikować do firmy zachęcony stawkami, to koniecznie napisz potem co sądzisz o procesie rekrutacyjnym w Zakładzie Unieszkodliwiania Odpadów i czego wymaga pracodawca.

knur
@Carp Baits

Chcesz zarabiać 7000 brutto,być zadowolonym i nie narzekać, nie zastanawiać się nad zmianą pracodawcy, mieć mało obowiązków - aplikuj z dopiskem: "ŚWINIARNIA".

@knur

Ja się dostałam na stanowisko ( prawie najniższe ) zupełnie bez znajomości, normalnie z ulicy. Więc prawda jest taka. Biurowych jest tu nadmiar - ogromna biurokracja. Pracujących fizycznie bardzo mało. Zarobki fizycznych ok 3,000 netto. Takie pieniądze dostaje w systemnie ciągłym- elektryk i obchodowy bloku.. Ogólnie rządzi tu Miasto Sz-n .Pieniądze są od niedawna na czas. Dużo "lojalek" do podpisania. Pseudo szkolenia..Nierealne "widełki" płacowe. Ogólnie - firma wypłacalna, mało wymagająca od pracownika - nie zarobisz i się nie narobisz. Firma dobra dla pracowników lubiących stabilizacje i niskie zarobki. Związki zawodowe są tu prawdziwą farsą . Sporo osób prace w ZUO traktuje jak zaliczkę na emeryturą, a prywatnie dorabia na własną rękę. Jestem jedną z tych osób. Pracuje tu i zarabiam ok 3000 na rękę. Prywatnie, po godzinach ok 4,500 do 5,000. tys zł..Porządek tu może zrobić na 100% tylko jeden człowiek !. Gość ,gośiu nazywa się Łukaszenko z Bałoruskiej Republiki...... Pozdro600 /// Już wiem kim jesteś !!!.

Sławomir
@Carp Baits

Czemu według Ciebie są pseudo szkolenia? Przecież umowy lojalnościowe są zwykle podpisywane za kosztowne i atrakcyjne kursy dające nowe uprawnienia. Firma sama decyduje na jakie szkolenia wyśle pracownika, czy można samemu wnioskować o dowolny kurs branżowy?

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Unieszkodliwiania Odpadów Sp. z o.o. - Szczecin

• Jak się pracuje w Zakład Unieszkodliwiania Odpadów Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Zakład Unieszkodliwiania Odpadów Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakład Unieszkodliwiania Odpadów Sp. z o.o.?

Zakład Unieszkodliwiania Odpadów Sp. z o.o.
1.1/5 Na podstawie 99 ocen.
  • Czesława 9
    71-504 Szczecin

Zakład Unieszkodliwiania Odpadów Sp. z o.o.