Opinie o Zakład Unieszkodliwiania Odpadów Sp. z o.o. w Szczecin

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Zakład Unieszkodliwiania Odpadów Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Zakład Unieszkodliwiania Odpadów Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Zbieranie odpadów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakład Unieszkodliwiania Odpadów Sp. z o.o. w Szczecin

Alergiczny

A jak wygląda sama praca w tym zakładzie , czy nie jest uciążliwa pod względem zapachowym pyłowym itd. ? czy jest to szkodliwa praca ? bo dosyć regularnie i co jakiś czas są przyjęcia do tego Zakładu na te same stanowiska , więc chyba jest coś nie tak , skoro słyszałem że zarobki nie złe ??

Kamila
@Alergiczny

To, że bardzo często pojawiają się ogłoszenia dotyczące tych samych stanowisk nie jest jeszcze absolutnie niczym podejrzanym. Widziałam, iż Zakład Unieszkodliwiania Odpadów w chwili obecnej poszukuje: Operatora Bloku, Operatora Suwnicy, Operatora Sprzętu, a także Obchodowego Bloku. Tu masz więcej informacji o każdej z tych ofert: https://pracodawcy.pracuj.pl/zaklad-unieszkodliwiania-odpadow-spolka-z-o-o,112661 Która z nich byłoby zgodna z Twoim doświadczeniem?

dr Rząpień

Wygląda na to, że znalazłby Pan tu swoje miejsce, Panie Alergiczny. Tutejsze, swojske inhalacje pyłowe, zutylizują każdą alergię... na zawsze, a cała okolica pachnie cudnym aromatem, niczym ser podlaski latem. Fakt, rotacja duża, jak to w sanatorium.

Carp Baits

Jakie są obecnie stawki na obchodowego bloku na wejście dla nowego i z uprawnieniami pracownika ?. Mam rower nie potrzebuję autobusu interesuje mnie kasa ((( cztery tysiące netto na prawą rękę ))) jaka na wejście i czy jest / jaka wysokość premii ?...

Napisałeś sporo zarzutów pod adresem firmy. Uprawnienia przy określonych pracach są bardzo ważne, bo decydują o bezpieczeństwie pracowników, więc dobrze, że to zauważyłeś. Skoro znasz tak dobrze zasady panujące w firmie napisz czy można ubiegać się o kursy lub szkolenia branżowe, które dają nowe uprawnienia? To ważne, żeby móc się w pracy rozwijać.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Zakład Unieszkodliwiania Odpadów Sp. z o.o., daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko Obchodowy Bloku? Podziel się swoimi wrażeniami!
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Poznań
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
logo firmy Asystent projektu
Katowice
CP Consulting Engineering Services
logo firmy Automatyk/Elektronik zmianowy
Kostrzyn nad Odrą
Sima Consulting Sp. z o.o.
Kolekcjoner grafików

Zmianowy grafik pracy w tej spółce, to bez wątpienia majstersztyk. Osoba, która go tworzy to wybitny wirtuoz, z prawdziwie artystycznym zacięciem. Ale tylko pierwszego dnia miesiąca, dokument ten przypomina grafik (oczywiście tylko wizualnie, bo nijak się ma do tego regulaminowego, przyjętego w firmie). W kolejnych dniach, zaczyna przypominać sudoku, grę w kółko i krzyżyk, piktograficzne pismo reliktowe, by drugiej połowie miesiąca, stać się obrazem abstrakcyjno - kubistycznym, pełnym ciekawych detali, z wysokonasyconą paletą kolorów, godnych największych mistrzów. Każda ewolucja tego dzieła przekazywana jest pracownikowi mailowo, z dnia na dzień, w ostatniej chwili, kilkanaście razy w miesiącu, by nie stracić elementu zaskoczenia. Szkoda, że tylko pierwsza wersja opatrzona jest autografem, ale i tak DZIĘKUJEMY!

@Kolekcjoner grafików

Bardzo doceniamy fakt, że zechciałeś podzielić się z nami swoimi wrażeniami. Jednak chyba sam przyznasz mi rację, że jeśli chodzi o kwestię związaną z grafikiem pracy, powinieneś omawiać bezpośrednio z Przełożonym. Czy rozmawiałeś z nim kiedykolwiek na ten temat? Tak czy inaczej - chcielibyśmy poznać i inne aspekty, dotyczące pracy w Zakładzie Unieszkodliwiania Odpadów. Co powiesz odnośnie wysokości wynagrodzenia - jest już wystarczająca? I co z premiami?

Kolekcjonerska fraszek
@Kolekcjoner grafików

Czytając opinie kolekcjonera grafików, widzę że w tym Zuo sami artyści-poeci. Pracownicy jak i przełożeni. Musicie mieć tam wesoło.

@Kolekcjonerska fraszek

Układanie grafiku przy dużej ilości pracowników jest dość skomplikowane. W ciągu miesiąca następują różne sytuacje takie jak choroba lub dzień wolny pracownika i wtedy zmiany są konieczne. Udzielasz się w tym wątku, więc jesteś zainteresowany firmą. Czy będziesz próbował aplikować, a jeśli tak to na jakie stanowisko?

inż. Dachowy

Opinie kolegów, są przesadzone. Ja na przykład, chwalę sobie pracę w tej firmie. Mam dużo wolnego, bo pracodawca przymyka oko na zwolnienia lekarskie, dzięki czemu można na nim przebywać, na zmianę z urlopem i bez przeszkód planować wakacyjny wyjazd, czy choćby wykończenie lub remont domu. Inni natomiast mogą dorobić do pensji w nadgodzinach (12h na dobę) i wszyscy są zadowoleni.

@inż. Dachowy

W takim razie bardzo się cieszymy, że praca w Zakładzie Unieszkodliwiania Odpadów zdaje się spełniać stawiane przez Ciebie oczekiwania. Z całą pewnością zachęciłeś wiele osób do aplikowania. Dlatego też chciałam Cię zapytać, czy w chwili obecnej poszukują tam nowych pracowników? Jeśli tak, to zdradź nam proszę, na jakie stanowiska?

@Agnieszka

Na wszystkie. Najbliższe castingi kolejno: w domu kombatanta i siedzibie zbowidu, ale ale ale, to już jest ten..... to już jest ten.....

W oku cyklona

Brak koncepcji rozwoju pracowników. Dostajesz gołą pensje podzieloną na kilka rat, brak premi, bo prezes nie ma obowiązku dbać o ludzi, zero podwyżek. Często nowi pracownicy łapani z ulicy mają wyższe stawki niż doświadczeni pracownicy co powoduje rozgoryczenie załogi. Brak przeszczepiania przepisów BHP. Prezes obiecuje podwyżki, wypłaty, premie aż go wreście zdejmie Prezydent Szczecina. Typowa gra na czas. Nie dotrzymał słowa danego załodze zakładu w sprawie podwyżek i warunków pracy. Ciągle pracownicy muszą pracować po 12 godzin bo nie ma ludzi przeszkolonych do pracy. Po roku takiej pracy 12 godzinnej ludzie się zwalniają. Prezes nie ma kontroli nad swoimi kierownikami. Nie wie co się dzieje w zakładzie pracy. Jest celowo wprowadzony w błąd przez kierownictwo zakładu. Oficjalnie jest wszystko wspaniałe i nie ma problemów. PS. Szukają kreta kto informuje o prawdziwym stanie zakładu i jego nieprawidłowościach. Unikaj tego zakładu. Nierzetelny pracodawca, nie dotrzymują u słowa, nie dbający o ludzi. Ogromna rotacja.

Obserwator

Ten zakład to strata czasu i nerwów. Pensji brak bo zakład jest niewypłacalny, z premia pożegnaliśmy się już w listopadzie Prezes zakładu to nieudacznik i oszust martwiący się tylko o to by nic nie wypłynęło do mediów. Zupełnie tak samo jak przewodniczący związku zawodowego jedynie do czego są zdolni to kiwanie głowami jak pieski z lat 80. Morale są nędzne a atmosfera w pracy porównywalna do stypy.

Pracownik od wszystkiego

Ja tam pracowałem z firmy pod wykonawczej i praca fakt czasem daje w kość i to bardzo ale czasem też jest przyjemna od września idę tam do pracy bez pośrednio i dziwię się że wszyscy tylko negatywny opinie dają też jest dużo pozytywów A jak się robi to co się należy to nikt nikogo się nie czepia i z kierownikami zmiany się dobrze żyje

Leszcz
@Pracownik od wszystkiego

Ale wypociny... Tak zachwalałes słynne ZUO , że po 3 miesiącach uciekłeś z firmy.

@Leszcz

Chciałabym wiedzieć, jakie są Twoje doświadczenia związane z Zakładem Unieszkodliwiania Odpadów. Czy pracowałeś w tej firmie? Na jakim stanowisku? Warto dzielić się z użytkownikami forum swoimi spostrzeżeniami, gdyż będą to cenne wskazówki dla ewentualnych kandydatów o pracę.

Bogu Ducha Winien

MOŻE, MOŻE, MOŻE, MOŻE W TEN SPOSÓB...

WODZIREJ

Mhmmm......No, tak...No, tak.....Ciężko jest......

Mistrz łopaty

Rotacja pracowników - ogromna. Zarobki - kiepskie w stosunku do zakresu obowiązków. Biegasz jak wariat, a z łopatą się nie rozstajesz. Szkoda czasu i nerwów na ten zakład.

WODZIREJ

Mhmmm......No, tak...No, tak.....Ciężko jest......

Gwidon Patelnia

Miał być w pełni zautomatyzowany "samograj" - jest średniowieczna manufaktura. Totalne rękodzieło na każdym kroku. W ramach założeń, trwającej optymalizacji procesu spalania, planowany jest ręczny załadunek śmieci łopatami.

xyz

Bez zmian zatrudnij się to zobaczysz.

Bizon 2

Cała ta spalarnia to pólprodukt.Ktoś za to beknie.

bizon

To ruszcie tyłki zza biurek, panowie "pracownicy" ZUO i zajrzyjcie do kamieniołomu zwanego "waloryzacją" żużla! Własne gniazdo zanieczyszcza ten, kto pozwala na pracę w warunkach urągających jakimkolwiek normom, przepisom BHP i etyce pracy na miarę dzisiejszych czasów. Przeleżeliście pod lodem ostatnie 100 lat?

Kolega pracownika ZUO

Opinia kolegi jest zgodna z moim zdaniem. Cenię tą pracę i zamierzam w niej pozostać.

Pracownik ZUO

Mam wrażenie, że pracujecie w innej firmie i opowiadacie wymyślone historie. Są wśród nas koledzy, którzy nie mają ochoty do pracy. Kasy nikt za darmo nie daje! Ja do Biedronki czy Lidla się nie wybieram, chcę zostać w tej pracy. Boli mnie to, że są osoby brzydko robiące do swojego gniazda ( o ile to ich gniazdo).

bizon

Klimat, metody i narzędzia pracy jak w XIX wieku, gdzieś na plantacji bawełny lub kopalni węgla w Wirginii Zachodniej.

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Unieszkodliwiania Odpadów Sp. z o.o. - Szczecin

• Jak się pracuje w Zakład Unieszkodliwiania Odpadów Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Zakład Unieszkodliwiania Odpadów Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakład Unieszkodliwiania Odpadów Sp. z o.o.?

Zakład Unieszkodliwiania Odpadów Sp. z o.o.
1.1/5 Na podstawie 99 ocen.
  • Czesława 9
    71-504 Szczecin

Zakład Unieszkodliwiania Odpadów Sp. z o.o.