Opinie o Barlinek Inwestycje Sp. z o.o. w Barlinek

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Barlinek Inwestycje Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Zaopatrywanie w wodę i powietrze do układów klimatyzacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Barlinek Inwestycje Sp. z o.o. w Barlinek

Edyta

@Kuba, z Twojej wypowiedzi trudno wywnioskować czy jesteś pracownikiem firmy. Jeśli tak, może napiszesz coś więcej na temat warunków zatrudnienia? Jaki typ umowy jest zagwarantowany pracownikom? Czy oprócz stałej wypłaty, barlinek inwestycje oferuje premie lub dodatkowe profity?

Ja również chcialabym aplikować. Gdzie mozna znalezc wszystkie aktualne oferty? Bo na stronie internetowej firmy (miasto Barlinek) sa tylko niektore, z kolei na innej stronie jest wiecej, o co w tym chodzi?

Witam, a czy ktoś z inteligentnych ludzi mógłby wypowiedzieć się jak wygląda praca w biurze? jaki typ umowy? czy są benefity? i orientacyjny przedział wynagrodzenia (nawet minimalny)?

Edyta

@Witek, czy zdecydowałeś aplikować do Berlinek Inwestycje? Czy masz już może swoje pierwsze opinie o firmie? Jak wygląda umowa z tym pracodawcą? Jest szansa na umowę o pracę? Czekamy na merytoryczne opinie.

Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w Barlinek Inwestycje Sp. z o.o. rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku OPERATOR?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
deska

nie decydują się na pracę tutaj, bo dostać się tutaj, to jest pestka przez SSampro, a tych co tu pracują na stałe po kilkanaście lat gnębi się bo nie dają się wykorzystywać za to by pracowali w soboty za dniówkę w tygodniu oddawaną wg grafiku. To kpina niezgodne z prawami pracownika. Chcecie, wprowadźcie 4 brygady w całym barlinek inw. to będziecie mieli tylko Ukraińców i może paru niedobitków i przydupasów Polaków liderów - bo lepiej zarabiają lekko ponad 2 tysiaki, powodzenia

@deska

Deska a kto powiedział że wolna ma być sobota.Pracujemy 40 godzin w tygodniu i nie ma znaczenia czy będzie to wolny czwartek czy sobota.Chodzi o średnią ilość godzin w tygodniu i praca według grafiku jest legalna.

Cześć, chwilę temu brałem udział w rekrutacji na stanowisko handlowca. Odbyłem dość długą, wydaje się merytoryczną rozmowę z Panem Rekruterem z Kielc. Umówiliśmy się na konkretny termin co do informacji zwrotnej, niestety takowej nie dostałem. To zrozumiałe, że nie wszyscy aplikujący dostają ofertę zatrudnienia, ale ten brak słowności źle świadczy o Panu Rekruterze i o Firmie. Przecież to już nie dzikie lata 90-te. Pan Rekruter chyba nie zna starej życiowej i biznesowej zasady, traktuj innych dokładnie tak jakbyś sam chciał być traktowany. Zresztą w polskich firmach mało kto ją zna, a przecież wszystko wraca .........Pozdrawiam

@Kandydat

A co powiesz o pracownikach fizycznych pracujących w soboty niedziele pod przykrywką nadgodzin.

Witek

Bardzo trudno skorzystać z waszych opinii gdyż są tak skrajnie różne i nie wiem co myśleć.

Edyta

@Kandydat, w jaki sposób podczas rozmowy rekrutacyjnej na stanowisko handlowca były sprawdzane Twoje predyspozycje przez osobę prowadzącą rekrutacje? Jeszcze istotne jest czy Twoja sprawa odnośnie informacji zwrotnej się wyjaśniła. Czy otrzymałeś wyczekiwaną informację oraz czy jest pozytywna? Może ktoś wie czy obecnie prowadzona jest rekrutacja na jakieś stanowiska? Napiszcie jak dokładnie wygląda taka rozmowa oraz jakie są możliwości rozwoju zawodowego w barlinek inwestycje.

Chętny do pracy

Słyszałem dobre opinie o firmie i powiem, że zaskoczone jestem wpisami. Jaka jest atmosfera w pracy?

Wacek
@Chętny do pracy

Jeśli jesteś kimś z rodziny zarządzających firmą,to zrobią cię kierownikiem albo majstrem.W innym wypadku będziesz traktowany jak niewolnik.Świątek ,Piątek do roboty .Będziesz się burzył to za wiele nie zarobisz.Ukraińcy cię zastąpią.Chociaż i oni mówią ,że za mało zarabiają.

Ryszard
@Chętny do pracy

Omijaj tan zakład z daleka. W większym (usunięte przez administratora) jeszcze nie pracowałem i do tego jeszcze te ciapate z ukrainy. Nie polecam

Drewutnia
@Chętny do pracy

Omijaj ten zakład z daleka. Poważnie

@Ryszard

Ryszard masz racę barlinek to dno i lepiej omijać z daleka

SS i PP

Na produkcji wyzysk jak za średniowiecza, a w kielcach przepych, że się przelewa pasożytom żerującym od lat

@SS i PP

ss i pp masz rację brawo

Lechu

Zastanawiam się nad pracą w Barlinku- jaki jest klimat pracy? Są tam jakieś plusy? Bonusy? Fajni ludzie?

@Lechu

lechu nie podejmuj tam pracy dobrze ci radzę a wiem co piszę

Kornik

Witam pracowałem w tej firmie ponad cztery lata, nie polecam przyjmować się tam. W Barlinku jest wielu lepszych pracodawców.

Damian
@Kornik

jeśli ktoś jest niezadowolony, to tutaj http://praca-zachodniopomorskie.pl/category/barlinek/ znajdziecie więcej ciekawych ofert pracy w Barlinku i okolicach. Mimo, że to taka mała miejscowość to jest sporo pracy w przemyśle i w turystyce.

Justyna

Potwierdzam, agencja każe podpisywać umowy, że nie pracujesz na pełnym etacie. Tyle osób tam pracuje, aż szok, że nikt nigdy ich nigdzie nie zgłosił. Boją się tam wypadków przy pracy, wiec całkiem możliwe, że raportów nie sporządzają. Później normalną pensję wypłacają.

Giga

Firma źle płaci a o podwyżkach nie ma dyskusji.

KoKo
@Giga

Mylisz się kolego.Ta firma bardzo dobrze płaci,nagradza i daje profity...Tylko musisz być elastyczny,zaangażowany i perfekcyjnie wypięty...:-)zapytaj koleżanek z kielc,haha pozdrowienia z Zawiercia

Edyta

@jgbt12, chodzi mi raczej o opisywanie konkretnych sytuacji, w których takie, a nie inne zachowania wystąpiły. Z wypowiedzi @gościa, można chociaż wyczytać jakieś fakty, do których można się odnieść. Zawsze warto w taki sposób przedstawiać sytuację.

gość

Te wszystkie kiepskie umowy, to są podpisywane z agencją. Wybrańcy, zatrudnieni bezpośrednio przez Barlinek inwestycje, są zatrudnieni na normalnych warunkach.

gość

Znajomego zatrudniali na papierze na 1/4 etatu, a zarabiał 1350 zł. W pracy maszyna mu uszkodziła dłoń, na szczęście nic poważnego, to nawet raportu nie spisali. Miał umowę na zlecenie, więc za chorobowe teoretycznie nie powinien mieć płacone. Ale za ten miesiąc, kiedy był na chorobowym, to mu zapłacili 1200 zł ;-) Był tam dobrym, sumiennym pracownikiem, chwalił go przełożony, ale i tak umowy mu nie przedłużyli.

---jgbt12--

Nie wie tylko Edyta, a cały barlinek i kielce wiedzą i dlatego nie podejmuje pracy. O co pytasz?? nazwiska mają padać??? na forum?? Jest kiepsko było kiepsko i będzie kiepsko bo donosicielstwa itp rzeczy, drwiny z współpracowników itd więc niech sami zakaszą rękawy i niech zasuwają karierowicze bo to to oni doprowadzili do tego przez tyle lat - nie było poszanowania!!!!

Edyta

@cvbfd możesz trochę bardziej rozwinąć ten temat? Osoby, które nie pracują w barlinek inwestycje, a o takiej pracy myślą - nie czerpią z takich niewyjaśnionych wątków żadnej pomocy ani korzyści. O jakich manipulantach i manipulacjach mówisz? Możesz napisać trochę więcej konkretów?

cvbfd

są fajni ludzie ale ci akurat nic nie mogą bo identycznie w Barlinku jak i Kielcach ci sami manipulanci-kombinatorzy od początku rozdają karty. Wszyscy wiedzą, którzy to i nic się nie dzieje........

Zostaw merytoryczną opinię o Barlinek Inwestycje Sp. z o.o. - Barlinek

• Jak się pracuje w Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Barlinek Inwestycje Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.?

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.
1.1/5 Na podstawie 3553 ocen.

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.