Opinie o Barlinek Inwestycje Sp. z o.o. w Barlinek

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Barlinek Inwestycje Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Zaopatrywanie w wodę i powietrze do układów klimatyzacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Barlinek Inwestycje Sp. z o.o. w Barlinek

Jakie godziny pracy obowiązują w Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.?

5 dni w tygodniu 8godzin na trzy zmiany plus soboty nadgodziny jak nie przyjdziesz w sobotę do roboty to później się krzywo patrzą

@Michał

Jakieś kary są jak nie przyjdziesz, czy tylko pokręcą nosem i tyle? I jak płatne są weekendy?

Dingo
@Adam

E tam jakie kary panie

Korniki
@Adam

Największa kara to praca w tym (usunięte przez administratora) ha ha

porażka socjal jakby był ale do wszystkiego oświadczenia trzeba o zarobkach kadrowe bardzo nie miłe Sa po roku pracy dofinansowania do świąt i wczasów lecz jeśli się spóźnicie z wypełnieniem oświadczenia tych pieniędzy nie dostaniecie ale podatek od dofinansowania potrącą

Prezes - ka

Serdecznie nie polecam tej firmy, zwłaszcza pracy w kieleckim oddziale. Jeśli jesteś burakiem bez skrupułów - to wtedy jak najbardziej jest to praca dla Ciebie. Plotki, obgadywanie za plecami, prześmiewanie i ocenianie wyglądu czy ubioru pracownika to codzienność. Istny (usunięte przez administratora) - nie masz konkretnie ustalonego zakresu obowiązków - masz to zrobić i bez dyskusji. Chcesz zakres obowiązków??? - zapomnij, a jak o niego poprosisz to jeszcze zostanie ukarany dodatkowymi zadaniami totalnie z (usunięte przez administratora) Pracując tam Twoje życie prywatne gnije i wszyscy na tym cierpią, bo jesteś tak nabuzowany negatywnymi emocjami, że stajesz się gburem. Beznadziejny zaklad pracy, atmosfera fatalna, człowiek człowiekowi wilkiem, fałsz, obłuda i wszystko co najgorsze. Określenie Korposzczur nie wzięło z nikąd - wrzuć szczury do jednego kotła, nie daj im żreć to się same pozażerają - czyli witamy w Barlinek SA Kielce. Gorąca nie pozdrawiam czytające osoby, które mają stanowiska kadrowe, kierownicze czy dyrektorskie. Weźcie się do roboty i otwórzcie oczy na ludzi.

Marlena

Kielecki oddział to totalny chaos. Nieodpowiedni przepływ informacji, niewłaściwie zarządzany personel, ogromna rotacja na stanowiskach obsługi klienta. Ciągle szukają kogoś nowego do pracy, a potem traktują ten nowy nabytek jakby mieli do czynienia z przedmiotem, a nie z człowiekiem. Nie ma mowy o profesjonalnym przeszkoleniu, atmosfera okropna, ludzie boją się rozmawiać. Agresja i (usunięte przez administratora) na porządku dziennym. Zdecydowanie nie polecam.

@Marlena

Zgadzam się w 100% z tą opinią. Praca na stanowisku w customer service doprowadziła mnie do nieprzespanych nocy, nerwicy i nerwobóli, a to wszystko do stanu przedzawałowego. Atmosfera? Hmmm tutaj przed pandemią nie było większego narzekania na to. Potem było coraz gorzej - ekipa zaczęła się kruszyć i zrobiło się gorzej jak w urzędzie skarbowym. Pytania "Czemu to nie zostało zrobione? Czemu się tym tak późno zajmujesz?" Są na porządku dziennym, a odpowiedź jest prosta - bo masz tyle obowiązków i gów*ospraw do załatwienia, że nie masz czasu na realizację zamówień i obsługę klienta. Kierownictwo??? Hahahah jakie?? Siedzenie na FB, zamawianie na AliExpress i bukowanie wycieczek przez 3 korpo gwiazdy były codziennością, ale jak trzeba było pomóc to odsyłanie do innych. ŻENADA, a nie korporacja czy inna duza firma. O zarobkach nie wspomnę, gdzie mogłoby się wydawać, że w siedzibie da się fajnie zarobić- otóż tylko wyżej postawieni i zaprzyjaźnieni z tymi osobami mogły liczyć na godną wypłatę. Gdyby była to ostatnia firma na Ziemi - za Chiny ludowe praca nie zostałaby przeze mnie tam podjęta....

Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w Barlinek Inwestycje Sp. z o.o. rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku OPERATOR?
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
Leszno

Witam Mam pytanie odnośnie stawki i wynagrodzenia operatorów ładowarek, ktoś mógłby napisać jakie pieniądze można zarobić w tej firmie? Pozdrawiam

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.?

Ewelina

Koszmarne. Problemy nie są rozwiązywane, za to bardzo pozornie traktowane. Człowiek nie jest dla kierownictwa człowiekiem tylko narzędziem. Długo można by pisać o nieprawidłowościach ale szkoda czasu na nurzanie się w tym (usunięte przez administratora) Lepiej wyjść z domu i przygotowywać się do świąt. Nie polecam tej firmy nikomu.

MatiP.

Podejście kierownictwa straszne, szczególnie do nowych pracowników, prześmiewanie się z tego że ktoś czegoś nie umie. Jakiś czas temu zostałem przeniesiony z nowej lini 3/3 i zrobili mi przysługę. Tam to w ogóle podejście do czlowieka zerowe. Liczą się tylko metry dla pana Sok...Chamski, wraz ze swoimi majstrami potrafi tylko za plecami się śmiać. Zresztą nic się nie zmienił. Tylko dlaczego został jakimś tam zastępcą kogoś tam ? Występuje przeciwko temu Panu z pozwem za stosowanie mobingu i mam nadzieję że kiedyś podejście do ludzi zmieni się diametralnie na lepsze na tym wydziale. Osobiście unikać lepiej pracy z tym kiero.

Pracownik wydziału
@MatiP.

(usunięte przez administratora) Otrzymałeś szansę operatora klejarki na nowej linii. Jednak gdyby zliczyć ile blokad miałeś, twój czas reakcji (anemiczny) oraz to, że zamykając bramkę bezpieczeństwa trzeba wcisnąć przycisk "kwitujący" (usunięte przez administratora) Poszedłeś na L4 (częste strzały) - ok, każdy ma prawo zachorowania. Podczas Twojej nieobecności NOWY pracownik wszystko samodzielnie ogarnia. Jaki jest wniosek? Ciebie skreslil zespół- zmiana. Wracając do Twojego powrotu że masz super? Wrzucasz teraz na swoim pierwotnym wydziale deski uprawiajac przy tym swoją kulturystyke albo ukladasz listewki dolnej. Są to stanowiska dedykowane dla pracowników UK (cudzoziemców), którzy doskonale dają sobie radę. Jaki jest wniosek? Nie chcesz się rozwijać, nie masz chęci do pracy, (usunięte przez administratora) Zatrzymałeś się dawno w miejscu a wyprzedzają Ciebie pracownicy UK! Wnioski sobie wyciągnij. No i jeszcze trzy rzeczy: do Twojego timu brakuje jeszcze Renatki:-). (usunięte przez administratora) I ostatnie: załóż sprawę, mamy świadków Twoich nagannych zachowań, no i wpis do akt. P.S. Problemy można rozwiązać od ręki ale muszą tego chcieć obie strony. Ty wolisz napisać na forum, co czyni ciebie małym, niedojrzałym emocjonalnie człowiekiem. To jaką funkcję pełni ten wspomniany Pan nie Tobie osądzać, bo nie masz o tym zielonego pojęcia. Życzę Ci wiecej empatii, mniej pokazywania swojwgo ego, mniej preżenia klaty tylko kulturę osobistą, ktorej Tobie brakuje oraz normalne zaangażowanie i myślenie o podstawowych rzeczachtakich jak kwitowania bramki czy blokady na linii. Pozdrawiam.

No coś tam wiem...
@Pracownik wydziału

(usunięte przez administratora). może sobie Pan takie odpowiedzi wsadzić. Ja i tak nigdy nie szanowalem i nie będę szanował tego zakladu i waszego podejścia.

Pracownik wydziału
@No coś tam wiem...

No więc nie pozostaje nic innego jak tylko napisać: DROGA WOLNA. Bo tylko psujesz atmosferę. Wystarczy "w stadzie", że będą ze swie takie "czarne owce" i nie będzie szans na pracę zespołową. Twoją pracę można ocenić po Twoich ruchach i współpracy. Więc jutro nie przychodź do pracy załóż własną firmę, zatrudnij pracowników i życzę Ci powodzenia... Jednak obawiam się, że to zbyt skomplikowane dla Ciebie nie ujmując Tobie problemów z samym sobą. Twoja odpowiedź mówi sama za siebie ????. Trzeba coś najpierw potrafić dać od siebie!

Cubek

Podejscia wogóle nie ma

Teraz w czasach pandemii podejście jest zerowe. Nie interesuje nikogo czy ty zachorujesz. Po prostu masz pracować. Nie dbają o nasze zdrowie. Ludzie przychodzą do pracy z oznakami przeziebienia i nikt sobie z tego nic nie robi. Więc nie pytaj o podejście tylko jak się chronić przed chorobą w zakładzie pracy. Po prostu nie pracując tutaj.

Oni
@Pracownik wydziału

Takich jak ty (usunięte przez administratora) to pełno sami z uk bandą tam nie długo w stadzie jesteś burakiem

Pracowałem w firmie 10 lat temu po czym zatrudniłem się 2 lata temu,wynagrodzenie brdz niskie żeby wyciągnąć 2 tys trzeba 2 soboty ekstra pociągnąć,brak szacunku dla pracownika,brak socjalu,brudna kantyna,rekrutacja trwa koło 2 tygodni zanim zaczniesz pracować,dyskryminacja wśród pracowników,ukraińcy pakują deskę jak leci po czym przy montażu 80% deski trzeba reklamować,łączenia się łamią,deska nie ma kontów,nie można spasować lamele się rozklejają nie polecam pracy w tym zakładzie ani produktu

Staszek

Witam, w jakim dniu dostajecie wypłaty i jaka stawka jest dla pracownika produkcji?

Witam moglby mi ktos odpowiedziec ile wynosi dodatek za prace w szkodliwych warunkach w tej firmie.Chce sie zatrudnic i wole uslyszec od pracownikow na jakie wynagrodzenie mozna liczyc.Czy na stanowisku operatora maszyn 17zl brutto to duzo czy malo tutaj?

mkjnkjh
@Tomek

to jest nic

Kornik1

Najgorszy zakład w kraju. Nowe wyższe stawki? Gdzie i kiedy ha ha. Nie polecam straszna atmosfera, marne pieniądze i same ukraińce. W Barlineku można znaleźć lepszą pracę. Pozdrawiam i odradzam

Czy rozmowa kwalifikacyjna odbywa się w siedzibie firmy Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.?

PrezesZarządu

Tak w siedzibie firmy. Obecnie przyjęcia są wstrzymane do odwołania z powodu COROVID-19. Spodziewany spadek na rynkach sprzedaży może spowodować sporą redukcję na przełomie maj-lipiec 2020.

Artur

Nigdy więcej pracy w tym (usunięte przez administratora)

Kornikk

Zakład to tonący okręt wszyscy się zwalniają od zwykłego pracownika po kierownictwo. Polak ma na start 14 zł brutto A ukrainiec ma 17 zł brutto. Jednym słowem cyrk nie polecam

Pelagia KJ

Obecnie się zwolniłam i wole pracować w markecie na kasie. A dlaczego? Już odpowiadam. Staż 15 lat, obsługa wszystkich stanowisk na danej linii. Stawka zasadnicza ludzi z doświadczeniem (Polaków) 11,90-13,70zł/h. Moja była nieco ponad 12zł/h. Pokazywałyśmy sobie kwitki aby zweryfikować tak niską przyznaną premię zazwyczaj 100-170zł brutto więc każdy wiedział kto ile zarabia. Operatorzy lepsi również z dużym stażem 13,11-17,00 przy czym ta górna półka to może 1 osoba na hali. Też się zwalniają. A teraz pracownicy UK: na start 13,50zł/h takie totalne minimum + dodatek nocleg 500zł/mc (TAK) i pierwszeństwo w nadgodzinach!!! I tacy ja niponimaju mają jedno najlżejsze stanowisko jak chcesz ich czegoś nauczyć to usłyszysz: "ja ni nada" i śmieją się w twarz dlatego jeszcze rok i niech przeniosą produkcję na UK albo do Chin nawet Chiny tej deski już nie chcą. Polacy którzy mają honor odchodzą ale to wina polityki firmy. A podwyżkę dostaniesz najwyżej 1PLN pod warunkiem że nie chorowałaś przez cały rok. Czy to nie podchodzi pod dyskryminację i (usunięte przez administratora) Firma marka niby znana na całym świecie, ale wolę kupić panele niż deskę barlinecką, w której nie badane są np. udziały żywicy i kleju co może spowodować, że po kilku miesiącach użytkowania deska się rozwarstwi - nietrwały klej (mieszanka). Linie na max przyspieszone co też wpływa na adhezję lakieru. Dodam, że zarząd, kierownictwo i cała reszta cały czas ten sam, zero podwyżek, żadnego systemu motywacyjnego. Jedna impreza na rok kiełbaski piwo i coś dla dzieci czyli nic. Szkoda, że nie publikują swoich zarobków i nagród podobno rocznych. Żenada. Ten zakład naprawdę w ciągu kilku lat stracił renomę w skali od 1-10 z 7 na 1. Ciągle nakazują przychodzić w soboty a ostatnio w niedziele na zaplanowane nadgodziny a oni sobie w piątki kupują "materiały" na grilla i skrzynkę piwa i się śmieją! GORĄCO NIE POLECAM. Właściciel - najbogatszy Polak ma to wszystko gdzieś, bo firma Synthos S.A. nabija mu portfel. Barlinek jeszcze podobno też, więc dlaczego nie chce się podzielić z wiernymi i rzetelnymi pracownikami? Chciwość, pazerność tylko pytanie kogo?

Kierownik
@Pelagia KJ

Witam . Popieram w 110 % , ludzi mają za nic . Traktuja gorzej jak(usunięte przez administratora) Ci niby ,, umysłowi ,, to totalna żenada . Zwłaszcza na produkcji deski . To co zostało z tych myślących to (usunięte przez administratora) włazy którzy udają że coś umia . A wiem co mówię pracowałem z nimi. Potrafia tylko zgnio. ..ć człowieka i ukryć brak wiedzy zganiając wszystko na pracowników . Totalna masakra z płacą. NIE POLECAM TEJ FIRMY NIKOMU . A co do jakości deski to jest bubel brak na braku i oczywiście nic nie robią w tym zakresie zeby poprawić jakość . Deska po paru miesiącach się rozchodzi.

Barlinek
@Pelagia KJ

Ha, jedni wolą odejść na kasę do wszelkich marketów w Barlinku, czy wykładać towar. Ale rozwaliło mnie to, że super operator linii deski postanowił odejść gdzie? Na śmieciarkę miejską. Co na to zarząd o ile czyta te opinie a wątpię, bo przecież Prezes BIN jest jedną nogą na emeryturze, aż się dziwię, że jeszcze na niej nie jest. Zmiany w firmie muszą iść z Kielc to tam są błędy i ta korporacja nie do przebicia. Przecież niedawny Dyrektor Zarządzający rzekomy następca prezesa dlaczego odszedł? Bo nie był władny żadnych decyzji. Rządzi spółka matka, Barlinek S.A. tam zrobić przesiew od góry. Panie S.S. (to inicjały) z automotive, nic się nie sprawdziło. W firmie za rok dopiero posypią się głowy, jak będzie firma w bagnie. A ryba psuje się od głowy. Nie zapominajcie. POZDROWIONKA Z FIRMY Z TEJ SAMEJ MIEJSCOWOŚCI. Zdrowie wróciło do równowagi po odejściu!

@Pelagia KJ

Dzien dobry czy kwoty ktorej podajesz to brutto czy netto?

robol

Trzy związki zawodowe-zero reakcji z ich strony.a Robole za 12 zeta do pracy.....

Były związkowiec
@robol

Bo związki zawodowe są opłacane przez Twojego pracodawcę Barlinek Inwestycje Sp. z o.o. i pracują za min 3 Twoje miesięczne pensje więc wiesz gdzie Twoje żale mają te związki??? W czterech literach! A Ty pracuj albo się zwolnij z tej montowni gdzie szanowany jest Ukrainiec bardziej niż Ty bo na start ma 13,50 + 500zl miesięcznie dopłaty do mieszkania. Nastały czasy pracownika a nie pracodawcy. Wiec czego nie rozumiesz dalej?

produkcja
@robol

Jaka firma taki produkt (usunięte przez administratora) Jak się proacowników nie szamuje to jak moga coś dobrze wykonywać. A później w marketach kupują to quwno za duzą kasę. Nie polecam. a wiem jak jest od podszewki. Dział reklamacji ma co robić ale kombinują jak mogą by odwalić klienta

Edward
@produkcja

Skoro problemem jest poziom wynagrodzeń, który w Twojej ocenie nie jest zbyt atrakcyjny, to zastanawia mnie, czy kiedykolwiek wraz z pozostałymi pracownikami próbowaliście na ten temat porozmawiać z szefostwem firmy? Zdarza się tak, że rozmowy bezpośrednio z pracodawcą przynoszą pożądany skutek, więc ciekawi mnie, jak wygląda to w przypadku firmy Barlinek Inwestycje.

Krzysztof
@Edward

do Edwarda Takie rozmowy o płacach bylejakich są dobre tylko na przerwie. Jak przychodzi do czegoś to się wszyscy zamykają, ponieważ boją się o pracę. - Mówię o Polakach. Ja się kiedyś postawiłem to majster na rozmowie ze mną na osobności powiedział - nikt nikogo tutaj nie trzyma ... - a Ja dodałem : bo jak się nie podoba to zawsze można odejść i przyjmą ukraińca ... - on dokończył : - no własnie... Nie ma rynku pracownika. - to tylko mrzonki. Jak już to można powiedzieć,że - jest rynek pracownika z minimalna krajową. Swego czasu pogonili Bornego i Prognitza - 2 firmy które chciały się rozwijać dalej w Barlinku - do Gorzowa, aby w Barlinku była mała "konkurencja" taniego pracownika. Jedyną grupową rozmowę o płacy robią ukraińcy. Polscy pracownicy są wzywani pojedynczo ... "" ... Polak Polakowi WILKIEM ...""

Grażyna
@Krzysztof

Trochę kiepsko, jeśli jest tak jak piszesz, że ludzie boją się wyrazić swoje zdanie w pracy w obawie, że ich zwolnią z Barlinek. A macie może możliwość anonimowego zgłoszenia problemu? Np. do specjalnej skrzynki.

Barlinek S.A.

Witam, miałam okazję pracować w spółce matce w Kielcach. U nas kwestia wynagrodzeń i podwyżek wyglada podobnie. Niektórzy nie dostali podwyżki od 3 lat. Specjaliści z tytułami mgr, wieloletnim doświadczeniem w pracy, znający firmę od podszewki zarabiają nieco powyżej najniższej krajowej. W tym kraju korposzczurom i robotnikom produkcyjnym dobrze nie będzie. Dlatego młodzi uciekają i ubogacają największe miasta, zostawiajac ,,te dziury”

Podpowiedzcie co aktualnie dzieje się w firmie? Chciałabym aplikować .

mieszkaniec
@Karolina

wyzysk jeśli chodzi o produkcyjnych ludzi

mieszkaniec

60% Ukraina zarobek 1700 zł

robol
@Karolina

PO CO-życie ci miłe to szukaj innej pracy tu się nie dorobisz ,chyba że nerwicy i innych chorób!!!!!!! pozdro.....

matuszpal

jak z warunkami pracy handlowca? jak płaca i o co pytają hr'y, orzymałem propozycję spotkania rekrutacyjnego i zastanawiam się czy warto czytając to forum:)

Kuba

Jak ktoś potrafi dobrze pracować to z pewnością zarabia dużo więcej!!!

@Kuba

Bardzo mi przykro, ale nie zgodzę sie z tym ponieważ im człowiek bardziej się stara tym mniej zarabia.

Ile mogę zarobić brutto w tej firmie na miesiąc na produkcji zasadniczej? Są nadgodziny?

VM
@anonymous

12,52 zł/h brutto. Nie wierzyłem znajomej, że ktoś jeszcze pracuje za takie stawki w Polsce, więc pokazała mi umowę. Nie wiem jak z nadgodzinami na produkcji. Aplikowałem do nich kiedyś na stanowisko techniczne. Byłem na rozmowie kwalifikacyjnej. Przebiegała bardzo miło, mimo że zostałem solidnie przemaglowany. Na rozmowie nietypowe było, że po mojej odpowiedzi na pytanie o oczekiwane zarobki nie nastąpiła próba negocjacji. Do tej pory do jakiej firmy bym nie aplikował zawsze wglądało to w ten sposób, że po mojej odpowiedzi padało zdanie "niestety nie możemy tyle panu zaoferować" i była próba zbicia stawki o kilkanaście procent. Tutaj usłyszałem tylko "aha", co chyba przez zaskoczenie brakiem negocjacji odebrałem jako akceptację. Kilka dni po rozmowie zadzwoniła do mnie bardzo sympatyczna pani, która oświadczyła, że dyrektor się na mnie zdecydował i zapraszają podpisać umowę. Odpowiedziałem, że nie ma problemu i zapytałem o kwotę. W odpowiedzi usłyszałem, że dyrektor chce mnie sprawdzić i na ten okres oferują mi 3,7k brutto. Przeliczyłem sobie w pamięci, jaka to będzie kwota netto i w tym momencie chyba parsknąłem śmiechem, za co chciałbym przeprosić panią, z którą rozmawiałem. Zapytałem tylko, dlaczego człowiekowi z wyższym wykształceniem kierunkowym, wszystkimi uprawnieniami koniecznymi do bardzo odpowiedzialnej i niebezpiecznej pracy, doświadczeniem na obiekcie za 0,8*10^9 zł chcą zapłacić stawkę niewykwalifikowanego robotnika? W odpowiedzi usłyszałem, że robotnik tyle nie zarabia (pani się chyba przejęzyczyła i chciała powiedzieć, że "robotnik u nas tyle nie zarabia"), a poza tym to z premią i dodatkiem za zmiany będę miał ponad 3k zł na rękę. Jak to usłyszałem, to mimo że bardzo się starałem nie dałem rady nie wejść w polemikę, gdyż w poprzedniej pracy sam musiałem zatrudniać ludzi i znam obecne stawki. Najniższa stawka na budowie to pomocnik murarza 15-16 zł netto (właśnie tyle mi zaoferowali), stawka doświadczonego murarza albo elektryka to już powyżej 20 zł netto, a i tak ciężko znaleźć ludzi do pracy. Na zakończenie rozmowy obiecałem pani z HR'u, że jeszcze się zastanowię i jak tylko podejmę decyzję oddzwonię niezwłocznie. Oddzwoniłem tego samego dnia i grzecznie odmówiłem, a pani HR'ka stwierdziła, że jeszcze porozmawia z dyrektorem. Długo się nie odzywali i ogłoszenie zniknęło, więc pomyślałem, że zatrudnili kogoś w gorszej sytuacji materialnej ( jakiegoś "niepanimaju", jak to w firmie bywa) lub jakiegoś świeżaka chwilę po studiach, który tak jak ja kiedyś będzie się w stanie upodlić za jałmużnę byle zdobyć doświadczenie. Właściwie to już zapomniałem o tej rozmowie, ale dziś przechadzałem się po naszym pięknym mieście i moim oczom ukazał się baner zachęcający do aplikowania na to stanowisko, którego wcześniej nie było, co skłoniło mnie to do napisania tego komentarza.

Zostaw merytoryczną opinię o Barlinek Inwestycje Sp. z o.o. - Barlinek

• Jak się pracuje w Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Barlinek Inwestycje Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.?

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.
1.1/5 Na podstawie 3553 ocen.

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.