Milex sp.zoo

Szczecin

Opinie o Milex sp.zoo

Igor

Przecież nikt nie zmusza nikogo do takiej pracy. Teraz na rynku jest dużo ofert i zawsze można coś znaleźć. Czy to konkurencja chce oczernić firmę?

manuel

Kołchoz górzyca wyzysk i nie szanuja ludzi a prezesi nie wiedza co sie dzieje w zakładzie odradzam pracowania w zakładzie miesnym gorzyca nad brama powinna być tabliczka (usunięte przez administratora)

Szczecin

Tak czytam tutaj te wpisy i niestety musze stwierdzic ze wspolczuje niektorym . W Szczecinie spokojnie mozna zarobic 15 zł. netto na godzine a pracownik wykwalifikiwany moze zarobic od 3500 do 7000 zł. misiecznie wiec po co wogole wyżdzać do tych niemczech śmuerdzących.

Andreas

"Andreas" - dokończenie opinii 03.08.17 godz. 12:38 Piszę to z zamiarem podania tych prawdziwych informacji do wiadomości potencjalnym nowym rekrutom do pracy w Milex lub Kamil i tym, którzy namawiają do przeciwstawiania się złemu traktowaniu i wyzyskowi pracowników w pracy tzw. "kontraktowej" na terenie Niemiec przez majstrów Kamila (podobnie jest wg relacji innych w Milexie). Jeżeli jesteś w stanie pogodzić się z długotrwałym wyzyskiem w pracy i ze złym traktowaniem w pracy lub ze względu na swoją niekorzystna sytuację życiową lub musisz godzić się na odbieranie Ci godności oraz lwiej części zarobku za uczciwą pracę, jesteś w stanie prędzej czy później kraść dla ludzi p. Karapudy w Weidemark - u, to jest to "praca" dla Ciebie, w innym przypadku, gdy staniesz w obronie osobistej i godnego traktowania uczciwego pracownika, na 100% spotkasz się z tym co mnie spotkało - jw. skrótowo wywiodłem. Nie licz na uczciwe i godne traktowanie, nie licz na rzetelne i obiektywne rozpatrzenie ewentualnej skargi (zażalenia) na takie złe rzeczy - podobne sprawy, które mnie spotkały i na które grzecznie zareagowałem i grzecznie poprosiłem o wyjaśnienie. Obecnie odbędzie się kolejny proces o odszkodowanie za wypadek w pracy (Niemcy- Bremer ZM Wogler) i następnie o zwrot przywłaszczonych, moich osobistych rzeczy ruchomych i dokumentów - lub odszkodowania za ich zniszczenie, które Walduś deklarował mi przywieść z Hostelu w So:gel (zostawione pod kluczem w pokoju w związku z koniecznością niezwłocznego powrotu do Polski na leczenie po zdarzeniu w dniu 29.01.2015r), pozostawionych z powodu braku dostatecznej sprawności obu rąk - po wypadku w dniu 29.01.15r, abym tak duży bagaż osobiście i natychmiast zabrał do Polski. Andreas.

Andreas

Odmówiłem wynoszenia fileta wieprz. z Waidemarku, po dwóch latach odważyłem się uprzejmie upomnieć o nadgodziny (innym razem brakujące godziny) czystej pracy przy maszynach nienaliczane w ilości średnio miesięcznie 40 godz. i ... natychmiast m. "Malina" zw też Krzyżakiem zaatakował mnie (stał się wobec mnie chamski i bezwzględny) . Prowokował i przygotowywał liczne pułapki do psucia mi dobrej opinii w pracy np. ustawiał mnie z zamysłem przy maszynie ze zdezelowanym włącznikiem komputera sterującego pakowarką, aby za chwilę wydzierając się wulgarnie przy całej załodze, że nawet nie potrafię włączyć maszyny. Zbierał celowo w sposób zaplanowany, przygotowany perfidnie argumenty, aby urywać mi dniówkę i wysyłać na hotel, innym razem pozwalał pracować nawet 13 godzin, aby potem dniówki nie zapisać do wypłaty. Na moje prośby o wydawanie mi godzinówek za każdy przepracowany dzień (lub podpisywania zewidencjonowanej odpowiednim numerem i ostemplowanej karty pracy do listy obecności w pracy , nie uznał moich próśb o kradzieży godzin pracy lecz zastosował mobbing wręcz groźby karalne (gdybym tylko mógł udowodnić te fakty poprzez naocznych świadków) .... . Wpadł na pomysł do skierowania takiego niezadowolonego do pracy na produkcję mielonego, gdzie nikt nie chciał dobrowolnie takiej "fuchy" ... bo rzeczywiście do pracy i ciężkiej i uciążliwej (bardzo wypadkowej) z furiatami po stronie niemieckiego kierownictwa. Kiedy Krzyżak zwany też Maliną zorientował się, że daję sobie w robocie radę, nasłał na mnie swoich brygadzistów i zaufanych (wynoszących fileta lub schab dla wiadomo kogo) donosicieli, aby w inny sposób osiągnąć swój zamysł i pozbyć się mnie ( jednego z nielicznych w tym ZM So:gel, który wykazał świadomość, przedstawił niepodważalne argumenty oraz upomniał się o swoją krwawicę, a w lwiej części miesiąc w miesiąc przywłaszczaną ... ale nie wiem, czy na rzecz swoich poganiaczy do podziału, czy na swoją rzecz, czy też na rzecz poprawiania wyniku produkcyjnego - wydajności pracy ... aby tę wydajność poprawić, albo pokryć niezawinione przez pracowników krótkotrwałe (choć liczne) przestoje i utrzymać choćby zaplanowaną wydajność (na dotychczasowym poziomie). Przez swoich kablarzy, w zamyślony sposób zaraz po św. BN w 2014r próbowano doprowadzić do sytuacji takiej, abym nie wytrzymał trudów pracy przy produkcji m. mielonego, a gdy to zawiodło to abym został kontuzjowany. Wielu doznałem urazów, ale pracowałem dalej i próbowałem przetrwać, jednak 29 stycznia 2015r ledwie uszedłem z życiem, lecz doznałem na tyle poważnego urazu łokcia (złamania dwóch kości kłykciowych) na skutek pracy donosiciela Krzyżaka-Maliny - pracy wykonywanej rażąco poza p. BHP, że już pod koniec dniówki nie byłem w stanie podnieść kisty, ani sprawnie posprzątać stanowiska pracy. Następnego dnia majstrowie odmówili mi pomocy w dotarciu do lekarza, bo ręką nie mogłem już poruszać, a Walduś zamiast przyjąć mnie wieczorem jak umówiliśmy się na rozmowę o kartach pracy, to gdzieś schował się ... może dlatego że dowiedział się o zdarzeniu (wypadku) w dniu 29.01.15r i nie chciał przypuszczalnie przyjąć moich zeznań o nagonce na mnie i coraz śmielszym "polowaniu", aby ostatecznie wykluczyć moja osobę z pracy i tym odesłać do Polski, najlepiej z pomówieniami o mojej złej pracy i rzekomej winie za jej nieprzepisowe i samowolne wykonywanie. Ostatecznie doprowadziłem do uznania tego zdarzenia za wypadek przy pracy, a obecnie przez Sąd Pracy w Szczecinie za uznanie uszczerbku na zdrowiu. Obecnie wyrok uprawomocnia się ... jako też będzie osiągnięciem podstawy do wypłaty przez ZUS odszkodowania. W drodze sprawa o odszkodowanie za wypadek uznany też w pracy , ale w ZM w Bremer . Właściciel ZM "Kamil" w Polsce - Prezes Karapuda odmówił Krzyżakowi i Waldusiowi na ich wniosek przerwania mi pracy, jej wypowiedzenia i odesłania do Polski na początku stycznia 2015r (taką otrzymałem informację od Waldusia, gdy razem z Krzyżakiem doszli do porozumienia, że dostanę wypowiedzenie z pracy, bo na życzenie Krzyżaka nie udało się, abym [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] natychmiast do Polski ... i tego dnia przerwał mi pracę oraz odesłał na hotel tj. hostel. Wniosek o rozpatrzenie, że Krzyżak stosuje w pracy wobec mnie mobbing po prostu ukrył - zaniechał do przekazania Spółce w Polsce. Potem Prezes, na moje pisma bezkrytycznie odrzucił wszystkie moje żale o wykorzystywaniu w pracy i złym , b. złym traktowaniu w ostatnim okresie pracy (III dekada grudnia 2014r i styczeń 2015r , a za to po leczeniu złamanego łokcia otrzymałem w sierpniu 2015r 2- tygodniowe wypowiedzenie pracy bez podania przyczyny. Piszę to z zamiarem podania tych prawdziwych informacji do wiadomości potencjalnym nowym rekrutom do pracy w Milex lub Kamil i tym, którzy namawiają do przeciwstawiania się złemu traktowaniu i wyzyskowi pracowników w pracy tzw. "k

maniutek

witam przycisneło mnie trochę i mam zamiar wyjechać do milexu do pracy w okolice jakiegoś winnesfiles czy coś takiego fajnie by było jak by ktoś napisał jak tam z pracą i czy majstry w porządku bo od nich wiadomo zależy atmosfera w pracy..ewentualnie komu w drogę nie wchodzić ///z góry dzięki za opinie i pozdrawiam....

Xxxxxxxzz

Szkoda mi was bo ja byłam zadowolona z tej pracy i warunków również z p.Daniela G /Rufusa. Nigdy mi nie ublirzyli a że uwagę zwrócili to tego niemam im zazłę wręcz przeciwnie byłam im wdzięczna bo wiedziałam gdzie robię błont. A że wy byliście tyrani jak to mówią jaka praca taka płaca. Wy nie mieliście donich szacunku to dlaczego oni mieli się przed wami blaznic . A że tyle godzin to uwieście mi że w polskich ubojniach jeszcze powiecej godzin się siedzi i tozagrosze

Hanna

Zainteresowani pracą w Milex sp.zoo? Tutaj znajdziecie wiele informacji na temat zatrudnienia w firmie http://www.milex.szczecin.pl/pl,praca,82.html

pracownik już na swoim

Milex obok Bąka to chyba najwięksi [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Robisz za 4,5-7E na godzinę. Dziwaczne kary za kolegów bo wchodzą do mieszkania do pokoju jak jesteś w pracy. Nie polecam...

anko

Widocznie wszystkim odpoaiwda atmosfera w firmie @słońce.

Nitku

Witam może ktoś konkretnie napisać mi o tej firmie? Robiła już za granicą przy mięsie i wiem jak to wygląda. W sierpniu będzie szkolenie i nie wiem czego mam się spodziewać później. Żeby nie było że pojadę tam a się okaże syf w pokojach. Proszę o jakoś szybką konkretna odpowiedź. 1 sierpnia już mam kurs.

Nitku

Andreas

Szamanko, albo dalej nakręcasz ten niedorzeczny temat o etacie (rzekomym etacie) specjalisty ... środowiska, albo dałaś totalnie ciała. Jeżeli już, to taki etat kojarzy mi się z nieformalnym etatem tj. z tymi, którzy liżą ober-szalę poganiaczom niewolników Milexsu czy Kamila czyli chronią to środowisko złodziei i zwykłych chuliganów - opryszków p.Karapudy w Niemczech (w zakładach niemieckich pod kontrolą ludzi z byłego ZSRR).

mloda

Ku lepszemu? Czlowieku ta firma to bagno ! Nie szanuja pracownikow opiekunowie nosza wyzej glowe niz dupe. Male uboje a co za tym idZie male wyplaty. Syf kazda szycha reke myje. Premie ktore naleza sie pracownikom rozkradaja opiekunowie to jest szok! Banda zlodzieji

egon

uczciwy specjalista ds ochrony srod. w tej firmie tez nie bedzie miał lekko chyba ze szachraj z niego

Witam,czytam te opinie i wierzyć się nie chce, ze tyle ludzi tu narzeka a nikt nic z tym nie robi . Również pracowałem w tej firmie ale niestety krótko ponieważ nic dobrego nie mogę o niej powiedzieć ale ja coś z tym zrobiłem i teraz pracuję w firmie gdzie może nie ma rewelacyjnych zarobków ponieważ na nożu zarabia się 1100/ 1200e ale pracujemy tylko 8 godzin co dwie godziny pauza pięć dni w tygodniu, jeśli pracujemy w soboty mamy płatne 50 e dodatkowo, darmowy hotel, pokoje 2 osobowe no i najważniejsze szacunek ze strony osób wyżej postawionych. nikt się nie wydziera i nie ubliża . Jeśli chcecie coś zmienić możecie się dowiedzieć szczegółów pod numerem +4916098262379 naprawdę warto czasami coś zmienić a nie biadolić i tkwić w miejscu w którym nie czeka Was nic dobrego.

BYŁY PRACOWNIK BYŁEGO PRACOWNIKA
@Były pracownik 25.01.2016 17:33

U WAS TEŻ JUZ BYŁEM I JAKOŚ DŁUGO MIEJSCA NIE ZAGRZAŁEM, JAK JUZ PROPONUJESZ PRACE W INNEJ FIRMIE I NAMAWAISZ ABY SIE ZWOLNILI TO PROPONUJ UCZCIWE WARUNKI A NIE JAK ZWYKLE JEDNA WIELKA SCIEMA

XXXXXx

Hmmmm opinia o pracy w tej firmie. Praca w sogel na rzezni masakra, pseudomajstrowie dra ryja o kazy pretekst. godziny zapisywane na kartkach ktore sie nie zgadzaja, Majster malina robi sobie co chce stosowanie dziwnch kar na zakładzie, wygananie z pracy na hotel wyzwiska i ponizanie tam to na pożadku dziennym. nie polecam pracy w tej firmie. nie ma roznicy czy jest sie kobieta czy faceWtem kazdy [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] rowno. dzwiganie krat które waża 25kg przez kobiety. w tym zakłazie reka reke myje. Cycu tylko chodzi i głupa pali

Andreas

Guru, pracujesz pewnie średnio 4 godziny dziennie skoro otrzymujesz 800 E, albo tak liżesz ober-szalę majstrom, i darujesz im część swego zarobku, albo piszesz niewiadome czemu głupoty, głupoty. Ludzie którzy maj swoje namiętności np trawkę czy inny odlot, często nie są dyspozycyjni do pracy i jak nie posmarują, to kończą na bruku. Dla takich zarobek i 500 E to sukces i wielbienie poganiaczy. Ale przed tobą, bardzo prawdopodobne, krótka kariera... do czasu utraty płynącej zapewne od ciebie motywacji - wiadomo dla kogo. Dzisiaj nie ma innej opcji, aby najniższym zarobkiem było 168 godzin x 8,5 E za pracę wg etosu pracy, a nie za prace niewolniczą- jak to często miało miejsce w spółce. Jeżeli dojdą nadgodziny , które liczone są jako zwykłe godziny (poza KP – jak podpisane umowy) to i tak zarobek musi wynieść co najmniej 1300 do 1400 E. W SOGEL pracujesz 6 dni w tygodniu, ale tak twoja praca manipulują abyś przez 2/3 roboczego miesiąca pracował średnio 4-5 godzin (dłużej tego niewolniczego tempa pracy, a wymuszanego na wieloraki i zabroniony sposób, nikt nie wytrzyma przez 8-9 godzin dziennie x25 lub x 26 dni w miesiącu pomimo 2 x 0,5 h pauzy).

guru
@Andreas 10.12.2015 23:38

zajmij sie lepiej praca niz wypisywaniem bzdur

Andreas

Moje dwa ostatnie wpisy zostały usunięte przez .... Spółkę? - ostatecznie GO-WORK.pl - Serwis Pracy. Proszę wyjaśnić, dlaczego tak Państwo postępujecie w sytuacji ujawniania prawdziwych faktów o Spółkach Kamil i Milex? Niniejsze forum nie jest przecież miejscem do przeprowadzania postępowania dowodowego i ustalania prawdy obiektywnej, jedynie porównaniem rzeczywistej prawdy - o wspólnych doświadczeniach wielu pracowników a zatrudnionych ( w większości już pozwalnianych) przez wymienione podmioty gospodarcze... o upokorzeniu, zniewoleniu w pracy i oszukiwaniu na godzinach- ostatecznie na wynagrodzeniu… pracując w nieludzkich warunkach - pod batem poganiaczy majstrów i samych majstrów - na kontrakcie Spółki, zwłaszcza w SÓGEL. Firma Milex i Kamil, jest wysoce prawdopodobne, że posiada na tyle środków, aby wpływać na Państwa SERWIS lub go spoko wykupić, albo posiadać Was już na własność. Skoro tak postępujecie, to zachodzi uzasadnione podejrzenie, że nie jesteście obiektywni, lecz zależni. A, w takiej sytuacji zupełnie nie obiektywni. W ten sposób wyrządzacie dodatkową szkodę, krzywdę ludziom, którzy szczerze opisują sytuację - część swego życia - ludzi w UE, którzy zostali rzeczywiście wykorzystani i bardzo skrzywdzeni przez polską spółkę (polskie spółki)... a na pewno przez Kamil - "córkę" Milexu. Jeżeli GO WORK - Spółka nie ma nic do ukrycia, to wytłumaczy na forum mnie i wszystkim uczestnikom , dlaczego tak niezrozumiale postępujecie Państwo w sytuacjach, gdy opis faktów o Spółkach jw. mowa jest niekorzystny dla tych spółek.

sikora

bylem w waissen i co najlepsze sa tam dwie kobiety ktore sobie nie radzily na zadnym stanowisku wyrwaly sobie majsterkow i w ten sposob sa nie do ruszenia ciekawe czy jednego z nich sie juz zona dowiedziala bo o jednym juz wie i go z domu wypieprzyla.

jatoja

pracowałam tam 4 miesiace w Rheda,da się wytrzymac kobiety maja troche lżej,w mieszkaniu było ok jezeli sie dba o porzadek,inna sprawa ze małe pieniadze nie adekwatne do ton przezucanego miesa moje wynagrodzenie to na poczatku 800 euro, pozniej 900,950 nie dostalam nigdy 1000 euro,wszystko w biegu,pauza realnie moze 10 minut bo wydostac sie na góre to schodzi czasu,odliczyc sobie koszty jedzenia,ewentualnych leków czy srodków higieny zostaje wielkie zero,kto nie ma nic mozna sie zalapac na chwile jest to do ogarniecia i do przezycia,atmosfera w pracy -robić swoje i sie nie spoufalac ludzie podli i fałszywi najgorsze sa baby, ludzie łacza sie tam w pary faceci z kobietami majac rodziny w Polsce tak tam jest wielki burdel polski,jest tez alkohol szczególnie wekendy i sprowadzanie chłopów na mieszkanie jak wiekszosc wyjezdza na wekend wiec odchodza orgie ze uszy puchną,jest ciężka praca i wynagrodzenie na reke powinno wynosic to najnizsze 2000euro niestety nie do uzyskania, o majstrach nie bede pisac nikt mi krzywdy nie zrobił ,krzyczą na facetów chca pokazac kto wazniejszy

jvc zkv
@jatoja 27.10.2015 13:31

pracowałem w tunies feich reda na uboju napoczodku zarobiłem 800 euro potem 1000 euro potem niemcy popodnosili stawki dało rade wycisnocz 1600 euro i zato morzna pracowacz puł roku tak płacili a potem zarobki uiebali

Dzień dobry Panie J( usunięte przez administratora ):) Pozdrowienia z Sogel :) Podziękowali Panu to piszemy głupoty, oj nieładnie nieładnie Irku ...

nauczycielka języka niemieckiego

nie wiem czemu reklamujesz swoje usługi na tej stronie i używasz do tego kłamstwa, Milex nigdy nie zatrudniał nauczycieli języka niemieckiego, skoro nie miałaś nic wspólnego z ta firmą to nie wypowaiadaj się na jej temat, do reklamy służą inne strony niż ta

You

Szkoda zycia na tą firme.

ona

A jak tam sikora dalej nie moze sie zdecydowac jaka panne wybrac

rzeźnik

jedyny plus tej firmy to wypłaty faktycznie są zawsze na czas nigdy nie ma opóźnieni w tym temacie, ale sposób ich naliczania jest śmieszny wszyscy robią na jednej stawce mają identyczne godziny a różnica w wypłatach to nawet 150 euro. Poza tym jeden wielki wyzysk, brak urlopów, jak idziesz zapytać o urlop to słyszysz na pewno pojedziesz i jesteś zbywany, są ludzie którzy od dwóch lat nie mieli dnia wolnego. Jedynie gdzie jedziesz to do Trzęsacza odrobić TZW pańszczyznę. I powrót na taśmę bo ludzi nie ma. Majstrowie jedynie co potrafią to wyżywać się na pracownikach i zastraszać ich, że na ich miejsce jest 10 osób w Polsce. Jesteś chory i idziesz z opiekunem do lekarza tylko po leki nie ważne że ledwo się na nogach trzymasz masz wrócić na taśmę bo robota musi iść. Jednym słowem porażka ale mimo to pracuję w niej 5 lat ponieważ nie mam innego wyjścia. Co do warunków mieszkalnych to jest od 2 do 5 osób na pokoju. Warunku sanitarne są tragiczne wszędzie grzyb na ścianach i nie można się doprosić o zrobienie z tym porządku. Ludzie tutaj pracujący to osoby w potrzebie (tak jak ja) lub osoby z problemami alkoholowymi którzy są w przewadze. Owszem takich jest najwięcej ponieważ donoszą do opiekunów na każdego, a opiekunowie w zamian za to przymykają na to oko że oni są pod wpływem w pracy. Nawet osoby które odpowiadają za przewóz ludzi do pracy z hotelu potrafią prowadzić na kacu albo nawet pod wpływem różnych używek. Podsumowując jeśli jesteś w desperacji lub lubisz nadużywać różne używki, nie przeszkadza Tobie mobbing oraz syf który panuje na hotelu to ta praca jest stworzona właśnie dla Ciebie. P.S. Ciekawe ile zostanie z tego posta jak ADMIN go zredaguje mimo że nie ma w nim żadnych słów nie cenzuralnych.

nikt
@rzeźnik 22.07.2015 18:53

A ile czasu poswieciles na nauke jezyka niemieckiego zapytam.5 Lat to szmat czasu a jestes tam gdzie jestes.Masz racje wiekszosc to patologia,im nie przeszkadza grzyb na scianach i ten chodzacy,wszystko sie zgadza poza jednym.Pamietaj sam podjales decyzje ze tam jestes,bo boisz sie zmian,przyszlosci.Jest mase niemieckich firm ktore szukaja dobrych rzeznikow i sie oglaszaja,wystarczy zadzwonic.Zeby nie byc goloslownym w bagazniku woze trzy podpisane umowy pezposrednio z firma ,mozna przebierac w ofertach.Kazda chciala zatrudnic.teraz pracuje pod niemcem,nadgodziny,urlop,wczasowe,swiateczne,nocne.wszystko jest.nikt nie drze ryja gaz.gaz.Uczyc sie jezykow obcych to Przyszlosc i nie tylko w rzeznictwie.Pozdrawiam.

rzeźnik

owszem w Bremen wielkie zmiany, tylko poza tym że zmienił się majster nic się nie zmieniło bo został nim Roman D. który jest kolejną marionetką w rekach Janka Ch. i Jurka J. a Piotra R. wywalono bo zaczął mieć własne zdanie co nie podobało się tzw. opiekunom. Czyli nadal mamy te samo szambo co było bo Roman nie wie komu ma lizać tyłek teraz a kogo jechać.

rudi
@rzeźnik 21.07.2015 18:33

rzeznik nie wiesz co mowisz pewnie dobrze miales za tamtego majstra lizales i piszesz bzdety ja pana piotra znam jeszcze z redy i wiem czym pachnie nie rozumiem ze po redzie wogole zostal majstrem wbremen i tak dlugo tam gwiazdorzyl romana malo znam ale kazdy bedzie lepszy od piotrusia pana ze wzgledu na ludzi cieszy mnie ta zmiana chlopaki uszy do gory idzie ku lepszemu

@rudi 27.07.2015 19:39

zaczynałem w Tunisie 5 lat temu, i Piotrka już tam nie było więc nie wiem jaki był kiedyś. Co do Romana to nie uważam go za złego majstra mówię tylko że mógł by mieć własne zdanie, a nie być marionetką. I czytaj ze zrozumieniem bo napisałem że nic się nie zmieniło dla nas pracowników nie jest lepiej, nadal jest to samo szambo co było za czas Piotrka.

wifi

slyszalem cos ozmianach w bremen czyzby przejzeli i czy prawda to czy sciema

Grzybek

Trzeba Jechac do trzesacza,zeby dostac wyplate w mileksie.ja osobiscie tam pojade i nagram film,ludzie nagrywajcie wszystko a jak nie to Sad.Kazdego grzyba i Karapude mozna nadepnac w Lesie.Idzie czas deptania mili panowie.

PO
@Grzybek 15.07.2015 20:59

NIE ROZUMIEM PO CO TA WYPLATA W MILEKSIE CO TO MA Z PRACA WSPOLNEGO

toudi

panie peter czy trzeba przejsc 3 tygodniowe szkolenie zeby dostac sie do niemiec do pracy czy wystarczy do tego tauness napisac cv co pan radzi ?

serbon

Witajcie, Podzielcie się swoimi efektywnymi sposobami na szybką i przyjemną naukę języka niemieckiego:) Miałam problemy z studiowaniem języka niemieckiego, zawsze brakowało praktyki. I pewnego razu znalazłam Preply. http://www.sic-egazeta.amu.edu.pl/index.php?t=2737 Ogromny wybór, możliwość korepetycji z języka niemieckiego online z nośnikami mowy "native speaker". Zajęcia są na Skypa, jest to bardzo wygodnie i korzystnie. W Preply bywają różne rabaty, można otrzymać lekcje z dojazdem nawet za darmo! Również ogromny i najszerszy wybór korepetycji dla dzieci i biznesowy język dla firm. Indywidualne podejście. Wykwalifikowani wykładowcy w Szczecinie! nauka przez Skype jest bardzo efektywna ! Rezultat nie zmusi czekać! Polecam bardzo !

bertus

cekawy jestem co tam w bremen kiedys tam pracowalem ale majster mnie zwolnil nawet nie dal siie wytlumaczyc majster cie lubi pracujesz a nie lubi nie masz szans pan na wlosciach prosze o informacje kto tam jest bo chce zmienic prace i moze bremen

XXX

A CO ŻE SŁYNNYM MALINA Z DURINGU?

Heheszki
@XXX 12.06.2015 00:25
A CO ŻE SŁYNNYM MALINA Z DURINGU?

Malina jest już w sögel

Ktoś

Witam.Mój chłopak pojechał do pracy w poniedziałek do Rhedy.Od tego czasu nie mam z nim żadnego kontaktu.Czy ktoś mógłby mi pomóc w jakikolwiek sposób?

KTOSIU
@Ktoś 05.06.2015 19:22

KTOS NAJPROSTSZE CO MORZESZ ZROBIC TO ZADZWONIC DO FIRMY JAK SZUKASZ CHLOPAKA DZIWIE SIE ZE SAMA NA TO NIE WPADLAS TYLKO PO JAKICH FORACH SIE WYPYTUJESZZ

uuuuu

ty peter zastanuw sie w koncu czy piszesz o milexie czy o triadzie bo juz sie pogubilem

@uuuuu 10.06.2015 08:43
piszesz o chorobie o której nie masz pojęcia skoro [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] piszesz [usunięte przez admina s...

Beznadziejna jest osoba ktora nie rozumie ze polskie firmy okradaja ludzi i trzeba ich przed takimi firmami ostrzegac.Dauny do pracy za granice nie wyjezdzaja,jak sie godza na okradanie z godzin,bezplatne urlopy,to trzeba tych ludzi uswiadomic zeby sie nie bali walczyc o swoje prawa i tylko o swoje prawa.nic wiecej.UUUUUUUUjak lizesz oberschale to smacznego.

uuuuu
@Peter 12.06.2015 14:01

czlowieku nie znasz mnie to ,nie mów co komu wylizuje mądralo

Peter

Nie Bac sie to jest podstawa,czym jestescie mocniejsi oni sie cofaja,a Wy macie lepiej .Od razu nie wygracie,bo posrednik,czy sprzedawca aut moze nie zarobic przez kilka miesiecy ale pozniej sobie odbija na nowych,zanizajac stawki,tak jak w triada podpisali ze maja 8,50 a pracuja za 5euro,lub 6euro.Kozaki przy piwie lub na wekeend jak jada do Polski.

Peter

Wystarczy zrobic CV w jezyku niemieckim i zaniesc do Personal Büro na terenie Tönnies Fleisch.Wlisie motywacyjnym napisac ze wiazecie przyszlosc z tym zakladem,chcecie tutaj sie osiedlic.Nie ma co sie oszukiwac bo przeciez do PL nie ma narazie po co wracac.Sciagajac tutaj rodziny zaoszedzicie na eksploatacji aut,paliwie i zmeczeniu.Plusy przejscia pod Tönnies to miedzy innymi,3grupa podatkowa,szybkie uzyskanie kindergeld,placone nadgodziny,nocne swiateczne,Urlaub geld,Weinacht geld.Tönnies placi posrednikom 15euro za glowe,niech Wam da 10euro bezposrednio to obydwie strony sa zadowolone.Pamietajcie ze nie ma zadnych blokad 6miesiecznych,to jest tylko strach ze strony posrednikow zeby ludzie nie przechodzili pod niemieckie firmy.Lub mowia Wam ze nie ma tam przyjec dla Polakow.Zwykle klamstwo.Przekonacie sie sami,do stracenia nic nie macie.Brac sie w garsc i juz.Pozdrawiam.

wielki
@Peter 30.05.2015 09:02

jezeli to wypali to bede zadowolony oby ci wspaniali majstrowie trafili na tasme ciekawe co wtedy by szczekali powinno ich to spotkac za krzywdy ktore wyrzadzili tylu ludziom

Peter

Ludzie nie bojcie sie pisac na temat zlodziejskich firm z polski,Wy i tak tam zostaniecie,wyleca firmy a Tönnies wezmie Was pod siebie.A wtedy wszystkich dupolizow i czopow zalatwicie,bo juz Was nikt nie zwolni.To jest takie proste zeby wyeliminowac polskie firmy,by pracownicy mieli lepiej.Przeciez te firmy zabieraja 50 procent z tego co placi Tönnies dla siebie.Na co Wy czekacie.Pod tönnies stac Was na prywatny wynajem mieszkania ,bez alkoholikow i zlodzieji.Ate polskie szefy,koordynatory,opiekunowie i reszta tego g...a zostaje bez pracy.Ci co Was oszukiwali sa skonczeni.Pozdrawiam.PETER.

fiodor

cos wiecej o grzybkach

swierzak

To nadszedł czas na GRZYBKI trzymajta sie ramy

Tzn?

mili
@Ridik 28.04.2015 09:46
Tzn?

Pozdrowienia dla Zielonego,Śledzia,Bilusia,Tinki,Mielonki z Sogel oraz calej starej wiary!

fiona

jak ktos lubi trole i shreka to polecam bremenvcap

Ridik

Witam! Czy ktoś podzieli się swoją opinią na temat pracy w Rehde i szkolenia w Szczecinie. Pozdrawiam Ridik

My

Nie polecam nikomu pracy a raczej wyzysku w tej firmie. Wyjeżdza się jako podwykonawca do Niemczech ( w moim przypadku był to weissenfels ) gdzie jest tam też 20 innych firm ( murzyny,bułgarzy itp. Mi to nie przeszkadzało ). Każdy każdego okrada. Mi po dwóch dnaich ukradli wszystkie trzy noże, dzień później włamanie do szafki wraz z kradzieżą kłódki a po zgłoszeniu do majstra powiedział że to twój problem.. Poje* i tyle. Niby 8 euro brutto.. Ta w snach. W miesiącu pracuje się około 230godzin. Wypłata - 1000 euro. wychodzi 5 na godzinę do ręki. Do pracy idzie się na 11 godzin z czego są trzy przerwy po 30 minut i nie są one płatne ( kobieta na szkoleniu BHP w Szczecinie mówiła że jedna przerwa jest płatna a co okazuje się znowu oszukali ). Tempo pracy normalne, jak to za granicą bez znajomości języka. Brygadziści ludzi poniżają, traktują ich gorzej niż śmieci! Nie polecam nikomu! Kurs w Górzycy wgl nie przypomina nic co ma być wspólne z pracą w DE. Normalnie wstyd!! Kazik w Górzycy mówi po tygodniu max dwóch każdy kto chcę na wniosek dostanie 300 euro zaliczki. Co się okazuje?? Po tygodniu z WIELKĄ łaską dają 25 euro! Totalny szczyt hamstwa! Sami złodzieje i oszuści! Praca nie jest na jedną zmianę tak jak każdy pierd*li! W poniedziałek np. idzie się na 4.00 a we wtorek na 7.00 Codziennie na inną godzinę! Lepiej trzymać się z daleka od tego!

Ja....
@My 18.04.2015 13:06

Witam powiedz w jaki sposób udało ci się odliczyć mieszkanie z podatku jak milex nie wystawia rachunków!!! tylko informacje że pobierają taką opłate....

On

Ja ci odpowiem jak jest na uboju,stawka 8 euro brutto /godzinę, wypłata zależy od ilości godzin , w granicach 1450 -1700euro,za mieszkanie płacisz 2euro za dzień czyli za miesiąc ok 60euro, które można odliczyć przy rozliczeniu steuerkarty czyli podatku.czy ciężko ?to zależy od tego czy jesteś przyzwyczajony do pracy , tempo pracy duże ale można się przyzwyczaić zależy od motywacji .na miszkaniu jest kilka osób i to od nich zależy i ciebie czy jest porządek czy syf .W sumie to najwięcej zależy od ciebie samego jak sięgam prowadzisz i wogóle.generalnie jak się nie zna języka to jest się skazany na pracę przez pośrednika ,co lepsze to pozajmowane .firma jak firma ale pieniądze są zawsze na czas ,to tyle w skrócie

Witam! Jest tam ktoś kto odpowie na moje pytanie? Pozdrawiam Ridik

Ridik

Witam. Mam pytanie do osób pracujących w millex w rhede. Czy tam jest naprawdę taki wyzysk? Jakie są zarobki na godzinę,ile godzin dziennie pracujecie.Jak wygląda sytuacja z zakwaterowaniem? PROSZĘ O POWAŻNE ODPOWIEDZI.

Ridik

Witam. Mam pytanie do osób pracujących w millex w rhede. Czy tam jest naprawdę taki wyzysk? Jakie są zarobki godzinę ile godzin dziennie pracujecie.Jak wygląda sytuacja z zakwaterowaniem? PROSZĘ O POWAŻNE ODPOWIEDZI.

bigos

Praca jak wszedzie nikt nikomu za darmo nie placi jest ciezko na pokojach jak sie dba to jest czysto do wszystkiego sie idzie przyzwyczaic to zalezy czy jestes poddatny na otoczenie jak jest ktos slaby na bol I psychike odradzam ale zawsze warto sprubowac (pozdrowienia dla calej zalogi ) ja przerobilem tam prawie 6 lat bylo mi ciezko ale cos trzeba robic dbajcie o zdrowie tam potrzebne jest pozdrawiam

haa

Wi - fi jak sobie narysujesz maja racje t traktuja i ponizaja czym my jestesmy ludźmi czy smiecmi lepiej te swinie traktuja niz ludzi

Krzychu

Ja niedługo wyjeżdzam właśnie do pracy ale do waisenfels. Wiadomo, kolorowo nie będzie jak to polak na emigracji ale gdzie w polsce tyle zapłacą? Jak ktoś ma problem z alkoholem bądź innymi używkami to takiego na zbity pysk powinni wywalać z pracy! Tak samo ludzi którzy siedzieli w pierdlu. Uważam że każdy powinien być dokładnie sprawdzony przed zatrudnieniem a nie zatrudnią typa co siedział 10 lat i strach z nim w pokoju mieszkać bo nie wiadomo co takiemu może odjebać.. Czy dobierać się będzie chciał ( słynne mydełko w pierdlu ) czy okraść czy zabić... Majster musi czasem się rozedrzeć. Jak będzie traktował ludzi jak [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] to go zwolnią bo swojego nie będą robić.

Zostaw opinię o Milex sp.zoo - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Milex sp.zoo