RWE Polska Spółka Akcyjna

Opinie o RWE Polska Spółka Akcyjna

Alicja

Gdyby ktoś chciał zdobyć trochę informacji o firmie, rekrutacji i pracy tam to zachęcam do zapoznania się z wywiadem dostępnym na gowork.pl z Dyrektorem Personalnym w RWE Polska Spółka Akcyjna RWE Polska S.A. (Innogy) https://www.gowork.pl/rwe-polska-spolka-akcyjna,1020593/wywiad,291

Alicja

Byłeś ostatnio na rozmowie kwalifikacyjnej w RWE Polska Spółka Akcyjna? Jak przebiegła? Czy coś szczególnie Was zaskoczyło? Może mielibyście jakieś rady dla potencjalnych kandydatów? Czekamy na Wasze opinie.

paradis

No to wysyłaj cv koniecznie @Dane. Pewnie widziałeś te wszystkie oferty, mi się najbardziej podoba na opiekuna klienta biznesowego, ale nie wiem co przypadnie tobie do gustu. Jeśli masz Min. 2 lata doświadczenia w aktywnej sprzedaży B2B to właśnie na to stanowisko możesz aplikować.

Zostaw opinię o RWE Polska Spółka Akcyjna - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie RWE Polska Spółka Akcyjna