Opinie o eon.pl/dla-domu - E.ON Polska S.A. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy E.ON POLSKA S.A.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w E.ON POLSKA S.A. o rekrutacji.

Branże: Handel, dystrybucja i przesył energii elektrycznej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o E.ON POLSKA S.A. w Warszawa

CCiG

Ccigzniwu robi reklamacje a my jako zespół musimy sprzątać ten (usunięte przez administratora) Poziom obsługi spraw poniżej zera, a zgodę jak zwykle wydają z góry. Nikt nas nie słucha.

PIP praca w BO niedziela.

Chyba trzeb zawiadomić PIP. Brak jasnych deklaracji odnosnie wypłaty za niedziele przepracowane. Zgodnie z prawem pracy, albo odbieramy ten dzien w tygodniu po przepracowanej niedzieli albo po. Skoro nie odebralismy to winni są nam to zapłacić . To nie jest sobota. To niedziela. Szok, że w tak dużej firmie o tym nie widzą. ak wynika z art. 15111 § 1 kp pracownikowi wykonującemu pracę w niedziele i święta pracodawca jest obowiązany zapewnić inny dzień wolny od pracy. Max do konca danego miesiąca. Za pracę w niedzielę pracodawca zobowiązany jest do udzielenia pracownikowi dnia wolnego w ciągu 6 dni kalendarzowych poprzedzających taką niedzielę lub następujących po niej. Jeżeli nie jest możliwe wykorzystanie dnia wolnego od pracy w zamian za pracę w niedzielę w tym terminie, dzień wolny powinien być wyznaczony do końca okresu rozliczeniowego. Dniem wolnym należy zrekompensować pracownikowi pracę w tym dniu w granicach dobowej normy czasu pracy, czyli do 8 godzin. Jeżeli okaże się, że nie ma możliwości odebrania dnia wolnego w zamian za pracę w niedzielę do końca okresu rozliczeniowego, wówczas należy wypłacić pracownikowi dodatek do wynagrodzenia za każdą godzinę pracy. Zgodnie z art 1511 § 1 kp dodatek za pracę w godzinach nadliczbowych w niedziele i święta przysługuje w wysokości 100% wynagrodzenia za każdą godzinę pracy.

Dorota B
@PIP praca w BO niedziela.

Nie wiem skad takie komentarze...ja tan jestem bardzo zadowolona. Kwestia zorganizowania sobie pracy...zarobki ok i premie.

Xx

Chciałam spytać jak wygląda praca jako przedstawiciel handlowy? Jak się prezentują zarobki? Czy z prowizji faktycznie da się zarobić ładną sumę? Jakie jest podejście do pracownika?

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w innogy Polska?

A

Jaki dział?

Product Owner

Równiez rekruterka spóźniona i skład inny niż w mailingu. Dodatkowo była jedna osoba więcej więc skład 3 osobowy: rekruterka, przyszła szefowa i jakiś pracownik (chyba po to by tłumaczyć załodze o czym mowie). Spotkanie trwało godzinę, większość czasu standard - powiedz o sobie, parę pytań na temat ogólnej wiedzy projektowej, zero scenek sytuacyjnych (nie wiem na czym podejmowali decyzje) i na końcu opowieści o firmie. Zostało mi przekazane że oczywiście feedback otrzymam i informacje co dalej, jednak minął miesiąc i cisza. Później zdziwienie że branża się śmieje z hr i IT rekrutow, jak nie dość że niepoważnie podchodzą do rekrutacji to jeszcze do samych wyników.

J/w

logo firmy Elektronik / Mechatronik
Ludwigsfelde
BERGMAN Deutschland GmbH
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
pracujący

jak ktoś już napisał niżej... układy, układziki i kolesiostwo ;) awanse po znajomości... jeśli nie wchodzisz przełożonym w cztery litery to nie miej co do firmy dużych oczekiwań ;)

Jeszcze pracująca

Nie polecam pracy w Innogy w BO. Menadżerka nie ogarnia szkoleń dla nowych pracowników po kilku dni szkolenia każe siadać i robić zadania na bardzo wysokim poziomie.. dramat..

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w innogy Polska?

Kejti

Po 3 umowie na czas określony. czyli za jakiś 1-1,5 roku.

Rere
@Kejti

Proszę nie wprowadzać w błąd, obecnie umowa na czas nieokreślony przechodzi po 33 miesiącach pracy - nie ma znaczenie która to umowa.

E.

Ja dostałam od razu po okresie próbnym :)

Janusz

Ja dostałem po pół roku. I tylko dlatego że zmieniłem dział na bardziej "kluczowy" :)

magola

Witam Wszystkich, NIE polceam nikomu firmy Innogy!!! To banda (usunięte przez administratora) nie mozna nic załatwić z nimi. Nic zmienic w umowie, z nikim porozmawiać! W dobie pandemii mają swoich kleintów w (usunięte przez administratora)! To skandal gdzie ludzie bankrutują, tracą pracę a oni naliczaja od czapy jakie zaliczki kolosalne i każą płacić!!! za nic!!! gdzie dużo niższe są od zużycia!!!!! a jeśli się nie zapłąci to wyłączaja prąd!!!! (usunięte przez administratora)

Abc

Dzień dobry, czy ktoś mógłby wypowiedzieć się na temat pracy w windykacji na ul. Nieświeskiej? Ponadto interesują mnie informacje dotyczące godzin pracy, długości umów i czy rzeczywiście tak łatwo jest uzyskać premie? Jeżeli jest tu ktoś kto wie coś na ten temat to bardzo proszę o więcej informacji :)

smref

czy wiecie że innogy (co za nazwa) 8 dnia po poprzednim miesiącu nie ma jeszcze na swojej stronie faktury do pobrania !? i ona chwali sie że jest w 21 wieku, chyba przed chrystusem! prędkość światła mnie pobija na cztery łopatki dwie nogi i małego !

Aplikant

Jak się pracuje w salonie na złotej? Warto aplikować?

Sesese

Gdzie znajdę oferty pracy kasera - przy przyjmowaniu wpłat/rachunków? Jakie jest mniej więcej wynagrodzenie na tym stanowisku?

Nie polecam pracy w sprzedaży i obsłudze klienta. Szczególnie nie polecam pracy z liderami i koordynatorami. Nie wiem skąd ,,tacy ludzie" się biorą..?!

Krzysztof

Śmieszni i niekompetentni managerowi, ostatnio przełożony mówi do mnie: ,, nie będę brał udziału w spotkaniu bo nie wiem o co tam chodzi". Kompromitujące.

Helmut

Szefostwo nie zna się na systemach informatycznych , zastanawia mnie jedno jak oni są zatrudniani ??? czy ktoś jest w stanie mi odpowiedzieć , na pewno kolesie . Jak długo będzie to trwało że tacy ludzie piastują stanowiska dyr , zastanawia mnie jedno czy Niemcy właściciele tego nie widzą przecież ci ludzie to zarabiają pobory za nic , Poważna szanująca się firma by nie zatrudniła takich DYR , Nie po to płacimy pieniądze za energię itp żeby tacy ludzie byli dyr firm ,,

Krzysztof

Zdecydowanie nie polecam pracy na ul. Towarowej

Xxxxx

Potwierdzam, specjaliści z zespołu na dole tragedia. Będę ciągle pretensje bez uzasadnienia i wymagania które wykraczają poza obowiązki nikt wyżej z tym nic nie robi , masz coraz więcej obowiązków , praca wygląda inaczej niż na rozmowie kwalifikacyjnej. Dramat, trzeba dobrze wchodzić w tyłek aby mieć dobrze . Odczuwasz pogardę jaka darzą cię przełożeni. Po tej pracy mam tylko głęboka depresję x która nie daje sobie rady

Raff
@Xxxxx

Niestety to wszystko prawda. (usunięte przez administratora). Ale głowa do góry, jak nadal tam pracujesz to szukaj innej i rzuć te robotę w diabły. Nie ma czym i kim się przejmować A tym bardziej popadać w depresję. Ewentualnie złożyć zawiadomienie do Pipu. Powodzenia

Zdecydowanie nie polecam pracy w innogy. Managerowie i ich kwalifikacje pozostawiają wiele do życzenia - czy oni sami nie wiedzą po co tam są. Zatrudniają jakiś głąbów..

Marcin@

Nie polecam pracy w innogy, krętactwo, kłamstwo, układy. Śmieszni menagerowi których kompetencje pozostawiają wiele do życzenia.

Rozczarowana

Call center w Warszawie jest słabo zarządzane... Ostatnio pali się nam na lini i jedna z przyłożonych straszy w mailu kodeksem pracy ludzi w zespole. Ze zleci nadgodziny i ma do tego prawo. Nikt nie ma 10 lat i każdy wie co to kodeks prscy ale każdy też wie co to L4. :) więc takimi mailami że straszeniem daleko nie zajedzie... Lepiej prosić niż straszyć to taka mała rada. Do tego specjalisci obsługują połączenia śmiech na sali, a jaki przykład dadzą koordynatorzy? Czemu nie odbierają skoro wynik jest słaby? Przykład idzie z góry.

Hmm

Brawo za kolejny nienawistny komentarz w sieci :/

To jest portal gdzie można napisać opinie na temat pracodawcy. I bardzo dobrze. Ludzie mają prawo wiedzieć. Nie żaden hejt. Nie pisz że jak nie pasuje to żeby się zwolnić bo nie masz innych argumentów. Niech zwolnią się ci, którzy nie nadają się na stanowisko lidera czy przełożonego.

Ja bym na Twoim miejscu się trochę opanował z tymi komentarzami. W necie nic nie ginie... A z tego co wiem to, za takie teksty jest paragraf. Po IP można wszystko sprawdzić. Jeżeli masz twarde dowody to ok. Ale jeżeli ich nie masz... To hmm.. Poza tym czemu wypowiadasz się za cały zespół?? Tylko Tobie ciągle coś nie pasuje... Jak zawsze.

Wiola
@Monika

A ty masz argumenty?! Nie sądzę. Tak. Tu można napisać opinie o pracodawcy, ale ty nie piszesz opinii, tylko wylewasz jad. Słabe to. Wypowiadasz się za cały zespół, też słabe. Wiesz co? Masz duży problem z sobą i wprowadzasz kwas w zespole. Masz problem to pogadaj z kimś wyżej bo to piszesz i robisz jest bardzo słabe.

maciekk
@Wiola

Przeczytałaś że zrozumieniem? Chyba nie. Ja nie widzę żeby w tej opinii była wypowiedź za cały zespół tylko indywidualna, nie widzę też wylewania jadu tylko zwykła opinia na temat przełożonych. Ma prawo napisać taką opinię skoro tak twierdzi? MA. A może Ty masz problem? Może ta opinia dotyczy Ciebie??

Zostaw merytoryczną opinię o E.ON POLSKA S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w E.ON POLSKA S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy E.ON POLSKA S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 90.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w E.ON POLSKA S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 71, z czego 5 to opinie pozytywne, 48 to opinie negatywne, a 18 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy E.ON POLSKA S.A.?

Kandydaci do pracy w E.ON POLSKA S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

E.ON POLSKA S.A.