Opinie o Wilsons Nieruchomości Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Wilsons Nieruchomości Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Wilsons Nieruchomości Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wilsons Nieruchomości Sp. z o.o. w Warszawa

Elżbieta Nowy wpis

Bardzo polecam firmę ,pracowałam ponad 4 lata, jakość świadczonych usług na najwyższym poziomie.Świetny i zgrany zespół. Pomoc ze strony kierownictwa na każdym etapie. W firmie panuje przyjazna atmosfera.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 60 dni.

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Wilsons Nieruchomości Sp. z o.o.?

Jan Domzalski Nowy wpis

Świetne miejsce pracy dla doświadczonych pośredników jak i osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z branżą nieruchomości. Zgrany zespół doświadczonych pośredników oraz kadry kierowniczej jest pomocny na każdym etapie współpracy i pozwala na pokonywanie wszystkich trudności pojawiających się przy prowadzeniu transakcji. Cieszę się, że tu trafiłem, bardzo polecam biuro Wilson’s Nieruchomości!

Edyta Nowy wpis

Wielokrotnie współpracowałam z Panią Martą Widła, która za każdym razem kompleksowo i profesjonalnie zajęła się moją sprawą. Asystentka p. Marty - P. Daria Zielińska również bardzo pomocna i zaangażowana. Obie Panie poświęciły dużo swojej uwagi mojej sprawie.

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Wilsons Nieruchomości Sp. z o.o.? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Agent ds. Nieruchomości Mieszkaniowych lub Komercyjnych.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.

Katarzyna

Pani Agato, Nie ukrywam się. Posługuję się swoim prawdziwym imieniem. Jestem byłym klientem firmy. Szkoda, a może i nie. Bardzo się cieszę, że Państwo czujecie się w firmie bardzo swobodnie. Z mojej perspektywy jako klienta (może dobrze, że już byłego) taki obrazek zamiast "dzień dobry" pozostawia wiele do myślenia. Pozdrawiam i życzę dalszej swobodnej pracy.

Sylwia Dobosz

Moja przygoda z Wilsons Nieruchomości trwała dwa lata. Świetny czas, cudowni ludzie i profesjonała ekipa. Zabieram stąd masę doświadczenia, wiedzy i przyjaźni. To miejsce, które dba o partnera w biznesie ale i pracownika. Elastyczny czas pracy, otwartość i motywacja, to elementy które cechują Wilsons Nieruchomości.

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Wilsons Nieruchomości Sp. z o.o.?

Z ogromną chęcią zostawiam tutaj pozytywny komentarz! W Wilsons Nieruchomościi panuje bardzo rodzinna i przyjazna atmosfera. Wszyscy są pomocni także merytorycznie nikt nie zostanie sam . Można zarobić naprawdę fajne pieniądze tylko trzeba chcieć!:) Od początku przejrzyste zasady ,więc niczym nie będziecie zaskoczeni . Ps. Jest pyszna kawka z ekspresu ;) Niestety ,przez sprawy rodzinne ,musiałam chwilowo zakończyć współpracę, ale jak będę miała możliwość to na pewno wrócę. Polecam tą pracę dla ludzi zaangażowanych !

M.G.

Pracuję w Wilsons Nieruchomości od kilku miesięcy i mogę szczerze polecić każdemu, kto albo szuka pierwszego doświadczenia w świecie nieruchomości (także tych komercyjnych), albo chce się w tym temacie rozwijać. Firma inwestuje w szkolenia pracowników, podchodzi do nich również bardzo indywidualnie. To czym kieruje się ta firma, to stworzenie rodzinnej atmosfery, pełnej szacunku i wzajemnej pomocy. Pozdrawiam

@M.G.

Szkolenia są płatne w tej firmie ?

Niedawno zakończył się proces rekrutacyjny na stanowisko Trener Sprzedaży w firmie Wilsons Nieruchomości Sp. z o.o.. Czy wie ktoś, jakie mają oczekiwania wobec kandydata?

A.

Pracuję tutaj od kilku miesięcy i mogę naprawdę polecić każdemu:) Rodzinna atmosfera w zespole, ludzie są otwarci, a podejście właścicieli do pracowników mega ludzkie:) Cieszę się, że tu trafiłam, polecam każdemu!

Jeszcze nowa

Pracuję tu od 6 miesięcy. Warunki, jakie ustalaliśmy są spełniane. Z dwóch stron:) Pewnie dlatego jestem zadowolona i pozytywnie widzę tę firmę. Jeśli znajomi mnie pytają, czy polecam - jak najbardziej. Od przyszłego tygodnia będzie tu pracować moja znajoma. O czymś to świadczy:)

Kkkkkkk

Kompletny brak profesjonalizmu i poszanowania czyjegoś czasu.

Grzegorz
@Kkkkkkk

Możesz dokładniej opisać sytuację? Widzę że jesteś rozgoryczony więc może wyjaśnisz co się stało?

Iron
@Grzegorz

O rozmowę chodzi?

VIN

Fajnie że zachwalacie tak tą firmę, ale jak dla mnie, można tylko się domyślać kto jest ich autorem. Jak dla mnie praca Doradcy ds. Nieruchomości bez wynagrodzenia zasadniczego, na UZ i jeszcze wymóg używania własnego auta dla celów firmowych jest nie fair wobec pracownika, ale niestety legalna wg. polskiego prawa. Co świetnie obrazuje artykuł poniżej. https://poradnikprzedsiebiorcy.pl/-czym-jest-wynagrodzenie-prowizyjne Taki rodzaj "zatrudnienia" może skutkować tym że przepracujemy pewien okres czasu bez wynagrodzenia tj. za darmo a nawet możemy ponieść spore straty i wyjść na minus (czyt. używanie własnego środka transportu do celów wykonania zlecenia, tj. paliwo, serwisy, mandaty itp.). Praca doradcy ds. nieruchomości w firmie Wilson nie gwarantuje absolutnie dochodu, może być on jednak spory a może też go nie być wcale. Ja osobiście twierdzę że każdy kto podejmuje zatrudnienie, bez znaczenia jakiego rodzaju, musi mieć zagwarantowane wynagrodzenie i nie może pozostać w sytuacji w której idąc do pracy nie wie czy dziś zarobi czy spędzi czas w pracy za darmo a taki model "zatrudnienia" oferuje Wilson.

@VIN

Jeśli dobrze rozumiem, to dla Ciebie problemem w Wilsons Nieruchomości było to, że musiałeś korzystać z własnego samochodu. A czy pracodawca nie oferuje jakichś dopłat do paliwa? Pytałeś o to np. w administracji czy u kierownika?

VIN
@Anna

Ten "pracodawca" nie oferuje nic, tłumacząc że każda agencja nieruchomości działa w ten sam sposób co jest nieprawdą. Problemem jest bardziej złożony. Wykonywanie pracy na poczet pracodawcy przy wykorzystaniu własnych narzędzi, tj. samochodu, laptopa, tel itp. jest już samo w sobie nie profesjonalnym podejściem do pracownika, do tego dochodzi brak wynagrodzenia podstawowego. Wychodzi na to że Wilsons działa na zasadzie "jak dla nas zarobisz to my odpalimy ci od tego działkę" ale to ty ponosisz koszty z tym związane. Poza tym w ogłoszeniu pisali nieprawdę, bo inne miasto było w ogłoszeniu a przez tel dowiedziałem się że biuro jest w kompletnie innym mieście.

Agnieszka
@VIN

Firma jest zachwalana bo jest to zgodne z prawdą:) Natomiast ta opinia raczej pochodzi od byłego pracownika który nie był wstanie nic zarobić. Pracowałam w niejednej agencji i wszędzie były te same zasady - prowizja, nigdzie nie było podstawy. Zasada lepiej ponarzekać niż pracować chyba w żadnej branży się nie sprawdzi. Powodzenia!

Dariusz

Wpolpraca z Wilson's...polecam. Swietni ludzie na ktorych zawsze mozna liczyc. Jasne zasady rozliczen. Biuro tuz przy metrze Swietokrzyska i rodzinna atmosfera mozna powiedziec,chociaz w rodzinie roznie bywa, wiec moze to nie do konca dobre okreslenie :) Tak trzymajcie!

Robert Matecki

Pani Anastasiia Markocka mój doradca i osoba prowadząca proces wynajmu , z czystym sumieniem można polecić ,kompetenca , sumienność i kontakt zawsze na najwyższym poziomie. Serdecznie polecam moja sprawa została pięknie doprowadzona do podpisania umowy.

Współpracuję z Wilson's Nieruchomości do 2013r. WIdziałem lepsze i gorsze chwile, ale cały czas idziemy do przodu i się rozwijamy. Ogromny plus za stabilne warunki współpracy i bardzo dobre warunki lokalowe. Super, że udaje się utrzymać fajny zespół doświadczonych pracowników co w tej branży nie jest łatwe. To, że nie brakuje osób pracujących tu wiele lat świadczy, że firma jest godna polecenia. Plus za płaską strukturę, która pozwala szybko przezwyciężać wszelkie przeciwności.

Praca w pośrednictwie obrocie nieruchomościami jest specyficzna i na pewno nie każdy się do niej nadaje. Zdecydowanym osobom szczerze mogę polecić firmę Wilosons jako doskonałego pracodawcę, gdzie odnajdziemy wspaniałą, rodzinną wręcz atmosferę i chęć wsparcia czy motywacji na każdym korku. Przełożeni starają się by nie było zbędnego zhierarchizowania stanowisk oferując wzamian partnerstwo, cechujące się uczciwością i przejrzystością.

Honorata
@Michał

Dobra atmosfera i wsparcie od przełożonych brzmią bardzo zachęcająco. Właśnie byłam ciekawa, jak się pracuje w Wilsons. A powiedz, na czym konkretnie polegała Twoja praca?

Filip

Podpowiedzcie na jakich zasadach opiera się pracy/współpraca?

Do Wilson's Nieruchomości przeszedłem kilka lat temu. Początkowo miałem obawy o warunki pracy i klientów, ale teraz wiem, że to była dobra decyzja. Głównym atutem jest dla mnie duża samodzielność i swoboda. Sam umiem organizować swoją pracę i tutaj mam takie możliwości. Na plus przemawiają też warunki lokalowe. Biuro w samym Centrum jest wygodne dla klientów. Na pochwałę zasługuje też stabilność warunków finansowych. Wcześniej pracowałem w 3 firmach, w których zasady zmieniały się co kilka miesięcy. Tutaj na przestrzeni 5 lat była jedna delikatna zmiana. Jakbym miał na siłę szukać minusów to byłby to brak benefitów ale dzięki współpracy z tą firmą stać mnie na kupienie ich samodzielnie.

Zostaw merytoryczną opinię o Wilsons Nieruchomości Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Wilsons Nieruchomości Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Wilsons Nieruchomości Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wilsons Nieruchomości Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 6 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Wilsons Nieruchomości Sp. z o.o.
  • Świętokrzyska 20 lok. 311
    00-002 Warszawa

Wilsons Nieruchomości Sp. z o.o.