Opinie o Tauron Sprzedaż Gze Sp. z o.o. w Gliwice

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Tauron Sprzedaż Gze Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Tauron Sprzedaż Gze Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Handel, dystrybucja i przesył energii elektrycznej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tauron Sprzedaż Gze Sp. z o.o. w Gliwice

Były pracownik Nowy wpis

Praca w Tauronie to do teraz koszmar wielu z nas. Zaczynajac prace byłem bardzo zadowolony i nastawiony na długą współpracę. Wszystko wyglądało kolorowo. Pierwsza lampka zapaliła się kiedy dostałem informację ,,osoby do 26 roku życia dostają mniej, żeby osoby powyżej nie były poszkodowane”. Informacje o przedłużeniu umowy dostaje się dosłownie w ostatnie dni pracy i to jeszcze na zasadzie ,,wiesz co, mam przykrą informację.. zostajesz”. Team leader który dostał swoje stanowisko za wchodzenie w (usunięte przez administratora) przełożonym stosuje (usunięte przez administratora) wobec swoich podwładnych podczas kiedy inni team leaderzy śmieją się z tego. Zwalniają ludzi od tak, niezależnie od tego czy są dobrymi pracownikami czy nie. Jeśli lubisz się podlizywać i jesteś wyuczony w udawaniu że śmieszą cię czyjeś żarty to jest to praca dla ciebie. Nie polecam nikomu normalnemu. Od momentu zakończenia pracy w tym miejscu w końcu czuję spokój

Blanka Nowy wpis

Hej, widziałam, że jest dostępna oferta dla specjalisty ds. wsparcia obsługi klienta. mam już doświadczenie z podobnej funkcji i zainteresowały mnie te widełki placowe mieszczące się pomiędzy 5 200 a 7 000 zł. przy jakich warunkach można mieć ten górny próg?

Stary Nowy wpis

Nie mogę odnaleźć numeru telefonu na stronie, nie mają widać ochoty na informowanie klientów.

Wanda

Piszecie, że zatrudnianie się przez agencje nie jest najlepszym pomysłem. A da się zdobyć umowę bezpośrednio od Taurona, bez pośrednictwa agencji?

Zosia
@Wanda

Teraz zatrudniają przez inną agencję i warunki są dużo lepsze niż wcześniej. Polecam

Jolanta
@Zosia

Co jest konkretnie lepszego? Możesz wymienić te rzeczy?

Ola Nowy wpis
@Jolanta

Dużo lepsza kasa

Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w Tauron Sprzedaż Gze Sp. z o.o. na stanowisko Specjalista ds. Sprzedaży Stacjonarnej? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.
logo firmy Elektronik / Mechatronik
Ludwigsfelde
BERGMAN Deutschland GmbH
Leszno
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
Jeszcze neutralna

Cześć, Czy po 3 miesiącach umowy próbnej na infolinii sprzedażowej przedłużają umowę komukolwiek czy robią rotację pracowników?

@Jeszcze neutralna

Nie robią rotacji. Przedłużają tym co chodzą do pracy, starają się i mają wyniki. Jak ktoś połowę próbnego nie chodzi do pracy to mogą nie przedłużyć

Natalia
@Monika

Dzięki za info. Boję się że niespodziewanie stracę pracę mimo właśnie obecności i wyników.

Karo
@Natalia

Nie, nie. Oni są bardzo w porządku

Mnie tylko zszokowało ze Tauron zatrudnia do obsługi klienta poprzez agencje Gallup. Wynagrodzenie UWAGA !!! 2300 netto - w ogłoszeniu piszą ze atrakcyjne wynagrodzenie! Czujecie to ??? Możesz dostać premie 500 jak nie chorujesz i zrobisz wyżyłowany target ! Musisz podpisać umowy z klient tami na energie i gaz. Twoje rozmowy sa audytowane więc nawet jeżel;i zrobisz jakimś cudem ten target to uwalą cie na audycie. Wiec powodzenia i omijać szerokim łukiem

Iwona Sz.

Nie polecam. Zbyt dużo układów i układzików. To firma rodzinna ale w negatywnym znaczeniu. Po prostu wykonujesz robotę za zatrudnioną rodzinę przez kogoś na górze. Trzeba szukać nowej pracy

Justyna
@Iwona Sz.

@Iwona Sz. korzystałaś z Formularza Zgłoszenia Nadużycia? Czy to coś dało? Pytam, bo teraz Tauron szuka do Gliwic administratora SAP i widzę w ogłoszeniu bardzo bogaty zestaw benefitów. Chętnie się dowiem, czy działają tam mechanizmy takie, jak formularz.

Obsługa Klienta
@Iwona Sz.

zgadzam się ! jest to prawda. Sylwia zatrudniła swoją siostrę i jest jej TL - przypadek ? nie sądze

Obsługa Klienta

W Obsłudze Klienta jesteś zatrudniony przez formę Gallup czyli nie masz żadnych benefitów jak pracownik Taurona. Umowa o prace i na rękę 2300 netto. Możesz dostać premie za target, którego nie zrobisz bo jest niemożliwy. Na wyjście na przerwę do kibla musisz mieć zgodę TL, który Ci jej udziela jak do niego napiszesz na Timsie. Jeżeli pójdziesz do kibla bez otrzymania zgody a Pani Kasia P. to zobaczy to lecisz na dywanik. I niech nie piszą o możliwości awansu! bo obcy z ulicy jej nie otrzyma. Prawda siostro TL Sylwi ???

Weronika

Cześć, zauważyłam, że firma ostatnio dodała ogłoszenie o pracę na stanowisko Elektromontera Sieci WN. W ogłoszeniu jest napisane, że docelowo można liczyć na umowę o pracę na czas nieokreślony. Po jakim więc czasie można się jej spodziewać? Po roku? Jakie macie w ogóle doświadczenia z pracy na takim stanowisku w firmie?

Zostaw merytoryczną opinię o Tauron Sprzedaż Gze Sp. z o.o. - Gliwice

• Jak się pracuje w Tauron Sprzedaż Gze Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Tauron Sprzedaż Gze Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tauron Sprzedaż Gze Sp. z o.o.?

Tauron Sprzedaż Gze Sp. z o.o.
  • Barlickiego 2
    44-100 Gliwice

Tauron Sprzedaż Gze Sp. z o.o.