FHU SUNEXPERT

Zabrze

Opinie o FHU SUNEXPERT

konsultantka

Szanowni Państwo, Otóż pracowałam w tej firmie niedługo, jednak swoje zobaczyłam i miałam okazję ocenić. Dużo przemyśleń najłatwiej będzie ująć w punktach: - atmosfera: stała ekipa jest niesamowita. Panie pracujące tam po kilka lat są świetnymi motywatorami. Kiedy widzisz kartki wypełnione po brzegi umówieniami - siadasz na tyłeczku i umawiasz, bo wiesz, że da się. Dużo humoru i rodzinnych opowieści - jakoś trzeba sobie urozmaicić monotonną pracę, jednak udaje się to. Co do biura i szefostwa: choć bywały małe nieporozumienia, trzeba wziąć pod uwagę, że to też ludzie. Mogą mieć gorszy dzień, a prowadzenie firmy w dzisiejszych czasach nie jest łatwe. Polecam czasami tylko słyszeć, nie słuchać, bo za kilka minut sprawa nie będzie miała większego znaczenia i znów będzie wszystko okej. - wypłata - umówisz zgodnie z zasadami - masz pieniążki. Tutaj, faktycznie, jest kwestia zwrotów, ale na to nic nie poradzisz. Wydaje mi się, że stawki za jedno umówienie celowo są tak wysokie, by pracownikom zrekompensować błędne umówienia - "nie z ich winy". Warto pamiętać o terminie wypłacania należności - zapytaj o to na rozmowie. Pierwszy miesiąc trochę boli, jednak później naprawdę widać możliwość świetnego zarobku. A, wypłata zawsze na czas. Przy odbiorze widać, że szefostwo uważa, że te pieniądze należą Ci się jak psu buda na zimę :P Sama je wypracowałaś. Oni mają zysk - Ty też go masz. - umowa o pracę - na początku masz umowę 5 dniową. Przede wszystkim masz sprawdzić, czy w ogóle kwestia umawiania spotkań Ci leży. Jaki byłby sens podpisywania umowy o pracę od razu, bez przepracowania na tym stanowisku nawet tygodnia. Serio, to duży plus. Później z tego co wiem, jest umowa zlecenie na 3 miesiące, a potem możesz się spokojnie umówić z szefem na umowę o pracę. Ma ona swoje warunki, jednak są tacy, którym na tym zależy i właśnie na takich zasadach pracują. O to też warto zapytać. - godziny pracy - nie zawsze jest to praca poniedziałek-piątek, od 8-16. Szefostwo jednak pod sam koniec mojej "kariery" w tej firmie starało się coś zrobić z tym fantem. W związku z niedużym zespołem, oczekiwane jest, byś nie pracował tylko dla zarobku, ale także dla firmy. W związku z tym, że mogę już bez żadnych konsekwencji napisać co myślę, mała wiadomość dla Was i dla szefostwa. 1. Drodzy użytkownicy - idźcie na rozmowę, nie bójcie się zapytać o każdy najmniejszy szczegół. Firma ma swoje zasady, jeśli będą wam odpowiadać, możecie zarobić naprawdę dobrą kasę. 2. Szanowni Państwo, macie świetną ekipę - po prostu nigdy o tym nie zapominajcie, bo rotacja będzie zawsze, a wasi pracownicy budują nie tylko atmosferę, ale też jakość i opinię o waszych usługach na rynku. Gdyby ktoś pytał: odeszłam z firmy, bo siedzenie 8h na pupie, to nie mój styl pracy. Marzyłam, żeby rozwijać się na swoich zasadach. To tyle.

pip

Ciekawe kto pracuje tak kilka lat , ja tam kilka miesiecy pracowałem, i nie spotkałam osoby która by tam była dłuzej, oprócz właścicieli

już były na własne życzenie :)
@pip 03.07.2014 23:54

hahahaha PRAWDA !!!!!! Ciągłe rotacje. To świadczy raczej na niekorzyść pracodawcy :) (usunięte przez administratora)Lepiej omijać z daleka

;p

Warto dodać dobrą opinię nt firmy Sunexpert ponieważ bardzo mocno wzrosły zarobki za umawiane spotkania dla pracowników firmy. Stawki sięgają nawet 20 zł za jedno spotkanie jakie umówisz ! Krótko mówiąc warto pracować i zarabiać, firma Sunexpert po prostu przykłada dużą moc do tego aby na rynku zaistnieć jeszcze bardziej w branży , i udaję się to! Dziękuję ;p

Pracowałam - zrezygnowałam

A Wy ciągle swoje. Tak trudno zrozumieć, że każdy pracownik moze mieć inne odczucia i inne zdanie na temat pracy u Was. Idealnie nie jest nigdzie, ale Sunexpert ma wyjątkowo wielkieee ego. Gdyby rzeczywiście było tak suuuper jak usilnie staracie sie tu wszystkich przekonać, nie musielibyscie tu codziennie zaglądać i naprędce usuwać niewygodne komentarze. Bardziej wiarygodną firmą jest ta, która ma negatywne opinie (i ma je w nosie) niż taka która ciągle się tłumaczy i wykłóca o swoje racje. Lekko żałosne jest to, że Wy ciągle sie tu wypowiadacie niż fakt, że robią to Wasi byli pracownicy. Ludzie potrafią czytać ze zrozumieniem i widzą zapewne te luki w konwersacjach czyt. usunięte komentarze. Gdybyście nie mieli nic do ukrycia nie usuwalibyscie ich. Bo po co. Dobra firma sama sie obroni, płacąc na czas i godziwie traktując ludzi. Nie potrzebuje do tego bandy adwokatów piszących tu na rozkaz szefa. Takie praktyki osobiście pamiętam. "Napiszcie jakąś pozytywną opinie" K.Kalus :-) widać też gołym okiem, które komenatarze faktycznie pisał zadowolony pracownik, a które w kółko te same osoby z SE :) na pożegnanie - nie jesteście tak cwani i inteligentni jak Wam sie wydaje. Pozdrawiam

Alicja

@Ruda dzięki za odpowiedź. Rozumiem, że praca godna polecenia dla młodych osób, tych którzy studiują. Może jest jakiś student, który wyrazi swoją opinię o pracy w firmie FHU SUNEXPERT? Czy można liczyć na elastyczne godziny pracy?

Ruda
@~dona 15.10.2017 17:10
Trudno, żeby na umowę o pracę nie pracować 8 godzin dziennie!!!!!!Natomiast na umowę zlecenie Zleceniobiorca ustala godziny pra...

A Polska druzyna wygra MŚ :-)

ktoś nie wart pracy dla mgr K.
@Alicja 05.10.2017 13:35

hahahahahahahahahaaha. NIE MA W TEJ FIRMIE ELASTYCZNYCH GODZIN PRACY !!!!!!!!!!!! WSZYSTKO NARZUCONE PRZEZ WIELKIEGO SZEFA

Opinia

Tak ! Sunexpert grozi im Śmiercią jak nie beda pracować hehehehe WIdać że niektórzy mają nudne życie i cieszymy sie że dla nich jest nasze TAK CIEKAWE Dziękujemy Wam :-))) Pozdrawiamy serdecznie

Opinia

Oczywiście że są elastyczne godziny pracy przy umowach zlecenie - takie też firma Sunexpert posiada i oferuje. Jednak to rozwiązanie dla studentów i Sunexpert to praktykuje. Z kolei ponad połowa umów na dziś dzień to już umowy o pracę - podstawa plus spore prowizje. Firma mocno się rozwija organizując kampanie dla firm zewnętrznych , stałe kontrakty jak i od roku Sunexpert montuje PV .

Alicja

Zachęcam wszystkich forumowiczów do przeczytania wywiadu z Konradem Kalusem Właścicielem firmy FHU SUNEXPERT, który znajdziecie na stronie http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,843981,wywiad-konrad-kalus @On mlodyprzypominam, że na forum nie możesz obrażać nikogo. Zapoznaj się z regulaminem forum, który znajdziesz tutaj http://www.gowork.pl/regulamin

Alicja

@Wiecie kto jestem moderatorem forum GoWork.pl jestem tu po to aby wam pomóc i dowiedzieć się jak najwięcej informacji o pracy w firmie FHU SUNEXPERT. Czy ktoś podzieli się swoimi doświadczeniami związanymi z pracą w tej firmie?

Alicja

@J możesz coś więcej napisać o pracy w FHU SUNEXPERT, dlaczego polecasz? @;prozumiem, że premie mocno podskoczyły. A jeśli chodzi o podwyżki to czy jest jakaś szansa aby dostać? Aktualnie rekrutują na stanowisko Pracownik Biurowy. Ktoś składa cv?

Asia

Dokładnie !!!!!!!

Alicja

@J dobrze, że o tym mówisz. Możliwość rozwoju pracownika to dla niektórych decydujący czynnik przy wyborze nowej pracy. Może powiesz coś więcej? Czy są organizowane imprezy integracyjne? Jak z benefitami?

P
@Alicja 09.03.2017 13:53

Są imprezy ale głównie jest zadbanie o pracownika na tym etapie żeby zawsze miał na czas wypłatę! Firma mocno się rozwija i warto podjąć u nas pracę jeśli oczywiście się nadajesz ... Pracowniczka

J

POLECAM TĄ FIRMĘ. MOCNO SIĘ ROZWIJA NA RYNKU. I CO WAŻNE SĄ DUŻE MOŻLIWOŚCI ROZWOJU PRACOWNIKA! J

red

Umiejętność sprawnego działania jest czymś oczywistym, zwłąszcza, że kadra docenina pracownika na każdym poziomie, a wypłata?

IGA

Pracowałam w tej firmie i mogę potwierdzić że można zarobić dobrą kasę, a ponadto obecnie można szybko awansować i dostać umowę o pracę na pełny etat. Będę się starć o powrót, bo rozstałam się w przyjaźni.

Ta firma nauczyła także mnie podejścia do życia ... Pracowałam, zrezygnowałam, dziś wiem , że nigdzie tak jak u Pana Konrada nie zarobie, ale kto wie, może kiedyś jeszcze będzie okazja! Potwierdzam, że ta firma ma możliwości i to ogromne. A wiele ludzi tego nie wykorzystało. Pracownik

Donocik

Wienio, teraz jestem staszym doradcą klienta, mam 3-3.5 tysiąca. I nie pracuję na budowie. Chcesz potwierdzenie z konta bankowego, jeśli nie wierzysz ? Doświadczenie, które zdobyłem z Panem Konradem w Sun-Expert dzisiaj owocuje dobrymi zarobkami. I szczerze? Tak jak kiedyś byłem na w/w wściekły, zły i w ogóle... tak dzisiaj jestem mu wdzięczny za przekazaną wiedzę i możliwość zdobycia doświadczenia. Bujaj się.

trtrtr

ja widziałem że firma FHU SUNEXPERT szuka telefonicznego doradcy klienta w Zabrzu, może warto spróbować

robert

ktos tu nie zrozumiał komentarza Do.no.cika ... A po drugie na budowie jest inaczej w sensie nie znaczy to w najmniejszym stopniu , że ciężko!!! praca w CC jest jedną z cięższych prac , ale rzeczywiście na budowie są urozmaicenia wśród " fachowców " :)))

karol

Także polecam firma poszerza się o kolejny dział, pracuje tam moja znajoma SK :-) chwali sobie , sam idę na rozmowę a jeśli chodzi o pracę dorywczą hmm fajnie ,że dorywcza praca = dużo ponad 2 tys / 3 tys zł. Serdecznie pozdro

Lipek

Odnosząc się do powyższych komentarzy także polecam gorąco pracę w Sunexpert. Też natknąłem się na ogłoszenie. Prowadzą rekrutację gdyż dział się poszerza ..

Do.no.cik no.1

Moi mili, TRZEBA DOJRZEĆ do tego by W OGÓLE podejmować działania, JUŻ NIE MÓWIĄC O realizacji tych działań, czy to w życiu prywatnym, czy zawodowym. Nie ma sensu się licytować kto ma rację, bo TAK PO PROSTU JEST - TRZEBA DOJRZEĆ do pewnych rzeczy i nie ma na to mocnych. To, co na pisałem powyżej traktuje o WSZYSTKICH TYCH piszących komentarze negatywne, obrażających wszystkich użytkowników GO WORK, właścicieli firmy Sun Expert, czy jakiejkolwiek innej. Praca na takich stanowiskach jakie oferuje Sun Expert wymaga użycia niczego innego, jak posiadanego przez wszystkich z nas ( Z ZAŁOŻENIA ) narządu ośrodkowego układu nerwowego, krótko mówiąc MÓZGU. Jeżeli uważacie, że na tych stanowiskach praca na tzn. jednym schemacie ( zacięta płyta ) przyniesie wam zarobek rzędu 2000 zł + to jesteście w błędzie. Jakże utopijnym jest takie myślenie. No zastanówcie się sami, tak na ludzki rozum. Idziecie do pracy 20 dni w miesiącu. Robicie 8 h jedno i to samo, jak robociki i co, chcecie 5000 zł ?! Przecież to jakaś kpina, za co ?!. Wszyscy przecież wiemy, że pracując jak robocik do firmy po za PODSTAWĄ wymaganą, by nie otrzymać wypowiedzenia NIE WNOSI SIĘ NIC ! a takie firmy jak ta, potrzebuje kogoś, kto swoją kreatywnością wprowadzi raz na jakiś czas trochę świeżości do firmy czyt. nowy projekt, pomysł, usprawnienie pracy zespołu etc. Rekapitulując pozwolę sobie tu przytoczyć słowa jednego z użytkownika Go Work, który powinien zadziałać na wszystkich tych NEGATYWNIE nastawionych jak kubeł zimnej wody, tu cytat : "Ludzie nauczcie się, że jeśli chcecie zarabiać to musicie coś potrafić!" Kwestia umów. Sam pracuję, pracowałem na UMOWIE O PRACĘ. Większość ludzi mnie nie zna, więc bez bicia się przyznam, że W WIĘKSZOŚCI PRZYPADKÓW ( O ZGROZO, W MOIM TEŻ ) umowa o pracę, po za nędzną składką emerytalną, ubezpieczeniem zdrowotnym, który nota bene nic nie daje, nie wnosi do życia nic, po za STAGNACJĄ ! Pewnie spytacie oburzeni: " Czemu, jak to ?! " a ja już jestem gotów odpowiedzieć, otóż w większości przypadków wygląda to w sposób następujący : - Pensja : 1750 zł brutto ( w niektórych firmach proponują + premie *KPINA* ) - Ubezpieczenie emerytalne, zdrowotne ( wiadomo jakie składki - w większości śmiesznie niskie ) - Pracownik ma być robotem, nie ma myśleć, nie ma kombinować, ma robić to, co jest zapisane w umowie, praca ponad to nie będzie zauważona, doceniona. ( Po co się starać ? - tu zaczyna się wyżej wspomniana STAGNACJA ) Podsumowując, jeśli DROGI CZYTELNIKU / UŻYTKOWNIKU z jakichkolwiek powódek nie nadajesz się do pracy na takich stanowiskach, to nie trać swojego czasu ( może mniej cennego - nie mnie oceniać ) uszanuj czas osób, dla których to czynnikiem DECYDUJĄCYM o podjęciu pracy w SUN EXPERT jest ten portal i opinie na nim zgromadzonym i PRZESTAŃ WYPISYWAĆ DURNE, NIE MAJĄCE PODSTAW KOMENTARZE. Sam na własne oczy widziałem, jak ludzie dostawali wypłaty 3000 zł + ale MIELI TO COŚ. Zatem by w trzech słowach podsumować mój wywód. Nic się nie stanie, jak przyjdziesz i spróbujesz. Kto wie, może jesteś KOZAKIEM, który zarabiać będzie konkretne pieniądze. A składka emerytalna, zdrowotna ? Chryste, jeśli zarobisz dużo, to prywatnie to sobie odprowadzisz. Pamiętajcie, że czasy " Czy się stoi, czy się leży - 2500 (zł) się należy " przeminęły razem z Panem Edwardem G. Facet, który jedzie Mercedesem za 400 tysięcy zł, Pani, która ma dom za 2 mln, czy chociażby gość, który ma samochód za 150 tysięcy zł. NIE MA TEGO z siedzenia po 8h i pracowania jak trybik, robocik taki. (usunięte przez administratora) Pozdrawiam, Były pracownik.

Mary

Do BEKA: Prawda jest taka, że jeżeli ktoś nie radzi sobie z tego typu pracą i nie radzi sobie z samym sobą, to nie popracuje tu długo. U nas każdy może sobie wyliczyć jaką chce wypłatę i pracować tak by ją osiągnąć. Na bieżąco ma się wgląd w swoje osiągnięcia. Wypłaty są zawsze na czas. Obecnie prowadzimy rekrutacje więc każdego, kto szuka dobrych pieniędzy zapraszam na rozmowę kwalifikacyjną. Życzę wytrwałości (usunięte przez administratora) Pozdrawiam.

handel

Najlepsze call center w swoim fachu z korzyścią i dla Klienta i pracownika

Bartosz

Szanowni Państwo, być może nie jest do właściwa droga poszukiwania Firmy do współpracy, jednakże byłem na Państwa stronie internetowej SUN-EXPERT i oferta, jaką Państwa firma posiada wzbudziła moją niepohamowaną chęć zaczerpnięcia zdecydowanie większej ilości informacji. Jestem człowiekiem, który zajmuje się kolokwialnie mówiąc ''swataniem'' firm. Jednakże, samo pozyskanie dla ów firm klientów jakby nie jest moim konikiem. Pytanie następujące : Czy Państwo zajmują się pozyskiwaniem Klientów indywidualnych i biznesowych na terenie całego terenu UE, czy jest do działalność prowadzona na terenie RP ? Myślę nad nawiązaniem współpracy, a opinie o Państwa firmie są pozytywne, dlatego pomyślałem, że warto się zainteresować.

kopijak

firma która w bardzo krótkim czasie osiągnęła bardzo wielki sukces - niesamowicie dużą ilość klientów w swoim portfelu posiada oraz wie w jaki sposób i jak w dziś czasach zdobyć zyski nie tylko dla swojej działalności ale także zwiększyć obroty klientom na terenie kraju i z tego co juz wiemy to zaczyna działać za granicami ( Niemcy i Belgia ) Gratulujuemy Załodze :)))

Sunexpert

Oczywiście że tak trudno żeby było inaczej nie znamy firmy jaka dawałaby za samo siedzenie no chyba że zarządza firmą grupa a nie Zarząd ;-) Jest coś takiego jak system motywujący ale jak widać tu ktoś o tym nie słyszał , więć po prostu już w Sun expert nie pracuje - tu sie nie siedzi tu sie na kase na prawde ostro pracuje ;-)

Sunexpert

Polecamy bo dzięki Nim zarabiamy! Dobrze umówione spotkanie to połowa sukcesu ! Pozdrawiamy

Mary DuLait

Marcin, nie pracujesz dłużej niż 8 godzin bo chcesz zarobić tyle ile zarabiasz ;) a Ci, którym nie zależy na tak dużych zarobkach,mogą się dogadać z szefem o innym wymiarze godzinowym, a nawet pracować w domu i podejrzewam, że i tak mogą być zadowoleni z wyników, jeśli nie oszukują samych siebie ;) POLECAM I ZAPRASZAM DO NAS :)

Marcin F

Witam. Pracuje w sunexpert już dość długo, moim zdaniem jak najbardziej warto podjąć współprace z naszą firmą, co do nadgodzin wiadomo wszystko zależy od projektu który robimy mniej niż 8 godzin nie pracujemy.Orientacyjna wypłata... im większe umiejętności tym większa wypłata;) np. jeśli chodzi o moją cyfre z przodu w tym miesiącu to prawie 5:) ale ogólnie zazwyczaj jest 2-3, ale tak jak pisałem zależnie od umiejętności w pierwszy miesiąc trzeba sie wkręcić a potem z górki;)

Kermit xD

A co do tego czy wart to powiem tak , przyjdź ,sprawdź , sam się przekonaj . Najwyżej poprostu zrezygnujesz , a opinie (te negatywne według mnie) to ludzie którzy se po prostu nie poradzili .

Pati B

Tak są możliwości nabycia duzego doswiadczenia,oraz zarobienia powyzej 3000zl. Jeżeli ktoś przyjedzie do pracy to sie sam przekona jak jest napewade. Bardzo miła atmosfera i zgrana ekipa.

Kermit xD

Co do zarobku , heh no wiesz , jak sie postarasz tak zarobisz, ja średnio wyciągam 2.5 tyś zł - 3 tyś zł , zaznaczam że średnio ;)

Dorohusk

Byłem, pracowałem, widziałem co nieco. Generalnie ok. Można nabrać doświadczenia, o które ciężko w innych firmach - w większości ma się określoną funkcję i that's it. Tutaj natomiast jeśli się człowiek postara, to ma okazję 'liznąć' i poznać trochę 'świata' . Ile osób, tyle opinii. Jeśli ktoś chce spróbować, niech przyjdzie, z tego co wiem drzwi są zawsze otwarte. Wesołych Świąt byłym, teraźniejszym i przyszłym pracownikom. I powodzenia w roku 2015. Z pozdrowieniami - szczególnie do Mary i starych wyjadaczy, Dorohusk

Mary DuLait

(usunięte przez administratora) są pracownicy, którzy zarabiają tu nawet 5 koła i nie czują się oszukani...pytanie zatem: dlaczego inni wręcz przeciwnie? Poza tym, jeśli o umowę chodzi, to nie trzeba jej podpisywać, jeśli nie chce się być "niewolnikiem".

Mary DuLait

Panie/Pani "buaha" - Mam takie pytanie. Skoro tak dobrze znasz politykę naszej firmy, a jak mniemam znalazłeś/aś już normalną pracę, z pewnością nie u złodziei, to musisz być strasznie sfrustrowanym i znudzonym człowiekiem, skoro non-stop przeglądasz tą stronę i tracisz swój cenny czas na pisanie tak "elokwentnych" w swej formie komentarzy. Podaj konkretne przykłady ludzi "oszukanych" a chętnie się do tego ustosunkuję ;) Poza tym, jeśli jesteś byłym pracownikiem naszej firmy, to pewnie Cię lubiłam, gdyż nie przypominam sobie osoby, której nie darzyłabym sympatią (być może bez wzajemności) i chętnie pogadam z Tobą przy piwie;) Tak więc pozdrawiam i życzę więcej spokoju w życiu...skup się na przyjemnościach i nie pluj jadem bo... jedno ma się życie i jedną tylko szansę na to by je przeżyć w miarę... inteligentnie... ;)

SOLAR

NAJLEPSI NA TERENIE POLSKI Z TEGO CO SLYSZYMY WYCHODZĄ JUZ POZA KRAJ ZA ZACHÓD - DE - GRATKI !:-) POZDRAWIAMY

CAlL

WIemy że w tej firmie róznie bywało ale z tego co ja wiem pracownicy którzy popdpatrywali projektów SUNEXPERT renome próbowali zniszczyć - bezskutecznie. Firma obecnie jest nie do zniszczenia . Sa idealni wprost w tym co robią . CAiL

pv

polacamy firmę call center obecnie są w świetnej formie i prowadzą także ankiety z zakresu pv - rewelacja !!!

Najlepsza atmosfera dobre zarobki, bardzo dobre kierownictwo, wysoki poziom rekrutacji. Polecamy!

solary gdańsk

REWALACJA I NAJLEPSI W POLSCE.

rekrutantka

Dziękuję :-)

pracownik SE

ach i podstawa jest dopiero od osiagniecia pewnego progu. Inaczej ludzie maja placone tylko za umowione spotkanie.

pracownik SE

2000-3000 zł netto to norma wraz z prowizją a ważne, że jest i podstawa i prowizja

rekrutantka

Witam Was Byłam na rozmowie i powiem szczerze, że jak najbardziej wszytko ok ale chciałabym zaczerpnąć jeszcze opinii ogólnej czy rzeczywiście zarobki są prowizyjne tak jak na miejscu mi powiedziano: 2500-3000 zł i więcej w zależności od umówionych spotkań o ile dobrze wszytko zrozumiałam. Brzmi rewelka. Potwierdzi mi to ktoś ?

VTECH

Firma z jaką pracowaliśmy za czasów kolektorów .. miłe wspomnienia , powoli nowe czasy więc nowe inwestycje. Liczymy na współprace równie udaną jak wówczas. VT.

Suneko

Polecamy serdecznie , najskuteczniej i bez zastrzeżeń ! Pozdrawiamy !

TERMA

POLECAMY TĄ GRUPE TO NAJLEPSZA GRUPA JAKA NAJSKUTECZNIEJ UMAWIA SPOTKANIA I CEL MA JEDEN - ZWIĘKSZYĆ DOCHODOWOŚĆ SWOJE ALE TEŻ KONTRAHENTÓW !!! POZDRAWIAMY POLECAMY !!!

SUPER GRUPA

Firma jest nr 1 jako call center , praca w niej to przyjemna atmosfera i ktoś kto pracował w podobnej branży wcześniej powinien dać rade dłużej niż 5 dni... Jednak duzo osob tego nie wykorzystuje Dla Sunexpert waznym okresem jest okres 5 dni. Po tym okresie albo zostają z nami dalej osoby warte pracy z naszą GRUPĄ albo nie ! KONTRAHENT FHU SUNEXPERT MUSI BYĆ ZADOWOLONY ZE SPOTKANIA PRZYGOTOWANEGO DLA NIEGO!

xzc

Daria Buczyńska
@xzc 10.10.2014 10:15
Jest tak dobrze, ze ostatnio Pani Daria chciala odejsc. Coz za szybka zmiana zdania. A komentarze jak byly, tak sa usuwane...

Tak, prawdą jest, że chciałam pożegnać się z firmą, lecz z przyczyn osobistych. Jednak firma jest mi na tyle bliska, że pozostałam z Sunowcami. ;). Akurat Ty jesteś osobą, która tak często się zarzekała, że odejdzie, a jednak brakowało odwagi (umiejętności)... W końcu to szefostwo postanowiło zrezygnować z Ciebie. Polecam pracę w firmie każdej ambitnej osobie. ;)

Daria Buczyńska

Witam.Swoją przygodę w Sun-Expert zaczęłam z końcem lutego. Zaczęłam na stanowisku telemarketera, po dwóch miesiącach dostałam posadę weryfikatorki. Jestem bardzo zadowolona z pracy tutaj. Co prawda bywają gorsze i lepsze dni, jak wszędzie. Mimo wszystko wychodząc rano z domu idę do pracy z zapałem, bo po prostu kocham robić to, co robię. Nie wyobrażam sobie innego zespołu, bo są najlepsi. Co do szefostwa, byłam i jestem mile zaskoczona, bo w żadnej firmie szef nie jest tak zżyty z pracownikami, przynajmniej ja się z tym nigdzie nie spotkałam. Ludzie, nie czytajcie opinii, przyjdźcie i przekonajcie się sami. Można dobrze, a nawet bardzo dobrze zarobić jeśli się chcę. Pozdrawiam.

Zostaw opinię o FHU SUNEXPERT - Zabrze

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie FHU SUNEXPERT