Sunexpert Sp. z o.o.

3.2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Sunexpert Sp. z o.o.

Aktualność
Radek Z.

Powiem tak, praca na call nie jest łatwa - i to powinno wyjaśnić sporo negatywów. Pracowałem, przeżyłem i w sumie całkiem dobrze wspominam tą robotę. Początki trudne, i mimo szkoleń i pomocy, trema robi swoje. Nie jest to też praca dla każdego. Ale jak się wstrzelisz to można spoko zarobić a się nie narobić (przynajmniej nie fizycznie :)) Owszem, jak wszędzie są i minusy nieraz sprzeczki personalne. Ale znam żadnej firmy gdzie wszystko jest idealne i kolorowe. To jest PRACA, a czasami niektórzy o tym zapominają. Ogólnie sunexpert mogę polecić. Nikt tam nie gryzie, z tego co wiem to ostatnio przez covid to nie zwalniali nikogo tylko wysyłali ludzi z laptopem do domu więc na plus. Kasa zawsze co do grosza i na czas, a to najważniejsze bo to jest PRACA!

Beata

Świetna atmosfera ! ????????????Zapraszam każdego kto chce i dobrze zarabiać i zarówno odczuć świetną atmosferę w pracy, o jaką dzisiaj bardzo ciężko na rynku ???????????? W Sunexpert w każdym dziale zarabia się bardzo godziwe pieniądze. Polecam ! ❤️

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 13 dni.

Jak wygląda rozmowa rekrutacyjna w Sunexpert Sp. z o.o.? Co poradzicie osobie poszukującej tam pracy? Na GoWork.pl pojawiło się 17 listopada kilka ogłoszeń.

Specyficzna
Kandydat

Może mi ktoś odp... O co chodzi z karą za nie odbyte szkolenie???? Wtf

Specyficzny Nowy wpis
@Specyficzna

Nie ma takiej kary ;)

Joanna Nowy wpis
@Specyficzny

podkreślasz, że takiej nie ma to ok ale w takim razie jakieś inne mogą być? jeśli tak to jakie i za co? w razie czego wszystkie zasady każdy ma jasno przedstawione już na starcie?

Emilia Nowy wpis

Witam, ja tutaj piszę w sprawie tej oferty na pracownika centrum obsługi telefonicznej. Ktoś powie, jaka jest dokładnie stawka aktualnie? Nie tylko podstawa, ale też premia, jeśli oczywiście jakakolwiek jest.

Skoczek
Kandydat

Znajomy był na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie, ale uważa że osoba rekrutująca ma brak kultury,gdyż nie podała ręki, nie wstała na pożegnanie i nie otworzyła drzwi.

ELLE
@Skoczek

...zapewne nie został przyjęty do pracy i dlatego wymyśla ....

Krab call
@ELLE

Zgadza się. W contact center pracują ludzie inteligentni i nastawieni na sukces! Przyjmowani do pracy są tylko wybrani.

Joanna
@Krab call

Faktycznie tak trudno się tu dostać? Są jakieś porady / szczególne wymogi do spełnienia? Oprócz tych, które napisałeś... ;)

Janusz
Kandydat

Umowa zlecenie, z karą (nie, przepraszam, ZWROTEM KOSZTÓW SZKOLENIA) w razie zerwaniu umowy. W ogłoszeniu - umowa o pracę. Oczywiście brak info o kosztach. Praca w biurze. W ogłoszeniu - praca w trybie home office. Typowe "zadzwoń - wciśnij - sprzedaj". W ogłoszeniu - WSPARCIE TECHNICZNE. Ogłoszenie już wyparowało z sieci.

@Janusz

Piszesz o umowach zawierachych po 2020 r.? Pytam bo to ciekawe, wiem ze firma klamie odpowiadajac na pytania uzytkownikow. Chcialam sie upewnic ze wbrew zapewnieniom nic nadal sie nie zmienilo;) z gory dzieki za odpowiedz

@Janusz

Jeszcze jedno? Czy szkolenie to nadal czytanie skryptu z kartki? Czy moze cos sie zmienilo? :)

Halo
@MP

Droga Pani . Nic się nie zmieniło . Firma zatrudnia 50 pracowników w dziale Call na umowę o prace a Janusz to typowy Janusz jak i Pani . Nie umiecie się pogodzić ze zostaliście zwolnieni z Waszych stanowisk , mało tego nie możecie także w innej branży u innego pracodawcy sobie poradzić a wiec … poświęcacie czas na kłamliwie opinie na goworku Żenada :/ Pozdrawiam

ELLE
@Janusz

MY NIC NIE SPRZEDAJEMY - UMAWIAMY SPOTKANIA!!! Pracę zdalną mogą wykonywać tylko osoby (i wykonują) mądre, inteligentne po przepracowaniu stacjonarnie co najmniej kilku miesięcy. Skoro Pan nie spełniał tych warunków to........niech pan sam oceni te swoje kłamstwa!!!

Firma SUNEXPERT Sp. z o.o. Sp.k. poszukuje kandydatów na stanowisko Pracownik Infolinii. Czy ktoś wie, jakie warunki oferują? Zależy mi na sprawdzonych informacjach.

@Administrator

Witam, naszym kandydatom oferujemy po okresie próbnym umowę o pracę z trzyskładnikowym wynagrodzeniem, w które wchodzi podstawa, prowizja i premia frekwencyjna! zapraszamy do aplikowania :)

Adam
@Sunexpert Sp. z o.o.

Czyli zapewniacie podstawę i prowizje zależne od wyników jakie sobie wypracuje w firmie u Was ?

@Adam

Dokładnie tak . Pozdrawiamy

Hanna
@Pracodawca

Dołączę się do rozmowy bo też mnie temat interesuje. Czy ta podstawa rośnie wraz ze stażem pracy czy utrzymuje się na stałym poziomie? No i jak to wygląda w czasie okresu próbnego, wtedy też są jakieś premie i prowizje?

Kandydat

Hej, jak wiadomo w naszym pięknym kraju inflacja hula, w związku z tym przed ewentualnym podjęciem pracy w firmie chciałam zapytać, czy w związku z inflacją firma również zapewnia jakieś dodatki w tym zakresie? Podwyżki inflacyjne itd?

Inflacja
@Anika

Są inflacyjne ale w sumie nie tylko więc spoko. Na kasę ogólnie nie można narzekać nawet teraz.

@Anika

O zarobki nie ma co się martwić, są prowizje i jest też frekwencyjna

@nikosia

No to rzeczywiście sporo tego.... Prowizje są dodatkowo oprócz postawy tak? Jeszcze co do tego się chcę upewnić.

@Anika

tak tak postawa plus premia

@nikosia

dzięki, a miałabym jeszcze jedno pytanie, myślę że ostatnie. Jakieś dodatkowe ubezpieczenie oferuje firma?

@Anika

Tak ubezpieczenie zdrowotne też jest zapewnione

Yan
@nikosia

Frekwencyjną dostajesz mając 100% obecności, czy jak opuścisz jakiś dzień to też jest szansa?

qwerty
@Yan

U mnie w poprzedniej pracy się nie liczyły urlopy wypoczynkowe na pewno, także wątpie żeby opuszczenie jednego dnia miało przesądzić.

EEEEE
@qwerty

Żeby otrzymać 13. wynagrodzenie musisz spełnić określone warunki: L4 nie dłużej jak 10 dni, a urlop wypoczynkowy nie eliminuje wcale

xoxo

Szczerze nie polecam. Po rzetelnie wykonanej pracy, zwolnili po 4 pełnych dniach pracy, bo nie zostały wykonane normy - o których również nie wspomnieli. Umowa na miesiąc, zwolnili po 5 dniach pracy. Serwery z leadami masakrycznie przygotowane - numery się powtarzają, a większość już w ogóle miała te panele. Omijać szerokim łukiem.

Marker
Kandydat

Witam , mam możliwość rozpoczęcia pracy w tej firmie . Jaka jest umowa ? Jak wyglądaja zarobki ?

Jakie są mocne strony pracodawcy SUNEXPERT Sp. z o.o. Sp.k.?

M.
Kandydat

Czy jest ktos w stanie napisac jakie sa stale skladniki wynagrodzenia, jakie zmienne i od czego zaleza?

Kent
Kandydat

Prowadzą rekrutacje w formie zdalnej, czy tylko na miejscu?

@Kent

Ja miałam zdalnie rozmowę, nie wiem jak teraz to wygląda.

Dodo
@Kent

Jest możliwość i takiej i takiej formy rekrutacji

Kandydat

Czy docelowe miejsce pracy można sobie wybrać czy kierują tam gdzie brakuje ludzi czy coś?

@torka

Chodzi ci o stanowisko, czy o coś innego? Jakbyś wyjaśnił to może spróbuję podpowiedzieć.

@?

Nie, nie o stanowisko, tylko o lokalizację. W ogłoszeniu, które widziałam, była adnotacja, że praca odbywa się w Zabrzu lub Katowicach i zastanawiam się od czego to zależy i czy ja mogę wskazać preferowaną lokalizację i na tej podstawie tam pracować

Rika
@torka

Jeśli jest napisane "to lub to" do wyboru (to z logiki), to wydaje mi się, że nawet powinnaś wskazać bliższe tobie miejsce. Od tego, myślę najlepiej zacząć

@Rika

okej, no niby jest "to lub to", ale nie było to dla mnie do końca oczywiste, że ja mogę wybrać

@torka

Tu możesz wskazać docelowe miejsce pracy, tam gdzie ci bliżej

Highlighter
Kandydat

Są jakieś dodatki w firmie?

Highlighter
@Highlighter

Mam na myśli zarówno te płacowe, jak i pozapłacowe

Kandydat

Trudno się dostać do firmy? Dużo wymagają od nowych? Okres wdrażania to raczej chrzest bojowy, czy wspierają na początku?

Franek
@kilka pytań

Biorą wszystkich bo ludzie ciągle się zwalniają.

@kilka pytań

Czemu wy się wszyscy tak stresujecie, jak wam nie pójdzie to trudno. Podejdźcie na luzie i będzie 1000% lepiej, bo w tej pracy komunikacja to podstawa. Jak wam gula uroście w gardle to nic nie ugracie. Que sera sera.

@kilka pytań

I jeszcze jedno - wszystkiego was nauczą ale jeśli nie mieliście doświadczenia w pracy z klientem to chrzest bojowy będzie czy tak czy siak. Każdy się z początku musi przełamać. Potem już leci.

@Pracownik

Wszyscy? Jestem jedną osobą, z tego co się orientuję....a orientuję się raczej dobrze, więc prosiłbym o nie uogólnianie. Poza tym, ja tylko pytam, to nie jest tak, że spać po nocach ze stresu nie mogę, ale po prostu chciałbym wiedzieć z góry ile się da, to chyba nic dziwnego.

@Pracownik

Znaczy, rozumiem wydźwięk, ale nie do końca uważam, że się to do mnie aplikuje, zwłaszcza na podstawie tego co napisałem

Dzięki

@kilka pytań

Intencję miałem dobre, nie denerwuj się tak. Akurat gdzieś niżej też ktoś o podobne rzeczy wypytywał więc tak napisałem. Luz.

W porządku.

@kilka pytań

A jakieś wrażenia z rekrutacji macie? Typu czy dużo pytań itd

Aga04
@kilka pytań

Hej ja tez pytanie odnosnie katowic ktos tam obecnie pracuje jakie warunki jaka podstawa?

kkk
@Manio

a ile bys chciał tych pytań jedno? to zawsze zależy od tego jak rozmowa się toczy

:-)
@Franek

Dobre :-))))) większość ludzi pracuje latami ale Ty Franku sie nie nadałeś i nie nadasz sie nawet do noszenia tacy w kościele Jesteś typowym Frankiem hihi

@kkk

To ile bym chciał nie ma znaczenia i nie chodzi mi o podanie liczby pytań, bo to irracjonalne, ale o szczątkowy opis przebiegu rekrutacji bym się nie obraził. Pytanie dotyczyło tego czy maglują dużą ilością pytań, a nie ile konkretnie zadają i wiem, że to indywidualna kwestia, ale gdyby chociaz parę osób się podzieliło doświadczeniami, to będę w stanie sobie jakieś wnioski wyciągnąć

Galeon
@Manio

Ja wspominam dobrze moją rozmowę, miło. Najlepiej przygotuj sobie jakieś informację o branży i firmie, żebyś nie był zaskoczony jakimś pytaniem. Nie wiem co jeszcze mogę doradzić, życzę powodzenia.

Sid
@Manio

ja już dawno byłem ale nie przypominam sobie zeby mnie jakos szczegolnie maglowali. rozmowa kwalifikacyjna jak kazda inna. im wiecej samemu sie gada tym mniej musza pytan zadawać

@Sid

Okej, dzięki za odpowiedzi

Maja
@Sid

Jeszcze zapytam apropos rekrutacji, chce się upewnić. Nie ma w wymaganiach języka angielskiego więc pytań dotyczących tego nie będzie? Spotkałam się kiedyś ze spontanicznym pytaniem po angielsku w pewnej firmie której tutaj może nie będę wspominać. Angielski umiem w pewnym stopniu ale przy dochodzącym stresie na rozmowie, mogłoby nie wyjść mi najlepiej. Rozumiem, że czegoś takiego tu nie ma? Dużo trzeba wiedzieć o branży na samą rozmowę? Czy po prostu wygląda to tak, że lepiej coś kojarzyć, a potem są już szczegółowe szkolenia ? Dzięki za odpowiedzi.

Stuart
@Maja

Jeśli nie ma w wymaganiach, to się nie martw, nie będą weryfikować, bo zwyczajnie nie będzie to potrzebne w pracy. O branży wypada się wstępnie doedukować, wiadomo, nie musisz znać dat i historii powstania firmy itd. ale warto coś tam wiedzieć.

Stuart
@Maja

Także odpowiadając na pytanie - coś kojarzyć warto, ale po zatrudnieniu będą stosowne szkolenia, także bez obaw

W szoku
@Maja

W życiu się z czymś takim nie spotkałem, moim zdaniem to już trochę nie fair by było i pewnie nie omieszkałbym tego zakwestionować na takiej "rozmowie".

W szoku
@Maja

Aaaa jeszcze z tą branżą. Ja jestem zdania że w zasadzie przed każdą rozmową warto by było coś poczytać i się przygotować. Ale szkolenia też będziesz miała to na pewno

Warto pracować w Sunexpert

Cześć wszyskim Warto pracowac w Sunexpert z wieeeelu powodów Jednym z nich jest dobra atmosfera , ale ok - kazdy moze tak napisac i w kazdej firmie teoretycznie moze byc fajna atmosfera W sunexpert oprocz fajnego klimatu jest naprwade fajna i relana kasa do zarobienia . W firmie mozesz sie rozwiajac od stanowiska call po kierownika czy coacha w dziale call center. Firma ma inne działy gdzie takze czekac moze ciebie awans na ktory czekasz. Umowa na wszystkich stanowiskach to UoP zaraz po krótkim szkoleniu . Firma oferuje 13 wynagrodzenie, premie frekwencyjną ,co miesiąc na stałe do zasadniczego wynagrodzenia , która wynosi aż 400 zł - za to że jestes :-))) Fajnie co Jesli dobrze pracujesz - w Sunexpert serio zyskujesz ;-) Potwierdzi to 50 pracowników których firma zatrudnia od wielu lat. W SE niektórzy ludzie pracuja juz prawie dekadę i jakoś se radzą :-))))) Osobiscie polecam bardzo - dawaj do naszej grupy I SAM OCEŃ - proste ;-)

Persi
@Warto pracować w Sunexpert

Czesc a jak najlepiej się zgłaszać do pracy? na miejscu? czy na portalach pojawiają się oferty pracy?? jeśli tak to na jakich

Persi
@Warto pracować w Sunexpert

Dopiero się rozgladam po firmach i ta jest jedną z moich mozliwych opcji a widzę, że ładnie się to przedstawia

@Persi

Ogłoszenie jest cały czas na (usunięte przez administratora), sami już nie wiedzą co w nim napisać żeby ktoś przyszedł do nich pracować. Szkoda czasu na tą firmę, beznadziejna.

@Persi

Np. o niemałej każe finansowej jeżeli zwolnisz się w ciągu miesiąca jakoś nikt nie mówi.. Takie tam, pierdoły

Randal
@Persi

Wiesz, czasy podrzucania cefałek na recepcję to już dawno przeminęły z wiatrem...Zgłoś się normalnie, online, nie ma potrzeby stosowania archaicznych metod, zwłaszcza do nowoczesna]ej firmy ;) Oferty znajdziesz na stronie.

Randal
@Persi

Ano, całkiem ładnie, nie powiem. Moim zdaniem warto, ale to już twoja decyzja do wybierzesz ;)

ile?
@Ryba

ile wynosi ta kara finansowa?

@ile?

(usunięte przez administratora)za zerwanie umowy przed upływem miesiąca. Czyli jak ktoś się zorientuje co to za firemka i nie chce stracić pieniędzy, to musi u nich tkwić przez miesiąc... Oczywiście na rozmowie, ta kwestia jest pomijana. Skoro firma jest tak bardzo propracownicza jak usiłuje się tutaj wszystkim wmówić, to w jakim celu wprowadza kary za rozwiązanie umowy???

Sprawdzone info

1000 zł / 1K PLN

suns

ty jesteś (usunięte przez administratora)skoro nie potrafisz się zająć swoim życiem tylko dalej przesiadujesz na profilu firmy w której już nie pracujesz. to świadczy tylko o tobie ale chyba nie zdajesz sobie z tego sprawy.

maxine

Kolejny z kulturą na poziomie...chyba, że ty i Beata to ta sama osoba, w sumie godzina pisania komentarzy by się zgadzała. Daj ludziom mieć własną opinie i ją wyrażać. Dopóki robi się kulturalny sposób, to przecież każdy ma prawo się wypowiedzieć. Ale w twoim przypadku forma pozostawia wiele do życzenia... na pewno mnie zaatakujesz, już jestem na to przygotowana, ale wyobraź sobie, że ja mam swoje racje i się tak łatwo obrazić nie dam.

@ile?

Rok 2020- to bylo 1000 zl, byla jeszcze jedna kara finansowa w niejasnym aneksie ;) swoja droga zmienilo sie cos na umowach zlecenie? Czy dalej jest numer rachunku do wplacenia kary, natomiast jesli o termin wyplaty wynagrodzenia chodzi- jest pominiety? ;)

@Ryba

Nawet nie wiesz jak „ladnie” potrafia potraktowac czlowieka ktory widzac unowe nie zechce jej podpisywac ;) a poki nie podpiszesz umowy- nie dostapisz „zaszczytu” przeczytania skryptu przez team lidera ;) i to jest cale szkolenie.

@suns

Swiadczy o tym ze przestrzega innych. A to co sie dotychczas nie zmienilo swiadczy o firmie, nie komentujacym ;)

Zaskoczenie
@MP

Chcesz mi powiedzieć,że potencjalny pracownik miał z tego tytułu jakieś "nieprzyjemności" słowne,że wahał się lub nie podpisał umowy zlecenie z karą finansową za zerwanie?

@Zaskoczenie

Tak, dokladnie to chce powiedziec. Jak po odczytaniu tresci umowy stwierdzil ze on jednak zrezygnuje.

home
Kandydat

Ile trwa okres próbny dla konsultanta telefonicznego? Bo widziałam, że dopiero po tym czasie można pracować z domu

you
@home

Słyszałam, że wstępna umowa trwa 7 dni i potem jest uop, więc może to tak działa

@home

Niektorzy dostawali umowe zlecenie na 52 dni ;) takze niekoniecznie 7 ;)

@MP

I ta umowa też miała karę "za zerwanie" 1000 zł?

home
@MP

i ten czas był traktowany wtedy jako okres próbny tak?

Kolo
@MP

Nawet jak dostawali to co ?? Zawsze Sunexpert płaci a nie każdy chce umowę o prace …Sunexpert ma elastyczne podejście do pracowników zatrudnianych i idzie na rękę jednak w 50 osobowym składzie Call center wszyscy maja umowy o prace jeśli nie jest studentem . Serdecznie polecam . Tu się da naprawdę zarobić dobra kasę jakiej nie zarobisz w innym Call .

Oczywiscie ze miala ;)

@Kolo

Jesli sie wykonuje umowe o prace to taka powinna byc umowa ;) poza tym zlecenie nie bylo uzgadniane, a narzucane odgornie. Czyms sie roznia formy umowy ;) wiec jesli firma jest tak „elastyczna” co do form umowy to rzeczywiste zatrudnienie tez powinna roznicowac ;)

Otóż to.
@?

Każdy miał dostęp do treści umowy i podpisując się zgodził na jej warunki. A z Kolo się zgodzę bo idą na rękę jak trzeba i kasa dobra.

Kolo
@MP

Narzucane ??? W sensie zabić chcą Ciebie jak nie weźmiesz umowy zlecenie ? Chyba tyle to na ten temat :)) firma zalewnia umowę o prace . Zapewniam !

Jak szefostwo w SUNEXPERT Sp. z o.o. Sp.k. traktuje ludzi?

Pracuję i polecam najmocniej !
@Pytanie

Oby w każdej firmie tak traktowali ludzi , nikt nie pisze, że wynagrodzenia u niektórych sięgają po 4-5000 zł , że premia za chodzenie do pracy jest co miesiąc o wartości 400 zł :-) oraz że wynagrodzenie nawet 4 dni przed 10 . każdego miesiąca :-) Każdemu polecam :-) Proszę się jeszcze zastanowić dlaczego osoby które tak narzekają nie potrafią podać swoich imion i nazwisk - pełnych danych ;-) Pozdrawiam

@Pracuję i polecam najmocniej !

Nie odbierzcie mnie jako zachłanną osobę, bo pytam wstępnie - po jakim czasie od zatrudnienia można liczyć na tę premię?

Eter
@Pracuję i polecam najmocniej !

Z doświadczenia wiem, że Ci "narzekacze" pracują normalnie i rękę podają, a wypisują jakieś bzdury jak im się coś tylko nie spodoba i muszą się gdzieś wyżyć, więc co robią? ustawiają anonimowy nick myśląc że faktycznie są anonimowi i piszą na tym goworku. To świadczy tylko o nich samych, ja tak uważam. Żadna szanująca się osoba nie hejtuje swojej własnej firmy..

@Eter

A to prawda akurat...nie wiem jak jest tutaj, ale na to z iloma miejsc miałem do czynienia w całej swojej, nazwijmy to karierze, spotkałem mnóstwo ludzi, którzy narzekali na każdą najmniejszą pierdołę, a mimo to latami przychodzili dzień w dzień do pracy i jakoś im się nie spieszyło, żeby odchodzić ;) I wydaje mi się, że wszędzie są takie przypadki, może to po prostu taki typ charakteru, co sobie lubi pokrzyczeć, ponarzekać, ale w gruncie rzeczy wcale nie jest mu tak źle. A, że anonimowość dodaje odwagi to nie ulega wątpliwości. No cóż ;)

@Eter

A tak przy okazji, jesteś w stanie może odpowiedzieć na moje pytanie?

Eter

Ale ja nie mam żadnych obiekcji wobec pisania anonimowo - po to jest to forum, żeby się w ten sposób wypowiedzieć, po prostu anonimowość dodaje odwagi do hejtu...a ten moim zdaniem jest nie okej. Ja się nikomu z imienia i nazwiska podpisywać nie każe. Poza tym, w wielu przypadkach i tak wiadomo kto napisał - stąd zdanie "myślą, że faktycznie są anonimowi" ;) Skoro wy możecie pisać negatywnie o firmie, ja mam prawo się odnieść i jej obronić w zgodzie ze swoimi odczuciami. Grunt, żeby to wszystko zachować w jakiś ramach kultury, a z tym niestety zdarzają się problemy.

Top

a może się właśnie stamtąd wzięły, skąd wiesz?? bo według mnie tak właśnie niektóre brzmią.

Mokosz
@Argan

po roku na umowie dostajesz 13stkę, więc moim zdaniem i tak dość wcześnie

Mokosz
@Argan

druga sprawa, że premie możesz wyciągnąć też za samo przychodzenie do pracy (frekwencyjna) więc chyba niezły deal ;)

TylkoPrawdaJestCiekawa
@Mokosz

To jeszcze napiszcie jak wieloma warunkami jest obłożone otrzymanie 13 pensji. Między innymi brak L4 i umawianie co miesiąc minimum 200 spotkań. Zanim ktoś z kadry zarządzającej się doczepi(dobrze wiem,które komentarze są przez was pisane bo zdradza to styl i składnia poszczególnych komentarzy), to od razu odpowiem na prawdopodobny zarzut: oczywiście,że to dobra wola pracodawcy,że daje pracownikom możliwość zarobienia takiej premii, jednakże byłoby uczciwie aby potencjalnym kandydatom o tym wspominać na rozmowach, ponieważ sposób w jaki o tym piszecie na tym forum oraz w ofertach pracy sugeruje,że jest to wypłacane po prostu po przepracowaniu całego roku.

maxine

Kulturkę to na poziomie masz Beti widzę. Serio, jak masz zamiar wypowiedzieć coś takiego, to lepiej zamilcz. Pokazujesz tylko jaką osobą jesteś. Na twoim miejscu wolałabym to ukrywać w tym przypadku. Ale jak chcesz. Świadczy tylko o tobie.

maxine

Co w tym niby żenującego?

maxine

No właśnie nie jest tak, że w każdej firmie, znam wiele przykładów, gdzie czegoś takiego na oczy nie widzieli. Plus...no tak jakby na tym polega premia za frekwencję...dostajesz ją za to, że przychodzisz do pracy, więc to logiczne, że przepada jeśli cię w niej nie ma, więc to ty otwórz oczy i trochę realizmu, a nie tylko roszczeniowość...wiem, że to niektórych zaboli, ale prawda jest taka, że pracodawca nie ma obowiązku dawać żadnej premii...

Johny
@maxine

Potwierdzam to w stu procentach ! Na premie trza se zasłużyć

Ona
@Pracuję i polecam najmocniej !

Mam jeszcze jedno pytanie. Czy wypłaty sa zawsze płacone na czas? Ktoś tu napisał że nawet kilka dni przed 10? Pozdrawiam

@Ona

nie ma z tym problemu, nigdy nie dostalem później niż miała być

Koniol

Przed 10 zawsze każdego miesiąca jest kasa na koncie

Momo
@Koniol

No ale to raczej obowiązek pracodawcy a nie jakieś niewiadomo co

@Momo

super wszyscy wiemy, że to obowiązek, ale takie rzeczy też trzeba docenić, bo pracodawcy są różni i już wiele razy sie słyszało, że gdzieś komuś nie wypłacili a powinni takie jest moje zdanie

Momo
@Will

To taka firma długo wtedy nie ciągnie bo nie idzie się do pracy na wolontariat prosze cie

@Momo

odkrywcze przemyślenie numer 2

Rozbawiony
@Will

No tak,bo zachwalanie pracodawcy w stylu marnych ogłoszeń o pracy wspominających o "wypłacie na czas", "zapewnianiu niezbędnych narzędzi do pracy" albo "młodym,dynamicznym zespole" wcale nie jest śmieszne. WCALE

łukasz
Klient
@Pracuję i polecam najmocniej !

to czemu nie podałeś swojego imienia i nazwiska? :D

@pracuję i polecam najmocniej

Zdarzają się nadgodziny?

Radek Z.

PRACA JEST WAŻNA
@Radek Z.

Niektórzy zapominają o tym że to PRACA i szukają "poczekalni" na dwa trzy miesiące a co najgorsze niekiedy na trzy dni :/ i to właśnie ich opisy najcześciej sie pojawiają włąśnie tu - i nic nie znaczą . No nic - Sunexpert robi swoje i zatrudnia nadal , nie zwalnia bez powodu , nawet podczas tych trudnych czasów . Pozdrawiam wszystkich odpowiedzialnych nadających sie do PRACY :-) Także tych którzy próbowali u nas ale nie DALI RADY !;-)

Pablo
@Radek Z.

Trzeba mieć do tego powołanie trochę i odpowiednie cechy charakteru. Ale dużo ludzi mi pomogło, podpowiedziało pare trików i teraz bardzo sprawnie wszystko działa i mi się podoba.

@Radek Z.

Nie do konca niestety jest tak jak wspomina uzytkownik. Generalnie nie jestem w stanie mile wspominac pracy, w ktorej ludzie sa zle traktowani. A tak niestety bylo. Zarowno osoby ktore nie zdecydowaly sie podpisac umowy bo im sie grozba kar finandowych nie podobala, jak rowniez osoby ktore chcialy z pracy zrezygnowac bo nie podobala im sie polityka firmy, poprzez osoby vez powodu zwalniane. Ze bez powodu biedlugo udowodnie wklejajac stosowny wyrok. Generalnie nie podoba mi sie to ze ludzie swiadczs unowe o prace, a na poczatek dostaja zlecenie. Nie podoba mi sie kara finansowa za wypowiedzenie unowy ale tylko z jednej strony. Nie podobaja mi sie szkolenia, tj. Czytanie skryptow i jakosc sprzetu (sluchawki przez ktore wszystko slychac). I nie mowie tu o tym ze slychac rozmowcow bo to akurat na plus. Chodzi bardziej o slyszenie innych telemarketerow z bardzo donosnym glosem. Co jak co ale sluchawki e tych okolwicznosciach powinny toumic dzieki. Wplyneliby to na komfort pracyz

@PRACA JEST WAŻNA

Chyba 7 opinii negatywnych do komentarza jednak mowi zupelnie co innego ;)

Zostaw merytoryczną opinię o Sunexpert Sp. z o.o. - Zabrze

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Sunexpert Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Sunexpert Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 44.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sunexpert Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 5 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Sunexpert Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Sunexpert Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Sunexpert Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii