2 Dodaj merytoryczną opinię
counter
2 204 252 5 1

Opinie o SUNEXPERT Sp. z o.o. Sp.k.

@ze co?

Witam serdecznie, Wynagrodzenie w naszej firmie jest wieloskładnikowe, w związku z tym podstawę można traktować jako dodatek do wynagrodzenia. Naszym pracownikom zapewniamy cały szereg dodatkowych gratyfikacji takich jak "trzynastkę", premię frekwencyjną i wiele innych. Zapraszamy serdecznie do aplikowania i przekonania się jakie firma daje możliwości zarobkowe. Pozdrawiam.

Tak2Nie13
Beata

Świetna atmosfera ! ????????????Zapraszam każdego kto chce i dobrze zarabiać i zarówno odczuć świetną atmosferę w pracy, o jaką dzisiaj bardzo ciężko na rynku ???????????? W Sunexpert w każdym dziale zarabia się bardzo godziwe pieniądze. Polecam ! ❤️

Tak2Nie14
P. Anderson Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 6 dni.

Pytanie do praowników: Czy szukacie nadal potencjalnych klientów na panoramie firm, holidayu i tym podobnych stronach, czy zainwestowano W KOŃCU w bazę danych z prawdziwego zdarzenia?

Dżesika Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 6 dni.

Nie, zwyczajnie nie polecam. Szkoda - nerwów - czasu - zdrowia - SZANSY NA ZNALEZIENIE NORMALNEJ PRACY Byłam, widziałam, dziękuję. I tak jak jeden z komentujących napisał : Nikt normalny, kto ma pracę w firmie, która rzekomo ma ugruntowaną pozycję na rynku, dobrą pensję, fantastyczną atmosferę w pracy z niej nie odchodzi. No nie. I widzę tutaj głównie pozytywne komentarze właściciela firmy - bo przecież logiczne, że nie napisze, że jego firma jest do (usunięte przez administratora) Po za tym firma rozwija się od 11 lat? Długo, jakoś topornie to idzie. To tylko gra słów, żeby zatuszować prawdziwy powód wiecznej rekrutacji na stanowisko w tej firmie.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 31 dni.

Bardziej angielski biznesowy czy potoczny, podczas rozmowy w SUNEXPERT Sp. z o.o. Sp.k.?

Tak2Nie2
Rohert Nowy wpis
Kandydat

Również nie polecam. Zdecydowanie nie. Pięknie piszą o umowie o pracę a tak naprawdę na początek dostaje się zlecenie nieplatne i target do osiągnięcia spotkań za które jest płacone zero poszanowania. Na rozmowie również trzeba czekać. Zrezygnowałam od razu i teraz mam znacznie lepsza pracę i to w domowym zaciszu. Nie warto są lepsze oferty. Praca tak doceniają tylko ludzie co maja układy z szefostwem lub super umawiają spotkania. Od tych sztucznych uśmiechów pracowników w socjal mediach mi się niedobrze robi.

Tak5Nie

Słuchajcie ! Ile ludzi tyle opinii , ale żeby sie przekonać należy przyjść i zobaczyć jak jest ;-) . Po pierwsze firma na rynku jest już ponad 11 lat, po drugie pracuja w niej ludzie tez po 11 lat :-) Są tacy pracownicy którzy są zatrudniani i po prostu się rozstajemy z powodów różnych ale nie z powodu braku płatności czy też braku umowy o prace , czy innych przyczyn jakie oferuje firma a nie dotrzymałaby słowa . Z tak ugruntowana pozycja na rynku jaką jest Sunexpert - nie opłaca się mówić pracodawcy jedno a robić drugie :-) Nie nie nie ! :-) Mamy stała grupe Sunludków :-) już od lat - jak napisane zostało powyżej, natomiast rekrutujemy kolejne osoby ponieważ mocno sie rozwijamy i potrzebne sa " ręcę do roboty " :-) poza tym oczywistym powodem jest to, że firmę stać na to żeby inwestować w ludzi - w ludzi inteligentnych i chcących pracować a nie tylko mięc miejsce pracy ;-) Miłego dnia wszystkim życzę :-)

Tak3Nie8
Pawcioo

Zastanawiam się nad aplikowaniem do pracy do tej firmy. Na czym polega praca konsultanta na samym umawianiu spotkań czy też sprzedaży? Cele da się zrealizować czy trudno? Jak nie będzie celów to od razu do zwolnienia czy praca nad wynikami chciałbym mieć wreszcie coś stałego i pewnego? Ile wynosi podstawa? Prosze pomóżcie. Pracuje od kilku lat w branży call center i sprzedaży i umawianiu spotkań ale niechce się bać że jak będe miał kiepski miesiąc czy słabsze dni to mnie zwolnią a bardzo mi zależy.

@Pawcioo

Witamy, serdecznie zapraszamy do aplikowania! Na rozmowie kwalifikacyjnej udzielimy wszystkich potrzebnych informacji. Praca polega na umawianiu spotkań i oczywiście naszym głównym zadaniem jest praca nad wynikiem naszych operatorów! Dokładamy wszelkich starań do poprawy jakości i efektu pracy.

Tak2Nie6
@Pawcioo

najpierw mówią jak to jest super, potem szkolenie co będziesz sprzedawać, oceniają cię od każdej strony, zazwyczaj firma wymaga, żeby się trzymać skryptu czyli tekstu z kartki a4, niektóre firmy nawet wymagają, żeby czytać słowo w słowo z kartki, codziennie dzwonisz do klientów którzy nie mają czasu na rozmowę, dzwonisz też do poczt głosowych, przekładasz rozmowy na inny termin, firma wymaga, żebyś umówił spotkanie z klientem, cały czas ktoś kto jest nad tobą może podsłuchiwać twoją rozmowę z klientem i tak robią, cele są tak zaplanowane, żebyś za dużo nie zarobił ale żeby firma miała zysk, ty niekoniecznie, oczywiście, że za kilka dni nikt cię nie wyrzuci ale jeśli to będzie trwało dłużej to kto wie

Tak26Nie
@to jest tak

Seriooo aż tak żle? Kurde chciałbym wreszcie coś stałego i na zawsze a nie przejściowe to jest branża że raz idzoe lepiej raz gorzej. To sie chyba zastanowie ... tyle fajnych opini było poniżej a jednak wcale nie tak kolorowo ...

@Pawcioo

Witam, zapraszamy do firmy na rozmowę kwalifikacyjną. Zatrudniamy na stałe, a jak się Pan zapewne orientuje w każdej firmie realizującej pewien projekt pracujemy w sztywnych ramach, które rozmowa z klientem musi spełniać. Sposób wynagrodzenia jest jasno określony i każdy nasz operator na przestrzeni miesiąca wie na jakie wynagrodzenie pracuje.

Tak1Nie7
@SUNEXPERT Sp. z o.o. Sp.k.

Rozumiem ... ja po prostu niechce znowu usłyszeć za 2-3 miesiące usłyszeć znowu że jestem bezproduktywny nieefektywny i zbędny dla firmy i usłyszeć że takich ludzi tu nie potrzebują ... ja mam rodzinę i muszę mieć stałą pracę a nie zmieniać je co chwilę bo mam już dość ... chciałbym aby mnie wreszcie ktoś docenił jako człowieka jako pracownika a nie patrzył tylko na mnie pod kątem cyferek i tego mam sprzedaży czy spotkań.

Tak12Nie
@Pawcioo

to musisz zmienić branże, w tej firmie to usłyszysz, w takich firmach jest tak, że dają ci byle projekt i ty masz przed ludźmi świecić oczami, swoim imieniem i nazwiskiem, potem słyszysz to co napisałeś, że jesteś bezproduktywny albo, że za mało klientów, tylko nie powiedzą ci, że dali ci takich klientów do których firma już dzwoniła wiele razy i nie byli zainteresowani i o tym mówili w rozmowie ale z tego cię rozliczają, potem jak odejdziesz z firmy będzie ktoś kolejny robił to z czego cię rozliczali i też usłyszy, że jest bezproduktywny, potem znowu kolejna osoba i tak w kółko - dlatego tego typu firmy zawsze szukają pracowników, ogłoszenia wiszą cały czas bo cały czas kogoś zatrudniają i zwalniają, - jak się im znudzisz to zatrudnią sobie nową zabawkę którą jak się znudzą to sobie zwolnią pod obojętnie jakim powodem, a powodów może się znaleźć mnóstwo

Tak20Nie

@to jest tak

Witam, być może tak jak Pan/Pani pisze. W niektórych firmach z całą pewnością dochodzi do opisywanych sytuacji. Mamy stały zespół, który utrzymuje się z nami latami. Ogłoszenie owszem cały czas wisi, bo projekt się rozwija i możemy zatrudniać jeszcze więcej pracowników :) Pozdrawiam.

TakNie12
@SUNEXPERT Sp. z o.o. Sp.k.

znana narracja, niby uważacie, że jesteście lepsi od innych firm i każda firma tak uważa ale w innej firmie jaką znam też używają argumentu - bo projekt się rozwija - identyczny argyment - tylko bardzo dziwne, że ciągle się coś "rozwija", - może dajcie spokój ludziom aż się rozwiniecie i wtedy zamieszczajcie ogłoszenie jak będziecie mieli firmę rozwiniętą, co Wy na to ?

Tak20Nie

@to jest tak

Bez ludzi w naszej branży nie ma rozwoju :) Pani/ Pana propozycja jest więc nie na miejscu. Pozdrawiamy.

TakNie10
@SUNEXPERT Sp. z o.o. Sp.k.

racja, bez ludzi kadra kierownicza nie byłaby taka ważna i nie miałaby kim rządzić, żeby nie napisać pomiatać, nie miałby kto zarabiać na tą kadre kierowniczą, na wynagrodzenia i premie, dlatego to jest dla was nie do przyjęcia, to co robicie jest nie na miejscu

Tak14Nie

@to jest tak

Całe szczęście nasza 30 osobowa kadra jest zadowolona zarówno z zatrudnienia jak i atmosfery w firmie. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do aplikowania na stanowisko.

TakNie9
Karolinka
@SUNEXPERT Sp. z o.o. Sp.k.

No ja widziałam ogłoszenie właśnie że szukacie na konsultanta do umawiania spotkań ale boję się taka jedna znajoma mi mowiła że oferujecie pierw umowe na 5 dni gdzie placone jest od spotkania a jak mi nie pójdzie to co ... będe jezdzić na daremno za free a po tym tygodniu mi podziękujecie a też szukam na stałe pracy i też pracowałam już na podobnych stanowiskach ale boję się niechce zostać wyrzucona po tygodniu bo wiadomo że sukces takich projektów to owszem moje podejscie i mój sposób mówienia i decydowania za klienta ale też szczęścia na kogo się trafi po drugiej stronie ... tak więc chciałam zapytać czy byt w waszej firmie zależy tylko od wyników czy patrzycie też na podejście i zaangażowanie pracownika mimo np porażek jeśli jakiś tydzień ... miesiąc będzie słabszy ... niechce za 2 miesiące znowu szukać pracy ... czy pracodawca w tym temacie może mnie uspokoić

@Karolinka

Droga Pani Karolino :-) Każda firma na świecie i nie tylko w Polsce jest strategicznie nastawiona na to że muszą zgadzać się wyniki a zaraz za tym idzie byt w firmie / firmach . Nikt w żadnej firmie nie przystąpi do współpracy długofalowej jeśli jest brak wyników. Jednak oczywistym jest że słabszy miesiąc zdarzy się zawsze ... :-) Prace zaczynamy z każdą osoba UMOWĄ O PRACE ! Umowa o dzieło to daleka przeszłość !!!

TakNie9
Karolinka
@SUNEXPERT Sp. z o.o. Sp.k.

No ale pierwszy tydzień jest rozliczany tylko prowizyjnie a potem pierwsza umowa na miesiac zlecenie dopiero potem umowa o pracę i chciałabym wiedzieć czy do tego czasu mnie nie wywalicie

Tak8Nie
@SUNEXPERT Sp. z o.o. Sp.k.

cytuję was samych "Jak każda dobrze działająca firma, jeśli nie ma osiąganych targetów - nie ma miejsca dla pracownika który go nie osiągają," i co?

różnica?
@Karolinka

robi ci różnice czy wyrzucą przed upływem tygodnia czy po upływie tygodnia?

@to jest tak

Jestem zaskoczona Pana doświadczeniami z innymi Call Center. W tej firmie to Pracownik jest najważniejszy i jeżeli zarabia on to zarabia też firma. Tutejsza polityka różni się od przedstawionej przez Pana, jeżeli jest Pan zainteresowany przekonaniem się a nie ocenianiem na ślepo to serdecznie zapraszamy.

TakNie3
MP

PIP- Panstwowa Inspekcja Pracy. Kontrolujaca i sprawdzajaca nieprawidlowosci. Nie jestem jedyna osoba ktora dostala umowe zlecenie. Miło, ze Pan Panie Konradzie przynajmniej na gowork odpowiada jakkolwiek na zadane pytania. Kazda inna forma korespondencji pozostaje bez odzewu. Szkoda. Moze nie trzebaby bylo mieszac roznych instytucji nadzorujacych gdyby byl Pan skory do rozmowy i to co pisze Pan lub Pani Aleksandra bylo prawda. Zamiast obiecanej umowy o prace pracownik dostaje zleceniowke, na ktorej za szkolenie ze skryptu (merytorycznie slaba) kazecie sobie placic grube pieniadze w przypadku zerwania takiej. Duzoby pisac. Nie bez powodu rekrutacje sa tak czesto.

Sunexpert
@MP

Dlaczego nie posługuje się Pan pełnym imieniem i nazwiskiem skoro za słowami wypisywanymi rzekomo wg Pana prawdziwymi tyle prawdy a w Sunexpert tyle złego ;) Dziękuje i oczekuje na pełene dane ... Ja raz jeszcze Potwirdzam ze Sunexpert OD PIERWSZEGO DNIA PRACY OFERUJE UMOWY O PRACE. Konrad Kalus ( nie Wolno się bać mówić prawdy ) ????

TakNie6
@Sunexpert

Nie musze poslugiwac sie pelnym imieniem i nazwiskiem :-) gowork do zamieszczenia opinii tego nie wymaga. A oczekiwac to sobie Pan moze- od swoich pracownikow umawiania spotkan a nie ode mnie moich danych osobowych. W oficjalnych pismach, owszem. Co do zasady- nie pisze opinii nie majac tego udokumentowanego. Mozecie sobie wzajemnie wystawiac laurki, jednak reakcja na komentarze- mowi jasno kto koloryzuje. Czestotliwosc rekrutacji (rotacja pracownikow) tez budzi watpliwosci, przynajmniej u tych ktorzy mysla :-). Nikt, ale to nikt nie porzuca firmy gdzie sa dobre zarobki, gratyfikacje i dobra atmosfera, zwlaszcza w obecnych czasach. Jakkolwiek nie chcielibyscie czarowac nowy narybekto jednak cos tu sie nie zgadza. A juz dazenie do prestizu firmy poprzez stwierdzanie nieprawidlowosci po kontroli PIP to hit :-) wystarczy dawac wlasciwe umowy i wlasciwie traktowac pracownikow. Caly nabor w ktorym bralismy udzial dostal zleceniowke. Po komentarzach widze, ze nie tylko my :-) No chyba, ze po kontroli cos sie zmienilo. Co wiecej liczba gwiazdek na gowork i blokada komentarzy i reakcji na fb firmowym tez o czyms mowi. To tyle z mojej strony. Tak jak mowie- miloby bylo zeby poza aktywnoscia na gowork firma jednak odpowoadala na korespondencje, a Pan Panie Prezesie nie zaslanial sie swoimi pracownikami kiedy robi sie nieprzyjemnie. Mnie to w tym momencie juz praktycznie nie dotyczy, ale nowym na wypadek umow ktore dostawal moj nabor- polecam wczytac sie w umowe, w ktorej nie ma ani terminu wynagrodzenia, sa za to inne bardzo niekorzystne kwiatuszki. PS. Pan Konrad i jego wspolpracownicy bardzo denerwowali siej ak ktos nie chcial podpisac umowy (zlecenie) w takiej formie, jaka proponowali. A byla ona bardzo niekorzystna dla pracownika.

Tak13Nie
@Sunexpert

Alez wolno mowic prawde, nawet nalezy. Nie rozumiem Panie Konradzie po co mnie Pan o to pyta. Takie to dla Pana nieoczywiste? W sumie ja rowniez pytam retorycznie. Gdyby bylo inaczej to nie byloby przeklamania miedzy tym, co piszecie a tym co potencjalny pracownik w efekcie ma podpisac.

Zagwostka
@MP

Ojoj, widzę, że sporo jadu się tutaj leje. Czy oby na pewno jest aż tak źle w firmie? :) Nie wiem, więc pytam. Aplikowałem tam, jestem zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną. Nie wierzę, że 100% to jest prawda, ale w każdej legendzie jest ziarnko prawdy. Ktoś może sie wypowiedzieć jak jest na prawdę?

BP
@MP

Zgadzam się, pierwsza umowa jest na zlecenie(na miesiąc) z dopiskiem o zaplaceniu kary w momencie zerwania umowy. Jednak kolejna umowa to jest już umowa o pracę, chyba że coś się zmieniło.

@Zagwostka

Nic nie stoi na przeszkodzie zeby dowiedziec sie na wlasnej skorze. Nikogo na sile pezekonywac nie zamierzam. To jest moja opinia poparta moimi doswiadczeniami z forma i doswiadczeniami wiekszosci z mojego naboru. Sa tez inne opinie- kwestia doczytania. Pozdrawiam

@BP

Witam, oczywiście warunki zmieniły się. Umowa o pracę jest przyznawana od pierwszego dnia zatrudnienia.

Tak1Nie1
UM. O PRACE OD PIERWSZGEO DNIA
@BP

FIRMA SUNEXPERT ZAPEWNIE OD PIERWSZEGO DNIA UMOWE O PRACE NAJLEPIEJ PRZEKNONAĆ SIE SAMEMU I PRZYJŚĆ NA ROZMOWĘ - BARDZO PROSTE . UMOWA O PRACE W NASZEJ FIRMIE SĄ OFEROWANE JUŻ OD WRZEŚNIA 2020 ROKU WCZEŚNIEJ OREROWANO UMOWY ZLECENIA A W DRUGIM MIESIĄCU UMOWA O PRACE RAZ JESZCZE POWTARZAM W FIRMIE UMOWA O PRACE JEST OD PIERWSZEO DNIA ZAPRASZAM I POLECAM !

@BP

Oczywiście, że się zmieniło!! Firma stale się rozwija! Każdy kandydat, który rozpocznie pracę w tej firmie (tak było ze mną) na start dostaje umowę o pracę.

Żaba123
Kandydat

Witam. Czy call center mieści się w Katowicach czy Zabrzu?

SE
@Żaba123

Firma ma oddziały i w Zabrzu i w Katowicach Zapraszam do aplikowania .

Tak1Nie3
@SE

Oddzialy? Alez to szumnie brzmi. Kilka pokoi w Zabrzu i podobno mniejsze biuro w Katowicach :-)

gdzie?
@MP

gdzie dokładniej w Katowicach mają biuro?

@gdzie?

W okolicach Spiżu :-)

Sunexpert Sp zoo sp k.
@MP

Pani Pyszorska , rozumiemy że Pani żaluje, że została Pani zwolniona za kompletny brak umiejętnosći i nie wykonywania zadań jakie Pani zlecono .. jednak proszę sobie darować już nieprawdziwe i zbędne komentarze Powodzenia życzymy Pani Serdecznie pozdrawiamy

TakNie3
call center SE
@Żaba123

Zabrze , Katowice , Kraków i za dwa miesiące Warszawa :-) Pandemia firmie sprzyja !!!!!!!!!!! Zapraszamy

@Sunexpert Sp zoo sp k.

to jak jest w końcu z tymi umowami ??jest to umowa o pracę czy jakieś zlecenie i ile wynosi rzekoma podstawa ??

@Anna

Witam, kolejny raz odpowiadamy, że zatrudnienie jest na podstawie umowy o pracę od pierwszego dnia. Zapraszamy do aplikowania, ponieważ wynagrodzenie dla pracowników nie składa się z samej podstawy, jest wieloskładnikowe :) Proponujemy podstawę, prowizję, premię frekwencyjną i szereg dodatkowych gratyfikacji. Pozdrawiam, Aleksandra Malina-Sorbjan

Tak1Nie

Cześć Jest tu ktoś kto wypowie się na temat realnej możliwości zarobienia premii za umówione spotkania? Jest ich dość sporo dlatego tez pytam Pozdrawiam

@Pracownik

W okresie pandemii to o lepszą premie ciężko raczej..nikt się nie chce umówić na spotkanie w swoim domu z doradcą a od ilości spotkań jest premia więc raczej nie licz na cuda

Skoczek
Kandydat

Jest możliwość pracy w innych godzinach niż 8-16 i w czasie mniejszym niż 8h dziennie Chodzi mi pracę po 6 godzin dziennie, najlepiej w godzinach 8-14

@Skoczek

Witam, zatrudniamy pracowników tylko na pełny etat, zatem pracę wykonujemy od poniedziałku do piątku od godziny 8:00 do godziny 16:00. Pozdrawiam.

Tak1Nie1
Miłosz
@SUNEXPERT Sp. z o.o. Sp.k.

Jeśli rzeczywiście tak jest, to nie jestem zainteresowany i nie będę, bo myślałem że pracujecie krócej. A godziny pracy bardzo mi nie odpowiadają?

Justyna Lopka

W firmie SUNEXPERT pracuję już ponad rok. Jako jedna z nielicznych firm na rynku umożliwia bardzo szybki rozwój i awans. Każdy pracownik, który wykazuje ku temu predyspozycje i chęci jest doceniany i awansowany na wyższe stanowisko. Firma proponuje NAJLEPSZE warunki w branży telemarketingu na całym Śląsku. Każdy konsultant telefoniczny ma Umowę o Pracę (na kwotę 3000 brutto ) i atrakcyjny system prowizyjny, i to nie wszystko ! Dodatkowo 13 wynagrodzenie, a tego już praktycznie nigdzie indziej nie znajdziecie :) Sama praca jest pracą i łatwą i trudną, polega na umawianiu spotkań w branży OZE - projekt z którym konsultanci się kontaktują jest bardzo korzystny finansowo dla klientów dlatego też samo umawianie spotkań nie stanowi problemu. Ponad 80 % konsultantów co miesiąc osiąga dużo wyższe wyniki niż ustalony target !!!! Praca w stałych godzinach od poniedziałku do piątku. I to co również istotne - atmosfera ! Nasi współpracownicy są NAJLEPSI ! atmosfera jest luźna, w czasie przerw słychać mnóstwo śmiechów i żartów. Wzajemnie się wspierają i udzielają pomocy. Jeśli i Ty zastanawiasz się czy aplikować - nie czekaj, aplikuj. Z miła chęcia zaprosimy Cię na rozmowę kwalifikacyjną i przedstawimy szczegóły :)

Tak8Nie26
Gaspode
@Justyna Lopka

dziwne że mówisz o 3000 brutto a oferujecie 2400 brutto... no chyba że wasze ogłoszenie kłamie (usunięte przez administratora)

Tak12Nie1
@Justyna Lopka

łał. 3000 brutto. szaleństwo. całe 2200 na rękę. ileż można za to kupić i jeszcze zaoszczędzić, hu hu hu

Tak4Nie2

@ze co?

Tak2Nie13
składniki
@SUNEXPERT Sp. z o.o. Sp.k.

czy zatem możesz nam wymienić składniki wynagrodzenia, żebyśmy mogli sobie przeliczyć ilw zarobimy zanim się zdecydujemy na złożenie cv, żeby się nie decydować w ciemno na prace i późniejsze rozczarowanie zarobkami?

@składniki

Witam, nie oczekujemy od żadnego z kandydatów podjęcia pracy bez zapoznania się z warunkami wynagrodzenia. Zapraszamy na rozmowę kwalifikacyjną, wtedy wszystko dokładnie opowiemy :) Pozdrawiam, Aleksandra Malina- Sorbjan.

Tak1Nie4
składniki
@SUNEXPERT Sp. z o.o. Sp.k.

na rozmowie kwalifikacyjnej jest mało czasu, nikt wtedy nie liczy dokładnie wynagrodzenia, podajcie tu składniki z jakich się składa wynagrodzenie, to ja sobie na spokojnie w domu przelicze i zastanowię się czy mi się opłaca do was składać cv

zarobki
@SUNEXPERT Sp. z o.o. Sp.k.

dlaczego bronisz komuś zapoznać się ze składnikami, które firma sama wymieniła pisząc, że wynagrodzenie zależy 9d składników, ktoś się pyta od jakich to jaki to problem odpowiedzieć?

Kinga Kowalczyk

Mimo nam poinformować, że z dniem 1 kwietnia ulegają zmianie warunki zatrudnienia. Już od pierwszego dnia każdy konsultant telefoniczny zostaje zatrudniony na miesięczną umowę zlecenie płatną godzinowo oraz prowizyjnie. Kolejnym etapem jest już gwarantowana umowa o pracę oraz atrakcyjna forma prowizyjna! Serdecznie zapraszamy do aplikowania na stanowisko Konsultanta Telefonicznego w największym i jednym w Polsce projekcie na instalacje fotowoltaiczne! Szczegółów chętnie udzielimy podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Nie zwlekaj - aplikuj! Pozdrawiamy !

Tak2Nie4

@Kinga Kowalczyk

Przynajmniej Pani Kinga nie mija sie z prawda :-) taki stan rzeczy utrzymywal sie z firmie przynajmniej rok od opublikowania informacji. Jedyna bezposrednia osoba w firmie, ktora rzeczywiscie mowila co myslala, zamiast falszywych usmiechow i pseudo chwalenia.

TakNie

Jaka jest umowa w firmie SUNEXPERT Sp. z o.o. Sp.k.? Wiecie czy jako Konsultant Ds. Obsługi Klienta zatrudniają na umowę zlecenie?

@Pytanie

Witam! Wszyscy pracownicy w naszej firmie są zatrudniani na podstawie umowy o pracę. Zapraszamy do aplikowania!

Tak1Nie23
:-)
@Pytanie

Pracuje w Sunexpert od paru miesięcy, bardzo chwalę sobie i prace i kadrę z jaką współpracuję. Oczywiście umowa jaką daje Sunexpert to umowa o pracę już od pierwszego dnia. Warto wspomnieć, że mało która firma ma takie warunki jak w Sunexpert, a już w szczególności jeśli chodzi o dział call center. Pozdrawiam :-)

Tak2Nie25
xxxx
@Pytanie

(usunięte przez administratora)na początek dostaje się umowę zlecenie, w dodatku z jakimś durnym punktem, że jeśli ją zerwiesz to musisz zapłacić 1000zł kary.

Tak10Nie
Zen
@xxxx

Proszę napisać coś więcej. Bo firma jakiś czas temu prowadziła rekrutację i nagle dziś ponownie wystawia ogłoszenia w sprawie pracy

@Zen

Witam, jak każda rozwojowa firma poszukujemy pracowników. Zatrudniamy na podstawie umowy o pracę już od pierwszego dnia pracy w naszej firmie. Dodatkowo wraz z wzrostem zamówień wzrasta potrzeba zatrudniania kolejnych pracowników :) Pozdrawiam, Aleksandra Malina-Sorbjan.

Tak2Nie12
Nie do wiary
@:-)

Sranie w banie jak możecie tak kłamać, każdy nowo przyjęty pracownik ma zlecenie i to z brakiem rezygnacji z niej na miesiąc pod groźbą kary finansowej ????

Tak11Nie
rozwój
@SUNEXPERT Sp. z o.o. Sp.k.

od długiego czasu piszcie, że się rozwijacie, że jesteście rozwojową firmą - to wyyczony tekst na pamięć ze szkolenia z relacji społecznych czy firma ma zamiar zawsze być rozwojową firmą ale nigdy się nie rozwinąć?

Tak9Nie

@Nie do wiary

Sugeruję nie wypowiadać się w tematach, w których brakuje Panu/Pani koniecznych informacji. Potwierdzam, że umowa o pracę jest zawierana z pracownikami od pierwszego dnia zatrudnienia. Pozdrawiam serdecznie, Aleksandra Malina- Sorbjan.

TakNie10
xyz
@Zen

ta firma ma rekrutacje non stop

nie do wiary
@SUNEXPERT Sp. z o.o. Sp.k.

jestem byłym pracownikiem, to wiem na 100 % że najpierw jest umowa zlecenie z karą finansową za wypowiedzenie umowy a w ogłoszeniach o prace piszecie bzdury

Tak9Nie
Zen
@nie do wiary

W takim razie czemu nikt nie zadzwonił do PIP i nie zapytał się czy taka umowa z karą finansową jest zgodna z przepisami. Kolejna sprawa nawet jeśli jest zgodna to pracodawca musi o tym informować kandydatów na rozmowie.

@xyz

Dziękujemy za dobra opinie ;-) Firma w pandemii rekrutuje , inne zwalniają! Raz jeszcze dziękujemy i powodzenia życzymy i .. zdrówka ;-)

TakNie1
Konrad Kalus

Jako przedsiębiorca drogi Panie należy się stosować do kontroli - po to jast PIP ;) dziękujemy jednocześnie za wyjaśnienie wszystkim na forum ze po kontroli PIP który radzi jak porawnie dążyć do prestiżu firmy , Sunexpert daje każdemu ale to każdemu naszemu pracownikowi UMOWĘ O PRACE . Konrad Kalus Prezes Sunexpert Właściciel ????

TakNie5
Marcin
Kandydat

Po rozmowie rekrutacyjnej miałem dostać odpowiedź z firmy do 3dni nawet jeżeli się nie dostane.Jest Sobota,zero odzewu od rekrutera czy kogokolwiek Jak dla mnie brak profesjonalizmu Nie polecam

Tak4Nie
Żaba123
Użytkownicy czekają na odpowiedź 103 dni.
Kandydat

Czy ktoś wie gdzie to call center się mieści? Kato czy Zabrze?

Super projekt Super firma

POLECAM BARDZO ...! :-)

Tak1Nie2
Mlloda

A jak wyglada sytuacja kiedy przez np miesiąc czy 2 miesiące wyniki nie są zadowalające ? Firma żegna się z pracownikiem ?

@Mlloda

Jak każda dobrze działająca firma, jeśli nie ma osiąganych targetów - nie ma miejsca dla pracownika który go nie osiągają, Jednak szkolenia w Sunexpert i koordynowanie projektu powodują, że u nas praktycznie zawsze jest target osiągalny a co za tym idzie sa wypłacane bardzo duże wynagrodzenia Polecam

Tak3Nie9
@SUNEXPERT Sp. z o.o. Sp.k.

Jesli początkujący, albo nawet długo juz pracujący przez jakis czas nie wyrobi jakichś norm zostaje zwolniony i to jest dla was NATURALNE??!?! Przeszlam rozmowe kwalifikacyjna, firma do mnie oddzwaniala - nie wiem z jaka decyzja. Po przeczytaniu tych wpisów uznaję, że to czysty mobbing. "jak każda dobrze działająca firma wywalamy pracowników, którzy pracują, starają się jak mogą, ale no cóż, nie uda się wyrobić pewnie wygórowanego targetu, to BAJ, BAJ". Co się dzieje z polskim rynkiem pracy? to niedorzeczne. jest coraz gorzej. przez wirusa stracilam prace w korpo (takze watpliwej jakosci, ale zarobki spoko i nie wywalali za brak wyrobionego targetu), znalezinie nowej pracy jest bardzo trudne, a jak juz, to taka wlasnie sun pozal sie poze EXPERT, gdzie zwalnia pracowników "jak KAŻDA SZANUJĄCA SIĘ FIRMA". Nie jestem biznesmenem, nie mam nic wspólnego z zarządzeniem, ekonomią, ale mam mózg i KAŻDA SZANUJĄCA SIĘ FIRMA WSPIERA SWOICH PRACOWNIKÓW W GORSZYCH MOMENTACH, a nie zachowuje się jak wychowawca przedszkola - za karę idziesz do kąta (w tym przypadku na bruk). Brawo, SZANUJĄCA SIĘ FIRMO. Wolę już pobyć jeszcze trochę bez pracy, niż zaczynać w miejsu, o którym czytam takie rzeczy. Pozytywne komentarze GOŁYM OKIEM widać, że pisane przez prezesów, czy inne HRy. POZDRAWIAM :)

Tak7Nie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 257 dni.

Jaka atmosfera jest między działami w SUNEXPERT Sp. z o.o. Sp.k.?

Dam pracę

Zlecę kampanię sprzedażową dla zespołu Call Center, który w obecnym okresie pozostał bez pracy. Dysponuję: • profesjonalnie zaaranżowanym, klimatyzowanym biurem w świetnej lokalizacji przystosowanym do pracy Call Center, • produktami pierwszej potrzeby dla Klienta Biznesowego. Oferuję: • dobre wynagrodzenie: podstawa, prowizja od sprzedaży, premia progowa, • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, • stałą pracę od poniedziałku do piątku w godz.07:30 do 15:30, wynagrodzenie zawsze w terminie. Oferty proszę przesyłać na adres: (usunięte przez administratora)

Nick

Cześć jak długo czekaliscie na telefon po wysłaniu cv?

@Nick

Witam, ze względu na obecną sytuację rekrutujemy w mniejszym składzie, ale staramy się dzwonić do kandydatów najpóźniej do 3 dni roboczych :) Zapraszamy do aplikowania, nasza firma daje możliwość drze płatnej i stabilnej sprawy nawet w dobie koronawirusa!

Nick

Ok dziękuję za odp