Sunexpert Sp. z o.o.

Opinie o Sunexpert Sp. z o.o.

Alicja

@Ruda dzięki za odpowiedź. Rozumiem, że praca godna polecenia dla młodych osób, tych którzy studiują. Może jest jakiś student, który wyrazi swoją opinię o pracy w firmie FHU SUNEXPERT? Czy można liczyć na elastyczne godziny pracy?

Ruda
@Alicja

Elastyczne godziny? Tylko w ogłoszeniu o pracę heheheheh. Praca od 8 do 16 i kropka.

~dona
@Ruda

Trudno, żeby na umowę o pracę nie pracować 8 godzin dziennie!!!!!!Natomiast na umowę zlecenie Zleceniobiorca ustala godziny pracy (niektórzy pracują np. po 4 godziny i to nie codziennie, inni umawiaja spotkania w domu (tylko ci do których szef ma zaufanie).

Ruda
@~dona

A Polska druzyna wygra MŚ :-)

Patryk

Elastyczne godziny pracy o czym wy mówicie pracujesz dziennie po 9 godzin typowy call center wyznaczone godziny kiedy ma się przerwę .(usunięte przez administratora) ilość umówionych spotkań nie realna.

kalina
@Patryk

dla ćwierć inteligentów to rzeczywiście nie do osiągnięcia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

zaciekawiona

jak jest z premiami, od którego spotkania są naliczane premie 20 zł ? 20 zł to kwota brutto od której trzeba odjąć podatek ?

pytanie - premie 20 zł

FHU SUNEXPERT, te 20 zł premii to wypłacacie za każde spotkanie od pierwszego czy dopiero po osiągnięciu iluś tam spotkań ?

pytania

jakie projekty ma firma - sprzedaż ? dosprzedaż ? infolinia ? są nadgodziny ? firma pracuje w soboty ?

@pytania

Witam, zajmujemy się umawianiem spotkań z klientami. Firma nie pracuje w soboty oraz nie pracujemy ponad planowy czas pracy. Pozdrawiam.

Rozmowa dziwna czułam jakbym kandydowała na infolinię wychodząca nie przychodzącą.Zadawanie pytań takich żeby nie przyjąć do pracy.Do tej pory cisza Zero odzewu czy zostałam przyjęta czy nie niski poziom rozmowy ostatnio byłam na rozmowie o pracę lepiej była ona przeprowadzona niż ta.Zero informacji o umowie zarobkach.Zaznqczam że nie dostałam pracy bo do tej pory zero odzewu więc raczej nie.

Pytania o Excel o oczekiwane wynagrodzenie kiedy mogę rozpocząć pracę.Czy uważam że infolinia wychodzaca jest trudniejsza od przychodzacej.Na czym należy się skupić na infolini wychodzącej a na czym na przychodzacej ? Przeglad całego cv i pytania o poprzednie miejsca pracy.

Alicja

@Jasiek Co konkretnie masz na myśli? Jesteś pracownikiem w firmie FHU SUNEXPERT? Jeśli tak, to może mógłbyś napisać nam coś o tym pracodawcy? Bardzo Cię do tego zachęcam. @Felek Czy takie szkolenia w dni wolne zdarzają się w tej firmie często? Jeśli tylko raz, to chyba jest do zniesienia. Prawda?

Jasiek

Myślę, że ktoś nie potrafi docenić pracy w dobrej firmie.

Alicja

@konkret, poruszyłeś na forum ważną i ciekawą kwestię dotyczącą kondycji FHU SUNEXPERT. Napisałeś, że w ostatnim czasie firma ta się rozwinęła. Czy bezpośrednio się to przekłada na warunki zatrudnienia osób w niej pracujących?

Alicja

@anonymous, napisałeś, że FHU SUNEXPERT finansuje studia. Wychodzi na to, że ta firma dba o rozwój i wykształcenie swoich pracowników. Czy jest to finansowanie w całości czy częściowe? Wspomniałeś również o formie zatrudnienia i wynagrodzeniu. Jakiego stanowiska dotyczą te kwestie? Rozumiem, że są one w Twojej ocenie satysfakcjonujące. Jak natomiast przedstawiają się pozostałe warunki? Masz możliwość korzystania z pakietu benefitów? Jeżeli tak, to co wchodzi w ich skład? Twoja wypowiedź będzie ważna dla potencjalnie przyszłych pracowników tej firmy.

konkret
@Alicja

Takie rzeczy można omówić ale na forum nie można takich rzeczy opisywać - są to tajniki danej firmy a w tej syt. Sunexpert . W każdym razie sa to fakty że firma bardzo mocno się rozwinęła w ostatnim okresie

Firma płaci trzynastkę - trzynaste wynagrodzenie i jako jedna z nielicznych w Polsce a już przynajmniej na Śląsku opłaca studia studentom :-)))) Także nie zastanawiać się bo takich warunków studencie nie znajdziesz nigdzie UMOWA O PRACE Do tego 3000 zł !!!

Alicja

@J możesz coś więcej napisać o pracy w FHU SUNEXPERT, dlaczego polecasz? @;prozumiem, że premie mocno podskoczyły. A jeśli chodzi o podwyżki to czy jest jakaś szansa aby dostać? Aktualnie rekrutują na stanowisko Pracownik Biurowy. Ktoś składa cv?

Asia

Dokładnie !!!!!!!

@Alicja

Nie ma czegoś takiego jak pracownik biurowy. Tam KAŻDY umawia.

Call

Firma na rynku oferuje świetne warunki dlatego wysłałam cv . Warunki 3000 zł oraz trzynastka . Trzynaste wynagrodzenie najbardziej przyciąga. Oczywiście umowa o prace plus prowizja . Chyba lepiej trudno sobie wyobrazić .

Luidzi

Czy macie jakiś powód, że nie piszecie?Szkoda, interesuje mnie praca w tej firmie.l

@Luidzi

Mało masz komentarzy? Jest co czytać.

pip

Ciekawe kto pracuje tak kilka lat , ja tam kilka miesiecy pracowałem, i nie spotkałam osoby która by tam była dłuzej, oprócz właścicieli

już były na własne życzenie :)
@pip

hahahaha PRAWDA !!!!!! Ciągłe rotacje. To świadczy raczej na niekorzyść pracodawcy :) (usunięte przez administratora)Lepiej omijać z daleka

;p

Warto dodać dobrą opinię nt firmy Sunexpert ponieważ bardzo mocno wzrosły zarobki za umawiane spotkania dla pracowników firmy. Stawki sięgają nawet 20 zł za jedno spotkanie jakie umówisz ! Krótko mówiąc warto pracować i zarabiać, firma Sunexpert po prostu przykłada dużą moc do tego aby na rynku zaistnieć jeszcze bardziej w branży , i udaję się to! Dziękuję ;p

Opinia

Tak ! Sunexpert grozi im Śmiercią jak nie beda pracować hehehehe WIdać że niektórzy mają nudne życie i cieszymy sie że dla nich jest nasze TAK CIEKAWE Dziękujemy Wam :-))) Pozdrawiamy serdecznie

Opinia

Oczywiście że są elastyczne godziny pracy przy umowach zlecenie - takie też firma Sunexpert posiada i oferuje. Jednak to rozwiązanie dla studentów i Sunexpert to praktykuje. Z kolei ponad połowa umów na dziś dzień to już umowy o pracę - podstawa plus spore prowizje. Firma mocno się rozwija organizując kampanie dla firm zewnętrznych , stałe kontrakty jak i od roku Sunexpert montuje PV .

Alicja

Zachęcam wszystkich forumowiczów do przeczytania wywiadu z Konradem Kalusem Właścicielem firmy FHU SUNEXPERT, który znajdziecie na stronie http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,843981,wywiad-konrad-kalus @On mlodyprzypominam, że na forum nie możesz obrażać nikogo. Zapoznaj się z regulaminem forum, który znajdziesz tutaj http://www.gowork.pl/regulamin

Alicja

@Wiecie kto jestem moderatorem forum GoWork.pl jestem tu po to aby wam pomóc i dowiedzieć się jak najwięcej informacji o pracy w firmie FHU SUNEXPERT. Czy ktoś podzieli się swoimi doświadczeniami związanymi z pracą w tej firmie?

Alicja

@J dobrze, że o tym mówisz. Możliwość rozwoju pracownika to dla niektórych decydujący czynnik przy wyborze nowej pracy. Może powiesz coś więcej? Czy są organizowane imprezy integracyjne? Jak z benefitami?

P
@Alicja

Są imprezy ale głównie jest zadbanie o pracownika na tym etapie żeby zawsze miał na czas wypłatę! Firma mocno się rozwija i warto podjąć u nas pracę jeśli oczywiście się nadajesz ... Pracowniczka

J

POLECAM TĄ FIRMĘ. MOCNO SIĘ ROZWIJA NA RYNKU. I CO WAŻNE SĄ DUŻE MOŻLIWOŚCI ROZWOJU PRACOWNIKA! J

Zostaw merytoryczną opinię o Sunexpert Sp. z o.o. - Zabrze

• Jak się pracuje w Sunexpert Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Sunexpert Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 47.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sunexpert Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 5 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Sunexpert Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Sunexpert Sp. z o.o. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Sunexpert Sp. z o.o.