Sunexpert Sp. z o.o.

Opinie o Sunexpert Sp. z o.o.

IGA

Pracowałam w tej firmie i mogę potwierdzić że można zarobić dobrą kasę, a ponadto obecnie można szybko awansować i dostać umowę o pracę na pełny etat. Będę się starć o powrót, bo rozstałam się w przyjaźni.

Ta firma nauczyła także mnie podejścia do życia ... Pracowałam, zrezygnowałam, dziś wiem , że nigdzie tak jak u Pana Konrada nie zarobie, ale kto wie, może kiedyś jeszcze będzie okazja! Potwierdzam, że ta firma ma możliwości i to ogromne. A wiele ludzi tego nie wykorzystało. Pracownik

trtrtr

ja widziałem że firma FHU SUNEXPERT szuka telefonicznego doradcy klienta w Zabrzu, może warto spróbować

robert

ktos tu nie zrozumiał komentarza Do.no.cika ... A po drugie na budowie jest inaczej w sensie nie znaczy to w najmniejszym stopniu , że ciężko!!! praca w CC jest jedną z cięższych prac , ale rzeczywiście na budowie są urozmaicenia wśród " fachowców " :)))

Rozmowa dziwna czułam jakbym kandydowała na infolinię wychodząca nie przychodzącą.Zadawanie pytań takich żeby nie przyjąć do pracy.Do tej pory cisza Zero odzewu czy zostałam przyjęta czy nie niski poziom rozmowy ostatnio byłam na rozmowie o pracę lepiej była ona przeprowadzona niż ta.Zero informacji o umowie zarobkach.Zaznqczam że nie dostałam pracy bo do tej pory zero odzewu więc raczej nie.

Pytania o Excel o oczekiwane wynagrodzenie kiedy mogę rozpocząć pracę.Czy uważam że infolinia wychodzaca jest trudniejsza od przychodzacej.Na czym należy się skupić na infolini wychodzącej a na czym na przychodzacej ? Przeglad całego cv i pytania o poprzednie miejsca pracy.

karol

Także polecam firma poszerza się o kolejny dział, pracuje tam moja znajoma SK :-) chwali sobie , sam idę na rozmowę a jeśli chodzi o pracę dorywczą hmm fajnie ,że dorywcza praca = dużo ponad 2 tys / 3 tys zł. Serdecznie pozdro

Lipek

Odnosząc się do powyższych komentarzy także polecam gorąco pracę w Sunexpert. Też natknąłem się na ogłoszenie. Prowadzą rekrutację gdyż dział się poszerza ..

Do.no.cik no.1

Moi mili, TRZEBA DOJRZEĆ do tego by W OGÓLE podejmować działania, JUŻ NIE MÓWIĄC O realizacji tych działań, czy to w życiu prywatnym, czy zawodowym. Nie ma sensu się licytować kto ma rację, bo TAK PO PROSTU JEST - TRZEBA DOJRZEĆ do pewnych rzeczy i nie ma na to mocnych. To, co na pisałem powyżej traktuje o WSZYSTKICH TYCH piszących komentarze negatywne, obrażających wszystkich użytkowników GO WORK, właścicieli firmy Sun Expert, czy jakiejkolwiek innej. Praca na takich stanowiskach jakie oferuje Sun Expert wymaga użycia niczego innego, jak posiadanego przez wszystkich z nas ( Z ZAŁOŻENIA ) narządu ośrodkowego układu nerwowego, krótko mówiąc MÓZGU. Jeżeli uważacie, że na tych stanowiskach praca na tzn. jednym schemacie ( zacięta płyta ) przyniesie wam zarobek rzędu 2000 zł + to jesteście w błędzie. Jakże utopijnym jest takie myślenie. No zastanówcie się sami, tak na ludzki rozum. Idziecie do pracy 20 dni w miesiącu. Robicie 8 h jedno i to samo, jak robociki i co, chcecie 5000 zł ?! Przecież to jakaś kpina, za co ?!. Wszyscy przecież wiemy, że pracując jak robocik do firmy po za PODSTAWĄ wymaganą, by nie otrzymać wypowiedzenia NIE WNOSI SIĘ NIC ! a takie firmy jak ta, potrzebuje kogoś, kto swoją kreatywnością wprowadzi raz na jakiś czas trochę świeżości do firmy czyt. nowy projekt, pomysł, usprawnienie pracy zespołu etc. Rekapitulując pozwolę sobie tu przytoczyć słowa jednego z użytkownika Go Work, który powinien zadziałać na wszystkich tych NEGATYWNIE nastawionych jak kubeł zimnej wody, tu cytat : "Ludzie nauczcie się, że jeśli chcecie zarabiać to musicie coś potrafić!" Kwestia umów. Sam pracuję, pracowałem na UMOWIE O PRACĘ. Większość ludzi mnie nie zna, więc bez bicia się przyznam, że W WIĘKSZOŚCI PRZYPADKÓW ( O ZGROZO, W MOIM TEŻ ) umowa o pracę, po za nędzną składką emerytalną, ubezpieczeniem zdrowotnym, który nota bene nic nie daje, nie wnosi do życia nic, po za STAGNACJĄ ! Pewnie spytacie oburzeni: " Czemu, jak to ?! " a ja już jestem gotów odpowiedzieć, otóż w większości przypadków wygląda to w sposób następujący : - Pensja : 1750 zł brutto ( w niektórych firmach proponują + premie *KPINA* ) - Ubezpieczenie emerytalne, zdrowotne ( wiadomo jakie składki - w większości śmiesznie niskie ) - Pracownik ma być robotem, nie ma myśleć, nie ma kombinować, ma robić to, co jest zapisane w umowie, praca ponad to nie będzie zauważona, doceniona. ( Po co się starać ? - tu zaczyna się wyżej wspomniana STAGNACJA ) Podsumowując, jeśli DROGI CZYTELNIKU / UŻYTKOWNIKU z jakichkolwiek powódek nie nadajesz się do pracy na takich stanowiskach, to nie trać swojego czasu ( może mniej cennego - nie mnie oceniać ) uszanuj czas osób, dla których to czynnikiem DECYDUJĄCYM o podjęciu pracy w SUN EXPERT jest ten portal i opinie na nim zgromadzonym i PRZESTAŃ WYPISYWAĆ DURNE, NIE MAJĄCE PODSTAW KOMENTARZE. Sam na własne oczy widziałem, jak ludzie dostawali wypłaty 3000 zł + ale MIELI TO COŚ. Zatem by w trzech słowach podsumować mój wywód. Nic się nie stanie, jak przyjdziesz i spróbujesz. Kto wie, może jesteś KOZAKIEM, który zarabiać będzie konkretne pieniądze. A składka emerytalna, zdrowotna ? Chryste, jeśli zarobisz dużo, to prywatnie to sobie odprowadzisz. Pamiętajcie, że czasy " Czy się stoi, czy się leży - 2500 (zł) się należy " przeminęły razem z Panem Edwardem G. Facet, który jedzie Mercedesem za 400 tysięcy zł, Pani, która ma dom za 2 mln, czy chociażby gość, który ma samochód za 150 tysięcy zł. NIE MA TEGO z siedzenia po 8h i pracowania jak trybik, robocik taki. (usunięte przez administratora) Pozdrawiam, Były pracownik.

Mary

Do BEKA: Prawda jest taka, że jeżeli ktoś nie radzi sobie z tego typu pracą i nie radzi sobie z samym sobą, to nie popracuje tu długo. U nas każdy może sobie wyliczyć jaką chce wypłatę i pracować tak by ją osiągnąć. Na bieżąco ma się wgląd w swoje osiągnięcia. Wypłaty są zawsze na czas. Obecnie prowadzimy rekrutacje więc każdego, kto szuka dobrych pieniędzy zapraszam na rozmowę kwalifikacyjną. Życzę wytrwałości (usunięte przez administratora) Pozdrawiam.

handel

Najlepsze call center w swoim fachu z korzyścią i dla Klienta i pracownika

Bartosz

Szanowni Państwo, być może nie jest do właściwa droga poszukiwania Firmy do współpracy, jednakże byłem na Państwa stronie internetowej SUN-EXPERT i oferta, jaką Państwa firma posiada wzbudziła moją niepohamowaną chęć zaczerpnięcia zdecydowanie większej ilości informacji. Jestem człowiekiem, który zajmuje się kolokwialnie mówiąc ''swataniem'' firm. Jednakże, samo pozyskanie dla ów firm klientów jakby nie jest moim konikiem. Pytanie następujące : Czy Państwo zajmują się pozyskiwaniem Klientów indywidualnych i biznesowych na terenie całego terenu UE, czy jest do działalność prowadzona na terenie RP ? Myślę nad nawiązaniem współpracy, a opinie o Państwa firmie są pozytywne, dlatego pomyślałem, że warto się zainteresować.

kopijak

firma która w bardzo krótkim czasie osiągnęła bardzo wielki sukces - niesamowicie dużą ilość klientów w swoim portfelu posiada oraz wie w jaki sposób i jak w dziś czasach zdobyć zyski nie tylko dla swojej działalności ale także zwiększyć obroty klientom na terenie kraju i z tego co juz wiemy to zaczyna działać za granicami ( Niemcy i Belgia ) Gratulujuemy Załodze :)))

Sunexpert

Oczywiście że tak trudno żeby było inaczej nie znamy firmy jaka dawałaby za samo siedzenie no chyba że zarządza firmą grupa a nie Zarząd ;-) Jest coś takiego jak system motywujący ale jak widać tu ktoś o tym nie słyszał , więć po prostu już w Sun expert nie pracuje - tu sie nie siedzi tu sie na kase na prawde ostro pracuje ;-)

Sunexpert

Polecamy bo dzięki Nim zarabiamy! Dobrze umówione spotkanie to połowa sukcesu ! Pozdrawiamy

Mary DuLait

Marcin, nie pracujesz dłużej niż 8 godzin bo chcesz zarobić tyle ile zarabiasz ;) a Ci, którym nie zależy na tak dużych zarobkach,mogą się dogadać z szefem o innym wymiarze godzinowym, a nawet pracować w domu i podejrzewam, że i tak mogą być zadowoleni z wyników, jeśli nie oszukują samych siebie ;) POLECAM I ZAPRASZAM DO NAS :)

Marcin F

Witam. Pracuje w sunexpert już dość długo, moim zdaniem jak najbardziej warto podjąć współprace z naszą firmą, co do nadgodzin wiadomo wszystko zależy od projektu który robimy mniej niż 8 godzin nie pracujemy.Orientacyjna wypłata... im większe umiejętności tym większa wypłata;) np. jeśli chodzi o moją cyfre z przodu w tym miesiącu to prawie 5:) ale ogólnie zazwyczaj jest 2-3, ale tak jak pisałem zależnie od umiejętności w pierwszy miesiąc trzeba sie wkręcić a potem z górki;)

Kermit xD

A co do tego czy wart to powiem tak , przyjdź ,sprawdź , sam się przekonaj . Najwyżej poprostu zrezygnujesz , a opinie (te negatywne według mnie) to ludzie którzy se po prostu nie poradzili .

Pati B

Tak są możliwości nabycia duzego doswiadczenia,oraz zarobienia powyzej 3000zl. Jeżeli ktoś przyjedzie do pracy to sie sam przekona jak jest napewade. Bardzo miła atmosfera i zgrana ekipa.

Kermit xD

Co do zarobku , heh no wiesz , jak sie postarasz tak zarobisz, ja średnio wyciągam 2.5 tyś zł - 3 tyś zł , zaznaczam że średnio ;)

Dorohusk

Byłem, pracowałem, widziałem co nieco. Generalnie ok. Można nabrać doświadczenia, o które ciężko w innych firmach - w większości ma się określoną funkcję i that's it. Tutaj natomiast jeśli się człowiek postara, to ma okazję 'liznąć' i poznać trochę 'świata' . Ile osób, tyle opinii. Jeśli ktoś chce spróbować, niech przyjdzie, z tego co wiem drzwi są zawsze otwarte. Wesołych Świąt byłym, teraźniejszym i przyszłym pracownikom. I powodzenia w roku 2015. Z pozdrowieniami - szczególnie do Mary i starych wyjadaczy, Dorohusk

Mary DuLait

(usunięte przez administratora) są pracownicy, którzy zarabiają tu nawet 5 koła i nie czują się oszukani...pytanie zatem: dlaczego inni wręcz przeciwnie? Poza tym, jeśli o umowę chodzi, to nie trzeba jej podpisywać, jeśli nie chce się być "niewolnikiem".

Zostaw merytoryczną opinię o Sunexpert Sp. z o.o. - Zabrze

• Jak się pracuje w Sunexpert Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Sunexpert Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 47.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sunexpert Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 5 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Sunexpert Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Sunexpert Sp. z o.o. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Sunexpert Sp. z o.o.