Sunexpert Sp. z o.o.

Opinie o Sunexpert Sp. z o.o.

Mary DuLait

Panie/Pani "buaha" - Mam takie pytanie. Skoro tak dobrze znasz politykę naszej firmy, a jak mniemam znalazłeś/aś już normalną pracę, z pewnością nie u złodziei, to musisz być strasznie sfrustrowanym i znudzonym człowiekiem, skoro non-stop przeglądasz tą stronę i tracisz swój cenny czas na pisanie tak "elokwentnych" w swej formie komentarzy. Podaj konkretne przykłady ludzi "oszukanych" a chętnie się do tego ustosunkuję ;) Poza tym, jeśli jesteś byłym pracownikiem naszej firmy, to pewnie Cię lubiłam, gdyż nie przypominam sobie osoby, której nie darzyłabym sympatią (być może bez wzajemności) i chętnie pogadam z Tobą przy piwie;) Tak więc pozdrawiam i życzę więcej spokoju w życiu...skup się na przyjemnościach i nie pluj jadem bo... jedno ma się życie i jedną tylko szansę na to by je przeżyć w miarę... inteligentnie... ;)

SOLAR

NAJLEPSI NA TERENIE POLSKI Z TEGO CO SLYSZYMY WYCHODZĄ JUZ POZA KRAJ ZA ZACHÓD - DE - GRATKI !:-) POZDRAWIAMY

CAlL

WIemy że w tej firmie róznie bywało ale z tego co ja wiem pracownicy którzy popdpatrywali projektów SUNEXPERT renome próbowali zniszczyć - bezskutecznie. Firma obecnie jest nie do zniszczenia . Sa idealni wprost w tym co robią . CAiL

pv

polacamy firmę call center obecnie są w świetnej formie i prowadzą także ankiety z zakresu pv - rewelacja !!!

Rozmowa dziwna czułam jakbym kandydowała na infolinię wychodząca nie przychodzącą.Zadawanie pytań takich żeby nie przyjąć do pracy.Do tej pory cisza Zero odzewu czy zostałam przyjęta czy nie niski poziom rozmowy ostatnio byłam na rozmowie o pracę lepiej była ona przeprowadzona niż ta.Zero informacji o umowie zarobkach.Zaznqczam że nie dostałam pracy bo do tej pory zero odzewu więc raczej nie.

Pytania o Excel o oczekiwane wynagrodzenie kiedy mogę rozpocząć pracę.Czy uważam że infolinia wychodzaca jest trudniejsza od przychodzacej.Na czym należy się skupić na infolini wychodzącej a na czym na przychodzacej ? Przeglad całego cv i pytania o poprzednie miejsca pracy.

Najlepsza atmosfera dobre zarobki, bardzo dobre kierownictwo, wysoki poziom rekrutacji. Polecamy!

solary gdańsk

REWALACJA I NAJLEPSI W POLSCE.

rekrutantka

Dziękuję :-)

pracownik SE

ach i podstawa jest dopiero od osiagniecia pewnego progu. Inaczej ludzie maja placone tylko za umowione spotkanie.

pracownik SE

2000-3000 zł netto to norma wraz z prowizją a ważne, że jest i podstawa i prowizja

rekrutantka

Witam Was Byłam na rozmowie i powiem szczerze, że jak najbardziej wszytko ok ale chciałabym zaczerpnąć jeszcze opinii ogólnej czy rzeczywiście zarobki są prowizyjne tak jak na miejscu mi powiedziano: 2500-3000 zł i więcej w zależności od umówionych spotkań o ile dobrze wszytko zrozumiałam. Brzmi rewelka. Potwierdzi mi to ktoś ?

VTECH

Firma z jaką pracowaliśmy za czasów kolektorów .. miłe wspomnienia , powoli nowe czasy więc nowe inwestycje. Liczymy na współprace równie udaną jak wówczas. VT.

Suneko

Polecamy serdecznie , najskuteczniej i bez zastrzeżeń ! Pozdrawiamy !

TERMA

POLECAMY TĄ GRUPE TO NAJLEPSZA GRUPA JAKA NAJSKUTECZNIEJ UMAWIA SPOTKANIA I CEL MA JEDEN - ZWIĘKSZYĆ DOCHODOWOŚĆ SWOJE ALE TEŻ KONTRAHENTÓW !!! POZDRAWIAMY POLECAMY !!!

SUPER GRUPA

Firma jest nr 1 jako call center , praca w niej to przyjemna atmosfera i ktoś kto pracował w podobnej branży wcześniej powinien dać rade dłużej niż 5 dni... Jednak duzo osob tego nie wykorzystuje Dla Sunexpert waznym okresem jest okres 5 dni. Po tym okresie albo zostają z nami dalej osoby warte pracy z naszą GRUPĄ albo nie ! KONTRAHENT FHU SUNEXPERT MUSI BYĆ ZADOWOLONY ZE SPOTKANIA PRZYGOTOWANEGO DLA NIEGO!

Daria Buczyńska

Tak, prawdą jest, że chciałam pożegnać się z firmą, lecz z przyczyn osobistych. Jednak firma jest mi na tyle bliska, że pozostałam z Sunowcami. ;). Akurat Ty jesteś osobą, która tak często się zarzekała, że odejdzie, a jednak brakowało odwagi (umiejętności)... W końcu to szefostwo postanowiło zrezygnować z Ciebie. Polecam pracę w firmie każdej ambitnej osobie. ;)

Daria Buczyńska

Witam.Swoją przygodę w Sun-Expert zaczęłam z końcem lutego. Zaczęłam na stanowisku telemarketera, po dwóch miesiącach dostałam posadę weryfikatorki. Jestem bardzo zadowolona z pracy tutaj. Co prawda bywają gorsze i lepsze dni, jak wszędzie. Mimo wszystko wychodząc rano z domu idę do pracy z zapałem, bo po prostu kocham robić to, co robię. Nie wyobrażam sobie innego zespołu, bo są najlepsi. Co do szefostwa, byłam i jestem mile zaskoczona, bo w żadnej firmie szef nie jest tak zżyty z pracownikami, przynajmniej ja się z tym nigdzie nie spotkałam. Ludzie, nie czytajcie opinii, przyjdźcie i przekonajcie się sami. Można dobrze, a nawet bardzo dobrze zarobić jeśli się chcę. Pozdrawiam.

SunEexpert

Do telemarketingu nadaja sie ludzie tylko i wyłacznie nieprzypadkowi, powyżej trafiają sie komentarze takze od ludzi nieprzypadkowych jednak inaczej nieprzypadkowych ... Zyczymy im jednak powodzenia powyzej 5 dni w branzy ponieważ u nas w pracy nie poradzili sobie dłuzej anizeli 5 dni ! Przykre to ale jednoczesnie mowi to o tym ze bezrobocie nie wynika tylko ze tego ze ludziom sie nie chce ale ludzie nie potrafią !!! Bezradność ludzka rzecz jak powaiadają lecz nieuleczalna I prosimy jak wiekszość naszych pracowników podpisywać sie z imienia i nazwiska pomimo wstydu Panstwa zrozumiemy :)

Pati

Ja pracuje dlugo i rowniez nie mam zadnych problemu. Wyplaty zawsze na czas. Wiec osoby ktore pisza gupoty niech sie szanowie przedstawia jezeli macie takie zdanie to co stoi na przeszkodzie aby napisac kto PISZE TAKIE NIE PRAWDZIWE KOMENTARZE.Jestem zadowola z wypłat i pracodowcow , rowniez współpracownikow. Ekipa bardzo zgrana.

Ja pracuje w tej firmie prawie od początku czyli już prawie 3 lata i jestem zadowolona z tej pracy.Wypłaty są na czas i wcale nie są takie małe jak inni mówią a co do atmosfery to jest świetna.Szefostwo jest bardzo w porządku.Można tu nawet zarobić ok 3 tys zł tak jak w moim przypadku.A negatywne opinie na temat firmy są od osób które przepracowały tylko okres szkoleniowy bądź nawet nie wytrzymały do końca szkolenia.POLECAM FIRMĘ SUNEXPERT

haha

oj zgadzam się z wypowiedzią powyżej w 100 %

Zostaw merytoryczną opinię o Sunexpert Sp. z o.o. - Zabrze

• Jak się pracuje w Sunexpert Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Sunexpert Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 47.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sunexpert Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 5 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Sunexpert Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Sunexpert Sp. z o.o. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Sunexpert Sp. z o.o.