Sunexpert Sp. z o.o.

Opinie o Sunexpert Sp. z o.o.

silnalina

Firma ma jeden oddział w Polsce, czy więcej filii, w różnych lokalizacjach?

xyz
@silnalina

2 oddziały

Hekina
@xyz

w Katowicach i Zabrzu

Mida

Jakie godziny pracy? Standardowa ósemka od 8 do 16, czy tam 9-17, czy jakoś inaczej się to rozkłada?

Lila

od 8 do 16

@Lila

Git, dziękuję

Radek
@Mida

Daj sobie spokój z tą firmą ludzie z tej firmy uciekają zastają tylko (usunięte przez administratora).

@Radek

Jak tak bardzo chcesz uciekać to uciekaj, a innym nie odbieraj prawa do własnego zdania i rozwoju a obrażanie swoich kolegów z pracy świadczy tylko o braku kultury z twojej strony

Karol
@Mida

@Radek nie umie chyba poradzić sobie z tym że sobie nie poradził ;-) (usunięte przez administratora) Pytanie , czy Oni pracują dlatego już tak długo, że tak sie im spodoabło że robią za darmo ? Chyba nie :-) Pozdrawiamy Pana Radka i życzymy dużo sukcesów tak gdzie da mu się jest zdobywać Oczywiście ja osobiście polecam naszą firmę, w której pracuję , mamy ogromne profity i możliwości . Obecnie trwa rozbudowa kolejnych działów zarówno call center jak i działów finansowych oraz działu asystentów działu handlowego .

Radek
@Karol

Jak uważasz że tyranie za minimalną krajową to praca marzeń to powodzenia tobie życzę i osiągnięcia szczytu bo więcej tam nie osiągniesz i nie zachwalaj tak firmy bo może inni mają większe ambicje niż Ty.

dron

No dokładnie. Ja to się bardzo wam dziwię, że tak narzekacie i to jeszcze na go worku publicznie, bo to jest moim zdaniem na prawdę już roszczeniowość. Zobaczcie sobie ile się zarabia i w jakich warunkach pracując na telefonie gdzieś indziej, a potem tu przychodźcie. Zapewniam, że już takich cwaniaków nie będzie. Ja nie tak dawno temu za miesiąc pracy na pełnym etacie dostałem 1/3 tego co tutaj. Pozdrawiam, Kurtyna w dół.

Beata

Kto tam pracuję jeszcze i pracował to wie że te 5000 czy 7000 to żart taki zarobek chyba mówimy ze to na dwa miesiąc więc przestań.

Python

Hej, poproszę konkrety - jest możliwość zgarnięcia dodatkowej kasy? Jak ktoś wykręca dobre wyniki, to jest odpowiednio nagradzany, czy nie opłaca się być ambitnym? I jak z podstawą, jest stała i nie do ruszenia w zależności od wyników? Bo to różnie się spotykałem, zależałoby mi na stałej mimo wszystko.

Britni
@Python

oczywiście, że dostajesz prowizje, odpowiednio wysokie w zależności od wyników. opłaca się, uwierz. podstawa stała

Ekar
@Python

prowizja to wiadomo, że jest uzależniona od wyników jak wszędzie, ale zeby wyniki wpływaly na podstawe? pierwsze słysze i tutaj na pewno nic takiego nie ma miejsca

Britni
@Ekar

a widzisz

kaiser

@Mokosz a kiedy wypłacana jest ta 13stka? przy którym rozliczeniu?

maxine

Pytanie było o konkretny fakt, a nie twoją opinię. Nie musisz wszędzie wtryniać swojego "nie polecam" bo wyobraź sobie, że ludzie (przynajmniej wielu z nich) mają zdolności interpretacyjne i potrafią wywnioskować z treści, formy i brzmienia komentarza, to jakie podejście wobec firmy masz. Serio, nie musisz tego podkreślać tyle razy, załapaliśmy, nie mierz wszystkich swoją miarą.

Rozmowa dziwna czułam jakbym kandydowała na infolinię wychodząca nie przychodzącą.Zadawanie pytań takich żeby nie przyjąć do pracy.Do tej pory cisza Zero odzewu czy zostałam przyjęta czy nie niski poziom rozmowy ostatnio byłam na rozmowie o pracę lepiej była ona przeprowadzona niż ta.Zero informacji o umowie zarobkach.Zaznqczam że nie dostałam pracy bo do tej pory zero odzewu więc raczej nie.

Pytania o Excel o oczekiwane wynagrodzenie kiedy mogę rozpocząć pracę.Czy uważam że infolinia wychodzaca jest trudniejsza od przychodzacej.Na czym należy się skupić na infolini wychodzącej a na czym na przychodzacej ? Przeglad całego cv i pytania o poprzednie miejsca pracy.

Mlloda

A jak wyglada sytuacja kiedy przez np miesiąc czy 2 miesiące wyniki nie są zadowalające ? Firma żegna się z pracownikiem ?

@Mlloda

Jak każda dobrze działająca firma, jeśli nie ma osiąganych targetów - nie ma miejsca dla pracownika który go nie osiągają, Jednak szkolenia w Sunexpert i koordynowanie projektu powodują, że u nas praktycznie zawsze jest target osiągalny a co za tym idzie sa wypłacane bardzo duże wynagrodzenia Polecam

ze co?
@Sunexpert Sp. z o.o.

Jesli początkujący, albo nawet długo juz pracujący przez jakis czas nie wyrobi jakichś norm zostaje zwolniony i to jest dla was NATURALNE??!?! Przeszlam rozmowe kwalifikacyjna, firma do mnie oddzwaniala - nie wiem z jaka decyzja. Po przeczytaniu tych wpisów uznaję, że to czysty mobbing. "jak każda dobrze działająca firma wywalamy pracowników, którzy pracują, starają się jak mogą, ale no cóż, nie uda się wyrobić pewnie wygórowanego targetu, to BAJ, BAJ". Co się dzieje z polskim rynkiem pracy? to niedorzeczne. jest coraz gorzej. przez wirusa stracilam prace w korpo (takze watpliwej jakosci, ale zarobki spoko i nie wywalali za brak wyrobionego targetu), znalezinie nowej pracy jest bardzo trudne, a jak juz, to taka wlasnie sun pozal sie poze EXPERT, gdzie zwalnia pracowników "jak KAŻDA SZANUJĄCA SIĘ FIRMA". Nie jestem biznesmenem, nie mam nic wspólnego z zarządzeniem, ekonomią, ale mam mózg i KAŻDA SZANUJĄCA SIĘ FIRMA WSPIERA SWOICH PRACOWNIKÓW W GORSZYCH MOMENTACH, a nie zachowuje się jak wychowawca przedszkola - za karę idziesz do kąta (w tym przypadku na bruk). Brawo, SZANUJĄCA SIĘ FIRMO. Wolę już pobyć jeszcze trochę bez pracy, niż zaczynać w miejsu, o którym czytam takie rzeczy. Pozytywne komentarze GOŁYM OKIEM widać, że pisane przez prezesów, czy inne HRy. POZDRAWIAM :)

szanują się
@ze co?

no przecież piszą, że szanują się jako firma czyli siebie szanują, nie pracowników

Quest
@ze co?

Właściwie to...no tak. To jest naturalne. Marz narzuconą normę, nie spełniasz jej, to czego oczekujesz? Że ktoś cię “ojoja” powie, że przynajmniej się starałaś? Że masz nielimitowaną pulę szans? Sorry, rynek pracy weryfikuje. Jakby wiesz, to, że nie wykonujesz swojej pracy, w taki sposób w jaki oczekuje tego osoba czy instytucja, która za coś ci płaci, jest jedną z podstaw do zwolnienia i nie odnoszę się tylko do Sunexperta, ale do każdej firmy, która ma jakiś standard do spełnienia/utrzymania. Druga sprawa, nie używaj słów, których znaczenia nie rozumiesz. To nie jest tak, że ja firmie nie mam nic do zarzucenia i łykam wszystko jak leci, nie mając żadnych zastrzeżeń, ale to jakie działo wytaczasz, jest gruuubą przesadą. Zwłaszcza, że wnioskując z treści nie przepracowałaś tu ANI DNIA i opierasz się na anonimowych komentarzach. A tak się powołujesz na to, że masz mózg ;) Cóż, może jednak nie tak sprawny jak ci się wydaje. Przykro mi, że straciłaś pracę i rozumiem frustrację, ale chyba obrałaś niewłaściwy cel jej wyładowania. “Nie jestem biznesmenem, nie mam nic wspólnego z zarządzaniem, ekonomią (...)” Widać ;) Ale ale, cieszę się w tym wszystkim, że sobie wyrobiłaś takie zdanie na tej jakże solidnej podstawie, przynajmniej nie będę musiała pracować z tak roszczeniową osobą jak ty. Zatem “baj baj” ;)

Top
@ze co?

ale ty tutaj chwalisz się czy żalisz? jeżeli są jakieś wymagania i są one stawiane na rozmowie i wiesz na co się piszesz, a potem masz pretensje o to że wymaga się od ciebie tego o czym było się uprzedzonym, no to kto tutaj ma problem ? ty czy firma? Taki jest rynek pracy - jest więcej ludzi na niektóre stanowiska niż miejsc dla nich, więc trzeba pracować na każdy dobry dzień w firmie, bo na twoje miejsce pewnie jest 10 innych osób, którym się będzie chciało starać. nie ma nic za darmo

maxine

Moim zdaniem tak. Pracowałam w źle działających firmach i uwierz, że nigdy bym sunexperta taką nie nazwała.

Strata czasu

Komputery za ery dinozaura, system myśli dopiero jak skończysz pracę, praca na Explorerze XD ponadto stanowiska pracy wyglądają tak, że po tygodniu pracy skolioza gwarantowana Wolą otworzyć okno niż włączyć klime co przekłada się na gorszą jakość rozmów - oszczędność Inni pracownicy traktowani lepiej (usunięte przez administratora) Inni pracownicy nie liczą się z tym, że ktoś może rozmawiać i wchodząc do pokoju drą się jak idzie. Nie polecam:)

Urażony pracownik

Sprzeczne informacje, najpierw(usunięte przez administratora) chwali, po czym kilka dni później dostałem wypowiedzenie. Nie zrozumiałe o nie etyczne zachowanie, w dodatku trudno wyrobić target (przedzwonione bazy). Marketing nachalny, powodujący zdenerwanie dwóch stron. (usunięte przez administratora)Stanowczo odradzam!!!

????
@Urażony pracownik

A to Dziwne bo inni pracownicy pracują w Sunexpert nawet już dekadę . Widocznie wykonują obowiązki jak należy :-) Urażony pracownik zapewne nie spełniał minimum a tacy byli pracownicy zarówno w Sunexpert jak innych firmach są i będą urażeni ???? Dużo sukcesów życzyć trzeba :-)

@????

Hmmm, według państwa każda nowa osoba przychodząca z ulicy, bez profesjonalnego przeszkolenia fachowca, a nie osoby która awansowała z konsultanta. Będzie robiła wyniki w zawrotnym tępie? Może więcej wyrozumiałości czasu, i inwestycji w szkolenia... W mojej firmie stawiamy na rozwój osób które już mamy a nie szukamy co chwile nowych...

firma

jak się nazywa ta firma?

Aktualność
A tym razem pora na prawdziwą petardę! Przed Wami Przemek i Halinka!
Jeżeli zastanawiasz się ile spotkań da się umówić dziennie to już spieszymy z odpowiedzią!
Ta dwójka umawia średnio ponad 50 spotkań w branży odnawialnych źródeł energii co za tym idzie - 50 potencjalnych montaży instalacji fotowoltaicznych, ale pamiętaj, że to tylko średnia!
Przemek prywatnie ojciec dwójki maluchów, fan wędkarstwa i motoryzacji. W firmie to on do perfekcji opanował obsługę linii przychodzącej .
Halina stażem pracy w naszej firmie bije na głowę w zasadzie każdego.
Prywatnie wraz z mężem uwielbia zajmować się swoim ogródkiem i wędzeniem własnych, świeżych wyrobów.
Całkiem niedawno otrzymali awans na stanowisko Starszego Konsultanta!

Aktualność
Są tu z nami fani stand-upu?
Naszym liderem jest zdecydowanie Kornel!
Tylko on potrafi przyjść do firmy w garniaku i stwierdzić, że dzięki temu umówi więcej spotkań!!
Prywatnie pochłania każde ilości książek i gier komputerowych choć szalonych weekendów nie odmawia.
Dla znajomych w pracy wysoły, uśmiechnięty i bardzo kulturalny młody chłopak, skupiony na pracy i wysokich wynikach.

Aktualność
Przestawiamy naszego następnego Sunludka, który bardzo szybko pokazał na co go stać.
Kacper Loret pracuje w naszej firmie od października zeszłego roku i od samego początku osiąga wyniki godne uznania.
Prywatnie stara się uzyskać tytuł inżyniera z zarządzania bezpieczeństwem i higieną pracy.
Wolny czas poświęca aktywnościom fizycznym i kolegom, z którymi chętnie wyskakuje na miasto (nawiasem od dzisiaj ma większe możliwości).
Dużą część swojego życia mieszkał w Hiszpanii, ale ostatecznie Polska wygrała.
Dramat

Podsumowuje te call center w kilku zdaniach: - Baza przedzwoniona do granic możliwości, - na około cztery sale sprzedażowe pracuje dosłownie kilka osób, - Zatrudniane są osoby które nie mają żadnego doświadczenia w call center, (usunięte przez administratora) - Wbicie chociaż kilku sukcesów graniczy z cudem, a w wbicie celu czyli około 12 sukcesów dziennie to już w ogóle wyzwanie dla mistrzów sprzedaży przez co 90% pracowników odpada na starcie. (usunięte przez administratora)

Pracownica

Ujmę to w kilku słowach : najlepsze contact center ???? najlepszy Szef ! Umowa o prace. Wynagrodzenie nie na czas... a przed czasem.

Nika

No cóż , zwalnianie i przyjmowanie nowych pracowników i znów zwalnianie i przyjmowanie ... to nie jest rozwój :) Szkolenie trwa 2h wszystko na szybko. Jaka atmosfera ? wszyscy na Pan/Pani :D Te filmiki na fb, to jest jakaś wykreowana rzeczywistość . Jeżeli ktoś serio nie ma wyjścia to przez tydzień , dwa , miesiąc ... można sprawdzić . Jak wracają „starzy” pracownicy to nie poznają osób - sami nowi siedzą. Oczywiście na rozmowie pada informacja o 13 wynagrodzeniu .... hmmm ciekawe ile osób przetrwało / przetrwa rok, aby się zakwalifikować ..:D Dzwoni się x razy do tych samych klientów. Do osób , które np. mieszkają w blokach. (usunięte przez administratora) Firma działa i będzie działała oczywiście przy nieustannej rekrutacji - TO NIE JEST ROZWÓJ . Rozwojem jest praca z pracownikami , Profesjonalne szkolenia , a nie szkolenie przez konsultantów . Kurtyna :D

Karol

Czy na rozmowie o prace jest sprawdzanie języków ?

@Karol

Witam, do wykonywania pracy w naszej firmie jest niezbędne posługiwanie się językiem polskim. Pozdrawiam.

MP

PIP- Panstwowa Inspekcja Pracy. Kontrolujaca i sprawdzajaca nieprawidlowosci. Nie jestem jedyna osoba ktora dostala umowe zlecenie. Miło, ze Pan Panie Konradzie przynajmniej na gowork odpowiada jakkolwiek na zadane pytania. Kazda inna forma korespondencji pozostaje bez odzewu. Szkoda. Moze nie trzebaby bylo mieszac roznych instytucji nadzorujacych gdyby byl Pan skory do rozmowy i to co pisze Pan lub Pani Aleksandra bylo prawda. Zamiast obiecanej umowy o prace pracownik dostaje zleceniowke, na ktorej za szkolenie ze skryptu (merytorycznie slaba) kazecie sobie placic grube pieniadze w przypadku zerwania takiej. Duzoby pisac. Nie bez powodu rekrutacje sa tak czesto.

MP

Nie musze poslugiwac sie pelnym imieniem i nazwiskiem :-) gowork do zamieszczenia opinii tego nie wymaga. A oczekiwac to sobie Pan moze- od swoich pracownikow umawiania spotkan a nie ode mnie moich danych osobowych. W oficjalnych pismach, owszem. Co do zasady- nie pisze opinii nie majac tego udokumentowanego. Mozecie sobie wzajemnie wystawiac laurki, jednak reakcja na komentarze- mowi jasno kto koloryzuje. Czestotliwosc rekrutacji (rotacja pracownikow) tez budzi watpliwosci, przynajmniej u tych ktorzy mysla :-). Nikt, ale to nikt nie porzuca firmy gdzie sa dobre zarobki, gratyfikacje i dobra atmosfera, zwlaszcza w obecnych czasach. Jakkolwiek nie chcielibyscie czarowac nowy narybekto jednak cos tu sie nie zgadza. A juz dazenie do prestizu firmy poprzez stwierdzanie nieprawidlowosci po kontroli PIP to hit :-) wystarczy dawac wlasciwe umowy i wlasciwie traktowac pracownikow. Caly nabor w ktorym bralismy udzial dostal zleceniowke. Po komentarzach widze, ze nie tylko my :-) No chyba, ze po kontroli cos sie zmienilo. Co wiecej liczba gwiazdek na gowork i blokada komentarzy i reakcji na fb firmowym tez o czyms mowi. To tyle z mojej strony. Tak jak mowie- miloby bylo zeby poza aktywnoscia na gowork firma jednak odpowoadala na korespondencje, a Pan Panie Prezesie nie zaslanial sie swoimi pracownikami kiedy robi sie nieprzyjemnie. Mnie to w tym momencie juz praktycznie nie dotyczy, ale nowym na wypadek umow ktore dostawal moj nabor- polecam wczytac sie w umowe, w ktorej nie ma ani terminu wynagrodzenia, sa za to inne bardzo niekorzystne kwiatuszki. PS. Pan Konrad i jego wspolpracownicy bardzo denerwowali siej ak ktos nie chcial podpisac umowy (zlecenie) w takiej formie, jaka proponowali. A byla ona bardzo niekorzystna dla pracownika.

MP

Alez wolno mowic prawde, nawet nalezy. Nie rozumiem Panie Konradzie po co mnie Pan o to pyta. Takie to dla Pana nieoczywiste? W sumie ja rowniez pytam retorycznie. Gdyby bylo inaczej to nie byloby przeklamania miedzy tym, co piszecie a tym co potencjalny pracownik w efekcie ma podpisac.

Zagwostka
@MP

Ojoj, widzę, że sporo jadu się tutaj leje. Czy oby na pewno jest aż tak źle w firmie? :) Nie wiem, więc pytam. Aplikowałem tam, jestem zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną. Nie wierzę, że 100% to jest prawda, ale w każdej legendzie jest ziarnko prawdy. Ktoś może sie wypowiedzieć jak jest na prawdę?

BP
@MP

Zgadzam się, pierwsza umowa jest na zlecenie(na miesiąc) z dopiskiem o zaplaceniu kary w momencie zerwania umowy. Jednak kolejna umowa to jest już umowa o pracę, chyba że coś się zmieniło.

@Zagwostka

Nic nie stoi na przeszkodzie zeby dowiedziec sie na wlasnej skorze. Nikogo na sile pezekonywac nie zamierzam. To jest moja opinia poparta moimi doswiadczeniami z forma i doswiadczeniami wiekszosci z mojego naboru. Sa tez inne opinie- kwestia doczytania. Pozdrawiam

@BP

Witam, oczywiście warunki zmieniły się. Umowa o pracę jest przyznawana od pierwszego dnia zatrudnienia.

UM. O PRACE OD PIERWSZGEO DNIA
@BP

FIRMA SUNEXPERT ZAPEWNIE OD PIERWSZEGO DNIA UMOWE O PRACE NAJLEPIEJ PRZEKNONAĆ SIE SAMEMU I PRZYJŚĆ NA ROZMOWĘ - BARDZO PROSTE . UMOWA O PRACE W NASZEJ FIRMIE SĄ OFEROWANE JUŻ OD WRZEŚNIA 2020 ROKU WCZEŚNIEJ OREROWANO UMOWY ZLECENIA A W DRUGIM MIESIĄCU UMOWA O PRACE RAZ JESZCZE POWTARZAM W FIRMIE UMOWA O PRACE JEST OD PIERWSZEO DNIA ZAPRASZAM I POLECAM !

@BP

Oczywiście, że się zmieniło!! Firma stale się rozwija! Każdy kandydat, który rozpocznie pracę w tej firmie (tak było ze mną) na start dostaje umowę o pracę.

@Anna

ta, firma się rozwija od ilu lat z pamięci firma pisze ten tekst? możecie policzyć? będzie już 15 lat jak piszecie, że się firma rozwiia? rozwija się rozwija i rozwija i rozwinąć się nie może, co wy macie za niedorozwiniętą firme, która się cały czas rozwija i nie może się rozwinąć?

8-16
@Anna

umowa o prace czyli godziny pracy 08:00-16:00, jak komuś nie odpowiada to słyszy, że nie ma innego wyboru, firma pracuje tylko w tych godzinach i inne godziny pracy są niemożliwe

Magda

Definicja rozwoju polega na ciągłej drodze naprzód, jest coś złego w tym, że nie stajemy w miejscu?

Żaba123

Witam. Czy call center mieści się w Katowicach czy Zabrzu?

SE
@Żaba123

Firma ma oddziały i w Zabrzu i w Katowicach Zapraszam do aplikowania .

@SE

Oddzialy? Alez to szumnie brzmi. Kilka pokoi w Zabrzu i podobno mniejsze biuro w Katowicach :-)

gdzie?
@MP

gdzie dokładniej w Katowicach mają biuro?

@gdzie?

W okolicach Spiżu :-)

call center SE
@Żaba123

Zabrze , Katowice , Kraków i za dwa miesiące Warszawa :-) Pandemia firmie sprzyja !!!!!!!!!!! Zapraszamy

to jak jest w końcu z tymi umowami ??jest to umowa o pracę czy jakieś zlecenie i ile wynosi rzekoma podstawa ??

@Anna

Witam, kolejny raz odpowiadamy, że zatrudnienie jest na podstawie umowy o pracę od pierwszego dnia. Zapraszamy do aplikowania, ponieważ wynagrodzenie dla pracowników nie składa się z samej podstawy, jest wieloskładnikowe :) Proponujemy podstawę, prowizję, premię frekwencyjną i szereg dodatkowych gratyfikacji. Pozdrawiam, Aleksandra Malina-Sorbjan

um o prace
@Sunexpert Sp. z o.o.

na umowie o prace czyli wszyscy do pracy na 8:00 - 16:00 jak ktoś woli inaczej albo musi się zwolnić bo ma coś innego do załatwienia to nie ma możliwości pracy w innych godzinach i ma problem a firma w żaden sposób nie chce pomóc, żeby zmienić godziny pracy więc albo tylko te godziny albo masz wielki problem którego firma nie pomoże rozwiązać, a nawet firma stworzy nowy problem typu możesz się zwolnić

Serio? I tak odpisuje pracownik reprezentujący renomowaną firmę, szanujący klientów i pracowników? Dziś aplikowałem do was ale podziękuję i nie za to że trzeba jak w każdym call center osiągnąć cele na telefonie ale za postawę do ludzi aroganckie odzywanie się nie wiem kto uczył was odpisywania na opinię ale stare polskie powiedzenie ktoś uderzy w policzek ej nastaw drugi :) brak totalny szacunku tak samo jak profesjonalność i tak pracowałem w 3 call center, 2 w polsce i 1 we włoszech... jeśli ktoś chce pracy dobrej z mega atmosferą i zarobkami w call center ? polecam na ślepo S8 znajdująca się w zabrzu katowicach oraz gliwicach pracowałem tam przed przejściem na Marketing i nie żałuję !!! a osobie odpisującej tutaj na komentarze :) polecam się douczyć w obsłudze klienta i marketingu firmy bo jak chamsko traktujecie ludzi tak szybko upadniecie. Pozdrawiam

instalacja

polecam wam artykuły w necie kiedy nie działa fotowoltaika - śnieg i ogólnie zimą prawie w ogóle nie działa chmury nawet w lecie jak się pojawią na niebie, nie zadziała też jeśli energetyka przestanie dostarczyć prąd np podczas awarii, modernizacji,itp, potem trzeba wymieniać baterie, a koszt zamontowania tego 15 tysięcy z założeniem, że ktoś dostanie dotacje 5 tysięcy, bez koszt wynosi 20 tysięcy, jak na tak niepewne działanie instalacji fotowoltaicznej to bardzo drogo, o tym nikt nie mówi

Skoczek

Jest możliwość pracy w innych godzinach niż 8-16 i w czasie mniejszym niż 8h dziennie Chodzi mi pracę po 6 godzin dziennie, najlepiej w godzinach 8-14

@Skoczek

Witam, zatrudniamy pracowników tylko na pełny etat, zatem pracę wykonujemy od poniedziałku do piątku od godziny 8:00 do godziny 16:00. Pozdrawiam.

Miłosz
@Sunexpert Sp. z o.o.

Jeśli rzeczywiście tak jest, to nie jestem zainteresowany i nie będę, bo myślałem że pracujecie krócej. A godziny pracy bardzo mi nie odpowiadają?

um o prace
@Miłosz

mają to gdzieś - albo się godzisz na dyktat firmy, że masz być na 08:00-16:00 albo się zwolnij, nie ma żadnego innego rozwiązania problemu godzin pracy w tej firmie

Rzeczowo

Nie polecam, nacisk na klienta i pracownika, w czasie rekrutacji info o braku celi dziennych co do kontaktów itp z czasem wychodzi co innego. Traktowanie pracownika przedmiotowo. Masz to wcisnąć i tyle. Nie polecam ładować się w coś takiego. Miało być inaczej co innego słyszałem co innego zostało zrobione.

P. Anderson

Pytanie do praowników: Czy szukacie nadal potencjalnych klientów na panoramie firm, holidayu i tym podobnych stronach, czy zainwestowano W KOŃCU w bazę danych z prawdziwego zdarzenia?

Zostaw merytoryczną opinię o Sunexpert Sp. z o.o. - Zabrze

• Jak się pracuje w Sunexpert Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Sunexpert Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 47.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sunexpert Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 5 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Sunexpert Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Sunexpert Sp. z o.o. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Sunexpert Sp. z o.o.