Sunexpert Sp. z o.o.

Opinie o Sunexpert Sp. z o.o.

Dżesika

Nie, zwyczajnie nie polecam. Szkoda - nerwów - czasu - zdrowia - SZANSY NA ZNALEZIENIE NORMALNEJ PRACY Byłam, widziałam, dziękuję. I tak jak jeden z komentujących napisał : Nikt normalny, kto ma pracę w firmie, która rzekomo ma ugruntowaną pozycję na rynku, dobrą pensję, fantastyczną atmosferę w pracy z niej nie odchodzi. No nie.(usunięte przez administratora) Po za tym firma rozwija się od 11 lat? Długo, jakoś topornie to idzie. To tylko gra słów, żeby zatuszować prawdziwy powód wiecznej rekrutacji na stanowisko w tej firmie.

Rohert

Również nie polecam. Zdecydowanie nie. Pięknie piszą o umowie o pracę a tak naprawdę na początek dostaje się zlecenie nieplatne i target do osiągnięcia spotkań za które jest płacone zero poszanowania. Na rozmowie również trzeba czekać. Zrezygnowałam od razu i teraz mam znacznie lepsza pracę i to w domowym zaciszu. Nie warto są lepsze oferty. Praca tak doceniają tylko ludzie co maja układy z szefostwem lub super umawiają spotkania. Od tych sztucznych uśmiechów pracowników w socjal mediach mi się niedobrze robi.

Słuchajcie ! Ile ludzi tyle opinii , ale żeby sie przekonać należy przyjść i zobaczyć jak jest ;-) . Po pierwsze firma na rynku jest już ponad 11 lat, po drugie pracuja w niej ludzie tez po 11 lat :-) Są tacy pracownicy którzy są zatrudniani i po prostu się rozstajemy z powodów różnych ale nie z powodu braku płatności czy też braku umowy o prace , czy innych przyczyn jakie oferuje firma a nie dotrzymałaby słowa . Z tak ugruntowana pozycja na rynku jaką jest Sunexpert - nie opłaca się mówić pracodawcy jedno a robić drugie :-) Nie nie nie ! :-) Mamy stała grupe Sunludków :-) już od lat - jak napisane zostało powyżej, natomiast rekrutujemy kolejne osoby ponieważ mocno sie rozwijamy i potrzebne sa " ręcę do roboty " :-) poza tym oczywistym powodem jest to, że firmę stać na to żeby inwestować w ludzi - w ludzi inteligentnych i chcących pracować a nie tylko mięc miejsce pracy ;-) Miłego dnia wszystkim życzę :-)

Pawcioo

Zastanawiam się nad aplikowaniem do pracy do tej firmy. Na czym polega praca konsultanta na samym umawianiu spotkań czy też sprzedaży? Cele da się zrealizować czy trudno? Jak nie będzie celów to od razu do zwolnienia czy praca nad wynikami chciałbym mieć wreszcie coś stałego i pewnego? Ile wynosi podstawa? Prosze pomóżcie. Pracuje od kilku lat w branży call center i sprzedaży i umawianiu spotkań ale niechce się bać że jak będe miał kiepski miesiąc czy słabsze dni to mnie zwolnią a bardzo mi zależy.

@Pawcioo

Witamy, serdecznie zapraszamy do aplikowania! Na rozmowie kwalifikacyjnej udzielimy wszystkich potrzebnych informacji. Praca polega na umawianiu spotkań i oczywiście naszym głównym zadaniem jest praca nad wynikiem naszych operatorów! Dokładamy wszelkich starań do poprawy jakości i efektu pracy.

@Pawcioo

najpierw mówią jak to jest super, potem szkolenie co będziesz sprzedawać, oceniają cię od każdej strony, zazwyczaj firma wymaga, żeby się trzymać skryptu czyli tekstu z kartki a4, niektóre firmy nawet wymagają, żeby czytać słowo w słowo z kartki, codziennie dzwonisz do klientów którzy nie mają czasu na rozmowę, dzwonisz też do poczt głosowych, przekładasz rozmowy na inny termin, firma wymaga, żebyś umówił spotkanie z klientem, cały czas ktoś kto jest nad tobą może podsłuchiwać twoją rozmowę z klientem i tak robią, cele są tak zaplanowane, żebyś za dużo nie zarobił ale żeby firma miała zysk, ty niekoniecznie, oczywiście, że za kilka dni nikt cię nie wyrzuci ale jeśli to będzie trwało dłużej to kto wie

@to jest tak

Seriooo aż tak żle? Kurde chciałbym wreszcie coś stałego i na zawsze a nie przejściowe to jest branża że raz idzoe lepiej raz gorzej. To sie chyba zastanowie ... tyle fajnych opini było poniżej a jednak wcale nie tak kolorowo ...

@Pawcioo

Witam, zapraszamy do firmy na rozmowę kwalifikacyjną. Zatrudniamy na stałe, a jak się Pan zapewne orientuje w każdej firmie realizującej pewien projekt pracujemy w sztywnych ramach, które rozmowa z klientem musi spełniać. Sposób wynagrodzenia jest jasno określony i każdy nasz operator na przestrzeni miesiąca wie na jakie wynagrodzenie pracuje.

@Sunexpert Sp. z o.o.

Rozumiem ... ja po prostu niechce znowu usłyszeć za 2-3 miesiące usłyszeć znowu że jestem bezproduktywny nieefektywny i zbędny dla firmy i usłyszeć że takich ludzi tu nie potrzebują ... ja mam rodzinę i muszę mieć stałą pracę a nie zmieniać je co chwilę bo mam już dość ... chciałbym aby mnie wreszcie ktoś docenił jako człowieka jako pracownika a nie patrzył tylko na mnie pod kątem cyferek i tego mam sprzedaży czy spotkań.

@Pawcioo

to musisz zmienić branże, w tej firmie to usłyszysz, w takich firmach jest tak, że dają ci byle projekt i ty masz przed ludźmi świecić oczami, swoim imieniem i nazwiskiem, potem słyszysz to co napisałeś, że jesteś bezproduktywny albo, że za mało klientów, tylko nie powiedzą ci, że dali ci takich klientów do których firma już dzwoniła wiele razy i nie byli zainteresowani i o tym mówili w rozmowie ale z tego cię rozliczają, potem jak odejdziesz z firmy będzie ktoś kolejny robił to z czego cię rozliczali i też usłyszy, że jest bezproduktywny, potem znowu kolejna osoba i tak w kółko - dlatego tego typu firmy zawsze szukają pracowników, ogłoszenia wiszą cały czas bo cały czas kogoś zatrudniają i zwalniają, - jak się im znudzisz to zatrudnią sobie nową zabawkę którą jak się znudzą to sobie zwolnią pod obojętnie jakim powodem, a powodów może się znaleźć mnóstwo

@to jest tak

Witam, być może tak jak Pan/Pani pisze. W niektórych firmach z całą pewnością dochodzi do opisywanych sytuacji. Mamy stały zespół, który utrzymuje się z nami latami. Ogłoszenie owszem cały czas wisi, bo projekt się rozwija i możemy zatrudniać jeszcze więcej pracowników :) Pozdrawiam.

@Sunexpert Sp. z o.o.

znana narracja, niby uważacie, że jesteście lepsi od innych firm i każda firma tak uważa ale w innej firmie jaką znam też używają argumentu - bo projekt się rozwija - identyczny argyment - tylko bardzo dziwne, że ciągle się coś "rozwija", - może dajcie spokój ludziom aż się rozwiniecie i wtedy zamieszczajcie ogłoszenie jak będziecie mieli firmę rozwiniętą, co Wy na to ?

@to jest tak

Bez ludzi w naszej branży nie ma rozwoju :) Pani/ Pana propozycja jest więc nie na miejscu. Pozdrawiamy.

@Sunexpert Sp. z o.o.

racja, bez ludzi kadra kierownicza nie byłaby taka ważna i nie miałaby kim rządzić, żeby nie napisać pomiatać, nie miałby kto zarabiać na tą kadre kierowniczą, na wynagrodzenia i premie, dlatego to jest dla was nie do przyjęcia, to co robicie jest nie na miejscu

@to jest tak

Całe szczęście nasza 30 osobowa kadra jest zadowolona zarówno z zatrudnienia jak i atmosfery w firmie. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do aplikowania na stanowisko.

Karolinka
@Sunexpert Sp. z o.o.

No ja widziałam ogłoszenie właśnie że szukacie na konsultanta do umawiania spotkań ale boję się taka jedna znajoma mi mowiła że oferujecie pierw umowe na 5 dni gdzie placone jest od spotkania a jak mi nie pójdzie to co ... będe jezdzić na daremno za free a po tym tygodniu mi podziękujecie a też szukam na stałe pracy i też pracowałam już na podobnych stanowiskach ale boję się niechce zostać wyrzucona po tygodniu bo wiadomo że sukces takich projektów to owszem moje podejscie i mój sposób mówienia i decydowania za klienta ale też szczęścia na kogo się trafi po drugiej stronie ... tak więc chciałam zapytać czy byt w waszej firmie zależy tylko od wyników czy patrzycie też na podejście i zaangażowanie pracownika mimo np porażek jeśli jakiś tydzień ... miesiąc będzie słabszy ... niechce za 2 miesiące znowu szukać pracy ... czy pracodawca w tym temacie może mnie uspokoić

@Karolinka

Droga Pani Karolino :-) Każda firma na świecie i nie tylko w Polsce jest strategicznie nastawiona na to że muszą zgadzać się wyniki a zaraz za tym idzie byt w firmie / firmach . Nikt w żadnej firmie nie przystąpi do współpracy długofalowej jeśli jest brak wyników. Jednak oczywistym jest że słabszy miesiąc zdarzy się zawsze ... :-) Prace zaczynamy z każdą osoba UMOWĄ O PRACE ! Umowa o dzieło to daleka przeszłość !!!

Karolinka
@Sunexpert Sp. z o.o.

No ale pierwszy tydzień jest rozliczany tylko prowizyjnie a potem pierwsza umowa na miesiac zlecenie dopiero potem umowa o pracę i chciałabym wiedzieć czy do tego czasu mnie nie wywalicie

ze co?
@Sunexpert Sp. z o.o.

cytuję was samych "Jak każda dobrze działająca firma, jeśli nie ma osiąganych targetów - nie ma miejsca dla pracownika który go nie osiągają," i co?

różnica?
@Karolinka

robi ci różnice czy wyrzucą przed upływem tygodnia czy po upływie tygodnia?

@to jest tak

Jestem zaskoczona Pana doświadczeniami z innymi Call Center. W tej firmie to Pracownik jest najważniejszy i jeżeli zarabia on to zarabia też firma. Tutejsza polityka różni się od przedstawionej przez Pana, jeżeli jest Pan zainteresowany przekonaniem się a nie ocenianiem na ślepo to serdecznie zapraszamy.

Rozmowa dziwna czułam jakbym kandydowała na infolinię wychodząca nie przychodzącą.Zadawanie pytań takich żeby nie przyjąć do pracy.Do tej pory cisza Zero odzewu czy zostałam przyjęta czy nie niski poziom rozmowy ostatnio byłam na rozmowie o pracę lepiej była ona przeprowadzona niż ta.Zero informacji o umowie zarobkach.Zaznqczam że nie dostałam pracy bo do tej pory zero odzewu więc raczej nie.

Pytania o Excel o oczekiwane wynagrodzenie kiedy mogę rozpocząć pracę.Czy uważam że infolinia wychodzaca jest trudniejsza od przychodzacej.Na czym należy się skupić na infolini wychodzącej a na czym na przychodzacej ? Przeglad całego cv i pytania o poprzednie miejsca pracy.

Cześć Jest tu ktoś kto wypowie się na temat realnej możliwości zarobienia premii za umówione spotkania? Jest ich dość sporo dlatego tez pytam Pozdrawiam

W okresie pandemii to o lepszą premie ciężko raczej..nikt się nie chce umówić na spotkanie w swoim domu z doradcą a od ilości spotkań jest premia więc raczej nie licz na cuda

Justyna Lopka

W firmie SUNEXPERT pracuję już ponad rok. Jako jedna z nielicznych firm na rynku umożliwia bardzo szybki rozwój i awans. Każdy pracownik, który wykazuje ku temu predyspozycje i chęci jest doceniany i awansowany na wyższe stanowisko. Firma proponuje NAJLEPSZE warunki w branży telemarketingu na całym Śląsku. Każdy konsultant telefoniczny ma Umowę o Pracę (na kwotę 3000 brutto ) i atrakcyjny system prowizyjny, i to nie wszystko ! Dodatkowo 13 wynagrodzenie, a tego już praktycznie nigdzie indziej nie znajdziecie :) Sama praca jest pracą i łatwą i trudną, polega na umawianiu spotkań w branży OZE - projekt z którym konsultanci się kontaktują jest bardzo korzystny finansowo dla klientów dlatego też samo umawianie spotkań nie stanowi problemu. Ponad 80 % konsultantów co miesiąc osiąga dużo wyższe wyniki niż ustalony target !!!! Praca w stałych godzinach od poniedziałku do piątku. I to co również istotne - atmosfera ! Nasi współpracownicy są NAJLEPSI ! atmosfera jest luźna, w czasie przerw słychać mnóstwo śmiechów i żartów. Wzajemnie się wspierają i udzielają pomocy. Jeśli i Ty zastanawiasz się czy aplikować - nie czekaj, aplikuj. Z miła chęcia zaprosimy Cię na rozmowę kwalifikacyjną i przedstawimy szczegóły :)

Gaspode
@Justyna Lopka

dziwne że mówisz o 3000 brutto a oferujecie 2400 brutto... no chyba że wasze ogłoszenie kłamie (usunięte przez administratora)

ze co?
@Justyna Lopka

łał. 3000 brutto. szaleństwo. całe 2200 na rękę. ileż można za to kupić i jeszcze zaoszczędzić, hu hu hu

@ze co?

Witam serdecznie, Wynagrodzenie w naszej firmie jest wieloskładnikowe, w związku z tym podstawę można traktować jako dodatek do wynagrodzenia. Naszym pracownikom zapewniamy cały szereg dodatkowych gratyfikacji takich jak "trzynastkę", premię frekwencyjną i wiele innych. Zapraszamy serdecznie do aplikowania i przekonania się jakie firma daje możliwości zarobkowe. Pozdrawiam.

składniki
@Sunexpert Sp. z o.o.

czy zatem możesz nam wymienić składniki wynagrodzenia, żebyśmy mogli sobie przeliczyć ilw zarobimy zanim się zdecydujemy na złożenie cv, żeby się nie decydować w ciemno na prace i późniejsze rozczarowanie zarobkami?

@składniki

Witam, nie oczekujemy od żadnego z kandydatów podjęcia pracy bez zapoznania się z warunkami wynagrodzenia. Zapraszamy na rozmowę kwalifikacyjną, wtedy wszystko dokładnie opowiemy :) Pozdrawiam, Aleksandra Malina- Sorbjan.

składniki
@Sunexpert Sp. z o.o.

na rozmowie kwalifikacyjnej jest mało czasu, nikt wtedy nie liczy dokładnie wynagrodzenia, podajcie tu składniki z jakich się składa wynagrodzenie, to ja sobie na spokojnie w domu przelicze i zastanowię się czy mi się opłaca do was składać cv

zarobki
@Sunexpert Sp. z o.o.

dlaczego bronisz komuś zapoznać się ze składnikami, które firma sama wymieniła pisząc, że wynagrodzenie zależy 9d składników, ktoś się pyta od jakich to jaki to problem odpowiedzieć?

Kinga Kowalczyk

Mimo nam poinformować, że z dniem 1 kwietnia ulegają zmianie warunki zatrudnienia. Już od pierwszego dnia każdy konsultant telefoniczny zostaje zatrudniony na miesięczną umowę zlecenie płatną godzinowo oraz prowizyjnie. Kolejnym etapem jest już gwarantowana umowa o pracę oraz atrakcyjna forma prowizyjna! Serdecznie zapraszamy do aplikowania na stanowisko Konsultanta Telefonicznego w największym i jednym w Polsce projekcie na instalacje fotowoltaiczne! Szczegółów chętnie udzielimy podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Nie zwlekaj - aplikuj! Pozdrawiamy !

MP
@Kinga Kowalczyk

Przynajmniej Pani Kinga nie mija sie z prawda :-) taki stan rzeczy utrzymywal sie z firmie przynajmniej rok od opublikowania informacji. Jedyna bezposrednia osoba w firmie, ktora rzeczywiscie mowila co myslala, zamiast falszywych usmiechow i pseudo chwalenia.

Jaka jest umowa w firmie SUNEXPERT Sp. z o.o. Sp.k.? Wiecie czy jako Konsultant Ds. Obsługi Klienta zatrudniają na umowę zlecenie?

Witam! Wszyscy pracownicy w naszej firmie są zatrudniani na podstawie umowy o pracę. Zapraszamy do aplikowania!

:-)

Pracuje w Sunexpert od paru miesięcy, bardzo chwalę sobie i prace i kadrę z jaką współpracuję. Oczywiście umowa jaką daje Sunexpert to umowa o pracę już od pierwszego dnia. Warto wspomnieć, że mało która firma ma takie warunki jak w Sunexpert, a już w szczególności jeśli chodzi o dział call center. Pozdrawiam :-)

xxxx

(usunięte przez administratora)na początek dostaje się umowę zlecenie, w dodatku z jakimś durnym punktem, że jeśli ją zerwiesz to musisz zapłacić 1000zł kary.

Zen
@xxxx

Proszę napisać coś więcej. Bo firma jakiś czas temu prowadziła rekrutację i nagle dziś ponownie wystawia ogłoszenia w sprawie pracy

@Zen

Witam, jak każda rozwojowa firma poszukujemy pracowników. Zatrudniamy na podstawie umowy o pracę już od pierwszego dnia pracy w naszej firmie. Dodatkowo wraz z wzrostem zamówień wzrasta potrzeba zatrudniania kolejnych pracowników :) Pozdrawiam, Aleksandra Malina-Sorbjan.

Nie do wiary
@:-)

Sranie w banie jak możecie tak kłamać, każdy nowo przyjęty pracownik ma zlecenie i to z brakiem rezygnacji z niej na miesiąc pod groźbą kary finansowej ????

rozwój
@Sunexpert Sp. z o.o.

od długiego czasu piszcie, że się rozwijacie, że jesteście rozwojową firmą - to wyyczony tekst na pamięć ze szkolenia z relacji społecznych czy firma ma zamiar zawsze być rozwojową firmą ale nigdy się nie rozwinąć?

@Nie do wiary

Sugeruję nie wypowiadać się w tematach, w których brakuje Panu/Pani koniecznych informacji. Potwierdzam, że umowa o pracę jest zawierana z pracownikami od pierwszego dnia zatrudnienia. Pozdrawiam serdecznie, Aleksandra Malina- Sorbjan.

xyz
@Zen

ta firma ma rekrutacje non stop

nie do wiary
@Sunexpert Sp. z o.o.

jestem byłym pracownikiem, to wiem na 100 % że najpierw jest umowa zlecenie z karą finansową za wypowiedzenie umowy a w ogłoszeniach o prace piszecie bzdury

Zen
@nie do wiary

W takim razie czemu nikt nie zadzwonił do PIP i nie zapytał się czy taka umowa z karą finansową jest zgodna z przepisami. Kolejna sprawa nawet jeśli jest zgodna to pracodawca musi o tym informować kandydatów na rozmowie.

@xyz

Dziękujemy za dobra opinie ;-) Firma w pandemii rekrutuje , inne zwalniają! Raz jeszcze dziękujemy i powodzenia życzymy i .. zdrówka ;-)

Konrad Kalus

Jako przedsiębiorca drogi Panie należy się stosować do kontroli - po to jast PIP ;) dziękujemy jednocześnie za wyjaśnienie wszystkim na forum ze po kontroli PIP który radzi jak porawnie dążyć do prestiżu firmy , Sunexpert daje każdemu ale to każdemu naszemu pracownikowi UMOWĘ O PRACE . Konrad Kalus Prezes Sunexpert Właściciel ????

Po rozmowie rekrutacyjnej miałem dostać odpowiedź z firmy do 3dni nawet jeżeli się nie dostane.Jest Sobota,zero odzewu od rekrutera czy kogokolwiek Jak dla mnie brak profesjonalizmu Nie polecam

Żaba123

Czy ktoś wie gdzie to call center się mieści? Kato czy Zabrze?

Super projekt Super firma

POLECAM BARDZO ...! :-)

Dam pracę

Zlecę kampanię sprzedażową dla zespołu Call Center, który w obecnym okresie pozostał bez pracy. Dysponuję: • profesjonalnie zaaranżowanym, klimatyzowanym biurem w świetnej lokalizacji przystosowanym do pracy Call Center, • produktami pierwszej potrzeby dla Klienta Biznesowego. Oferuję: • dobre wynagrodzenie: podstawa, prowizja od sprzedaży, premia progowa, • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, • stałą pracę od poniedziałku do piątku w godz.07:30 do 15:30, wynagrodzenie zawsze w terminie. Oferty proszę przesyłać na adres: (usunięte przez administratora)

Cześć jak długo czekaliscie na telefon po wysłaniu cv?

Witam, ze względu na obecną sytuację rekrutujemy w mniejszym składzie, ale staramy się dzwonić do kandydatów najpóźniej do 3 dni roboczych :) Zapraszamy do aplikowania, nasza firma daje możliwość drze płatnej i stabilnej sprawy nawet w dobie koronawirusa!

Ok dziękuję za odp

op

Marketing wciskany rodem z lat 90' nie wróży niczego dobrego. Poważna firma zdobywa klientów jakością usług i poleceniami, a nie narzucaniem się. Po prostu kocham jak Polskie firmy na siłę udają amerykańskie korpo... bo model biznesowy rodem z USA musi być genialny! Nawet jak nie jest i wywołuje u normalnych ludzi atak patologicznego śmiechu.

@op

Bardzo dziękujemy za Pańską opinię! Działania marketingowe w formie Call Center sprawdzają się na tyle świetnie, że w tym miesiącu możemy pochwalić się umówieniem aż 10000 zadowolonych klientów zainteresowanych montażem instalacji fotowoltaicznych dzięki czemu przyczyniamy się do zwiększenia ilości instalacji fotowoltaicznych na terenie Polski! Życzmy podobnych sukcesów i serdecznie pozdrawiamy.

Praca spoko, wypłata zawsze przed czasem. Umowa o pracę, stała podstawa. Wszystko co ponad zawsze sam sobie wypracujesz. Nie ma problemu z kontaktem z pracownikami.

Super

Cześć Wam ! Poniżej najlepszy dowód na to co dzieje się w Sunexpert i jaka to Firma oraz jaki Pracodawca ;-) https://systell.pl/blog/4-rozwiazania-obslugi-klienta-dla-firm-branzy-fotowoltaiki/?fbclid=IwAR2wK7Bu9SiQk1i1eeQVgKSELWQptm8lICA2jV6RaXYlceKhcfZLMpNKtp8

Jaki jest styl zarządzania kadrą w SUNEXPERT Sp. z o.o. Sp.k.?

Agnieszka

W firmie jest kilka działów. Jest dział Call Center, dział handlowy i pracownicy administracyjni i w każdym z tych działów są zatrudnione osoby zarządzające. Na co dzień wszyscy są uśmiechnięci, nigdy nie zdarzyło się żeby ktoś nie pomógł nam przy wykonywanej pracy. Z każdą z tych osób można porozmawiać. Koordynatorzy Call są kompetentni- zawsze starają się podnieść wynik i podnoszą na duchu rozmową.

Były Pracownik

Cześć wszystkim ! Chciałbym podzielić się swoją opinią o firmie SUN EXPERT Pracowałem w tej firmie dość długi czas i moje odczucia niestety są tylko negatywne. (usunięte przez administratora) Firma ogólnie zajmuje się umawianiem spotkań czyli call center gdzie każda sekunda rozmowy jest rejestrowana za pomocą odpowiedniego systemy i nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie to, że(usunięte przez administratora) robi zebrania z pracownikami (usunięte przez administratora) Bo w skali 20 osób po przepracowanym miesiącu wyszło 30 min więcej przerwy gdzie każdy robi swój plan. (usunięte przez administratora)Spóźnisz się dosłownie minutę to wyzywają cię od dyrektorów - nawet nie zapytają ciebie o powód. Jak bierzesz L4 to jesteś na straconej pozycji ponieważ przez pierwsze 30 dni (usunięte przez administratora)musi płacić (usunięte przez administratora) Pracownicy są w porządku - chociaż wszyscy mega zastraszeni ! Presja jest wywierana ogromna ! (usunięte przez administratora) wskazuje palcem przy wszystkich co zrobił bądź czego ktoś nie zrobił ! (usunięte przez administratora) Warto wspomnieć o pracownikach którzy udają trenerów sprzedaży, a nie dawno umawiali spotkanie jeszcze w dodatku z wynikiem marnym ale cudem nad Wisłą awansowali i teraz trenują telemarketerów i wbijają im wiedzę która nie przekładać się na efekt - bo jak kogoś uczyć skoro sam ktoś ma z tym problem ??? Zapomniał pracownicy są tak nastawieni przeważnie ci stażem starsi, że na przerwie będą tylko zachwalać a gwarantuje, że po tygodniu wyjdzie szydło z worka. Rotacja niesamowita - proponuje kadrze zarządzającej poszanować pracowników - więcej zaufania - dystansu i wyjdzie finansowo lepiej bo ileż to można płacić za ogłoszenia przyjmę do pracy ? Obok Mc Donald, Platan, Kiosk Ruchu ? (usunięte przez administratora) Niestety, nie polecam. Mam nadzieje, że admin za opłaceniem SUNEXPERT nie wykasuje tego wpisu.

Jakie są warunki zatrudnienia w SUNEXPERT Sp. z o.o. Sp.k.?

Witam serdecznie, zatrudniamy na podstawie umowy o pracę. Wynagrodzenie składa się z wysokiej podstawy oraz dodatkowego wynagrodzenia prowizyjnego. Zapraszamy do aplikowania, na rozmowie kwalifikacyjnej omówimy wszystkie szczegóły. Aleksandra Malina-Sorbjan

Sunexpert Sp zoo sp k.

Witam serdecznie, zatrudniamy na podstawie umowy o pracę. Wynagrodzenie składa się z wysokiej podstawy oraz dodatkowego wynagrodzenia prowizyjnego. Jako jedyna firma w kraju proponujemy 13. wynagrodzenie :-) Ale to nie wszystko ponieważ oprócz wszystkich prowizji i dodatków , kolejnym jest PREMIA FREKWENCYJNA - 200-400 zł netto!!! Zapraszamy do aplikowania, na rozmowie kwalifikacyjnej omówimy wszystkie szczegóły. Sunexpert

przerwy

ile wynoszą przerwy ? - 5 minut po każdej godzinie czyli 35 minut na 8 godzin pracy ?

Alex.. .zabrze
@przerwy

Jeśli jesteś palaczkä ....to przerwy masz co godzinke .....

skandal
@Alex.. .zabrze

czyli jak ktoś nie pali to jest dyskryminowany i ma krótszą przerwe ?

Zostaw merytoryczną opinię o Sunexpert Sp. z o.o. - Zabrze

• Jak się pracuje w Sunexpert Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Sunexpert Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 47.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sunexpert Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 5 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Sunexpert Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Sunexpert Sp. z o.o. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Sunexpert Sp. z o.o.