Sanbios Wojciech Pawłowski

Gliwice

Opinie o Sanbios Wojciech Pawłowski

gość

Tak fatalne opinie piszą najczęściej albo zwolnieni pracownicy żeby zwyczajnie się zemścić albo jacyś chorzy ludzie , by zohydzić wszystkim wszystko. W żaden sposób nie odzwierciedla to prawdy o firmie.

a.

Proszę o opinie na temat pracy w tej firmie. Dan wspomniałeś o drodze sądowej. Co to oznacza? firma nie płaci? Mają sprawy w sądach? Ile się pracuje godzin? jakie umowy, jakie targety do wyrobienia? jaka podstawa, prowizja.... Proszę o jakieś szczegóły? Jest duża rotacja pracowników?? Będę wdzięczna za każdą opinię. dziękuję i pozdrawiam

aidan

popieram przedmówce w 100%. Firma w ktorej rzadzi biuro a nie właściciel.Wyzysk, wyzysk obóz pracy!odradzam

Dan

Żenujący poziom współpracy, odradzam każdemu komukolwiek wpadłoby do głowy współpracować z ta firmą. Max wyzysku poziom zarządzania śmieszny. konflikt sądowy jedynym sposobem na dochodzenie swoich praw. Podumowując obóz pracy dla ludzi pozbawionych życia osobistego. Jak najdalej od nich

Zostaw opinię o Sanbios Wojciech Pawłowski - Gliwice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sanbios Wojciech Pawłowski