Eco Trade Sp. z o.o.

Gliwice

Opinie o Eco Trade Sp. z o.o.

ano.

Nie polecam, firma może się rozwija, praownik już nie, chyba że mówimy o tych bardzo wysokich stołkach, ale nie mam takiej wiedzy, zarobki marne w porównaniu do ilości pracy

jh

@Xxx nie tylko u nich. 99% ofert pracy na przedstawiciela handlowego to właśnie podstawa (często nie za wysoka) i możliwość uzyskania premii - w zależności od wyrobionego planu narzuconego przez kierownika

Nie licz na to, że zarobisz więcej jako przedstawiciel handlowy, w tej firmie każdy g. zarabia, pozdrawiam

Igor

Nie polecam. Praca na produkcji ciężka i męcząca, jedni tyrają za 3 inni się obijają, zarobki na bardzo niskim poziomie, umowa zlecenie na start, marnie płatne na godziny, nie ma co liczyć na kursy finansowane przez firme, wózki obsługują ludzie bez uprawnień, bez pojęcia, ogólna porażka.

rocki

Ale firmy które są bezposrednia konkurencja dla Ecotrade płaca dużo wiecej.Ja pracuje w takiej firmie i znam ludzi z Eco i słyszalem ze teraz jest ich bardzo dużo w terenie dlatego mają sprzedaz niezłą bo docieraja do kazdego ale to zagęszczenie sie przekłada na zarobki ,troche sie dziwie bo w innych firmach tez szukają ludzi i bez problemu mogliby zmienić.Ja wole wiecej jeżdzić ale zarobić drugie tyle a nawet przy dobrych miesiacach sporo więcej.Pozdrawiam

rocki

ans

Niby tak, ale za 2000 zł to ledwo starczy na rachunki, benzyne i jedzenie, kiepski miesiąc bez przyjemności.

xxxxxxx

Cześć.1997 zaczynałem prace zarabiałem 1600 netto a w Ecotrade jako przedstawicielowi w 2015 roku zaproponowano mi 2000 netto bez premii sprzedażowej tylko z jakąś uznaniową.Na szczeście są inne firmy gdzie można zarobić dwa razy tyle.Pozdrawiam

xxxxxxxx

Totalna porażka wynagrodzenie na poziomie sprzed 20 lat

sawalas

Praca na trzy etaty dla ludzi co życia prywatnego nie mają za jedną marną wypłatę.Pozdrawiam

chudy

pracuje tu juz jakis czas. atmosfera - ja nie narzekam , wynagrodzenie co miesiśc co innego, (ale to handel) a nie praca na linii tragedii nie ma myśle ze czym dlużej pracuje tym więcęj kasy no, ale do drugiego progu to daleko.............

przemo25

czy zarobki tu są naprawdę tabu? i jak z tymi premiami naprawdę nie realne? Pytam bo mam zamiar przesłać cv nie wiem czy warto moje oczekiwania oscylują w granicach 3500 netto. Proszę o szczere odpowiedzi.

jak

Z tego co poczytałem to Eco Trade działa na rynku od 1993 roku, także mają raczej dużo doświadczenia, to i może dobrze tez traktują ludzi, skoro już tyle sa na rynku.

Wojtek

@mork, pewnie Marki zjadł słówko ledwo albo nie, tak czy siak, jak ktoś wie ile oferuje eco trade, to niech pisze, bo może moja rodzina jest mniej wymagająca.

MARKI

Pracowałem około 1,5 roku. Wynagrodzenie faktycznie liche, chyba, że ponegocjujesz z DH na rekrutacji, ja tego nie zrobiłem i żałowałem. Produkt, szkolenia, atmosfera i narzędzia- jak najbardziej dobre. Zwolniłem się ze względu na zarobki, które pozwalały na utrzymanie rodziny. Ci, którzy pracują i dążą do celu zostaną docenieni. Dla lubiących pracować, ba... jeździć i rozmawiać- polecam.

big

jaka kasa?

edo

tyrasz za 3 wypłata za 1 ,

ree

A jak wygląda obecnie zatrudnienie??Na jakich warunkach zatrudniają Przedstawicieli??Dają auto??Telefon Laptopa??Jaka umowa??I jaka podstawa??

Masakra,nie polecam tej firmy.Pracowałem tam i nic dobrego ph tam nie czeka.Ściema z premiami,możesz zrobić plan a i tak g.....no dostaniesz.Jedna premia śmiesznie mała jest zależna od 5 zadań.Wystarczy jednego nie wyrobić i kasy nie masz.

a

dziwne że nadal tam pracujesz i masz czas szwędać sie po forach i siać pro ecotradowską propagandę

Anonim 2

Bo teraz nie sztuką jest wyprodukować ale sprzedać... Dziwne, że tego nie rozumiesz

kawel

wiecej ich tam w biurze siedzi niz na produkcji w tym ecotreju

ellżunia

ale faktycznie - ta ich strona jest okropna, dziwne ze sie nikt za to wziac nie moze -

bomba

"Oferujemy : Stabilne zatrudnienie, atrakcyjne zarobki, udział w targach branżowych krajowych i zagranicznych" Zgadza się tylko udział w targach. Reszta to mit.

annna

a ja sie ciekawie czemu macie taką straszną stronę internetową i czemu nie ma jej w wyszuiwarce google chociazby na pierwszej stronie - a ten temat jest - czyżby pracowała tam banda [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] którzy nie potrafią nawet stroną zarządzac ?

misiek

A, jak wygląda tu praca na stanowiskach biurowych?

ANONIM

Pracowałam już w wielu różnych firmach i Eco Trade jest firmą, w której chciałabym pracować jak najdłużej. Pracownicy, którzy się sprawdzają są naprawdę doceniani - finansowo również. Ja bynajmniej nie narzekam.

ciekawski

ciekawe czemu niektóre wpisy znikają i dlaczego? jak myślicie?

daniel

ela - 2009-07-10 08:56:46 jak dla mnie super firma......., narzekają Ci co ich zwoniono (nie bez powodu)... Jeśli Eco-trade to dla Ciebie super firma to chyba jeszcze w super firmie nie pracowałaś. Eco-trade szczerze odradzam. Zero komunikacji, żadnej ścieżki kariery, słabe zarobki. Jedyne na plus to ludzie - ale też nie wszyscy, albo raczej wszyscy nie z Gliwic.

ela

gall

dlaczego mówisz, ze jest to praca dla osób bez ambicji? nie placa? duza rotacja personelu? czy chodzi o atmosferę pracy?

Jak chcesz zarabiać pieniądze i jesteś ambitny/a to nie polecam, jak szukasz pracy na chwilę na przeczekanie to ok, ja tak zrobiłam/em

dlaczego? co tam jest źłe?

Eco Trade Gliwice nie polecam, nie polecam

Witam Chcę się przyjąć do tej firmy czy ktoś kto w niej pracuje może określić w kilku słowach jak tam jest i czy jest sens podejmować pracę w firmie Eco Trade.

Zostaw opinię o Eco Trade Sp. z o.o. - Gliwice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Eco Trade Sp. z o.o.