Opinie o Eco Trade Sp. z o.o. w Gliwice

Firma Eco Trade sp. z o.o. z siedzib

Branże: Przemysł spożywczy - przemiał zbóż

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eco Trade Sp. z o.o. w Gliwice

Miałam nie komentować lecz z pewnej przyczyny wrzucę kilka słów. Niby fajnie lecz z tego co miałam okazję obserwować nie zmierza ku lepszemu. Ciągła rotacja pracowników: albo są zwalniani, albo redukowane stanowiska pracy albo sami odchodzą. Technolodzy wdrożeniowi jeśli mają okazję odchodzą do konkurencji (trzymam kciuki za tych co zostali i Rafała). Dyrektor od spraw finansowo- kadrowych- zlikwidowane stanowisko. Pani która sprzątała produkcję- nie przedłużona umowa (teraz pani S. ogarnia biurowiec i produkcję). Pełnomocnik ds jakości- nie przedłużona umowa (dziewczyna na prawdę odwalała kawał dobrej roboty). Kierownik działu jakości i dawny pełnomocnik działu jakości po macierzyńskim został przeniesiony do działu eksportu. Kierownik działu zakupów odchodzi z własnej decyzji. Handlowy co chwilę rotują- mam wrażenie, że nawet nie mieli okazji się wdrążyć lecz nie jestem w stanie ocenić- nie mój dział. Organizacja pracy i komunikacja między działami do poprawy lecz nie wydaje mi się aby było to do wykonania przy obecnej liczbie pracowników. Nie wydaje mi się aby te wszystkie zmiany świadczyły o tym, że firma rozwija się i idzie w dobrym kierunku aczkolwiek mogę się mylić. Napisałabym, że życzę powiedzenia ale biorąc pod uwagę obecne emocje nie jestem w stanie tego teraz szczerze napisać. Pzdr

Wz
@Księgowa

Nikt nic nie robił Dyrektor Sprzedaży nic nie robił Kierownicy nic nie robili Handlowcy nic nie robili Technolodzy nic nie robili dzięki tym nierobom co średnio po 10 lat pracowali firma wyszła z garażu i zaczęła coś znaczyć na rynku, a jakiś tam dyrektor zarządzający przyszedł psuć to co prezes rozpoczął ale nawet to mu nie poszło

Cześć, Na jakie zarobki może liczyć technolog? Pozdrawiam

@Justyna

Dokładnie robisz to co masz zrobić i nie wdawać się w rozmowę z prezesem bo i tak to nie ma sensu skoro on nie widzi co się dzieje z jego firma , że jest już prawie na dnie . Praca od poniedziałku do piątku wiadomo przed świętami jest tz odświeżanie katalogu bez nowości To miejsce jest stanem umysłu... . Lepiej iść do konkurencji a Eco omijać

Magdalena Nowy wpis

Hej, patrzę właśnie na oferty dla handlowców i zastanawiają mnie te cale cele sprzedażowe. Na podstawie czego będą ustalane i je same jak oceniacie? ktoś przytaczał „3% rynku” więc ciekawią mnie założenia dalszej strategii i to jak zarobkowo się wychodzi

Pracownik Nowy wpis
@Magdalena

Najprościej będzie wysłać CV. Na ewentualnej rozmowie można zapytać i wszystko się wyjaśni (jak?, kto? i z czego?). To, że ktoś napisał 3% nic nie znaczy. Mógł równie napisać 33%. Firma działa już od ponad 30 lat i to jest fakt. Do odważnych świat należy.

Ciekawy Nowy wpis

To ile % rynku macie? 3%, czy jak się szczyci prezes 5%, po 30 latach istnienia. Można czarować nowych kandydatów, ale firma z miesiąca na miesiąc zmniejsza sprzedaz, prezes zawalnia ludzi hurtowo i ludzie też sami się zwalniają hurtowo. Faktycznie trzeba być odważnym żeby tam podjąć pracę

Nowy Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 11 dni.

Proszę o opinię jak wygląda praca na stanowisku pomocnik technologa produkcji? Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna? Czy są sprawdzane jakieś umiejętności?Na jakie zarobki można liczyć? Czy są dodatki do "gołej "pensji?

Witam, jest tu może aktualny handlowiec? Mam ofertę do was i myślę nad aplikacja. Pokazały mi się jednak wcześniejsze opinie dotyczące tego działu. Czemu pojawiła się z rok temu wzmianka o tym, że przedstawiciele nie maja wiedzy? Jaki teraz zakres szkoleń przysługuje?

Obecny

Zostaniesz otoczony opieka pana prezesa, on Ciebie wprowadzi w rynek piekarniczo cukierniczy i powie jak trzeba pracować w firmie która ma ok 3% rynku i ciągle idzie w dół

Konwalia
@Obecny

taaa, Pan prezes MA WIZJE, i wiedzę jak obsługiwać klientów. Ty, kimkolwiek jesteś i jakikolwiek staż w tym fachu masz, to wg Wacława nic nie wiesz. Frustrujące jest , że nawet dobrego handlowca z wieloletnim stażem traktuje jak młokosa, i stażystę. Do tego krótka smycz, kontrola, i założenie z góry że jesteś (usunięte przez administratora) ze złymi zamiarami.

Karola
@Konwalia

A taki handlowiec „stażysta” ma w ogóle szanse na wakat? Z tego co widzę po ofertach to piszą jednak o doświadczeniu związanym ze sprzedażą i obsługą Klienta. jakie miejsce na nabranie doświadczenia będzie ok ale z kasa gorzej z tego co piszecie?

Księgowa
@01

Było w miarę normalnie jak za porządki się zabrał ostatni dyrektor zarządzający. Ale Prezesowi się nie spodobało ze ktoś miał wiedzę i swoje zdanie to ho zwolnił. Ten facet nie bał się rodziny prezesa ani zwolnienia dyrektora sorzedaży który nic bie robił przez kilkanaście lat.

Wz
@Księgowa

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Eco Trade Sp. z o.o.? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku Specjalista ds. Handlowych wydawały Ci się najkorzystniejsze?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.

Cześć, opiszecie mi proszę sytuacje technologów żywności? Tak jak ktoś wspomniał chyba występuje rotacja, skoro wciąż szukają a tutaj w ofercie mam nawet oznaczenie, że to praca od zaraz. sęk w tym, że spełniam wszystkie wymogi a interesował mnie ten rozwój z opisu. pod tym względem jest czego żałować jeśli człowiek nie spróbuje?

Dzess

Na ogłoszeniu zawsze jest ładnie i pięknie. Nie licz na rozwój to tylko żeby kogoś przyciągnąć bo jest kryzysowa sytuacja. Na początku jest miło i fajnie, potem sam się domyśl. Spróbuj jak nie masz nic lepszego na oku

Viki

Idź i spróbuj, będziesz wiedzieć. Skoro 99% wpisów jest negatywnych w stosunku do firmy, a Ty dalej pytasz czy warto. Odpowiem Tobie, warto. Wszyscy byli i większość pracujących ludzi myli się. Ty w Ecotrade rozwiniesz skrzydła

Prosto

To ile % pracowników z biura i działu handlowego zwolniło się w ostatnich 2 miesiącach? Będzie tak z 50% i tak jest caly czas. Przychodza nowi i za chwile ich nie ma. Powiedz czy firma zwiększa obroty, czy są z miesiąca na miesiąc spadki?

Alyen
@Prosto

Dołóż jeszcze inne działy. Tam też jest duża rotacja.

@Prosto

A jak się do tego dołoży jeszcze te wspomniane przez kogoś inne działy to ile wtedy wyjdzie? Jakie są dalsze prognozy co do tych spadków? W firmie mówią cokolwiek zatrudnionym w tym zakresie? warto poczekać?

Alyen

Chcesz zarabiać to nie w tej firmie. Duża rotacja o czymś świadczy. Polityka właściciela nie zachęca do długiej współpracy. Zamiast inwestować w stałą ekipę wolą zatrudniać nowych dlatego praca kuleje co się przekłada całokształt.

Czym w Eco Trade Sp. z o.o. zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

Hej, czyli jeśli zdecyduje się złożyć cv na stanowisko specjalisty ds. zakupów, to o szybkiej podwyżce mogę zapomnieć? A czy chociaż na początku można wynegocjować jakąś dobrą stawkę, skoro ta kwota ma zostać ze mną na dłużej? Przyblizycie zarobki dla specjalistów? O premii w sumie nic nie wspominają w ofercie, tez jej nie ma? Tak z ciekawości, jednym z wymogów jest odporność na stres i umiejętność pracy pod presją czasu. Dużo jest takich nerwowych sytuacji? Bo tak szczerze, to nie uśmiecha mi się pracować w ciągłym stresie niestety. Podzielicie się przykładowymi sytuacjami? Jej, sama się nie spodziewałam, ze zadam tyle pytań. Sorki:)

Jola

Brak widełek wynagrodzenia w ogłoszeniu o pracę odstrasza. Pewnie płacą grosze skoro się nie chwalą.

Był

Haaa jak widzę kolejni technolodzy odchodzą do konkurencji ???? i bardzo dobrze robią . Skoro wielkie prezesisko nie potrafi docenić naprawdę dobrych ludzi z umiejętnościami to już jego problem . Tym co odeszli na bank jest lepiej w nowych firmach . Ogólnie firma zmierza ku końcowi .

Nelka
@Był

Hej, mąż chciał się zatrudnić, serio tyle osób ostatnio odchodzi? Z tym docenieniem to chodzi ci o pensję, że nie była wystarczająca? Daj znać ile u was można teraz zarobić i czy dodatki do pensji trochę rekompensują niższe wynagrodzenia. A czemu piszesz, że firma zmierza ku końcowi? Tak tylko gadasz czy coś na rzeczy jest?

Był
@Nelka

Dodatki do pensji nie ma czegoś takiego, po prostu osoba zarządzająca tym jest sknera i czepia się tego czego nie powinien a o problemach nie chce słyszeć czy podwyżkach serio polecam konkurencję polmarkusa czy też inne ale nie tą firmę bez przyszłości

@Był

Wydaje mi się, że sporo hejtu wylewa się na prezesa ale anonimowo przez ludzi, którzy nie mają odwagi żeby przedstawić mu logiczne argumenty, które pozwolą wrócić firmie na dobre tory. Miałam kiedyś do czynienia z prezesem, który przez lata był pewien, że nikt jak on nie potrafi tak dobrze zarządzać. Dużo czasu zajęła mi walka z nim ale się udało bo zrozumiał, że bez zgranego teamu i szacunku do ludzi firmy nie ma. Wierzę, że nie taki prezes straszny jak go opisujecie.

Skoro już tak piszesz to masz to pewnie jakoś przetestowane? Jeśli tak to z jakim problemem szedłeś tak w ogóle? jakie były tego zasadnicze okoliczności?

Jak dużo osób pracuje na stanowisku Przedstawiciel Handlowy w firmie Eco Trade Sp. z o.o.?

Cześć, Na jakie zarobki może liczyć technolog? Pozdrawiam

Justyna

To co musi taki technolog tu w firmie umieć, żeby zostać już na sam start docenionym? Jakieś konkretne sugestie?

Korsarz
@Adam

12000 brutto i siedzisz w domku Dwa pokazy bo nikt nie zaprasza na prezentację. Zero nowości i wątpliwa jakość. GPS na każdym kroku Nie trzeba się wykazywać tylko dużo obiecywać. (usunięte przez administratora)

@Justyna

Najbardziej to umiejętność przytakiwania prezesowi oraz branie pod uwagę że prezesa prawda jest zawsze mojsza niż Twojsza I nie wychodzić z własną inicjatywa bo po co

@Były

Sugerujesz przy tym, że po prostu nie wchodzić w dyskusję i wykonywać należycie swoje obowiązki? Jakie do nich tutaj w firmie w rzeczywistości należą? Jak pracuje się tutaj pod względem specyfiki? standardowo jak w innych czy jest coś, co by to miejsce pracy odróżniało? Jeśli tak, to co?

Ronaldo

Jesteście śmieszna firma. Nawet nie ma już Wam co odbić. Jedziecie na garbie innych ale cały czas w dół... Śmieją się z Was handlowcy i klienci. Prezes sam musi się prosić o sprzedaż i jeździ po klientach. Miejcie godność Strasznie się na to patrzy. Handlowcy bez wiedzy i lojalności. Sprzdadza się za parę stów więcej. Masz Napoleonie co chciałeś ;) Nie pozdrawiam

kraft

Witam. Szukają przedstawiciela handlowego na Lublin. Może ktoś podzielić się informacjami jak to wygląda w tej firmie: zarobki, auto, atmosfera, kasa, wypłaty itp.... Będę wdzięczny za opinie. Pozdrawiam

Rafaello
@kraft

Poczytaj sobie opinie...wszystkiego się dowiesz. Szukają cały czas...poszedłem do Lidla i więcej zarabiam

Jejeujejuczarodzieju
@kraft

Zarobki ponad 6 tys brutto, auto toyota auris hybryda z lpg, wypłaty zawsze na koniec miesiąca. Kierownik na Warszawę i Lublin bardzo w porządku. Atmosfera w tym regionie chyba tez super. Są pewne minusy, ale to jak w każdej firmie. Na pewno trzeba na początku dużo się uczyć jeśli jesteś z poza branży

Poprawna

Można różne rzeczy gadać o siostrzeńcu ale pomoc biurowa połowy tego co on nie potrafi zrobić

@Poprawna

Siostrzeniec pracował za 10 -u;) Każdy to wie Powinni powiesić sobie jego zdjęcie w biurze i czerpać inspiracje raz dziennie :) A pomoc biurowa :)…? Ja sie cieszę że ona jest kierowniczka;) oby jak najdłużej . Wacus dacie radę hehe Nie pozdrawiam

@Ronaldo

za 10? A można się dowiedzieć co on konkretnie tam wykonywał i jaką kasę z tego miał?

@Justyna

Wykonał taką pracę że teraz w Eco ma im z czego spadać wynik. A rezultat który zrobił nie zostanie już osiągnięty nawet przez cały zespół pracujących ludzi- co zresztą widać . Kwestia pieniędzy to każdego indywidualna sprawa.

Nie zrozumiałeś wątku

Jasiu

Chyba tylko u Was takie spadki:-) ale to problem takich firm jak Wasza. Ambicje na 1000% wiedzą, umiejętności, moce, doświadczenie na 1%. Zatrudniacie miernoty to tak macie

@Jasiu

Można prosić o rozwinięcie? Czemu zespół na tamten okres został w ten sposób przez Pana oceniony? Wiadomo jak prezentuje się to dzisiaj? Była rotacja lub szkolili kogoś?

Ciekawość

Mnie zżera ciekawość. Ciekawe kto wykopał z firmy jedyną osobę, która mogła się postawić Panu Prezesowi. Ktoś widział? Ktoś słyszał? Ktoś wie?

Ciekawa
@Ciekawość

Mnie zżera ciekawość ile wytrzyma nowy nabytek.

@Ciekawa

Na to akurat jest prosta odpowiedź- niedługo.

Grzegorz
@Ciekawość

Skąd wiesz? Nowy nabytek to nowy pracownik? Bo tak zrozumiałem. To ktoś z kierownictwa?

Cukierenka
@Ciekawa

Nowy kierownik był u mnie z pracownica:):): żenada! Tylko przez to że znam właściciela wpuściłam tych niudacznikow. Brak wiedzy, kompetencji a ten (usunięte przez administratora)cały czas o popzednij firmie gadał jakby coś mnie miało to interesować. Firma idzie na dno s z takimi pracownikami szybciej niż myślę.

Alicja
@Cukierenka

Zgadza się slaba firma zatrudnia słabych ludzi. Niestety ci oszczercy byli również u mnie.

Emilia
@Cukierenka

Co takiego powiedział lub zrobił, że stwierdzasz, że nie mają kompetencji? Rozwiniesz?

Ohhhyeees

Nie bardzo rozumiem większości negatywnych opinii. Nowy dyrektor sprzedaży nie jest z branży (cudem byłoby znalezienie dyrektora z tej samej branży) ale za to ze świeżym spojrzeniem na sytuacje, na szczęście widzący gdzie są luki i sukcesywnie pracuje nad tym, aby je załatać. Łatwo jest być trollem internetowym i walić komuś w oczy piachem, ale zwykle tylko wtedy gdy samemu nic się nie robi. W każdej firmie są zmiany, które nie pasują wielu starym pracownikom, czasem taka sytuacja naturalnie eliminuje mało elastycznych pracowników. Wtedy to wychodzi na dobre obu stronom

zmiany
@Ohhhyeees

"eliminuje mało elastycznych pracowników" co ty wiesz o tej firmie? kto ją zbudował? itd. to wszystko praca tych mało elastycznych ludzi, których ktoś kopnął w (usunięte przez administratora) każda firma chciała by mieć tak mało elastycznych ludzi jacy pracowali za tak mało elastyczne pieniądze, nie wspomnę o (usunięte przez administratora), itd. popracujesz to zrozumiesz co tu jest napisane

małoelastyczny pracownik
@Ohhhyeees

Ci małoelastyczni pracownicy zbudowali tę firmę, w fantastycznej atmosferze, wzajemnej współpracy i dążeniu do celu (pomimo słabiutkich pensji). Potem zmobingowani, niedocenieni byli zmuszeni podziękować. Proszę nie wypowiadać swoich ocen bez wiedzy i świadomości jak jest naprawdę.

Strees
@Ohhhyeees

Zamiast sie skupiać na tej elastyczności to wypadałoby ratować sprzedaż, która leci na łeb na szyje. Tylko po co skoro można się skupiać na teoretyzowaniu, wprowadzaniu "standardów", organizowaniu niczego nie wnoszących szkoleń i innych głupot nie mających nic wspólnego z naszą branżą. Proponuje więcej pajacowania w durnych koszulkach. To na peeeewno poprawi sytuacje w firmie

Reżyser
@Ohhhyeees

Ty nie tylko tego nie rozumiesz ... Nawet nie będziesz miał okazji zrozumieć bo i tak wcześniej skończysz karierę i nie osiągniesz sukcesu wynikowego jaki został wypracowany do roku 2019. A wiesz czemu? Bo jesteś teoretykiem a wszyscy ktorzy w praktyce budowali rynek robią to teraz w konkurencji. Życzę Wam powodzenia:) nie dotykaj ludzi którzy latami włożyli serce w budowanie firmy w której teraz możesz pracować za dobre pieniądze. Ale pamiętaj nie ma wyników nie kasy nie ma miłości Napoleona;)

@małoelastyczny pracownik

No bez przesady z tymi słabiutkimi pensjami. Jak budowali to relatywnie pensje były bardzo dobre. Jak zbudowali to przyszedł Pan Prezes W i zabrał hahahah:)

@małoelastyczny pracownik
@Ciekawość

@Cieka… a dostawałeś podwyżki i dużo mniejsze wypłaty?, okradziono Cię w czasie pandemii??, chociaż przyznaję, wtedy to już były czasy kiedy ta firma się staczała…

@@małoelastyczny pracownik

Były podwyżki, pensja zawsze na czas, nikt pensji nie obniżał. Pandemii nie pamiętam, bo na szczęście w innej firmie już była moja osoba.

Manfred
@Ciekawość

Pensja przez 3 miesiące obniżona.(usunięte przez administratora)

Eco Trade Sp. z o.o. poszukuje pracownika na stanowisko Regionalny Kierownik Sprzedaży. Zostaliście zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną? Podzielcie się swoimi wrażeniami z bezpośredniego spotkania z rekruterem. Wasza opinia może pomóc innym osobom, rozważającym pracę w przedsiębiorstwie.

Była P

Za bardzo to stanowisko z kierownikiem nie ma nic wspólnego, nie ma żadnej decyzyjności, wiecej sie tłumaczysz przed prezesem i masz za to pare zł wiecej niz ph. Słaba kasa, o premii można zapomnieć, zero motywacji do pracy, kiepskie produkty na tle konkurencji i polityka firmy mająca na celu ją utopić. Auto spoko ale monitoring na dwadzieścia sposobów. Atmosfera w pracy jest denna, wszyscy niby mili dla siebie a za plecami się obgadują, dwulicowość to codzienność w eko. Pseudo dyrektorstwo to porażka, nie mają pojęcia gdzie są i co sprzedają. Większość ludzi sie rozgląda za pracą a na spotkaniach udają super zaangażowanie. Zdecydowanie nie polecam.

@Była P

Ano po takim opisie to trudno się dziwić, że nie polecasz. Z czego w ogóle te wszystkie rzeczy wynikają? Generalnie to jak rotacja wygląda na tym stanowisku w takim razie?

Byla P
@Justyna

Rotacja w całej firmie jest bardzo duża. Z tzw starej ekipy praktycznie nikt nie został. Wynika to z błędnych decyzji i dokręcania śruby. Trzeba przestać się łudzić, że bedziemy sprzedawać same palety towaru. Niestety ale włóczykij się do zarządzania sprzedażą nie nadaje mimo, że jego zdaniem jest najlepszy i najmądrzejszy.

były
@Justyna

pytasz z czego te wszystkie rzeczy wynikają , odp jest krótka Z BRAKU SZACUNKU DO PRACOWNIKA wiem coś na ten temat kilka lat pracowałem, można by tu całą litanię wymienić ale myślę że od tego by trzeba zacząć,

dobra rada
@Byla P

poradnik pracownika: - opowiadaj że będziesz robić milionowe obroty, - nie przykładaj się i nie angażuj, - nie mów prawdy bo tego nikt tu nie lubi wolą bajki i jak się zastosujesz do tych rad 2 lata popracujesz spokojnie, wiele osób tak działa i sobie chwali i nie zapomnij wynegocjować super kasy bo skoro masz robić wielkie obroty, tylko pamiętaj cały czas bajki opowiadaj prezes to uwielbia i to się tylko tu liczy

Mars
@dobra rada

To jest sama prawda, lepiej lać wodę i opowiadać jakieś bajki, wtedy oni wszyscy są szczęśliwi. Kogo obchodzi, że sprzedaż leci na łeb na szyje. Mam wrażenie, że wiele osób tak pracuje a jak sie z kimś gada to ma wszystko w (usunięte przez administratora) dla osób chcących sie zatrudnić porada: wynegocjuj sobie dużą podstawe, nie wierz w bajki, że każdy ma taką samą.

Zrozpaczona
@były

Szacunku nie było i nie będzie ... Firma skazana na porażkę. Fachowców brakuje i Napoleon nie znajdzie już takich ludzi jak miał Wyniki spadają nawet przy podwyżkach. Jeszcze pseudo kierownicy myślący o sobie za dużo niz w rzeczywistości potrafią np była kwiaciarko- pomoc biurowa która nie ma pojęcia o kierownictwie i tylko śmieją się z nim na rynku. Musi się wspomagać technologami bo inaczej nawet wody na wynos nie dostanie. I jeszcze konfitura do tego ogropna. Tacy ludzie tu pracują. Taka prawda niestety. No i co kogoś polubie i jest normalny to się zwalnia. Przykre

Neon
@Zrozpaczona

Znowu wypisujecie ten stek bzdur. Zamiast tego wykorzystajcie ten czas na to aby coś zmienić w firmie. Weźcie się za robotę przegrywy bo pisać anonimowo na forum to każdy potrafi. Rekiny biznesu nie rozumiecie że robicie sami sobie krzywdę ?

RAMOS
@Neon

(usunięte przez administratora)Bardzo dużo osób wylało sporo potu i stresu za tą firmę i jak zostali potraktowani? Teraz Panna kwiarciarka biega po rynku i robi z siebie pośmiewisko. Z żagli też w większości się śmiali "klienci" ;) jednym podwyżka o naście % a potem wystawna biba dla vipów

@RAMOS

Tak się obnosicie tym potem wylanym ze aż chcecie ten smrodek wylać na ludzi którzy nic wam nie zrobili. Zmyjcie z siebie już to Eco i idźcie do przodu lub do tylu. Wasza sprawa, ale obrażając innych pokazujecie jak blisko obory jesteście.

Wacek

(usunięte przez administratora) które firma wylała na wielu ludzi, teraz ludzie wylewają to (usunięte przez administratora) na firmę, to się jakoś tak nazywało że karma wraca, czy ludzie piszący prawdę obrażają kogoś? Skoro się obrażasz to masz coś na sumieniu, jeśli ktoś o mnie pisze że jestem (usunięte przez administratora) To była by to dla mnie obraza tylko gdybym nim był.....

Żonk
@RAMOS

Pani kwiaciarka to jedno a grajek z konkurencji czy kierownik z Podkarpacia to już tragedia. Jedna wielka ściema zero pracy tylko laba. Ostatnio zamiast u klientów to ten drugi dzień w dzień w galerii:):]:] klientów tam szukał

Były zaangażowane

Masz inne podejście do pracy będziesz w tej firmie max 4 lata , traktujesz tą firmę przedmiotowo do osiągnięcia swojego celu, i to jest słuszne podejście, lecz niektórzy w tym i ja mieli trochę inne podejście dbali jak o swoje budowali tą firmę od O nawet wtedy Wacek się tym nie interesował, spędzili 1/2 życia a potem usłyszeli śpię.... Ciebie to czeka ale nie zaboli bo masz zdrowe podejście do pracy, bo nic nie zbudowałeś, bo nic nie zrobiłeś , bo patrzysz tylko na kasę , wielu osobą jest przykro jak zostały potraktowane i to nie za złą pracę , tylko za humory pewnego nowobogackiego , a tak naprawdę wystarczyło z honorem i godnością pożegnać ludzi którzy całą robotę zrobili, ale jak się urodziłeś w Dyn ...to panem z Lubeki nie zostaniesz zawsze słoma gdzieś wyjdzie

Możliwe przyszły pracownik

Zastanawia mnie skąd tyle nieprzychylnych komentarzy od pracowników którzy nadal są w tej firmie? Szczerze to gdybym miał tak się gryzc i ciagle narzekać to już dawno pracowałbym gdzie indziej. Nie ma sentymentów jest do kitu szukam nowej pracy. Czyżbyscie mieli tak słabe kwalifikacje czy tak niskie zdanie o sobie? Tak bardzo narzekając na swoje miejsce pracy pokazujecie wiele o Was samych ???? Jeszcze tego nie skumaliscie?

Emilia
@Możliwe przyszły pracownik

I jak tam? Byłeś może na rozmowie o prace? Pracujesz w firmie? Jak jest?

Zostaw merytoryczną opinię o Eco Trade Sp. z o.o. - Gliwice

• Jak się pracuje w Eco Trade Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Eco Trade Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 61.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eco Trade Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 50, z czego 9 to opinie pozytywne, 23 to opinie negatywne, a 18 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Eco Trade Sp. z o.o.
2.6/5 Na podstawie 159 ocen.

Eco Trade Sp. z o.o.