Opinie o Eco Trade Sp. z o.o. w Gliwice

Firma Eco Trade sp. z o.o. z siedzib

Branże: Przemysł spożywczy - przemiał zbóż

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eco Trade Sp. z o.o. w Gliwice

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Eco Trade Sp. z o.o.?

Bardzo dobrze, a jak w GoWorku?

Nuda

Ale kogo?

Testos

Może jakaś Pani Dyrektor:-)

Oddany
@Testos

Podobno mają jakiegoś faceta, więc zapomnij o Pani.

ostry

Witam, Jestem po rozmowie o pracę na PH / Technologa.Może ktoś z Państwa podpowie jakie wyglądają zarobki ,jakiś Fundusz Socjalny na tym stanowisku pracy.Pracownik otrzymuje auto służbowe ,czy swoim jezdzi - ma zwrot za paliwo i amortyzację. Z góry dziękuję za informację

Gregor
@ostry

Są toyoty corolle nowe chyba i bez limitu kilometrów. Zarobki są w miarę ok.

xxx
@ostry

2800 brutto , prywatnie 200 km

XXL
@xxx

Chyba firny pomyliłeś xxx

@xxx

Zarobki są niskie

Czy Eco Trade Sp. z o.o. ma ściśle ustalone godziny pracy?

Oczywiście że tak, to nie gowork.

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Eco Trade Sp. z o.o.? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku Specjalista ds. Handlowych wydawały Ci się najkorzystniejsze?

Opowiecie jak wygląda każdy etap rekrutacji w Eco Trade Sp. z o.o.?

Bardzo profesjonalnie, w czasie epidemii zdalnie. Ja na Technologa więc mogę tylko to ocenić. Duży plus.

Ss

Eco nawet na pkp parodia Opole nie mają kamizelek

Wredna
@Ss

Te Ss chyba ci się firmy pomyliły, przeproś ładnie naszą firmę i szukaj tej bez kamizelek

Ph

Ile zarabia przedstawiciel w firmie ecotrade i ja jakie premie może liczyć?

Ninja

W końcu jakieś zmiany się szykują, niektórzy na stołkach już się trzęsą.

Neodym
@Ninja

W końcu ktoś zaczął słuchać ludzi w tej firmie, zobaczymy jak długo nowy dyr. wytrzyma. Oby się nie zniechęcił otrzymywaną pomocą:-;

:}
@Neodym

to zdanie jest dobre "Oby się nie zniechęcił otrzymywaną pomocą:-;"

Pies

Co za firma wredna kierownik exportu Marek chce się pozbyć kolegę z pracy A. Podstawiając fałszywe konto pisząc do prezesa co to za człowiek masakra co to za firma i ludzie pracujący.Jeden drugiego chce wywalić:(

Ciekawy
@Pies

Nie rozumiem, jakie konto, skąd Ty o tym niby wiesz? Surrealistyczne jest to co piszesz, chyba za dużo filmów (usunięte przez administratora)

jeszczeciekawszy
@Ciekawy

naprawdę usunęliście frazę "za dużo filmów sf oglądasz", Wy tam macie równo pod sufitem w tym goworku???? no tak, nie nabluzgałem na firmę to usunęliście treść postu, nie rzuciłem taniego mięsa trolom, a chyba z tego gowork żyje. Z hejtu i fałszywych anonimowych opinii, czyż nie??!!

Wujekdobrarolada
@Pies

Jesteś kolejnym pajacem piszącym (usunięte przez administratora) na tym dennym forum, rozumu i większego poczucia własnej wartości Tobie życzę z okazji tych świąt. Lecz kompleksy u psychologa nie tutaj

@Wujekdobrarolada

Jesli takie forum złe jak to ujęłeś to co ty tu robisz??może sam jesteś pajacem:)

Rolada
@Pies

Nie pasuje to się zwolnij

@Rolada

Może sam się zwolnij a nie dawaj radę kto co ma robić!

Majkel

Co Tobie dolega?

Kolegazpracy
@Pies

Moim zdaniem go nie znasz, to jest fajny gość

Kolega

Ja pracuje w tej firmie i wiem co się stało Tak nie powinno być .Jaka kolwiek wiadomość do firmy powinna być sprawdzana a nie że ktoś sobie załozy profil na chwile i pisze do kogo chce ,a potem znika a pracownika zawieszają .To nie fer.My też możemy być w podobnej sytuacji.Więc proszę sprawdzcie czy to była prawda .Ludzie zaczną się bać na kogo następnego przyjdzie wiadomość negatywna. Firma jest w porządku pracuje tu dość długo ale teraz co się dzieje to poprostu wstyd!!

Ciekawy
@Kolega

To prawda powinno być sprawdzane.

Loka
@Kolega

Kto Wam taką krzywdę zrobił?

Koleżka
@Kolega

Tylko po co miałby to robić?

Czy dysponujecie informacjami o tym, co aktualnie dzieje się w Eco Trade Sp. z o.o.? Od dłuższego czasu nie pojawiła się żadna opinia związana z warunkami pracy w firmie.

Dobrze się dzieje, nikogo nie zwolniono, atmosfera stabilna.

Smerfuś

Pracuję od ub. roku na produkcji i nie żałuję, fajny zakład i ludzie. Kasa, jak wszędzie w okolicy.

Koala
@Smerfuś

Na produkcji na Granicznej jest ok, na okrężnej jednak więcej pracy. Wie ktoś kiedy ruszymy produkcją?

Daniła
@Koala

Chyba po 1 czerwca.

Fredro

Mam pytanie, ile zarabie PH w Eco Trade, bo aplikowałem...

zorientowany
@Fredro

Bardzo dobrze zarabia, przyjdź i się przekonaj.

Wrona

Biura już wróciły bedzie dobrze

Pracownik - Ktoś

Witam W firmie pracuję ponad 8 lat. Zaczynałem od pracy w tej firmie pod Agencją pracy, od najniższej jaka była. Od tego czasu wiele się zmieniło na duży plus Teraz jeśli chodzi o produkcję /magazyn Przezwanie zaczyna się od umowy zlecenie na krótki okres - paru dni do 1 miesiąca, żeby sprawdzić czy praca odpowiada pracownikowi i czy pracownik nadaje się do pracy Zarobki nie są powalające ale też nie są najgorsze. Czym dłużej się pracuję tym lepiej się zarabia. Sumienni pracownicy są raczej doceniani. Praca nie należy to najlżejszych ale nie jest nie wiadomo jak ciężka. Pracownicy mili, dobra atmosfera. Premię miesięczne tez są. Dodatkowo w zależności od działu są bony na święta i Multi sport (produkcja) lub wczasy pod gruszą (magazyn). Osobiście pracę polecam. Ja jestem w miarę zadowolony, głównie przez Ludzi jacy tutaj pracują. Jeśli ktoś szuka pracy na dłużej i lubi pracować - szczerze polecam. Co do opinii użytkownika PIES. Wydaje mi się, że ktoś tutaj próbuje się zemścić na kimś. Najgorzej, że obrywa się Panu Markowi, który jest jedna z najbardziej pomocnych i sympatycznych osób, które w życiu poznałem. Użytkownik Pies tu porostu chciał nabrudzić

Prawda
@Pracownik - Ktoś

Zgadzam się, firma i szefostwo zachowują się bardzo ok, szczególnie podczas pandemii koronawirusa. Tak trzymać!

Hakerzy są wszędzie nie wiadomo teraz z kim pracujemy a dopiero co komu powiemy.Dziś jeden powie słowo a za chwile cała firma wszystko wie.

Tomcio

Najwięcej hejterów jest na tym forum. Anonimowi bohaterzy czyli życiowe fajtłapy

misiek

Ty, haker, skąd masz takie tajne informacje? ;-)

Napiszesz coś o warunkach zatrudnienia?

Wisienka

Zarobki są moim zdaniem konkurencyjne jak na Gliwice

Rotaming

Czy w dziale technicznym są dobre zarobki?

Były Pracownik

Pracowałem w Gliwicach i Przyszowicach przyjęto mnie od ręki [choć biorą na kilka dni na próbę bo bardzo dużo rezygnuje fakt faktem praca ciężka ,ale jak ktoś chcę da radę .2 razy mi obiecywano zatrudnienie a jednak wystawiono mnie zmarnowali mi tylko mój czas ,nie dziwię się że szukają cały czas .Starszy Pan co i raz mnie zatrudniał nie mam zasteżeń ogólnie a pan prezes co miałem rozmowę .o 2 przełożonych nie bd wypowiadał się jednego z Gliwic 2 Przyszowic bo nie mam słów na nich.Kto chcę da tu radę i można tu pracować dłużej firma kładzie nacisk na atmosferę a nie chcę żeby były konflikty .

Dominika
@Były Pracownik

Dodasz jeszcze kilka słów, bo mam pytania? Ta opinia o Eco Trade dotyczy również stanowiska głównego technologa? Twoje informacje potwierdzają się też w tym przypadku?

Ktoś
@Były Pracownik

Nie wiem czy ktokolwiek jest w stanie zrozumieć co napisałeś.

Pracuś
@Były Pracownik

Nie wiem dlaczego tak napisałes, ja pracuję 6 lat i jest ok.

Ecolog
@Pracuś

Zgdzam się

Kontrahent

Cześć, czy w firmie jest serwisowanie odzieży roboczej przez firmę zewnętrzną czy pracownicy sami piorą? Pytam bo mogę pomóc

Ktoś
@Kontrahent

Serwis zewn się tym zajmuje

Mały
@Kontrahent

Tak, wszystko jest zawsze na czas

Firma fajna, mili ludzie, dobra atmosfera. Daje solidne zatrudnienie.

Zostaw merytoryczną opinię o Eco Trade Sp. z o.o. - Gliwice

• Jak się pracuje w Eco Trade Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Eco Trade Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 61.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eco Trade Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 50, z czego 9 to opinie pozytywne, 23 to opinie negatywne, a 18 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Eco Trade Sp. z o.o.
2.6/5 Na podstawie 160 ocen.

Eco Trade Sp. z o.o.