Opinie o Eco Trade Sp. z o.o. w Gliwice

Firma Eco Trade sp. z o.o. z siedzib

Branże: Przemysł spożywczy - przemiał zbóż

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eco Trade Sp. z o.o. w Gliwice

Możliwe przyszły pracownik

Zastanawia mnie skąd tyle nieprzychylnych komentarzy od pracowników którzy nadal są w tej firmie? Szczerze to gdybym miał tak się gryzc i ciagle narzekać to już dawno pracowałbym gdzie indziej. Nie ma sentymentów jest do kitu szukam nowej pracy. Czyżbyscie mieli tak słabe kwalifikacje czy tak niskie zdanie o sobie? Tak bardzo narzekając na swoje miejsce pracy pokazujecie wiele o Was samych ???? Jeszcze tego nie skumaliscie?

@Możliwe przyszły pracownik

I jak tam? Byłeś może na rozmowie o prace? Pracujesz w firmie? Jak jest?

Szukam pracy

Aktualnie poszukuje pracy i chciałem się zapytać jak jest w tej firmie ? Zajechałem i jak zobaczyłem co jest za bramą wjazdowa do firmy to od razu zrezygnowałem z dalszych kroków do firmy. Z całym szacunkiem ale obejście też świadczy jaka jest firma szczególnie ten szrot , śmietnik na początku stan nawierzchni ... I też większość opinii Pozdrawiam

Ciekawość
@Szukam pracy

W sumie dobrze, że do środka nie wszedłeś. Tam dopiero cuda się dzieją.:P:P:P

@Szukam pracy

Nie zawsze warto oceniać książkę po okładce. Niestety brama, teren oraz ten skład samochodów nie należy do firmy. To jest inny właściciel, a my mamy tzw. służebność drogi. Zapraszam do zobaczenia "obejścia" drugiego zakładu, który już jest na naszym terenie.

Okładka

W tym przypadku warto oceniać książkę po okładce - tak jak wygląda otoczenie na Okrężnej tak funkcjonuje firma

Ilona

A czemu tamta część ma innego właściciela teraz?

@Szukam pracy

JAkie obejście taka firma. (usunięte przez administratora) na każdej płaszczyźnie.

@Ilona

Nasza firma oraz kilka innych znajduje się na wspólnym terenie, na który również jest to składowisko samochodów. Niestety nie wszystko jest zależna od nas.

Justyna

Ej to faktycznie w takim razie słabo. Co do tego nie da rady jakoś z nimi się dogadać?

prawdziwek

Co ty mówisz?! Obejście to melina, nawierxchnia nawet jeżeli ten argument nie trafia to wystarczy wejść klatka schodową która malowana była wiek temu. Wstyd i hańba ...Napoleon może udawać dobrego wujka ale klienci widzą to sufiarstwo w każdym aspekcie.... technologie bez polotu; mieszanki też...ceny jak za pierwszologowe firmy; handlowcy bez wiedzy proszący się i sprzedaż bo im brakuje do targetu który ktoś sobie z czapki wyjął. Nawet na jachtach słyszałem że wali bieda A poprzednia ekipa.to i tamto...... O co tu chodzi...? Nie sa się tu pracować...byle odebrać bony i trzeba uciekać... Nie polecam

@prawdziwek

Łatwo się ocenia, szczególnie jak się nie ma wiedzy. "Nie znam się, ale się wypowiem". Dobrze jest też czytać wcześniejsze komentarze ze zrozumieniem. Nie wszystko co jest na terenie należy do nas. Tu jest kilka firm. Co do klatki schodowej to akurat była malowana na początku sierpnia 2022. I tu widać, że nie masz pojęcia o czym piszesz. A przy okazji jak już chcesz się wypowiadać pisemnie o kimś, to rób to bez błędów. Wygląda to słabo jak wytyka się komuś błędy, robiąc błędy.

Grzegorz

Dobrze że to sprostowałeś. A jak z targetami dla handlowców? Są do zrobienia? W ogóle dobrze się tu zarabia? Jak to oceniasz mając doświadczenie w pracy.

Była

Poznaję cię po tym pseudo elokwentnym stylu pisania, jesteś typową BMW - Bierna Mierna Wierna. Prezes dał ci medal za ten wpis, czy 5 kg przeterminowanych mieszanek? Bo na pewno nie podwyżkę. Dlatego ta firma stanęła w miejscu, bo dalej pracują tam klakierzy. Zmiany tam nigdy nie nastąpią bo się ich boicie, dlatego firma jest bez szans. Każdy kto ma trochę wiedzy - znika, bo tylko jedna osoba może wiedzieć wszystko. Po co zatrudniać ludzi z zewnątrz, jak nikt zmian nie chce, łącznie z zarządem.

Olej Kujawski
@Była

To na pewno słynna pomoc biurowa. Dostała szanse od życia to nawet jakby pluli to powie, że deszcz pada

Ph
@Grzegorz

Tak.

Menel

Firma dramat. Zarządzający porażka. Mobing , ciągła kontrola, tłumaczenie się za brak wyników które są spowodowane prezesem który pokłócił się z klientem. Wszystko wina pracownika. Zero perspektyw , możliwości ciagle stalkowanie. Omijać z daleka

@Menel

A z czym kontrolują? Są kamery na każdym kroku czy jak?

Ciekawość
@Menel

Tam zaraz mobbing. To konstruktywna motywacja do działania polegająca na wykonywaniu kroków wyprzedzająco zapobiegających wszelkim niedociągnięciom i dywersji...hahaha

Inwigilowany
@Emilia

Oczywiście i Prezes ciągle w nie gapi zamiast budować strategię. Takie podglądanie ludzi jest zabronione prawnie.

Manfred
@Emilia

Pewnie. Nie pracuje już tam parę lat, ale inwigilacja była cały czas. Wacek nie miał co robić z pieniędzmi to więcej kamer dodawał. Produkcja musiała się dusić przez brak klimy, a to co założyli nic nie dawało. Ale w biurze kierowników produkcji hulała aż miło. Firma porażka z Wackiem, Kenzo na czele

Dominika
@Manfred

No ale teraz w wielu zakładach są kamery. To co, ma ich nie być? Przecież to zwykła rzecz.

Xxx
@Dominika

Niby zwykła rzecz ale.. w wielu firmach jest kadra zarządzająca i kadra zarządzająca, nikt nie kwestionuje obecności kamer inna rzecz jak się to narzędzie wykorzystuje

Bruno
@Dominika

Z kamer można korzystać tylko w uzasadnionych przypadkach. Jeżeli ktoś permanentnie podgląda przez nie pracowników to jest to nielegalne. Natomiast człowiek który to robi, powinien iść szybko do psychologa po poradę.

@Bruno

Ale tu chyba nie siedzą cały czas przy kamerach? A co jak to tylko atrapy żeby stworzyć otoczkę zabezpieczonego zakładu?

Jakie warunki zatrudnienia proponują w firmie Eco Trade Sp. z o.o.? Czy można liczyć na pełen etat?

Menel

Warunki : etat tak, wiecznie niezadowolony prezes cokolwiek nie zrobisz. Włóczykij który uważa się za Boga strategii handlowej , dyrektor sprzedaży gubiących się we własnych mailach które nikomu do niczego nie są potrzebne. Podstawa Ok z gwarantowana premia przez pol roku później oczywiście zarabiasz mniej bo premi nigdy nie zobaczysz. Samochody z monitoringiem - trzeba się tłumaczyć babie która się ładnie nazywa osoba od kontrolingu. Firma marzenie.

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Eco Trade Sp. z o.o.? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku Specjalista ds. Handlowych wydawały Ci się najkorzystniejsze?
Dzielny

Jeżeli ktoś szuka pewnej pracy (nawet w trudnych czasach) w dobrej atmosferze mogę śmiało polecić tą firmę. wiele się tu nauczyłem i poznałem dużo bardzo fajnych ludzi.

@Dzielny

Haha dobre. Chyba sam dyro albo włóczykij to napisał .. firma porażka nie polecam nikomu. Pracowałem , uciekłem i lepszej decyzji w życiu nie mogłem podjąć

Prawy

Naszym pseudo liderą wydaje sie, że jesteśmy jakimś gigantem w branży i jednym z pierwszych wyborów . Niestety ale prawda jest taka, że bardzo nisko spadliśmy w hierarchii u klientów, chętnie wymieniają nasz towar na tańszy i lepszej jakości, nie mając ani ceny ani dobrego produktu nie można oczekiwać cudów. Dobre wyniki z poprzednich lat były spowodowane odpowiednim zarządzaniem przez osoby znające branże, specyfikę rynku oraz klientów. Opowiadanie bajek przez włóczykija (sam chyba już nie wierzy w te kocopały co wymyśla) to jakaś paranoja. Nie ma pojecia co i gdzie robi, podejmowane decyzje tylko topią firme i sprzedaż. Do dziś nie moge zrozumieć jak tak ogarnięta osoba jak Prezes mogła przekazać mu zarządzanie sprzedażą. Konkurencja tylko korzysta na tym i wycina nas gdzie sie tylko da a przecież nasz przelicznik sprzedażowy to paleta co nie? ;)

Ttt
@Prawy

Naprawdę tak uważasz "Do dziś nie moge zrozumieć jak tak ogarnięta osoba jak Prezes"???????????????????????? czy ty to Wacek pisałeś???????

Erudytka

Włoczykij robi wypad za 3... 2... 1... :D starczy już tego nieroba w Eco

@Erudytka

Czemu uwazasz że to nierób?

Kaczor
@Ilona

A co zrobił pożytecznego dla firmy ? Wymień 5 rzeczy

Mars
@Kaczor

Zawalił magazyn towarem z, którym będziemy się bujać.... Gość tak jak nowy "dyrektor" nie ma pojęcia co sprzedaje i w jakiej firmie się znalazł. Cały dział sprzedaży sie śmieje z dwóch matematyków speców od excela

@Mars

Nie rozumiem co w tym takiego złego że dorzucili wam towar na magazyn?

Zięba

Kogo ta firma zatrudnia jeden płacze ze mało zarabia drugi że dużo pracuje:):):) trzy godziny to dużo a trzeci kraxnie to elita

Rzech

Geyjna lepszy jest pomorski szyk gwiazda hurtowni. Niech gnoj spod syreny wyrzuca a nie handlem się zajmuje

Johny

Prostytuowal się więc go zwolniono z wcześniejszej firmy.

Jasiu
@Zięba

Jakich handlowców zatrudnili wstyd do klientów pojechać takie opinie mają. A między sobą jakie świnie podkładają. Wstyd. Zwolnić ich a docenić starych dobrych pracownikow

Muminek
@Jasiu

Włóczykij wybierał więc czego się spodziewać

@Muminek

Ale jak żyć z takim balastem na pokładzie

@Rzech

Wszystkich wypierdzielić i zatrudnić ludzi bez doświadczenia w mieszankach. Potrzeba prawdziwa świerza krew a nie po transplantacji.

@Marek

Zgadzam się ci są z konkurencji nauczeni nic nie robić.

Pumba
@Johny

Zasada jest jedna, nie brać ludzi z firm ze znaną marką tylko ludzi z mało znanych firm bez mocnych brandów. Tacy ludzie jak mają się czym pochwalić znaczy że są dobrymi handlowcami a nie jechali na marce i marketingu.

Grzegorz
@Zięba

To już nie dajesz ludziom ponarzekać? Jak za mało płacą to może napisz ile żebym mógł ocenić bo tak nic nie wiadomo.

@Grzegorz

A co cię to interesuje zatrudnij się to będziesz wiedział ile a tak to wypad.

@Johny

A skąd masz takie informacje?

@Zięba

Kolejni frajerzy z konkurencji pukają do drzwi. A pracownicy Eco podkopują dołki jeden pod drugim

Katarzyna
@Zięba

3 godziny? To co pracujecie tutaj tylko po 3 godziny?

Reżyser

Miałem możliwość pracować w firmie Eco Trade. Nauczyłem się sporo dzięki osobom które tam pracowały. Aktualnie nie polecam firmy, produktów, ludzi (z paroma wyjątkami którzy i tak odejdą) Pracując w konkurencji widzę przepaść w podejściu do pracownika wynagrodzenia kultury pracy i polityki. Człowiek ma wolny umysł i motywację do pracy. W Eco zatraciły się wszystkie wartości - dosłownie. Z fiata nie zrobisz Mercedesa - prezes musi zejść na ziemię. Dyrektor włuczykij to koleś który wykonuje swoje zadania za kasę bez serca, inteligentnie manipulując słowami. Sam nie wierzy w swoje powodzenie ale mydli oczy innym. W dodatku nie ma pojęcia co sprzedaje i w jakiej firmie pracuje. NIE POLECAM PRODUKTÓW I FIRMY. SZUKAJCIE PRACY I ASORTYMENTU W STABILNYCH FIRMACH - ECO bazuje na opinii i pracy ludzi którzy wypracowali to latami. Ale już nikogo tam nie ma!! Wyniki Wam spadną jeszcze bardziej....wspomnicie mój komentarz za rok. Tak mi dopomóż...i wszyscy koledzy z którymi pracowałem! p.s dla Eco optimistów ....nie stasz nie srasz bo się...;p

Wyrwikufel

Moim zdaniem sprawa nie jest stracona. Właściciel powinien tylko zrobić rachunek sumienia (analizę) i odpowiedzieć na pytanie- dlaczego od 5 lat jest stagnacja. Wtedy dojdzie do wniosku, że musi się odsunąć od bieżącego zarządzania. Pierwsze wziąć dobrego i drogiego coacha, który mu to wszystko poukłada w głowie i przeprowadzi transformację w świadomości. Po drugie, zatrudnić dobrego Prezesa z wynikami, żeby stworzył zespół i zatrudnił dobrych dyrektorów. Po trzecie ustalić jasne cele na kolejny rok i strategię na 5 lat. Po czwarte jasny system KPI. Po piąte wyjechać do Niemiec i raz na kwartał przyjechać na radę nadzorczą a wyniki sprawdzać co miesiąc. Najważniejsze aspekty to: odsunąć sięb

Wyrwikilof
@Wyrwikufel

Odsunąć się od zarządzania bezpośredniego, zaufać ludziom (od monitorowania postępów są wskaźniki a nie kontrola jak na policji), zrozumieć w końcu, że firma nie rozwinie się od tego - czy dyrektorzy znają wszystkich klientów na pamięć, zatrudnić dobrego HRowca. Zawalczyć o niektórych byłych pracowników (tylko bez rodzinki). Firma spokojnie w ciągu dwóch lat może podwoić sprzedaż i potroić zyski. Naprawdę to już ostatni dzwonek. Pow życzę

Yyu
@Wyrwikilof

Tak się nie da jak piszesz, bo kto sprawdzi np czy jest papier w toalecie i ile kosztował - oprócz Wacka nie ma tam drugiej tak kompetentnej osoby

Dyplomata
@Wyrwikilof

Prezes musi kontrolować. Od tego jest. Inaczej firma może się rozjechać. Starzy pracownicy nie wrócą...przynajmniej Ci co coś znaczyli - za dużo krzywd doznali. Jest nowa rzeczywistość i nowe realia. Trzeba się do nich dopasować. p.s a co do "rodzinki" uważam że zwolnienie takiej postaci z taką wiedzą kontaktami wynikami i zaangażowaniem był największym błędem Napoleona. Każdy pracuje inaczej, ale w całości byliśmy bardzo dobrym teamem. Ale jestem dobrej myśli - na pewno się jakoś ułoży.

Wyrwikufel
@Dyplomata

"Prezes musi kontrolować. Od tego jest. Inaczej firma może się rozjechać". Taaaak na pewno tak robią prezesi największych firm, kontrolują, dobre, dobre. Jak na razie to ta nadmierna kontrola i ograniczanie działania sprawiają, że firma się już rozjechała, jak to ująłeś. Może czas coś zmienić i zobaczyć jakie będą efekty. Tej firmie trzeba prawdziwego, niezależnego i naturalnego lidera a nie kolejnej marionetki. Prezes na bok do Lubeki, monitorować a nie...kontrolować i kasę liczyć.

Eiki

Na dwóch portalach znalazłam ogłoszenie, w którym firma Eco Trade poszukuje kandydata/ki na Dyrektora Sprzedaży. Jedno chyba z grudnia 2021, drugie nowe. Faktycznie kogoś szukają ? Wart aplikować ?, czy to kolejna rekrutacja na podkładkę w stylu "szukaliśmy, ale musi zostać jak jest bo rodzina jest najlepsza"? Dlaczego poprzedni Dyrektor się zwolnił lub został zwolniony? Prosiłabym o kilka rzetelnych informacji. Ilu pracowało tam Dyrektorów Sprzedaży przez ostatnie 3 lata?

Kasztanek
@Eiki

Nr 20 lat Nr 2 3 miesiące Nr 3 6 miesięcy Tak poza tym szkoda czasu na Eco Trade to firma która w wyniku kiepskich decyzji właściciela zwyczajnie upada. Zaś ratunku nie ma i nie będzie choćby przyszedł sam Mesjasz by to naprawić. Firma ma kiepską opinie na rynku, mnóstwo kiepskich kopi, zero własnych produktów które się wyróżniają jakością co niestety ma przełożenie na sprzedaż. Jest wiele innych miejsc gdzie można pracować i nie psuć sobie CV. No chyba że szuka Pani miejsca na tzw. przeczekanie

Józefina
@Eiki

Zawsze się zastanawiałam, dlaczego Napoleon potrzebuje Dyrektora sprzedaży, skoro i tak wie wszystko lepiej i wszystko potrafi, Chuck Norris może mu worki nosić. Pożądane cechy idealnego Dyrektora sprzedaży firmy Ecotrade 1. Zawsze zgadzają się z opinią Napoleona 2. Nie próbuj mieć własnego zdania, to na nic, a rozwcieczy Napoleona i nade wszystko ...zawsze noś za nim walizeczkę. ...choć to tez nie zawsze się sprawdza .

Muminek
@Józefina

Wystarczy mu Włóczykij który nic pożytecznego dotychczas zrobił a ma prawie dwa kafle dziennie. Ogłoszenie jest raczej tak by udawać że się kogoś szuka.

Górniak E.

Uważam w Eco idzie zrobić zawrotną karierę Doceniają ludzi bez kwalifikacji ponieważ nawet pomoc biurowa może być kierownikiem regionalnym sprzedaży Wystarczy być cierpliwym i poczekać aż wszyscy cenni pracownicy odejdą. I do tego jeszcze dają podwyżki - szkoda że brutto. Ale to nie ważne ...ku chwale Eco Tu wszystko jest możliwe jak w Matrix IE

Wystraszoy
@Górniak E.

Popieram. To prawda w firmie można się rozwijać i dużo nauczyć. Jest kilka osób które zrobiły karierę od najniższych do najwyższych stanowisk nie tylko w dziale handlowym bo spawdzaczka gpsów została głównym dyrektorem. Przypadek? wątpię!!!!!!!!!!!!!!O-

Ecina
@Wystraszoy

Spadowa...ty miałeś najmniejsze wyniki z handlowców a jesteś równie doceniany jak ja!!! Jaki jest Twój wkład?!!

@Ecina

Tu nie jest ważny wklad tylko układ. Szefowie ratują się jak mogą zatrudniając głąbów beż ambicji. A ci płaczą ze naobiecywali i kasy nie ma. Jak mi przykro:)

xxx
@Wystraszoy

to troszkę krzywdząca opinia pomimo wielu prawdziwych na tym forum

@xxx

Jestem starym pracownikiem tej firmy i wiem co mówię. Tak złych handlowców nigdy w firmie nie było i tak jak piszą inni nieroby i kombinatorzy płaczący że firma ich (usunięte przez administratora)bo nie rozróżniają brutto od netto pierwszy raz zabrałem głos bo nie mogę patrzeć jak firma idzie na (usunięte przez administratora)

Korsarz
@Rzech

Dla mnie dobrze:) oby więcej takich przyjmowali:) Nawet nie trzeba im pomagać bo sami się wykańczają. Dzieci we mgle Klęska na własne życzenie właściciela Nie pracuje już w Eco i z przykrością się na to patrzy. No ale cóż...zabawa się zaczęła:)

Byli pracownicy

Buka przyjdziemy na Expo zrobić sztuczny tłum, napić i najeść za twoje Mam nadzieje że będzie Włóczykij i opowie jakąś kolejną, niesamowitą i piękną opowieść o Eco-trade sp. zo.o.

Robert Zbaggio
@Byli pracownicy

Ja zamawiam podwójne leczo z colą with whisky and dla wszystkich i rezerwuje fotele ma górze bo wpadniemy rodzinne

Superman

Firma porażka najpierw Prezes z nami pił i nas rozpijał, a jak zaczęliśmy mieć z tym problem to wprowadził prohibicje i żydził na każdy kapselek. W pracy panował taki terror że pracownicy w dojrzałym wieku chowali się z paleniem papierosów.

Messi
@Superman

To prawda....Buka pił i robił przypadły a potem było mu głupio że nie ma takiej formy jak my i się wycofał. Prawda jest taka że Żydzi na alko i nie tylko ..na imprezie firmowej jedzenia nie było a 23.00 w najlepszej zabawie ludzie szukali procentów po stolach. Na szczęście znamy go nie od dziś i mieliśmy swoją sprawdzona ruda o różnych smakach a nie najtańszą wódkę. Człowiek się dla niego przestał liczyć Nie polecam firmy

Regionalny

Poobiecywali nam miliony teraz się wycofują a na nas reszta psy wiesza ze nieroby i lenie. Firma chora.

Zombi

Heh. Widać jak ciężko nowi pracują w domu i na imprezach zamiast u klientów. Ale wlasviciele mają co chcieli. Szkoda ze sprzedaży nie ma.

Papa Smerf
@Zombi

Pod wodzą Włóczykija i Buki raczej to nie wyjdzie.

Jasiu
@Papa Smerf

Widza ze przyjęli miernoty i próbują się ich pozbyć. Wczas.....

Papa Smerf
@Jasiu

Ten ich wzajemny układ jest podejrzany :o

Halina
@Jasiu

Tzn? Jestem nie w temacie, ale chciałabym poznać sytuację. Czemu masz takie zdanie o innych pracownikach? No i czy krążą jakieś plotki o masowych zwolnieniach?

Jaka atmosfera jest między działami w Eco Trade Sp. z o.o.?

Sheisyourdream

Atmosfera jest dobra.

Wawel

Czytając te wszytskie negatywne opinie uderzające w poszczególne osoby i ogólnie w firme można mieć mylne wrażenie, że dzieje się nieciekawie w Eco. (usunięte przez administratora) w 2019 oraz nie do końca udane decyzje o zatrudnieniu/zwolnieniu/nie zatrzymaniu poszczególnych osób zrobiło swoje. Wprowadziły haos i negatywne emocje. Jako pracownik, który obserwuje co się dzieje oraz rozmawia z koleżankami i kolegami muszę jednak powiedzieć, że powoli sytuacja się prostuje i firma wraca do dobre tory. Zmiany z lipca dają powoli efekty i pewność, że będzie coraz lepiej. Jeżeli ktoś szuka pewnej pracy w dobrej atmosferze mogę śmiało polecić tą firmę. Dużo się tu nauczyłem i poznałem bardzo fajnych ludzi. A resztę kolegów i koleżanek zachęcam do wystawiania sprawiedliwych opinii.

Były
@Wawel

Super to ja wracam, wróćmy wszyscy

Były 2
@Wawel

Ha Ha Ha Ha Tak poza tym powoli widać że twoja ignorancja wobec ludzi którzy zbudowali Ci tą firmę wychodzi Ci bokiem. Spadki spadki spadki Lepiej wystaw na sprzedaż to puki jest jeszcze co sprzedać

Były3
@Wawel

Na dobre tory? Jak maszynista nie ma szacunku do ludzi , a właśnie tak jest to ten pociąg daleko nie zajedzie, będą nowi ludzie odchodzić przychodzić. Podstawą każdej firmy są pracownicy bo to oni tworzą firmę, jednak w tej firmie człowiek już przestał się liczyć

xxl

Ja jestem zadowolony .

Przyszła była 4
@Wawel

Chciałabym dodać prawdziwa opnie : Pracuje w tej firmie bardzo długo. (usunięte przez administratora) Prawda jest taka że Eco była Polska firma w której pracownicy nigdy dobrze nie zarabiali ale z dumą udowadniali na rynku większym zawodnikom że nie można jej lekceważyć. Liczyła się atmosfera i wspólna praca.. Ludzie byli oddani czuli się bezpieczni... Przykre jest to że w zaledwie 1.5 roku odeszlo około 25 osób które tworzyły ta firmę przez długie lata. Oddali serce i nie raz wątrobę... Teraz drogi prezesie możesz zapłacić dużo więcej a i tak nie zyskasz tak oddanych osób którzy wiedzą jak pracować. Zresztą co bardziej kumaty i tak nie przyjdzie nawet za dobrą kasę widzac taki bałagan. Ogłoszeń na całą Polskę a zero konkretów. Ludzie będą przychodzić i odchodzić... Wezmą informacje i je wykorzystaja..... Drogi rekrucie : W Eco nie ma atmosfery...dobrego wynagrodzenia... Logiki... Szacunku. Jeżeli chcesz dorobić do studiów to praca dla Ciebie. Serdecznie pozdrawiam moich bylych kolegów z firmy oraz jednostki mnie wspierające. P. S obecny dyrektor niby się zwolnił :)) Ha ha kolejny ochotnik który"postanowił kontynuować pracę poza strukturami firmy" Ale w sumie się nie dziwię.. Każdy czopek kiedyś wyjdzie :)

Manfred
@Wawel

Proszę nie usuwać moich komentarzy;) to była sprawiedliwa opinia. Kierownik Produkcji Daniel A. nie dorobił się awansu ciężką pracą tylko byciem czopkiem Tomka. Zresztą to można powiedzieć o wszystkich siędzących na czterech literach na produkcji. Jedynie Grzegorz K. wylewał siódme poty I jest Tylko koordynatorem na Granicznej. No ale on czopkiem nigdy nie był;) dalej zasypuje się puder z świetnej platformy, która oczywiście nie spełnia żadnych przepisów BHP( jak był na hali Wacek to Marcin i Seba zawsze kazali czekać z zasypem aż mały sobie pójdzie. Że niby nie łamią przepisów) albo jeszcze lepiej z palety zasypywać puder. Jakby ktoś spadł to by było, że przecież Marcin, Seba czy Daniel nie pozwalali. Wacek pozwól, aby ta firma upadła. Nie ma sensu dalej tego prowadzić. Sprzedaj to w cholerę i jedź odpocząc na Kubę;) już tak robiłeś;)

Jolanta
@Przyszła była 4

Też uważasz, że firma padnie, jak niektórzy tu? Widziałam te ogłoszenia na ph do 5 regionów i na kontrolera jakości. Żeby ktoś jeszcze pomógł i napisał oględnie, ile kontroler zarabia...

Zombi
@Przyszła była 4

Ta firma to samo zło odebrano mi w niej godność. Ona jest dla tych ludzi których przyjęli czyli sam margines. (usunięte przez administratora) ci ludzie nic więcej.

Ziom

Pozwalniali fajnych ludzi a teraz przyjęli najgorszy sort. Złodzieja, nieroba i kombinatora:)

@Ziom

To już firma może się zwijać:)

Ta firma to przeszłość z tymi ludźmi na pokladzie:)))

Małpka na zdrowie

Ale jaja kolejny dyrektor się zwolnił

Ada
@Małpka na zdrowie

Nie pierwszy i nie ostatni :)

Były
@Ada

Ciekawe ile kolejny wytrzyma :) 1 miesiąc ? 3 miesiące ? 6 miesięcy ?

Zostaw merytoryczną opinię o Eco Trade Sp. z o.o. - Gliwice

• Jak się pracuje w Eco Trade Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Eco Trade Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 61.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eco Trade Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 50, z czego 9 to opinie pozytywne, 23 to opinie negatywne, a 18 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Eco Trade Sp. z o.o.
2.6/5 Na podstawie 160 ocen.

Eco Trade Sp. z o.o.