Piowo S.J

Ruda Śląska

Piowo S.J
3 28

Opinie o Piowo S.J

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Karol

Generalnie rzadko piszecie czyli że dobrze się dzieje w firmie?

Tajemniczy

A ja chcę napisać miła opinie o Piowo Jaworzno a najbardziej na ul. 3-go Maja jest jakaś młoda nowa pani bardzo ale to naprawdę bardzo uprzejmą kulturalna pomocna bo te co były to wciskly ludziom byle co

Sylwia

@Pracownik.., faktycznie nie brzmi to ciekawie. Czy były podejmowane z przełożonymi jakieś rozmowy w sprawie tych warunków, o których piszesz? Może dałoby radę coś zmienić? Czy firma poszukuje aktualnie pracowników? W Internecie nie znalazłam żadnych ogłoszeń, ale może rekrutacja prowadzona jest bardziej tradycyjnym sposobem? Ktoś coś wie na ten temat?

Pracownik..

Są mrozy warunki pracy tragiczne godz piąta rano towar jak kamień lodu pełno w tych budach i weź tu człowieku pracuj w takim zimnie zanim ten piecyk ogrzeje, łzy człowiekowi lecą z tego zimna. Cóż czas pomyśleć o zmianie pracy tragedia

Od dawna nikt z Was nie zajmował stanowiska w sprawach związanych z wynagrodzeniami w Piowo S.J. Czy ich poziom uległ w ostatnim czasie zmianie?

ja.

dlaczego tak traktujecie kobiety !!! Pracują jak woły po 12 godz od piątku do soboty,a maja po 1000 zł na rękę...i na dodatek są zatrudniane na pół etatu 600 na konto,a reszta do ręki...pracują po 12 godz,a za urlop dziewczyny maja płacone jak za pól etatu....co to za firma !!! (usunięte przez administratora)

Pracownik...)))
@ja 31.10.2016 20:30

Hahaha raczej sama się zwolniła. Te resztę kasy co do koperty dajecie to dalej tak na lewo hehe od tego podatku się już nie odprowadza czy co?

Pracownik..))

Ciekawe czy właściciel wie co owa kierowniczka wyprawia. Wyrzucić ją na zbity pysk!

Jebac_piowo

Ta piekarnia ma spierdolone bułki. Pozdrawiam

ja to ja
@Aneta 09.03.2017 07:53

o 3 w nocy wstajesz i tyrasz 10 godzin za 1500 ...glupia babo...

Piekarz

Jak się komuś niechce pracować to za takie grosze nie będą pracować jak piszą inni.Nie oszukujmy się ale zawód piekarz cukiernik lub magazynier nie należy do lekkich prac więc pracodawca mógłby się postarać.

Xxxx

Umowy sa smieszne czlowiek pracuje po 10 h dziennie a umowa na pol etatu a placa jakies marbe 7 zl na godzine . Wyzysk ludzi i tyle.

my.

Wezniemy sie za was zlodzieje i kombinatorzy ...podati sie placi i pracownikow sie nie wykorzystje!!!...bedziemy tak dlugo pisac do pipui urzedu skarbowego,az bedzie u was porzadek,a pracownikom zylo sie lepiej...

he:(
@Ba.... a dość tego! 03.10.2017 15:59

No jak to kto.szefowa ,która z prawem jest za komuny i urlopy pisze nawet w soboty, zmusza nas do robienia nadgodzin ,aaaa sio potworze,juz dość krzywdy zrobilas kobieta ,a sio poczwaro

maly

jest praca jako kierowca prosze o jakies nformacje ;d

Zostaw opinię o Piowo S.J - Ruda Śląska

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Piowo S.J